To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LIPCOWE DWULATKI - SŁODKIE TRUSKAWKI, cz. 12

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
MoniZ
alcia piekne zdjecie i pamiatke oliwka bedzie miala 41.gif 41.gif 41.gif
agutka oj ta ciaza 03.gif 03.gif 03.gif
Bez_Nazwy :(
Podeszło mi pod kokardę... https://www.alert24.pl/alert24/1,84880,7284..._wyglada__.html Dżizus, dobrze, że ja takich rzeczy nie kupuję... teraz to już nawet przez myśl mi nawet nie przejdzie. Niby stworzonko morskie, ale efekt "zarzucania" mam dosyć silny.
Agutka
Ritta a fiiii 37.gif
Agutka
Alcia moze to niewielkie pocieszenie.. ale jednak doczekal sie wnusi dziadek, trosze z niej radosci mial.. to zawsze cos.
U nas to juz z pokolenia na pokolenie.. wnuki nie znaja dziadkow.. ani ja nie znalam, ani Kuba.. przykro..
Po smierci tescia nasze zycie zmienilo sie diametralnie.. skonczyla sie sielanka pary beztroskich nowozencow.. a Kuba dziadka by
uwielbial.. On mial wywrotke, caly garaz narzedzi i pewnie Kube by wszedzie ze soba wozil na wykopy i budowy..
Drugi dziadek kochal wszelakie sporty, na wszystkim jezdzil.. wiec mialby dzieciak rozrywke.. a tak coz.. ma dwie baby mamalygi..
Maciejonka
Alcia- piękne zdjęcie 41.gif dzielna okropnie jesteś. Przytulam wirtualnie przytul.gif bo nic innego nie mogę zrobić.

Agutka- moje dzieci mają to szczeście, ze mają obu dziadków. Niestety jednego sie wręcz boją 21.gif przez jego nie wiem: głupotę? mam wrażenie, ze dla teściów wnuki są przykrym obowiązkiem. Wszystkie wnuki koleżanek są lepsze (dzieci zresztą też, nie wspominając o synowych 01.gif ) a ja bym chciała, żeby było inaczej, chociaż nie potrafię sobie wyobrazić co chłopaki mogli by z tym jednym dziadkiem robić icon_rolleyes.gif

Ritta- jak zadanie z kaktusem? ja nie lubię matematyki (mój brat uczeń celujący 37.gif ).
Puszka superowa 29.gif

Angle- jak będą mieli ukraść to i tak ukradną. Nie pocieszyłam co? co u Chłopaków? jak Szymon w przedszkolu?

Moni- wiedziałam, ze Michu bystrzak. Dla dzieci to trudne to sikanie nie do pieluchy. Pomyśl, ile rzeczy musi zsynchronizować zanim siśki trafia tam gdzie mają być. Teraz tylko lipa bo na pole raczej pielucha musi być. Chyba, ze na krótkie odcinki- to można zaryzykować.


Moje chłopaki mozna powiedzieć, ze zdrowe. Pani w przedszkolu Szymona ( i mnie ;P ) chwaliła, bo rolę do jasełek ma opanowaną a troche się obawiala bo Szymon i jedna dziewczynka mają najwięcej do mówienia- główne anioły 03.gif
Piotrek jak Piotrek jak mało mówił tak mówi (mówiłam, ze się nauczył "mini mini"? -słowo niezbędne do funkcjonowania 21.gif ) ale jest tak pocieszny, że jak tylko o tym myślę, to mam ochotę wyć, ze pewnie z tego wyrośnie 41.gif
Właśnie w TVN24 pokazują opady śniegu u Polańskiego icon_eek.gif pięęękniee
W sobotę byliśmy na zakupach gwiazdkowych. Dawno tyle kasy nie przepusciliśmy na zabawki a to jesczze nie wszytsko 29.gif Szymon dostanie lego- remizę strażacką, a Piotrek Tomasa- tory do rozbudowy zestawu i nową ciufę- z odkrytymi wagonikami, zeby mógł Szymonowi te legosy wozić.
Korci mnie jeszcze dla nich zestaw piaskoliny (polecam wogóle piaskolinę) "plac budowy" czy tak jakoś- typowy zestaw dla chłopaków z autem i foremkami do robienia cegieł. Piotrek lubi sie tym paprać i w sumie nieźle mu to idzie. Chciałabym też taki zestaw jak ma Nati od Joanny, ale to już większy wydatek.
Teraz ide się do pracy szykować. papa.
.Angel
Maciejonka wiem właśnie jak mają wziąść to wezmą. Właśnie odstawiłam do mechanika, żeby mi wkładkę wymienił.
Szymon w przedszkolu duża poprawa. Nie rozstawia już dzieci po kątach i " panuje" nad emocjami. Jest lepiej zdecydowanie.
Ja też już po zakupach Mikołajkowych. Nikoś dostanie Myszkę Miki co opowiada bajki i śpiewa piosenki, do buta bajki i koparkę. Szymon kasę Fisher Price a do buta bajkę Piorun i zestaw narzędzi. Dla chrześniaka wzięłam kosiarkę Playskool.
Pełno zabawek dostaną od mojej rodzinki- brata, siostry, mamy, taty nie wspominając od dziadków tutaj. Oj będzie radocha.
Najbardziej nie mogą doczekać się choinki, chcą taka pod sufit icon_smile.gif. Szymek wypytuje kiedy pieczemy pierniki, bo zawsze z nim to robię.
Ja się właśnie zastanawiałam nad tą piaskoliną, czy to się łatwo sprząta?
MoniZ
hejka
oj wy juz macie zakupy zrobione na mikolaja a ja jeszcze nie 37.gif

dzisiaj odebralam wyniki no i nie sa za dobre z moczem mam cosik nie tak chyba lekkie zapalenie 13.gif no i hemoglobina 10 z hakiem wiec wiem teraz dlaczego tak mi nieraz slabo i samopoczucie kiepskie 13.gif
Maciejonka
Angel- piaskolina jest lepsza od plasteliny/ciastoliny. Dla mnie. Po zabawie można wziąć odkurzacz albo zmiotkę i po sprawie. Nie zasycha na dywanach i wogóle nie zasycha nigdy (ponoć icon_wink.gif ) Ja daję chłopakom jako podkładkę przykrywkę z pudła (z Ikei- takie z brzegami). To taki piasek wiecznie wilgotny, czytsy i nietoksyczny. Fajnie sie kleii i łatwo z niego babki zrobić. Jesli dzieci lubią grzebać w piachu to myślę, ze zestaw taki będzie spoko.
ja daję chłopakom dwie paczki piasku.
A ta kasa to nie jest dla młodszych dzieci? Piotrek się chętnie bawił kasami (różnymi) a Szymon jakoś niebardzo.
Ten odkurzacz to by Piotrka porwał 03.gif bestia sie kłóci ze mną o taki zwykły.
Żoanna
witajcie kobitki,
ja niestety w pracy i klawiatura szwankuje 41.gif

Alciu,jescze raz przytul.gif przytul.gif Mam ogromna nadzeje,ze los wam sie trosyke odwroci na lepsze.

Ritta,Bobincjo jest cudny,pieknie sie smieje.No i Mysza jaka czadowa malutka,ale juz podobna do siebie.rzeczywiscie zdj z fontanna robi niesamowite wrazenie.
z calego serca gratuluje odpieluchowana,ale jak wam zazdroszcze 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Moni,to musisz sie jeszcze trzymac kochana i sok z burakow wciagac 06.gif
Mis przecudny,rzeczywiscie sie zmienil.ma bardzo ladny ksztalt buzki i taki anielski usmiech

chol.. jak sie ciezko pisze.

Maciejonka,ty tez zauwazylas,ze mnie nie odwiedzilas, TU POWINIEN BYC ZNAK ZAPYTANIA

asiu,jeszcze wtrace swoje 3 grosze odnosnie wzjazdu.nie wiem jaka w koncu podjelas decyzje w sprawie wyjazdu.
w kazdym razie mz lecielismy z Marcelkiem jak mial 9 msc,i wtedy pomyslalam,ze nas po...... i to rowno.umeczl sie strasznie ta podroza i my tez.na miejscu juz lepiej ale mail problemy z zasypianiem pzez caly pobyt.
zrobicie jak uwazacie 06.gif

Marcysiek jak to on,RZADI.
juz nie potrafie spamietac tekstow i pomzsow i skojarzen.
oczywiscie zwierzataka rules.
stwierdzil,ze zostanie weteinaziem i bedzie leczyl pania losiowa - ma urwana noge.
ale teraz etap dinonaulow

wszyscy pytaja gdzie jest babcia Ula,w koncu powiedzial,ze nie ma zadnej babci Uli

Aha,Agutka moj syn przebil Twojego Kube.
Wpadl na spacerze do strumyka,po same jajuchna.
nioslam go pol km do domu od ktoego nie mialam klucza,poszlismz do mojej babci.
tam juz szczesliwy,dali mu kocyk,zrobili herbatke i wszyscz sie nad nim uzalali a on rozanielony 04.gif 04.gif 04.gif
cud,ze sie nie rozchorowal.

ale wzpociny

o przedszkolu innym razem,
wiecej grzechow nie pamietam
asia_b
Do Irlandii lecimy bez chłopców. 06.gif

anusia jak ja bym chciała, żeby nasi chłopcy się poznali! Oczywiście z Miśka strony byłby foch na bank icon_wink.gif I ja też już nie daję rady ze spisywaniem Miśkowych tekstów. Tego się zwyczajnie opisać nie da, a kojarzenie jest naprawdę na zaawansowanym poziomie icon_wink.gif U nas na topie kształty z "tjapezem" i "jównoległobokiem" na czele. Wszędzie ich wypatruje i wszystko liczy. Poza tym wszelkie książeczki na temat lokomotyw z serii "Tomek i... ". Przykładowe wypowiedzi:
"tato biegnij, bo wydaje mi się, że nie biegniesz tylko idziesz"
"wydaje mi się, że zebja (pluszowa zebra, nowa przyjaciółka icon_wink.gif) chciałaby spjóbować mój obiadek"
itd...
No i doszedł do tego, że "Michał, Ksiś i tata mają siusiaka a mama ma... tylko pupę" 04.gif
Maciejonka, Angel ta piaskolina chodzi i mi po głowie...
Moni kiedy masz wizytę u lekarza?
alciu wzruszające zdjęcie. Cały czas dużo siły przesyłam przytul.gif
MoniZ
o cos tu wieczorkiem sie ruszylo 06.gif
anusia dziekuje bardzo a soku z burakow nie cierpie 29.gif ale bede musiala cos wymyslec...
asiu_b wizyte mam dopiero 10 grudnia 37.gif

dzisiaj juz kilka razy miala skurcze mam nadzieje ze sa to te przepowiadajace bo niechce jeszcze rodzic 48.gif

aaa dzisiaj michu prawie caly dzionek chodzil w majtkach i ani razu nie zrobil w nie.... wiec chyba jakis postep jest no ale sie natrudzilam zeby zalozyc mu te majtasy ze szok obiecalam mu ze jak przestanie robic w pampera to dostanie DDDDUUUUZZZZYYYYY samochod 03.gif oj wykosztuje mnie moj michu no ale cos za cos 43.gif
Żoanna
Asiu,bedziemy jechac nad morze to sie wprosimy 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Oj,Marcel z pewnoscia tez by mial focha 06.gif 06.gif

Oj,biedna Ty,tylko pupa 03.gif 03.gif 03.gif

Marcys na mikolaja dostanie ksiazke o ... zwierzetach,z podzialem na kontynety i druga o dinonaulach.
a pod choinke-

M- kubus puchtek dotanie ped choinke zoo i kapouchy i plosiak tez zoo
ja- no to zabraknie dla Marcela
M- nie zablaknie,to Kuba mi odda swoje zoo.tak Kuba mi pzniesie nie sienty mikolaj,tyko Kuba,a ja mu dam miod.

06.gif
asia_b
Oj anusia, wesoło masz icon_smile.gif
Moni nie możesz wcześniej zadzwonić, o wynikach i skurczach podyskutować? Jedz mięsko czerwone, natkę pietruszki i pij sok z żurawiny. Z sikaniem coraz lepiej - super icon_smile.gif U nas w kratkę.
Bez_Nazwy :(
Anusia, czekam na Twoje posty i jak czytam, nie mogę powstrzymać uśmiechu. Marcel świetny. Ja też chciałam zostać weteinaziem. 06.gif Przygoda z potokiem, nieciekawa.

Moni, są kapsułki z buraka. Taki substytut ćwikły. 29.gif 29.gif 29.gif

Asia, ja czytałam Twoje dylematy na Kwietniówkach. Naprawdę ciężka decyzja ale jedyna słuszna moim zdaniem. No tak, mama nie ma siusiaka więc w zmaskulinizowanym świecie - nie ma nic. 29.gif
Bez_Nazwy :(
Mój synuś zaniechał słowa "nie". Jest "O"! Brzmi to o tyle śmiesznie, że jest wypowiadane z paluszkiem w górze i jeszcze długo po wypowiedzeniu tej głoski, zostaje otwarta buzia w kształcie litery '"O" i owy paluszek w górze. 02.gif
Pytanie - Igor, chcesz siusiu? icon_biggrin.gif
Odpowiedź - O! Z tym paluszkiem... słodkie. Mam ochotę za każdym razem złapać i wycałować...
Żoanna
LOJOJ JAK MI MILO,


ASIU,NO NIEZAZDROSZCZE DYLEAMTU.ALE RZECZYWISCIE TAK BEDZIE LEPIEJ DLA WSZYSTKICH.
NA ILE DNI W KONCU JEDZIECIE?

CHCECIE DOKLADKE MARCELA?

SZARPNAL OSTATNI OBRUS Z FILIZANKAMI,WSZYSCY PANIKA,MARCEL LEKKO,PODKRESLAM LEKKO SIE PRZESTRASZYL.WDRAPAL MI SIE NA KOLANA I PYTA - LUBISZ MNIE? PORYCZALAM SIE.

WYJSCIA NA SPACER TO U NAS TRAGEDIA.UBRALAM GO,A ON AN TO ZE CHCE CZEKOLADKE,TAKA Z KALENDARZA ADWENTOWEGO.
JA SZANTAZEM,DOSTANIESZ JAK OBIECASZ,ZE POJDZIEMY NA SPACER-
TAK.
DALAM CZEKOALDE,MOWIE TO IDZIEMY A ON HOP DO BUZI I MOWI NIE 06.gif


RITTA,ON BYL STRUMYKIEM NIEZWYKLE UBAWIONY,WRECZ CHCIAL WRACAC 41.gif
Agutka
Asia mama ma tylko pupe 01.gif 01.gif 01.gif
Bez_Nazwy :(
CYTAT(anusia12 @ Tue, 01 Dec 2009 - 23:02) *
DALAM CZEKOALDE,MOWIE TO IDZIEMY A ON HOP DO BUZI I MOWI NIE 06.gif

04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

asia_b
Decyzja naprawdę była trudna, ale jak mi się zdaje, zwyciężył zdrowy rozsądek. Lecimy w piątek, wracamy we wtorek.
Maciejonka
Asiu- ja od Szymona słyszałam, ze Julia sika pupą 03.gif dzieci mają niesamowite skojarzenia.

Ritta- łap, całuj. Przecież urosnie i juz nie bedzie taki cały Twój.

Anusia!!no wiedziałam, ze o czymś zapomniałam! 29.gif a na poważnie nie było kiedy. W poniedziałek późnym popołudniem przyjechaliśy a w srodę po obiedzie do domu. I na dodatek jesczze mój wujek sponiewierał mi chłopa totalnie 21.gif 37.gif
Chłopakom się tam podobało więc jest opcja, ze będziemy jeździć częsciej. Chociaż wizja ponownego sponiewierania mojego M mnie przeraża.
Marcel jest super 03.gif

MoniZ
hejka
asiu_b nie chce panikowac bo skurcze przewaznie mam wieczorem jak odpoczywam no i jak za dlugo siedze 43.gif wytrzymam jakos ten czas zostal tydzien 43.gif 43.gif 43.gif 43.gif zaczne brac zurawit bo mam jeszccze i jeszcze zrobie badania w srode...
zycze milego wyjazdu icon_smile.gif

ritta u nas tak paluszek jest na grozenie 06.gif i do tego"oj,oj' 06.gif slodziutko to wyglada i fakt ma sie ochote az schrupac takiego brzdaca 04.gif
MoniZ
oj a ja dzisiaj wskoczylam na 9 miesiac 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif
to stawiam
Agutka
Moni za 9 miesiac !!! brawo_bis.gif impreza.gif

Asia trzymam kciuki by wyjazd i slub sie udaly,a i tesknota za dzieciaczkami nie byla taka straszna..

Anusia do strumyka.. ojej.. to pewnie do golej nitki mial ciuszki przemoczone.. 37.gif
Bez_Nazwy :(
Moni, to ja kawę z pączkiem, za Twój finisz.... 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
Agutka
Kurcze, tak dlugo wstawalam o 6, szlam do pracy, zakupy, dom, dzieciak i jakos funkcjonowalam.. Teraz zdarzy mi sie wstac 'wczesniej' czyli o 8:30 jak dzis i juz oczy mi sie kleja.. Marze o kawie, ale nie moge pic kawy.. Rano ledwo jedna wypijam, potem mnie mdli.. organizm sie broni 29.gif
Spac, spac, spac..

Kuba oczywiscie zywy i rozbrykany.. okleja mi meble naklejkami 06.gif

Ide na zakupy, moze zimne potwietrze mnie obudzi.. Potem szybki obiadek dla Kubutka i zanurkuje z nim pod kolderka..
asia_b
Agutko a ja właśnie miałam sobie opis na gg ustawić "kofeinę dożylnie poproszę" icon_smile.gif
Agutka
Asia to moze dzis taki dzien.. Strzele sobie cole, bo nie przezyje dnia ..
asia_b
Ja tak mam od kilku dni icon_wink.gif Ale to może dlatego, że Krzysiowi wychodzi 6 zębów jednocześnie!
Tina25
Asiu_b fajnie,ze wyjezdzacie sami.Troszke odpoczynku sie przyda.A co z mleczkiem?Masz zapasy??
moni i ja chlusne za Twoj 9 miesiac impreza.gif
Anusia widze,ze i u was przekupstwo nie dziala 06.gif



U nas ok z wyjatkiem Macka.Mam w domu niejadka i nie wiem co z tym zrobic.Nie chce jesc obiadkow,kolacji,chlebka,kaszy,nalesnikow,jajecznicy,omletu ito.No nic poprostu.Wczoraj przez caly dzien zjadl tylko troche kaszy i wypil dwie butelki mleka.Dzis rano chcial kasze na sniadanie,wiec zjadl troszenke.Chlebka z pomodorkiem nie chcial,jajek tez nie.Jogurtu tez nie.Nie wiem,co robic.Bo ja sie staram,robie cos,a on niet.Szkoda mi tego jedzenia,bo ja jesc tego nie chce,a wyrzucic zal.Moze to taki wiek...
Kubulek kochaniutki.Wczoraj drugie szczepienie zniosl b.dobrze.Zadnych powiklan poki co.Zdrowiutki,radosny i bez przerwy sie smieje.W nocy je tylko 2 razy,spi jak susel.Aniolek normalnie.I pomyslec,ze za 4 dni skonczy 3 miesiace.Jak ten czas leci.
I sie pochwale,ze zgubilam juz cale 17 kg po ciazy brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif Teraz pracuje nad reszta 03.gif

Na swieta zostajemy sami.Spedzimy je b.rodzinnie,we czworke.Nie bedzie nawet nikogo z naszych nielicznych znajomych,bo wszyscy wylatuja do Polski.Ale nie rozpaczam z tego powodu,bede miala moich najblizszych i najukochanszych facetow. 06.gif
O prezentach wciaz mysle i wymyslec nic nie moge.
Bez_Nazwy :(
Tina -tam dom Twój, gdzie dzieci Twoje 06.gif . U nas z jedzeniem identycznie. Sama bardzo się martwię, choć co chwila ustawiam się do pionu (autopionizacja 29.gif ), że dziecko ma prawo nie jeść. To wiem, jednak nijak ma się do mojego samopoczucia. Igor potrafi cały dzień przebiegać mając za sobą dosłownie trzy łyżki kaszki na śniadanie i kromkę suchego chleba (lubi) oraz cycka. Wiem, że tym cyckiem nie jestem w stanie już sprostać jego potrzebom na potrzebne składniki (np żelazo) i też się martwię. Takie menu może w przypadku Bobka być przez kilka dni. Po takiej głodówce, do "menu głównego" dojdzie parę łyżek zupki i np banan albo jabłko, tudzież słoiczek z musem owocowym, jogurt... taki z niego niejadek... 21.gif Teraz poszedł z M grać w piłę. Na śniadanie zjadł cztery łyżki kaszki, cycka i parę łyków herbatki. Gotuję zupkę, mam nadzieję, że zje choć trochę. Wczoraj upiekłam na grillu łososia. Nawet nie chciał spojrzeć. Do tego były słodkie ziemniaki (żółte) i tarta marchewka z jabłkiem. Płonne me nadzieję, że choć spróbuje.... 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif
MoniZ
dzisiejszy dzien zaliczam juz do dennych, katastroficznych normalnie koszmar
wystarczy ze przyjdzie korespodencja i moj kochany M mnie doprowadzi do wscieklizny eeee chyba szkoda moich nerwow na koniec ciazy a do tego mlodego ubralam na spacer i caly czas pytam sie "siu,siu" 'nocniczek'' a on nie wiec zdecydowalam ze nie zaloze mu pampera na 20 min spacerku z psem i dobrze ze nie zdarzylam wyjsc bo mlody osikal majtasy, rajtuzy no i spodnie 21.gif i spowrotem przebierac go a juz mi bardzo ciezko to idzie bo mlody uwiesza sie na mnie zatyka mi nos i takie tam rzeczy mi robi podczas ubierania ze nie moge oddychac i zaczynal powietrze lapac jak rybka bez wody 21.gif oj chyba jakas porzadna kawa by mi sie przydala albo melisa i do tego strasznie mnie malenstwo bombarduje w pecherz i nie jest to nic milego wrecz boli strasznie 41.gif

nic zycze wam milego dnia
Agutka
Moni zatyka nos... 03.gif Przepraszam, ze sie smieje.. ja wiem, ze Ci ciezko.. ale wyobrazilam sobie ta scenke. icon_smile.gif

Ja poszlam na szybkie zakupy na bazar i z powrotem. Wozek wzielam ten lekki - parasolke, zakupy zupelne minimum.. maly byl jak aniol, zanurzyl sie w swojej kurtce i ani mru mru.. a mimo to ledwo wrocilam. To jest przerazajace..a co bedzie w styczniu? W styczniu tez bede sama...
No nic.. gotuje ryzyk do rosolku i sprobuje malego ululac.

Tina mowia, ze dziecko nie da sie zaglodzic.. Mnie to nigdy nie pocieszalo.. staralam sie malego jakims sposobem nakarmic.. ale teraz gdy juz ladnie je i generalnie nie mam wiekszych problemow widze,ze to prawda, bo jak ja sie zagapie, pospie itp. to sam przybiega do kuchni, siada i wola 'am' i nie popusci..
Sprobuj moze dawac mu jakies owoce, po owocach czlek glodny.. oczywiscie nie przed samym obiadkiem.. ciut wczesniej.
Agutka
No a Wy gdzie? 21.gif

I Joanne wcielo....

Dagamb byla i sie zmyla...

Jutro wieczorem wraca Ata icon_smile.gif Jakos przezylismy. Kiedys jak wrocil po dluzszej nieobecnosci tak sie jakos zlozylo, ze w domu nie bylo co jesc.. jakos tak.. nie zgralam sie..
Do dzis mi wypomina.. Chodzil wtedy smutny, ze nikt na niego nie czekal i w ogole..
Tak wiec teraz odpowiednio wczesnie zaczelam gromadzic jedzenie 06.gif
Mam i gar fasolki po bretonsku i pyszny sos do spaghetti i pieczen i strogonowa.. do kolory do wyboru.. Owocki, chlebek, wedlinka..
Mam nadzieje, ze tym samym odkupie swoje winy 29.gif
Bez_Nazwy :(
... na fasolkę, to i ja bym wpadła... 29.gif

Asia, byłaś w kinie? Widziałaś "Księżyc w nowiu"? Ja wybieram się z Myszą.. zobaczymy kiedy będzie ku temu okazja. Żałuję, że nie przeczytałam Sagi zanim zobaczyłam "Zmierzch". Mimo, że od strony literackiej bardzo mi się podoba, to nie mogę niestety pozbyć się z głowy wizerunku Patinsona jako Eryka... 21.gif

Dziś dopełniłam zakupów mikołajowo-świątecznych zakupieniem czapki dla Myszy. Takiej opadającej do tyłu, z daszkiem. Mam już dla niej telefon "Samsung" Avila (za "złotówkę" icon_wink.gif )+ futerał, bo telefon delikatny, dotykowy... 08.gif icon_rolleyes.gif , zestaw do scrapowania (tworzenia bardzo osobistych, ozdobnych albumów foto), płytę Jacksona (tę pośmiertną - Mysza zakochana w Michaelu) 06.gif zestaw modelarski do stworzenia układu planetarnego, piłkę do kosza Pumy i plecak też Pumy, torbę na ramię HSM , dwie gry na kompa i... to chyba wsio. Tak, wiem, wiem, dużo. Ale musicie wiedzieć, że to my kupujemy prezenty w imieniu naszym, wujka i mojej mamy z "dziadkiem", czyli są to prezenty od całej rodziny. Igor też już ma wszystko. Zestaw "Noddy" - domek z garażem, samochodzikiem i postaciami z bajki. Dużą maskotkę Noddy, świetną i realistyczną, śpiewającą piosenkę z filmu. Matchboxa wielką rakietę z wyrzutnią oraz "Dom Strachów" też Matchboxa. Zestaw narzędzi Bosch dla dzieci (jest rewelacyjny, realistyczny, z prawdziwą wiertarko-wkrętarką). Dużą figurkę Batmana, a to po to, by porzucił w końcu lalki Barbie. 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
Dla wujka tym razem kupiliśmy wielki album "Historia lotnictwa". Wujek to "lotnik". Taki naziemny icon_wink.gif

Joanna, i jak tam? Dało radę?
Maciejonka
Agutka jak ten czas szybko zleciał! dopiero Ata jechał a już wraca icon_eek.gif

Moni- gratulacje. Jeszcze teochę i bedziecie w czwórkę. Myśle, ze miło by było jakbyście święta sędzili razem?

Tina- a może Maciuś dostaje za duzo mleka? z tego co wiem mleko jest bardzo sycące. A do picia co dostaje?

Dziś byłam na zakupach. Chciałam sobie kupić dżinsy. Jeden rozmiar (nie bedę pisać 21.gif ) za duzy a mniejszy za mały. Skończyło się na swetrze i bluzce i to z krótkim rękawem. Cała reszta jest krojona albo na lachony, albo nie wiem na kogo 21.gif
Chodząc po sklepach pomyślałam o butach (zaczeły się wyprzedaże) ale to co jest w sklepach przyprawia mnie o dreszcze- makabra. Latem myślalam, ze gorzej być nie może. Myliłam się. Daichmann rozłożył mnie na łopatki 29.gif
Za to dostałam dziś od oczywiscie Mikołaja zegarek. Wymarzony do którego wzycham około roku. Fajny ten Mikołaj ;P

Bosz... Ritta ale wypas...
ale wkońcu sama mówiłam, ze fajny ten Miki icon_wink.gif
Bez_Nazwy :(
Maciejonka, mnie się wydaje, że Ty ciągle buty kupujesz albo masz zamiar je kupić... albo je reklamujesz. 04.gif 04.gif 04.gif W każdym razie, buty często są tematem Twoich wpisów. 04.gif 04.gif
Maciejonka
No są 03.gif co ja na to mogę, ze lubie. Kupować nie reklamowac icon_wink.gif
Tina25
ritta widze zmiany i w avatarku i w podpisie.Fotka szalowa:)Prezenty super:)
Maciejonka wiesz ,dobrze,ze choc mleko pije.Byl okres,ze wogole nie chcial pic mleka,a teraz mu sie przywidzialo.Maciek pije glownie wode.A z tymi rozmiarami to tak jest,mialam podobny problem.Co do zakupow,ja butow szukalam dosc dlugo.Nie moglam dostac kozakow na moje lydy,mam duze.A kozaczki takie waziutkie.Kurtki zimowej nie mam do tej pory.Angielska moda mnie poraza.Plaszczyki sa i owszem,ale material to jak filc 06.gif .Masakra.Jak znalazlam jeden to rozmiaru nie bylo. 29.gif I tak mykam nadal w jesienno-wiosennej,naprawde cienkiej.Gruby golf zakladam.
Agutko i Ata to wszystko zje??? 03.gif Cos jest w tym jedzeniu na powitanie.Jak lecimy do Polski,moja mama zasze pyta,co dobrego bym zjadla.A ja zawsze mam tysiac pomyslow i codziennie zmienial jadlospis 06.gif

Moni ja dzis tez przezylam koszmar z ubieraniem Macka na dwor.Tak sie z nim szarpalam 48.gif ,ze nie moglam spodni na tylek zalozyc,bo tak sie spocilam i mi sie do tylka kleily 29.gif .No co za dzieciak dzis z niego byl nieposluszny to glowa mala.Ale ciesz sie,ze Michalek postepy robi i tyle bez pieluchy wytrzymuje.MOj nadal sika w pampera.

Ok,spadam do lozia.Dobranoc Mamutki.Choc pewnie oprocz Ritty nikogo juz nie bedzie.
Maciejonka
Tina- nie mówię, że źle icon_wink.gif chodzi tylko o to, że moze mleko mu wystarcza. Mozesz spróbować zmniejszyc porcje- nie wiem ile ma butelka (znaczy wiem, ale nie wiem jaką mu konkretnie dajesz) no i należy pamiętać, ze dzieci maja żoładek wielkości swojej piąstki.
Kurtki też długo szukałam. Tez materiał typu filc przeważał. Wkońcu weszłam do normalnego (czyt. drożeszego) sklepu i kupiłam. Z wełny idealnie dopasowaną w biuscie, biodrach, rękawami. Coraz częściej jest tak, że jak się chce byc zadowolonym to trzeba zapłacić troche. Ale skoro w sklepach króluje chinszczyzna icon_rolleyes.gif wczoraj znalazłam skarpetki norweskie wyprodukowane w tajlandii 37.gif

Ritta-ładnie się zmieniłaś icon_wink.gif Bobek śmieszny na tym zdjeciu -ale tak pozytywnie smieszny.

Joanna 81
Ja trochę zabiegana, trochę mi się nie chce pisać na forum, dlatego tylko odwołam się do postów

Alciu Ty wiesz, prawda ? przytul.gif

Tina chlopcy wspaniali, nie mogę się napatrzeć na nich, a Kubuś do zacałowania, no uroczy maluszek. Gratuluję sukcesów w odchudzaniu,jeśli mogę zapytać - dużo przytyłaś w ciąży ? 17 kg zrzuconych, a to jeszcze nie koniec ?

Ritta i nic. Nie miałam kiedy sprawdzić, pewnie jutro się tym zajmę 48.gif Ale na pewno dam znać. Prezenty wspaniałe. Nati gdyby tyle dostała oszalałaby ze szczęścia.

Agutka a to zaszalałaś 37.gif Na pewno winy będą odkupione 08.gif

Moni gdy zaczęłam wychodzić z Natusią na spacery i nie zakladałam pieluszki i jej zdarzało się posiusiać jeszcze przed wyjściem. Zawsze przebierałam w spokoju ( krzyk nic nie pomoże, jedynie może zniechęcić dziecko ), zabierałam dodatkowy komplet ciuszków ( od pasa w dół ) i szłam. Pamiętaj, że Michał dopiero tak naprawdę zaczyna przygodę z odpieluchowaniem, daj mu czas.
Za Twoj 9 miesiac impreza.gif oby szybko zlecial 08.gif

Angel a to pech faktycznie - trzymaj się dzielnie przytul.gif Widze, ze Szymon wzial sobie do serca Twoje rozmowy z nim na temat zachowania i widac efekty. Super. Co do piaskoliny - latwo sie sprzata, nie wczepia sie w dywan, mozna szybko odkurzyc bez problemu.

Mim gratuluje z calego serca impreza.gif Spokojnej ciazy, spadaj tu czesciej, jestem ciekawa jak Majeczka i co u Was

CYTAT(Maciejonka @ Tue, 01 Dec 2009 - 06:14) *
Piotrek jak Piotrek jak mało mówił tak mówi (mówiłam, ze się nauczył "mini mini"? -słowo niezbędne do funkcjonowania 21.gif ) ale jest tak pocieszny, że jak tylko o tym myślę, to mam ochotę wyć, ze pewnie z tego wyrośnie 41.gif

04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 03.gif

Anusia jakie te dzieci sprytne wyciagna od nas wszystko co chca. Nati czekolade dostaje naprawde sporadycznie.

MoniZ
hejka
tina no no ladnie juz schudlas 37.gif ja juz nie patrze na wage teraz brzuch mi rosnie w zastraszajacym tempie az sie boje ile moje malenstwo bedzie wazyc normalnie zgroza nawet juz slyszalam ze jak wiecej przytyla teraz niz z michalkie to bede miala dziewczynke 06.gif no ale jakos w to nie wierze 48.gif ale by bylo milo
no i za 3 miesiac kubutki brawo_bis.gif brawo_bis.gif
maciejonka z ciuchami w sklepach to od jakiegos czasu jest masakra a teraz to juz wogole chyba dla normalnych ludzi nic normalnego nie ma i trzeba sie niezle naszukac zeby cos ladnego i porzadnego dostac... kiedys pamietam szukalam spódnicy i weszlam do RESERV o matko jak mozna tam za spodnice za 100 pare zloty taki szajs kupic normalnie zgroza 29.gif a butki tez uwielbiam kupowac 03.gif
oj super by bylo gdybym urodzila na swieta i byla juz w domu ale jakos mysle ze chyba urodze blisko nowego roku 37.gif

ritta 37.gif no spory worek bedzie mial mikolaj i gwiazdor, ale jak piszesz to od wujka i babci... widze ze czas na zmianny 06.gif

joasiu wiem chce za szybko zeby michu sie nauczyl odpieluchowania wogole wczorajszy dzien byl kiepski dla mnie i michalka pod koniec dnia mlody usiadl w ciuszkach na nocnik i przez nie zrobil siusiu do nocnika 03.gif no i juz chodzil w nich bo juz nie mialam sil zeby na 20min go przebierac 37.gif


dzisiAJ michal jest u babci... wiec szkolenie odpieluchowywania bedzie u babci nocnik pojechal do neij jestem ciekawa czy wogole da rade??
Agutka
Tina no moze nie zje wszystkiego naraz.. ale bedzie mial wybor.. a ja na jakis czas spokoj z garami 06.gif Dzis jeszcze planuje udusic lopatke z papryka...
17 kilosow w 3 miechy.. kurcze, ladnie CI poszlo.. I ja postaram sie po porodze jakos zawziac i szybko zrzucic.. Chcialabym na chrzest wygladac jak czlek..

Ritta ja tez chce taka mame co tyle prezentow pod choinke kupuje 06.gif

Dzis dla odmiany nie mialam koszmarow tylko sen, w ktorym byl Brad Pitt i George Clooney... siedzialam z nimi przy stoliku.. a potem z Grzesiem tanczylam..
kawal chlopa z niego, ale dobrze tanczy 29.gif

Maciejonka Tys goralska dziewoja.. bedzie snieg w gorach w przyszlym tygodniu? Mam brac sanki ze soba czy darowac sobie?
Tina25
Maciejonka ja weszlam do drozszego sklepu i o zgrozo!!!Cena wieksza wraz z rozmiarem.Przesada.Ale juz grudzien,pewnie przecenu sa.W weekend pobuszuje po sklepach.Co do mleka,wypija jakies 200ml/
Joasiu w ciazy przytylam jakies 16,5kg.Do porodu szlam z 90 na karku 29.gif Moze az tak bardzo tego nie bylo widac,kazdy ma inna budowe itp,ale to duuuuzo przy moim wzroscie.Teraz mam do zgubienia jeszcze jakies 8 kg.3 zostaly po Macku,reszta po obzarstwie 03.gif 4 lata temu,jak szlam do slubu wazylam 60 kg.Zaraz po przyjezdzie do Anglii zmienialm tabletki anty,co dalo mi 5 kg wiecej w miesiac 23.gif ,a nastepne 5 to tak jakos wpadlo,w domu caly czas siedzialam,zero ruchu itp.Ale nie ma rzeczy niemozliwych.Wpadnij na moj watek drugi,na str, 4 to zobaczysz 06.gif

moni normalnie nie moge sie juz doczekac Twojego szkraba.Oby ten miesiac szybciutko Ci zlecial.Mi sie strasznie dluzyla koncowka.
Bez_Nazwy :(
Prezenty dla dzieciaków są od całej rodziny. Dostaliśmy od wszystkich kasę, więc trzeba było to wydać. 06.gif 06.gif 06.gif To wszystko, co dostaną. Jeśli podsumujecie prezenty od Waszych rodzin, babć, wujków, braci czy sióstr, no wszystkich, którzy coś tam pod choinkę dają dzieciakom, to też się uzbiera. 04.gif 04.gif 04.gif Nam jest tak dobrze, że to my decydujemy, co dzieciaki dostaną. Znamy je najlepiej i wiemy z czego będą się cieszyć i co lubią.

Tina, tyle zgubić! 37.gif Masz dużo samozaparcia...

Agutka, to już wiem, gdzie się podziali bohaterowie z moich snów. Zwiali do Ciebie.... 29.gif

Moni, ile musisz jeszcze wytrzymać? Masz już upatrzony szpital, położną itp?
Bez_Nazwy :(
zmiany, zmiany, zmiany... weszłam na swoją sygnaturę i niechcący skasowałam paseczki. Te same już nie do odtworzenia a nowych robić mi się nie chciało, więc jest jak jest. A jak paseczki to i fotkę też wymieniłam i tak jakoś....Serwer Maluchów odciążyłam. 06.gif
Agutka
Ritta to bardzo fajna rzecz, wlasnie dostac kase i samemu wybrac prezenty.. i ja bym tak chciala.. a tak Kuba dostanie pewnie mase plastiku, ktory sie bedzie paletal po mieszkaniu i ze dwa misie ktore kompletnie go nie rajcuja. Natomiast wszyscy we trojke, zwlaszcza ja z tata jestesmy zakochani w Siku.. naprawde boskie maja te autka, kopary i inne autobusy.. Na poczatku niezorientowani kupowalismy w skali 1:87 czy jakos tak... ale teraz juz tylko 1:50..
Wlasnie do niego jedzie kopara na powitanie taty, a potem walec na Mikolajki.. Tata znalazl jeszcze jakas mate-dywanki z ulicami itp. wiec nasza odwieczna pianka puzzlowa w koncu zniknie z podlogi.

Co do kurtek-plaszczykow to ostatnio dorwalam sliczny.. (jak nie potrzeba to wszedzie sa 21.gif ).. pognalam wiec do przymierzalni w nadziei, ze moze na zas sie zakupi... na przywitanie wiosny 29.gif ale ledwo wlozylam na siebie.. to byl rozmiar M.. ale mialam nadzieje choc z grubsza sie nim owinac, a tu z 10 cm brakowalo mi do zapiecia guzikow.. NIe ryzykowalam wiec.. bo moze i na wiosne bym nie weszla 29.gif
MoniZ
zakupy zrobione icon_smile.gif a szłam jak mały żółw 03.gif po malutku... jejku nie lubię tak chodzić bardziej się męczę niżbym szybciej szła ale jak idę szybciej to znowu brzuch boli 29.gif tak źle i tak źle 29.gif

tina ja sama jestem ciekawa 06.gif
ritta
właśnie mi wczoraj dziewczyny ze styczniówek uświadomiły że jak będę miała skończony 36t to mogę już spokojnie rodzic no ale wolała bym troszkę jeszcze poczekać do skończonego 38tc 43.gif zobaczymy co mój gin za tydzień powie ale czuję, że cosik się przeterminuję...
agutka po proszę o taki sen 06.gif aaa co do zatykania nosa no to nie ładnie się śmiać z tego 08.gif mój michu już od jakiegoś czasu ma coś takiego, że jak go przebieram to uwiesza mi się na szyi i tuli się do mnie... urocze to jest ale w moim stanie bardzo uciążliwe i nie mogę sie doczekać jak urodzę, wtedy będę mogła go do woli tak tulić i może mnie dusić swoim ciałkiem do woli icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Bez_Nazwy :(
Agutka, właśnie sprawdzałam te Twoje zabawki (SIKU). Są rewelacyjne! Ja ostatnio zagustowałam w Matchbox-ie. Mają świetne i solidne zabawki, typowe dla chłopców. Nie jest to typowa chińszczyzna, byle plastik, trudno je popsuć. 06.gif
asia_b
Naprawdę fajne te zabawki icon_smile.gif
My mamy sporo chińszczyzny, przyznaję. Tej firmowej, niby edukacyjnej icon_wink.gif Prawie wszystko to prezenty, raczej trafione, bo trzeba przyznać, że rolę swoją spełniają (lub spełniły) i solidne też są (z pewnością po Krzysiu pójdą w świat). Mamy też całą gromadkę kioskowo - bazarkowych aut, które zawdzięczamy różnym gościom (także teściowej 29.gif). Skoro jednak Michał potrafi wspaniale się nimi bawić - akceptuję. Nie dzierżę jednak, że niektóre g..ienka w rękach się rozpadają, dziecko jest rozczarowane a ja muszę pocieszać, tłumaczyć... czasem naprawiać!

Rodzice znowu proszą o Misia na weekend... Ech, jak tu go nie puścić, skoro dziś słyszę "mamo opowiem ci... dziadek, babcia i Michał poszli na góję (na górę, na piętro) i dziadek zgasił światło i pokazał latajenki (latarnie, które są na tarasie) czejwoną i zieloną, i jeszcze w pojcie (w porcie) pokazał..." Niech jedzie. Od niedzieli do wtorku mam studentów, muszę się przygotować. No i może jakieś przedświąteczne porządki zaczniemy. Krzysiowi też dobrze zrobi mieć nas tylko dla siebie...

Co do wyjazdu do Irlandii to jeszcze sporo czasu, więc jakoś oswoję się z tą myślą. Generalnie uważam, że byłaby to karkołomna wyprawa, gdybyśmy zabrali dzieci. Co innego jechać na wczasy, co innego na rodzinne spotkanie, połączone z imprezami, na dodatek zwalać się komuś, kto sam ma 3-miesięczne bliźniaki. Choć oczywiście teściowa i brat M zupełnie nie rozumieją, że tak będzie lepiej icon_rolleyes.gif
Tina pytałaś, czy gromadzę pokarm. Niespecjalnie, ponieważ liczę na to, że Krzyś zostanie odstawiony od piersi przed wyjazdem, zaraz po urodzinkach icon_smile.gif Tego mleka to 200ml na raz czy dziennie? Próbowałaś Maćkowi robić koreczki zamiast kanapek? Michał przepada, zwłaszcza odkąd kupiłam kolorowe patyczki. No i wszelkie twarożki z pokrojonymi kolorowymi warzywami i podobnie kolorowe sałatki uwielbia. Nawet czosnek udaje mi się tym sposobem przemycić.
Moni nie mogę się doczekać Twojego maluszka!
Agutka
Kuba chwycil za sluchawke ze stacjonarnego telefonu i nawija.. zawsze mu pozwalam.. gada i gada, krzyczy wrecz.. i po chwili slysze.. ze i w sluchawce cos gada.. wlaczyl sie jakis automat - " za chwile przyjmę zgloszenie" 43.gif Nie mam pojecia gdzie sie dodzwonil.. oby nie na policje czy pogotowie.. ups..

A ja jestem klipa nad klipami. Wlasnie finalizowalam plyte w kamerce i chcialam ogladnac to ostatnie nagranie jak Kuba rozmawia z tata przez komputer w sluchawkach i kamerka.. Naprawde bylo to wyjatkowe ujecie... chyba najlepsze w ostatatnim czasie jakie udalo mi sie zlapac.. tzn. wydawalo mi sie, ze zlapalam.. Teraz patrze.. nie nagralam.. nie nacisnelam p.. klawisza .. nagralo sie potem, gdy kamera jest juz w dol ustawiona.. Myslalam, ze sie poplacze ze zlosci icon_sad.gif

Lopatki w papryce dla taty nie starczylo 29.gif Wlasnie chcialam sobie zjesc polowe.. ale podlaczyl sie Kuba i pomimo, ze wlasnie wstal od swojego obiadu to wsuwal jak szalony. Lopatka to moze nie dla niego..ale dalam mu, bo on malo je miesa, nie lubi.. tak wiec taka okazja rzadko sie zdarza..
No, ale tym samym poszly dwa kotleciki zamiast jednego icon_smile.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.