To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

^*^*^*GRUDNIOWYCH PREZENCIKÓW part.5 ^*^*^*

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
monia2007
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
CYTAT(asiaopolskie @ Mon, 21 Jul 2008 - 18:46) *
GRUDNIOWE PREZENCIKI cz.5



☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻

~~** NASZE GRUDNIOWE CUDA **~~


☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻☺☻


DAWIDEK,MATEUSZEK,KRZYŚ synowie Karoli24 urodzeni 08.10.2007 godz.??icon_confused.gif? waga 1450g,1300g,1300g i 39cm,41cm,42cm



TOSIA córeczka Saskii urodzona05.11.2007 godz.23:20 waga 3080g i 51cm


NELLY córeczka Emmy24 urodzona30.11.2007 godz.??icon_confused.gif? waga 3475g i 49cm


SZYMONEK synek Bibi urodzony 01.12.2007 godz.02:10 waga 3790g i 56cm



ADRIANEK synek *Arlety* urodzony 02.12.2007 godz.05:25 waga 3450g i 52cm

ZOSIA córeczka Adasi urodzona 02.12.2007 godz.20:40 waga 3250g i 52cm

VICTORIA córeczka Alex87 urodzona 03.12.2007 godz.11:21 waga 3975g i 56cm

AMELKA córeczka Moni2007 urodzona 05.12.2007 godz.11:02 waga 3240g i 52cm


VICTORIA córeczka Marti26 urodzona 05.12.2007 godz.18:07 waga 3400g i ??cm


JULIA córeczka Justiny urodzona 07.12.2007 godz.21:55 waga 3740g i 56cm

NADIA córeczka Klekotki urodzona 10.12.2007 godz.21:52 waga 3130g i 53cm

DAWIDEK synek Anulki81 urodzony 11.12.2007 godz.03:50 waga 3410g i 56cm

JULIA córeczka Basifwp urodzona 11.12.2007 godz.18:40 waga 3470g i ??cm

ALEKSANDER synek Nel urodzony 13.12.2007 godz.09:00 waga 2700g i 53cm




WIKTOR synuś Martuchy urodzony 17.12.2007 waga 4010 wzrost 61 cm.

OLIWIA
córeczka Sharlee urodzona 19.12.2007 godz.05:00 waga 2720g i 52cm

MAGDUSIA córeczka Martki1977 urodzona 20.12.2007 godz.16:00 waga 3480g i 56cm

FILIPEK synek Iwasz2 urodzony 21.12.2007 godz.09:43 waga 4230g i 59cm


KUBUŚ synek Aseti urodzony 22.12.2007 godz.14:25 waga 4030g i 58cm

TYMONEK synek Parasolki urodzony 24.12.2007 godz.11:25 waga 3970g i 57cm

IDUSIA córeczka Faro urodzona 24.12.2007 godz.17:30 waga 3500g i 58cm

TOMASZEK synek Asiopolskie urodzony 26.12.2007 godz.00:53 waga 3540g i 54cm


→ WSPOMNIEŃ CZAS ←

CIĄŻA →TU


GRUDNIOWE PREZENCIKI CZ. I →
TU
monia2007
Iwonka coś mi nie wychodzi mimo najszczerszych chęci icon_wink.gif)) ale próbować bedę nadal!!!
monia2007
foty nie chcą wchodzić i cała reszta icon_sad.gif

Udało się jakoś 06.gif

Zapraszam chętne osoby do pisanie w części 5,mam nadzieję nie ostatniej 06.gif
iwasz3


oj, dają dają, ale słodkie są te nasze bobasy mimo rozrabiania icon_wink.gif icon_wink.gif

monia może wejdzie, a dobrze tam skopiowałaś?

może któraś bardziej doświadczona podpowie:)

no popatrz ze włażą icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
monia2007
Już tak bo sierota jestem i nie to kopiowałam idiot.gif
Bibi:-)
Witam i ja.
iwasz3
monia hurrra udało się, fajnie że posłuchałaś mojej prośby, przynajmniej jest gdzie pisać icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
monia2007
CYTAT(iwasz3 @ Mon, 29 Jun 2009 - 13:04) *
monia hurrra udało się, fajnie że posłuchałaś mojej prośby, przynajmniej jest gdzie pisać icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif



icon_biggrin.gif

klekotka
No - wreszcie.
monia może wyrzuć z pierwszej stronki te paseczki do odliczania narodzin - bo dzieci juz dawno na świecie 04.gif
klekotka
Nie wytrzymałam i umówiłam sie na piątek do gina. ide pomiędzy 9 a 12. Uśmialam się, bo powiedziałam mu, że chciałabym się umówić na wizyte kontrolną a on mi sie pyta: "Pani jest po porodzie, tak?" A ja na to:" No jakies półtora roku" 03.gif 04.gif 03.gif
Bibi:-)
CYTAT(klekotka @ Mon, 29 Jun 2009 - 15:03) *
Nie wytrzymałam i umówiłam sie na piątek do gina. ide pomiędzy 9 a 12. Uśmialam się, bo powiedziałam mu, że chciałabym się umówić na wizyte kontrolną a on mi sie pyta: "Pani jest po porodzie, tak?" A ja na to:" No jakies półtora roku" 03.gif 04.gif 03.gif


04.gif 04.gif 04.gif Jak się czujesz? Masz już jakieś dolegliwości?

Ja właśnuie kupiłam na allegro szybę do auta, bo wczoraj nam wybili koło Malty. Pewnie im przeszkadzała albo może chceli zwinąć samochód i ktoś ich wystraszył. Nie wiem. W każdym razie mam dość łóbuzerstwa. Mojego dziadka w zeszłym rtygodniu uderzył jeden gość, bo prezeszedł obok niego. W biały dzień i nikt nie zareagował. Normalnie nóż się w kieszeni otwiera.
iwasz3
he he he klekotka, dobre;)

a ja właśnie jem dziś mężusiowy imieninowy torcik, nawet sympatycznie mi wyszedł.... Filip tylko chce pić kompot, torcikiem pogardził......

bibi:( dlatego własnie cieszę się że się z miasta wyprowadziłam.....
Bibi:-)
Iwonko, masz Piotra czy Pawła?
Nasze miasto ma obu tych patronów i dziś dopiero do mnie dotarło, że dziś ten dzień, jak zobaczyłam tramwaje z flagami. 06.gif
iwasz3
mąż Paweł a jego brat Piotr he he icon_wink.gif
Bibi:-)
CYTAT(iwasz3 @ Mon, 29 Jun 2009 - 16:03) *
mąż Paweł a jego brat Piotr he he icon_wink.gif


Ło to dzisiaj impreza goni imprezę. 03.gif
monia2007
CYTAT(klekotka @ Mon, 29 Jun 2009 - 13:57) *
No - wreszcie.
monia może wyrzuć z pierwszej stronki te paseczki do odliczania narodzin - bo dzieci juz dawno na świecie 04.gif


Jak chcecie,bo ja to tak z sentymentu zostawiłam 06.gif
martka1977
Monia, jesteś wielka!!!!!! Ja pół dnia się męczyłam z nowym wątkiem i nic. Właśnie miałam prosić o pomoc M. bo zwątpiłam. A tu proszę. No i wielkie dzięki:)
Swoją niemoc tłumaczę zmęczeniem i niewyspaniem. W sobotę byliśmy na weselu u siostry M. W stolicy. No i nie mogę dojść do siebie - właśnie ten brak snu mnie dobija. I wiecie co? Pierwszy raz zostawiłam dziecko na prawie dwa dni. Myślałam, że zwariuję. Wszyscy się ze mnie śmiali, że chodzę i wyję ale tak mi było ciężko. I co się okazuje? Zupełnie niepotrzebnie. Madzia świetnie się bawiła. Trochę płakała w nocy i wołała mamę ale generalnie była super dzielna i nawet nie chciała wczoraj z nami iść. Przyznam jednak, że to było trudne doświadczenie.

Bibi, niestety chuliganów nigdzie brakuje. Najgorsze, że niewiele można zrobić........

Iwasz, no to najlepszego dla M. !!!!!!!!!

Ufff, nie nadążam za tą pogodą. Jak nie leje to upał 30 stopni. Ale w końcu jest ciepło. Dzisiaj z Madzią cały dzień spędziłyśmy na działce. Zasnęła jak anioł tak się wyszalała.
Bibi:-)
Martka, namęczyłaś się i szkoda, bo fajnie ci wyszło. Z weselem to pierwsze koty za płoty. Nic tylko teraz korzystać jak Madzia taka mała cyganka. 06.gif
niunia23
no to ja sie pochwale moja panna w kolejnej czesci icon_biggrin.gif

tak sie moja panna dzisiaj opalala po pracy z mamusia na dzialeczce byla :




a tak kocham tatusia icon_smile.gif

Emma24
Witam i ja w nowej części icon_biggrin.gif Baaardzo się z niej cieszę!

Monia, dzięki za pierwszą stronkę brawo_bis.gif

Dzisiaj nie mam czasu, bo już późno, a jutro wcześnie muszę wstać, ale jutro wszystko nadrobię...

Dobranoc i miłej nocy aniolek.gif
Alex87
Zgladam co u WAs a ty juz kolejna czesc - brawo.....


Pozdrawiam
klekotka
Witam wtorkowo

Iwasz najlepszego dla Męża i szwagra 06.gif

Bibi dzisiaj po raz pierwszy dopadły mnie mdłości - właściwie sama nie wiem czy mdłości (juz zapomniałam jak to było icon_redface.gif ) Nie jest tak tragicznie jak przy Nadii, ale muli mnie mimo, że własnie przegryzlam śniadanko

niunia Madziula fajowa
klekotka
Dawno się nie chwaliłam moim dzieciem, więc to czynię 08.gif

Tu z mamą

Z parą młodą

I jeszcze w Kościele



a tu się wsciekam:
Bibi:-)
Niunia, Madzia jak zawsze słodziutka.

Klekotko, cudnie wyglądacie! Nadusi nie widziałam już dawno i naprawdę bardzo "wydoroślała" na twarzy. No i po cichutku zazdroszczę Tobie figurki. 08.gif

Dla tych, które martwią się figurą wstawiam motto koleżanek. Wybierzcie, które wam pasuje 08.gif :

"baba bez brzucha jak garnek bez ucha "


"lepiej dobrze zjeść, niż byle komu się podobać"
klekotka
Bibi dziękuję, ale nie masz czego zazdrościc - za chwile zrobie się okrąglutka jak kuleczka 03.gif 04.gif 04.gif . Juz mam wrażenie, że mi brzuchol wywaliło jak 4-5 miesiąc (przynajmniej z Nadią dopiero wtedy było widać)
klekotka
No i właśnie przeżyłam w pracy pierwsze ciążowe 450[1].gif 450[1].gif 450[1].gif
martka1977
Klekotko, kiedyś musi być ten "pierwszy raz". Za chwilę zapomnisz co to młdłości. No i wyglądasz fantastycznie. Nadusia śliczna. A ja jeszcze poproszę o zdjęcie Naduśki to, co masz w paseczku - cudne.

Niunia, rośnie Twoja córcia jak na drożdżach. Słodka jest.

Bibi, dobre 03.gif Ja wybieram obydwa icon_smile.gif

Nas dzisiaj zmęczył upał. Wyszłyśmy na spacer zaraz po 8. Wróciłyśmy po 11 bo nie dało się już wytrzymać. Madzi nawet nie bardzo chciało się ganiać - pobiegała z pół godziny a cały spacer spędziła w wózku, już nie pamiętam kiedy tak długo jeździła. Ale nie dziwię się.
Wiecie co, niepokoi mnie jakoś, że Magda tak mało siusia. Od wczoraj w sumie. Rano,jak się obudzi, siada na nocnik i robi dosłownie kilka kropelek. A pielucha po nocy jest suchutka. Po spacerze posadziłam ją znowu bo pielucha nadal suchutka. Nie zrobiła nic. A pije jak smok. dzisiaj wypiła już dwa bidony wody - nie wiem ile tam jest, coś ok 300 ml, do tego pół kubka mleka. No i dziwne, że skoro tyle pije to prawie nic nie siusia. Mam nadzieję, że to zupełnie normalne.
Bibi:-)
Martka, zwróć uwagę czy mocno się poci. Właściwie głównie główka.
klekotka
martka na Twoje życzenie:


i jeszcze parę innych z działki 06.gif


Bibi:-)
Fajne foteczki. To ja poproszę tę pierwszą, ale duży format jeśli masz, na maila. 02.gif
klekotka
CYTAT(Bibi:-) @ Tue, 30 Jun 2009 - 15:08) *
Fajne foteczki. To ja poproszę tę pierwszą, ale duży format jeśli masz, na maila. 02.gif

Pytanie jaki to jest duży format, bo ja juz to zdjęcie przerabiałam... 06.gif Prześlę Ci to + oryginał. Rozumiem, że zrobisz mi "prezent"? 06.gif 02.gif icon_lol.gif
klekotka
Bibi poszło na maila
Bibi:-)
Chodziło mi o oryginał, bo ten, który wkleiłaś jest mały i widać pikselki. 06.gif Już doszło, dzięki.
Saskia
o rany, jakie Nadia ma długie włosy icon_eek.gif Tosia wciąż ma "niemowlęcą" fryzurę
monia2007
CYTAT(Saskia @ Tue, 30 Jun 2009 - 17:29) *
o rany, jakie Nadia ma długie włosy icon_eek.gif Tosia wciąż ma "niemowlęcą" fryzurę


Saskia możemy sobie ręce podać.Melka ma takie same -prawie -jak sie urodziła. 04.gif

Klekotko Nadia rzeczywiście wygląda na starszą wiekowo. 06.gif .A ty wyglądasz bosko!
iwasz3
oj, bosko:) Nadusia przesłodziutka !!!!

Koło mnie mieszka dziewczynka 2 tyg starsza od Filipa a włosy ma czarne długie i kręcone, niesamowicie wygląda!

Cudne jest jak taki maluch, jeszcze niedawno tylko leżał i patrzył a teraz taki ludek myślący icon_smile.gif Filip co chwilę nas czymś zaskakuje swoją pamięcią, spostrzegawczością itp, super!

Mati też nas zaskakuje icon_wink.gif przed chwilą siedział przed kompem i śpiewał (wydzierał się) do piosenki "żono moja" icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif trafił na to przez przypadek, bo puszczałam im teledysk Schnappi, mały to uwielbia icon_smile.gif

Ale burza nas dziś odwiedziła... w dzień parno, a potem nagle deszcz i burza, teraz tylko lekki wiaterek został.
martka1977
Klekotko, dzięki:) Śliczna jest ta fotka. Naduśka przesłodko wygląda. No i my też zazdrościmy włosów. Madzi trochę rosną ale strasznieeeeee wolno. O kucykach możemy na razie marzyć.

Bibi, no poci się jej główka. Włoski tuż nad szyją ma mokruteńkie jak wracamy ze spaceru. To coś groźnego?? Szczerze mówiąc sądziłam, że to normalne, że jesty mokra i spocona bo od wczoraj u nas nie ma czym oddychać. W domu masakra. Ja jestem cała mokra i ona też się poci.

Nas też po południu nawiedziła delikatna burza. Lało bardzo porządnie. Ale przynajmniej teraz jest ciut chłodniej. A jutro ma być 32 stopnie......
Bibi:-)
Martka, jak się poci, to znaczy, że woda, którą wypije uchodzi skórą. Dzisiaj też mało siusiała? Szymek mniej siusia i nie poci się mocno, ale nic, co miałoby mnie zaniepokoić.
Faro
Cześć babeczki
Wpadłam tylko na chwilę przywitać się w 5 odsłonie naszego wątku.
Dobre wieści to takie że wróciłam do żywych. Mdłości i jak ręką odjął. Tak więc Klekotko, głowa do góry 06.gif
A złe - tak dzisiaj jestem wk******a (na wszystkich, na pracę, na siostrę, nawet na moje dziecię - tak mi dała dzisiaj popalić że ryczałam z nerwów) że nawet pisać więcej nie będę. 43.gif Odezwę się jak będę w lepszym humorze 32.gif

A zdjęcia cudne
klekotka
No faktycznie troche mi wydoroślało to moje dziecię 08.gif Co do włosków - to ona juz się z "buszem" urodziła 03.gif 04.gif 04.gif , więc poniekąd jest wytłumaczona 06.gif

Faro ja dzisiaj juz tez lepiej, choć wczoraj ledwo żywa byłam i padłam o 21.35 icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Bibi:-)
Faro, nie daj się!
iwasz3
oj, biduleczki ciężareczki, jeszcze ten upał was wymęczy

masakra dziś.
chcieliśmy dziś kupić Filipowi nocnik, ale w carfurze nie było grających, a Mati zadecydował icon_wink.gif że musi grać...
On miał normalny, ale miał 2 latka jak zaczął z niego korzystać.

Tyle sprzętów pozostawiałam po nim, a wszystko prawie nowe kupuję !! To z czego najbaardziej korzystam to ubranka, mam posegregowane rozmiarami i tylko wyciągam. Ale mata, wanna, karuzelka itp, wszystko nowe hmmmmm......
Bibi:-)
CYTAT(iwasz3 @ Wed, 01 Jul 2009 - 19:06) *
oj, biduleczki ciężareczki, jeszcze ten upał was wymęczy

masakra dziś.
chcieliśmy dziś kupić Filipowi nocnik, ale w carfurze nie było grających, a Mati zadecydował icon_wink.gif że musi grać...
On miał normalny, ale miał 2 latka jak zaczął z niego korzystać.

Tyle sprzętów pozostawiałam po nim, a wszystko prawie nowe kupuję !! To z czego najbaardziej korzystam to ubranka, mam posegregowane rozmiarami i tylko wyciągam. Ale mata, wanna, karuzelka itp, wszystko nowe hmmmmm......


Iwonko, możesz się pocieszyć, że to potem idzie jeszcze sprzedać.
iwasz3
tylko coś się nie mogę zebrać w sobie zeby zrobić karuzelce i macie zdjecie i wystawić na allegro....... icon_sad.gif
marti26
witam moje drogie w 5 odslonie mysle ze pora sie w koncu zameldowac 06.gif
niunia mala sliczna
klekotko jaka Nadusia juz duza i taka dorosla
Faro jak dzis humor?

u nas gorac jak w piekle powietrza zero co jakis czas grzmi ale zebrac sie na burze cos nie moze.
wczoraj za to wyskoczyla nie wiadomo skad mala 15 min wczesniej wyszla na dwor bo bylo slonecznie na szczescie zlapala ich pod barem wiec przeczekali .za to dzis w noccy usmialam sie z mojej panny ze szok...zasnac z tego goraca nie moglam i tak przewracajac si z boku na bok dobilam do 3.15 juz prawie zasypialam jak obudzila sie mala wiec coz patrze jednym okiem co ma zamiar robic bo nie raz sie budzi ale zazwyczaj obraca sie na 2 bok i zasypia a tu nic oczy szeroko otwarte i zaczyna sobie spiewac ,wlaczyla pozytywke i lezy.polezala tak pol godz ja juz oczy na zapalki prawie a panna z lozeczka do nas i do zabawy skora zaczela chowac ie pod przescieradlo i kazala zeby ja szukac jak udwalam ze spie to wolala"mama" i zaczynala mnie bic po nodze smiechow i piskow bylo co niemiara i tak az do 5.20 na poczatku zla troche bylam bo spac mi sie chcialo a pozniej to sama juz sie zaczelam smiac z cudaka.myslalam pospi dluzej rano -zeby nie czasem 9 na nogach a ja myslalam ze oczu nie otworze mam nadzieje ze dzis powtorki nie bedzie bo zasne na stojaco 06.gif
martka1977
Bibi, dzięki. Tak w sumie podejrzewałam.

Faro, będzie dobrze. Daj znać co u Ciebie.

Marti, to nocne życie prowadzi ta Twoja córa:) Ale nie dziwię się jej. Ja wczoraj czytałam do 1 bo nie dało się zasnąć tak było duszno. Po 5 obudziła mnie Magda, która przyszła z całym swoim stadem zwierzaków do łóżka - chyba jej się godziny pomieszały. Na szczęście położyłam ją i zasnęła. A ja od 9 do 16 miałam zajęcia na swoim kursie. Chyba mam dość. Marzy mi się wypad nad wodę. Ale jutro zrobimy sobie z Madzią basen na działce.

Jaki jest sposób na potówki? Magda jest porozbierana na maksa. Na dworze koszulka na ramiączkach i krótkie spodenki. W domu ganiała tylko w pieluszce albo i bez. A na karku ma mnóstwo krostek. Właściwie nic dziwnego bo nawet jak się siedzi to płynie z człowieka. I nie wiem czy jej to czymś smarować czy co? Na razie tylko przemywam jak najczęściej.
Bibi:-)
Martka chyba nic nie zrobisz z potówkami. Może tylko dopilnuj, że Madzi nie opadały włoski, bo wtedy mocniej się poci.

Iwonko, musisz się przemóc, bo inaczej za chwilę będziesz mieć masę niepotrzebnych drobiazgów w domu.

Szymek też ostatnio bardzo późno zasypia. Kiedyś spał już ok. 20.00 a teraz 22.00 najwcześniej. Nie wiem już co mam z nim robić. Wydaje mi się, że jest śpiący, ale może przez ten upał nie może zasnąć.
iwasz3
bibi albo też i to, że później się robi ciemno. Filip zasnął przed chwilką czyli 22.10. wczoraj pobił wszystkie rekordy 23.00.....szok 10.gif
Bibi:-)
O tym nie pomyślałam. Kto wie czy nie przez to.
Faro
Hejka, no u nas dzisiaj już lepiej. Jesteśmy już po spacerze, bo ostatnio wychodzimy już po 8-mej, a wracamy przed 11. Wtedy na dworze jest znośnie, a mała po takich harcach zasypia mi w trzy sekundy. Teraz też już śpi. Wczoraj chciałyśmy tez pobrykać po południu w parku - wyszłyśmy i złapała nas taaaaka ulewa, że przemoczyło nas do suchej nitki, ale Idzia miała ubaw po pachy.

Martka, Idzia też ma trochę potówek właśnie na karku, tuż poniżej linii włosów, ale niczym nie smaruję. Lata też porozbierana i tu hit. Wyobraźcie sobie że moja teściowa nadal napiera żeby mała chodziła w skarpetkach, w taki upał! 37.gif 37.gif 37.gif . W poniedziałek jak byłam w pracy, wpadła tu do domu i zaczęła musztrować mi siostrę że dziecko mam mieć skarpetki i kapcie na nogach, a wczoraj usilnie mnie przekonywała. A Idzia ma taką radochę z chodzenia na bosaka, nawet na dworze czasami ściągam jej sandałki. Ciekawe co będzie dzisiaj, bo zostawiam dziś małą na 2 godziny z babcią.

No nic, lecę do pracy za pół godziny. Trzeba się szykować!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.