To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamuski, rocznik 85 :))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101
mika85
agniesiu biegałam z małą i z całej siły uderzyłam nogą o stół icon_smile.gif i tylko mi coś chrupnęło i myślałam że umre z bólu icon_smile.gif ale już jest o wiele lepiej.. choć minął tydzień a ja palca mam dalej niebiesko-fioletowego icon_rolleyes.gif


agniesiu
a jak tam starania? bo coś nie widze u ciebie suwaczka z cyklem
agniesia :)
Mika no to nieźle się z małą musiałaś ganiać icon_smile.gif Musisz bardziej na siebie uważać icon_smile.gif

A u mnie 1 dzień spóźnienia @, ale nie nastawiam się optymistycznie bo czuję że @ się zbliża a ponadto nie wykorzystaliśmy owulacji.
Pewnie jutro @ przylezie i starania na nowo. w połowie tego cyklu odpuściłam mierzenie tempki ale chyba w nowym cyklu do tego wrócę. no i nadal jestem na wiesiołku. I na foliku oczywiście icon_wink.gif

A jak tam Dominika? Zdrowa?

Agnkel odezwij się do nas.

Dziewczyny mam numer do Agnkel, myślicie że powinnam napisać do niej czy wszystko ok?

Kolorowych snów!!! icon_smile.gif
monika:)))
mika85 tak właśnie wyglądają zabawy z dziećmi 08.gif Coś o Tym wiem!Często miałam jakieś siniaki przy wygłupach z moim siostrzeńcem 04.gif ehhh jak bardzo mi go brakuje 13.gif

Agniesia Widziałam na zdjęciu że u was piękna złota jesień icon_razz.gif Ładne zdjęcie!Co do mierzenia tempki to ja sobie odpuściłam wszystko nawet starania nie myślę kiedy mam dni płodne a kiedy nie!Jedynie zażywam folik!Powiedziałam sobie ''Jak się trafi to będę szczęśliwa''a jak nie to w Grudniu idę do mojego lekarza i będę chciała zrobić badania!
A gdzie Ty się podziewasz?Nawet na gg Cię nie widać! Jak masz numer do agnkel To napisz bo coś długo jej Tu nie było!Ja mam od niej gg i jej nie widać od dłuższego czasu!

miska360 Tak tak u nas jest cieplutko 06.gif A gdzie przebywa twoja koleżanka(pracuje w Grecji?)

agaa22 Twoja mała jest śliczna icon_razz.gif Jeszcze trochę i będziesz od niej odganiać chłopaków 06.gif

Mam nadzieję że temat się rozwinie u nas na forum!Bo ostatnie czasy coś Tu cicho,a ja dziennie wchodzę z nadzieją że coś ruszy!
Pozdrawiam i wpadnę Tu później 08.gif
agata85
I ja sie wkoncu melduje icon_wink.gif

Brakowalo mi czasu na wszystko doslownie. Wczoraj bylismy na pobraniu krwi u malego i w piatek dowiemy sie czy jest jakas alergia. Kaszel nadal jest, choc juz nie tak czesto jak dawniej. Byl tez szczepiony- wiec pewnie domyslacie sie jaki byl ryk 43.gif

Jutro przyjezdzaja moi rodzice, wiec sprzatam i na zakupy musze leciec icon_smile.gif

Wpadne wieczorem icon_smile.gif


Agniesia- napisz do agnkel, czy u nich wszystko dobrze bo sie martwimy icon_wink.gif
mika85
CYTAT(agniesia :) @ Tue, 14 Oct 2008 - 23:57) *
Dziewczyny mam numer do Agnkel, myślicie że powinnam napisać do niej czy wszystko ok?


myśle że nie zaszkodzi napisać do niej icon_smile.gif


agniesia ja w tym miesiącu też nie mierze temp i wogóle olałam całkowicie kalendarzyk icon_smile.gif staram się nie zwracać na nic uwagi icon_smile.gif nawet nie wiem który jest dziś mój dzień cyklu 06.gif dopiero jak sobie zerkne na linijkę to wiem icon_smile.gif
agniesia :)
Witajcie.
Napisałam przed chwilą do Agnkel-jak odpisze to na pewno dam znać icon_smile.gif Ale coś mi się przypomina ze ona mówiła ze po przeprowadzce nie będzie miała dostępu do internetu... Mam nadzieje ze mała wszystko ok...

Ja ostatnio tez zalatana jestem, codziennie mam też korki z dzieciakami więc i przygotować się do nich muszę...

Co do starań to w sumie ten cykl miałam taki bez obserwacji i mierzenia tempki bo od 12dc już nie mierzyłam. Ale wiem tez że owulacja sobie od tak minęła...A owocnie na 99% nie będzie... Nie wiem jak to będzie w przyszłym cyklu...
Wam w każdym razie życzę powodzenia...

Dostałam wiadomość od Agnkel:

jestem w szpitalu z mała, miała zapalenie płuc bezobjawowe, tak twierdza lekarze ale dla mnie to jakaś infekcja bo miała katar, w poniedziałek miałyśmy wyjść ale w niedziele weronika złapała katar i musiałam z nią zostać na razie do piątku, ale boje się ze do piątku złapie coś innego i znowu o tydzień bee musiała zostać


Kolejna wiadomość:
Zapalenie płuc dostaliśmy ze szpitala w redlowie, dużo osób to samo ma a rodziły w podobnym okresie co ja


Hmmm może rzeczywiście w szpitalu był wirus ale mi od razu skojarzyło się to zapalenie płuc z tym długim pierwszym spacerem... Mam nadzieję że Weronika szybko wyzdrowieje...
mika85
no to zdrówka dla małej!!

i ja bardzo dobrze wiem o tym że u dziecka katar to jest poważny objaw... agnkel jest młodą matką więc jeszcze wiele nie wie icon_wink.gif
Dominika też miała tylko katar, ale ja wiedząc że katar może być objawem "choroby", a nie jak większość sądzi tylko lekkiego przeziębienia, zabrałam ją do lekarza i lekarka mi podziękowała że szybko zareagowałam bo małą miała zapalenie gardła.. i jeszcze dzień dwa i by było już zapalenie oskrzeli..
więc u nas jedynym objawem zapalenia gardła był katar icon_smile.gif nie byłó żadnego kaszlu.. gorączki... no nic..
agaa.
Hejka.
I ja się melduję.
Nie mam na nic sił, wszystko mnie boli- a szczególnie plecy, to znaczy chyba korzonki bo mnie przewiało. Nie mogę się ruszyc, ani schylić ani wyprostować, nawet małej do łóżeczka nie mogę wsadzić bo mnie tak boli. Juz tak miałam ze 2 czy 3 razy i byłam u lekarza i ona mi przepisała tylko maść rozgrzewającą i tabletki przeciwbólowe. No i leżę na poduszce elektrycznej i wygrzewam te peczyska 21.gif A to tak boli że nikomu nie życzę takiego bólu

Weronisia- wracaj szybko do zdrowia
agniesia :)
Oj Agaa to musisz o siebie zadbać icon_smile.gif Widziałam dziś fotkę Twojego męża i Kai na motorze-super fotka icon_smile.gif Kaja jest bardzo podobna do tatusia icon_smile.gif

Trzymamy kciuki za Weronikę!!! icon_smile.gif

A ja przed chwilą się nieźle przestraszyłam. chciałam przeciąć woreczek od ryżu i się zagapiłam i rozcięłam sobie porządnie opuszek palca. Chyba dosyć głęboko bo nie mogłam na początku zatamować krwawienia. No ale w końcu jakoś mi się to udało i teraz palec boli zabandażowany... Gapa ze mnie dziś straszna icon_wink.gif
mika85
o matko, agniesia, ja się kiedyś tak ciachłam ale nożem icon_lol.gif masakra co za ból rozwalić sobie paluszka icon_smile.gif chucham na twojego paluszka icon_wink.gif może troszke pomoże icon_biggrin.gif

aga życze powrotu do zdrowia! słyszałam że faktycznie ból korzonek to straszna sprawa icon_sad.gif ale słyszałam też że jest jakaś maść która jest bardzo dobra i pomaga przy korzonkach, ale trzeba nią posmarować zanim ból się mocno "rozkręci", bo wtedy ona go zatrzymuje ..
agata85
Agnkel- niech malutka wraca szybko do zdrowia przytul.gif Trzymajcie sie dzielnie przytul.gif

agaa- szybkiego powrotu do zdrowia

Rodzice dali znac ze teraz wyjechali. Czyli beda u mnie za jakies 10 godzin 29.gif
A u nas leje i leje...

Cale mieszkanie dzis wysprzatalam, jestem padnieta ale i tak pewnie szybko nie zasne 37.gif bo bede myslala czy szczesliwie dojada 43.gif
Ewelinek
Agnkel - trzymajcie się dzielnie i zdrowiejcie. I moim zdaniem zarażenie w szpitalu jest całkiem możliwe z uwagi na to, że niedawno z powodu jakiejść bakterii szpital nie przyjmował nowych pacjentów, była zamknięta porodówka i wszystkich leczyli... nie cierpię tego miejsca, dlatego rodziłam gdzieś indziej - ZDRÓWKA!!!!!
agaa.
Jak już jest mowa o szpitalach to u mnie (nie znam dobrze tematu, tylko tyle co mąż opowiadał,bo to się zdarzyło jego koledze z pracy a raczej jego dziecku) we wrześniu urodziła się dziewczynka,wszystko w terminie,bez żadnych komplikacji w czasie ciąży i źle ją zaczęli wyciągać i chyba za bardzo pociągnęli za głowę i mała zmarła jeszcze podczas porodu,chyba jej coś złamali i zaczym ją wyciągnęli i zaczęli reanimować to już niestety dzieciątko nie żyło 32.gif 32.gif
Ludzie,co jest z tymi lekarzami szpitalami 21.gif 21.gif
agaa.
Ewelinek- wszystkiego najlepszego z okazji 2 urodzin Antosia,dużo zdrówka i sto lat Antek brawo_bis.gif brawo_bis.gif
agniesia :)
Antoś wszystkiego dobrego!!! Ewelinek gratulacje!!! icon_smile.gif




a.k życzę spokojnej nocy i trzymam kciuki żeby rodzice dojechali do Was bezpiecznie i bez przygód icon_smile.gif
Mika ja też się właśnie nożem zacielam ale na szczęście chyba powoli zaczyna się goić, chociaż boli okropnie- nie mogę zgiąć palca icon_sad.gif
Agaa na szczęście nie wszyscy lekarze są tacy... Trafiają się czasem też "normalni"-dzięki bogu icon_wink.gif
Ewelinek
hehe, dzięki Dziewczyny icon_biggrin.gif
mika85
Ewelinko!! wszystkiego najlepszego dla synusia z okazji dwóch latek!!!!!!! to już poważny wiek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

agniesia :)
Jejku jak tu dziś cicho icon_sad.gif Gdzie się podziewacie dziewczyny?

Ja mam za sobą nieprzespaną noc i ciężki dzień. Mój mąż się rozchorował, całą noc męczyły go wymioty ból brzucha i głowy. Na szczęście już mu trochę przechodzi... Mam tylko nadzieję że to żaden wirus i że nie przejdzie on na mnie...
Pogoda też mnie dobija, rano lał deszcz, w południe wyszło słońce a teraz znowu pochmurnie i zimno... Gdzie jest złota polska jesień ?!



Przylazła @ 32.gif wiedziałam że i tym razem mi nie odpuści wallbash.gif icon_sad.gif
miska360
Hej dziewczyny
Ja ostatnio nie mam czasu na odpisanie wam icon_sad.gif rodzice robiąremont i jest okropny bałagan a przyokazji zawalony komputer,że nie można do niego się dostać 21.gif

Musze się wam pochwalić dziś mi maly pierwszy raz przewrócił na brzuszek 06.gif i siada powoli 06.gif ale jestem z niego dumna 06.gif

Irini koleżanke mam w Atenach icon_smile.gif pracowała jako fryzjerka ale teraz się obija icon_smile.gif przyjedzie to w końcu będe miała z kim pogadać, bo rok już tam siedzi a kiedyś tyle czasu razem spedzałyśmy icon_sad.gif

Ewelinek Wszystkiego naj naj..... icon_smile.gif

Agnkel szybkiego powrotu do zdrowia małej przytul.gif przytul.gif przytul.gif
ponad tydzień z małym byłam w szpitalu i wiem jaki to ból icon_sad.gif

agniesia Chyba wszystkie dziewczyny sa bardzo zabiegane przez swoje pociechy 08.gif
Aguś chyba ta pogoda na Ciebie tak zadziałała, zobaczysz jutro będzie lepszy dzień icon_smile.gif
A tak wogule to ja przez ostatni tydzień kilka razy się pociełam 08.gif babcia nóż naostrzyła a ja gapa zawsze zapominałam 08.gif

a.k jak rodzicom mineła podróż?? Pewnojesteś bardzo szcześliwa, że już są icon_smile.gif


Ja uciekam spać bo po 5 musze wstać i coś załatwić icon_sad.gif

KOLOROWYCH SNÓW ŻYCZE WSZYSTKIM icon_smile.gif
mika85
hej icon_smile.gif
poszłam dziś do alergologa z Dominiką no i..
alergolog stwierdziła że wydaje jej się że to typowa alergia na pokarm.. ale nie wiadomo na co. Będziemy szukać.
Na razie mam jej podawać wszystko oprócz najmocniejszych alergenów (nabiał, cytrusy, ryby, miód itd itd itd), ale moge jej wprowadzić przetworzony nabiał, czyli jogurty i serki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif boże moje dziecko jeszcze nigdy nie jadało takich rzeczy i pewnie padnie ze szczęścia icon_biggrin.gif

nie moge jej podawać jajek.. chyba że przepiórcze -> i takie też już jutro zakupie icon_biggrin.gif
to samo z kurczakiem -> do odstawienia

hmmm no i dostaliśmy leki na odczulenie aż na pół roku... 2 razy dziennie ma je brać icon_rolleyes.gif matko jak ja zmusze moje dziecko żeby brała 2 leki codziennie i to 2 razy icon_rolleyes.gif i co lepsza aż pół roku...


agniesia to prawdopodobnie grypa żołądkowa icon_rolleyes.gif i niestety wydaje mi się że ciebie ona nie ominie... neistety icon_sad.gif przykro mi że @ przyszła icon_sad.gif

miska gratki za nowe umiejętności synka!! icon_biggrin.gif



a my dziś mieliśmy ciążką noc... Dominika sobie zrobiła rpzerwe w spaniu od 2;30 do 4;30 icon_rolleyes.gif icon_evil.gif
mika85
aha miska wysłałam ci zaproszenie na NK icon_wink.gif
agata85
przyszlam sie przywitac icon_wink.gif i zaraz znikam. Rodzice wyjezdzaja juz w niedziele, wiec wtedy zajze i podczytam.

U nas wszystko oki;) Malutki alergii nie ma- dzis odebralam wyniki. Czyli teraz leczymy ten uciazliwy kaszel icon_sad.gif

pozdrawiam.
agaa.
Foteczki 03.gif





agniesia :)
Agaa ale macie słodkiego psiaka!! Że o słodkości Kai już nie wspomnę icon_smile.gif

Ja dziś się męczę z bólem brzucha... mam nadzieję że jutro będzie lepiej...

ak to rodzice na krotko w sumie do Was przyjechali...
miska360
a.k No to czekamy na relacje z wizyty rodziców 06.gif

agniesia jak Twoje samopoczucie?? Lepsze dzisiaj?? przytul.gif

mika85 twoja mała będzie napewno w 7 albo i nawet dalej niebie 08.gif tylko pozazdrościć mnie to szybko nie czeka icon_sad.gif

Uciekam niewiem czy dam rade wejść jeszcze bo mały mi sie co chwila przebudza, myśle że ząbkidokuczają
Więc na koniec życze kolorowych snów wszystkim icon_smile.gif
miska360
agaa22 śliczny piesek 06.gif malutki i taki fajniutki przytolanka icon_smile.gif
A Twoja mała prześliczna, na tym jednym zdjęciu chyba mame chciała przestraszyć 08.gif
Świetne foteczki naprawde icon_smile.gificon_smile.gif icon_smile.gif
agnkel
hej jesteśmy już w domu cale i zdrowe no może prawie teraz ja się przeziębiłam od tego szpitala

szpital był tragiczny przez 2 tyg. spalam na materacu 32.gif do tego nie było łazienki dla matek tylko kibelek albo aż kibelek , po prostu warunki fatalne

co do zapalenia płuc to wiem już coś więcej rozmawiałam z zastępca ordynatora od czego to zapalenie i powiedziała ze noworodki opijają się wód płodowych i właśnie wtedy dochodzi do zapalenia płuc

na dodatek straciłam zupełnie pokarm , weronika dostała kolek szpitalu i ostaje teraz mleko pepti
mika85
agnkel ważne że mała już zdrowa icon_smile.gif i nie martw się, to że pije modyfikowane to nie znaczy że gorsze, ważne żeby dobrze przybierała na wadze icon_smile.gif a tobie zdrówka życze!

agniesia mówie sio twoim @! nakazuje im już nie przychodzić icon_smile.gif bo same tylko cierpienia przez nie...

miska i na was przyjdzie czas z jogurtem icon_smile.gif a u nas to się dopiero okaże czy będzie w 7-mym niebie, bo jak ją wysypie to nie długo się tym nacieszy icon_wink.gif
agata85
Rodzice wyjechali dzis o 8.00 rano. Dopiero teraz udalo mi sie uspokoic malego. Plakal, plakal 32.gif Stal pod drzwiami i doslownie plakal jak wyszli.
Mi tez jest zle. Jest mi cholernie smutno, zle, calkiem do dupy... Ja chce do polski... Niecierpie Niemiec. Tak, tak, niemcy- to wcale nie jest zycie dla mnie...Dusze sie u nas w tym miescie. Co z tego, ze jako takie pieniadze, zycie moze lepsze, tylko ze ja czuje sie tu najbardziej samotna osoba... Co sie pewnie odbija tez na malutkim to moje samopoczucie. Glowno prawda, wcale sie nie przyzwyczailam przez te 4 lata co tu jestem.

Wiem, wiem, jutro bedzie mi lepiej. Wyplacze sie dzis i jutro bedzie juz dobrze.
mika85
no i niedziela zleciała icon_smile.gif
oczywiście w domu musiała być wojna.. ale to standard, w każdy weekend są wojny bo za dużo ludzi na raz w domu icon_wink.gif
nasza trójka +mój brat +rodzice.. oj za dużo na raz.. bez rozróby się nie obejdzie icon_rolleyes.gif
Boże zrzuć mi troche pieniędzy żebym już ten dom wybudowała icon_lol.gif

a poza tym to właśnie wróciliśmy od teściów bo upiekli dla mnie tort na urodziny icon_lol.gif które zresztą mam dopiero 22-go, no ale powiedziałam że może być już dziśicon_wink.gif


NO I CO TAK MAŁO ZAGLĄDACIE?!
mika85
no i ciągle nikogo nie ma icon_confused.gif
monika:)))
Witajcie!!!Coś tematy się nie kleją! 32.gif

Weekend zleciał pogoda była nieciekawa padał deszczyk,ale dzisiaj już jest lepiej bo słoneczko wyszło 08.gif

agaa22 Piesek słodki,ale córcia słodsza 02.gif

a.k Całkowicie Cię rozumie!!!Też bardzo brakuje mi rodzinki 32.gif Ale może pomyśl sobie ze jeszcze troszkę i będą święta!Ja odliczam tygodnie do wyjazdu no i pozostało jeszcze 9 Tygodni 06.gif (Też miałam takie rozdarte serducho jak wyjeżdżali moi rodzice!) przytul.gif

Agniesia Coś ostatnio nie mamy szczęścia żeby popisać sobie na gg 32.gif Odezwij się jak będziesz!

agnkel Ważne że jesteście już w domu no i że wszystko jest w porządku z małą!Mała grzeczna?Daje Ci się wyspać?

mika85 No to Teście się pośpieszyli z tym torcikiem 02.gif na pewno był smaczny icon_razz.gif

Miłego dnia wam życzę
agaa.
Dzięki dziewczyny za kpmplementy.

Irini-
ja cały czas myślałam że Ty po ślubie to już jesteś jakiś rok przynajmniej a tu widzę na paseczku że niecałe 5 miesięcy 06.gif

Ja nie wyspana bo mała bojarzyła pół nocy,normalnie zasypiam na stojąco 21.gif
agata85
agaa- lacze sie w bulu 29.gif bo ja tez niwyspana. Maly kolo 1.00 w nocy mial ochote na zabawe 29.gif

Irini- mi wcale nie pomaga odliczanie do wyjazdu do polski... Dla mnie to wieki. Tym bardziej, ze czas tam leci jak szalony i zanim sie obejrze musze juz wracac do rzeczywistosci...

agnkel- dobrze ze juz w domciu jestescie.

~`m`~
Witam po krótkiej przerwie icon_smile.gif

a.k przytul.gif

Irini jak Twój biznes? Ruszył już?

agnkel jak się czujesz i jak mała?

agniesia co tam u Ciebie? Jak samopoczucie?

agaa Kaja jest urocza icon_smile.gif
agaa.
A my byliśmy dzisiaj na spacerku. Jest tak ciepło że aż szkoda siedzieć w domu i sie kisić. Oby więcej takich słonecznych dni było jeszcze w tym roku 06.gif



Ze dzisiejszego spacerku:



miska360
Dawno mnie nie było, aleduzo u mnie się nie działo. Tylko tyle że wyczekuje pierwszego ząbka codziennie zaglądjąc małemu w buźke icon_smile.gif i nic nie widać jak narazie niesamowicie się ślini w nocy jak mu dokuczają przebudzi się ze 2-3 razy i nic więcej. Więc katorgi z nim niemam, mama mówi że pierwszy raz widzi tak spokojne dziecko i nie płaczące na ząbki , a może mu wcale nie idą icon_sad.gif Jejcia sama nie wiem co mam myśleć na ten temat icon_sad.gif zostało mi tylko czekanie mama nadzieje że już niedługo icon_smile.gif

agnkel Dobrze że jesteście już w domku i trzymaj się tam z małą cieplutko szybko wam to wszystko minie icon_smile.gif

m_a co u ciebie??

mika85 to fajnych masz teściów icon_smile.gif tylko pozazdrościć icon_smile.gif

a.k Pewno dziadkowie przyjechali i małego nieodstąpywali icon_smile.gif A jak dziś Twoje samopoczucie? mam nadzieje że słoneczko zaświeciło i jest lepiej icon_smile.gif

agaa22 No mama masię czym chwalić bo ona jest prześliczna icon_smile.gif I chyba się do ciebie wybiore na spacer bo masz tam ślicznie 08.gif

Ja uciekam małemu deserek dać bo się obudził icon_smile.gif

agnkel
mała grzeczna w nocy żal mi ja budzić wiec przesypia prawie cała noc ( wiem że to nie zbyt dobre, w szpitalu mówili że mam karmić co 3 godziny lub na żądanie ) za to w dzień teraz jest marudna trzeba ja ciągle trzymać na rekach i dawać jej butelkę, według mnie to nie dobrze ale co mam zrobić przyzwyczaiła się że w szpitalu była cały czas była na rękach a teraz się pewnie przyzwyczaiła
agaa.
Mika- a no pięknie jest (nawet) icon_wink.gif I zapraszam na spacerek- czemu nie 06.gif

Agnkel- no to nie fajnie masz z tym że musisz cały czas małą nosić na rękach0- nie zazdroszczę. Ale najważniejsze że jest już zdrowa
agata85
mialam dzis maly wypadek 43.gif Skutek tego taki, ze noga przez tydzien w szynie, a jak opuchlizna zejdzie to na 4-6 tygodni do gipsu 32.gif Mam sobie robic sama zastrzyki w brzuch raz dziennie przeciw trabozie czy jakos tak. Teraz dopiero mi nie dobrze 41.gif

Po prostu straszna gapa ze mnie. Zeszlam z ,,scierpnieta,, noga z fotela tak ze sie zaraz przewrocilam bo noga mi sie ,,wygiela,, I teraz mam 41.gif

Maz musi siedziec w domu, zamiast byc we firmie, bo ja z zalecen lekarza mam siedziec z noga ,,do gory,, No jak pech, topech 21.gif


Bardziej tu chodzi o stope, niz o noge... To tak dla wyjasnienia 41.gif
agata85
agaa.
A.k- no kurcze, ale sobie narobiłaś.Mam nadzieję że chociaż Cię nie boli 32.gif
No faktycznie jak pech to pech- kto by pomyślał że wstanie z zcierpniętą nogą może się tak skończyć.
Trzymaj sie i leż jak Ci lekarz zalecił- wiem,wiem że łatwo się mówi, tym bardziej przy dziecku, no ale cóż można
agniesia :)
o jejku a.k -ale się porobiło icon_sad.gif Mam nadzieję że Cię bardzo nie boli i szybko się zagoi przytul.gif I koniecznie stosuj się do zaleceń lekarza- wtedy nie będzie komplikacji.
A swoją droga kto by pomyślał że z powodu ścierpniętej nogi można się tak załatwić... Mi też się często zdarza tak wstawać więc chyba będę ostrożniejsza.
a.k odpoczywaj a Twój mężuś niech się Shane zajmuje icon_smile.gif
Dla Twojego synka to tez pewnie dziwna sytuacja że mama tylko siedzi/leży ale może przynajmniej się wyśpisz icon_smile.gif
A te zastrzyki w brzuch to chyba przeciwzakrzepowe- mój T. gdy miał nogę w gipsie z zerwanymi wiązadłami to też takie dostał.
Jeszcze raz duuuużo zdrowia Ci życzę!
przytul.gif

Ostatnio rzadko bywałam na forum ale postaram się poprawić icon_smile.gif

agaa fotki Kai jak zwykle śliczne icon_smile.gif Ja również korzystam z ładnej pogody na spacery z psem icon_wink.gif
A okolice do spacerów rzeczywiście masz bardzo ładne icon_smile.gif

Agnkel ciesze się że Weronika już zdrowa i że jesteście w domu.
A co do spania i karmienia to najważniejsze żeby Mała przybierał na wadze- wtedy wiadomo że z odżywianiem wszystko w porządku.

Irini jaka pogoda u Ciebie? Znowu słoneczko? Może jutro uda nam się pogadać na gg -mam nadzieję ze znajdę chwilkę icon_wink.gif
A jak Twój interes? Nasz na szczęście powoli zaczyna się kręcić icon_smile.gif


Dziewczyny ja pomimo tego ze mieszkam w Polsce to z rodzicami zobaczę się chyba też dopiero w święta icon_sad.gif
Nie mamy niestety teraz czasu żeby ich odwiedzić icon_sad.gif A już tęskni mi się strasznie...


m_a moje samopoczucie w miarę, dzięki icon_smile.gif A jak u Ciebie? Wypoczeta? Jak Twoi synowie?
Waga młodszego w normie?

Mika
a jak tam Dominika się czuje? Wykluczacie już jakieś pokarmy? Gratuluję fajnych teściów:)
Ja teściową mam super ale o teściu to szkoda gadać icon_wink.gif
aha i ja Twojej @ też mówię akyż na 9 miesięcy!!! icon_smile.gif

Miska
na pewno już niedługo się doczekasz ząbków swojego synka icon_smile.gif
Najważniejsze że Adaś taki spokojny i grzeczny jest icon_smile.gif

A ja ostatnio jakoś wszystko w biegu... Chcieliśmy nad morze wyskoczyć ale też nie moge czau na to znaleźć...
Mam nadzieję że w tym tygodniu się uda bo musze się odstresować icon_wink.gif A nic tak dobrze na mnie nie dziaąl jak spacer brzegiem morza icon_smile.gif Nawet jak jest zimno icon_wink.gif
agata85
agniesia- ja ci tego morza bardzo zazdroszcze icon_wink.gif

Noga boli, ale da sie przezyc icon_wink.gif Mnie tylko przeraza to siedzenie w domu icon_sad.gif Dobrze ze jadac do polski bede juz w miare sprawna icon_wink.gif

No wlasnie, ja naet nie czulam ze ta noge mam scierpnieta tak mocno... Wstalam i bach.... No nic, zagoi sie...
agata85
Znowu cos 21.gif Wlasnie maz poszedl z malym do lekarza bo go rano wysypaly jakies chrostki, ma ich mnustwo 32.gif Ponadto lekarz ma zerknac na siusiaka, bo wydaje mi sie cos tam nie tak 43.gif Jest lekko zaczerwieniony i maly placze jak sie go przebiera...


Gdzie sie podziewacie dziewczyny?
monika:)))
Witajcie!
agniesia Pogodę mamy nadal ładną chociaż przez weekend troszkę popadało!Pytasz o mój interes hmmm no to tak Rodzice wysłali paczkę no i doszła kilka dni temu!Mam cały sprzęt ale wszystko pomału musi się rozkręcić!Polacy za granicami kraju są okropnymi sknerami ehhh szkoda gadać!Wczoraj zadzwoniłam do kumpeli w sprawie tego że wszystko już mam,a ona odparła że za dużo chcę za tipsy wrrrrrrrrrr no nie wiem czy za dużo bo w sumie tyle co w Polsce a nawet i troszkę taniej(20 do 30 euro w zależności co ma być zrobione na tipsie)Wszyscy chcieli by ale za darmo nienie.gif Ale całe szczęście nie tylko Polki chcą mieć tipsy bo Greczynki też!!!Tipsy u kosmetyczki tutaj kosztują 50euro wiec...na pewno ktoś się znajdzie!!!! 06.gif

a.k życzę Ci żeby twoją noga szybko wróciła do sprawności!!!

m_a Tak jak pisałam Agniesi 06.gif

Nie mam natchnienia na pisanie więc odezwę się jak wróci

Miłego dnia!!!
agata85
No to, chrostki u malego moga byc objawem kataru, albo czegos nowego co zjadl. I siusiak jego tez jest wporzadku. Te zaczerwienienie ,,to nic takiego,,, a to ze ryczy przy przebieraniu- ,,widocznie taki okres teraz ma,, icon_rolleyes.gif Nadwrazliwa jestem czy co icon_rolleyes.gif
miska360
a.k ladnie żeś się załatwiła 32.gif
A co do wrażliwości to się nie martw każda z nas taka jest napewno 08.gif

agnkel uważam, że noszenie wcale nie jest zle, nosiłam swojego tak ponad 5 miesięcy a potem do łóżeczka i sam zasypia, i to bez problemu icon_smile.gif koleżanka mi powiedziała, że chce czułości mojej a potem się uspokoi i miała racje icon_smile.gif i nikt mi nie wmówi że to przeyzwyczajenie icon_smile.gif jeśli uważasz że dziecku będzie lepiej to rób co Ci serce podpowiada icon_smile.gif Ja się dużo razy załamywałam bo już miałam dość ale przebolałam ten okres i jest OK icon_smile.gif
Ciesze sie że Weronisi już lepiej icon_smile.gif

Irini koleżanka niedawno przyjechał na 2 miesiące do polski i już chce wracać 08.gif ubiera pod grubą kurtke tyle rzeczy bo jej i tak jest zimno 08.gif przyzwyczaila się do ciepła greckiego 08.gif
A co do tipsów napewno znajdziesz klientki, na paznokcie nie brakuje chętnych 08.gif
Jak coś to ja sie pisze 08.gif bo swoje obgryzam 21.gif


A ja z małym ponad 2 godz na dworku i z chęcia posiedziałabym jeszcze 2 bo tak dziś ładnie i cieplutko, że aż przyjemnie 06.gif
W nocy troszke marudny budził się kilka razy ale ululałam go i dalej spanie 06.gif chyba ząbki 32.gif

Ile zrobić małemu deserek marcheweczka z jabuszkiem bo bardzo go uwielbia 06.gif
agniesia :)
a.k jak dziś noga? Jak się czujesz?

Irini ja też się pisze na paznokcie do Ciebie! I przy okazji możesz się też moimi włosami zająć icon_smile.gif Bo nie mam czasu do fryzjera pójść...

Ja dziś cały dzień w łóżku spędziłam bo mnie jakieś choróbsko rozkłada icon_sad.gif Nie mam siły na nic...

Miłego wieczoru! icon_smile.gif
agata85
agniesia- noc nie byla tragiczna, polozylam poduche pod noge i ,,lulu,, 03.gif A dzis w miare dobrze, juz tak nie boli. Wypoczywam, jak mam okazje 06.gif Najbardziej mi szkoda malego, bo czasem chce zebym to ja wziela go na rece i poszla sie z nim bawic, a tu nici z noszenia.

I bede blada jak ,,dupka,, 32.gif przez tyle czasu nie chodzenia na solarium, bez ktorego ja zyc nie moge...


A jutro na 10.00 maz musi jechac na spotkanie 37.gif I tesciowa do mnie zawita na te pare godzin 37.gif Ciekawe czy sie nie ,,pogryziemy,,, icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.