To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAJUSIE cz. 4 - ŚWIĄTECZNIE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
TAQILLA
za Frania.... impreza.gif
Naz
No nie daj się chłopu Taqilla oni gorzej jak dzieci, palcem musisz pokazać.

Za Frania pijak.gif
chaton
Hej laski!
Ja w plaszczu z torba w reku czekam, az mala sie obudzi po posniadaniowej drzemce...

Za Franusia! impreza.gif

Taqilla: my zawsze jak to jest mozliwe idziemy do poediatry razem. Jendo dziecko rozbiera, drugie notuje, co lekarz mowi... ja bym tam budzila chlopa i pojechala razem do dyzornego pediatry. Ale juz pewnie za pozno. W ogole jestem w szoku, ze nie zajmuje sie chorym dzieckiem, sorry, ale nie ma to tego wytlumaczenia.

Co do diet, to ja nie uznaje, raz zrobilam kikakrotnie pod rzad taka za scislym menu. Za pierwszym razem zrzucilam 5 kg, zeby natychmiast po utyc rowno tyme samo, potem zgubilam 4, zeby utyc 5, za trzecim i ostatnim razem utylm 3, poczym przytylam 6 i w ten sposob dorobilam sie prawdziwej nadwagi. Musialam isc do lekarza specjalisty od odzywiania i ten mnie przeklnal mowiac, ze 80% diet jest nieskutecznych. Kazal mi sie zdrowo odzywiac: duzo owocow i warzyw, bialko i malo weglowodanow i w ten sposob chhudla kg miesiecznie na stale, po pol roku doszlam do swojej wagi.

Chcialam sie pochwalic, ze tutaj sa przeceny i w sobote obkupilam mala i jest ubrana do 18-go miesiaca. Reszte dokupie na internecie, bo kolejki mnie denerwuja...

Kurde, ajk mala mi sie sama nie obudzi za 5 min, to ide ja budzic, bo ja musze isc do roboty...
Sorry, ze wszystkim nie odpisuje, z braku czasu jak zykle! icon_redface.gif
dankin-82
Jak się Basia tak chwali Nati to ja Kulką też, a co ..... 04.gif


KULKOWE BA BA





oj coś czuje że zdjęcia ucierpią.......hehe......najlepsza jest Kulka jak ogląda samą siebie....nie to dziecko a jak się przy tym cieszy ehhhh


kwestia techniczna...... nauczę się robić poprawnie filmiki 08.gif ....bo to pierwszy i nienajlepszy
dankin-82
Taqilla zdjęcia słodycz, a choróbska nie zazdroszczę, u mnie Kulka jeszcze walczy a ja robię co tylko można by jednak uniknęła choroby, ucałuj od nas Oli niech szybko wraca dziewuszka do zdrówka.... a jak czytam o Twoim M to jakbym widziała swojego D, z tą różnicą że mój poleci i do lekarza i do apteki sam no ale w domku to nic.....a numer z teściową - identyko!

Gosia trzymaj się, no i zaglądaj do nas bo jakoś tak smutno bez Ciebie i Martynki

Eve za mojego loczusia impreza.gif impreza.gif impreza.gif

[b]eve chaton
spokojnego dnia w pracy[/b]
dankin-82




dankin-82







dankin-82




dankin-82
Basia Ilonka meldujcie co u Was
dankin-82
no super.....nikt nie chce pisać...... a monologi strasznie nudzą.......banshee a gdzie Ty jesteś? bo mi się już pomysły kończą 29.gif
dankin-82








dankin-82
dobra spadam....wy niedobre 21.gif
aneczka2121
witam!!!

Dziewczyny, ale szybko piszecie...................

Mam troszke zaległości,ale to za chwilke jak mi sie uda.

Przedewszystkim chciałam wam bardzo podziękowac za życzenia urodzinowe,jestescie kochane.
A w kinie nic ciekawego nie grali i mąż mnie zabrała do restauracji na kolacyjke,było bardzo miło, mam nadzieje że bedzie to częsciej.
Chociaz nie moge narzekac bo srednio raz na dwa tygodnie, z dziecmi zostaje tesciowa a my mamy chwilke dla siebie, jakies wspólne zakupy albo jakas kawka.
A i odrazu kupiłam sobie kozaczki i wróciłamdodomu bardzo zadowolona.

I jednak mały załapał ospe 32.gif 32.gif 32.gif

Dankin,zdjęcia superi Kulka fajnie gada.

Taqilla zdjęcia super, bardzo wam zadroszcze takiego wypadu.I oby szybko przeszło to choróbsko małej, to się mała nacierpi i ty również, daj znac jak wrócisz od lekarza, my trzymamy kciuki za Olivie&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.

Basia
mała fajnie raczkuje i pięknie wygląda, nie można byłoby jej nie zauważyc.

Eve za Frania.........

Gosia nie przejmuj się następnym razem będzie lepiej, mało osób zdaje za pierwszym razem.Fajnie że z Martynką lepiej.

A teraz mam nadzieje że Igorek się nie obudzi i uda mi się doczytac, chociazjuz raz sięprzebudził, ale przynajmniej udało mi sie spokojnie wziąsc przysznic i zjesc sniadanie.
Dzis znów zapowiada się ładny dzien.
Mam małe pytanko, czy jak mały ma ospe to moge znim wyjsc na krótki spacer?.Gorączki nie ma.

idę czytac..................
Basia_N
Dankinek bylam, troche poczytalam ale nie mialam juz czasu odpisac. Za to teraz jest maz. Kolysze mala a ja pije kawe i pisze co u nas.

Nocki jak zawsze malo ciekawe. Kiedy wroci dawne spanie Natalki. blagam.gif:
Jestem juz wyczerpana fizycznie i psychicznie. 32.gif
Wdzien mala jest grzeczna. Ladnie sie bawi i lata po calym domu.

Wczoraj zrobilam test i wymeczylam ja z zabawa do 22:30. Dalam mocno zageszczone mleko zeby byla pojedzona ale o 23:30 byla juz pierwsza pobudka i bujanie we wozku. W sumie przez cala noc tych bujań bylo 3 i 2 razy w huśtawce.
Nie ma juz sily z nai walczyc po nocach. Ciagnie sie to juz ponad tydzien a ja z dnia na dzien gorzej sie czuje.
Boli mnie glowa i nawet tabetki juz nie pomagaja.
Ratunku. Niech mi ktos pomoze blagam.gif: 41.gif

Dankin Julka super mowi baba. Ale najbardziej podobał mi sie ten "*****" buzią w jej wykonaniu 04.gif 04.gif 04.gif
No i zdjecia super. I co mowilas ze nie masz z nia zdjec. 08.gif
A jeszcze ta marchewka co lezy na talezu to surowa? I czy Julka ja zjada normalnie czy gryzie i nie krztusi sie.??

Bansche takiego meza to bym ze schodów puściła. 21.gif Barak mi slow. Moj to zawsze bierze to co najcięższe a jak i tak ja mam ciezko to wychodzi i wraca zeby mi pomoc.
A dnia wsolczuje. I nie moze byc tak ze Ty zakazujesz a Przem robi swoje. Dziecko jest zdezorientowane. Musicie sie zgadzac ze soba odnosnie zakazów i nakazów wobec dzieci.

Taqilla buziaki dla Olivki. Niech szybko wraca do zdrowia. I melduje sie po lekazu. Co powiedzial.
A te zdjecia na plazy CUD MALINA 03.gif

Gosia
super ze juz bedziesz czesciej. Tesknimy i caluski dla zdrowiejącej Martynki.

Eve
Fi super wyszedl na ostatnim zdjeciu. I tez zazdroscimy tych loczkow. 06.gif

Chaton
to moze podeślesz troche tych przecen do nas. U nas sa ale takie ze wogole nie widac czy rzeczywiscie przecenili towar czy ściemę wala i plakatow nalepili. Ale raczej to drugie. 21.gif
No i buziaki również dla Ewy. 06.gif Moze w wolnej chwili wkleisz pare je nowych zdjec. blagam.gif:


Basia_N
Aneczka super ze kolacyjka sie udala. A ja takiego rarytasu nie mam. I nikt nie zostaje z mala zebysmy my mogli gdzies wyjsc. Ale przynajmniej teraz sie uda. Bo tesciowie sie zgodzili zostac z mala i idziemy na bal karnawałowy. 06.gif

Ospy wspolczuje. Oby szybko mu przeszło. A odnośnie spacerów nie mam pojecia. 13.gif

I mam pytanie.
Chcialam kupic wozek spacerowy. Bo ten co mam doprowadza mnie do szalu. Jest ciezki a mala tez coraz wiecej wazy. Juz sama nie daje rady nic z nim zrobic. A nie zawsze ma mi kto pomoc przy wychodzeniu i wchodzeniu. A teraz jest tak ladnie na polku. Az zal nie korzystac. Wiec postanowiłam kupis spacerowke. Tala lekka go 6, 7 kg. Ale nie wiem jaka. Moze macie sprawdzone wozki i podeślecie mi linka. Byla bym wdzieczna.
Mariola***
Aneczka- ja bym nie wychodziła z ospą. Dopóki ma krostki a nie suche odpadajace strupki, to zaraża- zlituj sie nad innymi przypadkowymi dziećmi, ludźmi. I nad swoim również.

Dankinek- Kulka duża kobieta, kila stron wcześniej, na tych zdjęcaicah ocenzurowanych, gdyby podmienic głowę, to prawie by mój Miłosz wyszedł. 06.gif Kulka gadajaca- znam te klimaty. Ale marchewy w plasterki i chyba banan był wczesniej- absolutnie mi to obce. Zuch dziewczyna,ze sobie radzi. Martyna też zaczyna mi jeśc powoli, dostałą banana rozciapcianego i wcinała, bo jak pamietam MIłosz strasznie długo nie jadł nic co miało najmniejsza grudeczkę.
A filmiku raczkującej Kulki nie widziałam, nie znalazłam.

Z tego co jeszcze pamiętam to watek poetycko-dietetyczny się tu zrobił na ostatnich stronach. 06.gif
Ja tam do wagi wróciłam szybko ale mam schaby na plecach, brzuchu, pomimo tej mojej wagi. Ale sie nie martwię, zaraz praca zacznie się na dobre to i poćwicze sobie w ramach pray:)

Dzisiaj byłam z Miłoszem u lekarza, bolałao go wczoraj ucho. Dostaliśmy skierowanie do laryngologa i po dwóch godzinach załatwiłam dwóch lekarzy. pani laryngolog była jeszcze na tyle miła,ze wyczytała nas gdzieś tam wcześniej, niż byliśmy wkolejce. Tak mi sie wydaje,zze zobaczyła żze trzylatek i się ulitowąła. Ale potem na to że uszko lekko przekrwione załądowął antybiotyk. Ja oczywiscie ze swoim tekstem"a czy ten atybiotyk jets konieczny?" Już czuję sie jak przygłup.

Dobra, miałam odpisywac wczoraj, ale MIłosz budzi się co chwilę z wrzaskiem,że go to ucho boli. Przedwczoraj byłam ja kiepska.
Na razie tyle


Mariola***
NO jak tak podczytuje i odpisuję, bo mma chwilke czasu, dopóki Martyna śpi.

Banshee- przeczytałam Twój opis wyprawy na zakupy. Rany, kobieto doskonale Cie rozumiem. Nie przejmuj się kupionym samochodzikiem przez durnego tatusia. Sory, ale inaczej nie da się powiedzieć. A nie przejmuj się, bo tatus sam na siebie kręci bicz.
Pisze cI teraz na własnym przykładzie i doświadczeniu. Mój męzu tez był długo taki...dla świetego spokju,zeby dziecko nie płakało.
Efekt, po niedługim czasi ja cos zabroniłam MIłoszowi, o...kiedyś mu schowałam zabawki bo nie posprzatał jak prosiłam. Miłosz mnie zostawił , bo zmatką nie wygra, ale ojjca można podreczyć. I tak łaził za mężem przez kilkadziesiąt minut, ryczał, tata daj mi zabawki, które mam schowała itd itd. Na szczężcie męzu był wtedy twardy i mówił ,że załatwailj sobie z mama sprawę, aj Ci nic nie chowałem, to nie moja sprawa. Fakt, gdyby mu dał to chyba by wyladował na obdukcji. 06.gif
Ale rzeczywiście Miłosz nauczył sie,ze mama jest konsekwentna i u mamay "nie" znaczy nie, au taty nie znaczy może.

A następnym razem jak będziecie tak razem wracac do domu to wyprzedź działania męża, zostaw wózek, zakupy, weź młodego na rece i wal do domu, a chłop niech się martwi.


aneczka2121
Basiu współczuje nocek,mam nadzieje że jest to przejsciowe i że sie w końcu skończy.
Jeśli chodzi o spacerówke to ci nie doradze, bo ja osobiscie nie mam szczesciz do wozków.
Wprawdzie nie bede kupowac bo mam po Julce chyba MEGGY(ale niejestem pewna) ale nie jestem z niej bardzo zadowolona, a druga spacerówke mam chico(dostałam) jest fajna, lekka,tylko nie ma całkowicie rozkładanego oparcia ale i tak fajna.
ALE NADAL UZYWAM JESZCZE GŁRBIKIEGO JAK ZROBI SIE CIEPLEJ TO SIE PRZEZUCIMY, ALE MY MIESZKAMY NA PARTERZE, TAKZE NIE MAM PROBLEMÓW.

Mariola&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7 oby Miłoszowi szybko przeszło.

Dziewczyny a wy przestancie z tymi dietami, bo niemacie siez czego odchudzac, ja planuje zapisac sie na fittnes i pozbycsietroszke tłuszczyku.

Dobra mały sie odudził....................
odezwe sie pózniej
Basia_N
CYTAT(Mariola*** @ pon, 14 sty 2008 - 11:34) *
A filmiku raczkującej Kulki nie widziałam, nie znalazłam.

Mariola filmik byl ale raczkujacej Natalki 08.gif 08.gif 08.gif

No i usciskaj Miloszka od cioci forumowej zeby szybko przestalo go bolec uszko.
Mariola***
No, basia, ja tak czytam z Martyną na rekach, która ma teraz ulubione zjecie bawic się klawiaturą. Obraz mi skacze, non stop coś się pojawia, cos znika. A Dankinek się zaliła, ze nikt nie obejrzał filmiku raczkujacej Kulki. Dobra, dobra, cos pewnie tak pokreciłam ze juz nie krece dalej.

U mnie wiosenna pogoda, słoneczko świeci, odjazd. Ja mam ferie, całe dwa tygodnie wolnego. Aż żyć się chce.
Basia_N
No to jeszcze toast za 8 miesiecy Emilki i Frania

pijak.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif
pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif
pijak.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif
impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif
impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif
eve69
666
dziekujemy za toasty icon_smile.gif

dankin, faimik i fotki super icon_smile.gif

aneczek, imo mozesz isc na spacer, tylko trzymaj Igorka z dala od innych dzieci

Basia, wielu maluchom spanie "psuje sie" w tym wieku, zazwyczaj na krotko icon_smile.gif ja kupilam lekka spacerowke Baby Design, taniocha, przez allegro - jest b fajna, aczkolwiek nie gdy dziecko jest b grubo ubrane, bo wtedy jest troche ciasno, przynajmnie imo, bo Franio nie narzeka icon_wink.gif


Mariola, biedny Milosz z tym uchem, a antybiotyk budzi we mnie podobne uczucia icon_wink.gif tak jak do demolowania klawiatury 08.gif

chaton, pochwal sie ciuszkami icon_smile.gif

u nas nocka super przespana, niestety mama rano do roboty
i po poludniu tez

ale 8 mies temu - za 37 min urodzil sie moj Skarb 06.gif
Naz
First toaścik impreza.gif impreza.gif impreza.gif

dankin no to się cała pokazałaś i ja nadal nie widzę z czego Ty się odchudzać byś miała 08.gif a Kulka wciąż trzyma klasę 06.gif

Basia odnośnie wózków to najlepiej zajrzyj na czerwcówki dwie trzy strony temu była rozmowa o wózkach i fotelikach ze zdjęciami, ja podobnie jak eve mam Baby Desing, tania i dobra.

I jeszcze ponarzekam, Oskar płaczę cały dzień bo chce na ręce, nic nie udało mi się dzisiaj zrobić poza 5-ma partiami prania i nadal wo[użytkownik x] z młodzianem, żeby zasypiał sam w łóżeczku na razie jest 3:0 dla niego

A poza tym obudziłam się dzisiaj i naszła mnie ochota na ogórki kiszone, normalnie zaczynam się bać.
O właśnie ślinotoku dostałam na myśl o tych ogórkach...
Wdech i wydech.... 21.gif
Basia_N
Dziewczyny czy mowicie o takim wózku

Bansche o by to nie bylo to co mysle. Trzymam kciuki.&&&&
No i wspolczuje maruda Oskarka.

Dziwczyny jeszcze mam pytanie.

Natalce strasznie sie poci glowka. Zwlaszcza jak spi i jak ma na glowce czapke mimo ze jestesmy na polu. Nigdy tak nie miala. Slyszalam ze to moze byc po chorobie. Ale do tej pory by tak bylo? Nie wiem. Dostaje krople dziennie witaminy d3. Mysle ze to wystrczy bo ciemiaczko ma malutkie. A nie chce zeby za szybko zaroslo.
Wiec nie wiem co o tym myslec. Czy to ok czy nie. Poradźcie cos.
Naz
Basia, może po prostu jest gorąco malutkiej?
Niedobór wit D objawia się zapadnięciem ciemiączka i poceniem przy karmieniu, więc spoko:)

mój wóz to baby desing tiny dla starszych dzieciaczków, ale ten to nie wiem jaka kategoria wiekowa???
ilonka
Basia poczekaj jeszcze kilka dni jak nie bedzie poprawy trzeba by dac 2 krople d3. pocenie głowki w okolicy potylicy jak spi to tez moze byc niedobór d3. ale tez po cgorobie.


Ania z ospą nie wolono na dwór nawet jak ładnie zeby nie było powikłań, kup sobie Tanno hermal na te zmiany skórne rewe3lacja..

wiecej nie dam rady mały zaraz rozwali laptopa ... 29.gif 29.gif
Tusia8
Dzień dobry

Ja tylko wpadam przywitać się
bo mąż poszedł z Młodą na spacer, więc biorę się za sprzątanie 29.gif 29.gif

Do później!
dankin-82
CYTAT(Basia_N @ pon, 14 sty 2008 - 13:26) *
Dziwczyny jeszcze mam pytanie.

Natalce strasznie sie poci glowka. Zwlaszcza jak spi i jak ma na glowce czapke mimo ze jestesmy na polu. Nigdy tak nie miala. Slyszalam ze to moze byc po chorobie. Ale do tej pory by tak bylo? Nie wiem. Dostaje krople dziennie witaminy d3. Mysle ze to wystrczy bo ciemiaczko ma malutkie. A nie chce zeby za szybko zaroslo.
Wiec nie wiem co o tym myslec. Czy to ok czy nie. Poradźcie cos.



u nas identycznie ale byłam kiedyś u pediatry i niby jest ok, i może tak być, a odkąd bierzemy wamag mała mniej się poci.....odnośnie marchewki to ją troszkę podgotowałam.......co do spania u nas też masakra i całą noc bujanie w wózku a w rezultacie ani my ani Kulka niewyspaliśmy się bo mała ma w nim za mało miejsca



Mariolka pokręciłaś kochana, to Basia narzekała na nas 08.gif

Aneczka ospy współczuję i &&&&&&&&&&&&&&&&&& aby sobie szybko i beż śladu poszła

Banshee co by nie było i tak jesteśmy z Tobą i &&&&&&&&&&&&& mocno trzymamy



u mnie też Kulka wo[użytkownik x] razem z kotką chatę chcą roznieść....wróciła sprawa szuflad i wywalania ich zawartości, oczywiście kot dzielnie wturuje i wyciąga pazurami co tylko może........zaraz uciekam z tego mojego zwierzyńca na kurs a D sam zostanie z bandą i jakoś mi się do domku spieszyć nie będzie chciało może jakiś sklepik odwiedze........................ właśnie dzwonił D i ponoć ma jakiś prezent dla małej ale nie chciał powiedzieć co no alebo jest opcja że mnie ściemnia...........................lecę bo się spóźnię a jeszcze muszę się odszykować a co............ 08.gif

chaton
Dobra, to wam wkleje z roboty... kurna, mogliby mnie za to z pracy wywalic, ale co tam, nudze sie!

My w Bretanii:



Gosiakolo
Cześć wszystkim
Dziekuje za wszystkie miłe słowa przytul.gif jesteście kochane przytul.gif
zaraz postaram sie poczytac i wtrącić 29.gif
a na pierwszy rzut toast
ZA 8 MIESIĘCY EMILKI FRANIA
Naz
dzięki za kciukasy....nagle nie mogę sobie przypomnieć jakie są objawy zaciążenia i teraz to już niczego nie jestem pewna...
no nic, idę dalej wojować z moimi menami
akorolek
Hej!!!!!!!!!!!

Basia ja tez tak chcę żeby Kuba raczkował zapytaj Natalke jak to zrobiła bo naszemu tyłeczek idzie w górę ale zaraz opada 08.gif buciki suuuuuuuuper czy Natalka juz je miśkopty ????????? współczuje słoneczko nocek ale podrzuć Natalke do mnie to sobie odpoczniesz 06.gif co do spacerówki to ja nie zmieniam więc sie nie orientuje 13.gif

eve śliczne włoski u Frania i też raczkuje???????

banshee czy twoja druga połowa to mysli że ty ze stali jesteś????? nie daj się kobieto!!!!!!!!!!! i porozmawiaj z mężem o metodach wychowawczych dzieci bo nie może być tak że ty mówisz nie a on idzie i kupuje 21.gif chłopaki będa to wykorzystywać &&&&&&&&&&&&& aby jednak to nie było to........................

taqilla mieliśmy podobne objawy chróbska jak twoja Olivka i się okazało zapalenie gardła oby u was nie były to oskrzela &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zdjęcia rewelacyjne 03.gif 03.gif i daj znac po wizycie a i dziwie się że twoja druga połowa nie reaguje na chorobe dziecka 21.gif

i toaścik za 8 Frania i Emilki:
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif:imprezka impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

dankin super zdjęcia i gadatliwa Julka po mamusi chyba 29.gif

A moje dziecko dziś zrobiło mamie niespodziankę i jak dostało mleczko o 22 tak po następną porcje zawolało o 6 rano - byłam w szoku -
......... i teraz tez mamie zrobiło niespodziankę bo już sie obudziło do potem.....................
Basia_N
Akorolek tak to sa biszkopty. Natalia je uwielbia. Potrafi 3/4 naraz zjesc. Oczywiscie popija herbata bo by jej w buzi szybko zaschło. 08.gif

No i powiedz kiedy a podrzucie Ci Natalie. Maze o 6 godzinach snu bez przerwy.

Chaton no super ze jednak wkleiłaś zdjecia. Super tak ogladac Ewe no i morze z tylu za wami. 06.gif

A moje dziecko spi w dzien dwa razy po 2 godziny. Oczywiscie sa przebudzenia ale szybkie lulanie i spimy dalej. Szkoda ze w nocy tak ladnie nie spi 32.gif

I co sadzisie o takim wózku

Wpadł mi w oko tylko nie wiem czy u mnie w mieście takie maja. Czy nie będę musiała zamówić z netu. 13.gif
eve69
Basia, ja mam dokladnie ta spacerowke ktora wkleilas wczesniej, pomaranczowa, ta druga tez b fajna icon_smile.gif co do potencjalnego niedoboru witaminy D3,to pocenie sie glowki moze byc objawem wielu rzeczy - moj pediatra uwaza, ze trzeba zrobic badania i sprawdzic czy dziecko dostaje od ilosc D3 bo przedawkowanie jest b niebezpieczne.

akorolek, Franio raczkuje juz jakis czas, ostatnio glownie w celu dojscia do czegos przy czym mozna wstac, masakra 29.gif

chaton, fajne fotkie icon_smile.gif

Banshee, moze Oskarkowi zabki ida, albo wszedlw faze lekow separacyjnych. Kazdy wtedy chcialby byc z Mama,ja Franiowi jak ma takie dni wychodze na przeciw icon_wink.gif u jesli potrzebuje byc u mamy, jest.
TAQILLA
41.gif
Jedziemy na 15 do lekarza i nei wyjdę z gabinetu bez jakis leków dla Małej. M juz do nas jedzie z pracy~!
Trzymajcie kciuki bo kaszel Olivii jest okropny, do tego krztusi mi się neisamowicie ślina, katarem i wszystkim co jej z brzuszka przy kaslzu wraca w związku z tym moje dziecko dzisiaj odmówilo jedzenia już praktycznie totalnie. Teraz padła - ze zmęczenia placzem i kaszlem, z głodu (bo nie zjadła ani drugiego śniadania, ani późniejszego mleka a na pierwsze śniadanie zjadla zaledwie 70ml mleka a na noc nawet 120ml nie zjadła 13.gif ). Noc jako tako - o 3 kaszel i katarzysko dały chwilowo spokój. Zały się gdzieś gdzie nie przeszkadzały i Olivia mogła spokojnie pospać na tyle na ile.....
Normalnie serce mi się kraja na drobniutkie cząsteczki - bo Olivai tylko mama i mama i płacze tuląc sie do mnie a ja nie mogę jej w żaden sposób pomóc oprócz tego, ze trzymam ją cały czas w pionie, zeby to cholerswto spływało. Katarek odciągam ale wszystko w zatokach siedzi 41.gif

chaton przyjemna z Was rodzinka. Morze.... a pogoda wam dopisała? Przecen zazdroszczę - u nas pewnie tez cos po nowym roku rzucili ale ja od 2 tygodni z Olivią w domu siedze i nosa za dzrwi nie wystawiam. W piątek byłam tylko wieczorem biegiem jakies zakupy jedzeniowe zrobić i tyle....

akorolek jakie leki miał Kuba?
eve69
Taqilla, myslalam o Was dzisiaj... mam nadzieje ze lekarz zapisze cos sensownego. Biedna Olivka, biedna Ty...
Naz
Basia szczerze, wózek ładny, ale za taką cenę znajdziesz lepsze

eve mamy już prawie 2 ząbki

Taqilla trzymajcie się obie!
Basia_N
Taqilla przytul.gif przytul.gif Trzymaj sie dzielnie obys miala sily opiekowac sie Olivia. A dla niej duzo, duzo zdrowka. przytul.gif przytul.gif

Banshe dzieki za szczerosc. A ja muszę sie jeszcze przejechać do sklepów u mnie w miescie zeby miec porownanie cenowe. I bede wiedziec co zrobic.

Eve dzieki za rady. Wiem ze przedawkowanie jest niebezpieczne ale skoro bierzemy tylko jedna krople dziennie to możemy przedawkować ??

Moje dziecko spi a ja sie delektuje karmi malinowym. Szkoda tylko ze teraz monolg bede prowadzić 32.gif
Basia_N
Ale tyle Was wisi ze moze tak zle nie bedzie hehe 06.gif 06.gif
Basia_N
Tylko czy ktoras zechce cos napisac. Oto jest pytanie 03.gif
Basia_N
No to ja szybciutko przewroce stronke i mozecie dzialac.
Gosiakolo
ALE PUSTKI 13.gif
dankin-82
ojojoj dziś produkcja jakby stanęła 06.gif

wróciłam i jestem padnięta za to Kulka pospała D 3 godiny i teraz nam wo[użytkownik x].........buziaki
dankin-82
CYTAT(Basia_N @ pon, 14 sty 2008 - 21:02) *
Eve ............. ale skoro bierzemy tylko jedna krople dziennie to możemy przedawkować ??



my bierzemy 3 kropelki i tak ma być bo Kulka duża dziewucha tak stwierdziła pediatra
Basia_N
No nie. Ja tu sie produkuje a Wy mówicie ze pustki. Oj skopiemy komuś pupe 08.gif
Gosiakolo
Basiu ja chetnie coś napisze 06.gif
Basia_N
CYTAT(GosiaKolo @ pon, 14 sty 2008 - 21:06) *
Basiu ja chetnie coś napisze 06.gif

I tak trzymac 04.gif 06.gif
Gosiakolo
Basiu spacerówka supre , my nie kupujemy zostajemy przy tym który mamy teraz cienko z kasą stoimy a jecze chcemy rozpocząć przygotowanie pod rozbudowe domu więc szczedzamy 13.gif

BansheMartynka zawsze jak jesteśmy same dostaje maruda i tylko na i nic wiecej a o tym żeby zasneła sama w łużeczku mooge zapomnieć 21.gif tylko na rękach albo jak tą wsadze do nosidełka na klate 29.gif

Aniu ospy wspolczujemy i zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia przytul.gif

A co do raczkowania Martynka daje czadu w kazde miejsce gdzie może sie złapać i wstać tyle ze nie dociera do niej ze jak sie puści to sie sama nie utzryma 29.gif cały tylek stzraskany nie mowiac o reszcie 29.gif
akorolek
Taqilla Kuba dostał na początku antybiotyk ospen zamieniony po pierwszej dawce na ceclor, syrop do picia na kaszel - pectodril, do noska dostał - mucofluid a oprócz tego wapno, koniecznie napisz co z Olivią &&&&&&&&&&&&&&&&& po wybraniu leków Kuba dostał jeszcze chrypkę i pediatra powiedziała nam ze być może jeszcze cos tam zalega na krtani i zapisała flavamed 08.gif

Basia ja tez juz jestem 06.gif
Basia_N
No i d**a. Mialam sie delektowac piwem przed kompe a tu moje dzicko obudzilo sie swierzutkie jak skowrone i grasuje teraz na podlodze. 21.gif
Ciekawe o której jaśnie panienka zechce spac 21.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.