To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zróbmy spotkanie....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
Potwora
Coby zlotowiczki opowiedziały na żywca jak było w Rozalinie icon_biggrin.gif

Miałam bardzo ciężki dłuugi weekend, który przeciągnął się w ciężki tydzień. Z sił opadam. Psychicznych i fizycznych.

Komuś w przyszłym tygodniu pasuje?
skanna
Mnie nie bardzo, chyba żeby w poniedziałek wieczorem, ale to też tak sobie.
W następny poniedziałek już bardziej.
nellie
Mi pasuje:) Pomimo sesji, postaram sie wpasować:)
Mam ochotę na spędzenie troszku czasu z Wami - mamuśkami:)icon_smile.gif

Ola, cóż za nowy nick:)icon_smile.gif
grzałka
Wasza Fisiowatośc ???????? icon_eek.gif
Ola, nie wygłupiaj się icon_smile.gif
skanna
CYTAT(grzalka)
Wasza FisiowatoÅ›c ????????  :shock:  
Ola, nie wygÅ‚upiaj siÄ™  :)


Na edziecku Ola była olaart(fi) - pewnie to zdrobnienie od tego fi icon_biggrin.gif
Potwora
CYTAT(grzalka)
Wasza FisiowatoÅ›c ????????  :shock:  
Ola, nie wygÅ‚upiaj siÄ™  :)


No co, eksperymentujÄ™ sobie icon_wink.gif troszeczkÄ™ icon_wink.gif

Bo mój chłop mówi do mnie "Fiśka" albo "Fisia"
A Fi to skrót od Fisia - tak podpisuję wiadomości do małżonka icon_wink.gif

Widzicie, zdradziłam Wam nasze rodzinne sekrety icon_wink.gif
grzałka
CYTAT(Wasza Fisiowatość)
Widzicie, zdradziłam Wam nasze rodzinne sekrety icon_wink.gif


nikomu nie powiemy 43.gif icon_wink.gif
Dorka
Ja też chętnie wysłucham relacji na żywo ze zlotu. Teraz kuruję czerwone gardło (chyba jakieś zapalenie mi się przyplątało)ale do przyszłego tygodnia powinnam wydobrzeć. icon_rolleyes.gif

Wasza Fisiowatość może wystarczy zwykłe zdrobnienie ...Fisia, Fisunia itp. icon_lol.gif
menada
Ja też bardzo chętnie posłucham relacji icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


CYTAT
Wasza Fisiowatość może wystarczy zwykÅ‚e zdrobnienie ...Fisia, Fisunia itp.  


Popieram DorkÄ™ i proponuje FisiÄ™ icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ewabi
ja również bardzo chętnie Was znów zobaczę, zwłaszcza że przed wieczorem mogę już prawie zawsze, a wieczorem ... to trochę się muszę dopasować do dziecka i męża.
mam nadzieję, że pomysł nie umarł śmiercią naturalną patrząc na te dwa dni milczenia w temacie

Fisiowatość jak i Fisia całkiem mi leży icon_smile.gif
Potwora
Może choćdźmy gdzieś do Rynku? Albo przytulna knajpka gdziekolwiek indziej? icon_wink.gif
asiak
Jeśli przygarniecie dość nową osobę to też chętnie spotkałabym się z Wami icon_biggrin.gif -po dacie przyłączenia mogę przypuszczać że już się trochę znacie.
Dorka
I co z tym spotkaniem? Czy Zlotowiczki ustalą jakiś termin by nam popowiadać jak było?

asiak pewnie, że przygarniemy wink.gif , tylko jak widzisz czasami trudno się zebrać i usatlić jakiś termin.
Potwora
Kobiety - pogoda paskudna, pewnie nikomu nie chce się z domu wychodzić icon_wink.gif A ja np. nie nadaję się do spotkań towarzyskich icon_sad.gif

Poczekajmy na lepsze ( pogodniejsze) czasy, co siÄ™ odwlecze...
skanna
Ja optujÄ™ za spotkaniem po 17 czerwca, bo 17 gram ostatni koncert i zaczynam urlop.
No i Tobatka siÄ™ do nas wybiera icon_smile.gif
ewabi
jak dla mnie po 17 może być (Ola i pogoda ma się wtedy poprawić icon_smile.gif
byle nie za bardzo po 17, bo 17 właśnie wysyłam dziecko do dziadków i powinnam się potem jakoś rozsądnie po nie zjawić więc może tak najdalej wtorek 21 czerwca ?
Monika ww
Mi też pasuje po 17-stym, a właściwie po 19-stym ( bo wyjeżdżamy na week-end ) i przed 29-tym ( wtedy wyjeżdżamy na wakacje icon_biggrin.gif ), może umówimy się na spotkanie w tygodniu i przed południem?

Monika
skanna
O ile pracujÄ…ce nie zaprotestujÄ….

Dla mnie może być, o ile oba stwory zdrowe będą i uda mi się je sprzedać do żłobka i przedszkola.
W przeciwnym razie poproszÄ™ o spotkanie wieczorem icon_smile.gif
ewabi
gwoli przypomnienia - 17 tuż tuż icon_razz.gif
pomyślałam, żeby nieco podnieść ten wątek icon_smile.gif
skanna
Hiiii, Ewa, spodobało Ci się icon_wink.gif
Ma ktoÅ› jakieÅ› konkretne propozycje?
Ila
Ja tez chetnie, ale jesli w tygoniu, to po poludniu, bo z Kamisiem w domu siedze (ospa). A jesli do poludnia, to moge po 26.06 (planowany koniec ospy).
ewabi
CYTAT(skanna)
Hiiii, Ewa, spodobało Ci się icon_wink.gif
Ma ktoÅ› jakieÅ› konkretne propozycje?


pewnie, że mi się spodobało - a na dodatek 16 dni już siedzę w domu, mąż wraca właściwie tylko spać i szczerze powiem spędziłabym choć chwilę w towarzystwie innym niż uroczy icon_twisted.gif dwulatek
Tobatka
To ja się podczepię, bo chciałabym przyjechać do Was (do Skanny icon_twisted.gif o ile nie zmieniła planów i wciąż mnie u siebie chce icon_wink.gif ) między 27 czerwca a 1 lipca...

Skanna - kiedy mogÄ™?

I baaaardzo licze na liczne spotkanko z wrocławiankami! icon_wink.gif
skanna
Ha, z TobatkÄ… to zrobimy spotkanie u mnie, takie jak poprzednio - co Wy na to?
A teraz proszę o propozycję "gdzie i kiedy" w przyszłym tygodniu icon_razz.gif
Dorka
W przyszłym tygodniu napewno mnie nie ma, ale na spotkanie "Tobatkowe":wink: może się załapię .
Mama Mojzesza
To kiedy bedzie to spotkanie ? bo ja sie nie moge doczekac icon_biggrin.gif
skanna
Dobra, to może tak - ja nie mogę w środę popołudniu i wieczorem i w czwartek po południu. Poza tym mogę codziennie od rana do 14.30 i wszystkie oprócz wymienionych wcześniej wieczory (tak od 19).

Piszcie, kiedy możecie lub nie możecie, to nam drogą eliminacji wyjdzie co i jak. A gdzie, to ustalimy później icon_razz.gif
Mama Mojzesza
ja moge kazdego dnia tylko nie jutro icon_cool.gif
Doruśka
ja tez nie moge w środe i w czwartek icon_smile.gif

i raczej rano nei moge bo Kalina po wiatraczce moze zarazać jeszcze? sama nei wiem...
ale raczej nei chce nikogo narazać.
ewabi
ja najchętniej we wtorek - obojętnie przed południem, po i wieczorem jak leci... w środę ewentualnie, ale raczej przed południem, bo potem to już naprawdę muszę jechać do dziecka - w efekcie reszta tygodnia odpada całkiem... a szkoda by mi było bardzo...bardzo
Potwora
Ja mogę we wtorek i w środę.
skanna
Czyli jak na razie najodpowiedniejszym terminem jest wtorek - jedyny dzień, który pasuje już pięciu osobom.
Ila
Mi wtorek nie pasuje icon_cry.gif W ogole przed poludniem ten tydzien odpada, bo siedze jeszcze z Kamykiem.
A po poludniu wtorek na pewno odpada.
Monika ww
Ila, sniłaś mi się dzisiaj w nocy icon_biggrin.gif Według mojego snu byłaś w 28. tygodniu jak się spotkałyśmy icon_biggrin.gif Także spotkanie już tuż, tuż... wink.gif

Mi nie pasuje dzisiaj, a tak poza tym to pasuje mi codziennie z wyjątkiem week-endu, w przyszłym tygodniu w poniedziałek i ewentualnie wtorek do południa, bo w środę już wyjeżdżamy.
Doruśka
A my mamy juz pozwolenie na wychodzenie,tzn do ludzi,bo tak to cały czas mogliśmy wychodzić icon_smile.gif)
nie zarazamy icon_smile.gif))
Potwora
CYTAT(JANKA czyli Dorusia)
A my mamy juz pozwolenie na wychodzenie,tzn do ludzi,bo tak to cały czas mogliśmy wychodzić icon_smile.gif)
nie zarazamy icon_smile.gif))


Dorusia - to całkiem szybko icon_smile.gif Mam nadzieję, że Maksior też nie będzie dłużej chorował icon_wink.gif Kalinka może się spokojnie z nim bawić - nie mam żadnych obiekcji icon_lol.gif

Acha - ja mogÄ™ jeszcze w czwartek do godz. 19.
ewabi
odrywam się na chwilę od mycia okien, żeby zapytać w jakim kierunku zmierzamy ??
wczoraj już miałam nadzieję, że i tym razem mi się uda, ale widzę pewne komplikacje... icon_sad.gif szkoda
na szczęście w zanadrzu też następne spotkanie icon_smile.gif
menada
Ja mogę zawsze od poniedziałku do czwqartku popołudniami i co 2 weekend (ten akurat odpada), więc siedze cichutko i dopasowuję się do reszty icon_smile.gif
Potwora
Teraz mi sie przypomniało, że we wtorek o 16 mam zebranie w przedszkolu icon_rolleyes.gif
skanna
Ola, zebranie nie trwa wiecznie. To góra godzinka.

Słuchajcie, pomolestowałam Ilę i we wtorek wieczorem to i ona może. Czyli jutro ok.19 -19.30 możemy wszystkie.
ProszÄ™ teraz o sensownÄ… propozycjÄ™ miejsca icon_smile.gif
Tobatka
A ja się znowu wetnę (chyba, że każecie mi osobny wątek założyć icon_wink.gif )..

Ustaliłam ze Skanną, że przyjeżdżam we wtorek najbliższy, czyli 28 czerwca icon_wink.gif Będę koło południa.. I bardzo chce Was w końcu spotkać, bo same wiecie, jak mi przez ostatni rok wychodziło dotarcie do Was - chęci były, reszta się syapała icon_rolleyes.gif

To sobie dzisiaj wszystko obgadajcie (znaczy spotkanie, nie mnie icon_twisted.gif i czekam na efekty icon_smile.gif
2 szkraby
Cześć dziewczyny


Właśnie znalazłam chwilkę czasu i mogłam tu zaglądnąć, nie wiem co wy na to a może niedziela popołudniu, lub poniedziałek przed południem

ZAPRASZAM DO SIEBIE NA TARAS I OGRÓDEK.

Chciałabym się z Wami zobaczyć jeszcze przed wyjazdem w poniedziałek jadę na dwa tygodnie do REWALA, na wczasy.

Pozdrawiam
Klaudia
Doruśka
Ja nei wiem czy dziÅ› dotrÄ™,z przyczyn obiektywnych,ale na spotkanie z Tobatka to na 100%.
Tobatka
CYTAT(Dorusia)
ale na spotkanie z Tobatka to na 100%.

Dorusia! icon_wink.gif A z tym pysznym żółtym czymś, co na zlocie tak fajnie sie z kukułkowym czyms Kww komponowało? blagam.gif jeśli mogę być na tyle bezczelna icon_smile.gif
ewabi
dziewczyny
zapomniałam Wam wczoraj powiedzieć
jak nie musicie to proszę nie ubierajcie się w czarne i w ogóle w bardzo ciemne rzeczy - mój kot jest rudy...
nie każcie mi się stresować waszym strojem. starannie poodkurzałam sofy ale ten potwór znowu się na jednej wyłożył... icon_rolleyes.gif
Potwora
Ewa - ja miałam kiedyś psa z ostrą, białą sierścią i dopóki żył nie zakładałam ciemnych ubrań icon_wink.gif Więc sierść nie robi na mnie żadnego wrażenia icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
menada
Było fantastycznie icon_biggrin.gif Jedzonko przepyszne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ewa, a do jakiej temp. rozgrzewsz piekarnik na te zapiekaneczki ? I ile siÄ™ je tam trzyma ??

Z rowerów właśnie wróciłam, tempo było dziś obłędne bo szef musiał być o 11 na w szpitalu Korczaka gdzie rehabilituje swojego małego synka. Samochodem wracałam 60 km/h bo w głowie miałam bałagan a nóg nie czułam icon_smile.gif

A wy juz myślcie jaki dzień Wam pasuje pomiędzy 4 a 8 lipca (wieczorem rzecz jasna bo pracować trzeba)
ewabi
Ula icon_razz.gif 150 stopni, termoobieg (ale pewnie bez byłoby tak samo) i nie za długo, bo bułeczki wysychają icon_biggrin.gif 10 góra 15 minut - lub jak mawia moja przyjaciółka (pomysłodawczyni dania) jak masz farsz ciepły to krócej tylko do stopienia sera
skanna
O, w ferworze walki z pokojem Gabryśki zapomniałam napisać, że dziękuję wszystkim za miły wieczór. Jak ja lubię te nasze maluchowe spotkania icon_razz.gif

Menada
, mnie jak na razie każdy termin pasuje icon_razz.gif
ewabi
uważaj skanna uważaj
Gabryśka wróci z przedszkola i cię prześwięci za te porządki wink.gif
ja też dziękuję wszystkim
a co do następnego lipcowego spotkania to bardzo chętnie - choć z drugiej strony - mam jeszcze złudną nadzieję ,że może jednak - jakimś niewiadomym jeszcze cudem - będę wtedy na urlopie wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.