To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe prawie 3-latki - cz. 18 :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
LilySnape
Marcin mówi takie "r" francuskie często - jak ahystokhata icon_lol.gif

Odi, ładne imiona wybrałaś - choć i Nelly i Lilly są niepolskie, to ładne, a Zuza też mi się podobała od zawsze.

Justa, Marcinek kiedyś mówił "zrobiłam", "piłam", ale mu przeszło. Czasem tworzy różne formy typu: "Skakamy!" zamiast "skaczemy", tzn. buduje sobie swoje własne formy do których doczepia dobre końcówki.
pomidorro
Ala przekręca wszystko na maksa 29.gif
"[użytkownik x]" tzn wujek
"momek"- domek....
Piciok- picie...jak chce to potrafi mówic ładnie..ale jak to zwykle mówi moje dziecko:
"nie maciasu..nie ma cisu.." oczywiście zamiast "R" - "L" .... teściowa ręce załamuje ze ma coś z glową nie tak bo nie wyraźnie mówi... 21.gif
ona zawsze cos wymysli- wszędzie choroby, nienormalni ludzie, debilizm....
agata85
ona zawsze cos wymysli- wszędzie choroby, nienormalni ludzie, debilizm....



Jakbym czytala o mojej tesciowej 03.gif 29.gif
odynka
a Nellka mówi bardzo ładnie i dużo;) też przekręca niektóre wyrazy ofc

np zamiast "boli ja główka" to "boli jej główka" i często w słowach na z zmienia z np na d;)

ale mówi i mówi i mowi i wszyscy się dziwią że mówi aż tyle i się nie męczy:P gada non stop po prostu:P

a wiecie jakie ostatnio bajki lubi naj? zaczarowany ołówek i kocha plastusiowy pamiętnik:)
LilySnape
Marcinek też mówi mówi i mówi. Co więcej, bardzo głośno mówi.

Zaczarowany ołówek też lubi. A na topie jest teraz Złota Rączka i Dora.

Bosz, czy to możliwe, żeby sikanie do pampka dziecko nad ranem wybudzało? Dziś pobudka przed 6tą i gna mnie do drugiego pokoju bo on się bawić chce i z mamusią koniecznie. A że budzi się wcześnie nad ranem od miesięcy po czym albo już nie zasypia albo jeszcze się mu uda pospać, wpadłam na pomysł, że może przez siuśki... Bo koszmary to nie są.
candace
a mnie teściowie znowu pod... wili ale wiadomo:-((
wiecie, że mam zamknięty żłobek w sierpniu i dlatego teraz urlop, potem niby moja mama ale mieliśmy z B. nadzieję, że na tydzień teściowie się "poczują". Skoro teściowa cały czas płacze jak to tęskni, jak to strasznie chce i jak zazdrości innym wnuków blisko etc. a ja przecież nie zamykam dzieczyn na klucz:-) no i skoro teściu jest na L4 (ale autem jeździ) to nie byłoby problemu ( teściowa nie umie w pracy wziąć 4 dni wolnego)... a oni nam relacje zdają, że skoro jak powyżej to teściowa weźmie wolne i .... pojada odwiedzić rodzine w Niemczech .... no a potem była opowieść jak to własnie ta kuzynka na całe wakacje wnuka bierze i jak im Cudownieeeee ..... no i sie wku..łam.
LilySnape
Lalicja, co innego słowa, co innego czyny icon_razz.gif
jaAga*
Lalicja też bym się wk....ła.
Karina też mówi i mówi i mówi i gada....do tego jest non stop w ruchu- albo tańczy, albo skacze, albo biega albo się wspina- wczoraj znajomi byli pod ogromnym jej wrażeniem, i że taka wygadana i że ma tyle energii.
candace
Lily-- dokładnie. a nas to tylko wkurza
LilySnape
CYTAT(jaAga* @ Thu, 05 Aug 2010 - 14:38) *
Karina też mówi i mówi i mówi i gada....do tego jest non stop w ruchu- albo tańczy, albo skacze, albo biega albo się wspina- wczoraj znajomi byli pod ogromnym jej wrażeniem, i że taka wygadana i że ma tyle energii.

Mamy to samo. Se chłopak odbija z nawiązką to, że późno zaczął chodzić 29.gif

A czemu wrześniówki takie cudne mamusie? 29.gif

Edycja: skoro mowa o przedszkolach to wklejam zdjęcie z salki, do której będzie chadzać moje dziecię.

lornetka
Ale się uśmiałam z tekstów czerwcowych dzieci! Mądre i rezolutne te nasze szkraby icon_smile.gif

Dawidek też przekręca niektóre wyrazy- np na łopatkę mówi- kopatka icon_smile.gif

Muszę się Wam pochwalić, że mój Michałek był pierwszy raz na basenie i okazało się, że on umie pływać! Pływa żabką icon_smile.gif
od tamtej pory byliśmy już parę razy na basenie i teraz pływa już zupełnie sam!
A chodzić nie umie icon_wink.gif
co tam chodzić, ona nawet stać nie umie!
lornetka
Lily fajna ta salka, taka duża się wydaje i wesoła icon_smile.gif
camillaz
To ja siÄ™ zameldujÄ™ jeszcze znad morza icon_wink.gif Znajoma obok centrum mieszka, a tam darmowy net jest w parku i jeszcze tu Å‚apiemy icon_smile.gif
Pogoda jest super, opaliliśmy się, że hoho icon_wink.gif Niestety Mati od wczoraj gorączkę ma i pokasłuje trochę, mam nadzieję, że do niedzieli mu przejdzie, żeby bidulek w pociągu się nie męczył. Dzisiaj też słońce przez cały dzień, ale już nie wychodziliśmy na plażę, może jutro się lepiej poczuje to chciaż na spacer po piasku się jeszcze wybierzemy przed wyjazdem.
Ogólnie super jest, szkoda, że już w niedzielę trzeba wracać 08.gif

Ale te Wasze Dzieciaczki rozgadane. Tekst Jaagowej Karinki przyprawił mnie o opad szczęki, Mati w życiu by takiego długiego zdania nie ułożył icon_wink.gif Aaale, ma czas jeszcze icon_wink.gif Za to manualnie to on mały geniusz jest, chyba po mamusi talent odziedziczył 08.gif Muszę Wam pokazać jakiego kotka już rysuje, z wąsami, uszami itd., no w szoku jestem icon_smile.gif

Ziowik zamelduj się kobito bo już się martwić zaczynam...

Kate współczuję Ci z całego serca przytul.gif Wiem jak się czujesz... Dobrze, że sobie wyjechaliście tak całą rodzinką, na pewno dobrze Ci to zrobi icon_smile.gif

Aha, przedwczoraj obcięliśmy Mateuszkowi włoski, na bardzo krótko icon_wink.gif Ale fajnie wygląda, i liche te piórka miał więc teraz ładniej mu będą rosły icon_smile.gif
joana_m
Byłam dziś wprzedszkolu, ale pani dyrektor na urlopie i będzie dopiero 23, więc się nie dowiedziałam o wolnych miejscach. cos mi się wydaje że początkiem wrzesnia będę gonić za przedszkolem.
LilySnape
Mój ostatnio zaczął mówić na mnie "mamka". Zaczęłam się czuć jak mamka murzyńska z obwisłymi cycami 29.gif
P.S. na tatÄ™ mawia "tatka".
candace
a ja wczoraj byłam na babskim wieczorze z oglądaniem zmierzchu- wszystkich części. źle się czułam i wróciłam na początku księzyca. ale i tak zmierzch najbardziej lubię- tam jest uśmiechnięty i zakochany Edward:-)) echch
pomidorro
Lalicja muszę ściągnąć film..ale najpierw kupię książki...nie moge znależć 2 części...a można niepokolei czytać?a może nie jest ciekawa?
pati.n
Piotr przytył w miesiąć dwa kilo. Zdążył się przeziębić-ma lekko zaczerwienione gardło i katarek, ale nie ma gorączki-więc chyba nie tak źle.

Wikę babci podtuczyła na wczasach i waży 15,5 kg, ma kaszel alergiczny. Śpi w swoim łóżeczku brawo_bis.gif Opłacało sie kupic łóżko z księżniczkami, pościel z ksężniczkami i narzutę z księżniczkami 03.gif

Dom się buduje, ale powoli i jeszcze troszkę i będzie pryczyną rozwodu 21.gif

tyle, nie wiem kiedy znowu złapię zasięg icon_wink.gif

Pozdrawiam

Aha odnośnie tekstów:
czeszę Wikę i chce jej założyć gumki z żabakmi co miała wczoraj, a ona mi na to "mamusiu ja te gumki miałam wczoraj, nie mogę codziennie chodzić w tym samym" icon_eek.gif
pati.n
Przypomnę Wam Wiki-fotka mi się bardzo podoba - chyba wstawię ją w fototapetę-jak się będzie dało icon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us
LilySnape
CYTAT(pati.n @ Sat, 07 Aug 2010 - 20:50) *
Aha odnośnie tekstów:
czeszę Wikę i chce jej założyć gumki z żabakmi co miała wczoraj, a ona mi na to "mamusiu ja te gumki miałam wczoraj, nie mogę codziennie chodzić w tym samym" icon_eek.gif

icon_biggrin.gif
Kobiety...

No ba. Wczoraj jedna taka półnaga (upał) przyatakowała mi syna (ubranego) 29.gif Miała ze 4 lata może i zaczęła go tulić oraz całować. Pierwszy raz poczułam się jak... przyszła teściowa icon_razz.gif
jaAga*
Hej!
Pati to Wiki waży tyle co Karinka, a ona nie należy do szczuplaków icon_wink.gif, zresztą właśnie gościliśmy Truskę i jej dzieci, i Weronika -lat 5, waży 15 kg...ale ona to szczyplusieńka jest icon_smile.gif. Fajnie było, wyłaziłam się za wszystkie czasy, byłam w miejscach w Zamościu dawno nie odwiedzanych, bo samej to się nie bardzo chce łazić, a z gośćmi zawsze to inaczej icon_smile.gif.
Może jutro wstawię jakieś zdjęcia albo podlinkuję jeśli wstawi Truska.
Justa nie da rady ominąć drugiej części bo tam wyjaśnia się cały jeden wątek.
candace
justa-- jaaga ma rację, nie da się ominąć...

jaaga--- a ze mną połazisz??
camillaz
Melduję, że dotarliśmy wczoraj szczęśliwie icon_wink.gif Pociąg był o 10:22, a przez opóźnienia po drodze byliśmy na miejscu po 18... Ale wypakowałam sobie jeszcze wszystko wieczorem i zrobiłam pranie, więc teraz mam spokój 06.gif

Może później foty jakie wstawię.

Pati Mati podobnie waży, 16 z haczykiem. On bardzo długi jest i chudy, wysoki jak 4-latek icon_wink.gif
jaAga*
Lalicja no pewnie....znasz już termin?
Leilong, Karinie też każdy daje więcej lat, ktoś nawet o 5 powiedział...ale to oczywiście przesada.
pomidorro
Alicja 16, 5 waży....
Ziowik gdzie jesteÅ›????? No zaczynam sie martwic
Odi już wypakowana ( torby!!!! nie TY icon_smile.gif ) wiesz , ze kupiłam chustę Nati uzywana za 90 zł. z przesylka?
Mam nadzieję że to dobra cena....będę sie uczyć wiązać 06.gif
Patipadłam z tekstów Wiki icon_smile.gif Z tym rozwodem poczekaj w koncu skończycie ten dom i znowu nastanie zgoda i miłosć 06.gif
a zdjęcie cudne....
JaAgazakupię sobie na wakacje książki...coś trzeba będzie robic..ilez mozna z własnym mężem gadać 29.gif


w niedzielę pojechaliśmy do Ikea i pierszy raz zostawiliśmy Alę ( SAMĄ) na placu zabaw ...miałam duszę na ramieiu...a Alicja?
Switnie się bawiła..nie chciała wracać..zero problemów... taki drobiazg a cieszy...
zupełnie jestem do tyłu z zostawianiem dziecka " obcym babom" M. wcale nie był lepszy..wrócił raz żeby zobaczyć czy sie dziecko bawi 29.gif
odynka
justa cena ok;) to ucz siÄ™ ucz:)

ja nie zaczęłam się nawet pakować bo z rzeczy dla mnie mam tylko skarpety do szpitala o;)

dziś wizyta u gina i jedziemy zobaczyć wózek, jeśli będzie w bdb stanie to pewnie zanabędziemy...

od wczoraj dziewczyny mnie tak cisną na dole że czuję jakby mi ktoś siekierą łupał miednicę ych...

a w której Ikei byliście? bo jak w M1 to urwę głowę żeśmy się nie spotkały:P
jaAga*
Odynko spojrzałam na Twój paseczek....toż Ty w każdej chwili możesz się rozpakować 37.gif , czego oczywiście jeszcze przez miesiąc nie życzę...ale ten czas zleciał. Zapodałabyś nam jakąś swoją fotkę. Trzymam kciuki za wizytę u lekarza i zakup wózka.
pomidorro
Odi a chciałam uslyszeć że tanio 29.gif
chyba powinnas się juz pakowac...jeśli chcesz cos dla dziewczyn to pisz...bo wywożę juz za małe rzeczy HAni....ona ma już rozmiar 68!
Szybko zleciala Twoja ciąża...jeszcze troche a będziemy jak na szpilkach wyczekiwać od Ciebie wieści! A powiedz mi czy planujesz z lekarzem sn czy cc?
Jak dziewczyny są ułozone?W jaknach bylismy icon_smile.gif
camillaz
To ja Wam teraz foty wklejÄ™ icon_wink.gif

Piękny zachód słońca w dniu przyjazdu


Pierwszy dzień na plaży


PÅ‚yniemy sobie Wikingiem




Plażowo










Mati z Szymonkiem (małym bandytą 29.gif )


To starczy icon_wink.gif W ogóle jakoś mało tych zdjęć zrobiliśmy.
jaAga*
Leilong- świetne zdjęcia!
LilySnape
Bosz, Leilong, jaki Mati do ciebie podobny, zwłaszcza na 2-giej fotce mi się to rzuciło w oczy icon_smile.gif
Odi, ja też proszę o fotkę.
jaAga*
Lily masz taką książkę o rozwoju dzieci- doczytaj mi proszę jakie są 7-8-latki, bo już się wykańczam z Julką, jest pieruńsko zazdrosna, uparta, nieustępliwa, nie słucha i pyskuje 21.gif ..... łudzę się więc że to jakiś etap jest icon_wink.gif.
LilySnape
Jaaga, mnie młodzieniec też już pyskuje icon_biggrin.gif

7 lat: markotne, osowiałe, chimeryczne. Woli być samo. Często zbyt wiele od siebie wymaga. Uważają, że nikt ich nie lubi, wszyscy się przeciwko nim sprzysięgli.

8 lat: ekspansywny, szybki, zuchwalstwo, tupet, skłonność do dramatyzowania. Szczególnie ze strony matki domaga się bliskiej, rozumiejącej więzi.

I jak? icon_wink.gif
jaAga*
CYTAT(LilySnape @ Mon, 09 Aug 2010 - 12:42) *
Jaaga, mnie młodzieniec też już pyskuje icon_biggrin.gif

7 lat: markotne, osowiałe, chimeryczne. Woli być samo. Często zbyt wiele od siebie wymaga. Uważają, że nikt ich nie lubi, wszyscy się przeciwko nim sprzysięgli.

8 lat: ekspansywny, szybki, zuchwalstwo, tupet, skłonność do dramatyzowania. Szczególnie ze strony matki domaga się bliskiej, rozumiejącej więzi.

I jak? icon_wink.gif

O, pod 8-latkę podpada jak nic, ona z lutego, więc w zasadzie ósmy rok zaczęła, no i zawsze była do przodu 08.gif . Zwłaszcza wytłuszczony tekst . Dzięki Lily icon_smile.gif.
LilySnape
tam coś takiego pisało mniej więcej, że 7-latek jest taki bardziej mroczny a 8latek żywszy i tupeciarz icon_smile.gif

Założyłam nowy watek w "Moje dziecko powiedziało" - wreszcie się zebrałam więc zapraszam icon_smile.gif
odynka
Kam ale super foty:)

dziewczyny no powinnam się pakować powinnam ale przez to że leżałam ostatnio ciągle z bólem wszystko się rozjechało...

poproszę Kube o fotę jakąś to Wam wrzucę bo nie mieliśmy głowy do zdjęć ostatnio...

a rozpakowywać mam się zamiar dopiero po 36tc:P i pewnie potwierdzi się dziś ale raczej będzie cc bo dziewczyny leżą różnie, w sensie jedna główką w dół a druga nóżkami w dół... boję się cc ale uwierzcie mi że tak mi się w tej drugiej ciąży poglądy zmieniają że najważniejsze by dziewczyny się urodziły zdrowe i byśmy mogli razem do domku wrócić...

żaba już wie że będzie u dziadków i się cieszy, mówi że jak będzie grzeczna i ładnie poprosi to dziadek jej rosołek ugotuje a potem wrócimy wszyscy razem do domku:)

moja mama jakieś ubranka kupuje ale pewnie będę potrzebowała - Justa więc jak coś do sprzedania masz to dawaj znaki:) musimy kupić jeszcze materace i pościele do łóżeczek, wózek, fotelik jeden samochodowy, jakieś leżaczki ale to na spokojnie raczej... no i ja powinnam sobie do szpitala coś prócz skarpet kupić prawda?icon_wink.gif aha i podkłady na przewijak bo kosmetyki ponoć dostanęicon_smile.gif wogóle z bardzo miłym podejściem znajomych internetowych się spotykam - aż mi głupio choć bardzo bardzo miło...
candace
odi-- ja mam materac po laurze - nieużywany

jaaga-- opisy pasujÄ… do Werki..icon_smile.gif
camillaz
Jak tak Wam się foty podobają to macie jeszcze jedną icon_wink.gif (niestety kiepska jakość bo bez lampy...)
Z MajeczkÄ… 06.gif


Byłam jej prywatną nianią jak siedzieliśmy w domu bo padało, i to chyba była moja największa atrakcja 08.gif
Ach, jak ja bym chciała takiego maluszka mieć...

Odynko też jestem ciekawa fotek brzuszka icon_smile.gif Będę trzymać kciuki żebyś dotrwała w trzypaku icon_wink.gif jak najdłużej icon_smile.gif Dziewczynki na pewno będą piękne i zdrowe, i wszystko się dobrze skończy icon_smile.gif
odynka
CYTAT(Legalna lalicja @ Mon, 09 Aug 2010 - 14:55) *
odi-- ja mam materac po laurze - nieużywany

kochana a jakie wymiary? i za ile?icon_wink.gif
pomidorro
Odi czego konkretnie potrzebujesz? Jakie rozmiary???
na 56, 62 mam parę fajnych ubranek ( pajace, bodziaki).... fotelik niestety posłuży nam jeszcze ...
odynka
no własnie ja w tej ciąży jestem tak zakręcona że nie wiem czego potrzebujęicon_razz.gif pewnie najmniejsze przy bliźniakach są potrzebne, na dł rękaw bodziaki i rozpinane w kroku śpiochy lub najchętniej takie spodenki z gumką w pasie i stópkami;)
ja nic po Nellce nie zostawiłam sobie ych...
pomidorro
Odi myslałam że masz po Żabie! za dwa tygodnie będe u rodzicow to Ci przyszykuję paczkę:)Jak chcesz to zapytam się na majówkach o ciuchy icon_smile.gif
mogę popytać tez o fotelik ( siostra, bratowa) może cos Ci podpasuje....
odynka
dzięki kochana:*
lornetka
Odynko ja mam materac, on jest jak nowy, gdyż obydwoje moich dzieci nie spało w łóżeczkach! Mam też fotelik, jak chcesz to pisz!
Mam również przewijak i chyba pokrowce na przewijak też się znajdą icon_wink.gif
candace
odi- taki typowy chyba 60x120. za nic:-))
odynka
dziewczyny kocham Was:*
przewijak mamy - kupiliśmy...

łóżeczka mamy takie https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00115751 i do nich materacy szt2 nam potrzeba:) fotelik jeden dostaniemy ten co Nellka używała - przechodniorodzinny więc tylko jeden potrzebny nam:)

fatalny dzień dziś.. nie będę wchodzić w szczegóły ale nerwy takie że wszystko mnie boli:( a jeszcze żaba wyje od pół godziny pt "tęsknię za tatą" mimo że tata powiedział przez telefon że już jedzie... nie wiem skąd to... chodzi ze zdjęciem Kuby i zanosi się płaczem że tata tak daleko...
odynka
z odynka po wizycie wszystko ok;) serducha biją, p.doktor pod wrażeniem moich nóg hihi w sensie tego że koniec lata mamy, bliźniaki w brzuchu a nogi mi nie puchną bardzo;)

wózek obejrzany i teraz czekamy na wypłatę co by po niego pojechać...

kilka fot:

brzuchol i ja:











ja z zaba:



lazienka z zaba;)



lozeczka i przewijak...



a to moj kochany potffor wcinajacy kolacje wczoraj;)

LilySnape
Odynka, wiesz co, tylko po rozmiarze brzucha i tygodniu ciąży widać że nosisz bliźniaki - bo tak normalnie to wyglądasz teraz na końcówkę ciąży pojedynczej icon_smile.gif

A ile laski teraz ważą wg USG?

Ja niestety nie mam co sprezentować gdyż wszystko po Marcinie wyprzedaję na bieżąco.

Dawno nie widziałam też fotek Nelly - ale włoski ma kręcone icon_smile.gif
odynka
Lily no ja dokładnie to samo zrobiłam z rzeczami po Nellce dlatego nic nie mam:P

za to moge sprezentować pokrowiec na deszcz do wózka emmaljungi pojedynczej;)

dziewczyny ważą 2kg i 2200kg
nika*
odynko - macie śliczne mieszkanko:) a co do brzuszka to ja tez bym powiedziała ze bliżniacza ciąza za to na buzi nic sie nie zmieniłaś icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.