To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SÅ‚odkie sierpniaczki '08

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
joakar
Body z pieskiem śliczne, bardzo je lubiłam to cherokee, jak je zobaczyłam to od razu wiedziałam, że muszę je mieć 04.gif A kupione jako jeden z pierwszych ciuszków na początku ciąży.
Patison
CYTAT(joakar @ Tue, 28 Oct 2008 - 10:24) *
Patison Dużo osób bywa na tych seansach? Wiesz nie wiem czy się zlokalizujemy 03.gif . Ja mam zagadać? o rany ja nieśmiały typ, ale ok. Można tam z wózkiem wjechać?


nie chodzi duzo, ostatnio bylo moze z 7 matek, przdostatnio z 15...roznie....
podaj mi znak szczegolny po czym Ciebie rozpoznam to ja zagadam icon_mrgreen.gif
tak, wjezdzam wozkiem, kolo kas jest winda (niestety na jeden wozek ino 21.gif ) i wjezdza sie na 3 pietro icon_wink.gif
nio to do zobaczysssssssska 06.gif

ps.
bossskie to cherokee - ja mam dwa spiworki z tego i tez fajniaste sa icon_smile.gif
Swissmarta
Moj usmieszek kochany




w koncu dzieki Magdzie icon_razz.gif
Patison
Swismarta bossski hihiihih

joakar
Rozpoznasz nas po wózku bordowym. Do tego wózka będziemy we dwie ze szwagierką.

Do zobaczenia:)
joakar
Super uśmiech:)
Swissmarta
Patison dzieki !! Popisalam sie z tym wklejaniem zdjec jak urodzona blondynka icon_razz.gif nie obrazajac blondynek icon_wink.gif
Magdalena Sierocka
joakar,ale noworodkowa jest jeszcze Kinia:)icon_smile.gifśliczna:)
swissmarta,uśmiech większy od głowy icon_biggrin.gif:D:D super:)
Barbora
joakar, swissmarta Å‚adne dzieciaczki!!!! icon_razz.gif
joakar
Magda No taka właśnie malusia jest jeszcze. Dlatego jak patrzę na wasze dzieci to mi się takie dorosłe wydają.
gosma
Joakarmalutka cudna - nawet się nie obejrzysz jak dogoni towarzystwo 03.gif Obie są piękne i mają superaśne fryzurki hehe

Swismartamój mąż mówi na taki uśmiech że dookoła głowy icon_smile.gif piękny Adaś, kawał chłopaka.

Przepraszam a my ciągle nie poznałyśmy Fryderyka!!! no jak tak można. Biała popraw się.

Barborasuper sposób z tym przystawieniem, ja się tak przyzwyczaiłam do karmienia bocznego (kładę małą na fasolkę) że już praktycznie nic innego nie próbowałam a szkoda. A jak Elieen buźka, Alicja czasem ma jakąś pojedynczą krostkę - smaruję tylko kremem oilatum teraz, nivea sos był super ale nie wiem czemu zaczął mi się rolować na buzi ??
Może my też się jakoś umówimy?? po 1 listopada powinnam odzyskać swój samochód no i może odważymy się z Alicją wyruszyć gdzieś samopas heheh bez taty 04.gif
Barbora
hej Gosma właśnie czytałam na hustowych mamach, że chcesz kupić sobie hustę dla Alicji. Ja też myślę, że wiązane sa najlepsze. To może rzeczywiście spotkamy się niedługo i pokaże ci jak się wiąże, bo to wygłąda trudno, ale jak się nauczysz to jest łatwe 29.gif06.gif
Barbora
Eileen buźka się bardzo poprawiła, cały czas smaruję tym robionym kremem z wit. A. Już zaczęłam powoli znów wprowadzać nabiał do swojej diety i narazie ok.
gosma
o dzięki Ci kochana z instruktażem to już się tak nie boję 06.gif to teraz tylko co wybrać ehhhh
Barbora
w tym nie poradzÄ™, bo ja mam hustÄ™ domowej roboty
gosiaczek27
[/URL][/img]
gosiaczek27
[/URL][/img]
gosiaczek27
gosiaczek27
[/URL][/img]
gosiaczek27
[/URL][/img]
gosiaczek27
[/URL][/img]
gosiaczek27
[/URL][/img]
Magdalena Sierocka
hihi gosiaczek ma napad D:D:D:D:D:D:D
Magdalena Sierocka
ja też chcę chustę kupić!!!A właściwie to juz kupiłam,na allegro. Trochę się peniam bo kupiłam za 65zł robioną przez jakąś klientkę,100% len jak się reklamuje. Trochę duża różnica w cenie (Nati kosztują 189zł!) i nie wiem czy nie będzie gorsza. Ale barbora mówisz żety też masz szytą własnoręcznie.
A czy bedę mogła nosić dziecko twarzą do zewnątrz??Bo nigdzie na zdjęciach tak nie widziałam a na tym mi nabjardziej zależy.
Swissmarta
Kupilam Adaskowi nowe smoki, sa rewelacyjne. Firmy AVENT, mam z niej tez pompke reczna z butelkami i taka torbe termiczna na pokarm. Maja ksztalt sutka, bez tej scietej koncowki i nie przylagaja tak do buzki obudowa i maja wiecej tych dziurek po bokach. Wczesniej uzywalismy Bibi i maly mial odcisniete obwodke od smoka i robily mu sie plamy od zaschnietej sliny, balam sie ze zaczna mu sie odparzenia na buzce robic. Kurcze jak to czlowiek nie wie, ze takie fajne rzeczy sa juz na rynku...
Swissmarta
Magda ja tez nie widzialam takiego wiazania i tez sie nad tym ostatnio zastanawialam, bo Adas robi sie coraz bardziej ciekawy otoczenia.
maultier
Ja tam tez aventu jestem zadowolona. Smoki sie sprawdzaja, a torba termiczna wg mnie lepsza i niz termosy ze steropianem.
Barbora
CYTAT(Magdalena Sierocka @ Tue, 28 Oct 2008 - 14:32) *
ja też chcę chustę kupić!!!A właściwie to juz kupiłam,na allegro. Trochę się peniam bo kupiłam za 65zł robioną przez jakąś klientkę,100% len jak się reklamuje. Trochę duża różnica w cenie (Nati kosztują 189zł!) i nie wiem czy nie będzie gorsza. Ale barbora mówisz żety też masz szytą własnoręcznie.
A czy bedę mogła nosić dziecko twarzą do zewnątrz??Bo nigdzie na zdjęciach tak nie widziałam a na tym mi nabjardziej zależy.


Magda ja też nie widziałam, żeby było można nosić dziecko twarzą na zewnątrz, teraz dopóki jeszcze nie takie duże dziecko, to możesz jeszcze nosić jak w kołysce, a może by sie dało go bardziej przekręcic, zeby sobie patrzył na zewnątrz. Wiesz co popróbuje z Eileen i powiem ci 06.gif

Nie wiem dlaczego te chusty są takie drogie, przecież to jest tylko kawał materiału. dla mnie robiła kuzynka. W rodzinie porobiła wszystkim i wszyscy zadowoleni 08.gif
Barbora
Eileen już 4 dzień nie robi kupkę (ostatnio to w piątek wieczorem). Z Jonathanem tak nigdy nie miałam, wiec nie wiem czy się martwic, on robił kilka razy dziennie. Ale Eileen to normalnie robi raz na dzień lub nawet raz na 2 dni.
Swissmarta
Barbora moj lekarz mowi ze niemowlaki moga do 5 dni nie robic kupi,powyzej nalezy sie skonsultowac z lekarzem, moze po prostu przyjmuje tyle pokarmu ile potrzebuje i nie ma co wydalac.
Magdalena Sierocka
dokładnie,5 dni to norma a nawet tydzień-chyba że kupka która zrobi jest bardzo twarda i ciemna (oznaka zatwardzenia).
Barbora
Dzięki, więc czekam jeszcze jeden dzień 29.gif
A czy dzieci karmione piersią mogą mieć zatwardzenie, bo myślałam że nie.
Patison
CYTAT(Barbora @ Tue, 28 Oct 2008 - 16:04) *
A czy dzieci karmione piersią mogą mieć zatwardzenie, bo myślałam że nie.


zatwardznie jako takie nie ale czasem jest ciezej zrobic jak np mama malo pije

ja polecialam do pediatry jak maly mi 5 dni nie robil kupy, ale ona pobadala brzuch i stwrdzila ze wszytsko ok-nie twardy, choc kal wyczuwa wiec zalecila dac jednorazowo pol czopka dzieciowego
Oktawian robil codziennie, pare razy dziennie nawet a od tego czasu (bylo to jakos miesiac temu) robi co 2/3 dni i ja juz nie panikue bo brzuszek badam i twardy nie jest a maly nie placze brzuszkowo icon_wink.gif


Ja uwielbiam avent oraz tommee tippee - te dwie firmy
aaa i nie lubi smoczkow tych z brazowej gumy - zapomnialam jak sie ten "material" nazywa....

maultier
No ja smoczkow z lateksu przy Eryku nie moglam nawet uzywac. Raz jak mi w butli przegryzl smoczek to dalam taki (przy zakupie butelki byl brazowy a ja zawsze wymienialam na przezroczyste) to calego mi go wysypalo.
A co do kupki jak widze ze sie prezy i za nic nie umie to daje czopka. Przy Elizie narazie zdarzylo sie raz. Eryk mial wieksze problemy kupkowe. Potrafil pol dnia sie prezyc i plakac bo kupy nie umial zrobic.
Swissmarta
Moj Adasiek tak sie prezyl w niedziele, prezyl sie i poplakiwal i jak w koncu strzelil kupke to po sama szyje icon_razz.gif
Barbora
Eileen właśnie zrobiła 29.gif więc jest ok 06.gif
Barbora
A co do smoczków, to Eileen na początku w ogóle nie chciała tego przezroczystego, więc daliśmy brązowy (lateksowy), ale słyszałam, że ten lateksowy podobno "uzależnia", więc trudniej go potem oduczyć. czy słyszałyście coś na ten temat? Więc teraz próbujemy ją przestawić na przezroczysty, chyba pójdę kupić ten z aventu, jak o nim tak dobrze piszecie 06.gif
Biała
CYTAT(Magdalena Sierocka @ Wed, 22 Oct 2008 - 19:50) *
biała,a pracujesz ile godzin dziennie?i co zrobisz z Frycem?


Patrzcie, ale mi się zdjęcie udało zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to wcale nie taka prosta sprawa:)

Ja nie pracuje madziu. Chyba cos sie nie zrozumiałyśmy...
Pisałam ze wracam do roboty w lutym. mam nienormowany czas pracy, ale zaczynam nowy etat po powrocie (awansowalam na kilka dni przed zwolnieniem lekarskim) i pewnie bede pracowac po 10 godzin...
dla fryca w grudniu zaczynamy szukac niani
Biała
CYTAT(Magdalena Sierocka @ Thu, 23 Oct 2008 - 13:11) *
Zastanawiam się nad kupnem chusty lub nosidełka. Co o tym sądzicie??
Ciężko mi jest nosić Oskara,po 10min to wysiadam a on zaczął lubić być w pionie.

ja mam i to i to. ALe jakos nie moge sie zebrac do nauki wiazania chusty, choc codzien sobie obiecuje. super jest, bo skoczyc po xhleb mozna, a nie caly rytual z ubieraniem i pakowaniemw wozek...
Biała
Widze, ze poruszalyscie temat fajek i piffka. Hmmm, mniam! Paliłąm przed ciaza - przez 10 lat. Z chwila ujrzenia dwoch paskowna tescie - ani macha. maz pali.
mam nadzieje,ze nie wroce do nalogu, ale nie wiem. jak pisala madzia - z bronkiem to para nierozerwalan! a ja jestem smakoszem piwa... teraznczasem pije niskoalkoholowe, ale tylko z sokiem przechodzi przez gardlo. Tez marze o browarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Biała
Madziu ale ten Oskar fajny...
Joakar dziewuszki super! Ale w ogóle do siebie niepodobne...

Biała
swissmarta - od razu widać, że chłop z jajami! cholera, albo te dzieciaki naprawde takie fajne, albo zmienilo mi sie podejszcie do maluchow!
Biała
widze gosma, że zaczynasz mnie molestowac o zdjecie... ups
wiem wiem - madra dziewczynka jestem wiec musze sie nauczyc wstawiac zdjecia. ale mi sie... NIE CHCE icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif Moge Ci wyslac na @
Swoja droga to mam obiecana lekcje u Patisonka ale chyba sie jej nie doczekam 32.gif Jeśli tylko mnie zaprosi to ja chetnie sie wybiore. Ja juz w jej odwiedziny nie wierze 41.gif

P.S. Tylko nie powtarzaj tego Patisonkowi, żeby nie myslala, ze sie wpraszam 03.gif
Biała
swissmarta czemu nic sie nie odzywasz? przeciez Cie widze
Biała
no dobra, spadam, bo nie ma z kim konwersowac.
zaraz zreszta moj klocek (6700 29.gif ) sie obudzi i trzeba go bedzie cwiczyc (mam to robic 6 razy dziebnnie po 20 mint, ale jak robie 3 po 10 minut to jest dobrze).
nie moge sluchac jak on placze przy przymusowym lezeniu na brzuchu. przewaznie meczy go mąż, ale dzis wpadnie do chaty na 15 minut wiec ja jestem skazana na łzy (Frycka i moje).

Jak Wasze pociechy z tymi głowami? Bo Frycuś niby trzyma, ale nie podpiera sie tak fajnie jak Okti rączkami. Musze mu trzymac rozprostowane paluszki, bo jednak piąstki wygrywaja...
Swissmarta
A bo gadam z rodzinka w Polszy icon_razz.gif
Adas chlop z jajami, zgadzam sie, po tatusiu icon_smile.gif
Patison
Biala, dawaj foty do mnie na maila!!!! 06.gif 06.gif patrycja@zolnierek.pl
a poza tym to ja zaraszam any time - mow kiedy tylko mozesz
no ja do Ciebie....wiesz....TY zmotoryzowana to Tobie latwiej wiec kaman 04.gif 06.gif
Biała
no mysle, ze po tatusiu 06.gif ale odrazu widac (z buźki) ze chlopak!

hej Patisonie
Swissmarta
Biala nam lekarz tez kazal cwiczyc Adasia, trzyma glowke wydawalo mi sie dosc mocno, ale widocznie nie tak jak trzeba.
Tez nie lubi na brzuszki, ale znalazlam na niego metode, klade sie twarza do niego na lozku i do niego gadam i sie usmiechac i jakos sie rozochoca...no ale tez nie trwa to tak dlugo jak bym chciala.

W koncu jakis dzeiciaczek wiekszy od mojego Adasia, moj wazy 6520 icon_smile.gif
Swissmarta
dubel bubel icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.