To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Potrzymajmy kciuki za Agnes-3

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Użytkownik usunięty
Agnes diabel.gif
Dabriza
Trzymaj siÄ™ kobieto i dbaj o siebie! Zdrowia!!!!!!!!!!!
Użytkownik usunięty
Właśnie znalazłam na feeejsieeee!!! icon_biggrin.gif
"Przed chwila dostalam tel ze leki zadzialay:) Wracam do swiata zywych:)))))))"

balety.gif
pcola
Hurra ! icon_smile.gif))))))))))))))) balety.gif
Wiewi
baaaaaaaaardzo sie cieszÄ™!! icon_biggrin.gif
Agnes-3
[użytkownik x] kochana juz Wam napisala brawo_bis.gif Od poniedzialku czekalam na telefon od profesora.Az sie poryczalam jak mi powiedzial oczywiscie zastrzegajac ze nie jestem zdrowa ale juz wiedza jak mnie leczyc. Nadal bede brala te same leki i nie moge dzwigac ani sie zbytnio stresowac.WAZNE ZE WIDAC SWIATELKO W TUNELU 03.gif a moawia ze 13-go -piatek to pechowa data 03.gif Zumbunia musi niestety poczekac ale nie powiedzial juz tak jak wczesnie"nie ma mowy",tylko powiedzial"narazie jeszcze nie".Jejuuu jak sie ciesze brawo_bis.gif

No jeszcze do tygodnia kciuki by sie przydaly bo czekam na wyniki z instytutu wykluczajace 3 choroby.
chaton
Strasznie sie ciesze, Agnes! Mam nadzieje, ze nibawem bedziesz fikac na zumbie, na razie odpoczywaj!
Wiewi
w takim razie kiucków dalej nie puszczam! icon_smile.gif
Ja tam zawsze mówiłam, że 13 to szczęśliwa liczba icon_wink.gif
menenka
Agnes - to i ja dolaczam sie do trzymania kciukow i czekam na wiesci. Ciesze sie, ze uslyszalas dobre wiesci dzisiaj.
Edi Zet :)
Agnes &&&&&&&&&&&&&&&
pcola
Agnes icon_smile.gif no widzisz, kobieto, jest dobrze ! A będzie jeszcze lepiej &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Paula.
Wspaniałe wieści!
Kciuki cały czas zaciśnięte!
malgosia1968
CYTAT(Agnes-3 @ Fri, 13 Apr 2012 - 18:00) *
No jeszcze do tygodnia kciuki by sie przydaly bo czekam na wyniki z instytutu wykluczajace 3 choroby.


Agnieszka jak wyniki? i jak siÄ™ czujesz?
malgosia1968
CYTAT(Agnes-3 @ Fri, 13 Apr 2012 - 18:00) *
No jeszcze do tygodnia kciuki by sie przydaly bo czekam na wyniki z instytutu wykluczajace 3 choroby.


Agnieszka jak wyniki? i jak siÄ™ czujesz?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.