To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zróbmy spotkanie....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
użytkownik usunięty
Mojżeszkowa, masz być! Mam do Ciebie interesa icon_biggrin.gif
Mama Mojzesza
CYTAT(Paka)
Mojżeszkowa, masz być! Mam do Ciebie interesa icon_biggrin.gif


to bede icon_biggrin.gif
stesknilam sie za Wami icon_exclaim.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Ania Mojzeszkowa)
to bede  :D

No! to masz szczęście! icon_biggrin.gif
Dorka
Ja też się zastanawiam icon_rolleyes.gif , ale jeszcze nie obiecuję wink.gif , i mam interesa do Paki icon_lol.gif . A pewnie to ostatnie spotkanie przed rozdwojeniem.
użytkownik usunięty
Ło matko, Dorka, to może ja powinnam Ci ten wózek na spotkanie przytaszczyć? icon_lol.gif
Monika ww
CYTAT(skanna)
Monika ma blisko - niech się remontem nie tłumaczy - w godzinach wieczornych remont można odpuścić icon_biggrin.gif


Ależ ja się wcale remontem nie wykręcam icon_lol.gif i na spotkanie chętnie przyjdę, tym bardziej że na razie tylko Ninkę mam w domu icon_biggrin.gif starszaki u babci do końca wakacji 08.gif
skanna
Czyli małe podsumowanie

Chętne raczej pewne (chętni też):
- Ila z Duszkiem
- Paka
- Mojżeszkowa
- Monika
- Skanna

Niezdecydowane:
- Dorka
- w tajemnicy powiem, że Ewabi 08.gif

Reszta milcząca - proszę się odezwać icon_razz.gif
Ila
No to pieknie icon_biggrin.gif Skan, super podsumowanie icon_wink.gif To na ktora sie spotykamy? 19.30? wczesniej? pozniej?
Ja przygotuje jakies cieple zapiekanki i moze jakas salatke do tego. Oczywiscie kawka, herbatka do wyboru icon_wink.gif Musze sprawdzic jeszcze, czy mam jakies winko icon_wink.gif

Niezdecydowane, prosze sie decydowac icon_biggrin.gif Reszta milczaca prosze sie wypowiedziec icon_wink.gif
Kingus
icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

sie wypowiedziałam... ikonki zalanej łzami nie posiadam...

Kingus

PS. Ale przynajmniej jestem konsekwentna do bólu, nie? (szkoda, że to mnie boli icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif )
Monika ww
Ila, to ja przyniosę winko icon_biggrin.gif
monga
To może ja też bym przyszła ? Tak pierwszy raz, trochę mi głupio, bo Wy wszystkie już stare dobre znajome icon_wink.gif

Akurat mam weekend bez męża i bez dziecka, lepszego terminu dla mnie nie będzie pewnie długo icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
skanna
Monga, to Cię po drodze zgarnąć mogę, chcesz??
Monika ww
CYTAT(monga)
To może ja też bym przyszła ? Tak pierwszy raz, trochę mi głupio, bo Wy wszystkie już stare dobre znajome icon_wink.gif  


Monga, każda z nas miała kiedyś ten pierwszy raz... icon_lol.gif
skanna
Hiiii, Ewabi za pierwszym razem kazała mężowi nie odjeżdżać spod domu Moniki, bo nie była pewna, czy zdecyduje się nacisnąć domofon icon_razz.gif
skanna
Ja tradycyjnie upiekę ciasto icon_razz.gif
monga
No to ustalone, przyjadę ze skanną, klamka zapadła icon_wink.gif
monga
Ponieważ czas bez moich panów staram się wykorzystać maksymalnie, na popisy kulinarne już czasu nie wygospodaruję icon_confused.gif

Mogę przytaszczyć coś z półek sklepowych - dajmy na to - wezmę chipsy, paluszki. Podpowiedzcie mi ile tego na taką gromadkę ? Żebym nie przegięła w żadną ze stron icon_lol.gif icon_lol.gif

W razie czego mogę coś innego icon_smile.gif
użytkownik usunięty
To ja przyniosę jakieś owoce (zwłaszcza dla Ciężarówek).
ewabi
Ila ja bym bardzo chciała, zwłaszcza że pewnie to faktycznie ostatni raz 2in1, ale w przeciwieństwie do mongi, ja od 6 tygodni mam meża tylko w weekend więc jeśli się zdecyduję, to pewnie w ostatniej chwili

no serce w tej chwili nie pozwala inaczej icon_cool.gif
Ila
CYTAT(ewabi)
Ila ja bym bardzo chciała, zwłaszcza że pewnie to faktycznie ostatni raz 2in1, ale w przeciwieństwie do mongi, ja od 6 tygodni mam meża tylko w weekend więc jeśli się zdecyduję, to pewnie w ostatniej chwili

no serce w tej chwili nie pozwala inaczej icon_cool.gif


Ewa, rozumiem, ale moze uda Ci sie choc na godzinke. W kazdym razie czekamy icon_biggrin.gif

Monga, fajnie, ze sie zdecydowalas icon_biggrin.gif

Wysle Wam dzis adres na priva.

Aha, ale na ktora godzine icon_question.gif
Anita.W
Oj i ja bym chciala na takie spotkanko. ALe nie wiem co powie moj maz na to icon_confused.gif . Tez nie wiem czy moj zoladek wytrzyma jazde (mecza mnie straszliwe nudnosci). I czy z tych Zlotnik to dam rade dojechac jakos icon_confused.gif .
NO i popisy kulinarne to mi odpadaja bo u mnie juz jest cudem ugotowanie obiadu wink.gif , ale moge cos kupic wink.gif
monga
CYTAT(Ila)
Aha, ale na ktora godzine icon_question.gif

My jesteśmy ze skanną umówione na 19:10, więc pewnie będziemy na tą 19:30, którą zaproponowałaś na początku icon_biggrin.gif
Ila
Ok. czyli zostaje 19.30. Zatem do zobaczenia icon_biggrin.gif
kachaaa
kurcze a ja dzis ognisko firmowe
a do której w razie jakby ognicho nie wypaliło można przyjsć?
i czy wogule można jeszcze? boo wasza kjejofnjczka strasznie sie i was zaniedbała icon_redface.gif
no i w tą sobotę 27- go?
no i gdzie ?
bo ja zakręcona strasznie
a tak wogule to "małpy" jesteście całkiem o mn ie zapomniały cholewka..... icon_cry.gif
kachaa icon_cry.gif
Ila
Kasiu, oczywiscie, ze mozna. Spotkanie jest dzis, u mnie, zaczyna sie o 19.30 i troche pewnie potrwa wink.gif
ale nie jestem w stanie powiedziec do ktorej icon_biggrin.gif

Zapraszamy icon_biggrin.gif
kachaaa
Ila to ja moze wpadne ale pewnie dopiero kole 20-21 i mam prośbe jakbyś mi podała nr na priva telefonu albo ja ci podam i jeśli okazałoby sie ze o 21 juz nikogo nie ma to bym nie zawracała gitary
moze tak być ?
kacha
Ila
Kasiu, odpisalam na priva icon_biggrin.gif
kachaaa
siuper mam nadzieje że dotre , no chyba ze schleje sie na amen na ognichu bo to pożegnalne ognicho związku z tym ze ja i jeszcze jedna dziołcha odchodzimy z pracy , ale podejżewam zę drętwo będzie wieć pewnie sie zmyje i do was przyczłapie jakby co będziecie do domu mnie odprowadzać wink.gif a ze dom blisko bo to blok obok to daleko nie będziecie mieć icon_lol.gif
kacha
Dorka
Powinnam dotrzeć icon_biggrin.gif ! tak na 19,30.
Doruśka
ja sie nie bawie,ja wróciłam o 17 i mi R zagarnął komputera,jakbym doczytała tobym przyszła ,to wszystko jego wina!!

ps. mam już drugi rozdział napisany lalala jeszcze trzeci i impreza icon_wink.gif
skanna
A kto to sobie daje komputera zagarniać icon_twisted.gif ?
Żałuj, aczkolwiek ja osobiście jestem nieco zawiedziona, bo w samochodzie mi się przypomniało, że Duszek nie dotrzymał słowa icon_sad.gif
Ila
CYTAT(skanna)
aczkolwiek ja osobiście jestem nieco zawiedziona, bo w samochodzie mi się przypomniało, że Duszek nie dotrzymał słowa icon_sad.gif


A Duszek jaki zawiedziony, ze zapomnial wink.gif Ot i pretekst do nastepnego spotkania icon_biggrin.gif

Wrzucilam kilka fotek na maluchowe spotkania.
kachaaa
no i nie dotarłam icon_cry.gif
schlałam sie ....ychhh tak jak pisałam i podejżewałam
Mama Mojzesza
a ja chcialam podziekowac Ili i Duszkowi, i wszystkim uczestnikom za spotkanie icon_biggrin.gif
tego mi bylo trzeba!

nie wiem co to za pretekst do nastepnego spotkania, ale poniewaz ciekawosc mnie zzera, to uwazam ze to bardzo dobry pretekst, i trzeba czym predzej wprowadzic w czyn, moze przyjda tez dziewczyny ktore wczoraj nie mogly icon_biggrin.gif
monga
Ooo, ja się podpiszę pod Anią icon_smile.gif

I z podziękowaniami i z pretekstem icon_wink.gif
Ila
Dobrze, ze pretekst jest, to sie szybciej spotkamy icon_biggrin.gif
A w ogole to bardzo Wam dziekujemy za przemile spotkanie, Duszek jako rodzynek czul sie wysmienicie icon_wink.gif Ja tez sie odstresowalam przedporodowo, bo jakies nerwy i strachy mnie nachodza. We wtorek na wizycie moze dowiem sie czegos konkretnego w sprawie porodu.

A my dzis spotkalismy Monge w Koronie icon_wink.gif
użytkownik usunięty
Ja też dziękuję za miły wieczór! Dorusia, żałuj! Kachaa, żałuj!

Jak mijałam Duszka na schodach, to mi się przypomniało o "pretekście" wink.gif , ale... ciemno było... i jakoś tak... Ila się mogła pogniewać... wink.gif


P.S. Prywatna prośba do Dorki i Monikiww: jakbyście wpadły kiedyś - przez mężów - na trop taniego lokaliku, w którym się zmieści szafa wink.gif , lusto i parawan, to dajcie cynk. Tak sobie pomyślałam po naszej rozmowie, że może ja po prostu szukać nie umiem icon_sad.gif i dlatego znajduję same takie drogie icon_sad.gif
skanna
CYTAT(Paka)
Jak mijałam Duszka na schodach, to mi się przypomniało o "pretekście"  :wink: , ale... ciemno było... i jakoś tak... Ila się mogła pogniewać...  :wink:


Zaraz zaraz, to Ty MOJEGO buziaka na ciemnych schodach chciałaś odbierać icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_twisted.gif
Ila jak Ila, ale ja bym się na pewno pogniewała icon_wink.gif
Ila
CYTAT(skanna)
CYTAT(Paka)

Jak mijałam Duszka na schodach, to mi się przypomniało o "pretekście"  :wink: , ale... ciemno było... i jakoś tak... Ila się mogła pogniewać...  :wink:


Zaraz zaraz, to Ty MOJEGO buziaka na ciemnych schodach chciałaś odbierać icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_twisted.gif
Ila jak Ila, ale ja bym się na pewno pogniewała icon_wink.gif


icon_biggrin.gif wink.gif
monga
CYTAT(Ila)
A my dzis spotkalismy Monge w Koronie icon_wink.gif

Potwierdzam icon_wink.gif
Zastanawiam się, czy poznałabym Was, gdyby nie wczorajsze spotkanie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

I pretekst widzę się wydał icon_wink.gif
skanna
CYTAT(monga)
I pretekst widzę się wydał  :wink:


Monga - co mi Tomek obiecał to jak byk jest napisane na 13 stronie tego wątku icon_twisted.gif
A że nie dotrzymał, to się pretekst do następnego spotkania zrobił icon_wink.gif
monga
Znaczy, że już całkiem źle ze mną, bo przecież to czytałam icon_eek.gif Straszne.,co ta skleroza robi człowiekiem wink.gif
Dorka
Dzięki dziewczyny za miłe spotkanie, ja całą niedzielę jakaś lekko niewyspana byłam wink.gif .
Za to szok przeżyłam jak w środku nocy stałam w korku od Grunwaldziekiego przez całą Szczytnicką, co tam sie będzie dziać jak skończą się wakacje icon_eek.gif .
Anita.W
Mnie moi chlopcy zalatwili. Jeden z piatku na sobote dzien rozpocza o 3 rano icon_evil.gif a drugi jak pojechal popoludniem na zakupy to myslalam ze na policji zglosze jego zaginiecie. I tak oto mozna sobie zaplanowac wyjscie icon_rolleyes.gif
Dorka
Anitko cóż za gustowny tęczowy paseczek icon_lol.gif , za 30tyg to bedzie już marzec, czy kwiecień 2006?
Anita.W
Pierwszy termin jaki uslyszalam to 1 kwietnia icon_lol.gif icon_lol.gif . Niestety sierota ze mnie i nie zapisalam ostatniej miesiaczki i tak na oko zostala okreslona wiec wg. niej to na 27 marca. Ale ze mam duze szansce na cesarke to wiadomo ze i termin pewnie bedzie inny wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.