To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lutusie część VIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
anulek2505
Hej icon_smile.gif

No w końcu jakiś ruch sie zrobił na tym naszym forum icon_smile.gif

M&B zdjecia superr, a twoja pannica to rzeczywiście prawie jak lutóweczka icon_smile.gif

Monilka jak sie ciesze, ze sie odezwałaś icon_smile.gif Dobrze, że u Oli dobrze. A co do motylków to tylko pogratulowac icon_smile.gif I sie nie łam, wiem że są takie okresy, że ma sie doły, ale szybko napewno wyjdziesz z nich i bedzie ok. Tak jak ty to mówisz "Popatrz, ze szklanka jest do połowy pełna a nie do połowy pusta" - czy jakoś tak.

Inek
my tą spacerówke mieliśmy razem z głebokim i nie wiem czy taką dostaniesz samą. a jak u was z remontem ?? Kiedy się przeprowadzacie ?????

Mrówa super że u was już ok i możesz więcej chodzić icon_smile.gif A zdjęcia koniecznie wklej jak Olo z aparatem wróci.

A u nas ok. Kacper chciałbym całymi dniami siedzieć na dworze i to nie w wózku tylko on musi na nóżkach zasuwać...... Z alergią chyba już sie pożegnaliśmy na dobre (oby nie zapeszyc). Np. w sobote Kacper zjadł całe danio, później zupę pomidorową ze śmietaną a na drugie naleśnika (z mleka naszego, w kartonie) z serem 08.gif No i nic mu do dzisiaj nie jest brawo_bis.gif
Ja też niedługo chyba będę musiała się z wami pożegnać na trochę, chociaż nie jest to pewne, bo jak nie sprzedamy mieszkania to będę miała dostęp do neta.

tysia2202
Czesc dziewczynki!!!

M&B i Kanika super zdjecia icon_smile.gif Kurcze ja tez musze sie wybrac do zoo icon_smile.gif
Mrowka to dobrze ze juz mozesz chodzic tylko uwazaj na siebie icon_smile.gif :nie nie!
Monilka tak tak ja tez scielam wloski icon_redface.gif
Agga jak dobrze ze ta cukrzyca nie jest taka grozna icon_smile.gif a poza tym kiedy sie spotkamy??? 08.gif
Kanika o 23???? przytul.gif

A co u nas? Sebus juz biega po calym mieszkaniu icon_smile.gif ladnie juz chodzi. Ciesze sie bo jak pojedziemy 14 czerwa nad moze to juz bedzie bardzo dobrze chodzil i biegal icon_smile.gif
Remont w lokalu idzie cala para. Za 2 tygodnie wymienia nam okna. Wreszcie cos sie dzieje.

Caluje was mocna przytul.gif
Mrówa
Baby moje kochane ... gdzie wy????????????????????????



Olo zakopany na stojąco


MiE
hej wpadlam postawic kolejeczke dla Was z okazji pierwszych urodzinek mojego Skarba








monilka
M&B...To już???????? icon_eek.gif icon_eek.gif Kurcze jak to szybko zleciało..
[color="#0000FF"]Emilko Kochana..sto lat od ciotek z lutusiek!!!!! Niech rosnie sliczna dziewczynka zdrowo i zawsze będzie promyczkiem słońca dla mamy i taty![/color]!
Mrówa
Emilko ... wszystkiego najwspanialszego ... życia usłanego płatkami róż i spełnienia marzeń.

pijak.gif (a co ... że w ciąży to niby nie wolno?)
MiE
dzieki wielkie dziewczyny icon_smile.gif

Mrowa jasne ze nei wolno-ja bede pila podwojnie za Ciebie i za siebie 08.gif
monilka
Dziewczynki Kochane..Z olą jest źle, nawet bardzo źle..
Proszę o modlitwę, fluidki cokolwiek dla mojej Oleńki...Pomódlcie się żeby wszystko było dobrze...
tysia2202
monilka co sie dzieje z ola??? icon_sad.gif

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
anulek2505
Monilka oczywiście fludki przesyłamy, trzymamy kciuki i się pomodlimy, ale co sie dokładnie dzieje z Olą ?????????????????????
AniaEL
Monika nieustannie myślę o Tobie i Oleńce. Wierzę, że będzie dobrze.
Jak będziesz miała siłę i taką potrzebę, pisz i dzwoń nie patrząc na porę dnia i nocy.
AniaEL
Dostałam wiadomość od Monilki: Jestem z Olą w szpitalu. Ola ma podany lek dożylny, który ma powstrzymać ataki. Jak się nie uda, to grozi jej śpiączka lub zapaść. Dziewczyny trzymajcie. Potem napiszę, bo łzy zalewają mi oczy.
Monika przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
mogę tylko tyle, a chciałabym dużo więcej
tysia2202
41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

monika trzymam mocno kciuki i caly czas mysle o was bedzie dobrze musi byc dobrze i leki musza zadzialac!!
tysia2202
meczy mnie ta Olunia icon_sad.gif


Czy ktoras z was moze pamieta gdzie jest instrukcja jak zrobic te nasze filmiki?? Chcialabym zrobic 2 czesc icon_smile.gif ale nie pamietam jak sie to robil 43.gif
eiwanka
Oluniu, Monilka, bądźcie dzielne!!!!!!!! Trzymam kciuki z całych sił!
Agga:)
Monilka badz dzielna razem z Olunia przytul.gif przytul.gif przytul.gif
gleboko wierze ze Olunia pokona to chorobsko co ja meczy
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
AniaEL
Dostałam kolejnego smsa od Monilki: Udało się.

Lek zadziałał!!!!!!

Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko dobrze.
Obie dziewczyny już wystarczająco wiele przeszły.
Monika jeszcze raz mocno Cię ściskam.
eiwanka
o Boże jak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie się poryczałam. Monilka, Oleńko mocno ściskam i przytulam!!! przytul.gif
tysia2202
Odetchnelam z ulga przytul.gif
Iśka
Monia&&&&&&&&&&&&& trzymajcie się!!!!
sylwia27
normalnie wstyd mi pisać icon_redface.gif icon_redface.gif

zakończyłam tu na etapie licznych rozmów w sprawie pracy........skończyło się tak, że dostałam propozycję pracy w 2 firmach z tej samej branży, w końcu wybrałam i wyjazd na szkolenie........siedziałam pod Łodzią, Ala miała pierwsze noce bez mamy i cycka, jakoś W. z dziadkami dał sobie radę i tym sposobem od dwu tygodni pracuję.......Ala na razie z babcią, pod koniec maja dowiemy się czy dostała się do żłobka, ale powiem Wam, ze babcia się tak super opiekuje, że może jednak będzie chciała trochę dłużej się wnuczką pozajmować....

i jeszcze od razu póki pamiętam, przeprosinki dla Kaniki, że się nie odezwałam w sprawie tego zoo, ale najzupełniej w świecie zapomniałam........
sylwia27
Właśnie przeczytałam o Oleńce........Dziewczynki Kochane, bądźcie dzielne!!!!!Olusia silna jest, najważniejsze, że lek działa, wierzę, że to wszystko pójdzie w dobrą stronę!!!!!!!!
sylwia27
Fotki maluchów śliczne, a właściwie maluchy śliczne na fotkach!!!!!!! Oczy mi wyszły jak zobaczyłam Emilkę!!!!!! MOże ona jeszcze sama chodzi, co?
sylwia27
Teraz postaram się regularnie zaglądać, wracamy do domu w okolicach 19 i potem karuzela:karmienie, kapiel, usypianie i potem samemu kolacyjka, mycie spanko.......
sylwia27
proszę więc o ponowne przyjęcie w poczet matek lutowych blagam.gif blagam.gif blagam.gif
anulek2505
Monilka jak sie cieszę icon_smile.gif Trzymajcie sie i teraz już musi być tylko lepiej!

Sylwia gratulacje !!!!!!!!!
Mrówa
Monilka ... przytul.gif ... musi być dobrze.
monilka
Hej.. icon_smile.gif
My z Olcią już w domu..zresztą wczoraj już byłyśmy (szok nie??), ale wczoraj byłam tak zmęczona, tak wypluta psychicznie, że nie miałam siły już nic pisać..
Kurcze..poryczałam się jak poczytałam jak trzymałyście za Olę kciuki 41.gif
Hmm..co do wczoraj..to był chyba jeden z najbardziej koszmarnych dni jakie przeszłyśmy z Olą razem do tej pory..Nie chcę żeby wracał
Dzień zaczął się zwyczajnie..Rano sobie wstałyśmy z Olusią..Oleńka zjadła, wzięła leki..i fajnie się sobie bawiła..Czyli wszystko ok..Ja zaczęłam odkurzać..zajęłam się dywanem i przez chwilę nie zwracałam uwagi na Olę..Obróciłam się, a ona leży na boczku, twarzą do wersalki..Pomyślałam, że się przewróciła i nie da rady podnieść..zdziwiło mnie tylko że nie wrzeszczała..Kiedy podeszłam do Olci zobaczyłam, że leży nieprzytomna..Kiedy udało mi się ją ocucić mniej więcej, połozyłam do łóżeczka, bo Olcia zazwyczaj po atakach jest senna..I wtedy się zaczęło 41.gif W trakcie snu..zaczął następować atak jeden po drugim..Podałam Oli wlewkę, którą miałam podać w ekstremalnie ciężkich przypadkach..Nie pomogło..Po wlewce znowu atak..W końcu Oleńka straciła już zupełnie kontakt..i tylko leżała (spała) z otwartymi oczkami wpatrzonymi nieruchomo przed siebie..Nie wołałam pogotowia..pojechałam z Olą od razu do szpitala, bo dzięki Bogu mam taki układ na oddziale, że Olę przyjmują od razu i bez skierowania.Skierowanie potem muszę donieść..No i podali Oli tem lek..Olcia jak pisałam wybudziła się i odzyskała świadomość..Po tym leku była nawet jakaś bardziej pobudzona..No i co?? I lekaraka mówi..to jedzie pani do domu bo my nic więcej nie zrobimy..Pocieszające jest to, że najprawdopodobniej ataki nie wrócą przynajmniej przez miesiąc..W poniedziałek porobią tylko Oli kompleksowe badania i chyba będą znowu kombinować z nowym lekiem..A dzisiaj rano moje dziecko wstało jak gdyby nigdy nic, uśmiechnęło się do mnie (ja się poryczałam) i życie toczy się dalej..
Nie znam tej choroby..sama się jej dopiero uczę..tylko wkurza mnie ta bezsilność..nie możemy nic więcej zrobić..zrobimy badania i to wszystko..ataków nie da się przewidzieć..
Na razie żyję nadzieją..do wizyty u lekarza w Wa-wie w sierpniu..W końcu Ola trafi konkretnie do epileptologa.Z tego co wyczytałam najwazniejsze jest określenie typu padaczki i leczenie jej wtedy pod tym kontem..Tutaj tego nikt nie próbuje zrobić..Gościu jest ponoć jednym z lepszych specjalistów w Polsce..Na jego stronie internetowej wyczytałam, że trafne zdiagnozowanie i leczenie padaczki daje 500% (tak jest napisane) na jej wylecznie
monilka
CYTAT(AniaEL @ Sat, 17 May 2008 - 18:25) *
Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko dobrze.
Obie dziewczyny już wystarczająco wiele przeszły.

Aniu tak bardzo bym chciała, żeby Twoje słowa były prorocze.. 41.gif .Ja chcę mieć "normalne" problemy..typu..dziecko gorączkuje, nie starcza mi od pierwszego do pierwszego..
jejku chcę wierzyć, że w końcu tak będzie..
monilka
Sylwia..gratulacje z nowej pracy..To teraz majętna się zrobiłaś..A co do przyjęcia w poczet lutusiów..to proszę podanie..i się rozpatrzy..
Mrówa..przepraszam, że wcześniej Twojego Ola nie pochwaliłam..Spodobał się bardzo Oleńce..i w końcu duet Ola z Olą byłby ciekawy..
mim
Monilka...o Boże 32.gif 32.gif 32.gif Nie mogłam pisać, normalnie nie potrafiłam jak to przeczytałam. Wyłam i modliłam się o Olę z całych sił. Wszyscy trzymaliśmy kciuki...Dopiero teraz jak napisałaś że jest ok to chce mi się pisaćicon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Kochane moje dziewczynki...jesteście jak dwie wielkie góry, których nikt i nic nie rozdzieli i zawsze będziecie razem. Na milion procent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja wiem że kiedyś ktoś Tobie i Oli wynagrodzi ten Twój strach i nerwy:)icon_smile.gif

Lek musi zadziałać i koniec!!!! Sierpień już niedaleko, wszystko się wtedy wyjaśni i będzie dobrze:)icon_smile.gificon_smile.gif Dalej trzymam za Was kciuki.

O nas nic póki co nie napiszę bo się znowu poryczałam i klawiatury nie widzęicon_smile.gif Ale tym razem ze szczęścia:)icon_smile.gificon_smile.gif
tysia2202
Czesc dziewczyny!!!

monilka jak przeczytalam co napisalas to... 41.gif najwazniejsze ze juz jest lepiej i trzymajmy sie tego ze w sierpniu bedzie jeszcze lepiej icon_smile.gif

sylwia gratuluje pracy icon_smile.gif
Mrówa
Monilka ... bardzo się cieszę że z Oleńką już lepiej. No a jak uśmiechy rozdaje to już sama rozkosz. Trzymam kciuki za was i byle do sierpnia.
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Miałam już pisać wczoraj, ale wiadomość od Monilki wytrąciłam mnie z równowagi. Nie mogłam myśleć o niczym innym, tylko o Oleńce w szpitalu. Ta choroba jest dla mnie zupełnie obca i przeraża mnie to, że dotyka ona kogoś dla mnie bliskiego, choć znanego tylko wirtualnie.
Monilka cieszę się, że lek zadziałał. Twój dzisiejszy post sprawił, że się popłakałam. W Was jest taka siła, jakiej my wszystkie pozostała nie mamy nawet razem wzięte. Ja wiem, że zaraz napiszesz, że to nie prawda. Ale nie będziesz mieć racji. I myślę, że wszystkie mamy się ze mną zgodzą.
Mam nadzieję, że lekarz z Warszawy (ja nieustannie czytam egiptolog) pomoże.

Nysia, Sulichna strasznie Wam zazdroszczę, tych rowerowych wycieczek. Kinga prędzej sama nauczy się jeździć na rowerze niż jej zramolali rodzice przypomną sobie, jak to się robi.

Nysia masz rację. Byliśmy w Gorcach i Pieninach. W planach był Beskid Sądecki, ale w Krościenku brakło sił, żeby zmagać się z podejściem na Dzwonkówkę, a potem na Prehybę.
Jedno mogę napisać. dawno się tak nie wyspałam. Bywałam tak zmęczoną po całym dniu wędrówki, że spałam po 10 godzin i nikt mnie nie budził w środku nocy, ani o nieprzyzwoitej porze nad ranem.
Kinga sobie świetnie radziła z babciami i nawet dała się podejść, bo teściowej udało się ją obciąć i teraz mam chłopaka w domu.

Anulek mam nadzieję, że wszystko wyklaruje się z tym mieszkaniem i pójdziecie na większe.

Mrówa patrząc na zdjęcie z USG śmiem twierdzić, że szykuje się piękna Mróweczka.
I Ty się nie forsuj!

Agga cieszę się, że to był tylko fałszywy alarm i nie masz cukrzycy.

Zdjęcia z zoo rewelacyjne. Widać, że Olka z Emilką, to świetne kumpele.
M&B masz taki zegarek, jaki mi zginął icon_rolleyes.gif

Sylwia ogromne gratulacje!! Możesz uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, co to za praca?

CYTAT(monilka @ Sun, 18 May 2008 - 09:22) *
Sylwia..gratulacje z nowej pracy..To teraz majętna się zrobiłaś..A co do przyjęcia w poczet lutusiów..to proszę podanie..i się rozpatrzy..

I koniecznie masę zdjęć Ali i jej mamy. Tatę możemy sobie darować.

Uwielbiam patrzeć na zdjęcia naszych Maluchów i fajnie, że ostatnio tyle ich wkleiłyście. I mogę napisać tylko to, co wszystkie pisałyście: Lutusie są śliczne i coraz większe i czasami aż trudno się nadziwić, że już są takie duże i tak bardzo samodzielne.
Zresztą mamuśki też niczego sobie icon_biggrin.gif

AniaEL
oooo Nysia widzę Cię icon_cool.gif
anulek2505
Monilka ja równiez sie cieszę, że Olunią już dobrze. Zobaczysz ten lek zadziała a do sierpnia już niedaleko. Teraz już będzie dobrze, bo wy już naprawdę za dużo przeszłyscie i się nacierpiałyście. trzymajcie się.
AniaEL
Teraz kilka słów tytułem usprawiedliwienia.
Przez ostatnie daw tygodnie była u nas piękna słoneczna pogoda, a u mnie oznacza to katar i załzawione oczy. Nie mogłam dużo siedzieć przy komputerze, więc tylko czytałam. Pisać już nie miałam siły, bo oczy nieustannie łzawiły.
Nawet leki nie pomagają. Wypadało by tylko siedzieć w domu i mieć wszystkie okna pozamykane, ale niestety moje jest typem łajzy. Do domu przychodzimy tylko na jedzenie.

Byliśmy z Kingą u alergologa. Dostała teraz inny lek, trochę silniejszy. Zmieniliśmy też mleko. Teraz Młoda jest na nutramigenie, więc nie muszę się już martwić. W sumie cała afera z aminio wyjdzie nam na dobre, bo nutramigen jest prawie o połowę tańszy.

CYTAT(M&B @ Thu, 08 May 2008 - 09:30) *
mloda to jest diabel wcielony 21.gif uczy sie od Kingi AniEl 08.gif

CYTAT(Ada25 @ Thu, 08 May 2008 - 21:35) *
Ania, no Kinga jest świetna...ech te diabełki w oczach od urodzenia je ma 06.gif

Nie przesadzacie lekko 08.gif Ja mam złote dziecko, po prostu anioł.
Kilka przykładów.
Uwielbia sprzątać. Z każdym śmieciem leci do kosza. Nawet gazety specjalnie drze, żeby mieć co wyrzucić. Tylko przed każdym wyniesieniem worka do kontenera musimy sprawdzić jego zawartość. Wyciągałam już z niego zabawki, kubki itp.
Przygotowuje mieszkanie do remontu. Dała nam do zrozumienia, że tapeta w jednym z pokojów się jej nie podoba. Przyniosła mi nawet kawałek, żebym wiedziała, która to jej nie przypadła do gustu.
Meble w kuchni też chyba jej zdaniem nadają się do wymiany. Ostatnio zabrałam jej klamkę od jednej z szafek. Jak ją zdemontowała? Nie wiem.

Kupiliśmy Kindze okulary przeciwsłoneczne

I jeszcze trochę zdjęć.
Tak Młoda ostatnio sypia.

Na działce

I na meczu Skawa - Wisła Kraków. Mistrz Polski przyjechał w najsilniejszym składzie, ale jakoś marniutko grali.
Nysia
Hej Mamuśki

Monilka - kamień z serca, uff....Bardzo, bardzo się cieszę że już jest lepiej. I naprawdę (powtarzam się, wiem) jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej siły do walki. Trzymam kciuki jak co dzień przytul.gif

AniaEl - ja w ostatniej chwili własną komórkę wyjęłam z kosza na śmieci.... i to tylko dlatego że musiałam zadzwonić a nie pamiętałam numeru i po przeszukaniu całego domu zadzwoniłam na komórę z domowego...
Co do tapet to juz postanowiliśmy na 100% że w wakacyjny remont robimy w pokojach dla dzieci gładzie na ścianach a do połowy wysokości ścian tynk akrylowy, taki z kamyczkami icon_smile.gif Wszędzie tam, gdzie tapeta odstawała choćby na 2 milimetry juz jej nie ma a gdzie nie nic odstaje tam są urocze dziurki po mieczu, łyżce kopary itp icon_smile.gif Radzę też ten pomysł rozważyć icon_smile.gif

Sylwia - gratuluję nowej pracy - to kiedy stawiasz ?

Mrówa - Twoja mróweczka to model/modelka icon_smile.gif Ja juz po usg połówkowym i nic! żadnego zdjęcia nawet nie mam, dziecię moje pomachało ręką i ciągle plecy pokazywało, chcociaż lekarz ze skóry wychodził. No ale najważniejsze że wszystko jest ok i chyba chyba (nie chcę zapeszyć) będzie Klara... póki co nic między nóżkami nie dyndało prócz pępowiny to już chyba nie urośnie...
W mieszkaniu nie ma miejsca na ekwipunek trzeciego rycerza pt. konik, tarcza, miecz i hełm icon_smile.gif jedynie na łóżeczko dla lali icon_smile.gif Poza tym nie mam imienia dla chłopca
Za miesiąc idę znowu - moja mama bardzo chce zobaczyć usg bo nigdy na takim nie była, więc zobaczymy czy to na pewno pępowina wisiała icon_smile.gif

MiE
monilka matko przenaswietsza czytalam i serce mialm w gardle... jesli chodzi o padaczke to moze bede mogla cos Ci pomc-moj brat na Nia chorowal... scikam Was mocno i serduchem jestem z Wami

Sylwia pracusiu zoo Cie ominelo 08.gif gratuluje pracy i dawaj fotki

AniaEl chcesz zegarek to Ci dam i tak czaje sie na nowy 29.gif

a ja po roczku i niby impreza sie udala ale po niej wybuchla wojna... w rezultacie dzis B gadal ze swoja matka i sie ttak wkurzyl ze po jej tekscie ze ma jej blogoslawienstwo na nasz rozwod zerwal z nia kontakt- w koncu przejrzal na oczy...

a tu macie fotki

Emcia w swoim rowerku ktorego juz nie ma-dostala dwa ten udalo sie wymienic na inne zabawki icon_razz.gif



tort



dmuchanie swieczki



teraz uwaga bo pokazuje tesciowa jakby ktos chcial lotkami rzucac, siedzi od balkonu-siostra Bartka, pozniej tesciowa pozniej moj starszy bratanek, i na koncu przyszly bratanek



tutaj my i z tylu moj brat starszy i Jego obecna hmm kobieta (?) przyszla zona




tutaj Emka z moim drugim bratem (chrzestnym)



tutaj juz po wszystkim w kuchni dyskusje (tylko nie patrzec jaki mam tam syf bo dopiero znoszone wsio ze stolu) icon_razz.gif




a tu mi sie jeszcze dwa zdjecia dodaly to tez Wam dam icon_rolleyes.gif







MiE
CYTAT(sylwia27 @ Sat, 17 May 2008 - 19:48) *
Fotki maluchów śliczne, a właściwie maluchy śliczne na fotkach!!!!!!! Oczy mi wyszły jak zobaczyłam Emilkę!!!!!! MOże ona jeszcze sama chodzi, co?



jesli to sie tyczylo mojego dziecka to juz chodzi a nawet s*****ziela 29.gif i z dnia na dzien szybciej choc na dworze wole ja za raczke trzymac, a tydzien temu w zoo nawet nam uciekla 08.gif
Nysia
CYTAT(M&B @ Mon, 19 May 2008 - 13:01) *
teraz uwaga bo pokazuje tesciowa jakby ktos chcial lotkami rzucac


M&B - 04.gif cudne hasełko, dawno się tak nie uśmiałam, chociaż sama ta sytuacja z teściową to 41.gif

i gratulacje dla kolejnego chodzącego lutusia (majowego lutusia) icon_smile.gif
AniaEL
M&B ilekroć pisałaś o swojej wyobrażałam sobie ją jako taką wielką damę, w kostiumach, kapeluszu, sypiącą achami, ochami i echami. A tu ..... takie rozczarowanie. Taka szara, zwyczajna, takie nic ..... Za to jakie wymagania.
Życzę Tobie i B., żeby dała Wam wreszcie spokój. Życie bez niej i jej dobrych rad byłoby dla Was lepsze i piękniejsze.
Emilka jest prześliczna i bardzo duża! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla najmłodszego Lutusia icon_biggrin.gif

Nysia to ja z całego serca życzę Ci dziewczynki. Tylko, co zrobisz, jeśli ona będzie chciała być rycerzem wink.gif

Mam pytanie: co kupujecie maluchom na Dzień Dziecka?
MiE
jeju jakie tu pustki nie poznaje Was icon_eek.gif

Ania ona jakis czas temu chodzila tak garsonka i kapelusz 31.gif ostatnio ja sie smieje ze chyba ma menopauze i zaczyna kupowac mlodziezowe ciuchy...

Na dzien dziecka to ja nie wiem co kupie malej, ale chyba jak nie dojedzie preent z roczku od mojego brata to dostanie wozek z lalka icon_cool.gif nie mam kasy na drogie prezenty icon_neutral.gif

dziekujemy za zyczenia 02.gif
tysia2202
Czesc dziewczyny!

M&B spoznione ale szczere zyczenia dla malenkiej lutuski icon_smile.gif ale to zlecialo i juz ona ma roczek icon_smile.gif no i gratuluje podjecia decyzji o staranie sie o rodzenstwo icon_smile.gif zycze oby udalo sie wam za pierwszym razem tak jak mi 08.gif

Mrowka zdjecia malenstwa boskie ! az zazdroszcze

Aniuel Kinga sie bardzo zmienia icon_smile.gif sliczna dziewczynka icon_smile.gif a z tym spaniem pod poduszka to jakbym widziala Sebastianka icon_smile.gif on tez tak czesto spi i w ogole ma takie pozycje do snu ze dziwie sie ze mu tak wygodnie icon_smile.gif

A co u nas? Remon w lokalu trwa teraz jest tak jedna wielka demolka 37.gif Chyba otwarcie sie troche opozlni bo dopiero ekipa ktora bedzie robic sciany klasc kafelki malowac itp wejdzie dopiero 16 czerwca 21.gif
A my 14 czerwca jedziemy nad moze wiec przed wyjazdem musze wszystkie plytki i kolory wybrac i kupic zeby wszystko juz tylko czekalo na robotnikow. We wtorek przychodza ona wymienic. No jakos to malymi kroczkami sie posowa. Dzis ide do sanepidu odebrac pozytywne zatwierdzenie naszego projektu.

Sebus biega po calym mieszkaniu i wyciaga wszystko z szafek. Dosiega klamki od naszej sypialni wiec maz wykrecil klamke bo jak wlazil do nas do sypialni to wszystko z szafek ladowalo na ziemi a wszczegolnosci moja bielizna. Po calym dniu jego zabaw mam duuuzoo sprzatania icon_smile.gif

Pozdrawiam was i nasze kochane lutusie icon_smile.gif
tysia2202
Zapraszam do obejrzenia filmiku o sebastianku czesc 2 icon_smile.gif kontynuacja pierwszego icon_smile.gif
Mrówa
Tysia ... Sebastianek prześliczny ...wzruszyłam się normalnie.

Dziś byłam u lekarza. Wszystko ok, po krwiaku ani śladu, leki nadal biorę. Mała Mrówa dziś tylko wypięła pupę i tyle ją widziałam 06.gif
tysia2202
Oj no szkoda Mrowa ze nie dowiedzialas sie co bedzie icon_smile.gif ale nawazniejsze ze jest zdrowe icon_smile.gif
Mrówa
A ja już wiem od dawna że chłopaczysko ...
Mrówa
Młody swoim sprzętem wymachuje na każdym usg odkąd go w zasadzie ma. Dziś buzi nie chciał pokazać ... szkoda bo to najlepszy czas na 3D usg. No ale może następnym razem.
Agga:)
M&B duzo slonka i zdrowka na kazdy dzien Emilce Zycze

Mrowka najmłodszy członek rodziny sliczny i dobrze ze z ciaza wszystko oki byle tak do konca przytul.gif

Tysia filmik super nawet dowidzialam tak Darie 02.gif

Ania ale czaderskie te okulary ale cena mnie troszke powalila Kinga jak zawsze sliczniutka

Daria zalatwila sprawe z okularami w inny sposob moj brat przyjechal na wekeeend na przepustke i poprosil mnie bym pomogla mu spodnie kupic oczywiscie jak na zakupy to z Daria a ze sklepy to jej zywilol wybrala sobie jakies okulary ktore byly w koszyczku i jak brat stal przy kasie to mu je dala 37.gif 01.gif dobrze ze 5zl kosztowaly 37.gif



To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.