To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Potrzymajmy kciuki za Agnes-3

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Wiewi
Agnes jak siÄ™ czujesz? Jak serducho?
Agnes-3
W miare dobrze.Wczoraj wieczorem jednak bardzo mnie ruszylo bo musialam ratowac sie wieksza dawka leku ale dzisiaj ok.W poniedzialek mam bardzo wazne badania.Mam nadzieje ze juz cos ustala co do planu leczenia.Tylko chyba moj zoladek niezbyt lubi taka ilosc tabletek bo boli mnie od dwoch dni.Dziekuje za troske przytul.gif
Wiewi
ja wiem, że ciężko w tej sytuacji, ale postaraj się nie denerwować...
trzymam kciuki za wyniki poniedziałkowych badań!
pcola
Agnes,
trzymaj siÄ™ przytul.gif
Agnes-3
Jutro kochane poprosze o kciuki od godz.12.00 bo mam bardzo wazne badania w szpitalu.Prosze blagam.gif
pcola
Masz jak w banku, i to takim najlepszym na świecie icon_smile.gif Ja już teraz zaczynam trzymać, tak profilaktycznie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Użytkownik usunięty
przytul.gif
CYTAT(Agnes-3 @ Sun, 01 Apr 2012 - 19:53) *
Jutro kochane poprosze o kciuki od godz.12.00 bo mam bardzo wazne badania w szpitalu.Prosze blagam.gif

Patimati
I ja będę trzymać kciuki@!!!! MUSI być dobrze!!!!!
xxyy
jasne, ze potrzymam
Agnes-3
dziekuje dziewczyny.Bardzo boje sie czego sie moge dowiedziec 32.gif Tom sie zwalnia z pracy i ze mna jedzie.
pcola
Agnes,

będziesz miała silne wsparcie realne i wirtualne. Będzie dobrze, zobaczysz ! Odpoczywaj i staraj się nie stresować na zapas.
Fiefiora
Trzymam mocno!
Adriannna
Trzymam kciuki i wierze, ze wszystko bedzie dobrze &&
Ciocia Magda
Agnes, ja też będę o Tobie myśleć i trzymać kciuki
Wiewi
Agnes już zaciskam z całych sił! &&&&&&&&&&&&&&
Paula.
Będę mocno trzymała kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
gozar
jutro? ok icon_smile.gif masz moje kciuki icon_smile.gif
Marta M
ja też odpalam &&&
pcola
Agnes,
trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !
Wiewi
pamiętam i trzymam, daj znać jak wrócisz icon_smile.gif
Arwena.
Agnes ja też trzymam!
April.
Agnes, pamiętam i trzymam z całej siły !
Agnes-3
Dziekuje ,jestescie kochane .Takie wsparcie duzo dla mnie znaczy.Przebieram sie i jade.
pcola
Jedź, jedź. Będzie dobrze, zobaczysz ! icon_smile.gif
Edi Zet :)
&&&&&&&&
mim0za
Trzymam kciuki.
Dorotka25
Za dobre wiadomości i pozytywną diagnozę.
malgog
Agnes wracaj z pomyślnymi wiadomościami
jesteś dziś w mojej głowie i modlitwach
Agnes-3
Wrocilam z dobrymi wiesciami!Zwolnili mnie z aresztu lezenia.Moge chodzic ale sie nie meczyc, nie denerowac, nie dzwigac, zero Zumby 32.gif no i oczywiscie do pracy jak narazie mam nie wracac.Przyjechal kardiolog z Kopenhagi, Wloch...a jakie mial oczyyy cudne 02.gif
Narazie dali mi nowe leki.10 kwietnia nastepne badania.Puls znowu skoczyl do 122 ale to pewnie przez te czarne wloskie oczyyyy...
xxyy
CYTAT(Agnes-3 @ Mon, 02 Apr 2012 - 15:19) *
.Puls znowu skoczyl do 122 ale to pewnie przez te czarne wloskie oczyyyy...


no niezle Agnes , niezle 03.gif
Wiewi
Agnes strasznie się cieszę! Naprawdę! Trzymam kciuki cały czas! Tylko Ty teraz nie szalej od razu! Powolutku wszystko icon_smile.gif
A ten lekarz to może w ramach testu serca sprowadzony ;p
a czemu zmienili leki skoro tamte zadziałały?
Agnes-3
Wiewi bo dzialaja zbyt powoli i sa za duze skoki pulsu.Chca go uregulowac zeby byl bardziej stabilny. Sytuacji nie poprawia fakt ze mam nadczynnosc tarczycy ktorej nie leczylam bo pewnie to przesilenie wiosenne 29.gif a moze poczatki menopauzy.No ale teraz grzecznie biore leki,nie denerwuje sie i robie co mi kaza.
Wiewi
aha icon_smile.gif No to mam nadzieję, że teraz wszystko zadziała tak jak trzeba i w końcu wrócisz do zdrowia!
najważniejsze ,że wiadomo co i jak leczyć icon_smile.gif
pcola
Agnes,

to my tu za Ciebie kciuki w stresie trzymamy, a Ty jakiegoś extra doktorka pojechałaś podrywać, no wiesz coooo .... icon_wink.gif


A tak poważnie, SUPER WIEŚCI nam tu przynosisz ! icon_smile.gif Oby tak dalej 03.gif
Fiefiora
Jak taki przystojny lekarz bada to nie wypada mieć złych wyników icon_wink.gif
Bardzo się ciesze i oby było coraz lepiej!
Agnes-3
Dziekuje dziewczyny 06.gif Glupawke mam bo badania wyszly w miare dobre i juz lezec nie musze .Strasznie sie ciesze 03.gif
Dorotka25
ożesz Ty, tylko nie waż się, chorować dla tych czarnych oczu! nienie.gif !! Super wieści przytul.gif
pcola
Agnes,
kurcze, przystojny lekarz i dobre wieści, to prawie jak szóstka w totolotka ! icon_smile.gif Masz świetny powód, by mieć głupawkę. Myślę, że Twoi bliscy też
zachwyceni.

Tylko nie zacznij zaraz szaleć, okej ?
Paula.
Wspaniałe wieści.
Tylko nie zacznij skakać z tej radości 06.gif
malgog
ale przystojny lekarz to połowa sukcesu w leczeniu icon_smile.gif
cieszę się, że takie dobre wieści
więc się oszczędzaj i stosuj do zaleceń i nastepne badania 10 kwietnia wyjda książkowo
milutka
Agnes tylko pamiętaj, spacerki nie bieganie icon_wink.gif oszczędzaj się i zdrówka życzę przytul.gif
Agnes-3
Dziekuje przytul.gif Staram sie , staram ale mnie energia roznosi.Tom na mnie burczy i straszy ze jutro tesciowa przysle do pilnowania jak bedzie w pracy icon_rolleyes.gif
malgosia1968
Agnieszka wyczytałam, że borykasz się z tym samy co ja czyli Graves Basedowa, okropne paskudztwo, czy też masz wytrzeszcz? ja już się leczę dwa lata, teraz mam wizytę u okulisty w maju i mają zdecydować o operacji moich nieszczęsnych oczu
zdrówka życzę
Agnes-3
Malgoniu jak narazie nie mam wytrzeszczu ale momentami mam okropne bole oczu i dostaje krople ktore to lagodza.U mnie wada serca utrudnia leczenie tarczycy.Narazie odrzucili terapie jodem na ktora mieli ochote mi zrobic ze wzgledu na oczy.
malgosia1968
CYTAT(Agnes-3 @ Tue, 03 Apr 2012 - 00:52) *
Malgoniu jak narazie nie mam wytrzeszczu ale momentami mam okropne bole oczu i dostaje krople ktore to lagodza.U mnie wada serca utrudnia leczenie tarczycy.Narazie odrzucili terapie jodem na ktora mieli ochote mi zrobic ze wzgledu na oczy.

ja nie miałam jodoterapii
miałam wlewki ze sterydów a potem tabletki sterydowe
teraz mam już wszystko unormowane i biorę tylko połówkę Metizolu
pamiętam, że na początku choroby miałam straszne kołatania serca, myślałam, że się wykończę do tego doszły migotania przedsionków ale po Proplanolu unormowało się
a miałeś robione USG oczodołów i Rezonans oczu?
warto to zrobić to wtedy wychodzi czy masz zapalenie

Agnes-3
Nie Malgosiu,jeszcze nie mialam.Dopiero zaczynam walke z tym cholerstwem.Narazie skupili sie na serduchu.Dostalam najpierw Propanolol retard i tym migotania przedsionkow nie mogli mi wyciszyc.Dostalam Propanolol dak 3 razy dziennie po 80 mg i pomaga.Bralam tez Neo-Mercazole 5mg-6 tabletek dziennie i teraz zmienili mi na Thycapzol 5 mg i tego biore 7 dziennie 37.gif
Wiewi
Jej dziewczyny zdrowiejcie! Czy to da się wyleczyć całkiem?
Agnes kochana jak się dziś czujesz? Mam nadzieję, że nie szalejesz za bardzo i powoli wracasz do aktywności jako takiej. icon_smile.gif serducho się nie buntuje na to, że przestałaś leżeć?
Agnes-3
Wiewi no troche przesadzilam bo wyszorowalam lazienke gorna 37.gif I teraz leze..Wiesz jak to chlop sprzata 37.gif Czy sie da sie wyleczyc? przewaznie tak ale nie zawsze..Siostra mojej mamy juz prawie 30 lat z tym walczy.
malgosia1968
CYTAT(wiewi @ Tue, 03 Apr 2012 - 17:07) *
Jej dziewczyny zdrowiejcie! Czy to da się wyleczyć całkiem?

niestety mi endokrynolog powiedział, że tej choroby nie da się wyleczyć na 100% jak np. anginy
bo ona owszem jest zaleczona i kilka lat może sobie "smacznie spać" ale w każdej chwili może być nawrót
Agnieszka ja Proplanolol na początku brałam też 3 razy dziennie po 80mg i do tego Metizol 3 razy 3
po około 3 miesiącach przeszło migotanie i puls zwolnił
ale mogę sobie tylko wyobrazić przez co przechodzisz przytul.gif
a miałaś robione TSH FT3 i FT4?
tu masz link o moim zmaganiu z tÄ… chorobÄ…
może coś Ci pomoże
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...%B6%E6+tarczycy

Wiewi
Agnes za tą łazienkę to ktoś Ci powinien w tyłek dać icon_twisted.gif
Jak się czujesz? Mam nadzieję, że więcej nie szalałaś? Ja wiem,że święta, wiem, że nikt tak dobrze nie posprząta jak my same, ale zdrowie najważniejsze Twoje!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.