To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamuski, rocznik 85 :))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101
monika:)))
asia... twój brzusio mi się podoba!A jeszcze bardziej mi się spodobał jak widziałam twoich chłopaków przytulonych do niego!Mój mężuś również się tak przytula i widzę ile radości mu to sprawia icon_razz.gif czasami łezka zakręci mi się w oku!No i mój mężuś strasznie niecierpliwy jest i dziennie mówi że chciał by żeby mały był już z nami!Ja już też bym chciała mieć maleństwo w domu! icon_biggrin.gif

agata Co u Ciebie słychać,jak się czujesz?Shane zdrowy?
agrafkaa
no właśnie agata nam gdzieś znikła
mika85 czekam nadal cierpliwie na przepis na ciasto
monika moi chłopcy często robią mi takie akcje z przytulaniem czasami mnie to już męczy chciałabym żeby był już grudzień i po wszystkim bo co dzień boje się coraz bardziej
monika:)))
asia... czego się tak boisz? Ja jakoś dziwnie spokojna jestem!Poród mnie nie przeraża chociaż to mój pierwszy!No ale też bym chciała żeby było już po wszystkim!
agrafkaa
monika jak szłam z Jasiem też byłam spokojna,opanowana,liczyło się tylko to aby mały był już ze mną
miałam cc żadnych boli,żadnej akcji porodowej.boje się wszystkiego tłumacze sobie że przeciez i tak urodzę i tak wiecznie w ciąży chodzić nie będę jak nie sn to cc martwię się jak sobie chlupcy dadzą radę choć wiem że świetnie to i tak się martwię czy z małą będzie wszystko ok nikomu o tym jeszcze nie mówiłam ale mam takie dziwne przeczucie że coś będzie nie w porządku z młodą
w takim razie monika proszÄ™ o przepis na te kluseczki
agata85 pokarz nam brzuszek
monika zainspirowana waszą sesja chwalę się i ja i oczywiście nadal gratuluję ci braku rozstępów i trzymam kciuki oby tak dalej



agata85
Jestem, jestem dziewczyny, tylko weny jakos brak... Ta ciaza mnie meczy, a to dopiero w sumie poczatek 43.gif Czuje sie gruba jak slon, dostaje zadyszki, jak gdzies dalej pojde, od wczoraj znow zaczely meczyc mnie mdlosci, szczegolnie po obiedzie 37.gif

monika- napisze to kolejny raz- pieknie cii w ciazy icon_smile.gif

asiu- moj brzuch wylewa sie po bokach. Z shane wlasnie mialam taka ladna pileczke, a teraz 37.gif Z Shane w ciazy czulam sie jak skowronek, gory moglam przenosic icon_wink.gif a teraz... no meczy mnie i juz 43.gif Fotki wkleje, jak tylko najdzie mnie ochota, zeby je zrobic icon_wink.gif
agata85
moni- Shane zdrowy, dzieki. Rozrabia troche, ale w sumie narzkac na to moje dziecko nie moge icon_smile.gif Rozczula mnie bardzo, jak do mnie podchodzi i glaszcze brzuszek, daje calusa.

asiu- prosze o pozytywne myslenie nienie.gif Pewnie, ze wszystko bedzie dobrze z twoja kruszynka icon_smile.gif
monika:)))
Asia... Brzuszek śliczny!!! Twoi chłopcy dadzą sobie radę! A dlaczego masz takie dziwne przeczucie że z małą będzie coś nie tak!?Wszystko będzie dobrze nie możesz tak myśleć przytul.gif przecież chodzisz do lekarza i nic nie pisałaś że lekarz cię czymś zaniepokoił!Chyba mamuśka sama sobie wkręca ze strachu nienie.gif Asiu odrzucamy takie myśli i to natychmiast!!! A przepis na kluseczki napiszę Ci troszkę później ale na 100 % dostaniesz go dzisiaj icon_razz.gif

agata85 dziękuję za komplement icon_razz.gif Shane Cię rozczula przytulając się do brzuszka!Ja się wcale nie dziwię on jest taki kochany i musi to fajnie wyglądać jak tuli twój brzuszek!Zrób zdjęcia i wklejaj na forum icon_razz.gif

A ja stawiam soczek za skończony 32 tydzień impreza.gif
agrafkaa
monika czekam na przepis i częstuję się pijak.gif za twój 32tydzień
agata85 no właśnie ja w pierwszej ciąży też czułam się kwitnąco a teraz jak słoń w składzie porcelany
ten rok jest dla nas strasznie pechowy w całej rodzinie usłany w choroby mój Jasiek po operacji, mężuś też ma nieciekawą sytuację, ja zaliczyłam szpital, teściowa idzie 9 listopada na operację itd.i to nie wszystkie choroby naszej bliższej i dalszej rodziny mam nadzieję że będzie dobrze
no i mamy pierwsze grudniowe maleństwo
monika:)))
asia... przepis masz na priv icon_razz.gif mam nadzieję że kluseczki ci wyjdą i będą smakować!Jak byś miała jakiś problem to pisz!
agrafkaa
moniś dzięki za przepis zrobię ale nie dziś bo nie dam rady ogólnie lubię robić drożdżowe wypieki i nie mam z tym problemu powiedz mi tylko jak długo gotujesz je na parze
monika:)))
asia... Surowe kluski na parze powinno się robić ok 7 min icon_razz.gif
mika85
Asiu wysłałam ci wkońcu priva z przepis na ciasto icon_lol.gif zapomniałam o tym wcześniej icon_redface.gif

Asiu, Monia ale brzusio icon_biggrin.gif ja mam mniejszy, bo ma 104cm icon_wink.gif
agrafkaa
mika85 dzięki za przepis,no i pochwal nam się swoim brzusiem
monika:)))
Przyszłam się pochwalić! Mój synuś rośnie jak na drożdżach jego waga to 2415g w miesiąc czasu przytył 885g 06.gif no i ja na + nie mam mało bo aż 12kg 37.gif widzieliśmy wczoraj jego buzię i jest śliczny icon_razz.gif popołudniu postaram się wkleić zdjęcie z USG 4D

Miłego dnia wam życzę!
agrafkaa
monika jaki on dużżżyyyy w końcu urodzisz 4 kilowego bobaska
monika:)))
asia... ja mam nadzieję że on urodzi się wcześniej i nie będzie bobasem 4 lub ponad 4 kilowym 37.gif jak będzie taki duży to ja go chyba nie urodzę własnymi siłami!
agrafkaa
no właśnie mój miał 4100g i 62 cm na świat mu się nie spieszyło i było cc do tego był ułożony pośladkowo jestem ciekawa jak będzie tym razem myślę że wyskoczymy rodzic sn pod koniec listopada
mika85
monia no faktycznie duże twoje dzieciątko icon_smile.gif mój w 32 tyg ważył 1620 icon_wink.gif

Asiu pochwaliłabym się brzuchem ale wogóle nie robie żadnych fotek icon_wink.gif


ale pokaże wam Wojtka w 29tyg icon_wink.gif
agniesia :)
Mika śliczny ten Twój Wojtuś icon_smile.gif

Monia
super że z maluszkiem wszystko dobrze icon_smile.gif Spory z niego chłopaczek już icon_smile.gif

A ja mam dziś kiepski nastrój i źle się czuję.
W dodatku Hubert dziś od rana strasznie marudny a T. w pracy więc mam lekkie urwanie głowy icon_sad.gif
monika:)))
mika85 śliczny twój Wojtuś! No nam się zaczął 33 tydzień i mamy takiego wielkiego syna 06.gif ale z tego co lekarka mówi od samego początku on jest większy no i pytała czy jestem pewna że @ była 20 marca! Z USG wychodzi termin na 16 grudnia i mam nadzieję ze tak będzie że nie będzie czekał do tego 25!

tak wyglądał Fanasi miesiąc temu
agniesia :)
Monia jakie fajne fotki! A to u góry po prawej cudowne!

Jejku są już lipcówki 2010! 10.gif Jak ten czas leci icon_smile.gif
A my równy rok temu "stworzyliśmy" naszego Hubcia. rollbaby.gif wub.gif
monika:)))
agniesia icon_smile.gif Mi też się podoba ta fotka u góry po prawej stronie! icon_razz.gif Taki mały pucek jego poliki są fajne! icon_wink.gif już się nie mogę doczekać momentu kiedy zobaczę go po porodzie! Lipcówki 2010r 23.gif naprawdę ten czas szybko leci!
mika85
haha nie będe oryginalna, ale też pierwsze co mi się rzuciło w oczy i spodobało, to pierwsza fotka po prawej stronie od góry icon_biggrin.gif cudna!! icon_biggrin.gif
agrafkaa
mika85,monika śliczne te wasze chłopaczki
agniesia :)
Właśnie dostałam fotki z chrztu icon_smile.gif
mika85
jaki on śliczniutki!!! a nie zimno mu było w główke w kościele? icon_smile.gif
agniesia :)
Czapeczkę miał zdjętą tylko przez chwilę.
Musieliśmy mu za to zdjąć kurteczkę bo było dość ciepło a on się strasznie złości jak mu za gorąco.
agaa.
agniesia-śliczne zdjęcia, ale co tak mało, poproszę o jeszcze 06.gif
monika- no z Twojego synka to już kawał chłopa i to jakiego przystojnego chłopa 06.gif
monika:)))
mika85 Fajnie że mamy możliwość zobaczyć swoje cuda!Ty płaciłaś za USG 4D?

asia... Twoja córcia na pewno też jest śliczna! icon_razz.gif Widząc twojego synka nie mam co do tego wątpliwości!!!

agniesia icon_smile.gif śliczny Hubercik icon_razz.gif no i widać że grzeczny!Tak jak agaa22 pisze poprosimy o więcej!!!

agaa22 tak niezły kawał chłopa!Mam nadzieję że nie będzie tak szybko przybierał bo w ciągu miesiąca przybrał 885g

No a my z mężem zdecydowaliśmy że będę rodzić w prywatnej klinice!Koszt takiego porodu nie jest mały bo aż 2.500 euro ale przez cały czas (przy porodzie aż do dnia wyjścia ze szpitala) będzie za mną moja lekarka!No i do kliniki nie muszę zabierać dla małego rzeczy tylko dla siebie! Od lekarki usłyszeliśmy ze mamy zaprzestać przynajmniej do 20 listopada z przytulankami bo mały jest nisko i możemy wywołać przedwczesny poród!A po 20 będzie bezpieczny no i mógł by pomału szykować się do wyjścia 06.gif

Miłego dnia!
agrafkaa
agniesia Hubercik wyglądał ślicznie i jaki on duży
mika85
monia mój lekarz ma w gabinecie 3D/4D więc ja mam każdą wizyte na takim usg icon_wink.gif
agniesia :)
Monia no to nieźle zapłacicie za poród. Ale komfort i bezpieczeństwo są najważniejsze więc chyba nie ma co oszczędzać icon_wink.gif
Po 20 listopada możecie już działać to jak dobrze pójdzie to za 3 tyg będziesz miała synka na świecie 08.gif

Hubert dziękuje za komplementy icon_smile.gif
Postaram się wrzucić jeszcze jakieś fotki icon_smile.gif
monika:)))
mika85 No to ty jako jedna z niewielu masz takiego lekarza!Bo jak czytałam ile dziewczyny płacą za USG 4D to byłam w szoku!Ja również mogę na każdej wizycie oglądać maluszka w 4D 06.gif

agniesia icon_smile.gif Masz rację że komfort i bezpieczeństwo najważniejsze!!!Mój mąż cały czas mówi że pieniądze nie są ważne,że najważniejsze jest to żeby nam było dobrze!No i po za tym wie że w klinice będzie mógł być z nami icon_smile.gif Po 20 będziemy mogli się przytulać i zobaczymy co z tego wyniknie 02.gif może mój klocuszek będzie chciał w tedy wyjść!
A ty zastanowiłaś się nad zabezpieczeniem!?Bo ja się zastanawiam i sama nie wiem co wybrać!
Czekam na fotki Huberta 06.gif
mika85
no i u mnie już 35 dni do cesarki icon_biggrin.gif równe 5 tygodni icon_wink.gif
masakra jakaÅ› icon_lol.gif

poprałam wszystko dla Wojtka (ubranka, pierzyny, pościel) i wszystko wyprasowałam icon_smile.gif



monia no mam szczęście z tym 3/4D icon_wink.gif a za wizyty płace 60-80zł więc normalnie icon_smile.gif
monika:)))
mika85 no to naprawdę masz super lekarza!Nie dość że ma dobry sprzęt to jeszcze mało za wizytę bierze! Prasowanie prasowanie i jeszcze raz prasowanie mnie to czeka dzisiaj!Niestety do prasowania mam nasze ubrania a nie od małego!Od małego są już poprasowane i poukładane w komodzie i mogła bym je prasować na okrągło!Tylko nie mam takiej chęci prasować naszych ubrań!
Zazdroszczę Ci tego że wiesz na 100% kiedy będziesz widzieć syna! icon_smile.gif nie musisz czekać na skurcze!
agniesia :)
Jejku dziewczyny! Wy już naprawdę na końcóweczce ciąży jesteście icon_smile.gif ale nam się niedługo dzieciaczki posypią icon_smile.gif

Monia co do zabezpieczeń to na razie postanowiłam się wstrzymać z tabletkami itp. Niech mi się hormony same uregulują i wszystko wróci do normy, wtedy zobaczymy... A na razie jakoś sobie radzimy icon_wink.gif
A mój mąż sobie żartuje (chyba) że powinniśmy już niedługo pomyśleć o córeczce 29.gif bo on chce żeby między dziećmi była mała różnica wieku 37.gif Ja mam w planach kolejne jak Hubert będzie miał 2-3 latka.

Mika
a jak się czujesz? Fajnie że już masz wszystko gotowe icon_smile.gif Tylko czekać na Wojtusia icon_smile.gif

Mnie też dziś czeka prasowanie 21.gif Strasznie dużo mi się nazbierało ale jakoś nie mam natchnienia się za to zabrać... Jedziemy dziś na działkę po jabłka bo pogoda super icon_smile.gif
A jutro nasz Hubcio obchodzi swoje pierwsze imieniny wub.gif 06.gif
I niestety ma jutro 2 szczepionki. 43.gif Na szczęście jedna jest doustna icon_rolleyes.gif
mika85
kurcze, jaki ja miałam wczoraj dzień icon_eek.gif

czyściło mnie... brzuch bolał.. twardniał.. masakra jakaś icon_rolleyes.gif

ale na szczęście minął ten dzień i dzisiaj była rano powtórka z kiblem ale mam nadzieje że dzień ogólnie będzie ok icon_wink.gif
agaa.
Hubercik- sto lat kochany brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Dziewczyny, ja pamiętam jak prasowałam te wszystkie ciuszki i przez 2 dni prawie z pokoju nie wychodziłam, tyle ich było 37.gif
agrafkaa
Huber sto lat sto lat balety.gif
monika:)))
Hubercik STO LAT icon_smile.gif

mika85 no to miałaś nieciekawy dzień wczoraj i jak sama piszesz dzisiaj zapowiada się to samo!Ja ostatnio miałam podobnie i naczytałam się na necie rożnych rzeczy że tak często dzieje się przed porodem,ale czy to prawda hmmm sama nie wiem.

agniesia icon_smile.gif twój mężuś już planuje następne 37.gif dopiero co Hubert wyszedł na świat!!!
agata85
HUBERCIKU STO LAT brawo_bis.gif
agniesia :)
Dziękujemy za życzenia icon_smile.gif
mika85
monia tak się dzieje przed porodem, dlatego mam schizy icon_wink.gif przy Dominice latałam na kibelek przez 2-3 dni, potem był dzień ciszy i urodziłam.. bo organizm zawsze się oczyszcza przed porodem.. ale mam nadzieje że to nie to icon_rolleyes.gif dzisiaj znów lekki ból brzucha i 2 razy byłam w kiblu (jak na razie.. i oby na tym stanęło icon_wink.gif )

sto lat dla Huberta! icon_smile.gif
agniesia :)
Witajcie icon_smile.gif

Dziewczyny a może Wy już zaczynacie rodzić?! 08.gif

My dziś idziemy na szczepienia. Znów Hubercik będzie płakał 41.gif Ale mi go szkoda 32.gif i jak zawsze mam stresa. 37.gif
agniesia :)
Dziewczyny co tutaj tak pusto?? Rodzicie ?? 08.gif

Hubert po szczepieniach ok. Myślałam ze będzie gorzej.

Mam do Was pytanko.
Gdy zapisywałam Huberta do przychodni musiałam wybrać pediatrę. Miałam do wyboru 2 lekarzy. Za namową kilku osób z rodziny mojego męża wybrałam lekarza X. Byliśmy u niego jak na razie 1 raz i jakoś specjalnie go nie polubiłam... icon_neutral.gif Niby jest ok, ma podejście do dziecka, ale... Za każdym razem przed szczepieniem bada nas ten drugi lekarz i on jakoś bardziej mi podpasował. Hubert też go polubił- jak lekarz zaczyna do niego mówić to momentalnie się uspokaja. I do tego drugiego lekarza mam jakoś większe zaufanie.
No i teraz moje pytanie: czy tak po prostu mogę pójść i sobie zmienić tą deklarację w przychodni, tzn "przepisać" dziecko do innego lekarza?
mika85
dziewczyny nie pisałam wam, ale od 3 dni mam biegunke i wczoraj miałam skurcze co 10 minut przez godzinę, a po wzięciu nospy przez 2 godziny skurcze co 20 min

i dzisiaj poszłam do lekarza i mnie opieprzył że skoro mam biegunke to nie przyszłam wczesniej icon_rolleyes.gif
to początek porodu icon_rolleyes.gif dostałam leki i powinny one do jutra podziałać, a jak nie podziałają to mam się jutro zgłosić do szpitala bo oni muszą to zatrzymać.. icon_rolleyes.gif
w tym 6 razy dziennie mam brać nospe icon_eek.gif i te leki co 6 godzin...

nie mam nic kompletnie jeść icon_sad.gif moge pić tylko herbate.. a w razie jeśli będe strasznie głodna to zjeść kleik albo bułke icon_sad.gif

to chyba tyle mma do powiedzenia icon_sad.gif

ide leżeć i WYPIĆ HERBATE icon_cry.gif


agniesia z tego co pamiętam nie można zmieniać lekarza prowadzącego przez chyba pół roku, albo i nawet rok.. nie pamiętam icon_redface.gif
agniesia :)
Mika ja żartowałam z tym rodzeniem!!!!!!!!
Trzymam kciuki żeby się jeszcze wyciszyły skurcze!!!! &&&&&&& Odpoczywaj dużo i tłumacz Wojtusiowi żeby jeszcze trochę posiedział w brzuszku!
I w razie czego się nie martw! Rok temu moja znajoma urodziła córcie w 33 tyg i wszystko jest super icon_smile.gif
Wiem że i u Ciebie wszystko będzie ok!
Jak coś to daj znać np sms. Nr mogę Ci przesłać na priv, bo będziemy się o Ciebie martwiły!!!

A swoją drogą jak byłam w ciąży to w okolicy pełni księżyca dostawałam skurczy itp. I nie tylko ja-inne lipcówki też.
agrafkaa
mika przytul.gif trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&
mika85
witam się z rana z pysznym śniadankiem!!!
gorzkÄ… herbatÄ… i dwoma suchymi kromkami chleba!!! super

(nie jem nic od wczoraj od godz 17-tej... totalna głódówka bo tak mi kazał lekarz)



skurcze na razie ustały, ale boli mnie podbrzusze icon_rolleyes.gif
i tak gdzieś mnie kręci i kręci i nie wiem czy znów nie polece na kibelek icon_evil.gif icon_sad.gif
mika85
aha, agniesiu dziękuje za numer!! zapisałam sobie go icon_smile.gif i zaraz ci wyśle mój
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.