To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzieciaczki z sierpniowej paczki :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
aanicha
Cześć!!!

Ewetka no brak słów! Co za patałachy!!!! Żeby tak zrobić, normalnie się zagotowałam!! Masz rację, idź prywatnie, tam przynamniej delikatniejszy będzie dla Oli. Biedne dziecko, tyle czasu w rozwórce na darmo. Nie mogę pojąć, co za ortopedzi, jeden nie umie zapiąć rozwórki, drugi nie umie się obchodzić z niemowlęciem. Jejku, mam nadzieję że ten co stwierdził, że jednak moja ma prawidłowe bioderka nie mylił się 48.gif
josh
ewetka
trzymajcie sie tam dzielnie i nie dajcie się. faktycznie chyba lepiej idź teraz prywatnie do tego ortopedy. Ściskam was wirtualnie
aanicha
Katrinaka Twoja Nadia ślicznie się odwraca, widać że sprawia jej przyjemność. Moja tylko czasami na brzuch się przekręci, z brzucha nie umie. I zaczyna mnie to martwić bo powinna to umieć do 6 miesięcy a to już za tydzień.

Hania przytul.gif o co poszło, znów się zaczęło o teściów i małą? Ja też się z M po pierwszym dziecku kłóciliśmy ale na szczęście oni mieszkają 300km od nas, więc kłótnie były rzadko. Dobrze że mała zdrowa, pamiętaj to najważniejsze!!!!!!

Gosiata
no współczuję chorób, zwłaszcza że wiem co to znaczy. Ten wirus jest okropny! Tylko żeby małej szybko przeszło i się nie zaczęła odwadniać! Ja myślałam, że u nas też wirus się zaczyna, bo mały wymiotował kilka razy, al to czymś się przytruł bo mu szybko przeszło.

Martka to co dobre,to to że masz jeszcze miesiąc zwolnienia!! Dobrze że Tosia wszystko nadrobiła. No i ciesz się że ona tak ładnie śpi. Ja mogę tylko pomarzyć. Ja też Ci radzę się zastanowić nad elektroniczną nianią. Ja mam philipsa, z tych tańszych i jestem zadowolona. Ona jest bardzo czuła, będziesz słyszeć wszystko tak, jakby Tosia Ci nad uchem spała. Może dzięki temu i Ty się wyśpisz. A pewnie się przyda długo, bo przecież i trzylatki w nocy potrafią się obudzić z płaczem.
katrinaka
hej

Od rana takie przytłaczające i smutne wieści--Oleńka bidulko nasz.Ewetko przykro mi,że trafiłaś na takie barany,a niewinne dziecko cierpi 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Nawet nie chce mi się nic pisać...
angels2000
Ewtko przykro mi -idz prywatnie ja tez znienawidzilam polską służbę zdrowia-bo maja wszystko gdzieś!
Oleńka tyle wycierpiała i na próżno;(
ale my tez zanim trafilismy pod opieke prywatnej lekarki ,chodzilismy z wojtkiem państwowo-ta alergia itd to są skutki naszej kochanek pani doktor -która testowala na nim mleka itd-
ja zrezygnowałam z uslug państwa-niech sobie nasze państwo wsadzi gdzieś taką służbe zdrowia


wojtasek wlansie zasnol-dzis walczylismy od 5 rano z zaparcie-zawsze skutek jedzonka z marchewką!!!
ogolnie 2 ostanie dni zasnol o 19 i spal do 6.40-7 ale to był jakis wybryk bo zawsze wstaje o 5 i sie bawi:) oczywiscie karmienie bylo o 3;) a juz nie jadł od 20 do 5 icon_razz.gif no ale mu sie wszystko czesto przestawia!!!:)
Ptasia
domonia dzieki za odp.

ewetka strasznie mi przykro, jak widac bałwanów nie brakuje 21.gif szkoda tylko że dzieci przez nich cierpia. Mam nadzieję że trafisz w końcu na pożdnego lekarza który pomoże Oleńce. przytul.gif
ulka83
ewetko strasznie mi przykro 32.gif mam nadzieję, że będzie wsio ok
aanicha
Zobaczcie pomysły niespełna trzylatka


To wczoraj wieczorem, oczywiście w Oliwii łóżeczku 06.gif . Mało zawału nie dostałam jak go tam zobaczyłam, a potem kazałam ojcu przyjść z aparatem i zobaczyć pomysłowego synka z siostrą.
MONIA B
heja

ale te wasze dzieciaczki faj0we wszystkie

Ewetka bez komentarza na lekarza ale przytul.gif

wiecie co wysypalo mi Ewelinke miala juz na polikach takie plamy jak przy skazie bialkowej ale tego nie ma ma tez zajeta szyjke zaraz pod brodka wyglada nieciekawie

dzis zauwazylam slady na rekach nie wiem w sumie skad co odstawic z jedzenia wczoraj zjadlam troxhe zoltego sera ale slady ma nie od wczoraj masakra mala je obadki z kurczakiem i indykiem a z deserkow jablka gruszki banany jagody maliny brzoskwinie chyba to wszystko9 ogolnie papu na 4-6 m-cy

nie wiem co jej zaszkodzilo moze proszek bo zmienilam chrosteczki ma na brzuszku

boje sie bo w klatce na przeciwko panuje szkarlatyna i sasiad z pietra chodzi do przedszkola gdzie panuje epidemia tej choroby nie wiem czy wirusa nie przyniosl 21.gif 41.gif najbardziej boje sie o Ewelinke
gosiata1
Ewetko szkoda słów na tych lekarzy,mam nadzieję,że bedzie wszystko ok przytul.gif przytul.gif przytul.gif  
MoniaB może faktycznie to uczulenie od proszku,skoro dajesz Ewelince do jedzenia już jakis czas te wszystkie zupki i deserki.A najlepiej to sie skonsultować z lekarze.Ale na moje to uczulenie na proszek.

U nas wszystko wróciło do normy,Wiki czuje się dobrze i nawet jej mleko dałam i nic się nie działo 06.gif 06.gif  Nawet dzisiaj byliśmy na spacerku 03.gif 03.gif
annahw



Ewetka brak słów. Nie wiem co mam napisać. Gamonie!!!

Aanicha synuś zazdrosny... Takie wygodne łóżeczko i takie słodkie towarzystwo icon_smile.gif
angels2000
hej dziewczyny z wieczora.
jestem padnieta czekam na "na wspólnej " i ide spac
wojtek dziś miał dużo wrażen nowych bo w końcu 1 raz zostalismy u nas w mieszkaniu na noc i calkiem sie przenieslismy.tak w sumie mielismy wszystko przewiezione itd ale siedzielismy u rodzicow.więc dzis 1 jego nocka.wiercil sie nie mogl usnac az padl...ale ciekawe na jak dlugo...

Aanicha ma twoj synalek pomysly;) kocha siostre;)

Monia b moze to od proszku- bo jak je to co juz jadl to napewno mu nie zaszkodzilo...
zuzia*
ja tylko przelotem icon_wink.gif ewetko współczuje i oby wszytsko skonczyło sie dobrze.
z powodu pracy nie mam teraz czasu dosłownie na nic a i mała dokazuje nieżle w nocy, je prawie co godzinę a chodzi spać po 23.
jestem strasznie zmeczona, o tej porze juz ledwo widze na oczy a moja panna jeszcze ze dwie godziny zabawy i jedzenia.
my poza (.)(.) dajemy zupke bo mam warzywa ze wsi i gotuje na kilka dni, czasem jabłko ze słoika albo jabłko z marchewka.
osttanio przez prace, stres i zmeczenie mam mniej mnleka, prawie nic nie odciągam ale na szczescie mam zapasy w zamrazalniku i poki co starcza nam.
pozdrawiam wszytskie mamy i dzidziusie, buziaki.
katrinaka
hej

MoniaB na moje oko to uczulenie od proszku

Annahw Tymek super chłopak

Aanicha Kacperek fajne ma pomysły,ciekawe po kim 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif (pewnie po mamusi),Oliwka widać zadowolona.

Dzisiaj odebrałam paczkę z próbkami,w sumie nic ciekawego nie było,proszki płyny do płukania,sudocrem itp.
Dzisiaj była u mnie koleżanka z synkiem 3 dni starszym od Nadii,zaraz pokaże zdjęcia.Nadia zbytnio nie zainteresowana chłopcem 08.gif 08.gif 08.gif
Hania-17
Hejka wieczorkiem!!

Aanicho a jak myslisz dlaczego mogliśmy się pokłócić i przez kogo..... (teścióe) 21.gif Tylko o to się kłocimy!!
Ale synuś walnął pomysłem!! Widać że kocha swoją siostrzyczkę!! Pięknie raziem wyglądają!!

Ewetko jak wam współczuję!! przytul.gif przytul.gif Oby wszystko dobrze się skończyło!!

Annahw Tymuś cudowny!!

Zuziu fajnie że mimo braku czasu czasami do nas napiszesz!! A co do mleczka to oby znów powróciło!!

A ja dziś byłam zanieść mocz Darii na posiew a jutro jak mi się uda to drugi kubeczek z jej moczem na badania ogólne!! Oczywiście jak uda ni się złapaś go bo przedwczoraj uciekło bokiem 37.gif

Katrinako czy Daria jest całkiem zdrowa to się jeszcze okarze (mmam nadzieję że tak)! Choć Daria mimo mleka hypoalergicznego nadal robi zielone kupki!! Chyba że to jej taka natyra!! I będzie tak robiła takie zielone aż się zmienią na brązowe!!
Hania-17
Katrinako czekamy na fotki!!
katrinaka
Tutaj głębokie spojrzenie w oczy 06.gif 06.gif (dodam,że nie byli ustawiani specjalnie do zdjęcia)



Tutaj próba pocałunku(ah ci mężczyzni)





Hania-17
Katrinaka zdjęcia rewelacyjne!!
Najbardziej podobają mi się te dwa z próbą pocałunku i te jak mały chciał dotknąć Nadię!!
katrinaka
Haniu na tym ostatnim to Nadia chciała mu zdzielić za ten pocałunek 06.gif 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif
Hania-17
Boże tak teraz uświadomilam sobie jak ten czas szybko leci!! Nigdy nie zwracałam na to uwagi ale jak Daria pojawiła się w naszym życiu to po niej teraz widzę jak czas szybko ucieka!! Kurcze aż się boję...... 32.gif
Pierwszy sierpniuś ma już przeszło 6 miesięcy icon_eek.gif 37.gif
Hania-17
Hahaha dziewczyna broni się a co!!! Kawaler nie zapytał o pozwolenie tylko chciał ukraść całuska 04.gif Samoobrona się przyda 04.gif
katrinaka
No Haniu strasznie szybko ten czas zleciał.
katrinaka
Mój R dostał dzisiaj fajną oferte pracy ale niestety godziny nam nie pasują 32.gif 32.gif
katrinaka
Coś DomonikaK się nie odzywa
a moni156 dawno też nie było
Hania-17
szkoda ze godz pracy wam nie pasuja!!

No kilka dziewczyn dawno sie nie odzywalo!!

Dobra zmykam do wyrka Dobranoc!!
katrinaka
No to ja też uciekam papa
ulka83
hej dziewczyny!!
u nas bez zmian - Gosia nadal marudzi 06.gif

za tydzień przyjeżda mój brat z żoną i małą Dominiką (2 tygodnie młodsza od Gosi) ciekawe jak na siebie będą reagować 03.gif

katrinaka super fotki 03.gif

a ja mam pytanko, bo mam dynię i chciałabym ją do słoiczków zrobić dla Gosi a nie wiem jak, wiecie może jak to zrobić??
ulka83






ulka83
ulka83
Becia;)
witam

jakoś żyjemy... sesja i zaliczenia coraz bliżej

kongo w domu... zgrzyty na linii D. i ja 13.gif

jestem przeziębiona, Kuba łapie ode mnie...

nie mogę odstawić od (.) to raz a po drugie nie chce odstawić

nie leczę tarczycy, postanowiłam pokochać tętno powyżej 110 i sie nie przejmować 03.gif

rehabilitację zaczynam za 2 miesiące - fajnie, nie jestem w stanie trzymać na rękach własnego syna, jest za ciężki.

coraz częściej marzę żeby to wszystko rzucić w cholerę, usiąść, wypić drina, spalić fajkę tudzież cygaro i mieć to wszystko w d**e
a nie palę już od grudnia 2006....

ogólnie dno, mogiła i zgrzytanie zębów

pozdrowionka kochane mamuśki
domonia
ulka83 - swietne fotki! icon_smile.gif

a mój Kuba tej nocy coś kiepsko spał - chyba coś mu się złego śniło- bo mruczał, i krzyczał przez sen...
annahw
Ulka a skad masz taki fajny program do obrabiania zdjęć. Pochwal się 06.gif
DominikaK
Zdjęcia wszystkie, bez wyjątku przecudne!!!!!

Ewetko - starsznie, strasznie mi przykro... Biedna Ola, przez takich patałachów sie tylko dziecko niewinne nacierpiało...

My żyjemy, ale ja już padam na pysk, powiedzieć, ze zmęczona jestem, to za mało...
gosiata1
Witam!!
Dziewczyny zdjęcia dzieciaczków super!!!

U mnie dzisiaj w nocy mąż dostał grypę żołądkową,no i mam teraz trójkę dzieci 21.gif  mąż najgorszy od tej dwójki 43.gif  

A to fotka Wiki jak sobie sięga chusteczki 06.gif  


gosiata1
Anahw to program w którym Ula robiła fotki,też sie tym bawię super sprawa 03.gif 03.gif  
https://blingee.com/blingee
Martka26
Ewetka - przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Niestety prywatna wizyta też nie gwarantuje, ze sie trafi na dobrego lekarza. Ja zawsze chodzę prywatnie, a i tak w większości przypadków źle trafiłam

Tośki rehabilitantka jest w szpitalu i muszę szukać od nowa 21.gif Zanim znajdę kogoś to pewnie dużo czasu minie, a Tośka próbuje sie przekręcać w nieprawidłowy sposób. Boję sie że zanim kogoś znajdę to jej się utrwali to co teraz robi 21.gif

Za chwile idziemy na szczepienie. Odezwę się później
annahw
gosiata a jak uzywa sie tego programu? mozesz podac instrukcje od a do z?
aanicha
Hejka!!!

Martka jejku a jaki to jest nieprawidłowy sposób??? Bo ja nadal mam wątpliwości co do rozwoju ruchowego mojej małej. Dwie lekarki stwierdziły że jest ok, ale co one wiedzą, jak sprawdzenie zajęło im dosłownie kilkanaście sekund??? A mieszkam w takim zadupiu, że nie ma żadnego rehabilitanta do niemowląt. 21.gif Wiem że napewno nie jest mocno do tyłu, ale jest!
Powodzenia na szczepieniu.

Gosiata no nie!! Jeszcze mąż, wierzę że jest najgorszym chorym dzieckiem. Dobrze że z małą już wszystko dobrze. Moja też lubi swoje chusteczki 06.gif . A właśnie tak się wygina, a przewracać się nie chce, tzn. przewróci się z pleców na brzuszek ale rzadko, odwrotnie, wogóle nie chce. Przewracała się jak miała 2 - 3 miesiące.

Annahw, Ulka fajne zdjęcia. Tymek nie wygląda na swoją wagę. Za to Gosia ma policzki fajne 06.gif a w tych ramkach słodko wygląda.

Hania jak widać zgrzyty nie tylko u Was. Beciu też mi przykro że u Was zgrzyty, i jeszcze ta sesja, wrrr... współczuję. Jeszcze te tętno, napewno da je się pokochać?

DominikaK bidulko, co znów sie u Was dzieje? A jak tam sprawa kredytu?
katrinaka
hej

Gośka i Wikusia super laski.

Becia trzymaj się!!!

My po szczepieniu ,Nadia nawet nie zapłakała,odważną mam tą panienkę.Ide zaraz do pracy dowiedziec się co i jak z moim powrotem.Ponoć są zmiany i bede pracować gdzie indziej niż dotychczas

katrinaka
a Nadia waży 7 kg 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif
aanicha
Katrinaka to Nadia dzielna dziewczynka. Moja 24 stycznia będzie miała te czwarte. Ostatnio też nie płakała, ale poprzednio to się darła wniebogłosy. trudno powiedzieć jak będzie teraz 29.gif .No a waga to niezbyt duża. Nadia raczej do tych "drobniejszych" na razie się zalicza. Ale ona malutka się urodziła, może to też od tego zależy.
DominikaK
Kajtek tez 7 kg nie ma.

Kredyt? - dostaliśmy, na razie czekamy na finalizację, nie wiem kiedy

Moniu - kochana jesteś, dzięki za paięc o mnie, kochana jesteś!!!

W jakiegoś doła wpadłam i ciezko mi niego wyjsć, sił mi brak, przemęczona jestem, normalnie aż sił nie mam pisać
gosiata1
Anahw jak wejdziesz na ta stronke u góry masz napis taki w zielonej ramce:make a blingee now i klikasz na niego.Ale najpierw musisz sie tam zarejestrowac. jak sie zarejestrujesz to potem na ten napis w tej ramce i poptem wybierasz fotke sobie.A jak juz wybralas zdjecie to potem :make a blinge i poczekac az zdjecie sie zaladuje.Potem po prawej stronie pojawia sie napis:Your image is ready, Click Here to Continue to the Next Step i klikasz na niego.Nastepnie otworzy sie zdjecie w oknie i sobie rózne dodatki nakladasz na fotke.Po zrobieniu foty klikasz :save.Jak zasejwujesz znowu klikasz na napis po prawej stronie:Your image is ready, Click Here to Continue to the Next Step.I pokaze ci sie zdjecie za klikam na nie prawym przyciskiem myszy i zapisz obrazek i to wszytko.Chyba dobrze wytłumaczyłam.

moja fotka wyszła tak 03.gif  
domonia
a takiego przerobionego zdjęcia chyba nie można wywołać u fotografa,co?
gosiata1
Domonia nie mam pojęcia czy u fotografa mozna to wywołać 43.gif  albo mozna tyle że to nie będzie sie ruszac to wiadomo.Muszę kiedyś sprubować.
Hania-17
Hejka! Ja tak na momencik!!
Dziś z Darią niespodziewanie wylądowaliśmy w przychodni u lekarza bo rano jak wstała miała temp 38,1 po odliczeniu 5 kresek!! 32.gif Nie chciała mi pić mleczka i zwymiotywała!! 32.gif Jak się potem okazało Daria ma zapalenie uszu 37.gif Nie wiem od czego!! Przeciągów nie mamy jak ją kąpię to strasznie uważam żeby jej woda do uszek nie wleciała fakt czasami się zdarzy że woda wleci ale to nieuniknione!! Niedawno miała 38,6 i dałam jej czopek !!
Teraz śpi ale mało bardzo mało je i zrobiła mi bardzo luźną kupkę!! I jeśli zrobi jeszcze jedną to pojdziemy znów do lekarza albo bezpośrednio na szpital!! 13.gif Nie chce nic jeść wypiła mi raz 150ml po 3 godzinach zjadła 7 łyżeczek kaszki i trochę pije herbatkę!!
Nie wiem czy mogę jej podać jakąś zupkę??? Co wy na to??
Hania-17
Wszystkie dzieciaczki cudowne !!
Wiki chyba sama chce pupkę sobie wytrzeć 08.gif

No i widzę że nie tylko u mnie burza w związku!! To chyba coś wisi w powietrzu!!!

DominikoK fajnie że się odezwałaś!!
A Daria fajnie mi już tak jadla i zaczynała ładnie przybierać a tu znów pech i znów koniec z jedzonkiem 32.gif 21.gif
Nie dość że chodzę z nią na badania kontroli wagi bo mało przybierała potem przypałętały się bakterie w moczy to teraz te cholerne zapalenie uszek rycze.gif rycze.gif
Boże zlituj się nad Darusią blagam.gif
ZAŁAMKA!!!!!!
katrinaka
Jejku Haniu współczuję zapalenia ucha u Darii,myślęże jeśli nie chce mleka to daj jej coś innego.

DominikaK bedzie dobrze,nie dołuj się

Aanicha
no moja Nadia urodziła się malutka 2500g ,więc 7 kg to ok wg mnie...
ulka83
gosiata1 w tym programie co podałaś zrobiłam tylko te zdjęcia które są w suwaczku, reszta w Corel Paint Shop Pro Photo XI i PhotoScape i te zdjęcia napewno moża wywołać.

Haniu przykro mi, że Darię znów coś dopadło 32.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.