To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lutusie część VIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
AniaEL
Ja chciałam powiedzieć "do napisania" icon_biggrin.gif

Jutro jedziemy w góry, a Kinga zostaje z babciami.
Po powrocie zobaczymy, kto wygrał to starcie i czy Kinga będzie jeszcze nasza, czy już babć, które na wszystko pozwalają.

Miłego i słonecznego weekendu.



P.S. Rano widziałam Nysię 08.gif
i znowu będzie, że szpieguję
mim
My też jutro wyjeżdzamy. Już nawet na to chyba siły nie mam. Ostatnie dni siedziałam w pracy do 19, od 8 rano. Młodego nie widziałam wcale 32.gif 32.gif Padam na pysk i najchętniej bym się walnęła pod drzewem i zawinęła w koc i przespała majówkę, ale wyjazd zaklepany...

Ja też myję młodemu zęby-szczoteczką silikonową i ta pastą co Anulek pisała. Młody ją żre i tyle, mycia to nie przypomina wcale.

Byliśmy dziś u laryngologa, w takiej specjalnej poradni laryngologicznej. U jakiejś podobno słay prof Skarżyńskiego. Facet świetny zajrzał młodemu wszędzie 29.gif Bez krzyku się nie obyło ale ten ciągły kaszel to infekcja, niezaleczona dawno temu i już. Sprzęta mają tam świetne-komputery i bajery-nozdrza i gardło czyste jak łza. Nochal tylko przytkany-wszystko widać na komputerku. Słyszy najmniejszy szmer-nawet mu uszy przebadali w jakiejś specjalnej komorze i też jest ok. Także uspokoiłam się trochę, wstawiłam mu nawilżacz-zgodnie z poleceniem i sie zobaczy:)

Laski wy moje-która jedzie na zlot??? Ja się zapisałam ale jak żadnej z Was nie będzie to nie jadę saaama buuuuuu 43.gif

monilka
Eiwanka..nie przepracowuj się za mocno..Jakie sprawdziany..poluzuj uczniom, będziesz miała więcej czasu dla nas..A Polusia jaka zdolna 06.gif
AniaEl, Ada udanego wyjazdu!! Jak ja wam zazdroszczę..
Ada ja jadę na zlot..na pewno na sobotę tak jak TY..i to specjalnie ze względu na Ciebie!!!
Kanika odpocznij trochę w te wolne dni i zwolnij tempo!!
Olucha wyczynów nie powtórzyła, ale czekam cierpliwie
Mrówa trzymam kciuki żeby czarne chmury minęły przytul.gif
MiE
dzien dobry icon_razz.gif ciekawe czy mnie ktos tu pamieta?

Widze ze Wy wszystkie wyjazdowe, a ja w domku i jeszce jutro na komunie jade 21.gif a chce mi sie jak chol.... icon_razz.gif

Buziaki
MiE
gdzie Was wszystkie wywialo??
anulek2505
Hej icon_smile.gif

Widzę, że majówka sie udała, bo nikogo (prawie) nie było na forum icon_smile.gif
No myślę, ze od jutra wszystko będzie po staremu icon_smile.gificon_smile.gif
Sulichna
O faktycznie wszyscy jeszcze na majówce. My spędziliśmy cztery dni na rowerach, Anika pierwszy raz jeździła w foteliku rowerowym, spodobało jej się, nawet zaliczyła drzemkę. Jak nie zapomnę zgrać zdjęć, to jutro wrzucę. W kasku wygląda jak robot, taka mała główka i taki wielki hełm.

Eiwanka ale ta Twoja Polusia gada, Anika milczy jak zaklęta.

Monilka ząbki myjemy elmexem dla dzieci od 1roku do 6 lat, nakładam bardzo małą ilość, Anika ją zjada, pluć nie umie, ale taka ilość nie zaszkodzi.

Nika27
Cześć cioteczi

oj faktycznie pustki i sisza u nas ale ja też się do tego przyczyniam........ 37.gif
sorki ale jakiś ciężki okres mam i nie mogę się jakoś "poukładać".

Ale zaglądam tu regularnie więc czekam na majówkowe opowieści i naturalnie foteczki icon_biggrin.gif


U nas nic nowego Bartek biega jak szalony piszczy i rozrabia icon_rolleyes.gif
Stan ząbków - 12 co do osiągnięć to nic nowego - nie mówi zbyt wiele do poprzedniego słownictwa deszedł jedynie "ujo" czyli wujek wink.gif
Obecnie wszyscy troszkę chorujemy - zdziesiatkował nas katar i kaszlisko ale dajemy sobie jeszcze ze dwa dni a jak nie to hurtowa wizyta lekarska nas czeka.

No dobra biorę się za robotę a Wy piszcie co u Was !
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Jestem. Wieczorem skrobnę parę słów. Na razie wgrywam zdjęcia do albumu.

Nie spodziewałam się wielkiego ruchu przez weekend, ale aż taka cisza bardzo mnie zaskoczyła.

Nika będzie dobrze przytul.gif
Sulichna
A tu dalej spokój.

Zdrówka życzymy wszystkich chorującym.

Wczoraj spędziliśmy wieczór na chirurgi dziecięcej w szpitalu, Anika się potknęła i uderzyła czołem w ramę od obrazu stojącą na ziemi, na szczęście pozostał jej tylko guz i czerwona pręga, do wesela się zagoi.

A tu obiecane zdjęcia:
https://www.maluchy.pl/forum/Nasze-pierwsze...zki-t53227.html
AniaEL
Jak nie ma z kim pogadać, to tylko zdjęcia Wam pokażę 08.gif

Kinga na działce z dziadkiem i prababcią.




TU trochę fotek z naszego wyjazdu.

A tak teraz wyglądają przejścia graniczne w górach wink.gif


M&B jeżeli chcesz, żeby Cię pamiętać, to wklej trochę fotek Emilki, przecież nie wszystkie mają czas, żeby zaglądać na Majusie 29.gif
monilka
Witam icon_smile.gif
Dzięki za odpowiedź w sprawie pasty..pokuszę się chyba na tą anulkową i adową
Ada i jak sprawuje się nawilżacz??
Nika zdrówka duuużo przytul.gif Jak sytuacja u was?? Obyło się bez lekarza??
Sulichna zdjęcia z wyjazdu super!! Aż pozieleniałam z zazdrości icon_twisted.gif Jak mi się marzy rowerek z fotelikiem. Jak przyszła Ola na świat swój niestety sprzedałam, bo nie szło do niego zamocować fotelika..a nowego ciągle nie mam. ale jak widzę rowerzystów to aż mię ściska..tak bardzo lubię jeździć rowerem.
AniaEl ja sobie obejrzałam tylko fotko Kingi z ogródka bo z wyjazdu stronka mi się nie otwiera 32.gif Wrzuć tych gór choć trochę i napisz gdzie byliście i ile złaziliście
Znalazłam lekarza Olce w Wawie..także już na 100% będę w warszawie w sierpniu.. Co na to dwie lasie: NIka i Ada??
monilka
Chciałam wam jeszcze powiedzieć, że chyba na jakiś czas zniknę trochę z maluchów..Ostatnio jakoś weny nie mam i roboty kupa...
Olucha pod koniec długiego weekendu znowu miała ataki, także rozwój poszedł znowu się czesać..albo nie może się już przepisze na lutusie 2008 żeby być na równi diabel.gif Wsiąkłam ostatnio w inne forum, trochę tematyczne związane z Oluchą..Wam nie chce mi się już smęcić że znowu coś nie tak...bo moje ostatnie posty wyglądają, ze z Olą to i tamto..a chciałabym żeby fajna atmosfera tu była. Ogólnie zaczyna mi brakować osoby z którą mogłabym normalnie na te tematy pogadać. Jak rozmawiam z kimś znajomym to albo widzę strach w oczach ( a ja się nie boję), albo...ech..
Wpędziałam się dodatkowo w pisanie pracy dyplomowej..Koleżanka poprosiła o pomoc..ja nie odmówiłam i ślęcze wieczorami..
Czyli..czasu brak, weny również
Będę was podczytywała..co do odzywania się nie obiecuję..Proszę o wyrazumiałość i cierpliwość icon_smile.gif
To pokrótce, bo pewnie opisywania było by więcej..
buziaki Kochane
Sulichna
Witam,
Monika Ty mi tu nie pisz takich rzeczy, po to jest to forum, żeby pisać nie tylko o radościach ale też o troskach, o tym co nas gryzie i trapi. Nie umiemy ci udzielić fachowej porady, to prawda. To trzeba przeżyć (tak jak Ty), żeby mieć prawo się na te tematy wypowiadać, ale zawsze jesteśmy gotowe wysłuchać i pocieszyć !!!

Co do rowerów, to długo czekałam na ten dzień (swój rower kupiłam dopiero w tym roku), zawsze marzyłam o wspólnych rodzinnych wycieczkach.

AniaEl z Kingi prawdziwa ogrodniczka!
MiE
AniaEL rozumiem ze Ty na majowkach bylas-chyba nie da rady nic przed Toba ukryc 08.gif
Kinga super icon_smile.gif i jak aniolek wyglada za to mama na hustawce to jakas diablica 04.gif

Sulichna zdjecia superowe masz icon_smile.gif zazdroszcze takich wypadow a o tej chirurgi jak zaczelam czytac to serce w gardle mialam ;/

Nika zdrowka zycze icon_smile.gif

monilka Ty to *****oly zes teraz wywalila 08.gif jak sie nie chcesz odzywac jak wtedy bedzie Cie tu brak, a my jestesmy po to by wspierac i pocieszac... lekarzem nie jestem, ale czasem latwiej sie wygadac... wiem cos o tym ostatnio sie sama w depresje wpedzilam i jestem na lekach ale juz lepiej... czytaj i pisz wszystko co chcesz, a ja wierze ze Olka wkrotce mamusie zadziwi i nie gadaj ze o rok do tylu sie cofniesz dzieci nie mozna porownywac... no juz lepek do gory usmiech na usta i piszesz tu z nami...

a ja sie Wam pochwale ze ide z Kanika w niedziele do zoo icon_razz.gif ja sie chyba bardziej ciesze niz nasze maludy ale co tam 04.gif 04.gif 04.gif
anulek2505
Hej icon_smile.gif

Nika dużo zdrówka dla całej rodziny icon_smile.gif

Sulichna uściskaj Anikę przytul.gif A co do wyjazdu to tez zazdroszczę.

AniaEL z wyjazdu też coś zdjeć nie za dużo, widze tylko to co idziesz z plecakiem.... Ale chyba zadowolona jesteś ??????

Monilka co ty tutaj wypisujesz ???????? Wcale nas nie zanudzasz. Dobrze, że znalazłaś inne forum gdzie bardziej ciebie rozumieją w związku z chorobą Oli, ale czy z tego względu musisz nas opuścic ????? No chybaże nas już nie lubisz 41.gif Odzywaj sie do nas.

tysia2202
Czesc dziewczynki!!!

Co do mycia zabkow to ja myje narazie sama woda. Kulipilismy mu szczoreczke z jordana i maly sam myje zabki.

Sebusiowi 8 zabek wyszedl. Tydzien temu bylam z nim u fryzjera bo mialam dosc jak kazdy mowil mi ze sliczna coreczka 21.gif U fryzjera siedzial u mnie na kolanach i byl bardzo grzeczny icon_smile.gif Ale wciaz nie moge sie przyzwyczaic do jego wloskow. Calkiem inaczej wyglada zrobil sie tak duzy chlopczyk icon_smile.gif

AniaEl ale ty masz zdrowie tak lazic po gorach ja nie znosze. My na wekend tez bylismy w gorach icon_smile.gif


Dziewczyny ktora z was byla ostatnio nad morzem??? Bo my za miesiac jedziemy i nie wiem jaki wziasc wozek. Bo mam teraz ta spraceroweczke z malymi kolami i sie zastanawiam czy bedzie mi jezdzic po piasku a moze lepiej wziac wozek z pompowanymi kolami tylko to taka krowa 21.gif
Agga:)
witam 03.gif

Monilka bo ja sama chociaz nie z mala sie pofatyguje do Ciebie przelorze przez kolano i .............................

Ania i Sulichna zdiecia super

Nika wracajcie szybko do zdrowka

My wczoraj rankiem wrocilismy Daria podroz zniosla super spala jak suseł w jedna i druga strone troszke mielismy przygod najpierw mnie gdzies przewialo zab mnie tak bolal ze bez dentysty sie nie obylo cztery razy mi zeba znieczulali i tak bolalo 21.gif no i na dodatek awaria samochodu buuuuuuuuuuuu dobrze ze szwagier mechanik i obylo sie bo kosztach bez serwisu
ale to nie wszystko skasowalam sobie prawie wszystkie zdiecia 43.gif



Cala nasza czworka moj pypec byl wiekszy i nie moglam odmowic sobie tego loda 43.gif





z jezyczkiem tez jej do twarzy

eiwanka
Hej Łobuzy!
Monilka, no wiesz... CO ja tu będę powtarzać po dziewczynach... Po prostu forum bez Ciebie niepełne by było. Pamiętaj, ze po nocy przychodzi dzień, więc trochę Cię teraz poprzytulamy, a innym razem będziemy cieszyć się z Tobą.
Agga, cudne te zdjęcia, jaki piękny brzusio! Szkoda tylko, ze takie małe i nie mogłam dokładnie pooglądać naszej ślicznotki Darusi.
Tysia, ja nad morze wzięłabym spacerówkę. Po plaży żadnym dobrze się nie jeździ, a spacerówkę przynajmniej łatwo przenieść jak trzeba będzie.
I dawaj fotki małego mężczyzny!
M&B, no właśnie, nie mamy czasu na majusie wchodzić icon_wink.gif
ANia, jakaś obszerniejsza relacja by się przydała! Romantycznie było? A Kinga dzadków nie wykończyła? icon_wink.gif
Zdjęcia fajowe!
Sulichna, ucałuj małe czółko! Fajne zdjęcia!!! JA w tym roku jeszcze nie wybrałam się na rower, przydała by się przyczepka, albo drugi fotelik. TOsia w poprzednich latach jeździła chętnie.

To i ja coś powklejam! POżyczyłam aparat od kolegi i muszę taki mieć icon_wink.gif
PRzyjęłam korepetytanta i będzie na raty icon_razz.gif

Mrówa
Monilka ... nie wygłupiaj się.

Tysia ... ja mieszkam nad morzem i po piachu jazdy to sobie nie wyobrażam żadnym wózkiem. No chyba że po tym ubitym od fal blisko krawędzi wody (ale tu chyba nie ma znaczenia ... bo spacerówa też da radę ... chyba).

Agga ... ale śliczny brzusio ...

Ja pomału wstaję z wyra. Od kilku dni jestem aktywniejsza ... byłam nawet na spacerze i póki co wszystko dobrze. Niestety Olo nam ciut chorował ... przyplątała mu się prawdopodobnie bakteria w jelitach i miał rozwolnienie (na szczęście bez zatrucia żołądka). Ale dziś już zrobił normalną kupkę, w nocy teżnie było przewijania, no i odparzenia się goją wreszcie. Pomału wracamy do normalnego żywienia a marchwianka i ryż idą w odstawkę. Jestem dobrej myśli.
eiwanka


tysia2202
agga slicznie wygladasz z brzusiem icon_smile.gif

eiwanka sliczne te twoje coreczki icon_smile.gif a starsza to chyba cala mama co???

Chyba jednak wezme spacerowke jak tak mi radzicie. Teraz tylko sie modle zeby za miesiac ladna pogoda byla 21.gif
tysia2202
To ja tez pare fotek powklejam icon_smile.gif

Na placu zabaw:










U dziadzia na urodzinkach icon_smile.gif




Na ogrodku:




No i w nowej fryzurce icon_smile.gif




MiE
hej icon_razz.gif

eee no to Wam pozniej wkleje moze jakies zdjecia (jak nie zapomne 08.gif )

tysia synek sliczny i jaki ma ladny usmiech icon_smile.gif a mamusia na czym sie na placu zabaw bawila?? 29.gif
ja jade w lipcu nad morze i nie moge sie juz doczekac 06.gif

eiwanka slodkie masz Skarby icon_smile.gif buuu ja tez chce juz drugie icon_razz.gif dokad masz wlosy??

Mrowa a Ty czasem nie mialas lezec?? a widze ze z synkiem mialas nieciekawie, mam nadzieje ze juz wszystko wporzadku jest

Agga widze ze brzuszek rosnie icon_smile.gif ale ciaza Ci sluzy icon_smile.gif sliczne fotki
MiE
poki pamietam 08.gif



na spacerku





nasza rodzinka icon_razz.gif na komunii w niedziele

Mrówa
M&B ... leżałam dłuuugo. Ale lekarz po zmniejszeniu dawki leków pozwoliła mi się powoli podnosić. No i tak od kilku dni trochę sobie spaceruję po świecie. Odpukać ... nic się nie dzieje, więc mam nadzieję, że już nie będę musiała leżeć.
Zdjęcia czaderskie. ... i Młoda jaka samodzielna 29.gif
MiE
CYTAT(Mrówa @ Thu, 08 May 2008 - 09:27) *
M&B ... leżałam dłuuugo. Ale lekarz po zmniejszeniu dawki leków pozwoliła mi się powoli podnosić. No i tak od kilku dni trochę sobie spaceruję po świecie. Odpukać ... nic się nie dzieje, więc mam nadzieję, że już nie będę musiała leżeć.
Zdjęcia czaderskie. ... i Młoda jaka samodzielna 29.gif



no to oki pozwalam na spacerki tylko uwazaj na siebie 06.gif

mloda to jest diabel wcielony 21.gif uczy sie od Kingi AniEl 08.gif
Nysia
Hej hej Mamuśki
Melduję się od razu bo znowu AniaEl mi wstydu narobi icon_smile.gif

.....................

Kudłaty tez po praz pierwszy był na rowerze w majówkę - bardzo mu się podobało, nie bał się ani trochę, on w ogóle kocha wszelkie rowery małe i duże icon_smile.gif
Kask mu trochę przeszkadzał ale sie szybko przyzwyczaił




......................

Tysia a gdzie nad morze jedziesz? ja od 10 czerwca się wybieram do Sianożęt (mała dziura przy Ustroniu Morskim) i biorę zwykłą spacerówkę/parasolkę - tak jak dziewczyny pisały po piachu jeżdzić się nie da tak czy siak a spacerówkę łatwiej przenieść - no chyba że chcesz mężowi bary powiększyć to bierz wielofunkcyjny icon_smile.gif
Chociaż to tez zależy co planujesz - bo jeśli chcesz 3/4 dnia spacerować to wielofuncyjny dla Sebcia wygodniejszy - no i kosz pod spodem duży jest, wszystko zapakujesz... Ja się kwateruję w duuuuuzym zielonym ośrodku, wszystko mam na miejscu - i restaurację, place zabaw, basen, do morza pięć kroków itp więc mi duży wózek niepotrzebny ale na przykład w miejscowości gdzie jest gdzie spacerowac i co zwiedzać to inna sprawa
Ale namieszałam icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Mrówa -ciesze się że już lepiej i mróweczka pozwala mamie chodzić icon_smile.gif oby było coraz lepiej
Monilka - Ty takich głupot nie pisz bo jak do W-wy przyjedziesz to w ucho dostaniesz od forumowej delegacji icon_smile.gif tak jak dziewczyny pisały - bez Ciebie forum niepełne i od tego jesteśmy żeby Cię wysłuchać i przytulać
Eiwanka zdradź mi proszę markę Twojego wózka dla rodzeństwa icon_smile.gif bo ja już się przymierzam

Ojej - muszę uciekać bo mi się moi rycerze o jedyny miecz w domu biją icon_smile.gif zaraz wróce papa
tysia2202
M&B zdjecia sliczne icon_smile.gif mala pannica juz icon_smile.gif
Nysia ja jade do jastrzebiej gory. Tez mamy wszystko na miejscu plac zabaw, pokoj zabaw w domu w razie niepogody, restauracja blisko poza tym maja kuchnie do dyzspozycji gosci wiec mozna cos ugotowac, dysponuja lozeczkiem dla dziecka, krzeselkiem do karmienia, wanienka, nocnikiem i rowerami z fotelikiem icon_smile.gif Juz nie moge sie doczekac.
Mrówa
Fota sprzed dwóch tygodni ... Bezimienna Mała Mrówa 06.gif


mim
Monilka.... 32.gif nie odłaź...ja też nie mam weny ostatnio...ale wierz mi czytam i czytam i czytam codziennie, pisać mi się nei chce ale non stop jestem z Wami myślami. I bardzo bardzo obchodzi mnie co się u Was dzieje, co z Olą i co z Tobą. Każda informacja jest dla mnie ważna...proszę pisz...choćby małe ok:) Na zlocie będziemy się widziećicon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif A sama będziesz? Czy z kimś? Bo ja chyba sama, mój chłop nie jest entuzjastą tego typu wypraw:) A w sierpniu zapraszam serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M&B nooo już prawie zapomniałam jak wyglądasz:)icon_smile.gif Emilka piękna:)

Tysia, Sebastianek jest cud-miód. Włosy krótsze ale wygląda jeszcze ładniej:)

Ania, no Kinga jest świetna...ech te diabełki w oczach od urodzenia je ma 06.gif

Mrówa, no normalnie się wzruszyłam....ja nie wiem co mi jest ale ostatnio zrobiłam się straszna beksa-reklama pampersa mnie rozwala "sleep and play" a co tu mówić już o tym zdjęciu z brzuszka 29.gif 29.gif

Agga
ale brzunio-suuuuper!!!!!!!!!!!!

Ja póki co jestem na zwolnieniu-młody chory. Czasu na nic nie mam i nie piszę ale czytam zawsze. Buziaki:)

Powklejam trochę zdjęć, póki czas pozwala:)






anulek2505
Witajcie icon_smile.gif

Napisze ogólnie, wszytskie zdjecia superr a dzieci słodziutkie i ładniutkie icon_smile.gif

Mrówa cieszę sie, że już możesz sie podnosić icon_smile.gif

Agga super brzunio, trochę zazdroszczę 37.gif

Ada a co Mikołajkowi jest ?? Duzo zdrówka dla niego.

A teraz troche o nas. Teraz jesteśmy na etapie kupowania i sprzedawania mieszkania. Co do kupna to juz kredyt nam przyznali, teraz tylko czekamy na podpisanie umowy w banku i na notariusza i bedzie można wczodzić do mieszkania i szykowac je dla teściowej. Później remont mieszkania po teściowej dla nas no i przeprowadzka icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Tylko jest jeden minus....... coś nie mamy chętnych na nasze mieszkanie icon_sad.gif chyba cena ich przeraża. Co prawda wczoraj było jakieś młode małżeństwo i niby są chętni na mieszkanie, ale nie wiedzą czy dostaną kredyt, dzisiaj mają wszystkie się dowiedzieć w banku i dac nam odpowiedź. Męczące jest to wszystko, no ale warto pomęczyć sie dla tych 3 pokoi na parterze icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Pochwale sie też, że chyba Kacprowi alergia mija. Od ok. dwóch tygodni dostaje codziennie troche jogurtu lub serka białego a wczoraj i przedwczoraj zjadł po całym danio i jak narazie nic icon_eek.gif Śmiejmey sie z P., że w szpitalu wyleczyli go z alergii icon_smile.gif Kupy też już robi normalne, ale narazie jeszcze bierze leki, ale mam nadzieje, że to też juz mija i bedzie ok icon_smile.gif Tylko znowu mamy problem, bo zauważyliśmy że jedna nóżke stawia krzywo - tak do środka i znowu trzeba do lekarza, tylko tym razem do ortopedy icon_sad.gif Oj z tymi dziećmi.........

To i ja pochwale sie synciem icon_smile.gif










Agga:)
Ale kawalerowie nam rosna Kacper Sabus i Mikolaj sliczni a dziewczynki Eiwanki łaaaaaaaaaał no i Emilka tez duza panna
no i jezszcze najmłodszy w rodzinie Nysi slodziak maly

Anulek u nas Daria tez jedna nozke inaczej stawia ale wizyte mamy jak mala skonczy 18 miesiecy za jednym razem zaliczymy dwie frupy i bedzie oki

Ada zdrowka dla Mikolaja

Mrowka tylko oszczedzaj sie jeszcze iu nie szalej 08.gif
Agga:)
Zapomniala napisac ze po obciazeniu glukoza 75 cukrzycy nie ma falszywy alarm ale dychłam bo troszke mnie to martwilo dla pewnosci dostalam glukometr i mam mierzyc cukier jak narazie wychodzi dobrze i to bez diety 03.gif
Inek
Hej!
AnieEL, ale z Kingi mała pomocnica na tych zdjęciach icon_wink.gif a gdzie to zdjęcie robione, w jakich górach?

Monika, przytul.gif przytul.gif Nie rezygnuj z pisania tutaj, odezwij się chociaż paroma słowami…

Tysia, bo z Sebusia naprawdę słodka "dziewczynka" icon_lol.gif icon_wink.gif pewnie to samo bym powiedziała, gdybym Was zobaczyła na ulicy

Agga, ślicznie wyglądacie na tym zdjęciu całą czwórką, a Daria miód malina jak zawsze. Ile taki wózek Was kosztował?

Anulek, widzę, że masz taki wózek za którym ja się strasznie oglądam, bardzo mi się podoba i kilka już takich jeździ po moim mieście icon_biggrin.gif A Kacper do schrupania tylko !

Eiwanka, ale te Twoje dziewczyny wyrosły… Przecież dopiero co Tosia była prawie taka jak teraz Pola icon_rolleyes.gif

M&B, no to sobie Emilka pojadła icon_lol.gif i w trójkę bardzo fajnie wyglądacie icon_biggrin.gif

Nysia, a całą czwórkę pokażesz z Majówki? icon_biggrin.gif

Mrówa, cudna mała Mróweczka!

Ada, ale mi zięć przystojny rośnie!!!!!!!!! icon_lol.gif icon_lol.gif dużo zdrówka dla Mikołajka!


A ja byłam w piątek na drugim USG i Bąbel ma już 110mm!
MiE
Cos Wam te dzieci wyrosly icon_smile.gif

Ciezarnym zazdroszcze icon_smile.gif fajnie sie czyta babel ma tyle i tyle cm 03.gif

aaa i Inek masz wspaniala date porodu (moje urodzinki tylko nie ten rok 08.gif )

a dzisiaj bylismy w zoo, Kanika Nataliakluk z majowek i ja 06.gif zaraz Wam wkleje duuuuzo zdjec bo nie moglam sie zdecydowac ktore dac 21.gif
MiE
Uwaga wstawiam

Moja rodzinka:



Kanika z Emilka i ja z Ola



Bartek z Emilka Kasia z Ola



Emilka i Ola (zamiana wozkow bo w swoich marudzily 04.gif )



Kanika z EMilka Ja z Ola Natalia z mezem i Wiktorkiem



Emilka



Olka



Wiktorek



Ola i Emila




Ola Wiktorek z tata i Emila z tata






Inek
M&B, no to będę się ciesyć, jeśli urodzę w terminie icon_smile.gif
I widzę, że spotkanie się udało, świetne zdjęcia, dzieci i rodzicie icon_smile.gif
MiE
wiem wiem macie dosc ale jeszcze sa 29.gif

ja z Emila



Kasia z Ola



Bartek Emila i koza icon_razz.gif



Bartek z Emila, Kasia z Ola i Natalia z Wiktorem



Kasia z Ola



Natalia i WIktorek



Emilka z mama, Ola z mama i Wiktor z tatusiem






Inek
W żadnym wypadku dość nie mam! icon_smile.gif Ostatnie świetne, gdzie wszystkie dzieci razem 06.gif
Agga:)
M&B zdiecia super szkoda ze tak male ale dzieciaczki super musialo dzis niezle w tym Poznaniu grzac maluszki w krutkich rekawkach smigaja 03.gif

Inek wozek sprawdza sie rewelacyjnie a kosztowal 800zl
MiE
Aga jak klikniesz powinny sie powiekszyc
Agga:)
powiekszaja sie tylko strasznie dlugo mi laduje to zdiecie 21.gif
Inek
Ja się zastanawiałam nad innym wózkiem, bo ciągle mamy taki:

ciężko jest nim już teraz jeździć, nie wiem jak dam radę jeszcze całą wiosnę, lato i jesień, ale przy remoncie brakuje pieniędzy, a zdecydowaliśmy się już, że w październiku chcemy kupić podwójny wózek. Jak myślicie, kupić teraz jakąś lekką i tanią parasolkę czy wyłożyć trochę kasy na wózek spacerowy i przyda się jeszcze przy Bąblu?
MiE
Inek ja mialam tez taki dylemat, ale w koncu kupilismy taki wysrodkowany jakby co zeby byl w miare solidny i nienajtanszy ani nie najdrozszy icon_razz.gif wiem wiem zakrecilam 08.gif
Kanika
hej ja tylko na chwilkę wstąpiłam obejżeć zdjęcia, i zaraz zmykam do Olki i spać. po dzisiejszym spacerze jestem po prostu WYKOŃCZONA!!! Dawno tak nie było... jak dzis icon_smile.gif Ale dzięki dziewczynki za super dzionek icon_smile.gif
wiem ze ostatnio praktycznie nic nie pisze, ale czasu jak na lekarstwo...z pracy wracam przed 23 i nie mam juz siły siadać icon_sad.gif wybaczcie. u nas w miarę ok, w przyszłym tygodniu mamy szczepienie, DT, o ile do neigo dojdzie, bo Ola ma jakąś alergię na coś co pyli i nie wiem jak pediatra zdecyduje, ale obiecuję ze w środę sie odezwę wcześneij i na dłuzej icon_smile.gif buziaki dla was icon_smile.gif trzymajcie sie ciepło icon_smile.gif
Martuś to teraz dokąd?? Botanik, stare zoo, moze żurawiniec, albo cytadela i inne kąty??? icon_smile.gif hahaha icon_smile.gif
papaśki dobranoc zmykam spac icon_smile.gif wreszcie icon_smile.gif
monilka
Hej icon_smile.gif
Moje Kochane.. przytul.gif
Źle mnie zrozumiałyście, albo tak napisałam posta. Macie jak największe prawo się wypowiadać, radzić mi i być ze mną!!!!.
Jesli pisałam, że brakuje mi kogoś do pogadania to nie miałam w najmniejszym zamiarze na myśli was!!! Miałam na myśli osobę w realu..ojca dziecka, partnera..kogoś kto się przejmuje tak jak ja. Po prostu wszystkie decyzje spoczywają na mnie..i czasami brak mi kogoś kto by doradził i odciążył..A wy macie prawo, a nawet musicie pisać bo wiem, że to co piszecie płynie prosto z serca. Nie chciałam nikogo urazić. Chodziło mi raczej o to, że będę bywała na maluchach rzadko..Podczytuję was regularnie..ale weny brak na pisanie..Bardzo dużo dzieje się w moim życiu..dużo dobrych spraw, sporo takich sobie..Poczułam ostanio tak zwane motylki w brzuchu..Pamiętacie jak pisałam wam o spacerze na który nie poszłam..No to w końcu posżłam..za namową koleżanek..dla świętego spokju żeby już nie gadały, że się zamykam i że nie mogę być tylko dla Oli i takie tam bla, bla.. Był jeden spacer, potem drugi itp..Motylki były i co z tego..Ostatio mam nastrój na nie chce mi się nic..Funkcjonuję do czasu dopóki Olka nie pójdzie spać..potem nie chce mi się nic.. W pracy ok, z Oluchą też..a mi się nic nie chce 21.gif Niech mnie ktoś wyrwie z tego marazmu..Czytam was, ale nawet popisać mi się nie chce 32.gif
monilka
Tysia ja bym wzięła nad morze spacerówkę. Z tego co się orientuje to jedziesz do Jastrzębiej Góry. Koleżanka ostatnio była i mówiła, że tam są strome zejścia do morza i z większym wózkiem kłopot. Także spacerówka będzie lepsza. Widzę, że nie tylko Sebuś ściął włoski, ale mama również 06.gif
Agga dobrze, że z cukrzycą wszystko ok, aż odetchnęłam z ulgą brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Ucałuj maleństwo w brzuszku od ciotki przytul.gif A zdjęcia z wyjazdu przepiękne..Na tym pierwszym w Darii zakochać się można i tylko zrobić pocztówkę..Jaki masz świetny brzusio..pomacaj mnie troszkę.Ja tez taki chcę 29.gif
Mrówa Kochanie co tam u Ciebie?? Chodzisz już?? Nie odzywasz się 32.gif martwię się o Ciebie..Ja Ci chyba napisze priv, żeby w razie czego wiedzieć. Jak tam Olo?? Zdrowy już?? Bezimienna mała Mrówa jest boska 41.gif Się poryczałam jak Ada..wszystko się przypomniało
Eiwanka ale Ty masz włosy kobieto!!! A Polusia to wykapana mama!!!!!!! Te same usteczka..Tola raczej tatuś??
M&B ja nie będę się powtarzała, że Emilia cudna!! I jaka silna!! Zdolna dziewczynka nie ma co..Widzę że sama stoi, a chodzi już?? Zazdroszczę wypadu do Zoo.. U Ciebie już wszystko ok?? Ściskam jak mogę przytul.gif
Nysiu kudłatek świetny!! Jaki ma duzy sprzęt!! 04.gif Mam na myśli rower oczywiście 04.gif Jak się czujesz napisz koniecznie i mi brakuje Twoich sprawozdań co porabia kochajce się rodzeństwo i z jakimi smokami walczy icon_smile.gif
Ada słońce Ty moje ja już nie mogę się doczekać naszego spotkania na zlocie brawo_bis.gif Jejku jak ja Cię wyściskam, zagadam i wogóle..Też będę sama z Olą 06.gif A Mikołaj na tym zdjęciu z bojowniczą miną to normalnie wykapana mamusia, która rzuca w tatucia suchą bułką 06.gif
Anulek trzymam kciuki za mieszkanie. Kacperek świetny chopczyk..Tylko po kim on taki blondynek?? Świetnie, że z alergią już wszystko ok
monilka
Inek to za wielkiego, małego bąbla brawo_bis.gif brawo_bis.gif 110 mówisz..Toż to mały pudzianek 06.gif. Co do wózka to nie pomogę..
M&b Zdjęcia cuuudne..Oczywiście wypatrywałam na nich kanikę i Olę..Emilka przecudna jak lutuś normalnie
Kanika trzymam kciuki za szczepienie Oli..u mnie nie wiem kiedy dojdzie do jakiegokolwiek szczepienia bo ostanio usłyszałam, że musi minąć rok bez ataków żeby było szczepienie..Także Ola po pierwszej dawce szczepień po 6 tyg. do tej pory nie miała..jestem w tyle za murzynami..jeśli chodzi o szczepienia
Co do zniknięć z forum chiałam tylko powiedzieć że nie zniknęłam tylko ja..Niki nie ma, AniEl, Sylwii, Ma-Rity, Milli, Celi..I jeszcze by można by było wymieniać
Mrówa
Monilka ... dziękuję za pamięć ... u nas wszystko dobrze. A nie zaglądam tak często bo po miesiącu sypiania z kompem mam lekki rzesyt i jeśli świeci słońce a ja mam do wyboru klikać w pokoju albo poczytać coś w ogródku ... no to oczywiście ląduję na trawce 06.gif

Chodzę już całkiem sporo. W zasadzie to rano normalnie wstaję i jestem już aktywna do wieczora, z tym, że nie przeginam ... tu posiedzę,, tam poleżę. Ale obiad z przyjemnością też zrobię. Weekend przesiedzieliśmy na plaży ... było super tylko piach mimo licznyego prysznicowania nadal siedzi mi w uszach i innych otworach ... 03.gif

Później zapodam kilka fotek (aparat się spaceruje razem z Olem i babcią).

Nie mam weny ... lecę na dwór ... pa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.