To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zróbmy spotkanie....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
Anita.W
Wiecie co, mi tez by bardziej odpowiadal wieczor. Znajac zycie to pewnie cos w dzien by mi nagle wypadlo i tyle ze spotkania bym miala. My to juz praktycznie na kartonach siedzimy icon_wink.gif
Anita.W
Aha a gdzie to spotkanie ma być??? Bo ja ostatnio to bylam rok temu na spotkaniu w pastelowej icon_rolleyes.gif
ewabi
tak więc kobiety niezdecydowane - przychylając się do bardzo a wolnych i niemrawych wniosków trudnej do ustalenia większości informuję, że ewentualne spotkanie odbyłoby sie jutro - jak zwykle tuż po 19.
teraz bardzo proszę o potwierdzenie kto jest gotów przybyć i kto jeszcze nie ma adresu
Doruśka
ja!
Potwora
Dzisiaj o 19? W miarę możliwości przybędę ( ale na krótko) chociaz nie moge tego potwierdzić na 100%, jutro wyjeżdzamy i to ze sporymi nerwami ( z drugiej stony przyda się chwilka odreagowania icon_wink.gif ). icon_twisted.gif
Dorka
Też będę icon_biggrin.gif , z jakims małym poślizgiem najwyżej. Poproszę adres na PW.
Doruśka
ja też nei mam adresu:(
skanna
Już masz icon_biggrin.gif
Anita.W
Ja tez bede i dziekuje za adres icon_biggrin.gif
Potwora
Ja nie dam rady icon_sad.gif przykro mi icon_cry.gif
Ila
Jednak nie dotarlam. Bawcie sie dobrze wink.gif
Anita.W
Spotkanie bylo super. Oj musze czesciej sie wyrywac na takie spotkania
Dziękuje icon_exclaim.gif

Kuba o godzinie magicznej dla niego czyli 2 obudzil sie i 3 razy sie zapytal mamusiu dlaczego mnie zostawilaÅ›
Jakos nie mialam sily aby cokolwiek powiedziec icon_lol.gif
Dorka
Dzięki za miłe spotkanie, okraszone wysmienitym jedzonkiem (moje owoce przelażały w bagażniku icon_redface.gif ).

Dorusiu, a jak Ty dojechałaś? Jak dojechałam pod domu, to u mnie juz padało.
Doruśka
a taksówka szybko przyjechała icon_smile.gif i zdążyłam przed deszczem.Dzięki Dorka icon_smile.gif
Ja juz nie zrobie chyba spotkania,bo wszystkie macie takei piekne mieskana,że mam kompleksy
Potwora
CYTAT(Dorusia)
a taksówka szybko przyjechała icon_smile.gif i zdążyłam przed deszczem.Dzięki Dorka icon_smile.gif
Ja juz nie zrobie chyba spotkania,bo wszystkie macie takei piekne mieskana,że mam kompleksy


Ja też mam kompleksy.
Nie mam nawet na czym gości posadzić icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Mama Mojzesza
CYTAT(Ola Fisia)
CYTAT(Dorusia)
a taksówka szybko przyjechała icon_smile.gif i zdążyłam przed deszczem.Dzięki Dorka icon_smile.gif
Ja juz nie zrobie chyba spotkania,bo wszystkie macie takei piekne mieskana,że mam kompleksy


Ja też mam kompleksy.
Nie mam nawet na czym gości posadzić icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif


no to nastepne spotkanie u mnie icon_twisted.gif icon_lol.gif icon_twisted.gif
Kingus
CYTAT(Ola Fisia)
Ja też mam kompleksy.
Nie mam nawet na czym goÅ›ci posadzić  :cry:  :cry:  :cry:


Tia... ja na spotkania już nawet nie próbuję dotrzeć ze względu na chłopakow, a do siebie nie zapraszam ze względu na wygląd mojej chaty-od 5-ciu lat nieustająco stan przedremontowy icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif . Co do siedzenia-ściskam Olu łącząc się w bólu icon_wink.gif - jak się ma dużego, młodego psa, to się siedzi na podłodze. Frodo w ciągu jednej nocy obgryzł nogi 6-ciu krzeseł. Dokumentnie. icon_evil.gif Do złamania. Dla niewierzących dowody zbrodni zachowano w piwnicy, bo nawet na osiedlowy śmietnik wstyd to wynieść.
Pozdrawiam


Kingus
Anita.W
A u mnie jest ciasno, ale bylo tak fajnie na spotkaniu że co tam. Jak macie chec to mozemy sie u mnie spotkac w przyszlym tygodniu (mąż idzie do pracy wiec mieszkanie wolne od 9 do 18 icon_lol.gif ). Do siedzenia co nieco mam a biegac i tanczyc nie musimy icon_lol.gif . I postaram sie posprzatac przed spotkaniem ale okien nie umyje hi hi hi. To jest ktos chetny???
Doruśka
jak takie godziny i nei wtorek to ja z KalinkÄ…
Anita.W
Dzieci oczywiscie mile widziane wink.gif Kuba udostepni swoje zabawki, a jak zobaczy tyle ciotek to chyba oszaleje icon_lol.gif
Anita.W
Oj chyba jednak nic nie wyjdzie ze spotkania u mnie icon_sad.gif . Krzysiek wywozi do Zielonej na 3 tyg.

Ale to nic, jak wroce to zaproszenie ponowie tyle ze juz nie na Popowicka a na Zlotniki icon_wink.gif
skanna
Anita, urządzimy parapetówę icon_razz.gif
Doruśka
z Grilem!!!??
ewabi
Dorusia ale ja nie przyjmuję takich wykrętów
kuchnia miała być opijana
ja życzę sobie zobaczyć idiotyczne seledynowe kafle icon_lol.gif [/i]
skanna
Ewa ma rację, obiecałaś oblewanie kuchni. Inaczej Ci się porozsycha a fugi od kafli poodchodzą 08.gif
Anita.W
Paprapetowa to koniecznie!!.

W koncu moj chlop nie zostawila nas i przyjechalismy z nim do domu icon_lol.gif icon_lol.gif . Tak wiec jestem we Wroclawiu i pakuje co sie da do kartonow bo postanowil ze do srody sie wyprowadzimy. No zobaczymy czy sie uda wink.gif
Anita.W
Wiecie co, na tym ostatnim spotkaniu to zarazilam sie od Ewy i Doroty brzuszkiem icon_lol.gif i jestem w 6 tyg. i 3 dzien ciazy. BYlam na usg i widzialam bicie serduszka icon_biggrin.gif .
Dorka
Oj bardzo, bardzo się Anitko cieszę icon_biggrin.gif , przecież juz długo wyglądaliście za bocianem. Życzę spokojnej i bezproblemowej ciąży.

Ale jeśli się "zraziłaś" ode mnie i od Ewy, to nie licz na dziewczynkę icon_wink.gif , obie czekamy na synków icon_lol.gif .
menada
To fantastycznie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Gratuluję i życzę cudownej i bezproblemowej ciąży icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

O kurczę, ja tez chcę synka, może i ja powinnam zarazić się od Ewy i Dorki icon_wink.gif icon_lol.gif
Akalabeth
Gratulacje
skanna
Anita, super, gratulacje icon_smile.gif
Potwora
Anita - gratulacje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
monga
Anita - moje gratulacje icon_smile.gif
Ila
Anita gratulacje icon_biggrin.gif Bezproblemowej ciazy zyczymy i szczesliwego rozwiazania icon_exclaim.gif
Potwora
Zróbmy spotkanieeeeee icon_wink.gif

Stęskniłam się icon_redface.gif
Doruśka
ANITA!!!! trzymam kciuki mocno mocno:))))
ewabi
GRATULACJE wielkie Anita - dużo nowości przed Tobą icon_smile.gif
(moja siostra ma teorię że przeprowadzki mają znaczący wpływ na prokreację icon_wink.gif )

ja szukam rozwiązania mojego problemu - jak ktoś ma pomysł to bardzo proszę: nie chcę już być w ciąży, chcę urodzić z całej mocy, ale... nie chcę jeszcze noworodka - nic nie gotowe, a ja ani sił ani ochoty na drugie macierzyństwo jeszcze nie mam ... nie w tej chwili. tak ze dwa tygodnie luzu od ciążowego brzuszka by mi chyba wystraczyło...
jakiś pomysł ??
Doruśka
Ewa,plotki. i TatuÅ› z synkiem.
Potwora
Ewa, przynieś brzuszek na spotkanie, potem każda z nas po godzinie ponosi i od razu sobie odpoczniesz icon_wink.gif
Dorka
To ja swój brzuszek tez przyniosę do ponoszenia icon_lol.gif
ewabi
CYTAT(Ola Fisia)
Ewa, przynieś brzuszek na spotkanie, potem każda z nas po godzinie ponosi i od razu sobie odpoczniesz icon_wink.gif

Ola trzymam za słowo icon_razz.gif
próbowałam zapakować Alkowi do warszawy ale jakoś nie chciał się ode mnie odkleić ... icon_cry.gif
dziś na wizycie potwierdzono, że prędko nie urodzę więc ponosić balast jeszcze ponoszę icon_rolleyes.gif za to z czystym sumieniem odłożyłam wszelkie przygotowania
Ila
I co ze spotkaniem? Macie ochote? Moze w sobote wieczorkiem u nas na wieczorne pogaduchy? Tomek w koncu doczeka sie obecnosci na spotkaniu wink.gif
skanna
Tak tak tak. I buziaka od Tomka sobie odbiorÄ™ icon_razz.gif
Ila
CYTAT(skanna)
Tak tak tak. I buziaka od Tomka sobie odbiorÄ™ icon_razz.gif


No prosze jak sie kolezanka rozochocila wink.gif Oczywiscie mam na mysli buziaka icon_biggrin.gif
skanna
Obiecał przecież 08.gif

Poza tym, pod bacznym okiem żony to chyba nie mam szans na jakieś większe ekscesy icon_twisted.gif
Potwora
Ja chciałabym ale nie mogę icon_wink.gif
W sobote mamy zaplanowany wyjazd, w przyszłą sobotę też...
Ila
CYTAT(skanna)
Obiecał przecież 08.gif

Poza tym, pod bacznym okiem żony to chyba nie mam szans na jakieś większe ekscesy icon_twisted.gif


icon_cool.gif
Ila
Nikt wiecej nie jest chetny na spotkanie icon_question.gif
użytkownik usunięty
Hmm, tak blisko... hmm... byłby grzech nie przyjść icon_cool.gif
skanna
Paka, no nie? Grzeszyć nie należy.
Monika ma blisko - niech się remontem nie tłumaczy - w godzinach wieczornych remont można odpuścić icon_biggrin.gif
Mojżeszkowa tyż ma blisko. Reszta ma daleko, ale może się poświęcić, tak jak na przykład ja 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.