To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamuski, rocznik 85 :))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101
mika85
hej, wpadłam tylko napisać że Dominika ma zapalenie krtani i czeka nas 2tyg w domu na antybiotyku icon_sad.gif
agata85
mika- zdrowia dla Dominiki przytul.gif

Z Shane tez nic lepiej. Zastanawiam sie czy jednak nie podac mu tego antybiotyku...
~`m`~
a.k, mika dużo zdrowia dla dzieci!
agata85
Pusto tutaj, a mi weny brak.
Jestem wyczerpana ta moja noga i Shane przeziebieniem.
A dzis jak otwarlam moja szafe, to totalnie katastrofa icon_rolleyes.gif
Nie mam co na siebie wlozycz, doslownie.
Moje wlosy to tez kolejna katastrofa icon_rolleyes.gif
Echhh... jesien...


No, ale nic. Pierwszy spacer od tygodnia, zaliczylam.
miska360
a.k Wiem coś na temat katastrofy włosów 21.gif wiecie ile siwych mam wlosów TRAGEDIA 32.gif Dobrze że na zdjęciach tego nie widać 08.gif

a.k, mika Dużo bardzo dużo wam życze zdrówka dla waszych pociech icon_smile.gif

A u mnie jak narazie ok
Dobrze jest komuś się wygadać icon_smile.gif
Mały też super mialam 2 noce takie, że budził się w nocy, ale przeciwbulowy dostał i ok ale dziś objadu nie zjadł deserku nawet nie chciał i w końcu na siłe mu wcisnełam kaszke icon_sad.gif i do tego kupki nie robi 3 dzień icon_sad.gif a zawsze robił raz a nawet 2 razy dziennie. Czy wy macie też takie coś ze swoimi pociechami??
I do ego jak zawsze budził się 7-8 rano ak teraz 5 i koniec mama musi wstać bo będzie tak długo krzyczał aż go wezme i będe się z nim bawić icon_smile.gif A eraz ide spać bo padam na pyszczek 08.gif

Kolorowych snów wam życze icon_smile.gif
agnkel
z utesknieniem czekam na 3 miesiąc wtedy ponoć jest prościej i kolek nie ma ponoc
miska360
hej dziewczyny wstałam lewą nogą a do tego niewyspana niesamowicie jestem:( i jeszcze a pogoda deszczowa icon_sad.gif
ide się zdrzemnąć puki mały śpi 06.gif

agnkel na kolki lekarz mi przepisał na recepte zgranulowany lek w buteleczce szklanej gdzie zalewa sie wodą (różowa konsystencja wychodzi) i po tym jak ręką odjął kolka zdarzała się raz na tydzień 06.gif ten lek podawali małemu codziennie w szpitalu rano i wieczorem

agaa.
Miska- cieszÄ™ siÄ™ ze u Ciebie lepiej.
A co do kupek to dzieci moga nawet do tygodnia nie robic i jest ok.Po tygodniu to już lepiej iść do lekarza, narazie nie masz się co martwić. Jak go brzuszek nie boli to nie ma tragedii, daj mu rumianek taki lekki z saszetek to może go trochę poędzi (nie ten w granulkach dla dzieci tylko normalny dla dorosłych)
miska360
agaa22 ciekawe napewno sprubuje icon_smile.gif
agaa.
Miska- napisałam na gg
agaa.
Miska- spróbuj, mi lekarz tak doradził i żeby troszeczkę posłodzić glukozą ale naprawdę nie dużo
miska360
Co się z wami dzieje icon_sad.gif nie widać was - pewno maluchy wam dziś zajęły czasu icon_smile.gif

Agaa małemu pomogło walnąl konkretną 08.gif I odrazu jaki uśmiech na twarzy miał 08.gif Dzięki

Ja uciekam spać i życze kolorowych snów icon_smile.gif
agniesia :)
Witajcie.
Ostatnio nie miałam czasu tu zajrzeć ale już nadrobiłam zaległości w czytaniu icon_smile.gif
Wreszcie nasz wątek znowu ożył icon_smile.gif
I oby tak dalej icon_wink.gif

Uciekam do łóżka bo padam ze zmęczenia icon_smile.gif
Spokojnej nocki icon_smile.gif
agaa.
Miska- nie ma sprawy, polecam się na przyszłość 06.gif U mojej małej też pomagało
A jak tam samopoczucie??

Dziewczynki, brać mi się tu zaraz do pisania- co to ma znaczyć że tu takie pustki nienie.gif 06.gif 06.gif
mika85
no ja ciągle siedze z Dominiśką bo cały czas chora.. icon_sad.gif
miska360
Ja siÄ™ melduje ale na chwile

mika trzymam kciuki bardzo mocno by szybko Twoja mała wróciła do zdrówka icon_smile.gif

Agaa powiedzmy dobre ale wiesz w niekórych sprawach nic nowego 21.gif

zmykam do swojej marudy od 3 dni tylko krzyczy i krzyczy tragedia 32.gif
miska360
Gdzie wy siÄ™ wszystkie podziewacie?? icon_sad.gif
agniesia :)
Ja siÄ™ meldujÄ™ icon_smile.gif

Padam z nóg bo od rana sprzątałam. Zrobiłam generalne porządki w mieszkaniu, nawet z szaf wszystko wyrzuciłam i układałam od nowa...
A teraz nie mam na nic siły i plecy strasznie bolą...

Sądząc po Waszych postach to chyba zaczęły się jesienne choroby icon_confused.gif

a.k jak Twoja noga i samopoczucie Shana? Mam nadzieję że jest coraz lepiej icon_smile.gif

miska mam nadzieję że Twój synek odzyskał już dobry humorek- i Ty również icon_smile.gif

mika duuuuuuużo zdrowia dla Dominiki! Niech szybko nabiera sił!!! icon_smile.gif A Ty jak sie czujesz?

agaa
a co u ciebie i Kai?

Agnkel
jak samopoczucie Twoje i Weroniki?

Irini gdzie się podziewasz? Nie mam ostatnio czasu na gg icon_sad.gif Daj znać co u Ciebie icon_smile.gif


Jak spędzacie weekend? Ja niestety daleeeeko od grobów moich bliskich icon_sad.gif Nie mam teraz możliwości wyjazdu icon_sad.gif Ale pewnie jutro wieczorem wybierzemy się na cmentarz chociaż na spacer...
mika85
agniesia ja się czuje rewelacyjnie icon_wink.gif heh za 3dni mam dostać @ icon_rolleyes.gif a poza tym to palec nie może dojść do siebie bo ciągle albo ktoś mi na niego stanie, albo ja przywale nim gdzieś.. codziennie musi zaliczyć jeden wypadek i wiecznie boli przez to icon_evil.gif
agnkel
w szpitalu weronice podawali debridat ponoć można go dawać tylko przez tydzień
wczoraj byłam u pediatry mała waży 3650 g o 200g więcej niż tydzień temu powiedziała że może mieć początki ząbkowania gdyż mąż miał pierwszy ząbek w 3 miesiącu .
wiecie może ile się płaci za chrzciny ?
agata85
agniesia- noga calkiem dobrze icon_wink.gif A Shane....nic lepiej.

agnkel- u nas za chrzciny nic sie nie placi. Jedyny nasz wydatek, to bylo ubranie malego i impreza w restauracji.

Za dwie godzinki wychodze do kolezanki na papierosa. A co, jakos sie doczolgam tam icon_wink.gif
miska360
agnkel ja chrzcin małemu jeszcze nie robiłam, ale dam 100 bo nie mam by wiecej. a wogule to niepiwinni brać no ale cóż o tym można by było pisać w nieskończoność 21.gif moja siostra dała 200 ale uważźam że to za dużo!

a.k. też ide na papieroska jak położe małego ale do siostry i to zaraz mieszka podemną 08.gif

agniesia humorek powiedzmy że ok, tak samo jak z rana icon_smile.gif


Świeto zmarłych - u nas w rodzinie jest taka dziwna tradycja 08.gif więc spotykamy się z rodziną mojego ojca raz na rok, właśnie na cmentarzu jedziemy na 15-16 gdzie wiemy, że wszyscy tam będą icon_razz.gif a potem do ciotki jedziemy na jej super smacznego grzańca i zapiekanke 08.gif siedzi nas wtedy przy sole około 15 osób 08.gif

ide dalej małego zabawiać ehhhh.... przestawił mi sie z 19 na 20 spanie 08.gif całe szczęście że to nie tragedia tylko normalna godz 08.gif
agnkel
ja własnie bym chciala dac 100 a maz myslal zeby dac 300 ale to za duzo nic sie nie powinno dawac
agniesia :)
Co do chrzcin to u nas daje się "co łaska" i zazwyczaj dają 100-200zł.
Niektórzy księża nie biorą nic i uważam że tak właśnie powinno być icon_smile.gif

miska360
Jasne, że tak powinno być. rozumiem, że muszą za coś żyć utrzymać kościół, ale żeby kase ciągnąć z biednych matek które kasy nie maja za dużo 08.gif Zresztą kiedyś ksiądz mi powiedział, że dużo dostają za msze każdą i by im to wystarczało, ale nie będe drążyć tego temau bo tak jak napisałam wcześniej można by było się rozwodzić na ten temat długo 08.gif a już taki wątek chyba powstał 08.gif

ja dam 100 niestać mnie na więcej, zresztą en ksiądz mnie rozumie 06.gif ufff za to tłumaczyć się będe musiała że mam ślub cywilny a nie kościelny, to dopiero tragedia będzie 21.gif jeszcze mi powtórzy że nam udzieli kościelnego tylko świadków musze mieć 21.gif życie jest popaprane 21.gif

mały mi zasnął dziś i kaszki nie zjadł. ostanie noce nie spał bo mu dokuczały ząbki tak dziś odsypia 08.gif mój mały biedaczek icon_sad.gif

Widze że was tu dziś malutko więc śpijcie dobrze icon_smile.gif
agaa.
U nas za chrzest jest co łaska ale więcej niż 100 to chyba niokt nie daje, dają przeważnie 50 zł. My daliśmy 100 bo bmałej dawał taki fajny młody ksiądz a jak by dawał proboszcz to byśmy dali 50.

Agnkel
- 300 zł 37.gif 37.gif Toż to rozbuj w biały dzień
Mała zaraz się obudzi i idziemy na cmentarz który mam niecałe 200 metrów od domu 29.gif
agata85
zycze dziewczyny spokojnego dnia dzis icon_wink.gif Uwazajcie na drogach icon_wink.gif

Ja dzis swoich bliskich na cmentarzu niestety nie ,,odwiedze,, Ale idziemy pod wieczor do kosciolka sie pomodlic icon_wink.gif


Agnkel- 300 zl 37.gif W zyciu bym nie dala 37.gif
miska360
hej dziewczyny icon_smile.gif

Ja dziś milo spędziłam czas icon_smile.gif hmmm ..... nie wiem jak to napisać bo w ten dzień nie powinien być wesoły, ale mam tak śmieszną rodzine i na topie ze strony ojca, że można się naśmiać do łez 08.gif spotkanie na cmentarzu przy jednym grobie zawsze się odbywa, było nas chyba prawie ok. 25 osób i jak co roku pytania, chwalenia, wspomnienia icon_smile.gif na grobie już nie było miejsca by małą świeczke zapalić 08.gif tyle tego nastawiali 08.gif a potem wszyscy zjazd do cioci na pyszną tuszonke 02.gif i winko zeszłoroczne wójka roboty (słodkie i mocne 02.gif ) mówie wam mniam icon_smile.gif no i troche w główce zaszumiało 08.gif

Wspomne, że małego zostawiłam mamie, a ona już dość miała bo cały dzień nie spał i ciągle marudził 08.gif
A ja super odpoczełam 01.gif

Dobra uciekam spać może mały mi prześpi noc tak jak dziś 13,5 godz 06.gif
Åšpijcie dobrze papa
agata85
Gdzie sie podziewacie wszystkie?

U nas wkoncu dzis sloneczko zaswiecilo, wiec po obiadku na spacerek.... a potem wybieram sie do solarium. Nie pisalam wam ze jak bylam u hirurga po gips, to pytalam sie o solarium, czy moge, czy to jakos nie ,,zaszkodzi,,- a on na to, ,, czy nie mam innych problemow,, 04.gif Potem wyjasnil, ze nie zaszkodzi, tylko mam sie tak tam polozyc, zeby noga z gipsem byla ,,poza ta trumna ,, 04.gif Odwlekalam pojscie tam, bo jeszcze dobrze nie potrafilam chodzic w tym gipsie, a teraz ten gips, to jak moja ,,normalna noga,, 04.gif wiec IDE DZIS brawo_bis.gif

No, tak tak, ja bez solarium zyc nie potrafie icon_wink.gif
agnkel
dziś weronika ma straszną kolkę już nie może doczekac się kiedy skończy 3 misiące ponoć wtedy przechodzi
znacie może jakieś dobre mleko ?
agata85
agnkel- wspolczuje tych kolek przytul.gif


Jeju...jakie pustki...
miska360
agnkel kolki napewno przejda kolki icon_smile.gif

a.k też z chęcią posła na solarium wygrzać się 08.gif

agniesia, agaa, mika, irini gdzie siÄ™ podziwacie??
agniesia :)
Witajcie.
Malo zaglÄ…dam od wczoraj bo ciÄ…gle coÅ› siÄ™ dzieje...
Dziś u nas była piękna pogoda więc wybraliśmy się na spacer a po powrocie do domu okazało że mamy gości icon_smile.gif Jedni wyszli a przyszli następni icon_wink.gif
No ale już wieczór i troszkę spokoju...
Jejku, Wam tez te dni tak szybko lecą? Bo mi strasznie... Zaraz Boże Narodzenie będzie icon_wink.gif

a.k i jak było w solarium? poradziłaś sobie? Ja tez chyba muszę się wybrać bo bledziutka się zrobiłam icon_sad.gif

Agnkel mam nadzieję ze te kolki szybko miną i Weronika będzie spokojna icon_smile.gif

Miska a jak Twój Adaś? tak sobie czytam o tym Twoim spotkaniu rodzinnym i przyznam że raz na jakiś czas to i ja takie spotkania lubię icon_smile.gif Dopiero jak przeprowadziłam się na 2 koniec Polski, z dala od rodziny to zaczęłam je doceniać icon_wink.gif

Jutro znów poniedziałek i cały zakręcony tydzień od nowa...
Kolorowych snów!!!


A jeszcze mi się coś przypomniało... Dziś miałam taką "śmieszną" sytuację :
Spotkaliśmy dziś 6-letnią chrześnicę mojego Męża, była na spacerze ze swoją babcią. Zagadaliśmy się z babcią a mała bawiła się. I nagle biegnie do nas i z daleka głośno krzyczy: "Ciocia! A kiedy Ty w ciąży będziesz??" 23.gif Normalnie mnie wmurowało 10.gif Nie wiem skąd nagle u niej takie pytanie...
monika:)))
Witajcie! 06.gif
Przepraszam że tak długo nie pisałam ale najpierw mój nastrój nie był najlepszy i nie miałam weny do pisania no a potem przyszła @ 32.gif
agniesia mnie też dni tak szybko uciekają,ale to dobrze bo jeszcze 7 tygodni i zobaczę się z rodzinką 06.gif Już nie mogę się doczekać!
agnkel kolki przejdą,ale ty nie denerwuj się tak przy małej bo dzieci to wyczuwają i są niespokojne!
miska Aż Ci zazdroszczę tego spotkania rodzinnego!My mieliśmy dzień jak każdy inny bo Grecy nie obchodzą wszystkich świąt tak jak w Polsce!
m_a Co u Ciebie?
PogodÄ™ od wczoraj mamy niesamowitÄ… w cieniu 27 stopni 06.gif Chyba lato wraca!

Miłego dnia icon_razz.gif
miska360
Irini zazdroszcze ci tej pogody u nas dziś koszmar icon_sad.gif mgła, kropi i jest zimno icon_sad.gif nawet z małym nie ma jak wyjść na spacer icon_sad.gif

agniesia adaś strasznie marudny, już mam dość bo nie mam chwili spokoju, całe szczeście że nie płacze, ale te jego krzyki głośne są wykańczające icon_sad.gif ale wytrzymam. No i z ząbkiem się męczy biedak widać a nie chce wyjść icon_sad.gif 6-letnie dzieci dużo rozumieją i łapią, ktoś wspomniał a teraz mała się pyta 08.gif pewno też ciocie chce zobaczyć z brzuszkiem 08.gif


a ja narazie pobawie się ze swoim szkrabem a potem malowanie sufitu mnie czeka u rodziców w pokoju 08.gif
agata85
agniesia- poradzilam sobie 03.gif Tylko babka na mnie patrzyla jak na ufo, ze z gipsem przyszlam 03.gif

Irini- zazdroszcze pogody, podrzuc do nas troche sloneczka 08.gif

miska- Shane tez marudny strasznie. Nie wiem czy przez to przeziebienie czy co.. Nie za dobrze spi w nocy, wiec czuje sie fatalnie niewyspana. Znow zaczal robic pobodki kolo 6.00 rano, a bylo juz tak dobrze.

Dzis obiadku nie robimy. Maz zaproponowal restauracje, a ja na to jak na lato 06.gif
agniesia :)
Irini ja też ci tej pięknej pogody zazdroszczę icon_smile.gif U nas wczoraj było pięknie a dziś znowu zimno i zachmurzone niebo icon_sad.gif Życzę ci żeby te 7 tygodni baaardzo szybko zleciały icon_smile.gif A jak Twój interes? Rozkręca się powoli?

Miska to Twój synek na pewno wymęczony przez ten ząbek. Oby szybko mu wyszedł. A Ty zdolniacha musisz być skoro tak cały czas malujesz i remontujesz icon_wink.gif Ale szczerze mówiąc to i ja ściany malować lubię icon_wink.gif

a.k to przynajmniej się zrelaksowałaś z tym gipsem icon_wink.gif A kiedy ci go zdejmą? Dużo zdrówka dla Shana!
agaa.
Hejka.
U nas też się przebija kolejna dwójka i Kaja jest taka nieznośna że hej 21.gif
Ale za to dzisiaj się wyspałam bo jak mała usnęła po 21 to sie obudziła dopiero przed 5 na jedzenie, zjadła trochę i jeszcze 1,5 godzinki dżemała. Także na dzisiejszą noc nie mogę narzekać- to chyba dwruga taka noc od kąd mała się urodziła. Mam nadzieję że nie zapeszę i będzie ich o wiele więcej- a może już tak zostanie, kto wie 06.gif

agnkel- a jakie mleko dajesz małej??
agniesia :)
Agaa życzę Wam żeby tak już zostało icon_wink.gif
agaa.
Z kolegÄ…:









A tutaj grożę mamie 06.gif :
agniesia :)
Agaa jak Kaja jest już duża!!! 10.gif I w dodatku coraz śliczniejsza icon_mrgreen.gif A ja nadal zakochana jestem w jej pięknych oczętach 08.gif

Mika
gdzie jesteś? Pochwal się fotkami Dominiki- ona też śliczna jest icon_smile.gif

Zresztą wszystkie "nasze" forumkowe dzieciaczki są przecudne i słodkie icon_smile.gif
agnkel
bebilon pepti
miska360
agnkel to masz najlepsze mleko dla alergików i z tego co wiem to nie można zmieniać mleka od tak sobie, mnie w szpialu ochrzanili, że pierw nana podawałam a potem przeszłam na bebilon 21.gif oj dostalo mi się nieźle

Ja dziewczyny ide spać bo srasznie śpiąca jestem, tzn bardziej przymulona 21.gif Mały dał mi dziś nieźle popalić 21.gif
Kolorowych snów życze icon_smile.gif
agniesia :)
Ja też już uciekam spać. Kolorowych snów życzę icon_smile.gif
miska360
Przyszliśmy się przywiać i powiedzieć dzieńdobry icon_smile.gif

Mały znowu marudny, ehhh.... ale wytrzymam icon_smile.gif bo jak widze jak się bawi smoczkiem od butelki i strzela nim to się śmieje w niebogłosy 04.gif i ogolnie sie wyspałam mały znów mi pięknie spał tym razem 12godz. Wie że mamie się chce spać 08.gif



agniesia ja narazie maluje a wcześniej to robiłam takie proste rzeczy, tata to zawsze mówi, że każka blondynka o potrafi 08.gif

No to uciekamy do sprzątania i na śniadanko icon_smile.gif

mika85
agnkel a czemu podajesz bebilon pepti? mała ma alergie na mleko? jest też szansa że może mieć kolki właśnie przez alergie... a ty podając bebilona nie możesz na własną ręke zmienić mleka. Idź porozmawiaj z lekarzem pediatrą bo conajwyżej to może on zamienić mleko na nutramigen

agniesia mam zepsuty aparat i od ponad miesiąca nie robiłam żadnych fotek więc nie mam jak wkleić icon_sad.gif
miska360
Ja Tylko na chwile powiedzieć DOBRANOC icon_smile.gif
agniesia :)
Witajcie icon_smile.gif
Co tu taka cisza?
miłego dnia icon_smile.gif
agnkel
bebilon pepti dostaliśmy w zaleceniu przez szpital , oni chyba wiedzą lepiej ale czemu dali mi je to nie wiem , na pudełku w zaleceniach było jest między innymi na kolki ale nie wiem
z weroniką wczoraj byłam u chirurga z krótkim wędzidełkiem na razie nic się nie robi w jej przypadku . robi się dopiero wtedy gdy dziecko ma problemy z jedzeniem, nie chcą ssać. Na razie zabiegu podcięcia wędzidełka się nie robi dopiero w pierwszym roku życia albo w 2 . następna kontrola za rok . przepuchlinę dziś będzie miała robioną kupiłam 2 plasterki i ok 15 idę do lekarza żeby nakleił plasterek i będzie go miała co najmniej 2 tygodnie . teraz będę weronikę kąpać na sucho
agniesia :)
Mika właśnie zauważyłam ze masz @ spóźnioną 2 dzień icon_smile.gif Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&& icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.