To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamuski, rocznik 85 :))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101
miska360
Moja siostra dziś małego posadziła w samochodzik i bardzo mu się to podobało 08.gif 08.gif



agniesia :)
hehe jaki zadowolony icon_smile.gif Prawdziwy kierowca icon_smile.gif
miska360
a ile radochy mial na tym samochodziku prawie godz na nim spedził 08.gif

ja uciekam spać bo mały dziś mnie wykończył ostro 08.gif '

Kolorowych snów życze
monika:)))
agniesia wcale się nie poprawiło a wręcz jest jeszcze gorzej!Bardzo źle się czuje!Wczoraj leżałam cały dzień pod kocykiem mój mąż się mną opiekował (dawał leki robił herbatkę)no i myślałam że dzisiaj będzie lepiej ale niestety...ehhh zmykam pod kocyk

Miłego dnia
mika85
oj jak wy mnie czytacie.. przecież pisałam że dostałąm @ icon_smile.gif
ide na śniadanie a potem was nadrobie icon_wink.gif
agniesia :)
Mika nie wiem jak to się stało ale nie zauważyłam twojego posta o @ icon_eek.gif
Nawet jeśli odkładasz na razie starania to i tak będę trzymała kciuki icon_smile.gif
Za Ciebie, za Irini i za siebie icon_smile.gif I w końcu się nam uda icon_smile.gif

Irini odpoczywaj i kuruj się icon_smile.gif Dużo zdrówka Ci życzę przytul.gif

Miłego dnia! icon_smile.gif

ps. m_a, Agnkel, Agaa, a.k gdzie jesteście? icon_sad.gif
mika85
agniesia hih na też nie wiem jak się to stało że nie doczytałaś icon_biggrin.gif ale wiesz co ci powiem? to jest normalne że temp utrzymuje mi się na 36,2? icon_eek.gif nie spadła mi tak jak zwykle ponieżej 36 icon_rolleyes.gif

miska super ten samochodzik! icon_biggrin.gif
agaa.
Ja jestem ale nie mam weny do pisania i sił na nic niestety 32.gif

Irini- trzymaj się kobitko i zdrowiej szybko przytul.gif

Miska- super ten samochodzik,no i widać że Adaś uśmiechnięty od ucha do ucha. A Twój mały to już sam siada??
agata85
Jestem, jestem. Tylko weny brak. Dzis siostra rano miala miec operacje tego guza. Nic wiecej nie wiem- bo mama w szpitalu przy niej i telefon musi miec wylaczony. Pewnie dopiero wieczorkiem sie dowiem wiecej... chyba oszaleje do tego czasu... Siostra wczoraj rano stawila sie juz w szpitalu, a dzis rano mieli ja operowac ...bo nie mozna bylo dluzej czekac. Prosze o cieple mysli blagam.gif ...tak sie martwie 41.gif
mika85
ak najgorsze jest to oczekiwanie na wiadomość "czy się udało". TRZYMAM MOCNO KCIUKI ŻEBY OPERACJA SIĘ POWIODŁA I PRZYNIOSŁA OCZEKIWANE REZULTATY!
agaa.
a.k- trzymam mocno kciuki i wierzę w to że operacja się udała przytul.gif
agata85
Dzis mnie jeszcze czekaja urodziny u Shane kuzyna 29.gif Boszzzz.... kolejny zlot rodzinny 29.gif

Boszzz... ja chyba w ta zime bede na boso chodzila 43.gif Nie moge znalezc na siebie tych ,,jedynych,, kozaczkow 43.gif Ubzduralam sobie ze musza byc biale, wysokie, na szpilce i za cholere nie moge tu na siebie ich znalezc 29.gif


Milego dnia dziewczyny icon_smile.gif)
miska360
Ja tylko na chwile do was zajżałam mały dzis cały dzień śpi icon_smile.gif czuje sie tak jak bym dziecka nie miała 08.gif

a.k trzymam mocno kciuki by wszystko było ok. A upragnione kozaczki w końcu znajdziesz icon_smile.gif

agaa mój mały jeszcze nie siedzi, a na samochodziku był przypiety szelkami i one je trzymały 08.gif

Jak mi się uda to wieczorem do was zajże icon_smile.gif
agata85
No wiec wiem tylko tyle ze operacja trwala 3 godziny- siostra po narkozie rzyga jak kot 29.gif Lekarz powiedzial mamie ze jutro da mamie jakies informacje po szczegolowych badaniach. Guz zostal wyciety razem z tarczyca- bo byl tak umiejscowiony ze nie dalo sie inaczej.


Wiecie co mnie dziwi... Siostra miala ,,to,, od jakiegos drugiego roku zycia( powiekszalo sie z roku na rok ) -i zaden lekarz w moim rodzinnym miescie nie wpadl na to ze moze to byc guz 21.gif 37.gif Lekarka rodzinna powiedziala kiedys mamie ze to widocznie ,,taka jej uroda,, 21.gif 37.gif Dziewczyna mogla miec to juz dawno usuniete jak byl jeszcze ,,maly ten guz ,, 21.gif Dopiero lekarz w poznaniu zrobil szczegolowe badania i za glowe sie chwycil, ze siostra tak dlugo juz to ma - bo moglo sie zle skonczyc, no i sprawa dalej sie potoczyla- dzieki boguuuuu. eh.... ci niektorzy lekarze.... 29.gif
agniesia :)
a.k przytul.gif dla Ciebie i Twojej siostry icon_smile.gif Wszystko dobrze się ułoży, zobaczysz icon_smile.gif A z tymi lekarzami niektórym to niestety czasami taj jest... icon_sad.gif Najważniejsze że w końcu trafiła na takiego który zna się na rzeczy i wiedział co robić icon_smile.gif

A ja dziś jakaś zmęczona icon_sad.gif Znowu cały dzień w biegu , dopiero co usiadłam icon_sad.gif

Irini jak się czujesz?
mika85
ak żeby nie zauważyć przez tyle lat guza? no szok icon_eek.gif
agata85
mika- no wlasnie to szok 37.gif Dwa lata temu w sierpniu u tejze siostry nasi ,,miejscowi,, lekarze wcieli wyrostek. Co siie potem okazalo- niepotrzebnie 37.gif Przynajmniej tak stwierdzil lekarz w poznaniu...

Moja mama tez byla kiedys podejrzewana przez jedna lekarke ,, nasza miejscowa,, o.....bicie tejze siostry- bo ta trzy razy wyladowala w szpitalu z okropnym bolem brzucha,, niby stresowego,, ( ona rzeczywiscie kulala sie po ziemi z tego bolu)a wlasnie potem ni stad ni zwad wycieli wlasnie ten wyrostek, bo mysleli ze toz moze przez niego...- co lekarz z poznania zaznaczyl iedawno ze ten bol to ,,tak jakby od tego guza promieniowal,, i dlatego miala takie ataki...

Takze moim zdaniem skromnym ,, dobrego lekarza,, trzeby szukac ze swieczka w rece...


Ehhh... idem spac- oczy juz mnie bola 29.gif
agata85
mika- i wlasnie o to chodzi- ze guz byl widoczny....i to bardzo- to wygladalo jak taki ,,gul,, ktorego maja chlopacy na szyi 37.gif Tylko ze zaden z lekarzy nie kwapil sie predzej zeby go ,,zbadac,, 21.gif 37.gif A tez mojej mamie nie przyszlo predzej do glowy, zebysie tym zajac, skoro ,,miejscowi lekarze,, mowili, ze to nic takiego, ze widocznie taka ,,jej uroda,, 37.gif No skoro Lekarze to powinni wiedziec icon_rolleyes.gif
~`m`~
No i jestem icon_smile.gif Od paru dni w biegu więc nawet nie mam czasu, żeby zajrzeć i pisać.

a.k trzymam mocno kciuki za Twoją siostrę!

Irini życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
agniesia :)
m_a a jak Twój młodszy synek? Jak jego waga?

Ja uciekam do łóżka- kolorowych snów icon_smile.gif
agniesia :)
Witajcie icon_smile.gif Znowu pusto icon_sad.gif
mika85
witam icon_smile.gif

ja mam dziś pierwszy zjazd na uczelni, o 16-tej ale tylko organizacyjny icon_wink.gif

plan zjazdów i indeksy i te sprawy icon_wink.gif
ciekawe jaką będe mieć grupe icon_neutral.gif
agniesia :)
Mika życzę fajnej grupy i dobrze ułożonego planu icon_smile.gif

A mnie tak jak i w poprzednim cyklu dziś strasznie kuje lewa pierś.... ledwo wytrzymuję icon_sad.gif Czyli nici z dzieciaczka icon_sad.gif
agata85
Co tu tam pusto?


Ja na dzis na 16.00 dostalam wkoncu termin do lekarza z malym. Nadal ma straszny kaszel- nic poza tym...


Siostra czuje sie juz dobrze. Wycieli jej nie tylko guza z tarczyca- ale tez liczne guzki, ktore utworzyly sie jej ,,kolo tego,, icon_rolleyes.gif Dziekuje za kciuki i cieple mysli icon_wink.gif


Od paru dni mamy fatalne noce. Dochodzi do tego, ze meza wyganiam do innego pokoju, a ja zabieram malego do siebie do lozka. Malutki potrafi sie obudzic nawet po piec razy co noc i nie moze szybko zasnac icon_rolleyes.gif Kaszle, kreci sie z boku na bok. Jestem niewyspana strasznie...
agata85
agnkel- jak malutka?
agniesia :)
Witajcie.
jejku jak tu pusto ostatnio icon_sad.gif Coś nam wątek zaczął zamierać icon_sad.gif

a.k
życzę duuuużo zdrowia Twojej siostrze i oczywiście Twojemu synkowi!!! Niech szybko wracają do formy icon_smile.gif

A ja dziś mam doła...Ostatnio nasz cocker spaniel dostał dziwnego ataku, dziś byliśmy u weterynarza i okazało się że mógł to być atak przedpadaczkowy rycze.gif Nie wiadomo co będzie dalej.. Może się to już więcej nie powtórzyć a może zacząć się powtarzać coraz częściej i wtedy będzie baaardzo źle icon_sad.gif Mamy go obserwować, zapisywac wszystko i w razie czego kontaktować się z wetem icon_sad.gif Strasznie mnie przestraszyła ta wiadomość... ech...
agaa.
Jestem chora, tak chora że szkoda gadać.
Łeb mi pęka, z nosa mi się leje, oczy mi łzawią, gardło mnie boli,kicham jak oszalała- jednym słowem wszystko. Boję się tylko żebym małej nie zaraziła bo normalnie się zastrzelę 21.gif
agniesia :)
jejku co się dzieje icon_sad.gif Wszyscy chorzy albo zdołowani icon_sad.gif

Depresja jesienna ?!
~`m`~
Faktycznie pusto tutaj. A ja nie mam teraz zbyt dużo czasu więc mało piszę.

agniesia mam nadzieję, że z Waszym pieskiem wszystko będzie dobrze i że nastrój Ci się poprawi.

agaa wracaj szybko do zdrowia!

Irini jak się czujesz? Jest poprawa?
agata85
No i ... ten kaszel moze byc alergiczny 32.gif icon_rolleyes.gif 14- tego mamy isc zbadac krew i co nieco sie okaze...potem do lekarza na wizyte. Zadnych syropow nie zapisywal dopoki badan nie zrobimy- bo osluchowo jest czysciutki.
agniesia :)
a.k może rzeczywiście ten kaszel powodują jakieś alergeny... W każdym razie trzymam kciuki żeby mały poczuł się lepiej icon_smile.gif
monika:)))
m_a tak dzisiaj już lepiej!Pozostały resztki choroby ale najważniejsze że jest poprawa! 06.gif Najgorsze że pogoda w czasie kiedy ja leżałam w łóżku była piękna!termometr wskazywał 26 stopni no i wczoraj doszło do 30 a ja nigdzie nie wychodziłam!

agniesia Mam nadzieję że z Twoim pieskiem będzie wszystko porządku!

agaa życzę dużo zdrówka!A przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia no i oby mała się nie zaraziła!

Wpadnę później 06.gif zabieram się za sprzątanie mieszkanka!
~`m`~
Irini ciesze się, że lepiej się czujesz icon_smile.gif A sprzątać to chyba uwielbiasz icon_wink.gif

Zajrzę później, jeśli znajdę czas.
agniesia :)
Witajcie piątkowo icon_smile.gif

Irini cieszę się że już dobrze się czujesz icon_smile.gif
Mnie też dziś sprzątanie czeka a jeszcze wymyśliliśmy sobie dziś wypad na grzyby icon_smile.gif

m_a a jak Twoje samopoczucie? Twoi chłopcy zdrowi?

U mnie samopoczucie ok i coraz więcej oznak nadchodzącego @. Ale tym razem nie robiłam sobie nadziei na nic innego icon_wink.gif

Miłego dnia koleżanki icon_smile.gif I duuuużo zdrówka dla wszystkich icon_smile.gif
agaa.
Jestem taka chora że ledwo żyję, nie mam na nic siły i idę się chwilę położyć póki mała śpi 32.gif
monika:)))
m_a masz rację lubię sprzątać i uwielbiam mieć porządeczek w domu!Mój mąż na mnie mówi ''perfekcyjna pani domu''hehe uwielbiam ten program i ostatnio zamówiłam sobie książkę z jej poradami i jest fantastyczna 06.gif polecam!Sprzątam dopóki mogę bo jak kiedyś będziemy mieć małego brzdące to na pewno nie będę miała czasu na takie perfekcyjne porządki!

A co do zdrówka to się dobrze czuje,ale chrypę mam taką że ledwo słychać co mówię :jak smutno

Mieszkanko posprzątane!Obiadek ugotowany więc teraz czas na chwilę relaksu 06.gif

Pozdrawiam!Odezwę się później 06.gif 08.gif
monika:)))
witam wszystkie koleżanki!!! A Wy gdzie się podziewacie? 37.gif
Pozdrawiam i wpadnę później o ile ktoś będzie! icon_razz.gif
~`m`~
Ale to pusto. Dziewczyny gdzie jesteście?

agniesia moje samopoczucie bardzo dobre icon_smile.gif A dzieci oczywiście zdrowe icon_smile.gif

Irini ja też lubię oglądać ten program, jest rewelacyjny icon_smile.gif Książkę też mam icon_smile.gif

Zajrzę później.
agniesia :)
Witajcie icon_smile.gif
Dziś zrobiłam sobie "domowe spa" icon_smile.gif Jestem zrelaksowana na maxa icon_smile.gif Mój Mężuś ugotował pyszny obiadek więc ja mogę odpoczywać. Słonecznie za oknem to i człowiek się lepiej czuje icon_smile.gif

Miłego wieczoru!!! icon_smile.gif
monika:)))
Oj oj oj Co Tu się stało od wczoraj widziałam Tu tylko m_a agniesie no i siebie Koleżanki co się z wami dzieje?

A ja dzisiejszy dzień zaczęłam z uśmiechem z dobrym poczuciem humoru!Jest piękna pogoda aż 25 stopni więc jest super!Obiadek prawie gotowy potem tylko zjeść i wybrać się na spacerek nad morze 06.gif ahhh jak ja to kocham!

agniesia Takie domowe spa też jest fajne 02.gif też tak lubię! icon_razz.gif

Zaczynam odliczać tygodnie do wyjazdu do Polski 06.gif (jeszcze 10 tygodni 08.gif Ale się cieszę)

m_a To ty też jesteś perfekcyjną panią domu 06.gif

agnkelCo u Ciebie słychać?Dawno Cię Tu nie było!Nie piszesz co u Ciebie i u malutkiej!Odezwij się!

Pozdrawiam was i odezwę się później!Mam nadzieję że ktoś tu wstąpi! 06.gif
agata85
Witam.

U nas pochmurnie 29.gif

A z lepszych nowin to, to ze moi rodzice przyjezdzaja do nas w przyszlym tygodniu brawo_bis.gif Tak sie ciesze 06.gif

agnkel- napisz, napisz co u ciebie i malutkiej. Jak sie czujecie? Wszystko w porzadku?
agaa.
Witam.
Ja się melduję.
Nie odzywałam się bo jakoś sił brak, choroba mi już trochę przeszła, tylko katar został i chrypa.
Za to miałam nie przespana noc dziś bo mała ma taki katar jak stąd do Warszawy,i bidulka oddychać nie mogła i przez to nie spała. Normalnie kliki ma do pasa 32.gif

Dziewczyny,co tu taka cisza dzisiaj 37.gif
agaa.
Zapomniałam Wam się pochwalić że moja mała chodzi trzymając się moich palców, a jak jej się chce to trzyma się tylko jednego palca u mojej ręki i zapiernicza jak samochodzik. Wczoraj na podwórku tak zaiwaniała że nie mogłam za nią nadążyć. Przeszła całe podwórko chyba ze 4 razy w tą i z powrotem,(a podwórko mam dużeeeeee) 37.gif

A tu sobie stoi:


agniesia :)
Witajcie icon_smile.gif
Ostatnio się nie odzywałam bo mieliśmy trochę przygód z naszym psiakiem icon_sad.gif Znowu jest chory-dziś idziemy kolejny raz do weta icon_sad.gif

Mój nastrój też kiepski, czekam na @ i mam wszystkie comiesięczne objawy że się zbliża icon_sad.gif

Agaa Kaja jak zwykle śliczna icon_smile.gif Jeszcze trochę i sama będzie śmigała a ty za nią icon_wink.gif

a.k fajnie że rodzice Was odwiedzają icon_smile.gif

Irini zobaczysz że to 10 tygodni zleci szybciutko icon_smile.gif Zazdroszczę ci tej pogody- chociaż u nas też jest nie najgorzej-świeci słońce i jest w miarę ciepło.

Miłego dnia icon_smile.gif
agaa.
Dzięki agniesia 06.gif

Miska- a Ty gdzie się podziewasz, coś ostatnio ucichłaś trochę 32.gif
miska360
Hejka
Przepraszam,że nie pisze ale ostatnio mam urwanie głowy i doła złapałam icon_sad.gif
Maly niechce spać praktycznie dzisiaj mialam z nim tragedie bo ciągle marudny i tulko się domyślam, że ząbki icon_sad.gif do tego niechce leżeć tylko cwaniak chce siedzieć, a samemu jeszcze mu cieżko.
A doła bo mój siedzi w islandi a pewno słyszałyście co tam sie dzieje icon_sad.gif jak kiedyś super zarabiał tak teraz mniej niż tu by w polsce zarobił icon_sad.gif
A do tego nie będzie stać nas na wynajem i będe mieszkać u teściów icon_sad.gif nie są źli ale będziemy mieszkać na kupie teście, siostra mojego z córką i my w 3 pokojach icon_sad.gif TRAGEDIA rycze.gif chyba świra tam dostane idiot.gif
A będę tam mieszkać bo mój ma baaaardzoooooooo!!!!!!!! dużo za uszami i wstyd mu przed moimi rodzicami TRAGEDIA I JESZCZE RAZ TRAGEDIA!!!!!!!!!!!! rycze.gif
chyba wyląduje w wariatkowie idiot.gif 573.gif

agaa22 śliczną masz córcie i jaką zdolną, już niedługo będziesz musiala mie wiecej uwagi na nią icon_smile.gif ja już nie moge się doczekać kiedy mój tak będzie 08.gif

Irini wczoraj rozmawiałam z koleżanką i mówiła, że u was jest 25 stopni 08.gif

a.k To masz niespodzianke icon_smile.gif Jak rodziców się ma tak daleko to najlepszy prezent jak mają przyjechać 06.gif

agniesia A jak wizyta u weterynarza?? jak piesio?

Miłego wieczorka dziewczyny icon_smile.gif
agniesia :)
Miska a u Twoich rodziców jakie byście mieli warunki? Jeśli tam będzie Ci wygodniej to może zamieszkaj ze swoimi rodzicami przynajmniej do momentu aż Twój mąż wróci... Z własnymi rodzicami zawsze łatwiej się dogadać itp. Trzymam kciuki żeby ci się wszystko pomyślnie ułożyło icon_smile.gif

Mój spanielek już na szczęście lepiej icon_smile.gif
miska360
Agniesiu j narazie mieszkam z rodzicami icon_smile.gif ale od grudnia jak mój wróci ide do teściów z nim icon_sad.gif
Ide spać kolorowych snów
mika85
dziewczynki wpadłam się przywitać i nawet nie próbuje nadrabiać icon_rolleyes.gif

ostatnio miałam troche przygód, między innymi rozwaliłam palca małego u lewej nogi i wylądowałam z nim w szpitalu icon_lol.gif
ale nic się poważnego nie stało, tylko krwiak którego musze jakoś wyleczyć icon_rolleyes.gif

a poza tym grupa na studiach taka sobie...a plan super icon_biggrin.gif
agniesia :)
Mika a co ci się stało w ten palec że aż w szpitalu wylądowałaś?
Do nadrabiania nie masz dużo bo tu ostatnio straszne pustki icon_sad.gif
Musimy się podciągnąć w pisaniu:)

A ja dziś jakaś zakręcona jestem...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.