To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzieciaczki z sierpniowej paczki :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
kornelia132
Witajcie we wtorek,

Angels, aleś miała przeżycia!!! Współczuję Tobie i rodzince, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło...
Biedny Wojtuś... Po takich przeżyciach to pewnie go z ramion nie wypuszczałaś...

Katrina, oj, Ty biedactwo... Teoretycznie ile ten remont ma trwać? Co obejmuje?
Ile Ci jeszcze zostało męczarni... Ale, będzie dobrze!!! Najważniejsze, że na swoim!

DominikaK, a kiedy i czym Ty karmisz to swoje najmniejsze szczęście?
Przecież od 9.00 do 14.30 jesteście w drodze...

U nas na szczęście nie ma takich wydarzeń... Całe szczęście...
MONIA B
hejka

ferajna w szkole troche spokoju

mu juz po komisji odp 26-go ale nie powinno byc problemu lekarka mi mowila 08.gif mam taka nadzieje bo troche kasy mam z tego hub kasa na oplaty moja na zycie

Katrinaka same problemy z remontem a babsko moglo cie pinformowac

Hania musialam zle doczytac kiedys pisalas ze jak snieg padal to ty kaptur a na wozek oslonke i heja na dwor cos musialam pomylic 08.gif

my dzis tez na spacerek poki nie pada ide do miasta cos sobie kupic obkupilam dzieciaki moja kolej 06.gif nie wiem tylko czy kumpele namowie bo sama nie lubie chodzic
gosiata1
Witam!!
MoniaB tez uwielbiam zakupy 03.gif 03.gif 03.gif chyba kazda baba to lubi 03.gif 03.gif
No to jeszcze dwie fotki 03.gif


aanicha
Cześć!!!!

Gosiata fajne zdjęcia! Szczególnie dwóch dziewczyn icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ja też się nie wyróżniam, lubię kasę wydawać, ale też nie w samotności 06.gif 29.gif

Monia
to już po, no i musi być dobrze.

Angels bardzo Wam współczuje, nie wiem co sama bym zrobiła, szkoda Wojtka że tyle spotyka od początku!!!

Jak tam wczoraj Mama uzi było u fizjoterapeuty!!!
A ja właśnie wczoraj dostałam numer do dobrej fizjoterapeutki i okazało się ze to moja dobra koleżanka z ogólniaka!!!!! 06.gif
Napewno skorzystam, bo nadal jej rÄ…czki mnie martwiÄ…

Oj widzę Katrinaka że to już taki Twój los i innych remontujących, użeranie z majstrami i dostawcami 29.gif 29.gif 29.gif

DominikaK dzięki!
kornelia132
Gosiata, śliczne fotki, Wiki mały słodziak!
CZy to drugie dziweczę to starsza córka?

Haniu, i jak się udał wczorajszy obiad?
Bardzo mi się spodobała ta koncepcja - jajecznica!
To mi przypomina dawne czasy, bez dzieci, swoboda i wolność... Oj to se ne wrati...
Dobrze, że dzieci takie słodkie, bo byłoby żal.
A jeszcze pytanko, to był obiad dla Was dwojga, czy tylko dla Ciebie?
W ogóle jak tam się u Was układa?

Pani w aptece poradziła mi wczoraj na spacery krem Oilatum do skóry wrażliwej.
Jeszcze nie wiem jaką ma konsystencję i w ogóle jak się będzie sprawdzał, ale jestem dobrej myśli.

Co do ubierania, to ja siÄ™ martwiÄ™ ,czy w domu Lolek nie jest za lekko ubrany.
Niby mamy 19,5 - 20 stopni, ale on ma zawsze chłodne łapki, wręcz zimne.
A leży w body i śpiochach. No ale nie chodzi, tyle co się porusza, nie wiem czy go to rozgrzewa...
Gdy zasypia to go owijam w kocyk.
Jak widzę Wasze dzieciaczki w bamboszach takich uroczych to myślę czy i jemu przynajmniej tego nie sprawić...
Czy wpakować go w sweterek?
kornelia132
A, zapomniałam!
Wczoraj grzebałam po pudłach nierozpakowanych jeszcze po przeprowadzce (rok...) i znalazłam fajną książkę:
"Od piersi do talerza" o karmieniu dzieciaczków.
Poczytam, jak znajdÄ™ coÅ› ciekawego, to siÄ™ podzielÄ™ z Wami.

No, mam rewelacyjnÄ… maszynÄ™ do usypiania Karola.
Nasza chata jest w całości zaprojektowana przez mojego mężusia. Wymyślił on wentylację taką, że za pomocą wiatraka kanałem wbudowanym w dach i w ściany tłoczy ciepłe powietrze spod dachu, gdzie zwykle jest ciepło (jak to na poddaszu) na dolną kondygnację, gdzie mamy sypialnie.
I ten wiatrak tak błogo usypia Dziecię moje... Wiwat!!!!

a dodam, że można to w każdej chwili włączyć i wyłączyC.
ewetka
Kornelio to super, dzieci lubią wszytsko co suzmi i brzęczy 03.gif
Chojna z maluszkami na dwór można wychodzić do -5 stopni. Przy mrozach -10 to tylko jeśli bezwględnie musisz. Bez potrzeby nie wychodź 06.gif
Angels serce mi stanęlo z prezrażenia. Dobrze, że z Wojtusiem ok.
Katrinaka jeszcze nie widziałam remontu, który by skońćzył sie w zaplanowanym terminie i żeby coś nie wyskoczyło. Zawsze coś nagle wyskoczy i naraża na dodatkowe koszty. Cierpliwości kochana.
Gosiata, śliczne fotki. A na tym drugim zdjęciu to Asia?
aanicha a Ty koniecznia daj znać po wizycie u koleżanki- fizjoterapeutki 08.gif

Ja mam w domu 19,5-20,5 stopni i wtedy Ola jest ubrana w body z długim rękawkiem i na to pajac. W nocy ma rękawiczki nałapkach, bo są lodowate. Jak jest cieplej to body i pajac.
A na dór to dziecko ubiera się ojedną warstwę więcej niż siebie. ALe należy pamiętać, ze taką wrstwę zapewnia kocyk.
Ja Ole ubieram w body z długim ręakwiem, rajstopy, ogrodniczki i skarpety na nózki. Dalej Zimowy kombinezon, na to kocyk. Czapkę jedną welurowo- bawełnianą i na wierzchu wózkaśpiworek, ale on nie ogrzewa tylko przed deszczem i wiatrem chroni. I tak mam czasami wrażenie ze za ciepło ubrana. Jeśłi temperatura jest powyżej 5 stopni to zamiast zimowego zakładam taki bawełniany- ocieplany kombinezon
aanicha
Kornelia super pomysł miał Twój mężuś no i jeszcze inne zastosowanie się znalazło 06.gif !!!!

Opiszę nasze ubieranie. W domu 23 stopnie - body długi rękaw, spodnie bawełniane i skarpetki, jak wychodzimy na dwór to poprostu wkładam jądo zimowego kombinezonu (na spacer nie do samochodu) i przykrywam cienkim kocykiem, chodzi głównie o zamek (kombinezon nie najlepszej jakości) i pod szyjką. Na to przykrycie od wózka. A na głowie to ma cienką bawełnianą czapeczkę i kaptur, nie ma mowy o grubszej bo się drze.
aanicha
Ja przeziębiona od kilku dni ale dzieci nie rusza na szczęście, tfu, tfu! To napewno dlatego że małą karmie, a starszy to twardziel 06.gif 08.gif . Ale coś mała dziś bardziej marudna ciekawe czy coś jej nie łapie. Macie sposoby żeby wzmocnić maleństwo? Nie wiem czy można coś więcej oprócz cembionu?

Ewetka dam znać jak tylko uda mi się z nią umówić i przyjdzie, podobno ma dużo zajęć bo prywanie też chodzi do dzieciaczków do domu.

Uciekam do jęczka 29.gif
gosiata1
Kornelio,Ewetko na tym drugim zdjęciu to moja starsza córka Asia,strasznie zakochana w swojej młodszej siostrzycce.

A wczoraj mojemu mężowi się przypomniało,że jego znajoma maluje i rysuje obrazki,więc zamówilismy dwa obrazki namalowane ołówkiem i pastelami,właśnie tego drugiego zdjecia Wiktorii z Asią.Ciekawe jak wyjdą 03.gif 03.gif
DominikaK
Ale piękne masz córeczki, Gosiasta!!!!

Kornelio - pytałaś o jedzenie icon_smile.gif 0 8:30 Kajtek dostaje 90 ml Bebilonu, więcej nie jest w stanie zjeść. O 11:30 karmię go w szkole icon_smile.gif o 13-14 jak muszę, to karmię na polu lub jeszcze w przedszkolu się uda icon_smile.gif Mam też przy sobie kubek herbaty w razie, jakby coś chciał po drodze icon_smile.gif
katrinaka
hej

Gosiasta
śliczne masz dziewczynki no to mam nadzieje,ze pochwalisz sie tym rysunkiem..

Kornelia co do remontu to robimy kuchnie-łazienkę-ubikację-od podstaw,a pokoje zaczniemy po Nowym Roku ale tam tylko pomalować i meble pokupować wiec mam nadzieję,ze szybciej pojdzie.

Dzisiaj znowu teściu mnie wkurzył 21.gif nawet nie chce mi sie pisać o tym 21.gif 21.gif 21.gif

dziewczyny czy moge poradzić Was sie w kwestii doboru kolorów do mebli itp??????Bo nie chce zaśmiecać forum jak coś 06.gif 06.gif
Martka26
Angels przytul.gif

Gosiata - dzieewczynki śliczne 06.gif Starsza córka pewnie pomaga Ci trochę przy Wiktori?

W domu mam około 22 stopni - Tośkę ubieram zawsze tak żeby na klatce piersiowej miała 2 warstwy, przy czym jedna jest z krótkim a druga z długim rękawem. Na nózki zakładam jedną warstwę. Do spania okrywam kocykiem.

Dzisiaj na spacerze pierwszy raz od dawna Tośka się strasznie rozkrzyczała. Zanim dobiegłam z wózkiem do domu mineło trochę czasu i teraz boję sie żeby nie miała jakiś problemów z gardłem. A jutro mamy szczepienie...
DominikaK
Właśnie sprawdzałam, jaką temperaturę mamy w meiskzaniu - przy pozamywaknych oknach i kaloryferach na maksa 21 stopni, normalnie 19 stopni jak są na maksa odkręcoone i mam okno uchylone. Tak mamy strae zniszczone i nieszczelne okna, niby uszczelniałam, ale to nic nie da.
katrinaka
Moje słoneczko tak spędza czas jak mama gotuje obiadek

DominikaK
Smacznej grzechotki śliczna Nadusiu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
gosiata1
katrinaka napewno sie pochwale tym rysunkiem jak dostane,jestem bbardzo ciekawa jak wyjdzie 06.gif
Nadusia jaka słodka i jak grzechotke trzyma juz w raczce 03.gif 03.gif
Martka26 to prawda,pomoc duża starszej córki,a najchętniej przy kapaniu małej.

u mnie w domu tak temp,przeważnie od 19 do 21 stopni.
Zamówiłam mamie w prezencie pod choinke firanke do kuchni,moja koleżanka ma taką,i mi sie spodobała,super wygląda naoknie.
https://www.allegro.pl/item268974401_firany...tki_rozowe.html
katrinaka
Gosiasta1 fajna ta firanka.
katrinaka
Byłam dzisiaj na tanim targowisku u nas i kupiłam sobie kurteczke taką do codziennego latania z wózkiem
moni156
dominika ale dlugo twoj kajtuś na dworze. nie wiem czemu ale jakoś tak ci pozazdrosciłąm. pewnie bedzie zachartowany i zdrowy. a ja z moim niezorganizowaniem i lenistwem ide na godzine, chyba ze mam cos do zalatwienia lub gdzies dalej mnei wyniesie.

a unieram tez nei za grubo-body, bluzka, spiochy, czapeczka i kombinezon i kocyk jeszcze. za to w domu rzadko daje leżec Blance bez przykrycia, bo sie boje ze jej zimno. staram sie to zwalczyc w sobie!!

angels biedaczku. ne ma nic gorszeg niz taki strach o dziecko 21.gif trzymaj sie.
MONIA B
ja po zakupach kozaczki i spodnie 3/4 do nich kupione

urwe leb bartkowi pozamawial na internecie w szkole rozne rzeczy 21.gif musze odkrecac to

ewelina namietnbie pcha rece do buzi nieraz gleboko wklada ze pawia puszcza

katrinaka
Jade zaraz na mieszkanie zobaczyć co tam dzisiaj robotnicy zrobili wrrr.....
ewetka
Katrinaka jeśłi coś mogę Ci doradzić, to na razie nie inwestuj w drogie meble. Meblowanie przy małych dzieciach jest bez sensu, bo większość dzieci niszczy meble. Mało które dziecko jest tak zdyscyplinowane, ze nic nie niszczy. Porządnie umeblujesz się jak Nadia i może jej rodzeństwo icon_wink.gif podrośnie. Mój brat kupił mieszkanie w nowym bloku, pięknie je urządził, Pól roku temu kupił nowe meble i jego synek (póltora roku) już niektóre poniszczył. Człowiek sie tylko wkurza. MAłemu dziecku mozesz tłumaczyć, ale zanim zrozumie to sporo czasu minie niestety. A ruchliwe dziecko ciężko upilnować.
Mój MAcius nic mi nie poniszczył do tej pory, ale Anię tylko z oka spuścić i już kredkami albo mazakami wszystko usmaruje.
chojna
hej,

ja mam dzisiaj leniwy dzień.
siedzę właśnie w kuchni przy laptopie, na gazie gotuje sie pomidorowa.
na obiad leniwie zjadłam pierogi leniwe.

Mały śpi.

Nakupiłam dzisiaj dla Bąbla książek i filmów. Są 2 nowe serie bajki disney'a i encyklopedia disney'a. oprócz tego kupuję historię z gazety wyborczej,\.

nie wiem czy nie za dużo na siebie wzięłam, ale ja lubię rtakie wydania. najwyżej będę domawiać przez internet.

Moni to dobrze że się lepiej czujesz icon_smile.gif Wiesz już chociaż jak córcia wygląda 08.gif

Katrinaka a w Polsce gdzie mieszkacie jeśli wolno spytać?

Kornelia fajna sprawa z tą wentylacją icon_smile.gif My w Koronowie mamy ogrzewanie kominkowe, które buzuje na cały dom. na górze nie da się wysiedzieć. na szczęście w moim pokoju nie ma wylotu, a i tak jest ciepło.
jak byliśmy na weekend spaliśmy u siostry w pokoju, bo ma większe łóżko. bez kołder przy uchylonym oknbie dachowym.
myślałam, że będziemy spać we trójkę, ale mały był bardziej zainteresowany wyglądaniem przez veluxa niż spaniem, więc przełożyłam go do wózka.
chojna
Monia ja też muszę pomyśleć o jakichś zakupach. butów nie mam na jesień.
a jak pomyślę o prezentach gwiazdkowych to mnie skręca.

Ja dla odmiany należę do tych bab, co nie lubią chodzic na zzakupy. nienawidzę mierzyć ubrań i butów. zazwyczaj wszystko sobie kupuję prezez przypadek.
Polubiłam ostatnio sklepy dziecięce. Stamtąd mogłabym nie wychodzić.
chojna
dziewczyny ustawcie sobie stronę startową www.pajacyk.pljak się kliknie w pajacyka to idą pieniądze od sponsorów na dożywianie dzieci.
kliknąć mozna raz dziennie.
MONIA B
co do prezentow my kupujemy tylko dzieciom nie wiem za barsdzo co kupimy bo moje chlopaki powinni rozgi dostac

a bratanica ma zachcianki na drogie zabawki

gosiata1
Chojna super ta stronka z tym pajacykiem,codziennie bedę na nia wchodzić 06.gif
katrinaka z tymi meblami to prawda,jak mówi Ewetka,a ja na dodayek miałam freski na ścianach jak moja starsza była mała 03.gif 03.gif
Hania-17
Dziewczyny pomóżcie!!
Daria dziś po spacerze była bardzo rozpalona i zmieżyłam jej temperature i miała 38,6stopnia! Mam się martwić ? Dałam jej czopek i zasnęła teraz jest jak na razie wszystko ok i temp jest 37,6 czyli tak jak powinna być! Teraz Daria gaworzy śmieje sie ale boje siue ze jak czopek przestanie dzialac to bedzie powtoreka z rozrywki i bedziemy musialy jechac na oddzial!!
josh
Hej
Znowu mnie nie było. Kłopoty techniczne.
Tomek ma anginÄ™ icon_sad.gif

Angels
Biedactwo i Wojtuś i Ty. Dobrze ze już Dobrze

Ewetka i inne
Przyłączam sie do miłośniczek CSI i innych kryminalnych zagadek icon_smile.gif To u mnie stały punkt programu icon_smile.gif

Co do dzieci to zawsze mówiliśmy o dwójce ale tak sobie myślałam ostatnio że chyba chciałabym trzecie. Byle by finansowo dać rade im jakoś przyszłość zabezpieczyć. Poczekamy zobaczymy.

No i mam pytanie. Powiedzcie mi czy jak sie karmi to można brać znieczulenie u dentysty? Ja mam paniczna wręcz alergie na dentystów. nie wyobrażam sobie wizyty bez znieczulenia. jak by się dało to chciałabym narkozę ale tego sie nie praktykuje icon_smile.gif
No ale jak jest ze zwykłym znieczuleniem. Czy mogę mieć a później karmić Przema piersią?


Plisss o szybka odpowiedź bo jutro wizyta Brrrryyyyyy
Hania-17
Moniu B nie pomylilas sie szlam w deszczu ale to jak juz troche chodzilam!!

Gosiata1 córeczki cudowne!!!
Firanka rewelacyjna!!

Kornelio obiadek udal sie i jajeczniczka byla dla mnie i dla meza!! Ale dzis sobie odbilismy i mielismy kroliczka na obiad!!

Katrinaka Nadia prześliczna!!!

Chojna ja dziennie na tą stronę wchodzę!! Ale dodatkowo musisz kliknąć na tego pajaca coa btzuchu ma napis Kliknij i wtedy darujesz obiady!!
Ja dodatkowo jeszcze wchodzę na tą stronę : https://www.habitat.pl/aktualnosci.aspx kliknij: podaruj dom i przyłącz się! I tam pojawi się stronka i dziennie możesz raz kliknąć i pomóc zbudować domek!!

Martka26
Dawno nie chwaliłam się moją córeczką







Martka26
CYTAT(chojna1981 @ wto, 20 lis 2007 - 17:18) *
Monia ja też muszę pomyśleć o jakichś zakupach. butów nie mam na jesień.
a jak pomyślę o prezentach gwiazdkowych to mnie skręca.

Ja dla odmiany należę do tych bab, co nie lubią chodzic na zzakupy. nienawidzę mierzyć ubrań i butów. zazwyczaj wszystko sobie kupuję prezez przypadek.
Polubiłam ostatnio sklepy dziecięce. Stamtąd mogłabym nie wychodzić.


Wizja prezentów pod choinkę też mnie przeraża - nie dość ze nie mam pomysłów to jeszcze nie będę miała kiedy ich kupić. Najblizej mam do Galerii Mokotów, ale chodzenie z dzieckiem po takim centrum nie jest chyba zbyt dobrym pomysłem.

Butów na jesień/zimę też nie mam - tzn. mam 3 pary kozaków na szpilce - żadne nie nadają się na spacery z dzieckiem. Też nie lubię kupować i mierzyć butów - jak już sie wybieram na zakupy to najczęściej od razu kupuję kilka par żeby mieć spokój na długo.
Za to uwielbiam torebki - gdybym na bieżąco nie pozbywała się starych miałabym kilkadziesiąt sztuk. chociaz od kiedy wiem ze jestem w ciąży nie kupiłam żadnej - przerzuciam sie na ubranka dziecięce
chojna
Hania już sobie ustawiłąm tą stronkę icon_smile.gif

Martka Gosiata wasze dziewczyny jak laleczki śliczne.
mami uzi
Angels - głowa do góry, wszystko będzie w porządku.

Josh - ja ostatnio byłam u denstysy kilka razy. Mówiłam, że karmię i dostawałam znieczulenie. Nie wiem co się normalnie daje, ale dentyska prosiła asystentkę o "czystą lignokainę". Lignokaina to taki środek to miejscowego znieczulania.


U fizjoterapeuty bardzo fajnie. Fizjoterapeutka rozwiała nasze wątpliwości, pokazała "instrukcję obsługi malucha";-) Tak Marcina przeginała, wyginała- wyglądało jakby był z gumy;-)
Powiedziała, że ma wszystkie odruchy prawidłowe. Czyli - jeszcze niezgrabne - łączenie rączek (powiedziała, że robi to nawet trochę ponad swój wiek, czyli 3,5 mies.), wyciąganie rączek do zabawki (zawsze należy ją podawać na linii wzroku na odległość ręki malucha), podciąganie nóżek i opuszczanie ich z impetem,walnięciem o podłoże. Marcin nie przekręca się jeszcze z pleców na boki - powiedziała, że OK, jeszcze ma czas, żeby się tego nauczyć. W pozycji na brzuchu dziecko powinno wyciągać rączki przed siebie. Marcin robi czasem "foczkę" - czyli łapki do góry i leży na klatce piersiowej. To może być niepokojące, ale stwierdziła, że u Marcina jest to w normie. tylko żeby zwracać uwagę na te rączki. Marcin też jeszcze nie interesuje się swoimi nóżkami. Powiedziała, żeby go trochę w czasie zabaw do tego zachęcać - całować stópki w górze, przykładać dłonie do zgętych kolan.
Aha, i bodźce koniecznie raz z jednej, raz z drugiej strony i centralnie. Ale to chyba wszytskie mamy wiedzą icon_wink.gif
Jeszcze dłonie - dzieci w tym wieku powinny już śmiało otwierać rączki i coraz rzadziej mieć zaciśnięte piąstki. Marcin wciąż za bardzo trzyma zaciśnięte - poleciła brać rączki maleństwa i głaskać nimi twarz mamy lub taty. Dzięki temu dziecko prostuje ręce (wyciąga, by dotknąć głowy) i otwiera dłonie. Nie podawać palca, by dziecko go ściskało.
No i pokazała nam te słynne chwyty - podnoszenie, przewracanie na brzuch. Jak moja mama i teściowa to zobaczą, to włosy im staną na głowie;-)

Jak coÅ› mi siÄ™ jeszcze przypomni, to napiszÄ™. Aha i terapeutka godna polecenia. Przyjmuje w Warszawie w prywatnej przychodni.

Mam pytanie - kto kupuje ubranka do chrztu. Matka chrzestna czy rodzice??
chojna
CYTAT(Martka26 @ wto, 20 lis 2007 - 21:09) *
chociaz od kiedy wiem ze jestem w ciąży nie kupiłam żadnej - przerzuciam sie na ubranka dziecięce


hmmmm... to ciekawe...
jesteÅ› w ciÄ…zy????? 08.gif 08.gif 08.gif 03.gif 03.gif 04.gif 04.gif
katrinaka
Martka Tosia śliczna

Mama uzi dzieki za info-cenne

Ewetka dzieki za porade odnośnie mebli.

byłam na mieszkaniu i zapłaciłam zaliczkę robotnikom i narazie musimy czekać na drzwi wew i reszte płytek.

Chojna ja mieszkam w GÅ‚ogowie (60km od ZG,)
katrinaka
Zapomniałam postawić piwko karmi dla karmiących a dla reszty % z okazji 4 msc Naduśki
ewetka
o włąśnie, miałam napisać o Mikołajkach, już maglowałyście temat, ale zapomniałam.
Moje dzieciaki dosatną tylko słodycze. Tzn jakąś Kinder niespodziankę albo Kinder czekoladkę.
Prezzentów nie robimy, bo za duża kumulacja okazji. Maciek wczoraj miał urodziny, za 10 dni Ania będzie mieć urodziny i potem Gwiazdka. Tyle prezentów na raz- chyba by się nawet tak z nich nie cieszyły. tzn radość byałaby chwilowa, a tak do Świąt nabawią sie tym co dostaną teraz icon_biggrin.gif
I spadam grzać golonkę w piwie, dla chłopa, właśnie wjechał do Szczecina. Trochę ciężka kolacja, ale raz- nie zawsze. Generalnie dba o dietę i na noc nie opycha się ciężkimi potrawami. Więc raz od wielkiego dzwonu może sobie pozwolić icon_biggrin.gif
kornelia132
Cześć z rańca!

Pocieszyły mnie wiadomości od Mami uzi, dzięki!
Z tym podawaniem rzeczy na wprost linii wzroku to takie oczywiste, a zapomniałam o tym...
I żeby nie dawać palca do chwytania. Logiczne. Lolek lubi jeszcze trzymać piąstki. Coraz rzadziej ale jednak...

Martka, ale słodki pysiu!!
To jedno zdjęcie (takie jasne) to pewnie z lampą, którą zapomniałaś wyłączyć?

Haniu, i co z DariÄ…?
Jak tak opisywałaś jak ją ubierasz, to sobie pomyślałam, że wszystko fajnie, ale ja bałabym się, że jak się dziecko zgrzeje, to potem może je zawiać i klops... Dziecko lepiej (i bezpieczniej pewnie...) znosi chłód niż przegrzanie.

Orany, lecÄ™ dziecko!!!!!!!!!
Martka26
CYTAT(chojna1981 @ wto, 20 lis 2007 - 22:16) *
hmmmm... to ciekawe...
jesteÅ› w ciÄ…zy????? 08.gif 08.gif 08.gif 03.gif 03.gif 04.gif 04.gif



W ciąży nie jestem, chociaz strasznie tęsknie za moim brzuszkiem 06.gif


Od paru dni nie mogę spać 21.gif Dzisiaj Tośka obudziła się o 5, o 6 znowu zasneła, a ja nie mogłam zasnąć. O 8 się poddałam i wstałam 21.gif. A dotego mimo, ze się położyłam dość wcześnie to do 1 nie mogłam zasnąć 21.gif
Becia;)
Martka i Gosiata córeczki pierwsza klasa.

no właśnie Haniu jak tam Darii nocka minęła??

mamo uzi dzięki za info. bardzo cenne

DominikoK czapki z głów. zresztą przed tobą to już dawno jej nie zakładam 06.gif

ja również nie lubię chodzic po sklepach. chyba że z rzeczami dla maluszków 08.gif

Kubek robi jazdy. wieczorami się drze. bolą go dziąsełka i nie chce zasnąc. pada w koncu ok. 23 i śpi mniej więcej do 4. wtedy budzi się z wrzaskiem. je i rzuca się przez sen tak do 7 kiedy to budzi sie ponownie na cyca. teraz śpi wkońcu od godziny i nie wali się piąstkami po główce. D. nie ma już do niego cierpliwości a mi to jakoś szczególnie nie przeszkadza. jakoś dajemy sobie radę.
Becia;)
CYTAT(Martka26 @ śro, 21 lis 2007 - 08:21) *
W ciąży nie jestem, chociaz strasznie tęsknie za moim brzuszkiem 06.gif


hehehe

ja też icon_smile.gif

i koniec spania.....
MONIA B
hej

wlasnie pisalam emaila do tego sklepu co bartrek pozamawial moze uda mi sie odkrecic 43.gif

mama uzi powinna chrzestna ale to kwestia do dogadania sie

martka jak laleczka dziewczyneczka 03.gif

a ja lubie po sklepach chodzic ale tylko wtedy jak mam kase 06.gif

ewetka jak golonka?smaka mi narobuilas
aanicha
Hejka!!!!

MoniaB ale Ci synek narobił 06.gif !!! A co pozamawiał? Ciekawa jestem 08.gif . Ale tak serio to trzymam kciuki żeby bez konsekwencji udało się odkręcić wszystko.

Hania może jej trzydniówka się zaczyna? Bo nic nie pisałaś o jakimś katarze, kaszlu itp.

Oj Becia, Martka ja za brzuszkiem nie tęsknie i szczerze mówiąc ciąża podoba mi się tylko między 4 a 7 miesiącem. Chciałabym jeszcze jedno dziecko ale jak pomyślę o 3 miesiącach nudności to już mi niedobrze. Poza tym ten strach że to jakieś plamienia a potem że dziś się nie ruszała, oj już się boję, wolę na zewnątrz dzidzie!!! 06.gif 06.gif
Martka śliczna mała i rzeczywiście dawno się nie chwaliłaś. Masz najbliżej do Galerii i jak jestem u teściów to też mam tam najbliżej i mała już zaliczyła tam zakupy 06.gif . Bo M na służewcu mieszkał.
Ja uwielbiam zakupy ale nie dodałam że dla dzieci a nie dla siebie 29.gif A dla siebi to najlepiej przez internet a butów to nienawidzę w sumie to mam ze 4 pary butów w tym żadnych kozaków i pewnie znów nie będę miała 29.gif

Mama uzi fajnie że opisałaś, ja też dziś się umówię z fizjoterapeutką, a co do ubrania dziecka do chrztu to różnie, tradycja mówi że chrzestna ale ja wolałam po swojemu ubrać, chrzestej zleciłam kupno szatki a chrzestny świece kupował.

Josh powodzenia u dentysty. Ja też muszę iść ale u nas zapisy od stycznia do taniej babki prywatnie. Słyszałam że znieczulenie jak najbardziej można tylko powiedzieć że się karmi.
A wczoraj mój M poszedł do innej babki na ostatnią wizytę leczenia kanałowego jednego zęba. Wyciągnęła mu nerw i zaplombowała i wiecie ile zapłacił?? Drobne 325zł!!!!!!!!!!!!! Myślałam że się zapłacze!!!! Ceny jak w Warszawie! A u tego swojego to max by 140zł zapłacił 21.gif 21.gif
aanicha
Właśnie kurier przywiózł nam kamerkę. Piszę kamerkę bo jest taka mała jak nasz aparat fotograficzny, a tyle kasy kosztuje 06.gif 29.gif !!! Ale po południu już mogę dzieciaki nagrywać, będzie na pamiątkę, szczególnie że na razie się baardzo kochają, ciekawe jak będzie za kilka lat 03.gif 29.gif


Katrinaka, spóźnione ale szczere impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif dla Nadii!!!!!
gosiata1
Helo!!
Martka dziewczyneczka sliczna 06.gif 06.gif
Mama uzi ja do chrztu sama kupiłam sukieneczkę,taką jaka mi sie podobała 03.gif ale to kwestia dogadania sie z chrzestnymi.
Haniu jak tam malutka,mam nadzieje,ze goraczki juz nie ma.
Katrinaka no to za 4 miesiace Nadusi
katrinaka
21.gif 21.gif napisałam posta i mi skasowało

Moja Nadia też rzuca sie przez sen i pcha wszystko do buzki co wskazuje ,że ząbki idą,na szczęście nie płacze.
Hania-17
Witam!!

Daria w nocy dość spała i nie miała już później gorączki! Dziś rano mierzyłam jej w pupce i miała 37,7 i po odjęciu 5 kresek i tak wyszło 37,2 i poszliśmy do lekarza!! Ma zapalone trochę gardełko! Daria dostała BACTRIM i LACIDO BABY! Na podwórko mamy chodzić i normalnie kąpać!! Ale dziś i jutro nie będziem szły!!

Pamiętacie jak wam pisałam o koleżance co miała termin na 6 grudnia?? Dziś o 9:00 rano urodziła córeczkę!! Ważyła 2900 i będzie miała na imię Sara!!

Martko26 Tosia cudowna!!!

Mnie też przeraża wizja zakupów świątecznych!!!

Chojna wielkie dzięki!!!

Za 4 miesiÄ…ce Nadusi!!! impreza.gif impreza.gif impreza.gif

MONIU B mam nadzieję że odkręcisz wszystko!!

Aanicha może to trzydniówka!!!

Pozdrawiam i na razie kończę bo mam odwiedziny teściów.........

MONIA B
uff odkrecilam udalo sie zamowil modele do kl;ejenia 21.gif

ale ewelina ulewa nie nadarzam z prezbieraniem niezle chlusta 13.gif

do biblioteki nie moze chodzic na komputery musialam domowic mundurek dla bartka ma swoj ma wyswiechtany juz bo czesto piore go znowu 40zl

my dzis na spacerku 2 godz mala pospala i ma w nosie teraz odpoczynek a ja musze sprzatac 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.