To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Potrzymajmy kciuki za Agnes-3

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Agnes-3
Maz grzeczny narazie.Nawet nie burczy jak go wolam co 10 min 37.gif bo sama nie wiem co chce- jablko, czekolade,herbatke ,itd Oj biedny ten moj chlop.Kopnijcie mnie porzadnie jak bede na niego kiedys narzekala 48.gif
Jutro sobie wzial wolne zeby mnie pilnowac.Twierdzi ze jak go nie ma to laze za duzo 21.gif
pcola
No ja Cię mogę kopnąć ale jak już mi wyjmą blachy z prawej nogi, bo ja prawonożna jestem 06.gif
Będę leżała od 04.04 - wtedy mi je wyjmą, i będę znowu wykorzystywała mojego męża do celów usługowych, podobnie jak Ty to teraz czynisz ze swoim.
Jak bym później narzekała, to też mnie kopniesz, okej ? 06.gif
Agnes-3
CYTAT(pcola @ Tue, 20 Mar 2012 - 18:19) *
No ja Cię mogę kopnąć ale jak już mi wyjmą blachy z prawej nogi, bo ja prawonożna jestem 06.gif
Będę leżała od 04.04 - wtedy mi je wyjmą, i będę znowu wykorzystywała mojego męża do celów usługowych, podobnie jak Ty to teraz czynisz ze swoim.
Jak bym później narzekała, to też mnie kopniesz, okej ? 06.gif


Jestesmy umowione 04.gif
Paula.
To ja potrzymam kciuki, żebyście mogły obie kopać do woli, nie koniecznie siebie nawzajem icon_smile.gif
Mineralka

Agnes życzę żeby wyniki po ''wylegiwaniu się'' były dobre.
pcola
Dziękuję icon_smile.gif
Agnes-3
Juz po EKG.Slabe ale troszke lepsze od poprzedniego.Lekarz powiedzial ze jak piatkowe bedzie jeszcze lepsze to zwolni mnie troche z aresztu lozkowego 03.gif Krew mi znowu pobrali i zobaczymy.Nie lubie strasznie bo juz mam siniaki na rekach icon_rolleyes.gif
pcola
I tak trzymaj, oby każde kolejne badanie dawało coraz lepsze wyniki &&&&&&&&&&&&&&&&& przytul.gif
Wiewi
Właśnie zajrzałam czy są już wyniki icon_smile.gif
Dobrze, że trochę lepiej icon_smile.gif Teraz leż dalej grzecznie żeby w piątek było jeszcze lepiej icon_smile.gif
ja się tylko zastanawiam czy jak Ciebie zwolnią z tego aresztu łóżkowego (jej brzmi to hmm obiecująco ;P ) to zaczniesz szaleć na pełnych obrotach icon_wink.gif Także uważaj na siebie icon_smile.gif
Trzymam kciuki cały czas!
Agnes-3
Wiewi 06.gif lekarz to samo powiedzial co Ty.Narazie zero szalenstw i zero zumby ale przynajmniej pojde na trening popatrzec 02.gif
Arwena.
CYTAT(Agnes-3 @ Wed, 21 Mar 2012 - 16:54) *
Wiewi 06.gif lekarz to samo powiedzial co Ty.Narazie zero szalenstw i zero zumby ale przynajmniej pojde na trening popatrzec 02.gif



Agnes - cieszę się! Nieustająco trzymam kciuki - wierzę, ze ten piękny fiolecik jeszcze na siebie założysz icon_smile.gif
Wiewi
CYTAT(Agnes-3 @ Wed, 21 Mar 2012 - 16:54) *
Wiewi 06.gif lekarz to samo powiedzial co Ty.Narazie zero szalenstw i zero zumby ale przynajmniej pojde na trening popatrzec 02.gif



ha! wolałabym się mylić icon_wink.gif
na tym treningu pamiętaj, żeby co najwyżej na siedząco tupać nóżką! icon_wink.gif
Agnes-3
CYTAT(wiewi @ Wed, 21 Mar 2012 - 20:24) *
ha! wolałabym się mylić icon_wink.gif
na tym treningu pamiętaj, żeby co najwyżej na siedząco tupać nóżką! icon_wink.gif


06.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Agnes-3 @ Wed, 21 Mar 2012 - 20:30) *
06.gif


Agnes, nasza Ola wczoraj tak dokotłowała na toningu, że nie miałam siły DRGNĄĆ. Autentycznie, wszystko mi opadało... Myślałam wtedy całym sercem o Tobie... i tańczę dla Ciebie za każdym razem moją absolutnie uwielbioną, nową bachatę. Zabieram Cię w sercu na KAŻDY trening.
Agnes-3
CYTAT([użytkownik x] @ Thu, 22 Mar 2012 - 07:50) *
Agnes, nasza Ola wczoraj tak dokotłowała na toningu, że nie miałam siły DRGNĄĆ. Autentycznie, wszystko mi opadało... Myślałam wtedy całym sercem o Tobie... i tańczę dla Ciebie za każdym razem moją absolutnie uwielbioną, nową bachatę. Zabieram Cię w sercu na KAŻDY trening.


Kocham cie [użytkownik x] przytul.gif

Wczoraj dzwonila moja instruktorka Lone mowiac ze na mnie czekaja.Az sie poryczalam 41.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Agnes-3 @ Thu, 22 Mar 2012 - 08:33) *
Kocham cie [użytkownik x] przytul.gif

Wczoraj dzwonila moja instruktorka Lone mowiac ze na mnie czekaja.Az sie poryczalam 41.gif


Agga... wiesz co? Ja Ci OBIECUJĘ... tu, publicznie, że jak się pozbierasz (a WIEM, że się pozbierasz!), to w wyznaczonym przez Ciebie terminie i miejscu stawię się na sali, żeby tańczyć razem z Tobą! I dam z siebie WSZYSTKO przytul.gif
Agnes-3
Do dupy z tym lezeniem 41.gif Dzisiaj nie dosc ze nie zwolnili mnie lezenia to jeszcze dostalam wiecej przykazow"Nie wolno ci ..."Gdy skonczyl swoja wyliczanke to mu powiedzialam zeby mnie od razu zastrzelil jak ja mam tak zyc. 41.gif
Podobno nie reaguje na leki,wcale nie jest lepiej i z profesorem maja rozwazyc operacje 32.gif

pcola
Agnes przytul.gif Trzymaj siÄ™ kochana, i nie poddawaj.
Wiewi
Agnes kurcze icon_sad.gif
Musisz być silna i się nie poddawać!! cały czas myślę i trzymam kciuki!
Agnes-3
Dziekuje 41.gif
Paula.
Mocno trzymam kciuki, żeby było lepiej, żeby jednak leki dały radę i operacja nie byłą konieczna.
Agnes-3
Jutro troche sie nie poslucham lekarza i pojade na pokaz gimnastyczny Claudii.Tom mnie podwiezie pod same drzwi .No musze i koniec.Mala sie przygotowywala do tego pokazu kilka miesiecy.Nie moge tego nie zobaczyc.
pcola
Agnes,
to ja potrzymam kciuki, żebyś dała radę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ! przytul.gif
Edzia77
Agnes, ja również bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki. Musisz być dzielna &&&&&&&&&!!! przytul.gif
szczurki2
Agnes dasz radę. Bądź dzielna. Powodzenia dla Claudi.
Agga
Agnes i jak po pokazie?

Mam nadzieję że dałaś radę,a teraz grzecznie leżysz i odpoczywasz.
Agnes-3
Dziekuje kochane za troske.Claudia dala rade, byla cudna tylko ja wieczorem dostalam temp.39 i wyladowalam w szpitalu.Dostaje teraz kroplowke i rano obiecali wypuscic do domu 32.gif
Agga
CYTAT(Agnes-3 @ Sat, 24 Mar 2012 - 21:55) *
Dziekuje kochane za troske.Claudia dala rade, byla cudna tylko ja wieczorem dostalam temp.39 i wyladowalam w szpitalu.Dostaje teraz kroplowke i rano obiecali wypuscic do domu 32.gif



Boże co się dzieje 37.gif przytul.gif
April.
Agnes, trzymaj się ! Teraz juz słuchaj lekarza , kciuki trzymam żeby obyło się bez operacji.

Gratulacje dla córeczki icon_smile.gif
Agnes-3
Kroplowka mi sie"wykapie" gdzies za pol godziny.Mecze lekarza ze Tom po mnie chetnie przyjedzie.Nie wiedza skad ta goraczka.Nie jestem przeziebiona.Pobrali krew czy nie szykuje sie jakis stan zapalny.Zaraz powinny byc wyniki to moze mnie puszcza.Lekarz powiedzial ze teraz przy tej ilosci lekow jakie biore lapie wszystko.Wystarczy ze ktos na mnie kichnie.Dzisiaj bylam w wielkim skupisku ludzi.Glupie ale musialam tam byc.
https://www.tv2bornholm.dk/nettv/nyeste.asp...mp;vidLoc=NewDB
Agga a jak Twoja szkarlatyna, jak sie czujesz?

ps.temp.spadla do 37,4 to moze mnie puszcza.

edit.dopisek
Agga
Agnes dobrze że temp spadła i mam nadzieję,że wyniki bendą dobre. Ja rano nie miałam temp i lepiej się poczułam,a ze forum nie działało to zabrałam się za prasowanie,sprzątanie i z rozpędu skończyłam na myciu okien. Na wieczór wróciła temp i mnie wysypało,a do tego teraz leże i walcze ze skurczami icon_sad.gif M jak to zobaczył,to zrypał mnie ostro i stwierdził,że samej to mnie nie można w domu zostawić icon_wink.gif 
xxyy
Agnes zdrowiej wreszcie ! przytul.gif
Agnes-3
CYTAT(Agga @ Sat, 24 Mar 2012 - 22:35) *
Agnes dobrze że temp spadła i mam nadzieję,że wyniki bendą dobre. Ja rano nie miałam temp i lepiej się poczułam,a ze forum nie działało to zabrałam się za prasowanie,sprzątanie i z rozpędu skończyłam na myciu okien. Na wieczór wróciła temp i mnie wysypało,a do tego teraz leże i walcze ze skurczami icon_sad.gif M jak to zobaczył,to zrypał mnie ostro i stwierdził,że samej to mnie nie można w domu zostawić icon_wink.gif 



Agga Twoj M ma absolutna racje.Babo jedna masz odpoczywac,jakie okna, prasowanie???? Nie chcialabys zobaczyc jak moj Tom prasuje 37.gif Jak leze na gorze to on prasuje na dole .Nie chce zebym sie denerwowala 37.gif Jednak po rozmowie z kardiologiem ktory nie byl delikatny sie przestraszylam.Agga olej pranie, sprzatanie.Zdrowie jest najwazniejsze a Ty musisz dbac o dwie osoby.Teraz grzecznie masz lezec i dbac o Mufinka

Ide do domu bo lekarz powiedzial ze jak mnie zostawi to sie bede zloscic to mi temp. z emocji skoczy 29.gif
Agga
CYTAT(Agnes-3 @ Sat, 24 Mar 2012 - 22:53) *
Ide do domu bo lekarz powiedzial ze jak mnie zostawi to sie bede zloscic to mi temp. z emocji skoczy 29.gif


Ufff tylko pamiętaj, żebyś w domu grzecznie leżała !!!
pcola
Oj dziewczyny dziewczyny, dbajcie o siebie !
Wiewi
Agnes kurcze, mam nadzieję, że dziś już bez gorączki?! Leż teraz proszę grzecznie i się nie ruszaj! Dbaj o siebie!

Agga, bój się Boga! Nie szalej kobieto! mało Ci kłopotów?
Ja nie wiem, co jedna to lepsza. Dbać o siebie dziewczyny! I leżeć grzecznie! icon_smile.gif
♫ agitusek ♫
Agnes, øvøv a ja dopiero teraz czytam. Zdrowiej kochana zdrowiej. Gdzie w szpitalu lezysz? przytul.gif
Agnes-3
Aga narazie w Rønne co troche ale pozniej bede w rishospitalet.
Agnes-3
No i jeszcze zapalenie pluc na dodatek 32.gif
pcola
Agnes,

przytul.gif

leż grzecznie i nabieraj sił. Kciuki zaciśnięte za Twój powrót do zdrowia &&&&&&&&&&&&&&&&&&
Agnes-3
Leze,leze i nic. Wcale nie jest lepiej 32.gif
Wiewi
Agnes ależ Ci się przyplątał no icon_sad.gif
Zdrowiej! Ja cały czas trzymam kciuki i przesyłam stado ciepłych myśli!
mim0za
Agnes przytul.gif
Wiewi
Agnes jak sie dziÅ› czujesz?
Agnes-3
Dziekuje Wiewi przytul.gif dzisiaj o niebo lepiej bo nie goraczkuje.Cudna pogoda to siedzialam na tarasie ale tam mnie szlag trafial ze w ogrodku pogrzebac nie moge 13.gif
Wiewi
icon_smile.gif tylko uważaj żeby Cię nie przewiało na tym tarasie! teraz taka zdradliwa pogoda, a ogródek nie zając nie ucieknie icon_smile.gif
cały czas trzymam kciuki żeby się wszystkie choróbska od Ciebie odczepiły a leki zaczęły działać!
Agga
CYTAT(Agnes-3 @ Tue, 27 Mar 2012 - 18:40) *
Dziekuje Wiewi przytul.gif dzisiaj o niebo lepiej bo nie goraczkuje.Cudna pogoda to siedzialam na tarasie ale tam mnie szlag trafial ze w ogrodku pogrzebac nie moge 13.gif


No widzisz,a mnie szlag trafiał jak widziałam te brudne okna i nie wytrzymałam icon_sad.gif Na szczęśćie masz więcej rozumu w głowie,niż ja icon_wink.gif Trzymam cały czas kciuki i cieszę się,że jest lepiej i już nie gorączkujesz.
Agnes-3
Dziewczyny kochane cos sie ruszylo brawo_bis.gif dzwonilam dzisiaj do lekarza bo dostal moje nowe wyniki i mowil ze odrobine lepiej ale wciaz zle.Czyli leki zaczynaja dzialac brawo_bis.gif Oby tak dalej.Jak poloza mnie 2 kwietnia do szpitala to moze uda mi sie szybko wyjsc. blagam.gif niech tak bedzie blagam.gif
pcola
icon_smile.gif Super wieści ! Trzymam kciuki z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !
Wiewi
brawo_bis.gif strasznie się cieszę!! trzymam dalej kciuki z całych sił!! Mam nadzieję, że uda się wyleczyć samymi lekami i obejdzie się bez operacji!! icon20.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.