To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzieciaczki z sierpniowej paczki :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
chojna
Gosiata śliczne masz córki icon_smile.gif
MONIA B
znikam na dobre zastanawiam sie co zrobic zeby glowa mnie nie bolala 41.gif

dobrej nocki do jutra
DominikaK
Nie mogłam dzisiaj napisac posta, normalnie w ogóle - głowa mi pęka od wczoraj i jak tylko siadłam na kompie, to któryś coś broił 21.gif albo Kajtek krzyczał.
Chojna - ślicznie wyglądacie razem icon_smile.gif I Mauryś prześliczny i Ty kwitnąca icon_smile.gif

Mam masę sprzatania i Kubie do szkoł kartki świąteczne porobić, bo dziś tyle mieli zadane, ze już mu luz dałam z plastyką, zrobię za niego.

Kajtuś też telemaniak :/ więc wyłączam tv.


DominikaK
To Kajtuś z kawałkiem mojego brata 06.gif 03.gif

Oraz filmik icon_smile.gif
Kajetanek siedzi sam.3gp
Tylko nie przejmujcie się odgłosami icon_redface.gif icon_redface.gif
Hania-17
Witam!

Kurcze przepraszam was kochane że was tak zaniedbuję ale czas przedświąteczny i wiadomo porządki zakupy itd! Ostatnie generalne porządki robiam rok temu icon_redface.gif 37.gif Nie wiedziałam jeszcze że jestem w ciąży!! Potem plamilam i po tym bałam się cokolwiek więcej sprzątać następnie groził mi przedwczesny poród i też lalłam na pożądki a pod koniec to wiadomo jak to z wielgachnym brzuchem frajer.gif

Dziś byliśmy z Darią na drugim szczepieniu!! Nasze słoneczko było bardzo dzielne! Płakała tylko przy wcisnieciu plynu a potem już nie! Po poludniu troche marudzila i poplakiwała ale teraz już jest wszystko ok!! Widzialam że ją ta noga boli!! W miejscu ukłucia ma taką kluseczkę i trochę ją rozmasowałam!! Oj biedne te nasze dzieciaczki !!

Za 5 miesięcy Wojtucia!!

DominikoK pięknie wyglądacie na fotkach z Zakopanego!!!!
A Kajtuś w wózku taki duży!!

Aanicha Ja usg bioderek robilam 2 razy!!

Gosiata1 piękna fotka córeczek!! Starsza córcia to wykapana mama!!!!

CYTAT(angels2000 @ wto, 11 gru 2007 - 22:37) *
HANIU czy ja dobrze doczytalam czy staracie sie o bobaska?icon_smile.gif


Angels żeby tak się starac na sile to nie ale jak by był drugi bobasek to się będziemy bardzo i to bardzo cieszyć!! Nie zabezpieczamy sie i jak bedze malenstwo to wcale to nie bedzie wpadka!!! 03.gif

Ulka ty chyba na bezsenność cierpisz 03.gif Bo jak patrzę na godziny twoich postów to szoku dostaję!!

Moja Daria też się jeszcze nieprzekręca 32.gif

Chojna cuper wyglÄ…dasz z Maurcym!!
No i strasznie zazdroszczę ci tego pełnego cyca!!!!

Niestety muszę kończyć i jutrodokończę i pisanko i czytanko!!
Dobranoc!!
mami uzi
uff, ale długo mnie nie było.

wszytskie maluchy cudne!!!
jak znaję chwilę, wrzucę zdjęcia mojego szczęścia.
ale niestety wróciłam do pracy. na szczęście większość czasu pracuję w domu, ale i tak serce mi się kraje, jak musze gdzieś wyjść. choć jeszcze niedawno marzyłam o tym, by gdzieś się wyrwać.
Na zmianę Marcin ciągnie butlę z moim mlekeim. A jak tylko wracam i przed wyjściem daję mu (.)(.). Mam nadzieję, że nie przestawi się całkowicie na butlę.

Chojna, super, że wkleiłaś zdjęcie naszych smyków;-)

W święta chcemy ochrzcić Marcina. I chcę go ubrać w jasnobłękitny kombinezon. I jak na złość nigdzie nie mogę znależć odpowiedniego 21.gif

Dziś był u nas pediatra. Mamy się nie przejmować zielonymi kupami. Tym bardziej, że robiliśmy badania, dwa razy. Raz wyszło, że Marcin ma gronkowca złocistego. A w drugim badaniu - gronkowca ani śladu, ale wyszły drożdżaki. Zgłupiałam i tyle 21.gif
Lekarz całą sprawę podsumował - jeśli jakieś dziecko wygląda tak jak Marcin, to o chorobie nie może być mowy. No cóż - ostatnio ważyliśmy malucha - 8 kg! to chyba sporo jak na 4-miesięczne dziecko 06.gif

uciekam, padam ze zmęczenia. a do tego jeszcze jutro dentysta, brr

kornelia132
Witajcie!

DominikaK, dzięki za Kajtka z wózka.
Po tym zdjeciu z Twoim bratem widać jaki Twój najmłodszy synek jest duży. Szkoda, że nie mam jak obejrzeć filmu...

Chojna, świetnie wyglądasz!,

Dziewczyny, nie sprzątajcie tyle, bo mi głupio...

Straciłam wątek...

A, na pewno chciałam się pożalić na ptasią grypę.
Przez te surowe żółtka nie można ryzykować z bananowcem... A tak go lubię...
kornelia132
Mami uzi, podrzuciłabym Ci mój (Lolka) kombinezon, bo mam jasnoniebieski. Tylko olbrzymi... rozmiar 80.
A wprowadzasz coÅ› nowego do menu Marcinka?
Ja też muszę zacząć myśleć o karmieniu Lolka podczas mojej nieobecności w domu.
Ale nie cierpiÄ™ odciÄ…gania mleka...
kornelia132
Gosiata, cudne te Twoje dzieciaczki na suwaczku!
gosiata1
DominikaK filmik fajowy,a Kajtus jaki silny,moja Wiki podobnie sie wychyla,ale jeszcze się sama nie przewraca na brzuch.

Dzięki za kompementy co do moich córek

Kornelio nie przejnuj sie tymi porządkami,ja też jeszcze nie mam nic zrobione
A w śięta chrzcimy mała,a jeszcze ile musze kupić,normalnie przeraża mnie to wszystko
gosiata1
No dobra idę lulać  
katrinaka
hej

Becia wracaj szybciej do zdrowia!!!!!

Chojna ślicznie wyglądasz a Maurycy jaki duży.Ja też po kąpieli Nadii zakładam czapeczkę na kilka minut,bo ona nie ma włosków na główce coby ją grzały 29.gif 29.gif 29.gif

KajtuÅ› uroczy.
Gosiasta twoje córcie super

Dzisiaj zrobiłam sobie dzień porządków.Pomyłam okna ,podłogi itp...no i zakupy porobiłam.

Kupiłam już prezent dla taty znalazłam tą nawigację samochodową po okazyjnej cenie promocja była z 800 zł na 600.A dla mamy kupiłam kamerkę internetową...

Angels no to szybko Wam poszło z urządzeniem w nowym mieszkanku.U nas w dopiero płytki położone w łazience,ubikacji i kuchni,meble się robią a reszte jak mąż przyleci porobi no i tyle ile zdążymy zrobić,bo 11 stycznia wylatujemy do Irlandii 13.gif 13.gif 13.gif

Ulka no to fajnie ,że Gosia da ci pospać dłużej
ulka83
dziewczyny, dziś zaglądam tu wcześniej niż zwykle a i tak nikogo już nie ma 32.gif .
Gośka już 4 razy mi się budziła 21.gif / skończyła dziś 4 miesiące . a wydaje się, że dopiero wczoraj przyjechałyśmy ze szpitala

aanicha no i nie wpadłaś umyć u mnie okien i teraz będę musiała sama

angels2000 ło matko no to miałaś jazde na tym szczepieniu, a z tą myszką to ZCi nie pomogę bo nie mam zielonego pojęcia

beemka ale Ty zakręcona jesteś , ja też mam leniuszka. nic nie chce robić 32.gif

chojna1981 ale świetnie wyglądasz 10.gif , masz czas makijaż robić?? , Mauryś to duży chłopaczek już

gosiata1 świetna fota , jakie loczki super

MONIA B a może jakieś proszki na ból głowy??

DominikaK Kajetanik bombowy , a ten Twój brat to chyba przystojniak jest - tak mi się wydaje, nie widac go dokładnie icon_redface.gif 08.gif

Hania-17 ale masz dzielną córe . nie cierpię na bezsenność - chyba icon_rolleyes.gif . tylko o tej godzinie mi Gośka zasypia i mogę w końcu na spokojnie poczytać i napisać cokolwiek icon_confused.gif

mami uzi ale Twój Szkrabik dużo waży 23.gif

i co Wy tak sprzątacie namiętnie?? kurczę muszę się chyba też zabrać icon_confused.gif

i tradycyjnie

DOBRANOC




DZIEŃ DOBRY icon_razz.gif





ewetka
Witam porannie.
Oli coś jest i już sama nie wiem co. Wczoraj zasnęła dopiero o 22. Spała tylko do 2- karmienie. Potem po 3 zaczęła płakać i nosiłam ją do 4:30. Nie ma gorączki, ale ma katar, tyle, ze ja nie mogę jej glutów odciągnąć. I chyba bolą ją uszy, bo jak przycisnę lekko to płacze. Ale gorączki nie ma i sama nie wiem co myśłeć. Dałam jej w końcu czopek przeciwbólowy, bo bym do rana ją nosiła. Teraz śpi, ale ide ją obudzić, bo znowu się rozreguluje. Ostatnie dwa dni nie śpi w dzień. Zasypia koło 15 i spi 3 godziny. Potem pół godziny drzemki po kąpieli i zasypia po 22. Nie mam siły. A tak mi ładnie spała.
od 20 do 2 w nocy. Potem pobudka o 5:30 i przed 8 wybudzała się. W dzień miała godzinke spania przed 11 i potem 3 godziny snu ciurkiem 13-16 i koło 18 pół godziny drzemki- raj! A teraz tak sie poprzestawiała i marudzi i płacze.
Help!
Martka26
Dziewczyny - Tośka od kilku dni ma lekko podwyższoną temperaturę - około 37,4. Poza tym nic jej nie dolega. Pediatra się niczego nie dopatrzył, kazał tylko znowu zrobic badanie moczu. Lekarz obejrzał dziąsła i stwierdził, ze to jeszcze nie zęby...
Do tego Tosia ma straszne wypieki - policzki ma różowe tak jakby ją ktoś umalował... Może doświadczone mamy wiedzą z czego to może wynikać?

Co do sprzatania, to ja się coś nie mogę zabrać. W niedzielę kupiłam sobie nowy odkurzacz i nawet go jeszcze nie rozpakowałam...Kupiłam tez nowe żelazko i też ani razu nie użyłam

Za to obiecałam sobie że dzisiaj kupię przynajmniej część prezentów świątecznych

Mama uzi - ja właśnie czekam na wyniki posiewu z kału. Jeżeli dobrze zrozumiałam, to wy tez robiliście to badanie. Mnie lekarka przestraszyła, bo powiedział że podejrzewa grzybicę układu pokarmowego icon_redface.gif
Napisz mi proszę dokładniej co powiedział u was lekarz, bo moja Tosia waży już też 8kg i poza brzydkimi kupami (i stanem podgorączkowym który raczej nie ma ztym nic wspólnego) nic się nie dzieje
DominikaK
Martko - wiesz, Kacper też miał stan podgorączkowy, dziąsła nienapuchnięte, lekarka mówiła, że to na pewno nie zęby, a jednak to były zęby !!! Do tego jeszcze były zielone kupy! Kajtuś też nie ma napuchniętych dziąseł bardzo, a ma już 1 dolną jedynke druga się przebija 04.gif Wypieki mówisz - a może dałaś nowy kosmetyk??

Ewetka - kurcze, może idź z Olą do pediatry, niech ją oglądnie, biedunia maleńka

Kacper ma katar -został w domu, zeby innych nie obdarować i żeby bardziej nie zachorować.

Ulko - heh, dzięki, przekaże bratu 03.gif jest młodszy ode mnie 4 lata, a biorą go za starszego ode mnei 03.gif , z twarzy bardzo podobni jesteśmy, tylko nosy mamy inne - ja po rodzinie mamy,on po rodzienie taty i ja zielone, on brązowe oczy ma icon_smile.gif

Za komplementy Kajtusia -dziękuję slicznie icon_smile.gif Ano duży jest icon_smile.gif Potrafi podtrzymując się jedną łapką posiedzieć troszkę icon_smile.gifz dnia na dzień czymś mnie zaskakuje i jest coraz fajniejszy icon_smile.gif

Wracam wypłeniać forumlarze do kredytu - 5 banków 06.gif
kornelia132
Hejka poranna (no, już nie tak bardzo...)

Ewetka, może to uszka, a może zmiana stylu życia? A może obydwa...
Wiesz jak jest.. Przyzwyczajamy się do jakiegoś trybu życia naszego bączka, a ten skurkowaniec wprowadza sobie następny...
Te skoki rozwojowe są wykańczające.
Lolek teraz śpi tylko 2 razy w ciągu dnia, na szczęści dość długo. Ale zanim zaśnie jest wkurzający, bo zmęczony.
Chociaż te uszka Oli to denerwująca sprawa.
Dobrze, że dałaś czopek. Myślę, że ja też bym się nie wahała.
Przy Zośce byłam zcykana, ale to nie ma sensu.
Po co siebie i dziecko męczyć.
Co dałaś? Paracetamol?

Rany boskie, Martka, mam nadzieję, że to tylko podejrzenie będzie...
A jak Ci Tosia przybiera na wadze?
Może nie ma się czym martwić...
Może taka jej uroda...
Pewnie chrzanię trochę, ale bardzo chciałabym, aby to nie było nic poważnego...

DominikaK, powodzenia w bankach!! W końcu musi się udać.
A nie korzystaliście z pomocy Expandera (cholerka nie wiem jak to się nazywało... chodzi o firmę, która za klienta wyszukuje najkorzystniejszy kredyt w banku. Znajoma korzystała i bardzo chwaliła, nie musiała nic robić, podobno kosztów żadnych, bo tej firmie płaci bank...)

Ja też zamierzam dziś polować na prezenty. Mam nadzieję, że nie skończy się to katarem Lolka.
Ciągle mu coś gulgocze w krtani, a pediatra nic nie wynalazła.
ewetka
Martka wypieki sa od podwyższonej temperatury. A temperatury nie próbuj zbijać, chyba ze przekroczy 38 stopni. Jeśłi jest jakaś infekcja to mała może ją sama zwalczyć. Jeżeli temp przekroczy te 38 stopni to wtedy trzeba zbić.
MArtka tak na zdrowy rozsądek to ja bym wykluczyła zakażenie grzybicze czy bakteryjne. Mała waży 8 kg 10.gif Moja jest tydzień starsza i waży zaledwie 6,250- tzn tyle ważyła 2 tygodnie temu, teraz to góra 6500.
I jeszcze jedno pytanie.
Czy czasami Tosia nie miała ostatnio kontaktu z kimś kto miał zimno? Może ma trzydniówkę. Wywołuje ją ten sam wirus co opryszczkę. Teoretycznie dziecko wtedy ma przez 3 dni gorączkę nawet do 39 stopni. Ola miała podwyższona temperaturę ale nie przekraczałaona 38 stopni. Po 3 dniach dostała wysypkę, temperatura spadła do normalnej. Następnego dnia po wysypce śladu nie było. To jest zakazenie wirusowe, na któe dziecko może tylko raz zachorować i zwlacza je zupełnie samo. Podaje się jedynie środki na gorączkę jeśli temperatura jest bardzo wysoka. Na trójke dzieci tylko jedno mi na trzydniówkę zachorowało, a wirusa sprzedała nam Madzia -średnia córka sąsiadów/kuzynów 06.gif

Kornelio podałam małej paracetamol w czopkach 50 mg.
Moje dzieci jakoś kiepsko syropy przyswajają- te przeciwbólowe. Dopiero po roczku i MAciek i Ania zaczęli tolerować paracetamol w syropie.
Zresztą nie jestem zwolenniczka faszerowania dzieci prochami z byle powodu. Podaję kiedy widzę, ze się dziecko z bólu męczy albo gorączka jest wysoka.
ulka83
dzieńdoberek!!

DominikoK a wolny ten Twój brat?? 02.gif - żarcik 06.gif . powodzenia w banku

Martka26 nie wiem jak Ci pomóc 32.gif . Trzymam kciukaski, żeby Tośce wszystko szybko przeszło

ewetka Tobie też nie poradzę, bo moja Gośka w ogóle nie śpi w dzień 32.gif , tylko na spacerze

powodzenia w poszukiwaniach prezentów. ja jutro wybieram się do miasta bo jadę w końcu z Gośka do ortopedy i może coś wyszukam ale nie mam zielonego pojęcia co im wszystkim kupić 21.gif


miłego dnia wszystkim życzę 03.gif
moni156
hej! blanka odkryła własnie swoje nogi i namiętnie stara się dosięgnąć stópek:) poza tym zrobiła się okropna: ciągle chce na ręce, oglądać świat, wszystko brac do buzi itp 06.gif czasem jestem wymęczona tym jej marudzeniem.

podziwiam te, które się decydują na drugie dziecko już. ja chyba jednak stwierdzam, że blanka będzie jedynaczką 08.gif

poza tym na szczęście wszystko ok-jesteśmy zdrowe i wesołe. urlop mam do końca stycznia, więc jeszcze trochę się polenimy.

dziś byłyśmy w gościach u 2 miesięcznego chłopczyka a jutro jedziemy do kuzynki kóra am 5 miesięcy. dobrze, ze tyle znajomych dzieci wokół 03.gif będzie się miałą z kim potem bawić.
DominikaK
hehe, Ulko, ma dziewczynę 08.gif ale nie miałabym nic przeciwko jakiejś fajnej koleżance 03.gif
ulka83
Å‚eeee 32.gif 03.gif 03.gif 03.gif
katrinaka
cześć

U mnie nocka spokojna,nad ranem babcia wzięła Nadię i mogłam sobie dłużej pospać 08.gif

DomonikaK trzymam kciuki aby udało sie wkoncu z tym kredytem

Martka mam nadzieje,że to nic poważnego z Tosią

Ewetka biedna Oleńka uszy to okropna sprawa..

Ulka hehe chłopa szukasz przez internet 08.gif 08.gif
ulka83
katrinaka icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
chojna
u nas dzisiaj piękne słońce, czekam aż się mały obudzi i lecimy na spacer. i jakies zakupy do lodówki icon_smile.gif

DominikaK powodzenia przy kredycie, mam nadzieję, że tym razem się uda.

Kornelia expander doradza kredyty głównie z własnej drupy kapitałowej. w Polsce doradztwo jest jeszcze bezpłatne, ale do czasu. Niemcy płaca średnio 100 euro.

U nas też był doradca finansowy, ale on zajmuje się ogólnie finansami rodziny, czyli emeryturą, ubezpieczeniami, prywatna służba zdrowia, inwestyje itd. My się zdecydujemy na sukcesywne oszczędzanie dla maurycego. Zobaczymy co nam znajdzie.
chojna
Ewetka współczuję Oli, zapalenie ucha to podobno powracająca sprawa. przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

mam ochotÄ™ na pieczarkowÄ…, idÄ™ na zakupki.
i zamówiłam pierogi u sąsiadki, nie mam cierpliwości do lepienia, a uwielbiamy z M. Z kapustą i grzybami i z serem. Mniam...
chojna
Ulka nie stresuj się, moja cioteczna siostra znalazła meża przez internet. Superniania podobno też icon_smile.gif

M. mi dołożył pamięci do laptopa a i tak się muli. Niech tą viste szlag trafi. 21.gif 21.gif
katrinaka
Ula moja kuzynka poznała swojego męża też przez internet,kolega natomiast żonkę znalazł.

Chojna jesz już kapuste kiszoną???

R A T U N K U Moja Nadia dzisiaj cały dzień nic nie je,nie wiem co jej jest.JeST Wesoła,śmieje sie ,cieszy--natomiast nie chce spać ani jeść.
Hania-17
Witam!!
Dziewczyny wczoraj podjęłam decyzję i idę do pracy A tak nie chciałam zostawiać Darię!!! Na razie na próbę czy dam radę psychicznie wytrzymać 12h bez Dari ale za to będę pracowała 8 dni w miesiącu!! Biorę propozycję na 1/2 etatu!!
Ale i tak sobie tego nie wyobrażam!! I jeśli nie wydolę psychicznie (bo 4 dni będzie u teściów a 4 u mojej mamy) to rezygnuję i idę na kuroniówę i jestem z Darunią!!
Acha idÄ™ od stycznia do pracy!!!

Dziewczyny które pracują jak wy na początku dawałyście sobie radnę z zostawieniem maluszków!!!

Dziś umyłam okno w pokoju powiesiłam nową firanke i teraz jeszcze posprzątać w półkach i z szafy i wyszorować podłogi (kafelki)!
Wyprać firanki i zasłonki i powiesić zasłonki bo niestety nie mam na zmiane!! 32.gif

DominikoK Kajtuś cudny i super już siada!!

Za 4 miesiace Gośki

Mani uzi 8 kg
Kurcze to moja Daria chyba najmniej z wszystkich sierpniusi waży! Wczoraj skonczyla 3,5 miesiaca a wazy dopiera 5860g i obwód główki 40cm!!

Ewetko współczuję Oleńce i oby szybko jej przeszło!!

Katrinaka moja Daria tez nic dzis nie chce jesc!! Ale wczoraj miała szczepiene i tomoże dlatego!! 32.gif

Chojna zazdroszczę ci spacerku!! U nas też ładnie świeciło słoneczko ale nie miałam czasu!! Sorzątanie prasoiwanie mycie okien!! Teraz musze jeszcze zamoczyć firanki i starannie je wymoczyć bo wisiały od sierpnia icon_eek.gif icon_redface.gif icon_redface.gif 37.gif Aż wstyd sie przyznac!!
I wyprac firanki i zasłonki!!

Hania-17
Acha zapomniałam się pochwalić!!
Przedwczoraj Darunia dostała z mojej pracy od koleżanet matę edukacyjną!!
WiszÄ…ce zwierzÄ…tka piszcza i grzechoczÄ… a na macie zwierzÄ…tka szeleszczÄ… piszczÄ… i majÄ… lusterka!!
Daria leży po godzinie i śmieje się!! Czasami aż piszczy ze szczescia!! 03.gif
Zaraz sie pochwalimy foteczki zapodam!!
gosiata1
Haniu czekam na fotki 06.gif 06.gif  A ja dzisiaj byłam w pracy bo 23 grudnia kończy mi sie macierzyński,i wzięłam sobie dwa dni opieki nad dzieckiem za 2007 rok bo nie wykorzystywałam i swój urlop 26 dni i jak na razie mam wolne do 6 lutego 03.gif 03.gif 03.gif  A potem chyba na urlo wychowawczy idę,a jak będzie krucho to najwyżej wrócę do pracy.

No to za 4 miesiÄ…ce Gosi
katrinaka
HAnia czekamy na fotki

Za 4 msc Gosi impreza.gif impreza.gif

Haniu 8 dni w msc jakoś dasz radę naszczęście masz z kim zostawić Darunie.Ja wracam do pracy 3 lutego a mąż zostanie z małą i będzie szukał pracy na pół etatu.Ja też podobnie ja Hania bede w msc 12 dni pracować po 10 godz
Hania-17
Oto obiecane fotki:




katrinaka
Aha Angels podrzuć jakieś fotki nowego mieszkanka

No i znowu wkurzona jestem--musze zaraz jechać na mieszkanie ,bo robotnikom zabrakło czegoś 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif
katrinaka
Haniu faktycznie Darunia zafascynowana nowÄ… matÄ… 06.gif
Hania-17
Kurcze sorki za taki duży rozmiar zdjęć!! Ale nie chce mi się już tego pomniejszać!! 08.gif
Hania-17
Jutro na 10:00 idę do fryzjera!! Muszę ściąć włosy i zrobić pasemka bo od porodu nic z sobą nie robiłam i juz wyglądam jak potwór!!
Potem zapodam fotki!! 03.gif
moni156
hania nie martw sie dasz rade na ppewno. ja byc moze tez wroce do pracy od stycznia. w obecnej pracy mam urlop do lutego,ale rozgladam sie za czyms nowym i jak sie trafi ide od razu. chyba jakos to przezyje. tez mamy sie beda na zmiane zajmowaly. dzis wyszlismy dosklepu a blanka zostala z dziadkiem i zaraz telefon, ze tak placze a dziadek nie daje rady uspokoic. wiec ta opieka odpada 06.gif

aaa hania twoja daria nie wazy wcale najmniej bo blanka w wieku darii wazyla dokladnie tyle samo 03.gif

a ja tez zapomnialam sie pochwalic, ze zabralam blanke do pracy bo musialam pozalatwiac wlasnie urlop itp a moje kolezanki przygotowaly jej pake prezentow 06.gif strasznie mily gest, zaskoczona bylam.

no i zapomnialam napisac dominice ze blanka tez juz sie tak rwie do siadania. czasem az sie wkurza jak ja odchylam do tylu zeby nie siadala. zla jak nie wiem!! juz chce siedziec i koniec 08.gif
Hania-17
CYTAT(moni156 @ czw, 13 gru 2007 - 18:20) *
no i zapomnialam napisac dominice ze blanka tez juz sie tak rwie do siadania. czasem az sie wkurza jak ja odchylam do tylu zeby nie siadala. zla jak nie wiem!! juz chce siedziec i koniec 08.gif


Moja Daria tak samo jak wasze dzieciaczki już chce siedziec i koniec a jak nie jest po jej mysli to sie strasznie wkurzai zaczyna marudzić!!
Hania-17
Zmykam przygotować wszystko do kąpieli Darii i za chwilę będzie nasza ceremonia zalania kuchni 04.gif

Podrawiamy i życzymy dobrej nocki!!!


katrinaka
Moja Nadia odkryła coś nowego 06.gif 06.gif Leżąc na brzuszku potrafi 360 stopni obrócić się dookoła właśnej osi 06.gif 06.gif

Haniu no to czekamy na zdjęcia w nowej fryzurce.
katrinaka
wróciłam z mieszkania no i łazienka prawie zrobiona jeszcze tylko fuga została,ubikacja może jutro zostanie skończona 06.gif 06.gif
mami uzi
wpadam dosłownie na chwilę. nie pamiętam, kto mnie pytał, więc odpowiadam ogólnie, przepraszam.

Marcin ma 8 kg, naprawdę;-) waga urodzeniowa 4370g, więc chyba wszystko jasne;-) zresztą tata jest też słusznego wzrostu - ponad 190 cm...

jeśli chodzi o jedzonko. Marcin jest tylko na moim mleczku. w połowie listopada zaczęłam ściągać pokarm i mrozić, więc mam trochę zapasów;-) teraz też codziennie rano ściągam. mam o tyle wygodnie, że - jak już wspominałam - mogę częściowo pracować w domu. mam nieregulowany czas pracy i szefostwo okazało się bardzo wyrozumiałe - rozumieją, kiedy nie jestem w redakcji albo np. przychodzę później brawo_bis.gif

pediatra powiedział, żeby po piątym miesiącu wprowadzić zupki i deserki. ja chciałam już teraz, ale stwierdzil, że przy karmieniu piersią piąty miesiąc to i tak wcześnie.

uciekam. dobranoc.
ulka83
dziewczyny ja siÄ™ do tego nie nadajÄ™ 32.gif 41.gif 32.gif 41.gif 32.gif
jest godzina 23.55 a Gośka sobie leży na łóżku i się cieszy zamiast spać 41.gif . ja nie wiem już jak ją usypiać. od 19.30 sie z nią męczę. zaśnie na 30-40 min i się budzi. ja jestem złą matką 32.gif
KOCHAM JĄ NAD ŻYCIE ale nie mam już sił 41.gif
skąd ona ma tyle energii??, nie śpi w dzień, nie śpi w nocy i jeszcze wyje na dodatek prawie cały czas 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
nie mam już sił, a muszę jutro wcześnie wstać bo jedziemy do ortopedy z rana 32.gif
DominikaK
Ulka - głupot nie gadaj!! Jesteś wspaniałą mamusią!!!i nie waż sie myśleć inaczej!!!!! Jesteś zmęczona i dlatego tak myślisz, znam to uczucie, ja też kocham swoje dzieci, najbardziej jak się tylko da, ale zmęczenie robi swoje ...Wczoraj chyba coś było w powietrzu, bo Kajtek usypiany od 20 poszedł sopać... o 1:47 !!!! koleżanki syn również po północy zasnął
ewetka
Ulka trzasnąć Cię patelaszką?
Jesteś najcudowniejsza mamą na świecie. A Gosia może jest bardzo wrażliwa na wszelkie zmiany pogody. Niekóe dzieci niestety tak mało sypiaja i nic na to nie poradzisz. Mój Maciek spał kilka razy w ciągu dnia po poł godziny. Ja padałam na pysk. Wieczorem zasypiał o 23. W dzień jak zasnął to ja przez te pół godziny latałam jak kot z pęcherzem, zeby cokolwiek zrobić, zjeść itd. Przeszło mu dopiero po 9 miesiącach. Wtedy zaczął spać 2 razy dziennie po 2 godziny.Jak skończył rok przerzucił się na jedną 3-4 godzinną drzemkę. A ja nie wiedziałam co mam z czasem zrobić- nagle taka zmiana icon_wink.gif
Będzie dobrze, cierpliwości. Całe życie tak spać nie będzie. JAk będzie starsza to jej do szkoły nie wygonisz icon_wink.gif


DominikaK
icon_smile.gif


Ewetko - może wiesz, skąd to mogło sie wziąć?? od jakiś 5 dni w nocy Kacperek zaczyna płakac, kłócić się z kimś krzyczeć, dobudzić się go nie da, nie chce się dać utulić, tylko płacze Biorę go wtedy na kolana i na siłę tulę dotąd, az się obudzi, jak sie wybudza, to zdziwiony jest i uśmiecha się i nic nie pamieta Potrafi tak ze 2-3 razy. Dodam,z ę nikt na niego nie krzyczy, nie ogląda innych bajek niż na Mini mini i Disney Chnnel (to i tak wydzielane - godzina dziennie) w gry nie gra na kompie - skąd to?? Pytałam, ale on nic nie pamieta
katrinaka
DominikaK śliczne zdjęcie Kajtusia i naprawdę on już tak "dorośle" wygląda.Jeśli chodzi o Kacperka to może w przedszkolu coś się dzieje,może z kimś się kłóci albo boi się nauczycielki???

Ulka po pupie zaraz dostaniesz za gadanie głupot 21.gif 21.gif Jesteś wspaniałą matką i bardzo odważną.Podjęłaś się wychowania swojej córki bez ojca dziecka i świetnie dajesz sobie rade.

Chyba wczoraj był taki dziwny dzień,moja Nadia nic nie chciała jeśc ,ale naszczęście zasnęła dobrze i spała całą noc.Natomiast dziś od rana znowu ryk jak widzi butle,a ręce non stop w buzce.
DominikaK
Katrinako - przedszkole odpada, bo w przedszkolu przemiła i przekochana pani - mówią do niej ciociu, on ją uwielbia i jej jej ulubieńcem 03.gif , co do dzieci, to on nie jest kłótliwy, a ich tam maksymalnie 10, teraz chodzi góra 5 dzieci, więc nie tu problem. Nikt go nie wystraszył, więc nie mam pojęcia, skąd te strachy w nocy icon_sad.gif W przedszkolu on nie ma problemów, bo jak mu coś nie pasuje, to odchodzi lub idzie do pani .
To KajtuÅ› wczorajszy icon_smile.gif


Hania miała pokazac fryzurkę icon_smile.gif
aanicha
Hejka!!!

Ula dziewczyny mają rację!! Głupoty piszesz i uważaj żeby Cię Ewetka tą patelnią nie sięgnęłą 04.gif 04.gif 04.gif

Dominika ja Ci nie pomogę, mnie jeszcze coś takiego nie spotkało z Kacperkiem. Fajnie macie z tym przedszkolem, że tylko 10 dzieci i przemiła pani. U nas przedszkole przepełnione i brak miejsc 21.gif . Po30 dzieci w trzylatkach, jak na początku wszystkie płaczą to najbardziej przemiła i cierpliwa pani wysiada. I puść dzieciaka do przedszkola 32.gif . Podtwierdzam swoje wcześniejsze słowa: Kajtuś z buźki jak roczne dziecko wygląda. Szkoda, że nie mogę u siebie filmiku oglądnąć.

Mama uzi masz porządnych facetów 08.gif 06.gif
A moja pierwszy raz dostała zwykłe chrupki kukurydziane. Ma nerwa jak jej z ręki wypadnie albo jak się kończy 06.gif . Wkleję zdjęcia ale nie wiem jak wkleja się te małe, więc jak zwykle duże musicie oglądać 03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.