To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lutusie część VIII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Mili84
LUTUSIE
cz.VIII



Jest Nas 34 dzieciaczków:
18 przystojniaków i 16 księżniczek



Agga;) - Agnieszka - 15.01.2007 o godz. 17.58 urodziła córeczkę Darię - 2930 g, 56 cm


Agutka24 - Agnieszka - 01.02.2007 urodziła synka Mikołaja - 3300 g, 54 cm


Mrówa -Kasia- 03.02.2007 urodziła synka Aleksandra - 3220g, 56cm


Olguchna - urodziła 4.02.2007 o godz. 12:00 synka Kacpra - 3350 g, 55 cm


Nysia - Agnieszka - urodziła 4.02.2007 o godz. 14:05 synka Krzysia - 3700 g, 56 cm


Kanika - Kasia - urodziła 04.02.2007 o godz.22:03 córeczkę Olę - 2670 g, 50 cm


Inek - Ida - urodziła 5.02.2007 o godz. 7:20 córeczkę Adę - 3100 g, 52 cm


Tysia2202 - Martyna - urodziła 6.02.2007 o godz. 12:20 synka Sebastiana - 3720 g, 56 cm


Sylwia27 - Sylwia - urodziła 6.02.2007 o godz. 22:40 córeczkę Alę - 2380 g, 49 cm


Cela - Agnieszka - urodziła 7.02.2007 o godz. 14:27 synka Pawła - 3510 g, 57 cm


Ma-Rita - Małgosia - urodziła 8.02.2007 o godz. 11:25 synka Iana - 3290 g, 49 cm


hekkate- urodziła 14.02.2007 o godz. 15:00 synka Danielka - 3600 g. 58cm


Izoldaciemnowłosa - - urodziła 14.02.2007 o godz. córeczkę Dominisie -


Nika27 - Sylwia - urodziła 15.02.2007 o godz.14:55 synka Bartusia - 3800 g, 53 cm


Doti - Dorota - urodziła 16.02.2007 o godz. 1:40 synka Dawidka - 3650 g, 55 cm


Eiwanka - Ela - urodziła 18.02.2007 o godz. 14:30 córeczkę Polę - 3350 g, 54 cm


Iśka - Monika - urodziła 18.02.2007 o godz. 18:25 córeczkę Jagodę - 3140 g, 53 cm
[/url]

Mama_Madzia - Magda - urodziła 20.02.2007 synka Konrada - 4130 g, 59 cm


Monilka - Monika - urodziła 20.02.2007 o godz. 6:35 córeczkę Olę - 3050 g, 52 cm


Mili84 - Milena - urodziła 20.02.2007 o godz. 20:36 synka Milana - 5000 g, 59 cm


Mon1k@ - Monika - 21.02.2007 urodziła córeczkę Majkę - 3000 g, 53 cm


Sulichna - urodziła 21.02.2007 o godz. 13:05 córeczkę Anikę - 3440 g, 56 cm


Edytax - Edyta - 21.01.2007 o godz. 4:50 urodziła córeczkę Weronikę - 2950 g, 53 cm


Monia:))) - Monika - urodzila 22.02.2007 o godz. 4:15 córeczkę Wiktorię - 3250 g, 55 cm


Anulek2505 - Ania - urodziła 23.02.2007 o godz. 3:45 synka Kacpra - 3610 g, 56 cm


Samonia6 - Monika - urodziła 23.02.2007 o godz. 8:40 synka Antosia - 3350 g, 55 cm


AniaEl - Ania - urodziła 26.02.2007 o godz. 14:30 córeczkę Kingę - 3000 g, 53 cm


Ada25 - Ada - urodziła 27.02.2007 o godz. 21:00 synka Mikołaja - 3820 g, 54 cm


M&B - Marta - urodziła 14.05.2007 o godz. 15.30 córeczkę Emilkę - 2980 g, 54 cm


ZAGINIONE :
Natala - Natalia - urodziła 7.02.2007 córeczkę Jagodę - 3450 g, 57 cm
Figa1 - Anita - urodziła 7.02.2007 synka Juliana - 3150 g, 55 cm
Marhab - Marta - urodziła 10.02.2007 o godz. 22:20 synka Michała - 3400 g, 54 cm
Ilonka23 - Ilonka - urodziła 21.02.2007 o godz. 16:55 córeczkę Nikolę - 2850 g, 51 cm
Mauugosiai - Małgosia - urodziła 17.02.2007 o godz. 2:30 córeczkę Martynę - 3450 g, 54 cm
Słonko1512 - Monika - urodziła 27.02.2007 o godz. 16:40 synka Kubusia - 2900 g, 57 cm
Moniczkaa84 - Monika - urodziła 28.02.2007 o godz.18 synka Bartusia

Pierwsze pogaduszki ciążowych mamusiek icon_smile.gif

https://www.maluchy.pl/forum/LUTY-2007-Ju-w...cie-t33969.html

Pogaduszki Mamusiek z dzieciątkami :

cz. I https://www.maluchy.pl/forum/Lutusie-2007Pi...emy-t40406.html
cz. II https://www.maluchy.pl/forum/Lutusie-2007-cz2--t45580.html
cz. III https://www.maluchy.pl/forum/Lutusie2007-cz3-t46893.html
cz. IV https://www.maluchy.pl/forum/Lutusie-2007-czIV-t47829.html
cz. V https://www.maluchy.pl/forum/LUTUSIE-2007-cz-V-t48733.html
cz. VI https://www.maluchy.pl/forum/LUTUSIE-2007-c...-VI-t49410.html
cz. VII https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0]
cela
jako że pierwsza przeniosłam się z cz.VII to witam na nowej odsłonie

Mili stronka super. wszyscy zliczeni, poszeregowani, zilustrowani. BRAWA brawo_bis.gif
Mrówa
hmmm ... cóż za wnętrze, jak stylowo urządzone ... i ile przestrzeni. No, no ... zostajemy, będzie nam tu dobrze.

M&B ... szczerze współczuję doświadczeń z pediatrą. Ale na szczęście trafiłaś na lekarza, który miał głowę na karku. Ja sama miałam przygody z pediatrą której z lekka puściły nerwy i wyskoczyła z tekstem, że stanowię zagrożenie dla życia własnego synka. No cóż. Chyba już wiem jakie to uczucie gdy chcesz skręcić komuś kark. Wierzę, że będzie dobrze.

Monilka ... głowa do góry ... Oleńka nadrobi wszystkie zaległości rach ciach. Wydaje mi się, że żłobek ją też w jakiś sposób będzie stymulował do rozwoju, zwłaszcza, że jest tam tak super.
cela
witam

Monilka pytałaś co u nas słychać - wszystko ok 29.gif

a tak powaznie to ja się trochę posypałam w weekend, tzn znowu gardło mi nawaliło ale jest już prawie ok tylko Paweł zaczyna ciągać nosem ale mam nadzieję że szybko mu przejdzie i w nic poważnego się nie zamieni. Przez to że dalej karmię cycem to nie mogę brać nic silnejszego tylko jakieś witaminki i Tymsal do gardła to chyba nie doleczam się do końca i co jakiś czas wraca zapalenie gardła ale mam nadzieję że już niedługo będzie bardzo ciepło to będę wygrzewała się na słonku a nie pod kołderką 06.gif
Paweł z dnia na dzień przyswaja coś nowego także nie jest z nim źle; psotnik staraszny zawsze robi na przekór a najlepsza zabawa to wylewanie picia z niekapka i zozsmarowywanie go po czym tylko się da także podłoga w całym mieszkaniu się kleji 21.gif
co do mówienia to mówi kilka standardowych słów ale do naszych przodowników Poli i Milanka to mu daleko

ok tyle . uciekam robić obiad młodemu
tysia2202
hej dziewczynki!!!

Czy moze ktoras poslac mi stronke gdzie wgrywa sie filmiki bo chce wam poslac pare filmikow icon_smile.gif
Mrówa
tysia ja ściągnęłam od mili
https://pl.tinypic.com/index.php
łatwo i dość szybko się ładuje
eiwanka
Witam się i ja w kolejnej części lutusiowych pogawędek icon_biggrin.gif Dobra robota Mili.
I od razu wkleję nowe zdjęcia, bo za chwilę mogę nie mieć już czasu, zważywszy na to, ze Pola nie chce spać. Normalnie zasypia koło 12, a dziś nic z tego. I cały czas energia ją rozpiera.





Cela, dużo zdrówka dla CIebie! I niech się Pawełek nie zarazi!
A z tą podłogą to POla też tak robi. A jeszcze chętniej kładzie się na ziemi, pluje i rozmazuje przyglądając się z wielkim zainteresowaniem 29.gif

Monilka, pewnie, ze nadrobi. Norma tak jak piszą dziewczyny to bardzo szerokie pojęcie, niektóre dzieci chodzą czy mówią wcześniej, inne na następnym etapie mogą przodować. Dobrze będzie! A spacer nie zając 06.gif

Mrówa, rewelacyjny jest z tą pilką! Cudnie się śmieje!
tysia2202
No to pierwszy filmik icon_smile.gif

wyglupy:
View My Video

tysia2202
I drugi filmik jak tanczy icon_smile.gif

View My Video
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

I ja się melduję.
Już myślałam, że przeprowadzka na 8 część będzie trwała tygodniami, a tu taka niespodzianka.

M&B czas na zmianę pediatry. Emilka chyba dopiero teraz będzie normalnie prowadzona. Czasami mam wrażenie, że lekarze po zrobieniu specjalizacji się nie douczają.

Monilka jest tak, jak piszą dziewczyny. Każde dziecko rozwija się inaczej. Olka walczy z różnymi chorobami i przez to może być trochę osłabiona. Zresztą, z tego co opisujesz, Olka naprawdę wiele potrafi. Nie każde dziecko jest wulkanem energii i może to lepiej. Cieszę się, że "znajomość" z panem ordynatorem poszła w dobrym kierunku.

Kurka, nie mam wiele czasu, więc czytam po łepkach, ale wydaje mi się, że Ma-Rita nie pochwaliła się synkiem.

Nika ja smogu, smrodu mam dość u siebie, więc wycieczkę do Warszawy sobie daruję.
Dobijają mnie turyści. Wszędzie ich pełno i czasami ciężko przejść przez miasto, a jutro pewnie będzie niezły kocioł.

Cela wracaj szybko do zdrowia i niech Pawełek się nie zarazi.

Anulek super, że Kacprowi przeszło i mam nadzieję, że się nie wróci.

Wy naprawdę wszystkie wybieracie się w wakacje nad morze? Może ktoś zrobiłby sobie wypad w góry?
Teraz szukamy dla Kingi nosidła i chyba kupimy takie
Nysia kiedyś chwaliła się swoim z alpinusa, ale ta firma chyba już ich nie produkuje, a jakoś nie chcę kupować używanego.

Martwię o swoją siostrę. Miała duszności i lekarz zalecił badania. EKG wyszło nieciekawe, zdjęcie RTG pokazało jakieś zacieki na płucu. Wszystko się wali.

Nareszcie zrobiła się ładna pogoda, więc cały dzień spędzamy na polu. W domu nie wytrzymałabym z Kingą. Lata od szuflad, do półki z butami, potem zalicza kosz na śmieci, szafki w kuchni, segreguje swoje ubrania, po swojemu układa pieluchy i każdy kabel musi sobie owinąć wokół szyi. Wieczorem lecę na pysk, a przez cały dzień mam mord w oczach. Zeby jeszcze chciała spać i dała trochę wytchnienia, ale nie. Po co marnować czas na spanie. Teraz wyręczył mnie dziadek i poszli do parku. Ciekawe, jak szybko z nią wróci wink.gif

Teraz jeszcze kilka fotek.
Jedna z ulubionych zabaw.


Wczoraj na spacerze



Matka chyba zwariowała
tysia2202
Tu rozbija sie swoim jedzikiem pchaczem icon_smile.gif

View My Video
tysia2202
Na placu zabaw icon_smile.gif

View My Video
sylwia27
Mili - BRAWO!!!!!!!!

AniaEL - dzięki za link do nosidełka 03.gif
sylwia27
a szybko enter poszedł - nosidełko bardzo fajne!!! Ania, a myślisz, żę już w przyszłym roku w Bieszczady można jechać połazic z dziećmi?
Mrówa
eiwanka ... nie ma się co dziwić, że Polę energia rozpiera. Wreszcie wiona i szkoda tracić czasu na sen. Olo wyznaje podobną filozofię. Tylko dziś po 2 godzinach uganiania się za wszystkimi kotami na osiedlu i dotknięciu każdego krzaczora padł (raptem na 45 minut). Córcia to mała piękność.

tysia ... ale czarujący mężczyzna ... loki ma jak amorek ... a do tego jakie wyczucie rytmu ... Synek pierwsza klasa.

ania ... ja chętnie bym na wakacje pojechała w góry ... tylko że coś mi się zdaje, że w tym roku to chyba sobie będę musiała odpuścić. Póki cco jeszcze nie planowaliśmy wakacji, jedynie 5-cio dniowy wypad na mazury coby spotkać się starą bandą ze studiów i z akadmika. Same dzieciate rodzinki ... wynajęliśmy całe gospodarstwo agroturystyczne ... mam nadzieję, że będzie fajnie. A co do Kingi ... to w końcu musi trzymać rękę na pulsie czy w domu wszystko gra, gary czyste, pieluchy poukładane, zapas w sam raz, śmieci posegregowane ... wszystko ok więc wieczorem może iść spać. A od rana znowu wszystko trzeba sprawdzić bo a nóż wideleć coś żeście poprzestawiali ... 08.gif
monilka
Ja tak tylko na chwilę bo jeszcze w pracy jestem..Ale śpieszę pośpieszyć z dobrymi nowinami. Dzisiaj miałam spotkanie z panią neurolog która prowadzi Olę. Okazało się że również współpracuje ze żłobkiem do którego uczęszcza Ola icon_mrgreen.gif . Obiecała, ze zleci rehabilitację Oli codziennie w żłobku. I zleci również porady w żłobku Oli u psychologa, żeby pracował i stymulował dodatkowo rozwój Oli. Poczułam się bardzo uspokojona icon_mrgreen.gif
Resztę nadrobię wieczorem i popiszę icon_mrgreen.gif
Mrówa
Monilka ... doskonałe wiadomości.
sylwia27
Monilka - jak ja lubię, jak z Twoich postów radość bije!!!

Tysia - Sebastian jest naprawdę ślicznym chłopczykiem!!! I do tego jeszcze utalentowany 03.gif

Eiwanka - dziewczynki pierwsza klasa!!! Ło matko, jak Wy będziecie musieli tych gwiazd pilnować!!!!! 03.gif 04.gif

Mrówa - leżysz?
Ma-Rita
Monilka no widzisz, ze wszystko powoli zmierza ku lepszemu icon_biggrin.gif
MiE
to znowu ja 08.gif

dzieki wam wszystkim za podtrzymanie na duchu... Emila samego mleka pepti nie chce bic, mieszam jej z bebilonem i juz jestesmy na miarce 4pepti i 2 zwyklego i jutro znowu jedno wiecej pepti icon_razz.gif oby to sie okazalo ze o mleko chodzi blagam.gif

przejrzalam filmiki i zdjecia superasne sa i jakie duze macie dzieci, zauwazylam tylko ze pewna dziewczynka biedna nie ma zabawek i musi sie pokrywkami bawic 31.gif moze zrobimy zrzutke dla niej na zabawki frajer.gif

monilka super ze z tym zlobkiem i lekarka tak wyszlo icon_mrgreen.gif

buziaki
AniaEL
CYTAT(M&B @ Tue, 01 Apr 2008 - 18:24) *
zauwazylam tylko ze pewna dziewczynka biedna nie ma zabawek i musi sie pokrywkami bawic 31.gif moze zrobimy zrzutke dla niej na zabawki frajer.gif

czekaj, jak tylko Emilka zacznie Ci grzebać w koszu na śmieci 29.gif

Monilka wspaniałe wieści. Szczęście zawsze się uśmiech do dobrych ludzi, tylko czasami trzeba poczekać na ten uśmiech.
Wracając do "zacofania" dzieci. To ja patrząc na taką Polę, to mam wrażenie, że mój Łobuz jest o lata świetlne za nią. Nie ma co porównywać jednego dziecka do drugiego.

Sylwia to mówisz, że w przyszłym roku spotykamy się w Bieszczadach 03.gif Dzieciaki będą mieć ponad dwa lata i na pewno sobie poradzą.

Teraz będzie prywata (coś jej ostatni u mnie dużo).
Dawno, dawno temu S. miał książeczkę mieszkaniową należała mu się premia gwarancyjna. Gdy teściowa kupowała mieszkanie synusiowi, to S. zrzekł się książeczki na rzecz brata (że też mnie jeszcze wtedy przy nim nie było). Po jakimś czasie teściowa znowu założyła S. książeczkę, ale ta już jest bez premii, no i nie oszukujmy się, jest marnie oprocentowana. Był to też pewien rodzaj prezentu ślubnego. Na książeczce trochę się uzbierało, ale to raczej nasza zasługa, bo jak już zostaliśmy nią "uszczęśliwieni", to wpłacaliśmy na nią co miesiąc. Podjęliśmy też decyzję, że gdy skończy się okres umowny, to ją likwidujemy i przerzucamy pieniądze na fundusz. Książeczkę mamy do 18 sierpnia i jeżeli nie chcemy, aby cała szopka zaczęła się od nowa, to musimy ją zlikwidować 19, a wtedy chcieliśmy być już na wakacjach 21.gif S. nie może sobie wziąć urlopu kiedy chce i umówił się, że bierze w drugiej połowie sierpnia. A z powodu tej książeczki wyjedziemy pięć dni później niż planowaliśmy icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Doszliśmy też S. do wniosku, że jeżeli w najbliższym czasie nie wyjdzie nam z mieszkaniem, to sobie darujemy. Przecież mieszkanie mamy. Nic to, że będziemy mogli się tam wprowadzić w nieokreślonej przyszłości i jest małe. Jest nasze i nikt (czytaj teściowa, szwagierka) nie będzie nam mógł powiedzieć, że to albo dzięki niemu, albo jego kosztem. A za oszczędności kupimy sobie działkę rekreacyjną ok. 6 arów w Zawoi z widokiem na Babią Górę. Już nawet powoli się się rozglądamy. Kupowanie działki z takim widokiem w Wadowicach mijałoby się z celem wink.gif Zresztą ceny oszalały. 25 tysięcy za ar to już lekka przesada.
sylwia27
M&B - ja się chętnie dorzucę na zabawki 03.gif Obawiam się tylko, że dla Kingi każda dziecięca zabawka to za duży banał 29.gif
sylwia27
AniaEL - a dokąd jeździliście w Bieszczady? Ustrzyki Górne może?
sylwia27
Ania - to fakt, dobrze jest sobie i tylko sobie coś zawdzięczac:)
AniaEL
W Bieszczadach byliśmy wieki temu, więc to się już nie liczy. Planowaliśmy wypad w lipcu 2006 r. (chcieliśmy przejść Główny Szlak Beskidzki), ale pojawiła sie Kinga i trzeba było zweryfikować plany.
Mój tata wybiera się w maju, więc może znajdzie coś fajnego.
mim
No i kolejna częśćicon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Super:) Mili strona wyszła Ci bomba!!!

Monilka noooooooooooooooooooooooooooo Twoje posty aż biją radością gdy piszesz o tym co udało się osiągnąć i co Ci się udało. Mi tam osobiście humor-choć zwalony zawsze się poprawia. Będzie dobrze:) Ola jeszcze pokaże na co ją stać i dorówna szybciej niż Ci się zdjae:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Tysia Sebuś jest prze prze prze uroczy!!!!

Eiwanka, ooooo matko jak Pola chodzi, ona tak sama biega????? Dla mnie to jeszcze lata świetlne nim ten mój leń tak zacznie łazić.

Cela oby Pawełka ominął Twoj wirus:)

Ania...ehhh no i wiesz co trzymajcie się tego Waszego mieszkanka. To jest Wasze i nikt Wam tego nie może zabrać. A jak grosza potrzebujesz na zabawki dl aKingi to tak jak M&B mówi się dorzuce 04.gif 04.gif 04.gif

Mrówa leż!

Sylwia
a Ala już chodzi? W sensie tak sama...bez podpórek?

My jutro idziemy na szczepienie, oczywiście i tak się nie uda bo młody charczy...ja już nie wiem co mu jest. Co tydzień jeżdżę do lekarza. Osłuchują go z każdej ze stron. W płucach nic, w oskrzelach nic a kaszle jak gruźlik i mu tam charczy w nosie że mam wrażenie że się udusi...ręce mi opadają. Wżłobku patrzą na mnie spode łba bo dzieciak chory-zaświadczenie im daje że zdrowy to nie kaszle i zabrać. No żęsz kuź... ale się zdenerwowałam no 21.gif
AniaEL
Ada może ten kaszel jest na tle alergicznym. Teraz tyle rzeczy pyli, że aż trudno się w tym połapać.
My sobie szczepienie na razie darujemy. Myślę, że zaszczepię Kingę dopiero w lecie, a poza tym alergolog nam odradzała szczepienie, aż Młoda skończy 15 miesięcy ze względu na zmiany skórne.
monilka
Cela zdrwiej szybko!!
Eiwanka ja, aż w pracy pokazywałam koleżance Polusię icon_eek.gif ..Ale mały śmigacz icon_razz.gif A siostrzyczki we dwie są rewelacyjne icon_smile.gif
AniaEl ja przy zdjęciu jak mama się chuśta z córuchną aż się usmiałam..Nawet Kinga patrzy jakby z lekka zdziwioan..Jakby chciała powiedzieć..Matka no coś ty nie wypada, nie rób obciachu icon_razz.gif . Co do mieszkanka chyba dobrą decyzję podjęliście jeśli tak się układają stosunki z "mamunią". Przynajmniej nie będziecie słuchać wypominania. A tą działeczkę to kupujcie..Oj to już wtedy będzie miejsce na wakacje icon_smile.gif
Ada to chcesz powiedzieć, że pomimo zaświadczenia, że Mikołaj zdrowy panie kazały go ze żłobka zabrać?? diabel.gif Może tam wpaść do Ciebie i zrobić jakiś porządeczek??
Mrówa i jak tam samopoczucie?? Nie wariujesz jeszcze??
Sylwia a jak było na wyjeździe??
Ma-Rita dzięki jeszcze raz. Czasami zastanawiam się skąd masz taką wiedzę?? Ty chyba medycyny nie studiujesz
monilka
To i ja wkleję trochę zdjęć:
Sesja z cyklu Ola raczkuje icon_mrgreen.gif



Tak wyglądam przed obcinką z super afro:)

A tak wyglądam po:)

Olo..a co Ty do mnie z takim małym sprzętem startujesz..Zobacz moją piłę!!!

Lasia ze mnie w tych koralach co??
monilka
Znikam już spać.Dobranoc wszystkim
A tak Aniu..a propo tych dobrych ludzi etc..Ja zawsze powtarzam sobie to co już chyba pisałam: że jak Pan Bóg zamyka drzwi to otwiera okno
I chciałam tylko zauważyć że Kanika zupełnie wsiąkła. Agga też się nie odzywa. Mam nadzieję, że u niej wszystko ok.
tysia2202
Teraz was dziewczynki zasypie troszke fotkami icon_smile.gif miedzyinnymi ze swiat icon_smile.gif

Czy zgadniecie kto jest na tym zdjeciu??? Czy to Sebastian???



Nie to ja jak mialam 1,5 roczku. Zdjecie telewizora ogladalismy w swieta filmik z mojego dziecinstwa icon_smile.gif

Z mamusia (nie smiac sie bo ja bez makijazu) 37.gif



U starej ciotki z wizyta przyniosl jej jajo swiecone icon_smile.gif



Przy wielkanocnym stole icon_smile.gif



Tak sie ladnie usmiecham do ciotek icon_smile.gif



Taki jestem w swieta elegancki icon_smile.gif






I w kapieli icon_smile.gif




I dla porownania z pierwszym zdjeciem icon_smile.gif



tysia2202
Mili zapomnialam wspomniec ze bardzo ladna 1 stronka icon_smile.gif
Mrówa
Leżę, leżę ... i już mi trochę odbija. Jutro idę do lekarza na kontrolę, to się dowiem co z tego leżenia wynikło.

tysia ... ale ty laseczka jesteś ... no i wiadomo wszem i wobec po kim synek odziedziczył urodę.

Monilka ... Olo sprzęt ma niczego sobie ... tylko piłkę może ma małą 29.gif
Oleńka wygląda ślicznie. A kto jej tak ładnie fryzurkę zrobił? Po pierwszym cięciu Ola (oczywiście przec mamę) G. powiedział, że nożyczek to ja do rąk już nie dostanę. Co najwyżej mogę Olowi paznokcie obcinać 29.gif
tysia2202
Mrowka ja laseczka??? Chyba naprawde ci "odbija" od lezenia icon_wink.gif
Mrówa
21.gif
sylwia27
Ada - może AniaEL ma rację z tym kaszlem? No bo jak badają go i jest ok, to może jakieś pyłki go podduszają? a może na nowym mieszkanku coś go drapie? Malowaliście ściany albo cuś? bo może dorosły tak nie reaguje jak dziecko...sama nie wiem......... a Ala drepta sama samiutka od jakiegoś mniej więcej miesiąca i pozytku z tego tyle, ze na spacerze chce z wózka wyłazić, a jak już jej pozwalamy dreptać to my w lewo, ona w prawo i tak w kółko 29.gif Już zastanawiam się nad wykombinowaniem takich ochraniaczy na kolana dla niej bo nie wyobrażam sobie tych jej bam latem w samym bodziaku 43.gif trzeba by wypchać jakieś dwie szmatki, połączyć i doszyć rzepy albo cuś......ale ja w takich zabawach zbyt dobra nie jestem, może Agga zajmie się produkcją 03.gif
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Nysia skrobnij, co u Was, a nie tylko czytaj.

Monilka fryzura Olki pierwsza klasa wink.gif Mój mąż chce, żebym podcięła mu wąsy i brodę, nie podjęłabyś się tego icon_lol.gif Ja go tylko raz strzygłam maszynką i biedaczyna sam musiał sobie poprawiać, a gdy sobie podcinałam grzywkę, to wylądowałam u fryzjera z przykazem, że trzeba obciąć na zapałkę icon_redface.gif

Tysia ja już kilkakrotnie pisałam, że Sebastianek jest bardzo podobny do ciebie. Ty zaś bez makijażu wyglądasz na 16 lat, a może i mniej. Tylko pozazdrościć.

Czy ktoś mojemu dziecku może wytłumaczyć, że północ to godzina duchów, a nie dzieci bawiących się w najlepsze i mających śpiących rodziców w nosie.

Kanika, Agga, Inek odezwijcie się. Szczególnie się martwię o ciężarne, ale teraz pewnie już tak będę miała do końca.
Mrówa, Ty leż i nie przejmuj się, że Ci odbija.
Jeszcze Anulek coś zamilkła. Mam nadzieję, że z Kacprem wszystko w porządku.
sylwia27
CYTAT(AniaEL @ Wed, 02 Apr 2008 - 12:20) *
Czy ktoś mojemu dziecku może wytłumaczyć, że północ to godzina duchów, a nie dzieci bawiących się w najlepsze i mających śpiących rodziców w nosie.


ja tam myślę, że Ty osiągnęłaś tu z nas największy stopień wtajemniczenia w wychowaniu dzieci więc jak Ciebie Kinga nie słucha to nasze argumenty nie dałyby i tak rady icon_smile.gif 08.gif a swoją drogą to mogłaby się zlitować 03.gif
sylwia27
Monilka - czy te fotki z obcinania to mają dobrą kolejność ??? Ja podejrzewam, że pierwsza powinna byc ta niby po obcięciu, a druga ta z dłuższymi włosami 03.gif widać do Was paczka od Aggi dozsła 04.gif

a jaką nową zabawę ma moja córka? wylewa wodę z niekapka i rozmazuje na panelach 21.gif Normalnie artystka mi rośnie 08.gif szczegół, że jak ma kredkę w ręce to bokiem rysuje 29.gif
tysia2202
Czesc dziewczynki!!!

Mrowka
mam nadzieje ze sie nie obrazilas z tym "odbija" zacytowalam ciebie icon_wink.gif
AniaEl Sebastianek ostatnio tez obudzila sie o 12 i nie chcial spac wiec wzielam go do nas do lozka a my akurat sie kladlismy spac. Tak wyrabial wyglupial sie ze o 12.30 zanioslam go do siebie i padl jak sliwka i spal do 9.00 icon_smile.gif
Sylwia a Sebus wczoraj rozmazywal mandarynke na kafelkach i sa teraz fajne plamy icon_smile.gif
sylwia27
Tysia - no laseczka to Ty jesteś!!!!!!! Bez dyskusji!!!!!!! 03.gif
Mrówa
Tysia ... luzik

sYLWIA ... NO WRESZCIE KTOŚ MNIE POPARŁ 06.gif
anulek2505
Witam icon_smile.gif

Zaraz wszystko nadrobie, ale najpierw sie odzywam. Nie było mnie przez kilka dni, ponieważ najpierw z Kacprem nie było dobrze a później mnie i P. chwyciło. Przez sobotę i niedzielę Kacper wymiotował i miał rozwolnienie. W poniedziałek sie uspokoiło, ale za to od rana mojego P. chwyciło. W poniedziałek po południu mnie i tak przeleżeliśmy do wtorku. Moja mama musiała przyjść w poniedziałek do nas i zająć się Kacper bo my nie mieliśmy siły wstać z łóżka icon_sad.gif Kacper znowu wczoraj miał biegunkę - poszliśmy do lekarza, dostał coś na rozwolnienie ale lekarka nastraszyła nas rotawirusem. Powiedziała, że jak Kacprowi się pogorszy do czwartku to mamy jechac do szpitala - już nawet mamy skierowanie icon_sad.gificon_sad.gif Dzisiaj Kacper rano znowu zrobił kupke rzadką, ale nie wymiotował, boję sie jak nie wiem co. W dodatku Kacper nie chce jeść, przez ostanie cztery dni wypił łącznie może z 200 ml mleka i zjadł 2 chrupki icon_sad.gificon_sad.gif Chudzina sie z niego zrobiła straszna icon_sad.gificon_sad.gif
Mrówa
anulek ... trzymam kciuki, żebyście wszyscy szybko wrócili do zdrowia a kacperek zwłaszcza. Niestety te wstrętne rotawirusy maja to do siebie, że jak się przyczepią to całą rodzinę po kolei często kładą do wyra. Najważniejsze, żeby Kacperkowi szybko przeszło, bo niby to nie jest niebezpieczne ale łatwo taki maluszek może się odwodnić a tego nikt nie chce. Wiem, że łatwo powiedzieć a tudniej zrobić, ale tak na wszelki ... wmuszaj w niego wodę. Moja kuzynka jak miała rotawirusa to też nie chciała przyjmować żadnych płynów ani jedzenia ... uratowało ich to, że ogromną frajdą było dla niej picie z kubka dorosłych łyżeczką ... albo tak jak mama. Co prawda większość lądowała poza buzią ale zawsze coś do brzuszka trafiło.
anulek2505
Mili super stronka icon_smile.gif

M&B przytul.gif najważniejsze że w porę poslziscie do alergologa. Jeżeli Emilka już została zdiagnozowana, dostała dobre leki i mleko to tylko z górki. Nie martw sie. Wiem że przy dziecku z alergią jest dużo zachodu ale z czasem sie przywyczaisz. Mnie też na poczatku wszytsko przerażało, a teraz pilnowanie diety, kosmetyków weszło w krew i jest ok. Z wami bedzie tak samo.
Apropo alergii. Jak Kacper teraz nic nie je to wiecie jaką ma gładziutką skórke .... cud miód.

Monilka co do postepów Oli to jestem takiego samego zdania jak Ma-Rita. A moze to od leków jakie dostaje ?? Ale pięknie napisałas że "Ola jest siódmym cudem świata" 41.gif A Olcia na zdjęciach superrrr icon_smile.gif

Mrówa Olo super icon_smile.gif

Eiwanka twoim córm też nic nie brakuje icon_smile.gif Coś mis ię zdaje że Tosia to się chyba do ciebie robi podobna icon_smile.gif

AniaEL widze że w sprawie mieszkania doszliście do takiego samego wniosku jak my. My tez zrezygnowaliśmy z szukania. Wczoraj rozwiązaliśmy umowę z tymi ludźmi którsy mieli od nas kupić. Nie ukrywam że byli trochę podłamani no ale cóż, ja nie pojdę pod most z dzieckiem żeby im oddać mieszkanie. A po drugie ja nie chce przez całe życie ciułac pieniędzy, na nic sobie nie pozwolić, żeby tylko miec 10m2 więcej mieszkania. Chcę żyć godnie i nie chcę zeby kiedykolwiek mojemu dziecku czegos zabrakło. NIe ważne są metry tylko miłość i szacunek jaki w tych metrach panuje icon_smile.gif

Ada a moze a tym kaszlem to lepiej by było do alergologa sie wybrać. Bo jak w płucach i oskrzelach czysto to kto wie. Oby nie, tfu tfu, ale zawsze lepiej sprawdzić.

Tysia mama i synek super icon_smile.gif

anulek2505
Mrówa my cały czas w niego wlewamy herbatę ze strzykawki 13.gif Odwodniony nie jest bo nawet lekarka wczoraj sprawdzała i mówiła że nie. No mam nadzieję ze z dnia na dzień bedzie coraz lepiej.
Mrówa
Zapomniałam Wam wczoraj napisać ... Olo na spacerze wyrwał laseczkę. I to starszą od siebie o dobre pół roku. Babcia opowiadała, że jak się za ręce chwycili to przemaszerowali z pół osiedla. Normalnie ja tego nie przeżyję. Sprawy wymykają mi się spod kontroli 21.gif

Olo teraz też ruszył w teren.
cela
witam
Anulek najważniejsze aby Kacper dużo pił i tak jaj pisała chyba Ma-Rita po troszeczku ale często. jak my mieliśmy taką sytuację to radzili aby dawać marchwiankę/marchewkę ze słoiczka albo czarne jagody może być herbatka albo też ze słoiczka a i aptece są jakieś specjalne preparaty ale ja nigdy nie używałam i nie wiem jakie. mam nadzieje ze z dnia na dzień będzie lepiej i nie trzeba będzie jechać do szpitala przytul.gif trzymam kciuki &&&&&&&&&&
Tysia Sebastian wygląda ślicznie taki aniołeczek a ty bez makijażu to jak 16 jak pisała AniaEl
sylwia do lata to Ada przestanie się już przewracać a jak poćwiczy bieganie to jej nie dogonisz (tak swoją drogą to już widze jak my wszystkie z językami na brodzie ganiamy za naszymi bąblami a one roześmiane są daleko z przodu 29.gif )
Mrówa a może nam napisesz co ci się śni jak śpisz laptopem 08.gif (chyba ze przez całą noc nasz ręce zajęte i niekoniecznie śpisz 06.gif )
AniaEl Kinga wie co robi. ona już zaczęła Was przyzwyczajać do tego że najlepsza zabawa to jest bez rodziców i to nocą (oj szybko zaczyna. uwazajcie)
Ewianka córy śliczne.Tosia Slicznie wygląda w bereciku i widzę że już dziewczyny razem chodzą na spacery więc ty możesz sobie odpopcząć 06.gif
Monilka i AniaEl panny pięknie się prezentują zresztą mamusie wcale nie gorzej
cela
CYTAT(anulek2505 @ Wed, 02 Apr 2008 - 13:24) *
My tez zrezygnowaliśmy z szukania. Wczoraj rozwiązaliśmy umowę z tymi ludźmi którsy mieli od nas kupić. Nie ukrywam że byli trochę podłamani no ale cóż, ja nie pojdę pod most z dzieckiem żeby im oddać mieszkanie. A po drugie ja nie chce przez całe życie ciułac pieniędzy, na nic sobie nie pozwolić, żeby tylko miec 10m2 więcej mieszkania. Chcę żyć godnie i nie chcę zeby kiedykolwiek mojemu dziecku czegos zabrakło. NIe ważne są metry tylko miłość i szacunek jaki w tych metrach panuje icon_smile.gif

gratuluję zdrowego podejścia i masz rację wszystko w swoim czasie, nic na siłe i to jeszcze kosztem rodziny.

Ada szukaj tego kabelka i wrzucaj zdjęcia
Mrówa
cela ... 02.gif a czy ja się pytam co Ty z chłopem w nocy robisz?? Ja chłopa tymczasowo nie mam to sie laptopem zadowalam icon_redface.gif
A tak na serio to ostatnio nic mi się nie śni ... podejrzana sprawa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.