To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

*** GRUDZIEŃ 2010 *** część VII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
_Mała_Mi_


GRUDNIOWE CUDACZKI I ICH MAMUSIE
WITAJĄ W SIÓDMEJ ODSŁONIE NASZYCH POGADUCH icon_smile.gif



Hania-17




Angielk




Niunia23




Anna52




Ola81




Katke




Mry




Magdosz




Syl_wia9




Magnezja




Fiona89




Vabien23





LillAnn1




Aylin




Magdallena2




4Kasiula




Mummy






Pamiętamy o naszym Aniołeczku





przed nami WIELKIE wydarzenia!!!



Ślub Niuni


Narodziny Fasolki Oli




Tyle już nas tu było:

Grudniówki 2010
Grudzień I
Grudzień II
Grudzień III
Grudzień IV
Grudzień V
Grudzień VI



Hania-17
Witam się pierwsza!!! brawo_bis.gif
Hania-17
Ooo już coś zaczyna się tu dziać icon_smile.gif
Mry intensywnie pracuje icon_smile.gif
_Mała_Mi_
Haniu, ja tam pracuś jestem icon_smile.gif czekam na zdjęcia!!! icon_smile.gif
Hania-17
A jakie mają być??
_Mała_Mi_
Dzieciowe -obojętne jakie icon_smile.gif aktualne icon_smile.gif
Hania-17
tu były zdjęcia ale przeniosłam na stary
blaire
Dziewczyny z Trójmiasta, zajrzyjcie na pomorskie.
Ola81
No mry czuję że jedyneczka będzie super icon_smile.gif A zdjęcia gdzie wysyłas??
Hania-17
gosiak.r@wp.pl

Olu dla ciebie, do mry
vabien23
Aj, aj, aj ... będzie cudownie icon_smile.gif
Mummy
A mnie i kasiuli jeszcze nie ma icon_sad.gif icon_razz.gif
katke
CYTAT(Mummy @ Thu, 05 Apr 2012 - 18:42) *
A mnie i kasiuli jeszcze nie ma icon_sad.gif icon_razz.gif



Pewnie bylyscie niegrzeczne 04.gif
angielk
dziewczyny dajcie Mry popracować! spokojnie.

Jak ogłosi że to koniec i będą błędy to będziemy interweniować, a tak to co chwilę coś można!!
_Mała_Mi_


matylda315
Sorry ...ja na chwilkę icon_smile.gif

Mry ...piękna stronka wub.gif wub.gif wub.gif
_Mała_Mi_
No! już! gotowe! twraz można już na mnie krzyczeć co się nie podoba icon_smile.gif

Matylda dziekuję icon_smile.gif
Hania-17
CUDONA STRONA!!!!
angielk
no i jest pięknie icon_smile.gif
piorunem Ci to poszło!!!! jestem pełna podziwu
teraz wiadomo kto powinien to robić heheh
dzięki icon_biggrin.gif
_Mała_Mi_
Angielk, Tobie też całkiem nieźle poszło..więc się nie wychylaj lepiej... diabel.gif
Fiona89
Vabien Kamila super ! Pięknie sobie radzi i jakie ma już długie włoski Tak 23 w maju kończę. Hehe młoda. Bardziej młodo wyglądam, ale u nas to chyba rodzinne. Jak idę z mamą to wszyscy myślą, że siostry hehe

Mummy Słodkie oczka ma Twój synek.

My przed spotkaniem byliśmy u ortopedy. Kości dobrze się zrastają, ale jeszcze nie do końca zrosły. Nikola ma teraz założony mniejszy gips. Za dwa tygodnie do kontroli i może, może już ściągną

Haniu Wiem, że to trudne. Nie wiem co napisać. Trzymaj się cieplutko :* Mateuszek bardzo zmienił się na buźce. Trochę do mojego kuzyna podobny się robi. I faktycznie błysk w tych oczkach ma

Gratulacje dla małej Emilki

Sylwia
Nikolka to wykapany tata Moje może ma ustka, bródkę i nosek

Angielk My zdrowi Nic nas nie rusza. Wczoraj byliśmy długo na dworzu, bo taka pogoda A od dzisiaj spowrotem do nauki, bo zaliczenia zbliżają się dużymi krokami. Biedna Lusia. Zdrowiej nam Nic dziwnego, że nastroju nie było do zabawy z Nikolką jak rozkładało ją. A my jak zmarzłyśmy wracając icon_smile.gif

Olu Powiedz jak spisuje się rowerek? Taki mamy w planach kupić Nikoli.

Aylin Jejku, znowu Zdrówka Wam życzę

Liliann Super bałagan a Mikołajek !!

Mry wysylam zdjęcia dopiero teraz
komunikacja
Mry dzieki za zmianę fotki:)
syl_wia9
Witam się w nowej odsłonie 06.gif

Mry arcydzieło!!!!!Pieknie:icon_smile.gif
Co nie znaczy,że Twoje angielk były złe nienie.gif Też były piękne i są nadal w sumie 06.gif

W ogóle chyba mamy najładniejsze I stronki 29.gif 48.gif

Tak patrze na te zdjęcia i nie mogę uwierzyć to tak zleciało.... 41.gif
_Mała_Mi_
edit: bez sensu napisała bo nie doczytała.



Kończymy jeszcze starą odsłonę!! Tam pisac icon_smile.gif do 100tki!
niunia23
mry jak bys mogla ta fotke gosi wstawic bo nie mam zadnej nowszej

https://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...286359039_n.jpg
Fiona89
Witam Was świątecznie. My do kościoła pojechaliśmy samochodem z koszyczkiem. Pogoda straszna icon_sad.gif Mała przespała w aucie całe święcenie.

A dzisiaj?
Nikola obudziła się bez gipsa !!!!!!!!!!!!! Teraz to chyba w szpitalu tylko nam założą, nie mam zielonego pojęcia co robić. Zaraz będę dzwonić.
Więc śniadanko w super atmosferze, biegając za Nikolą, aby tylko nie wywróciła się.

Widać jak gips założyli :/

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego icon_smile.gif
syl_wia9
Haniu ja nic nie pisałam,może zadzwoń pod ten numer to się dowiesz kto pisał... 43.gif

Angielk zdrówka!!!!dla was przytul.gif

Z koszyczkiem poszedł wczoraj mój synek ,wysłałam go na 12,ale wyszedł o 11.30 i wszedł do kościoła.Święcenie było przed kościołem na dworze...kochany siedział w kościele do 13 bo nie wiedział co jest grane 37.gif No i w końcu wyszedł i poświęcił mu ksiądz jajeczka o 13...icon_smile.gif:)Już się martwiłam,mąż po niego poleciał,no ale wszystko było ok...

Pozdrawiamy icon_smile.gif
Fiona89
Sylwia: biedny się naczekal.
Nam założyli gips w szpitalu. Zostaliśmy bardzo nie miło obsluzeni. W tygodniu musimy stawić się na kontrolę u ortopedy czy nic z rączka się nie stało.
niunia23
Dziewczyny bylismy dzisiaj w sasinie i mialam taka niespodzianke ze szok byl tata S - a mialo go nie byc ale no coz moze w te swieta jakos cos bardziej sie staral ale dzieci moje nie chcialy isc do niego juz tym razem - zawsze szly ale on ich nie chcial na rece ani nic , a tym razem on je wolal ale one nie chcialy pojsc moje dziobki kochane a co niech nie mysli ze tak bedzie mu latwo ze jak tylko jemu sie zachce byc na chwile dziadkiem to bedzie a jak mu sie odwidzi to koniec teraz niech sie chlop stara jak mu zalezy icon_smile.gif a do Mamy S biegly odrazy z okrzykiem babcia !!!!! heh generalnie nie bylo zle .


po powrocie do gdyni zjedlismy moj mini torcik urodzinowy ktory sobie sama zrobilam icon_biggrin.gif zaraz wkleje foty mojego tortu icon_biggrin.gif


no
magdosz
Witam się w nowej, ślicznej odsłonie.
Nie nadrobię Was niestety 37.gif
mry, wysłałam zdjęcie na pierwszą stronkę icon_smile.gif

Wracamy jutro do domu. U nas wszystko dobrze icon_smile.gif
vabien23
NIUNIA wow, ja jestem zawsze pod wrażeniem waszych wypieków, szczególnie Twoich i Lillann, generalnie że Wam się chce ... Ja kiedyś piekłam, lubiłam to, ale nigdy aż taka ambitnie ;p rozleniwiłam się na maxa, odkąd Kamila się urodziła nie upiekłam NIC icon_sad.gif, ale jak tak patrzę to aż mi się chce ;p
Mam przepis na ciasto od kumpeli i muszę wypróbować ;p

Dzisiaj nacykałam sporo zdjęć ale to zdecydowanie moje ulubione icon_smile.gif, Trudno Kamilci zrobić ładne foto bo jej to oczko ucieka icon_sad.gif

v
_Mała_Mi_
Niunia, torcik boski icon_smile.gif hahaha cudko! Emilka... achy echy... cud miód, aaa!!! ja też chcę!!!! Swoją drogą tez mam chrześniaczkę Emilkę icon_smile.gif))

Magdosz, potem wrzuce - dostałam Przystojniaka icon_smile.gif

Kamilka do całownia tylko, ten dziubek mnie rozwala. Jak modelka! Wszystkie modelki robią dziubek. Hehehe icon_smile.gif I Kamilka cieałka nabiera, nóżki takie do schrupania i brzucholek wystaje icon_smile.gif Bużka szczuplutka icon_smile.gif Cudaczek jest.


Helena wczoraj dorwała moją szczoteczkę do zębów. Po dokładnym umyciu swojej paszczy postanowiła umyś tą szczoteczką zęby... Qlki 29.gif
Przyplało się coś do nas. Kaszel brzydki. A jutro miało być szczepiene, ale zamiast na szczepienie chyba pójdziemy się zbadać icon_sad.gif
vabien23
MRY hehe no ona faktycznie brzuchol ma heheh no i nogi też ciałka nabrały, ale ciągle waga stoi, nie wiem, może kości ma jakieś lekkie czy coś 29.gif
My mamy szczepienie w następny poniedziałek 16stego ale nie wiem czy nie przełożyć bo ten katar u nas, co prawda już końcówka bo takie gęste ale jednak, no i poza tym tego samego dnia mam komisję w sprawie orzeczenia icon_sad.gif

FIONA o "gościnności" szpitali ani nie piszę bo to jedna, wielka masakra icon_sad.gif

Dobra ja się zwijam, do kościółka i jedziemy do moich rodziców na obiad.
U nas słońce super świeci ale chłodno...
_Mała_Mi_
waga wagą, ale na oko to ona doszła już do bobasowego wyglądu. Te udka sa bardzo apetyczne. Na wagach się nie znam, ale z doświadczenia wiem, że one nie zawsze pokazują dobrze hehehe icon_smile.gif

A Fiona, zapomniałam, bo wczoraj czytałam, ale siły nie miałam już pisac. Buziak dla Nikolki dzielnej. A szpital olać. Ja nie rozumiem takich zachowań. Ech. I wiecie co, ja tez pracuje w 'firmie państwowej'... ale spróbowałabym być tylko niegrzeczna, niemiła dla uczniów czy rodziców - olaboga! Ja tego nie mam we krwi, ale sam fakt, że wiem, ze to niemożliwe, a w szpitalu to norma. Ciekawostka dla mnie.
Hania-17
Witam w lany poniedziałek icon_biggrin.gif

Trochę szumu narobiłam z tym telefonem, przepraszam. To była dziewczyna z różu ha ha ha

My byliśmy w sobotę na święceniu pokarmó ale samochodem bo mimo że słoneczko ładnie przygrzewało to wiatr był tak paskudny i chłodny że było strasznie zimno. Zdjęć niestety z poświęcenia nei mam żadnych bo wszystko na szybko było. K wrócił o 13:30 z pracy a o 14:00 już wychodziliśmy do kościoła. Musiał zjeść obiad ubrać się po samochód do garażu i do kościoła.
W niedzielę ielkanocną byliśmy w kościele a potem u teściów cały dzień.
Dziś w domu jesteśmy, po południu na spacer bo słonko ładnie świeci mimo że jest tylko 3 stopnie :/

Dzieciaczki nasze są prześliczne po kolei bez wyjątków. To niesamowite jak czas szybko leci.
Hania-17
Niunia jaka słodkości malutka.
[użytkownik x] [użytkownik x]
A tost niesamowity!!

Fiona szkoda nerwów na szpitale...
Magnezja
Korzystając z dzisiejszej pogody - cudne słonko i nawet ciepło - spędzilismy świąteczny poniedziałek na podwórku:
https://www.youtube.com/watch?v=D2njiycHGvs
magdosz
Magnezja, Kamilek super icon_smile.gif

My już w domku. w końcu..
vabien23
MAGNEZJA to chyba Twoj pierwszy filmik wrzucony na maluchy co? ja w każdym razie nie kojarzę innego ... poproszę więcej i częściej.
Kamilek to chyba taki mega śmieszek co? wszędzie się śmieje, bardzo pogodne dziecko.

MUMMY udało Ci się sprzedać X-Landera?

_Mała_Mi_
hahaha Kamilek jest boski icon_smile.gif a jak go psy pilnują icon_smile.gif))))
Hania-17
Ale super Kamilek. Taki mały Pan dużych psów icon_wink.gif ha ha
_Mała_Mi_
tu były zdjęcia, ale były za duże więc usunęłam, żeby Moderatorowi ułatwić pracę icon_smile.gif o taka miła jestem Moko icon_smile.gif
magdosz
Helutka, to ma zęby zupełnie jak Marcelo icon_smile.gif
Cudowna jest

edit: i uśmiech cudowny po mamusi swojej icon_smile.gif
angielk
smarkate te nasze święta- jest coraz gorzej. głownie ze mną. Luśka stabilna- czyli zasmarkana i kaszląca. Mi się marzą ze 2-3 dni na zwolnieniu... da się?? 29.gif wyleżeć w łózko, wychorować, posmarkać sobie, pospać chwilę nie wychodzić z piżamy, wstawać tylko na siusiu no i żeby mi ktos rosołek przyniósł 48.gif

ehhh dobrze że resztki świąteczne sa w lodówce chociaż.

Magnezja filmik z Kamilem!!! wow! super. Ale radości mu psy sprawiają icon_biggrin.gif hehe śmieszek mały.



Helutek - Gdynianka pełną gębą icon_biggrin.gif


magdosz
Angielk współczuję choróbska 29.gif przytul.gif

Tu mój brojuch na drabinę się wspiął


a tu z mamusią, świątecznie icon_smile.gif
_Mała_Mi_
Nie no Marcel ma ich znacznie więcej icon_smile.gif na drabine?!?!?! 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif

Angielk zdrówka, wiem co to znaczy, we wrzesniu tak mnie rozłożyło, że nie byłam w stanie zając się dzieckiem. Musiałam dzwonić po pomoc nieocenioną mojej mamy.

vabien23
hehe Helutek boski , MRY a czy ja dobrze widzę, że mała ma tylko dwie jedynki dolne a reszta góra??? bo wiesz, pytam bo Kamila ma tylko dwie dolne jedyneczki i tak wyglądam dwójek dolnych ale może by nas jakaś jedyneczka górna uraczyła swoją obecnością?? wcale bym się nie obraziła hehehe. A tak odnośnie zębów to u nas te dolne jedyneczki takie dosyć szerokie... dziwnie.

ANGIELK ja wiem jak się czujesz, przeżywałam dokładnie to co Ty tydzien temu, a jeszcze teść miał urodziny i zarówno w sobotę jak i niedzielę mieliśmy gości na głowie, z tym, że my tylko dołączyliśmy w sobotę a niedzielę sobie darowaliśmy i odpoczywaliśmy zamknięci w jednym pokoju. Powiem Ci, że u mnie też Kamilka dużo lepiej zniosła te przeziębienie niż ja, bo jej w zasadzie tylko katar dokuczał, a ja to okropny ból gardła miałam a teraz kaszle jak gruźlik aż wstyd, ale ja to tak mam że potem kaszlę jeszcze z miesiąc ;/;/
Może Kamila tak dosyć łagodnie to przeszła bo szczepiłam ją na grypę... hm ciekawe. Generalnie katar mamy jeszcze obie, mam nadzieję, że za kilka dni zniknie zupełnie.

A ja się Wam nie pochwaliłam ;p byłam w piątek w Tesco i przeszłam się na ubranka i są fajne przeceny, mnie akurat interesowały pajacyki no i z 40 zł przecenione na 28 zł -2 pary, więc wzięłam, a że ja nabijam te punkty ClubCard (czy jakoś tak) to dostałam rabat -10zł na ciuszki z F&F także przyszły mnie zaledwie 18 zł !!!! zadowolona jestem na maxa ;D. Wczoraj zamówłam 7pak body z krótkim rękawkiem tej firmy Early Days i czekam aż przyjdą, także Kamila ma uzupełnioną szafę icon_smile.gif

EDIT:
MAGDOSZ Marcelek też "zębaty" hehe a Ty ślicznie wyglądasz, chuda jesteś kłamczucho jedna, nie wiem z czego ty się chcesz odchudzać !!!!!
_Mała_Mi_
CYTAT(vabien23 @ Mon, 09 Apr 2012 - 21:44) *
hehe Helutek boski , MRY a czy ja dobrze widzę, że mała ma tylko dwie jedynki dolne a reszta góra??? bo wiesz, pytam bo Kamila ma tylko dwie dolne jedyneczki i tak wyglądam dwójek dolnych ale może by nas jakaś jedyneczka górna uraczyła swoją obecnością?? wcale bym się nie obraziła hehehe. A tak odnośnie zębów to u nas te dolne jedyneczki takie dosyć szerokie... dziwnie.



yhy, 4 na górze i 2 na dole, na górze ze szpara a na dole zachodzą na siebie i następnych jakoś nie widać... icon_smile.gif
magdosz
CYTAT(mry @ Mon, 09 Apr 2012 - 21:47) *
yhy, 4 na górze i 2 na dole, na górze ze szpara a na dole zachodzą na siebie i następnych jakoś nie widać... icon_smile.gif


właśnie dlatego napisałam, że całkiem jak u Marcelo, bo u niego też na górze szpara a na dole zachodzą 03.gif

Vabien, od pasa w dół utyłam 37.gif 29.gif
już nawet mąż mi zwrócił uwagę 43.gif
angielk
ooo Marcel jaki przystojniak - elegancik uuu lala icon_biggrin.gif cudny jest 06.gif
Magdosz gdzie Twoje rude włosy?? nie pisałaś że znowu zmiana nastąpiła, nie nadążam za Tobą 29.gif


Ja wywalam z sygnatury zębowy suwaczek bo dawno już nie aktualny. zębów Luśka ma 16, nie wiem kiedy 5 wychodzą, ale mam nadzieję że nie prędko 37.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.