To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zróbmy spotkanie....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
Monika ww
Ja również dziękuję wszystkim za miłe spotkanko, było super icon_lol.gif
Ila
Dziewczyny, ja tez bardzo dziekuje za spotkanie, jak zwykle sie odprezylam icon_biggrin.gif
Juz sie mocno przyzwyczailam do tych naszych nasiadowek icon_wink.gif Dzieki icon_biggrin.gif
skanna
Przypominam szanownym koleżankom, że w środę spotykamy się u mnie na cześć Tobatki. Perfidnie proponuję godzinę 10. Proszę nastawić przypomnienia w komórkach i budziki icon_biggrin.gif
Doruśka
Ja bede icon_smile.gif
tylko mi adres podaj,bo ja oczywiscie zapomniałam icon_redface.gif
Potwora
Skanna mi też podaj adres bo ja wyszyściłam prywatne wiad. icon_rolleyes.gif
ewabi
ja poproszę o adres oraz z góry zaznaczam możliwość nieco późniejszego przybycia. Oznajmiam też, że będę z sokami, których zostało u mnie po wtorkowym spotkaniu zatrzęsienie icon_smile.gif jak mnie wena najdzie dorzucę coś do soków wink.gif
skanna
A gdzie sÄ… Paka, Ewcia, Dorka?
Może się szanowne panie odezwą?
Ania Mojżeszkowa tyż milczy icon_sad.gif
Ewcia!
No jak to, gdzie jestem? TU jestem icon_wink.gif
I waham siÄ™ icon_smile.gif
Jesli dziś wykonam plan ponad normę, to będe mogła sobie pozwolić na jutrzejsze ekscesy
na wszelki wypadek poproszÄ™ o adres
skanna
Co to znaczy waham siÄ™? icon_razz.gif
Teściowa przyjeżdża czy mamę na dworzec odwozisz?
Innych wymówek nie przyjmuję icon_biggrin.gif
Adres wysyłam na PW icon_biggrin.gif
Dorka
Właśnie dziś przyjechałam znad morza (ech! szkoda mi było wracać, bo cudnie mi się udało trafić z pogodą, ale mąż musiał wracać do pracy:? )

Za to zdążyłam na spotkanie z Tobatką icon_biggrin.gif , bo jak zrozumiał jedno się już odbyło pod moją nieobecność. Oj fajnie miałyście.

U Skanny powinnam się stawić, nie wiem tylko czy zdążę na tą 10.00 ???!!! I muszę pomyśleć czym dojechać, bo pewnie będę musiała Krzysia zabrać z sobą. A co z Paką?? Ewciu zmobilizuj koleżankę! ewabi na ciebie tez liczę, że będziesz, bo zdaje się już jesteś na zwolnieniu icon_wink.gif .
Anita.W
Dorka, ja siedze w domu. Kuba od miesiaca codziennie prosi mnie abym zaprosila jemu kolege do domu. Problem w tym ze wszystkie moje kolezanki maja coreczki icon_rolleyes.gif . Jak chcesz to mozesz Krzysia zostawic u nas tylko ze ja nie pamietam gdzie ty mieszkasz i czy bedzie ci to na reke icon_confused.gif
Dorka
Anita, ale Ty przecież masz bardzo blisko do skanny! Wystarczy, że przejdziesz na drugą stronę Legnickiej icon_wink.gif (no prawie). To może niech się chłopcy spotkają i my też icon_biggrin.gif (u skanny dom przyjazny dziecku, wszystkie zabawki będą dla chłopców nowe icon_wink.gif, ostatnio Krzyś bawił się tam z Kalinką Dorusi i ja nie wiele musiałam się nim interesować).

Jeśli uda mi się pożyczyć samochód (?), to nawet będę mogła po Ciebie podjechać.
Tobatka
No hej dziewczyny! Jestem u Skanny icon_smile.gif I baaaaaardzo sie cieszę, że tu dotarłam i baaaaardzo się cieszę na spotkanie z Wami icon_wink.gif

Do zobaczenia jutro icon_wink.gif
Mama Mojzesza
CYTAT(skanna)
Ania Mojżeszkowa tyż milczy icon_sad.gif


Skanna, jak moglas w ogole pomyslec z ja nie przyjde icon_twisted.gif

oglaszam konkurs kto zawiezie Anie do Skanny icon_biggrin.gif
(nagroda moze byc spacer z Mojzeszkiem icon_twisted.gif )
Anita.W
Dorka chetnie bym sie wybrala, ale Kuba ma zapalenie spojowek i to silne. I nie bardzo chce go gdzies ciagac. Jutro przyjedzie do niego pediatra, bo to cos chyba na alergie wyglada. Ale chetnie Krzysia ugoscimy icon_biggrin.gif
menada
Bardzo żałuję, że nie mogę przyjść, ale w pracy mam huk roboty i nie dam rady się wyrwać icon_sad.gif

Bawcie się dobrze icon_biggrin.gif Szczególne pozdrowienia dla Tobatki icon_biggrin.gif Moze kiedyś dane nam bedzie się spotkać icon_biggrin.gif
Ewcia niezalog.
Przepraszam, ja jednak nie przyszłam icon_sad.gif za parę dni wyjazd, a roboty huk. No i nie jestem w nastroju (zupełnie niewyluzowana), bo pozbawiono mnie pomocy.
A cały czas nastawiałam się na tak icon_sad.gif
Bawcie się dobrze, serdecznie pozdrawiam (szczególnie Tobatkę icon_smile.gif ) i do zobaczenia po wakacjach
skanna
Ewcia - jak na razie wszystkie się spóźniaja i jeszcze zdążysz, więc masz nie gadać i przyjeżdżać, bo na poprawe nastroju najlepsza jest babska nasiadówa.. Mówię Ci, bo wiem z autopsji icon_smile.gif A ja baaardzo chcę Cie poznać, a Skanna mówi, że masz przyjechac no i,... no...

Menada -s zkoda, że i Ciebie nie będzie icon_sad.gif I Anity... Ech, baby - kiedy ja sie znowu tu wybiorę, żeby resztę poznać? A może Wy mnie odwiedzicie? icon_wink.gif
skanna
Hehe, Tobatce się okna pomyliły i to powyżej to ona pisała a nie ja. Jeszcze nie mam w zwyczaju mówić o sobie w trzeciej osobie icon_wink.gif
Anita.W
Kurcze a ja powiedzialam rano ze przyjedzie do Kuby kolega i teraz ciagle lata do drzwi i pyta "Czy przyjachał już do mnie kolega"
milly
pozwólcie, że dołączę - chociaż wirtualnie - na małą kawę z mlekiem icon_biggrin.gif
skanna
Milly, zapraszamy icon_razz.gif
Potwora
Wróciłam do domu bo źli ludzie ( m.in. mój małżonek) każą mi pracować icon_sad.gif
Spotkanie jak zwykle super, miło było poznać Cię Tobatko icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif lubię taki babski gwar połączony z fajową wyżerką wink.gif

A teraz do roboty Pani Olu, do Roboty...
Ila
Dziewczyny dzieki za spotkanie.
Ja niestety wyniki mam nie najlepsze.
Jutro Tomek podjedzie do Jarosza, zeby zobaczyl co i jak icon_sad.gif
ewabi
a ja już u rodziców w objęciach stęsknionego (na szczęście)syna
Ila trzymaj się przytul.gif ciągle mam nadzieję, że jednak będzie dobrze
Ewcia potakuję za skanną - nasiadówka doskonale wpływa na poprawę nastroju. mój był od wczorajszego wieczora naprawdę taki sobie, ale po przekroczeniu skannowego progu - jak ręką odjął. następnym razem wypróbuj koniecznie (choć bynajmniej kiepskich nastrojów ci nie życzę)
no i Tobatka miło było cię poznać. co lepsze - jak tylko wsiadłyśmy do windy - zgadałysmy sie ze skanną, że twój mąż jest z Lubina. Mój okropny icon_rolleyes.gif też icon_razz.gif - kto wie może razem chodzili do szkoły wink.gif

dziekuję wszystkim za mile spędzony czas, a że bardzo miło było to mało brakowało, a nie zdążyłabym do mojego ubezpieczyciela. wpadłam tam za 10 trzecia, a szkody przyjmują do 3. Ale wszystko udało mi się załatwić - chyba mnie jeszcze dobre prądy niosły.

do rychłego następnego razu mam nadzieję
Dorka
Dziewczyny dzięki za spotkanie icon_biggrin.gif . Ilu trzymam kciuki, żeby te wyniki nie były takie złe wg Jarosza. Ewabi ciesz się stęsknionym synkiem i wracaj do stesknionego męża icon_wink.gif .
Tobatko miło Cię było poznać, mam tylko nadzieję, że Piotruś nie będzie źle wspominał Krzysia, chyba nie było tak całkiem źle.

Anita, przepraszam, że narobiłaś Kubie nadziei na zabawę z kolegom. Ja też siedzę teraz w domu (od lipca już z dwójką) chłopców, to możemy się jeszcze umówić.
Doruśka
a ja dziekuje Ani i PAce za biustonosz,no rewelacja..
Niemaż kazał mi zakupić jeszcze kilka takich łądnych wink.gif
skanna
Ja też dziękuję wszystkim, Tobatce zwłaszcza, bo dzięki niej nikt nie wydziwiał na termin i nie mnożył komplikacji icon_wink.gif

Właśnie wykończyliśmy pyszne wafle Ili, w czym niestety niepostrzeżenie wzięła udział również Majka icon_twisted.gif

Nie to, żebym była nachalna i namolna, ale czy to nie Menada coś wspominała o wolnej chacie na początku lipca?? icon_twisted.gif
menada
A jak najbardziej ma wolnÄ… chatÄ™ icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

W związku z tym dyspozycyjna jestem od poniedziałku do piątku. Proszę wybierajcie termin icon_biggrin.gif
Doruśka
Skanna,ty daj przepis na te rogaliki co?
skanna
Mnie to chyba wszystko w przyszłym tygodniu pasuje, o ile chłop się nie zbiesi icon_razz.gif
ewabi
ja też ja też mogę icon_smile.gif
postanowiłam w przyszłym tygodniu dla odmiany posiedzieć w domu, żeby dziecko sobie ojca przypomniało icon_wink.gif tatuś też ponoć szalenie stęskniony więc z pewnością ucieszy go perspektywa słodkiego męskiego tete a tete
Dorusia a rogaliki są na ciasteczkach już od poprzedniego spotkania (wszak to one są poniekąd winne mojego podwyższonego cukru w badaniu) ja się do nich przymierzam cały czas, ale skanna mnie zniechęca brakiem malaksera
skanna
Ewa, wczoraj były inne rogaliki icon_biggrin.gif
Aczkolwiek te też są na"Ciastach i ciasteczkach", przepis chyba Addera podawała (opatrzony moim nickiem)
Te nie wymagają malaksera tylko ugniatania ręcznego przez jakie 3 minuty icon_razz.gif
ewabi
no tak nie powiem wydawały mi się inne, ale zwaliłam to na karb tego, że pewnie nie dałaś im tym razem rosnąć, bo przecież czasu nie miałaś

ręką mówisz
trzy minuty
jestem bliska podjęcia wyzwania

choć cukier miałam ograniczać
ewabi
zapomniałam dodać, że w takim razie te też były pyszne
skanna
CYTAT(ewabi)
rÄ™kÄ… mówisz  
trzy minuty
jestem bliska podjęcia wyzwania

choć cukier miałam ograniczać


Ewa, one cukier mają tylko w marmoladzie i na wierzchu puder. Z pudru możesz zrezygnować.

Zresztą, tamte mają w sobie aż icon_wink.gif 2 łyżki cukru na pół kilo mąki, a w oryginalnym przepisie jest 1 łyżka icon_razz.gif
Tobatka
Dziewczyny kochane! Baaaardzo Wam dziękuję za spotkanie! Mam nadzieję, że nie wyszłam na gbura icon_rolleyes.gif Jestem ucieszona, że w końcu dojechałam, że w końcu Was spotkałam, że mogłam sobie pogadać, że mogłam sobie na Was popatrzeć i się napatrzeć icon_smile.gif

Skanno - ja nie wiem, jak Ci się odwdzięczę! Normalnie jestem wniebowzięta wizytą icon_wink.gif No i w końcu sobie pogadałysmy na spokojnie!! icon_smile.gif A i tak mam wrażenie, że tyle rzeczy Ci nie powiedziałam. Przede wszystkim nie powiedziałam solidnie DZIĘKUJĘ! Bo przecież po wariackim wsiadaniu do pociągu (ufff) zdążyłam Cię tylko uściskać i szepnąć, jak mi fajnie było u Ciebie icon_wink.gif
Uściskaj dziewczynki, pozdrów męża icon_wink.gif

Ach, zaraz po wakacjach znowu Was napadnÄ™ icon_wink.gif

I jeszcze jedno - TE LODY!!!!!! Spac mi nie dały...
Anita.W
Dorka nic nie szkodzi. Wlasnie sie dzisiaj dowiedzialam ze zapalenie spojowek to zarazliwe to mi moze dobrze wyszlo ze nie wyszlo wink.gif . Przez pomylke swoj adres wyslalam do Tobatki zamiast do ciebie icon_redface.gif .
Anita.W
I milo czyta sie ze spotkanie bylo przesympatyczne i mile. Moze i mi sie uda w koncu z wami spotkac.
skanna
CYTAT(Tobatka)
Przede wszystkim nie powiedziałam solidnie DZIĘKUJĘ! Bo przecież po wariackim wsiadaniu do pociągu (ufff) zdążyłam Cię tylko uściskać i szepnąć, jak mi fajnie było u Ciebie icon_wink.gif


Hehe, po tej galopadzie Ty mi jeszcze dziękujesz? icon_razz.gif
Wiecie, co jej zrobiłam? Przeze mnie i przez cudowny remont skrzyżowania Piłsudskiego/Świdnicka Tobatka do pociągu odjeżdżającego o 16.00 wpadła o 15.58. Z wywieszonym językiem, zziajana i zdyszana. A ja stałam na peronie z Piotrusiem i plecakiem, czekając aż kupi bilety i zamierzałam jak Rejtan rzucić się panom konduktorom przed drzwi. A oni uprzejmie zapytali: "A czemu koleżanka u nas tego biletu kupić nie chciała? " icon_razz.gif

CYTAT(Tobatka)
I jeszcze jedno - TE LODY!!!!!! Spac mi nie dały...


Tobi, one chyba z kamienia sÄ…, nic ich nie ruszy. Nie wiedzÄ…, co tracÄ… icon_twisted.gif
Tobatka
Ale nas dowiozłaś a to najważniejsze icon_wink.gif A że pot ze mnie ściekał po tym biegu i z powodu temperatury w pozciągu aż do samego Poznania, przez co jedyne o czym marzyłam, to prysznic, to już inna sprawa icon_wink.gif

CYTAT(skanna)
CYTAT(Tobatka)

I jeszcze jedno - TE LODY!!!!!! Spac mi nie dały...


Tobi, one chyba z kamienia sÄ…, nic ich nie ruszy. Nie wiedzÄ…, co tracÄ… icon_twisted.gif

Ich strata icon_smile.gif Ja przyjadę następnym razem to pierwsze tam lecę - nie odpuszczę icon_wink.gif

Ach, dziewczyny.. Znowu mam ochotę się z Wami spotkać icon_wink.gif To kiedy mnie odwiedzicie? icon_wink.gif
menada
No cóż skoro nikt nie chce zacząć to może ja zaproponuję środa lub piątek ?? Co wy na to ??
Pomijam czwartek, bo mój mąż korzystając z okazji postanowił się ewakuować na całą noc i pograć w RPG z kumplami i jedynie noc czwartkowa im nie pasuje icon_biggrin.gif

Ok, teraz czekam na Was icon_biggrin.gif
Dorka
Mnie w tym tygodniu prawdopodobmie nie będzie. Jadę z chłopcami nad jezioro icon_smile.gif . Życzę udanego spotkania.
menada
Dorka, szkoda icon_sad.gif Ale może następnym razem icon_biggrin.gif Bawcie się dobrze icon_biggrin.gif

A jak reszta ?
Monikaww jest nad morzem
Skanna i Ewabi zgłosiły chęć przybycia , a Dorusia, Ila, Ania Mojżeszkowa, Ola i inne koleżanki - no dalej proszę piszcie komu kiedy pasuje icon_biggrin.gif
skanna
Środa albo piątek jak dla mnie może być. Chłop twierdzi, że lepiej, żeby w piątek.
Tobatka
A nie chcecie mnie odwiedzić? Siedzę w chacie zupełnie samiuśka z dzieckiem, mąż mi zwiał gdzieś do Legnicy, rodzinka wyjechała na wakacje... Dobrze, że komputer wrócił od informatyka i już działa icon_rolleyes.gif

Nocleg gwarantuję! icon_wink.gif I sporo żarełka po wczorajszej imprezie Piotrka (kto to zje?? Przecież nie wyrzucę icon_rolleyes.gif)
menada
Nikt nie chce do mnie przyjechać icon_question.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
ewabi
ja chcę - środa i piątek mi pasują icon_smile.gif
skanna
Ja też chcę.
Baby jedne, odzywać się !
menada
To ok, skoro mojemu i Skanny mężowi bardziej pasuje piątek to ustalm wstępnie piątek, przynajmniej będę mogł się wyspać icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ok, lecę, bo koty mi się tłuką na balkonie icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.