To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Słodkie sierpniaczki '08

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
Magdalena Sierocka
Delfinka,pierwszyraz Anisięwidzę ,śliczna jest:)icon_smile.gif A gdzie Damian ma przepraszam skazę?Glładka buzia!! Dzidziulek z niego full wypas:D:D
Delfinka
Madzia no tak wyglądał prawie miesiac temu icon_sad.gif Bo to na 3 m-ce taką sesje mu zrobiłam. Dosłownie 3 dni później go wywaliło i tak zostało do dziś icon_sad.gif
lola980
Delfinka ale ślicznosci te twoje dzieciaczki....
gosiaczek27
Delfi przecudowne te twoje dzieciatka!!!! icon_smile.gif
Patison
Delfinkuuu przewspaniale dzieciaki masz - no i wiesz co...oni serio sa podobni icon_wink.gif ju noł icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Bialutka na spotkanie sie umowiny KONIECZNIE w Nowym Roku icon_smile.gif no upichce cos, spokojnie...upichce 01.gif
kochana Wesolych, Milosnych i wielce radosnych Swiat z_choinka.gif z_choinka.gif cmokssss przytul.gif

Dzis z synkiem ubralam choinke icon_smile.gif oto ona....juz nawet prezenty pod nia 29.gif 04.gif



Delfinka
Pati no toś się pospieszyła, oba prezenty fajne ale ten zapakowany w paseczki chyba jeszcze bardziej icon_wink.gif
Co do "braci" to mam takie 1-no skóra zdarta icon_wink.gif ale żaba coś nie działa i dzis nie wstawie icon_sad.gif

dziewczynki dzięki za ciepłe słowa icon_smile.gif

No ja w tej całej akcji alergowej to mam i z czego się cieszyć icon_smile.gif Mój syneczek i już bez najmniejszych problemów obraca się na brzuszek icon_smile.gif juuuuuuuhuuuuuu!!!Trochę mu ciągle było ciężko przerzucić to 7200 mimo że ćwiczył i stękał codziennie wytrwale icon_wink.gif i myślałam że najwcześniej po świętach a tu proszę jeszcze 4 miechów nie skonczył icon_smile.gif

Dziewczynki co do fenistilu to ja się boję, mimo że że bez recepty ale też wiem, że zanim dziecko skończy 1 rok to nalezy uważać z tym i pod ścisłą kontrolą lekarza podawać.

Życzeń jeszcze nie skłądam...łudze się że jeszcze będę miała kiedy klapnąć, chociażby już na tym jednym wyrobionym półdupku i z jednym okiem icon_wink.gif
Patison
Delfinko czekam zatem na zdjecie icon_smile.gif
No i braaaaaaaawo dla Damianka 23.gif 23.gif juz sie przekreca na brzuch - zdolniacha icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
a moj wciaz nawet na bok nie 32.gif 32.gif a cwicze no.....
Delf a w ciagu dnia, to gdzie lezy sobie Twoj syneczek, co robi, ja spedza czas "poza mama" icon_smile.gif
Delfinka
Pati Domiś baaaardzo dużo leży na podłodze na kocyku. Swoje łóżeczko to on właściwie zna tylko wieczorem i w nocy - może dlatego nie robi mi numerów i prawie natychmiast w nim zasypia. Do lezaczka wkładam jak musze go mieć na oku i ciagle zmieniam swój "pobyt" w innym pomieszczniu. A tak bardzo dużo na wolnej przestrzeni by miał pole do działania i swobodę w wygibaskach. A zabawki jak tylko zaczynał "boczkować" to kładłam tak wyżej by go zmusić do obkręcania głowy a co za tym idzie potem całego ciałka. No i oczywiście im zabawka bardziej ulubiona tym motywacja była większa by to chwycić icon_wink.gif No i kocyk tez lata po całym domu co by nudno nie było.

Wiem że wózki są róznej wielkości i szerokości ale czy Wy trzymacie dzieci jeszcze w "nosidłach" wkładach? Ja już jakiś czas temu musiałam wyciągnąć a tu trąbią że zima lada dzień pełną gębą. Przypomniałao mi się że Anitka to całą zimę w tym jeżdziła i mogłam dodatkowo mieć okrycie bo nosidło z "klapką". Wogóle jak tak na niego patrze i gdyby nie to że nie umie siedzieć ( chciaż chyba bardzo by chciał i muszę go po szyję obowiązkowo spinac w leżaczku bo tragedia gotowa ) to spokojnie wyglada mi na pół roczne dziecko! Jak bedzie miał rok to chyba wstyd do wózka bedzie go wkładać bo nogami będzie po chodniku szurał icon_wink.gif Ale to jeszcze 100 razy może się zmienić, ale niech rośnie, rośnie i w tatusia pójdzie icon_smile.gif
Delfinka
Dziewczynki widzę że u mnie już sieć ledwo dycha a znjąc swoje szczęście jak będa chciała coś napisać to będzie zapchane icon_wink.gif
A jutro mam starszego promyczka już w domu wiec nawet nie przycupne.


Tak więc :

Małą gwiazdkę przed świętami
przyjmijcie proszę z życzeniami.
Może spełni się marzenie
białe Boże Narodzenie
lub, gdy przyjdzie Wam ochota
niech to będzie gwiazdka złota.
Bo, gdy spada taka z nieba
wtedy zawsze marzyc trzeba.
No, a jeśli tak się zdarzy,
że srebrzysta Wam się marzy
możecie także taką zdobyć
i choinkę nią ozdobić.
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
i choinka lśni już cała.
Naszych marzeń jest spełnieniem
bo jest piękna jak marzenie,
a pomarzyć czasem trzeba
każdy pragnie gwiazdki z nieba.



Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i dziekuje Wam za to że jesteście!!!!
gosma
Delfaleś pięknie świątecznie zrobiła icon_smile.gif pięknie no...
z tym fenistilem to masz rację jakbym miała sama dawać pewnie też bym sie zastanawiała a że mi przepisuje to się mądruję icon_wink.gif
Jak pisałaś o Damianku to jakbym o Alicji czytała ostatnio ktoś się mnie zapytał czy ma 5 czy 6 miesięcy hehe, zresztą wagą już dogoniła koleżankę z marca :)ja mam osobno głęboki - gondolę i spacerówkę no i już zamówiłam porządny śpiwór do spacerówki bo po nowym roku będziemy musiały się przesiąść. W gondolce to panna jest od "dechy do dechy" i nie dość że niedługo nie będzie ruchu to pazurkami mi dziurki w obiciu wydrapie.
dzieciaczki masz kochana modelowe!


Pati choinka z prezencikami WOW!!! prezenciki obydwa przystojne zabójczo, aż mi wstyd że ja nie ubrałam ale skoro na całe święta wyjeżdżamy to jakoś nie miałam nastroju, mąż się śmieje że ubierzemy po nowym roku tańsze będą 29.gif

My jutro w drogę więc ja też już dzisiaj składam

NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA ŚWIĄT PEŁNYCH MIŁOŚCI CIEPEŁKA I ROZEŚMIANYCH MALUSZKÓW!!!!!
a w Nowym roku

Delfinko żeby się skończyły pieruńskie uczulenia nienie.gif
Madzia żeby Oskarek całą noc i bez kleiku spał jak suseł 04.gif
Biała żeby Fryc pił z butli kiedy mama ma ochotę wyjść 03.gif
Pati żeby się Oktawian przewracał z pleca na brzuch i we wszystkie strony 37.gif
Maultier żeby Elizie w końcu wylazły te jedynki 21.gif
Swissmarta żebyś miała jak najwięcej zaprzyjaźnionych mam dookoła 06.gif
Gosiaczek żeby Nikolka już nigdy nie cierpiała z powodu wrednych jelit nienie.gif
Mamo JiP żebyś zawsze znalazła dla nas chwilkę 48.gif
Grrubasku SIŁY SIŁY SIŁY dla swoich skarbów 08.gif
Barbora żeby nam się w końcu udało wypić herbatkę, albo kawkę zbożową przytul.gif
Iwona H żeby Paulinka zdolniacha tak samo szybko usiadła jak się przekręca na boczki
Gunia żeby Tosieńka podnosiła pięknie główkę nie tylko do rehabilitanta 04.gif
lola żeby mały jednak nie miał skazy białkowej
joakar żeyś przetrwała z nami wprowadzanie jedzonka 04.gif


eehhhhh i wszystkiego mamuśki - buziaki
jak coś pokręciłam to przepraszam ale ja tez jednym okiem i jednym półdupkiem 08.gif

edytowałam bo offcorso się zapomniałam sorki blagam.gif
gosma
i mam do was jeszcze jedno pytanie - chciałybyście sprywatyzować forum? tzn żeby było wyłącznie dla nas i żeby nikt nie mógł na nie wchodzić i podglądać??
zauważyłam że coraz więcej ekip tak robi i tak do przemyślenia 03.gif
pozdruuffffki
Patison
CYTAT(Delfinka @ Mon, 22 Dec 2008 - 11:49) *
Pati Domiś baaaardzo dużo leży na podłodze na kocyku..........................
no i tak czytam i czytam i mam identico noo...to znaczy:
- Oktawian w lozeczku TYLKO spi
- w dzien lecy na kocyku, na macie, na kanapie
- lezaczek jest potrzebny gdy np kapie sie a on nie spi, gotuje dluzej a on sie nudzi juz sam, jem a on sie nudzi sam...
Do tego cwiczymy...wiec DLACZEGO dlaczego taki leniwiec no icon_rolleyes.gif
CYTAT(Delfinka @ Mon, 22 Dec 2008 - 11:49) *
Wiem że wózki są róznej wielkości i szerokości ale czy Wy trzymacie dzieci jeszcze w "nosidłach" wkładach?
nie bardzo wiem o jakie nosidla chodzi icon_redface.gif icon_redface.gif

Gosma 06.gif cudne zyczenia i jakze dziko sympatycznie ze do kazdej z osobna, cmok kochana przytul.gif dziekuje 06.gif

Mi nie zalezy na zamykaniu watku, nic chyba az tak intymnego nie piszemy co? nie jestem ani na TAK ani na NIE icon_wink.gif

Wybralam sie dzis w odwiedziny do przyjaciolki icon_smile.gif a ze nie mieszka daleko (maks 10min piechota) a droga do nie srdnio sprzyjajaca wozkom, poza tym wyciagac mi sie go nie chcialo to wsadzilam mlodego w chuste icon_smile.gif faaaajnie





Delfinka
Pati wyciągaj z chusty i oddawaj mojego synka!!!!! icon_wink.gif Wiesz no faktycznie tak samo funkcjonujemy icon_wink.gif A staraj się go zabawiać tak wiesz z boku ale jakby nad głową. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi. damisia to zmotywowała "myszka" on poprostu się za nią trzęsie, wiec ja tą jego myszkę kładałam tak że jak ją chce to prosze bardzo ale sam icon_wink.gif
Gosma ja jestem za icon_smile.gif A co! A jesli idzie o życzenia to chyle czołą za tak indywidualne i za swoje bardzo dziekuje icon_smile.gif

Pati no mam taki wózek że jak na płasko a dziecko malutkie to wkładasz do niego takie nosidło, wkład by Ci dzidzia się nie zgubiła w wózku icon_wink.gif A potem jak rośnie to wkład wyciągasz i jest więcej miejsca a póxniej to już spacerówke z tego robie.
Delfinka
Gunia!!! No dość już tych smakowitych zapachów! wychodz z kuchni i sie odezwij icon_wink.gif
Magdalena Sierocka
gosma, ale fajne życzenia:):)Dzięki

Oskar się nawet na boczek nie przekręca hehe.

Dzisiaj podjęłam najtrudniejszą decyzję w moim życiu - przestałam karmićpiersią.
O dziwo Oskar znosi to lepiej niżja, je sobie z butli,łyknąl trochę ziemniaczka,wypił trochę soczku jabłkowego,jak płakał to przytuliłam go do piersi i dałam smoczka i był zadowolony.
Ja natomiast źle to znoszę,jak widzę mleko wypływające mi z piersito płaczę. MAm go strasznie dużo,pediatra przepisaął mi homeopatyczne granulki i piję szałwię. Mimo to piersi mam jak balony i bolą,spuszczam trochę by ulżyć.
Jutro kupie Sinlac,mam muraz dawać jako kaszkę.

Chcę żeby już mleczkoprzestało lecieć,chcę już to miec za sobą 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 32.gif 32.gif 32.gif 32.gif
Patison
CYTAT(Delfinka @ Mon, 22 Dec 2008 - 21:30) *
Pati wyciągaj z chusty i oddawaj mojego synka!!!!! icon_wink.gif

04.gif 04.gif
no to bede o motywowac z tylu z boku icon_wink.gif dziekuje icon_smile.gif

aaa takie nosidlo, oka oka juz wiem - ja tekirgo nie mam, mam zwykla gondole i mam nadzieje ze uda mi sie go w niej przewozic do konca zimy

i aa
aaaaaa
aaaaaaaaaaaa
aaaaa!!!!!!!!zwazylam go dzis - 7800 37.gif 37.gif 37.gif
Patison
Magdalena przytul.gif scissssk tulll cmokssss przytul.gif
i powiem Ci cos, tylko nie mow nikomu oki...wiem to ja to WIEM ze tym razem bede mialam tak jak Ty......przy Wiktorze rozeszlo mi sie to po kosciach, nie zalowalam, ccialam a teraz...niby chce jak bedzie 6 mies konczyl, niby sie doczekac tych nowosci nie moge, ale bedie psikro oj bedzie, wiem.... 41.gif
scisssk raz jeszcze kochana przytul.gif dzielna jestes
grubassek:)
Gosma dzieki za zyczenia:) ja Tobie rowniez zycze duzo sily, zdrowka i rodzinnych świąt!!!
Patison zrobilam dzisaij pierniczki- są super. bardzo latwy przepis, dodalam tylko lyzke kakao bo kolorek taki jasny wyszedl:)
Patison
Grubasssku ciesze sie ze smakuja icon_smile.gif
ps. kiedy nam pokazesz swoje skarby?? icon_biggrin.gif
gosiaczek27
Gosma Dzieki za życzonka! A tak wogóle......
WESOŁYCH ŚWIAT BOZEGO NARODZENIA,SPEŁNIENIA MARZEŃ,DUZO PREZETOW,POCIECHY Z DZIECI,MIŁOSCI!!
WSZYSTKIM MAMUNIĄ ŻYCZE Z CAŁEGO SERDUSZKA!!!
gosiaczek27
mADZI GRATULUJE DECYZJI!
Nie martw sie kochana bedzie dobrze,krzywdy synkowi nie wyżadzasz,ciesz sie ze mały tak to dobrze znosi.buziole ogromne
gosiaczek27
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NIKOLI I OSKARKA DZIS KOŃCZA NASZE SKARBUNIE 5 MIES. brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif przytul.gif
Magdalena Sierocka
5 miesięcy dzisiaj,o rany...

Nie umiem się ztego cieszyć bo starsznie bolą mnie piersi,okropnie,przy każdym ruchu ręką. Sciągnęłam po 30ml z kazdego bo by mi chyba pekły. Są twarde,czuję guzki,mam nadzieję że na święta nie nabawię się zastoju.icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

Pati,myślę ciągle o plusach niekarmienia - zjadłam sobie wczoraj czekoladę,wypaliłam fajeczki,ną święta zjem ciastocapuccino (które ma surowe żółtka),umówiłam się z koleżanką na piwo (uwielbiam piwo) no i najlepsze z ewszystkiego - oSKAR DZISIAJ PRZESPAŁ OD 20 DO 6.30:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Dostał o 23 mleczko,zjadł 230ml z kaszką ryżową,potem obudził się o 4 i pół godziny gadał (bo przywyczaiłsię że go karmiłam od tej porze) no i zjadł dopiero o 6.30 kolejne mleczko,i nawet całej porcji nie zjadł,wyszło ze 170ml.
Dzisiaj mu dam ziemniaczka z marchewką.
Patison
Magdalena, grunt to umiec znalesc dobre strony - scisssssssk ponowny przytul.gif
i gratuluje przespanej nocki 06.gif

No i najwazniejsze.......zyczenia dla Oskarka i Nikolki!!!! rosniejcie zdrowo kochani cmoksssss !! brawo_bis.gif
Iwona H

dla Nikolki i Oskarka
lola980
dziewczyny totalny koszmar dzisiaj w nocy prawie zero snu, Bartosz prawie całą noc przekrzyczał jego nóżki przypominają... nie wiem co całe w jakis potwornych plamach desperacko szukam dermatologa w Katowicach,który by go przyjoł...święta nie zapowiadają się pogodnie...
Patison
o matko LOla 41.gif wspolczuje...bieduczek malutki sie meczy 32.gif co to za swinstewko?? 41.gif
maultier
Ja raczej nie zdarze nadrobic. Tyle napisalyscie. Mi net wysiadl tzn hub sie spierniczyl i maz siedzial 3 dni na telefonie zeby nowy przyslali. Masakra jakas.

Madzia ja pewnie po nowym roku powoli bede karmic mieszanie zeby pozniej nie miec z cycami problemow. A tak sie mleczka coraz mniej bedzie produkowac i wkoncu samo przestanie leciec. Zacznie sie dawac sloiczki to i mleka mniej bedzie ssak mlekopijca pic. Wiec powoli powoli i sie z cycem skonczy.
Magdalena Sierocka
lola, or any:(icon_sad.gif Koniecznie musisz znaleźć tego lekarza bo całe święta zmarnowane a Bartuś będzie sięmęczyłicon_sad.gificon_sad.gif W razie czego podaj mu ten Fenistil jak nie bedzie wyjścia,3x7kropli,albo wapno 3xpół łyżeczki.

maultier,dobrze ci że możesz stopniowo. Ja juz tak cierpiaąłm z tym uczuleniemże za wszelką cenę i jak najszybciej chciałam się tego pozbyć. Od wczoraj jestem na lekach i wreszcie coś widze na oczy.

Cycki mi pękają.... A ból jakby je ktoś skopał. i jak ja mam sprzątac światecznie hę?
Delfinka
Lola icon_sad.gif strasznie mi przykro wiem jaki to ból patrzeć jak cierpi własne dziecko. Wygląda na to że czeka Was to co nas icon_sad.gif Buziaki wielkie i sukcesu w znalezieniu lekarza. Odezwij się jak coś ruszy do przodu! Bidulek icon_sad.gif
Delfinka
Ja się już pogubiłam. Ile wkońcu jest tego macierzyńskiego????? Musze już coś pisać do pracy...jeszcze nie wiem co ale lada dzień.
A może tak od stycznie weszłaby zmiana...pomarzyc zawsze można...
Delfinka
No dobra mam 20 tyg...
Delfinka
matko ale dałabym ciała...licze i licze i mi wychodzi że nie do 6 go ale do 13-go mam macierzyński 06.gif Ale ofiara ze mnie, mam nadzieję że dobrze licze...
Gunia Ty rodziałś kilka dni wcześniej jak Tobie wychodzi???? Gunia no odpocznij troszkę!!!! Juz 2 gi dzień Cię nie ma, a mnie mialo nie być a oxczywiscie jestem icon_wink.gif
Patison
pewnie jeszcze zajrze tu nie raz, ale juz teraz......

....chcialam Wam zyczyc radosnie rodzinnych, zdrowych i pogodnych Swiat, wspanialych prezentow, cieplej atmosfery wokol wigilijnego stolu i stada dzikich malych i duzych szczesliwosci!!

Magdalena Sierocka
Dziewczęta a przy wprowadzaniu nowych pokarmów wiadomo że na początku malec je tylko parę łyżeczek a nie 150g, no i pluje połową-to w porze zupki potem podaje mu się mleko nie? i tak dopóki nie zacznie normalnie połykać całej ilości zupki czy owocu?
Patison
Magdalena wydaje mi sie ze raczej tak, bo przeciez ta "proba sloiczkowa" sie nie najada i z tego co czytam to zazwyczaj dziecko nawet jak juz zjada sloiczek to czasem potrafi "zagrysc" mlekiem icon_wink.gif
Magdalena Sierocka
dzięki Patison.
Oskarek dostał tarki i plam na ciałku,jedyne co to marchewkę z nowychrzeczy jadł. Uczulenie od marchewki?No nie,w cuda chyba uwierzę... (znaczy się jadł oznacza że polowę wypluł a połowę wyrzygał hehe). W ogóle jakoś ulewa dużo,chyba od butli,chociaż może to być teżobjaw alergii...
O rany,nikt mnie nie uprzedził że macierzyństwo jest takie trudne icon_surprised.gif icon_surprised.gif
maultier
Magda ja slyszalam tez o uczuleniach na ryz. A biorac pod uwage ze ty masz AZS to Oskar moze miec miec problemy z pokarmami. Poczekaj pare dni i znowu sprobuj dac ta marchewke to sie okaze czy to po niej.
Patison
marchewka wbrew pozorom czesto uczula dzieci icon_rolleyes.gif
Gu.nia mama Zuzi
Kochane, soczkiem za 5-ty miesiąc Nikolki i Oskarka!!!!!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
I za 4-ty miesiąc mojej Tosieńki! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif


Madzia, trzymam kciuki, żeby odstawienie od piersi z każdym dniem było dla Ciebie łatwiejsze i psychicznie i fizycznie!

Patison - chłopaki CUD! icon_smile.gif

Gosma, dziękuję za indywidualne życzenia! icon_smile.gif

Delfinko Kochana, ostatnie dwa dni byłam w ferworze pakowania Rodziny, a dziś ślę Wam uściski z Juraty~! icon_smile.gif Wieje szalenie od morza! Brrrr! Ale mamy nadzieję na ciepłe Święta. icon_wink.gif Trochę dla nas nietypowe. icon_wink.gif

Wy odstawiacie dzieci od piersi a ja od wczoraj wyję do nieba, żeby mi pokarm nie ginął. icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Lola, trzymam kciukasy za dobrego piediatrę, który szybko i slutecznie zdiagnozuje Małego!


Gu.nia mama Zuzi


Kliknijcie, proszę, na kartkę powyżej. Tam są moje życzenia dla Was! icon_smile.gif
Inaczej nie umiem tego wstawić. icon_sad.gif
Iwona H
Wszystkim forumowym koleżankom życzę

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
i Szczęśliwego Nowego Roku
z marzeniami o które warto walczyć,
z radościami którymi warto się dzielić,
z rodzina i przyjaciółmi z którymi warto być
i nadzieją bez której nie da się żyć.


Magdalena Sierocka
Naprawdę marchewka może uczulać?Ojej. Dzisiaj dam mu tylko ziemniaczka znowu.
Dałam mu Sinlac i nie pluł,strasznie mu smakowalo,otwierał szeroko buzię i zjadł wszystko:)icon_smile.gif Czyli ta marchewka mu po prostu nie smakuje a łyżeczką jeść już potrafi. To z zupki jarzynowej zostaje tylko jeszcze pietruszka i por. Fuj,bez marchewki to będzie niedobre:( Burak jestsłodki ale działa zestalająco a Oskar ma troszkęproblem z robieniem kupki więc poczekam z burakiem.
maultier,ryz może uczulać??O matulu. To co on będzie jeść jak go takie rzeczy będa ucZulać?Ale ryż raczej nie bo daję mu kleik ryżowy od jakiegośczasu albo kaszkę ryżową i było w porzadku.
gosma
CYTAT(Gu.nia mama Zuzi @ Tue, 23 Dec 2008 - 23:09) *
Wy odstawiacie dzieci od piersi a ja od wczoraj wyję do nieba, żeby mi pokarm nie ginął. icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif


Gunia zapytaj w aptece są jakieś fajne granulki homeo na pobudzenie pokarmu tak jak magda dostała na zatrzymanie tylko różnią się cyferką na końcu...nie pamiętam tej nazwy icon_sad.gif

Madzia Trzymaj się kochana!!!


my już też nad morzem icon_smile.gif pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za życzenia.

cmoksss
lola980

Dzięki za wsparcie,przyjęła nas pediatra.która prowadziła Martynę gdy mieszkalismy w Polsce... wirusowe zapalenie skóry tak powiedziała przepisała maść z antybiotykiem raz dziennie nie zapeszam ale skótkuje...smacznego...
Magdalena Sierocka
gunia,są też homeopatyczne na pobudzenie laktacji - Ricinus 5 (ale numerka nie jestem pewna)

lola,powiem tak - cieszę sięże to wirusowe zapalenie a nie alergia. To mozna wyleczyć w przeciwieństwie do alergii:(

MY wigilię mieliśmy tragiczną. Glupia matka dała dziecku najpierw Sinlac a potem wtloczyła w niego całego ziemniaczka (ze 120g) no i kolka jak diabli wieczorem,na szceście czopek glicerynowy i espumisan pomogły. Ja nie wiem co mnie napadło,przeciez wszedzie piszą żeby po troszeczku wprowadzać zupki i kaszki a ja taka zadowlona że ładnie pchałam w niego całą porcję nienie.gif nienie.gif nienie.gif Dzisiaj tylko kaszkę dostanie.

ale jakoś przetrwaliśmy wczorajszy wieczór,malec poszedł spać po 20,mimo że w obcym miejscu i dopiero przed 12 musieliśmy się zwijaćicon_smile.gif Chociaż umęczyło mnie to wszystko bo jak rumun z całym majdanem jeździłam hehe.

A u was jak??icon_smile.gif

PS: odkryłam że prezenty dla dziecka cie3sza bardziej niż dla siebie hihi
lola980

witam, wczoraj odwiedził nas święty Mikołaj...Madziu masz racej prezenty dla dzieci bardzo cieszą...
Patison
Lola jej biedny Bartus.....masakra jakas jak go to swedziec i bolec musialo, nawet sobie nie wyobrazam, ale tak jak Magda uwazam ze to z dwojga zlego chyba lepiej z tym zapalaniem, oby antybiotyk szybko dzialal i dziadostwo juz nie wracalo!

Gunia a co sie dzieje ze o swoje mleko sie martwisz??? spokojnie kochana przytul.gif i tak z tym chomeopatycznych to jest ricinus w granulkach i sie lyka po pare granulek.

Magda jak tam Oskarek dzis?
ja tam sie ciesze i z dzieciowych i ze swoich icon_wink.gif ale bezcenna jest radosc dziecka na wymarzony prezent - to juz u starszakow 03.gif

pekammmmmmmmmm 43.gif
Patison
aaaaa Lola rewelacyjne zdjecie z Mikolajem 06.gif 06.gif (uwielbiam kiteczki u dziewczynek hihi )
Magdalena Sierocka
oh,dzisiaj lepiej ale tez kolka go zmeczyła.mimo ze tylko sinlac jadl. ma problemy z kupa niestety odkad przeszlismy na butle:( no i męczą go goście,bo cała rodzina chce wziąć na ręce,każdy go woła,zdjęcia robi i widze po nim że on ma już dość no ale przexcież nie powiem żeby się odczepili hehe. Wróciliśmy wcześniej do domu dzisiaj bo nie dośc wszystkiego to jesxzcze palili,w drugim pokoju ale i tak czuc było.

lola,no super te zdjęcia! i Bartuś nie bał się brody;)?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.