To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

...:::::: nowoROCZNE DZIECIACZKI część 5 ::::::...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
netty5
OWIWIA przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

EFCIA
zabkowo-czekoladowa panienka w pieknych kucykach ktorych z Maja zazdroscimy..... 08.gif

A ja siedze z obwinietym gardlem 13.gif juz sie najadlam czosnku i psikam sobie tantum verde i mam cicha nadzieje ze mi sie uda z tego wyjsc.

netty5
Hej widze az 6 ciotek ale fajnie....i dwie nawet pisza...milo to widziec 06.gif
*eFcIa*
Betina hmmmmmmm........ dwa opakowania na tort powiadasz.... kurde muszę pomyśleć... jak to zrobić... w razie czego zamęczę Cię pytaniami icon_smile.gif
Ja od tyg wychodzę mokra z łazienki... dzis waliła nogami o wodę i się śmiala.. a tak to raczkuje mi w wannie i chlapie... chyba muszę się zaopatrzyć w foliowy fartuch icon_razz.gif Albo nago ją kąpać... icon_razz.gif

Kasiu no agentka z niej niezła.... istny wulkan energii... myślę, że z Betiną jak bym się spotkała to nasze dzieci razem by nas wykończyły icon_razz.gif icon_razz.gif
DOLOREZ
ale nas dużo dzisiaj wieczorkiem

ja melduję że jutro też robimy impressssski 06.gif ale tylko na słodko bez słonych zakąsek

Betina my nie musimy mieć towarzysz do kąpieli dla zygusia a łazienka i tak wygląda jak po jakiejs powodzi 04.gif

Efcia mała superowa i tak wcina czekoladę icon_eek.gif 06.gif ???
my przez tą skazę jesteśmy bardzo ograniczeni jeśli chodzi o jedzenie różnych rzeczy 21.gif

Owiwia czyżby znowu twój ślubny narozrabiał??? chyba musimy sie zebrać i z nim pogadać osobiśćie - prawda dziewczyny??
netty5
CYTAT(DOLOREZ @ Fri, 09 Jan 2009 - 22:18) *
Owiwia czyżby znowu twój ślubny narozrabiał??? chyba musimy sie zebrać i z nim pogadać osobiśćie - prawda dziewczyny??

PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!!!
*eFcIa*
Dolorez ja nie daje jej czekolady... poszłam na 10 min do koleżanki i taki efekt zostawiania dziecka z dziadkami icon_lol.gif

No dobra chwale siÄ™ UWAGA!
POPROSZĘ JUTRO O KCIUKI!!!! BO...................... UWAGA! IDĘ NA RANDKĘ icon_lol.gif icon_lol.gif
*eFcIa*
Buahahahahahahahahaha biedny ślubny... tyle bab i on sam..... już mu współczuje 37.gif
netty5
CYTAT(*eFcIa* @ Fri, 09 Jan 2009 - 22:15) *
Kasiu no agentka z niej niezła.... istny wulkan energii... myślę, że z Betiną jak bym się spotkała to nasze dzieci razem by nas wykończyły icon_razz.gif icon_razz.gif

I jeszcze Majke dorzucic i mamy mieszanke wybuchowa.. 37.gif
netty5
CYTAT(*eFcIa* @ Fri, 09 Jan 2009 - 22:20) *
No dobra chwale siÄ™ UWAGA!
POPROSZĘ JUTRO O KCIUKI!!!! BO...................... UWAGA! IDĘ NA RANDKĘ icon_lol.gif icon_lol.gif

10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif WEZ MNIE ZE SOBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA TEZ CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ktos cie zaprosil czy ty kogos upolowalas????? Mnie niekt nie zaprasza 32.gif
betina_t
eFcIa*- trzymam &&&&&&&&
betina_t
netty a Twój Kubolek to nie rozrabia? icon_smile.gif
agaa.
Moja mała staje w wannie i chce ziewać- tak dla żartu 06.gif
netty5
CYTAT(betina_t @ Fri, 09 Jan 2009 - 22:23) *
netty a Twój Kubolek to nie rozrabia? icon_smile.gif

No zdarza mu sie ale tak light'owo 06.gif W porownaniu do Majki to pikuÅ›
netty5
A moje na szczescie nie rozrabiaja w wannie bo ja im wrzucam mase zabawek i zajmuja sie nimi i nie rozrabiaja
za to moj pies dostaje szalu jak one sa w wannie i chce do nich wskoczyc 29.gif
*eFcIa*
Netty on ma brata... poczekaj daj mi trochÄ™ czasu icon_razz.gif icon_razz.gif
Sam do mnie zagadał... jak zobaczył nasze foto... no nic jutro się okaźe icon_razz.gif

Heheheheehehe dodać Majkę i mamy 3 wojnę światową.... buahaahaahaha... oj my biedne icon_razz.gif
netty5
No ja wam sie do czegos przyznam ......................... icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Tak dla sprobowania zarejestrowalam sie na portaludla samotnych i napisal do mnie jeden pan ze odpowiedzilany ,sasmotny ,powazny ,lojalny i wogole super gosc i prosil o kontakt ....ja patrze na zdjecie a ja go znam ..... 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif sasiad mojego ojca-opijus,awanturnik,handlarz lewym towarem ,obszarpaniec,no menel ,wyszedl niedawno z kicia.....no i tak sie skonczyla moja przygoda na portalu dla samotnych.Dobrze ze swojego zdjecia nie wstawilam.NIGDY WIECEJ.
shira
toffi:

50dag mÄ…ki
1/2 szkl. cukru pudru
2 łyżki miodu (czubate)
1/2 k margaryny
2 jajka
cukier waniliowy
1 łyżeczka sody

* zagnieśc wszystko razem. podzielić na 2 placki. upiec (ok 15min 180stopni)

krem śmietanowy:
1/2l śmietany najlepiej 36%
3 łyżeczki żelatyny

*ubić na sztywno. dodać rozpuszczoną wcześniej i ostudzoną żelatynę, zmiksować.
masą przełożyć placki.

na wierzch ciasta albo gotowa masa krówkowa ze sklepu albo mleko skondensowane słodzone
gotowane w puszcze min. 2h (puszka całkowicie zalana wodą, gotować na małym ogniu, otwierać po całkowitym
wystygnięciu. Najlepiej zrobić wieczorem i zostawić na noc, rano otworzyć). Posypać trochę startymi, trochę pokrojonymi orzechami włoskimi..... pycha,.....

ja kupiłam gotową masę bo gaz mam na butlę a nie w ryczałcie to nie opłacałoby mi się go tracić gotując puchę mleka.
Kremu krówkowego spokojnie starczy na 2 takie placki. podobno w smaku taki sam jak ten robiony samemu
*eFcIa*
Netty sorki ale nie mogę..... buahahahahhahahahahahahahhahahahahahah i właśnie tak jest na tych samotnych portalach... a u mnie było inaczej... włączyłam program do ściągania muzy i tam zobaczyłam że fotkę można wrzucić myślalam, że tylko to dla mnie jest no i zagadywali jacyś kolesie... gadałam sobie po angielsku.. no i zjawil sie on.... przystojniak icon_biggrin.gif juz z nim pare razy rozmawialam przez telefon... bardzo mily normalny facet... ale jutro wszystko sie okaze icon_razz.gif
*eFcIa*
Shira no to głupie pytanie.... miałam mase krówkową... dałam ją do garnka i nie chciała mi się rozpuścić czemu???? Ojciec mówił, że nie rozpuści mi się.... pomocy! Bo bananowiec mi nie wyszedł jak trzeba bo masa była nie rozpuszczona icon_sad.gif
shira
efcia na 3bita tez gdzies mam tylko głębiej bym poszperac musiała
trzymam kciuki za randkÄ™............................. brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

netty no uśmiałam się straszecznioe... miły odpowiedzialny hahahah, jak to ludzie kręcić umieją.
taaaa


to ja też się przyłączę do babskiego szwadronu i wezmę ze sobą swoją dodżynkę niemiecką,
ciapowata, muchy nie zatukłaby (no chyba że przez przypadek) ale wielkie psisko więc strach się bać na sam widok hihihi
shira
efcia. ja ją smarowałam prosto z puchy. gęsta jest ale ładnie się rozsmarowywuje,
nie słyszałam żeby toto jeszcze podgrzewać , spróbuj
betina_t
netty - też się uśmiałam, oczywiście nie z Ciebie tylko z tego faceta.

Właśnie robię zakupy na allegro bo młody wyrasta z ciuchów, znalazłam ładne spodenki dla dziewczynki gdyby któraś chiała:
https://www.allegro.pl/item523759897_george...ami_12_18m.html
shira
netty kuruj siÄ™ skarbie...... a na kaszelek sok z cebuli (cebula zasypana cukrem lub miodem -
jeszcze lepiej)

dolorez a co pieczesz? torta też czy zamawiasz? ja na chwilę obecną mam tylko mały
zarysik pomysła na torta, jeżeli chodzi o dekorację... nic wyjdzie twórczo w czasie robienia icon_wink.gif
netty5
CYTAT(shira @ Fri, 09 Jan 2009 - 22:46) *
netty kuruj siÄ™ skarbie...... a na kaszelek sok z cebuli (cebula zasypana cukrem lub miodem -
jeszcze lepiej)

Ten syrop jest bardzo dobry ale ....ja nie przelkne 29.gif

Nie smiejcie sie dziewczyny bo mnie to zdolowlo....ja nigdy nie przyciagnelam normalnego faceta tylko mam jakis magnes na takich wlasnie....... 32.gif 32.gif 32.gif

BETINA
slodkie te spodenki .
*eFcIa*
Netty przytul.gif u mnie tak samo.. jak nie cieć który nie potrafil pojsc do pracy bo mial dwe lewe rece 29.gif bo kretacz..... nie przejmuj sie najwazniejsze to podejsc do wszystkiego z dystansem... i...... sortowac poznanych facetow...
netty5
CYTAT(*eFcIa* @ Fri, 09 Jan 2009 - 23:06) *
... i...... sortowac poznanych facetow...

eeeeeeeeeeee juz sie wypisalam z takich przygod..........chociaz moja kuzynka znalazla w ten sposob meza
shira
netty sortowanie najważniejsze icon_wink.gif. czemu nie przełkniesz, przecież to słodziutkie jest icon_wink.gif
a z buraka próbowałaś. Drąży się go trochę w środku i też cukrem zasypuje i zostawia żeby soku puściło
a twoja połówka na pewno chodzi gdzieś po świecie niedalekim.,......... 02.gif 02.gif
*eFcIa*
Netty nie mozesz po razie zrezygnowac!!!!!!!!!!! to normalne, ze na takich portalach sa zboczency kretacze... ale najwazniejsze to umiec wybrac! moja przyjaciolka poznala tak faceta.. od nowego roku zareczeni, kolejna kolezanka ma stamtad faceta.. maja dziecko sa szczesliwi.. kolejni... 5 par z mojego czato sie zrodzilo.. maja dzieci i sa szczesliwi.. nie mozesz po razie zrezygnowac!!!v NIE POZWALAM CI NA TO!!!!!
*eFcIa*
Shira hmmmmmm...... no ja rozgorowywalam te mase... i nic... wlalam na ciasto i czesc sie rozplynela a czesc sie "zwazyla" porobilyb sie kuleczki.... i nie wiem co dalej.... teraz sprobuje z puchy wrzucic bo podejrzewam ze to sie nie roztopi co nie?
*eFcIa*
No nic idę spać.... jutro od rana mam roboty.... Dobranoc icon_biggrin.gif
Sunna
Netty, nie martw się, nie ten to inny, a może mu jednak dasz szansę?! 08.gif
shira
efcia no bo tego sklepowego się już nie gotuje. rozsmarowujesz jak masełko na ciachu
i jest gites...
oki ja też spadam spać bo jutro jeszcze robota mnie czeka a ja jak ta durna siedze
przed kompem.... normalnie uzależniona jestem..... 04.gif 04.gif 04.gif 43.gif 37.gif


aha maszynę do szycia zamówiłam. STOP. a niuńkowi ręcznik kąpielowy na roczek fundneliśmy
(bo zabawek ma aż nadto) nr 29. jak będzie fajny to wezmę jeszcze jeden żeby miał na zmianę. będzie miał
chłopak coś dla siebie tylko .STOP.
xxyy
CYTAT(netty5 @ Sat, 10 Jan 2009 - 00:21) *
I jeszcze Majke dorzucic i mamy mieszanke wybuchowa.. 37.gif

to ja dorzucam Roberta ale nie zobowazuje sie pilnowac calosci 04.gif
Moje dziecko ostatnio chyba ze dwie baterie polknelo. 03.gif


Ale mam piekny widok na ksiezyc we mgle... btakuje tylko nietoperza i wiedzmy na miotle do tego obrazka. Mrozik chwycil wreszcie.

zrobilam probny tort i zjedlismy sami juz prawie caly w ciagu dwoch dni 37.gif
xxyy
Netty na bol gardla dobra jest szalwia, plukania i herbatki do picia.


Robus ma 82 cm. Tak sie wczoraj wychylil z lozeczka za zabawka lezaca na podlodze... i jakby tak stanal na zwinietej poscieli i sie wyciagnal...nie wiem jak dlugo to lozeczko bedzie bezpieczne.
Kto jest jeszcze taki wysoki? ?Bartus chyba. Dolorez ile ma Bartek i jak Ty to widzisz?
netty5
LENI wysoki ten twoj chlop.Moje maj 74 cm. A ja wlasnie dlatego Majce wyciagnelam dwa szczebelki w "w nogach" i pokazalam jak sie wchodzi i wychodzi bo tez probowala mi sie wspinac po szczebelkach do gory.Mojej kolezance jeden blizniak wlasnie wspial sie po kolderce i przekopyrtnal przez barierka na glowe.Dwa tyg na chirurgii z peknieta czaszka.

SUNNA no cos ty gdybys go wznala........To znany osiedlowy degenerat jest.....
agaa.
Leni- moja też ma 82 cm 37.gif
agaa.
Netty- Ty coÅ› szybko te kilogramy zrzucasz 06.gif
Jak byś tak zrzuciła za mnie z 6 to bym Ci była bardzo wdzięczna blagam.gif
wenua
hEJ

przeczytalam ale nic juz nie pamietam. Musze sie isc pakowac bo jutro wyjazd z rana do Warszawy. Tam nocujemy o znajomych i w poniedzialek rano dale do Gdyni na prom wieczorny. Plyniemy cala noc i potem ok 13 bedziemy w domu dnia nastepneg.
Najgorsze jest to ze Olivcia ma zapalenie oskrzeli i zapalenie gardla icon_sad.gif Do d... wszystko

Netty jeszcze znajdziesz swoja druga polowke zobaczysz.

Efcia milego randkowania icon_smile.gif
xxyy
WEnua
a to promem sie wybraliscie. icon_smile.gif

Aga
no i jak z tym lozeczkiem, jak oceniasz bezpieczenstwo?

Pokad ma lozeczko jak stoi? Zdanie okropne stylistycznie ale wiesz o co mi chodzi.
netty5
WENUA qrcze cos was sie te chorobska przyczepily niedobre.Masz tak ja u mnie bylo wczesniej ciagle ktos byl u nas chory.Niech mala szybko do zdrowka wraca przesylam zdrowotne fluidki.
Co do tych kilogramow to zle? Za szybko? no 6 dzien i 3 kg mniej .Wychodzi 1 kg. na dwa dni.Ja juz czuje mala roznice po ubraniach.
Zycze szerokiej drogi i spokojnego morza.Plynelam kiedys z Gdyni do Karlskrone promem i pamietam ze wszyscy zesmy sie pospali od tego bujania przez 11 godz i nawet nie mielismy sily korzystac z promowych atrakcji -kino ,dyskoteka bo tak nas to monotonne bujanie usypialo.
Napisz jak juz bedziecie w domku.
netty5
AGGA jak sie zepniesz to i ty zrzucisz a po drugie co to za nadwaga 6 kg.....ja mam jeszcze 11 i ciekawe czy wytrwam 08.gif Musze sie jeszcze wziac za cwiczenia to moze jeszcze lepiej mi pojdzie bo przyznam szczerze ze od kilku dni nic nie robie tylko sie lenie icon_redface.gif
DOLOREZ
czesc cioteczki

Leni nasz na oko ma 84-86cm w poniedziałek idziemy się skontrolować do lekarza to bedziemy wiedzieć dokładnie, wiem napewno że miesiąc temu ważył 13,5kg teraz będziemy na bieżąco w poniedziałek - idziemy na taką ogólną kontrolę przed wyjazdem na narty, wiem ze nie da się wszystkiego uniknąć ale chce być spokojniejsza 06.gif
co do łóżeczka to w drewnianym tylko śpi w nocy i w południe potem odrazu wychodzi tzn wyjmuje go 06.gif ale jestem zdania że te turystyczne są bezpieczniejsze tyle tylko że znowu mniej stabilne bo leciutkie ale coś za coś

Netty my jak 3 lata temu płynęliśmy do Karsklone to tak się opiliśmy coli, że byliśmy zdziwieni czemu nie możemy usnąć nawet przy takim bujaniu - potem wydedukowaliśmy że po tym cudnym czarnym napoju 04.gif 04.gif

To ty Wenua do tej pory byłaś u rodziców i tak nie wiele pisałaś jak wrażenia, nie mówię o rodzinnych tylko tak ogólnie.
a o której macie pociąg do gdyni??

xxyy
Bartek to naprawde kawal chlopa icon_smile.gif

agaa.
Leni- później Ci napiszę dokąd sięga bo chwilowo śpi i nie widzę a nigdy się nie przyglądałam

Wiecie co- ja nie słyszę w ogóle na jedno ucho (nie słyszałam trochę po tym jak mnie zawiało a teraz całkiem nie słyszę) a to dzięki jakimś tam kropelką do ucha w żelu które mi doktor przepisała, wkropiłam sobie 2 krople i nagle przestałam słyszeć 21.gif 21.gif Wysłałam M do apteki żeby mi kupił kropelki czyszczące i mówię sobie "pewnie mi się zatkało i jak mi przeczyści to zacznę słyszeć" a tu co??? Wielkie gó..o nadal nic nie słyszę- chociaż wylałam już całą buteleczkę do ucha i nic. No i nie wiem co teraz robić, chyba muszę skoczyć prywatnie gdzieś do laryngologa niech sprawdzi co się tam dzieje. Kiepsko z kasą w tym miesiącu a tu same wydatki, jak się wali to na całego 21.gif 21.gif 21.gif
xxyy
Aga kurcze wspolczuje, lepiej nie zwlekaj zeby sie nie wdaly komplikacje.
xxyy
Powinnam sie zabrac za przygotowania na jutrzejszy roczek ale czekam na wene. Maz mial mi pomagac ale przynosl prace do domu. Robi teraz a potem jedzie na zakupy, a ja tez do roboty.
Weno przyjdz.
*eFcIa*
Dzień Doberek

Witam się i zmykam, bo jestem w połowie roboty icon_wink.gif Miłego dnia icon_smile.gif
netty5
AGGA wiem ze szkoda kasy na nieprzewidziane wydatki ale zdrowie wazniejsze a male dziecko potrzebuje zdrowej mamy a nie mamy w szpitalu bo jeszcze nie daj Boze jakies powiklania.Z uchem nie ma zartow.MARSZ DO LEKRZA!!!!!!!!!

DOLOREZ ja po Coli tez mam powera ( i zgage 29.gif )
Tak szczerze mowiac to mysmy na promie probowali "Laponie" taki likierek ale duzo tego nie bylo wiec to chyba nie to to nas uspilo.......
Ale z ten twoj Bartus to kawal chlopa.

Dziewczyny ja wogole jestem pod wrazeniem jakie wy duze dzieci macie.Ja czesto jak jestem w przychodni i porownuje do innych dzieci to moje sa duze..........
netty5
EFCIA nie szykujesz sie do randki???? Pamietaj zeby ogolic nogi..... 29.gif nie wiem czemu ale zawsze kazdy mi powtarzal ze jak ide gdzies na spotkanie to mam ogolic nogi tak jakby mi to mialo szczescie jakies przyniesc............
Gdańszczanka
netty - 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif niezle z tym goleniem

lece bo juz i tak przypalilam obiad i zapomnilam dodac przypraw 43.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.