To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAJUSIE część druga

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Żabolek
Karola ale super wiesci! I oczywiscie zycze córeczki!
Ja z kolei mam mega lęk przed ciaza, az maz sie ze mnie smieje ze jestem przewrazliwiona i nawet jak sie zdarzy to bedzie ok 37.gif Ale ja zdecydowanie nie chce, dwojka mi w zupełnosci wystarczy!

Mamo Julki wszystkiego naj!!!! A co do zdjecia to moja tez tak spi ale tylko jak ma katar - wtedy tak głowke odgina. A w ogóle slicznie wygladacie (i Ty taka mlodziutka)

Szeklanka ja tez mysle ze to zeby bo Natalka jak sie budzi to uspokaja sie najczesciej z paluszkiem w buzi (i tak spi)

Olusia jak zakupy? U mnie klapa na calego. jednak łazenie po sklepach w weekend i z dziecmi nie moglo sie udac. Kupiłam sobie tylko ksiazke w empiku

Na szczescie psiak ma sie dobrze. Ale jeszcze cały tydzien musi chodzic w kołnierzu i w nastepny poniedziałek zdjecie szwów. No i w czw albo pt beda wyniki tego wycinka.

Zaczełam dawac Natusi kaszke manna. Wczoraj pol lyzeczki i dzisiaj znowu. I dzisiaj zrobiła mi niezły numer. Karmiłam ja na kolanach a miseczka stała na stole. Chwila nieuwagi i Natalia włozyła raczke w kaszke i sama sie poczestowała (chyba to BLW sie jej spodobalo 03.gif )
A Wasze maluszki tez tak wszystko sciagaja ze stolu? Bo u nas masakra, musze wszystko odsuwac bo mloda tym rzuca albo probuje zjadac. Ostatnio bylismy u tesciow na kolacji i mialam chleb na talerzu. Siiedzimy, gadamy (Natalia oczywiscie u mnie na kolanach)i w pewnym momencie tesciowa sie mnie pyta czy mala juz moze chlebek jesc. ja patrze a Natalia zabrala mi chleb z talerza i probuje go jesc 37.gif
agusia3310
ŻAbolku Lilka też zabiera wszystko co ma w zasięgu rączki.
Także najlepiej wszystko chować, bo jak nie to zaraz ląduje w buzi.
Upodobała sobie szczególnie troczki mojej bluzy.
No i z upodobaniem siedząc w foteliku włącza sobie muzyczkę ciągnąc ile sił parasolkę.
A jaką kszkę mannę dajesz?
Czy jest jakaś specjalna dla takich maluchów?


Szeklanka z tymi zbębami to w naszym przypadku masz rację.
Co prawda dwie dolne jedynki są jeszcze pod skórką ale wystają już takie spore pagórki.
No i Lila potrafi mnie nimi już ugryźć.
goralka
oj, znowu kilka dni mnie nie było, a tu tyyyle do nadrabiania icon_wink.gif
Beti75
łooo mamo, ledwo co nadrobie, a tu już znowu kilka stron jestem tak do tyłu, że aż mi głupio 41.gif 37.gif

przede wszystkim dzień dobry 06.gif

i dla wszystkich solenizantów wszystkiego naj naj brawo_bis.gif

dla naszych szkrabów szczęśliwych następnych msc brawo_bis.gif i wieeelkie buziaczki icon_biggrin.gif

MJulki piękna fryzurka icon_biggrin.gif a Haniusi pozycja bombowa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

doczytałam, że co niektóre Wasze pociechy już zębolki mają icon_biggrin.gif u nas narazie dziąsła białawe, ale do wyklucia to chyba jeszcze sporo czasu icon_biggrin.gif
w piątek byliśmy na szczepieniu, narazie 3 i ostatnim, następne po roczku, Wiktor waży 7600 i ma całe 73cm 06.gif rośnie mi chłopina 06.gif

cycujemy dalej, po 25 października mamy zacząć wprowadzać gluten i pomału inne smaki np jabłuszko 06.gif
nie wiem jak u Was, ale tu nie mogę nigdzie znaleźć tej kaszki bez gotowania, na necie znalazłam, jak nie dostane w Gorzowie, to chyba zamówie przez neta

co do obracania się, to Wiko leń w tych sprawach nieziemski 37.gif , główkę dźwiga, do siedzenia pierwszy, ale na boki, nie mówiąc już o przekulaniu się na brzuch to mu daleko jeszcze 29.gif

chodzimy na rehabilitacje, teraz czekają nas jeszcze masaże w szpitalu, bo kręcz się przypałętał, ale z Pati też tak miałam, kilka masaży i było już dobrze 06.gif

prócz tego mam kupe pracy i czekam z niecierpliwością na post, kiedy młodzi nie będą się chajtać 29.gif

byliśmy ostatnio w stolicy, za późno pomyślałam, bo mogłam zadzwonić do którejś z Was, to jaką kawuche byśmy wypiły 06.gif ale może jeszcze będzie okazja niedługo 06.gif

tyle chciałam Wam napisać i tak szybko chce to zrobić, że już nie wiem co jeszcze chciałam 37.gif

zaraz postaram się wrzucić jakieś fotki Wiktorka, dla chętnych więcej na Facebooku 06.gif

zaraz wracam z fotkami 06.gif
Beti75
hmm po formacie zapomniałam jak się zalogować do fotosika 37.gif

to wrzuce Wam linki do picasy 06.gif

tu Obywatel Wiktor w Stolicy 06.gif


tu link z Facebooka jak moje dziecko reaguje na aparat fotograficzny 06.gif



to ide nadrabiać dalej 06.gif
nibyewa
MJulki wszystkiego naj naj naj:)icon_smile.gif spełnienia marzeń i żeby to życie się pięknie poukładało:) a moja mama ma dziś imieniny hihih:) no i fryzurka piękna:) super wyglądasz:) kwitnąco:)

Karola no wkleję to zdjęcie wkleję ale nadal go nie mam, bo mój mąż wiecznie w pracy:/ hehehe

Beti witaj witaj:)icon_smile.gif to masz dużego chłopaczka już!!!!!!gratulujemy:)) i powodzenia na rehabilitacji, obyście szybko przegnali ten wstrętny kręcz:)

Żabolek moja jeszcze nic nie ściąga, ale w sumie nie sadzamy jej jakos przy stole, za to z bujaczka zwala wszystko co jej położymy na kolanach no i do miseczki z zupką też łapkami sięga i się delektuje nowym smakiem swoich paluchów:) hehe

Szeklanka żeby się sprawdziło o tych zębach, bo ciężko jest oj ciężko.

a ja dziś piekę schab z jabłkami pierwszy raz:) ciekawe czy mi wyjdzie:)

goralka
Agatka, zdrówka dla waszej gromadki!!!

Pattie, u mnie @ nadal nie ma, ale żadnych tabletek nie biorę, więc nie pomogę.
A napisz mi kochana, jakie pieluszki masz? 06.gif Ja mam na razie 4 kieszonki, jedno aio, teraz kupiłam kieszonko-otulacz applecheeks, no i na dniach zamawiam tetro wełniane - i na tym na razie chyba poprzestanę - chyba że coś zasugerujesz wygodnego icon_wink.gif

Agusia, co do spania w dzień, to zauważyłam, że jak Adasio zasypia ok. 9.30, to śpi przez godzinkę, później się budzi. Ale jak przytuli się jeszcze do piersi, to zaśnie. I pośpi kolejną godzinkę albo i dłużej, zazwyczaj do 12 mam chwilkę dla siebie 06.gif

Szeklanka, gratuluję Kubusiowych ząbków!!!!!!

MJulki, kochana, byliśmy w wawie i stąd mało czasu na forum... ale postaram się już być na bieżąco - kolejny wyjazd dopiero za miesiąc brawo_bis.gif
WOW, super fryzurka, ślicznie wyglądasz brawo_bis.gif i widzę, że i chusta fajnie dociągnięta 03.gif

Asiu, twoja Ninka prześliczna!

Żabolku, ale śmieszka! super!

Ewcia, przytul.gif dla ciebie i mamy. A dla małej gwiazdki brawa za obroty. teraz to już pójdzie szybciutko!

Olusia, ślicznie wyglądacie!

Karola, GRATULACJE!!! i trzymam kciuki za wizytę icon_smile.gif

Beti, Wiktorek śliczniusi! a te uśmiechy... cudo!

ufff... skończyłam icon_wink.gif

A z wieści naszych - Adasiowi tydzień temu przebił się już ząbek (co już wiecie icon_wink.gif) - przez co nocki do najlepiej przespanych nie należą 29.gif i tak jak Szeklanka pisze - budzenie co godzinkę w nocy tylko jedno może znaczyć - zębiska icon_wink.gif
Warszawa z Adasiem jest fajna, synuś jakoś zniósł opiekę babci icon_wink.gif pociągiem bardzo lubi jeździć - i bardzo dobrze, bo jeszcze kilka wypraw nas czeka icon_wink.gif No i chętnie pije z nami wodę z butelki... 1,5-litrowej. szkoda że mu zdjęcia nie zrobiliśmy 04.gif
goralka
MJulki, STO LAT i spełnienia marzeń brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
MamaJulki
hej dziewczynki icon_wink.gif

wiecie jakie to miłe uczucie czytać tyle życzeń, aż się łezka w oku kręci

nie mam dziś za bardzo czasu pisać bo muszę przygotować małe co nieco bo u nas się urodziny obchodzi więc mi się zwali trochę ludzi dziś po południu

miłej niedzieli jutro się odezwę
Strzała30
Cześć cioteczki,

MamoJulki, spelnienia marzeń nawet tych najskrytszych i samych radosnych chwil z dziewczynkami. Fryzurkę masz ekstra a Hanulka śpi w fajowej pozycji. Czasami się zastanawiam czy maluchy mają wogóle kręgosłup bo potrafią się tak odginać że dorosłemu by nawet do głowy nie przyszło że tak można. Co do urlopu, ja wykorzystuję na maksa bo mam ten komfort że mam teściową w domu i nawet jakby obie naraz zachorowały to nie muszę wolnego brać.

Karola, serdeczne greatulacje dwóch krech i z całego serca życzymy dziewusi. Melduj jutro co gin powiedział.

Beti, Wiktorek przecudowny i kawał chłopa z niego.

Ewcia, najserdeczniejsze życzenia imieninowe dla mamusi.

Żabolek, to nasze zakupki bardziej udane. Lenusia ma nowe kozaczki (oczywiście nie te które sobie wybrała bo chciała białe). Namówiłam ją na brązowo-złote z kwiatuszkami. Ja kurtkę też kupiłam, co prawda też nie tę którą sobie upatrzyłam bo nie było mojegorozmiaru ale i tak jestem bardzo zadowolona. Tylko sobie kozaków nie kupiłam bo jakoś nie miałam natchnienia do mierzenia. Fotki wrzucę jutro.

Asiu, ja właśnie odwrotnie, płaszcz mam a nie miałam kurtki a na co dzień do spodni i do samochodu wolałabym kurtkę.

Szeklanka, może to i ząbki ale u Agatki na razie dziąsła białe ale pod palcem jeszcze nic nie wyczuwam.

Cały weekend mieliśmy gości i dzisiaj Agatka była już tak zmęczona że padła zaraz po kąpaniu bez kolacji. Karmiłam ją na śpiocha.

Do juterka. przytul.gif
KAROLA3DAW
Przespaliśmy się z ta niespodzianką icon_smile.gif
Ale nadal chodzę i mecze się z myślami icon_sad.gif
Chciałabym już być po wizycie i wiedzieć na czym stoję icon_smile.gif
Boje się ...
Nie wiem czy coś jest nie tak czy to z nerwów ale pobolewa mnie brzuch icon_sad.gif

Lece spać żeby nie myśleć 06.gif

Dobranoc przytul.gif
biedronka83
Hej dziewczynki. Nie było nas pare dni i ciężko mi nadrobić wszystko. Dziękujemy za życzenia dla Adaśka icon_smile.gif

Karola nawet nie wiesz jak się cieszę. U nas z Anią udało się od razu a z Adasiem pół roku to zajęło także fajnie że się udało i będzie dobrze i nie myśl inaczej kochana!!!

Padam na twarz icon_sad.gif
Żabolek
Dziewczyny nie mam juz sily! Ja chce spac!!!!! Nocki sa u nas po prostu koszmarne 32.gif

Beti ale słodziak z Wiktora!
Goralka widze ze Adas to mały podróżnik 06.gif
Olusia pochwal sie zakupami! My wczoraj pojechalismy jeszcze raz i udalo sie kupic buty dla Kubusia! I prawie kupiłam kurtke, niestety jakas kobieta zwineła mi ostatnia sztuke w moim rozmiarze 21.gif
Agusia ja małej podaje zwykła kaszke manna błyskawiczna. W sklepie widzialam takie specjalne dzieciece ale byly z mlekiem co u nas odpada.
Ewa ja tez mysle ze te nocki to przez zeby. czasem to jak rano wstaje to juz bym chciala zeby byl wieczor i zebym chociaz 2 godziny mogla pospac 37.gif

A jeszcze od srody bede sama z dziecmi bo maz jedzie do Warszawy. najgorsze bedzie zawozenie Kubusia rano do przedszkola. Poprosiłam mame zeby do mnie przyjechała na te 3 dni ale oczywiscie nie chce 32.gif Za to tesciowie chca (i to bardzo 37.gif ) W sumie moze lepiej niech przyjada, zawsze nie musze Natalii brac do przedszkola a i na spacer z nia pojda.

Karola trzymam kciuki za wizyte u gina!
Beti75
dzień dobry 06.gif

Asia , Żabolku, MJulki, Karolka dziękuje kochane za pamięć i życzenia!!! ale miło 06.gif , nie spodziewałam się, że ktoś tu będzie wiedział, kiedy mam urodziny, tym bardziej jest mi baardzo miło, jeszcze raz ślicznie dziękuje!!! 06.gif


my dziś nocka z częstszymi przerwami, nie wiem czy moje dziecko takie głodne było, bo wcale dużo nie zjadł, czy chciał się poprostu poprzytulać, o 7 już oko szeroko, ale wzięłam go do siebie i jeszcze z godz pokimał 06.gif

lece nadrabiać dalej
mam nadzieje, że szybko mi to pójdzie, jestem coraz bliżej 06.gif
goralka
Olusia, pochwal się zakupami icon_smile.gif

Żabolku, bez skrępowania wykorzystaj chęci teściów icon_wink.gif dodatkowa pomoc zawsze się przyda, a i ty odpoczniesz nieco i zyskasz nowe siły przytul.gif

Karola, kciukaski za dzisiejszą wizytę &&&&&&&&

A my stawiamy soczek za skończony 5 miesiąc Adasia brawo_bis.gif impreza.gif brawo_bis.gif impreza.gif brawo_bis.gif
Znowu się tak śmiesznie rano patrzył, jak mu sto lat śpiewaliśmy 04.gif
MamaJulki
hej icon_wink.gif

siedzę sobie i odpoczywam od rana icon_smile.gif
co do fryzurki to już mi się znudziła i kombinuję jak by tu się obciąć hehe
jak ja mogłem tyle czasu z długimi włosami wytrzymać...

ŻABOLEK jak tam psinka ? dość szybko będziecie mieli ten wynik a kołnierz mu mocno przeszkadza ?
może następne zakupy będą bardziej udane
ja się wybieram dziś...
też myślę, że teściowie powinni przyjechać i Ci pomóc bo bardzo ciężko jest w taką pogodę wybrać się z dwójką z rana - mi J dziennie Julę odprowadza i jestem z tego powodu strasznie zadowolona bo nie uśmiecha mi się zdzierać Hani dziennie z łóżka i ubierać po to, żeby na 5 min wyjść wrócić i zaś przebierać 37.gif no a po południu tak ustawiam spacerek, żeby wracając odebrać Julkę

OLUSIA super, że Twoje zakupki udane możecie spokojnie czekać na zimę
babcia to fajna instytucja - zazdroszczę

BETI, GÓRALKA witajcie po przerwie icon_wink.gif

BETI Wiktorek ma ekstra papulki taki mały pączuś
oby po masażach było wszystko ok icon_wink.gif

EWCIA jak tam schabik ?

GÓRALKA fajnie, że wyjazd z Adasiem się udał i mały fajnie go zniósł
o do picia to dziś trzymając Hanię na kolanach piłam kawcię a ona się do kubka dosadzić chciała 37.gif
o jejku kiedy te 5 miesięcy zleciało....
wszystkiego naj naj dla Adasia icon_smile.gif

KAROLA z niecierpliwością czekamy na wiadomości z gabinetu icon_smile.gif

no i dla wszystkich niewyspanych życzę w końcu spokojnej nocki icon_smile.gif

Hanula nie lubi tłumów, wczoraj jak byli goście to nie mogła spać i jeść, ale była w miarę spokojna, za to jak poszli to zapadła w sen kamienny a Jula razem z nią
no i strasznie się cieszę bo załapała jedzonko łyżeczką - w sob i wczoraj zjadła deserek - jabłko z bananem icon_smile.gif nie powiem jaką atrakcję potem strzeliła - wszystko w nogawce 03.gif
dziś była zmierzła teraz śpi ale z trudem zasnęła i też ją zaczynam podejrzewać o ząbki
goralka
z okazji miniurodzinek - fotka dociekliwego Adasia:
MamaJulki
ale śliczny Adaś icon_smile.gif a jak mu włoski pięknie urosły icon_smile.gif
KAROLA3DAW
I po wizycie icon_smile.gif
Hmmm chciałabym napisać coś sensownego ale ....
albo ciąża jest tak wczesna blagam.gif ze jej nie widać albo to ciąża pozamaciczna 41.gif
mam zrobić bete i zobaczymy 37.gif
Nie wiem czy jutro nam się uda bo mężuś po nocce a musielibyśmy jechać do miasteczka obok ale chyba tak zrobimy icon_smile.gif
Bo u nas w ośrodku tylko w środy i w piątki robią icon_sad.gif
Oczywiście jak będą jakieś bóle czy krwawienie to mam jechać do szpitala 32.gif
Takiej opcji nawet nie przyjmuje bo Fabi musiałby jechać ze mną icon_sad.gif
Udało mi się zapisać Fabcia na kontrolne USG bioderek na jutro icon_smile.gif
Z tego wszystkiego boli mnie brzuch ale nie dół tylko góra tak jakby żołądek może? 41.gif
Pewnie ze stresu i niepewności icon_sad.gif

Lece się przekimać może brzuch się lepiej poczuje icon_smile.gif

Buziaki wielkie przytul.gif
MamaJulki
KAROLCIA przytul.gif
moc uścisków jeszcze więcej kciuków i będziemy trzymać aż będą wyniki bety a później aż do rozwiązania
trzymaj się kochaniutka cieplutko i postaraj się myśleć pozytywnie
wiktore
M.julci musisz zmienic nicka na wystrzałowa blondyna icon_smile.gif ekstra wyglądasz i mamajulci mi nie pasuje do wizerunku- zupełnie inaczej mi się kojarzy. Przyjmij sto lat i ode mnie!!! Urodziłaś się 17 paxdziernika? Bo ja tez icon_smile.gif

Karolcia wow kobietko gratulacje!!! Trzymam kciuki za betę! i czekam na wieści.

Ja tak na syzbko bo ostatnio kiepsko u Dorci ze spaniem w nocy a w dzien cąły czsa coś załatwiamy, spacery i jak w zegarku- Wiktor byl w domu więc na nic nie mialam czasu icon_smile.gif
Dorci asie budzi co chwila- mama nadzieje z eto zęby.
Wczoraj byli goście- nikog onie zapraszam a robi sie zawsze impreza ze ho ho (Dorcia sie co chwila budzila i co chwila musialam odchodzic od stołu)
Dorcia ostatnio dobrze spi w dzien na spacerach- w niedzielę przespala 2 godziny w wózku icon_smile.gif
Słoiczki wcina z rozkoszą icon_smile.gif jak mówię am to otwiera szeroko i sobie ładnie sama ściąga z łyzeczki icon_smile.gif

Szeklanka niestety dzisiaj nie moglam do Kalimby bo mąż w domku był- mial dzien wolny wiec załatwialismy rózne sprawy- gtauluje ząbków Kubulka!

Olusia no dlugo was nie było! Wow w szoku jestem, ze Agatka juz siedzi- jak się na moją patzrę Dorcię co to prowadzi leżacy trib życia icon_smile.gif to naprawdę szok- moja to mały bujak jest icon_smile.gif ale sadzasz ją i sobie tak siedzi o lwasnych siłąch? skubaniec mały, silna jest dziewczyna. Dorcia narazie opatentowala ze mozna głowę w górze trzymac i teraz lezy z głową podniesioną non stop icon_smile.gif

Wlasnie zamówilimsy większe łózko, obkupilismy dzieci na zimę i basta zakupowa icon_smile.gif

agusia3310
Karolka przytul.gif .
Jak tylko dacie radę to jedź jutro na tą betę bo szkoda waszych nerwów.
Trzymam ogromniaste kciukasy.

Góralka wszystkiego dobrego dla Adaśka.
Jaki śliczny z niego chłopczy icon_smile.gif .

Betti i Lilka ostatnio w nocy często się budzi.
Ale u nas to ewidentnie zęby.
I to dwie dolne jedynki naraz.
Już nawet dziąsełka są lekko podkrwawione od spodu i lada moment zęby będą na wierzchu.

Żabolku
i ja marzę by się wyspać.
Wczorajsza noc była ciężka, dzień pracowity a dzsiejszą noc z Lilą jesteśmy same.
Zobaczę jak będzie.

Mamo Julki chyba większość dzieci nie lubi zbyt wielu ludzi.
Moja zazwyczaj takie imprezy musi odmarudzić.

A my dziś mimo strasznego zimna poszłyśmy na spacer.
I Lilka oczywiście ponad godzinkę pospała.
Aż jestem w szoku jaka odmiana mojego dziecka.
Wcześniej i pięć minut w wózku to było długo.
A teraz albo się bawi albo śpi.
Szok.

Oki a teraz czas spać.
Do juterka mamuśki.
agusia3310
Wiktoria to STO LAT, STO LAT i dla ciebie.
Niech spełnią się wszystkie twe arzenia impreza.gif .
agusia3310
Wiktoria to STO LAT, STO LAT i dla ciebie.
Niech spełnią się wszystkie twe arzenia impreza.gif .
MamaJulki
WIKTORE no to wszystkiego najlepszego ! dużo dużo zdrówka icon_smile.gif
jesteśmy urodzone w ten sam dzień - oj znam dużo takich osób icon_smile.gif

oby te zaburzone nocki były objawem ząbków
Hania też zmierzła ale jako tako w nocy śpi

gratuluję zakupu łóżka, pewnie się już nie możecie doczekać icon_wink.gif

AGUSIA oby w końcu ząbki się przebiły i nadeszła spokojna noc
w takim razie Jula należy do wyjątków bo z nią można było iść zawsze i wszędzie i było ok wręcz się jej podobało icon_wink.gif
u nas dziś padało więc spacerek był obwoźny autkiem icon_biggrin.gif
biedronka83
Hej dziewczynki!!

Karola kciuki zaciśnięte &&& napewno jest za wcześnie więc cierpliwości a zobaczysz bijące serduszko przytul.gif

Goralka fajniutki Adaś i te włoski genialne icon_smile.gif tylko pilnuj żeby nie wziął kasztanka do buzi icon_wink.gif

Oj widzę że jest nas kilka z października 03.gif Ja z 27 dokładnie. Dla wszystich październiakowych mamusiek brawo_bis.gif
brawo_bis.gif

Dziewczyny mam pytanko. Czy któreś majusiowe dzieciątko śpi w nocy na brzuchu??? Mój młody ostatnio tak właśnie się nauczył i nie mogę spać bo boję się że się udusi 32.gif Zastanawiam się czy go nie położyć całkiem na płasko z tego powodu bo do tej pory spał na kołderce a pod nią w okolicy głowy lekkie podniesienie. Mam ogromnego schiza bo boję się jeszcze że zwymiotuje bo je w nocy jeszcze 2 razy po 180ml bebika 37.gif Czy wasze dzieci jeszcze jedzą w nocy?

Będę wdzięczna za wszelkie rady!!

Aha byłabym zapomniała MamoJulci normalnie świetna babeczka z Ciebie. Prezentujesz się znakomicie!!!
anuśka84
Karola GRATULACJE!!

Dziękuje za piękne życzenia icon_smile.gif

Dziewczyny ja od środy jestem już w pracy 21.gif ciężko jest się po rocznym leniuchowaniu wdrożyć, ale jest już coraz lepiej. Z Wiki zostaje teściowa- od środy jak zostały same Wikunia budzi się w nocy co 3 godz (potrafiła przespać ciągiem 5-6 godzin) i nie chce jeść głównie pić mleka.... obiadki ładnie zjada po całym słoiczku ale mleko z kleikiem czy kaszka męczarnia wypina odpycha butelkę, je na chodzonego raczej złapie kilka łyków, łyżeczką zje trochę więcej, ale butelka masakra!
w końcu po pół roku dostałam okres icon_biggrin.gif ciekawa jestem kiedy kolejny, nie wiem czy też tak macie ale póki go nie dostałam to od przytulanek uciekałam... a teraz zamęczę chyba mojego chłopa sam ucieka ode mnie icon_biggrin.gif
buźka kochane, czas na mnie...
anuśka84
wiktore i mjulki wszystkiego najlepszego!

biedronka moja mała je w nocy, czasami wypije 180 a czasami 140....
biedronka83
Aha zapomniałam zapytać czy któraś z Was nie potrzebuje kurteczki dla dziewczynki na zimę rozm. 98 tak na 2/3 latka bo mam z Ani a jest w superstanie. Jeśli chcecie podeślę fotki na priv.
dotti
Hej Majusie icon_smile.gif

Ja tylko na chwilkę. Ostatnio jakoś mało czasu miałam żeby tu zaglądać. Mały zajmuje mi cały dzień - no taki się zrobił mamusi syneczek że chwili spokoju mi nie daje. Postaram się niedługo nadrobić te zaległości a widzę że mam kilka stron...

Tak na szybko to tylko doczytałam o Karoli - trzymam kciuki Kochana icon_smile.gif

Biedronka - nasz mały je jeszcze w nocy, zwykle raz, ale czasem zdarza się i 2. NA brzuchu nie śpi bo w śpiworku nie potrafi się obrócić.

No dobra to tyle na dziś. Ściskam Was mocno i Wasze maluchy i niedługo ponadrabiam zaległości icon_smile.gif
Edzia2
no ja tez witam po dluuugiej nieobecności icon_smile.gif

muszę nadrobić zaległości ale nie wiem czy dam rade icon_smile.gif

na szybko Karola trzymam kciuki&&&&&&

rano napisze coś sensownego icon_smile.gif
chciałam się po prostu z Wami przywitać icon_smile.gif
Żabolek
Karolka bedzie dobrze! Sama pisalas ze kreska na tescie byla bledziutka. To znaczy ze ciaza jest jeszcze bardzo wczesna. Jeszcze troche i zobaczysz serduszko Malenstwa!

Biedronka moja na brzuszku nie spi bo nie lubi ale Kubus jak byl taki maly to spal. Nie mial zadnej poduszki, tylko sam materac. W nocy Natalia jeszcze je 21.gif I to przewaznie 2 razy po 130ml!

Edziola, Dotti witajcie po przerwie!

Soczek za nasze kolejne 5-miesieczniaki Hanie i Agatke!!!!


A tak Natalia wo[użytkownik x] na kocyku


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

agata85
Biedronka- Ashanti nie je w nocy. Budzi sie na jedzenie okolo 6 rano dopiero- tak juz od dluuugiego czasu. Nocki mam super icon_wink.gif A spi tylko na brzuchu i w dzien i w nocy. Inczej nie zasnie.

Zabolek - sliczna Natalka icon_smile.gif
agusia3310
No to soczek za 5 miesięcy Hani i Agatki.
Niech rosną nam pięknie i zdrowo.

Żabolku
ależ Natalka jest śliczna.
I jaka silna do tego.
Brawo, brawo.

Biedronko moja Lilka spi na pleckach.
Ale ostatnio zaczęła sypiać na boczku a widzę, ze też na brzuszek zaczyna się przewracać.
I też trochę mnie to niepokoi ale mam monitor oddechu więc troszkę spokojniej mogę spać.
No i Lilka teraze ze dwa razy w nocy, ale to pewnie przez ząbki.
Wcześniej nie jadła już w nocy, spała do 6,7 rano.

Dotti, Edzia witajcie po przerwie.
Czekamy na wieści, co u was.

Anuśka ależ szybko ten powrót do pracy.
I rozumiem, jak ci ciężko.
Dobrze chociaż, że masz z kim zostawić Wiki.
Ja przeciągam powrót ile tylko mogę, bo niestety będę musiała wziąć jakąś obcą kobietę.
Żabolek
Agata Ty to jestes szczesciara ze Ashanti tak ładnie spi w nocy. Taki niemowlak to skarb!!!! A z tego co pamietam to ona tak juz spala jak miała cos ok 2 miesiecy! Ja sie łudzilam ze po koszmarnych nockach z Kuba Natalka mi to wynagrodzi. Niestety Natalia spi tak samo beznadziejnie jak jej brat (pewnie nocki podobnie jak Kubus zacznie przesypiac w wieku 2 lat)21.gif Chociaz dzisiaj bylo ciut lepiej (tylko 2 pobudki 37.gif )

Agusia z taką masą to ona musi byc silna 08.gif
Strzała30
Cześć,

Ja od wczoraj mamkoszmar z Agatką.Wstała o 6 rano i ciągle płacze i marudzi. Gryzie cosię da a jak za mocnoprzygryzieto płacze. Zębów jeszcze nie widać ale słychać że są w drodze.

Wiktore
, tak moja mała skubanica jak ją się posadzi to siedzi chwilę sama a jak ma się czego złapać to nie trzeba jej sadzać tylko się sama podciąga.

Karola, kciuki nadal zaciśnięte i czekamy na wieści.

Wszystkim jubilatkom serdeczne 100 lat!

Za Adasia, Patryczka, Hanusię i Agatkę impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Anuśka, współczuję że musiałaś do pracy wrócić, ale niestety dla każdej z nas, a przynajmniej dla większości ten moment zbliża się nieuchronnie.

Biedronka, Agatka w nocy je raz około 2-3 nad ranem 180ml Nutramigenu. Na brzuchu nie śpi bonie lubi leżeć na brzuchu, dlatego też obroty z brzucha na plecy wychodząjej o niebo lepiej jak z pleców na brzuch.

Żabolek, Natalka boska i jaka silna, wygląda jakby raczkowała.

Ja myślałam że dzisiaj wyjdę z siebie i stanę obok. Lena najpierw 20 minut na muszli siedziała, gadała do siebie, machała nogami i nie reagowała na moje popędzanie. Potem kwadrans myła buzię i zęby a na koniec kolejne 20 minut się ubierała. Myślałam że ją uduszę. Jak zwykle każdy ranek musi się skończyć awanturą.

Goralka, super przystojniak twój Adaśko.

Miałam Wam wrzucić fotki mojej kurtki i Leny kozaków ale przez moją małą marudę nie mam kiedy ich nawet zrobić.
MamaJulki
witajcie

ja dziś z rana załatwiłam badania i sobie piję kawkę teraz icon_smile.gif
tego zdjęcia już tak nie wychwalajcie hehe fotograf był dobry po prostu 06.gif a chusta zasłoniła tu i ówdzie to co nadbywa

BIEDRONKA moja raczej śpi na plecach no i w takich dziwacznych pozycjach jak ostatnio zdjęcie wkleiłam
no i je w następujących porach: 19-20 kaszka, a potem budzi się na cycusia między 22 a 24 i między 3 a 5

ANUŚKA nie martw się już niebawem i my posypiemy do pracy więc nie będziesz sama, ale i tak nie zazdroszczę
może uciekanie od przytulanek było spowodowane obawą zajścia w ciążę, jak się nie ma okresu to taka nie wiadoma jest a jak się go już ma to się wie na czym się stoi więc pewnie się "odblokowałaś"
a tak w ogóle to jesteś ode mnie kilkanaście godzin starsza icon_biggrin.gif

reszta potem bo kumpela nadchodzi icon_wink.gif
agusia3310

A oto zdjęcia naszgo szczęścia:





Beti75
cześć ciotki 06.gif

uff nadrobiłam, ale mętlik w głowie 37.gif

ja dziś ledwo chodze 29.gif mężo na urodziny wykuoił mi pakiet w spa z ćwiczeniami, masażami i kosmetyczką, wczoraj byłam poraz kolejny, było bosko, szczególnie u kosmetyczki, skóre mam jak pupa Wiktora taką gładką 03.gif ale po rolleticu ledwo łaże, ale i tak jest super 06.gif

Żabolku jak Nati się super podnosi na rączkach 06.gif , kurde mój Wiko ni czorta tak nie chce 41.gif

Nibyewa jak ci wyszedł ten schabik z jabłkiem? też mam przepis na niego i się zastanawiam czy to będzie zjadliwe i nie za słodkie icon_smile.gif

Karolka trzymam kciuki za pozytywne wieści u gina icon_biggrin.gif

Góralka za wczorajsze 5 msc Adasia impreza.gif a fotka super!! Adaśko przesłodki !! 06.gif

MJulki super, że Hania załapała łyżeczkę, ja ostatnio próbowałam dać Wiko na czubeczek troche jabłuszka, to pluł dalej niż widział 37.gif coś czuje, że cięzko będzie icon_confused.gif

Wiktore spóźnone szczere życzonka urodzinowe icon_biggrin.gif spełnienia marzeń i 6 w totolotka icon_biggrin.gif

Agusia oby zębolki szybko się wybiły i żebyś mogła dłuzej pospać kochana icon_biggrin.gif

Biedronka moj to się nawet na boki nie obraca jeszcze, a co dopiero na brzuch icon_confused.gif silny Adaś icon_wink.gif

Anuśka oby czas w pracy szybko leciał, ja pracuje cały czas, tylko o tyle dobrze mam , że w domu i sama mogę sobie rozłożyć czas, buziaki dla Wiki icon_biggrin.gif

Olusia 21 będę w Gorzowie, jak stoisz z czasem i dojazdem? może jakaś kawucha? icon_biggrin.gif

Agusia Lilianka jest przesłodka!!!!! icon_biggrin.gif

Dotti Edzia witajcie icon_biggrin.gif

mam nadzieje, że nikogo nie ominęlam, a pewnie ominęłam to krzyczeć i buziaki dla reszty icon_biggrin.gif

no i oczywiście za nasze miesięczniaki wielki soczek i wiellka buźka!!!! impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

koniec dobrego, Prezes się wyspał, normalnie express 29.gif
to zmykamy zawieźć projekty do druku i na spacerek icon_biggrin.gif

pozdrowionka dla wszystkich i dużo słoneczka w ten ponury u nas dzionek icon_biggrin.gif


MamaJulki
no to wracam do Was
już po ploteczkach icon_wink.gif

EDZIA, DOTTI witajcie icon_wink.gif

ŻABOLEK Natalcia to niezła siłaczka ! super, pewnie niebawem zacznie raczkować jak już takie pozy trenuje icon_smile.gif a pełza ? bo u Juli się zaczęło od pełzania a potem właśnie tak się podnosiła i raczkowała icon_smile.gif

BIEDRONKA jeszcze co do spania na brzuchu to Julka uwielbiała, fakt trochę się obawiałam tego ale zawsze układała sobie główkę na boki więc z czasem przestałam się tym przejmować

OLUSIA przytul.gif dużo wytrwałości
zachowanie Leny łudząco przypomina zachowanie Julki - nie martw się to dopiero początek... zaraz zacznie mówić, że nie ma siły wstać z łóżka i myć zębów, że ktoś jej musi pomóc się ubrać itd... tak jak Wiktore kiedyś pisała to bunt czterolatka icon_wink.gif ech ale masz rację czasem to idze wyjść z siebie...

AGUSIA Lilianka też już duża panna i jak ślicznie główkę unosi, Hanula też to ostatnio trenuje

BETI mnie też się wydawało, że z tym karmieniem będzie ciężko ale po wczorajszym jest iskierka nadziei icon_wink.gif

no to i ja stawiam soczek pijak.gif i coś mocniejszego za 5 miesięcy Agatki i Hani icon_wink.gif
najlepsze życzenia icon_smile.gif
zmykam sprzątać bo po południu nas odwiedza kolega Hani ze szpitala icon_smile.gif ostatnio spotkanie nie doszło do skutku bo sie rozchorował
dotti
Hej icon_smile.gif

Szlag mnie zaraz trafi. Wchodze rano na forum a tu jakieś ostrzeżenia przez google że witryna zagrażająca i za nic na świecie nie mogę tego zlikwodować. Mimo że pozaznaczałam już opcje że chce oglądać tą strone itp itd to każde kliknięcie to wyskakuje ostrzeżenie potem wczytuje się kilka minut a jak już forum widzę to wszystko jakieś poprzestawiane. Jak mąż wróci z pracy to może mi to naprawi.

Żabolek, Agusia - śliczne dziewczynki icon_smile.gif I jakie silne, zwłaszcza Natalka icon_smile.gif (a swoją drogą mojej siostry znajoma ma córeczke, starszą od Grzesia o miesiąc, i w niedziele się widziały i ta mała już raczkuje a przy meblach staje - dla mnie to szok )

Dobra, ponadrabiam wieczorem bo teraz to z tą blokadą nie daje rady - już od prawie 2 godzin próbuje coś przeczytać a udało się raptem ostatnią strone.
Strzała30
Beti, mów gdzie i o której a będziemy. My zmotoryzowane więc się dostosujemy.

MamoJulki, narazie jest na etapie że spowrotem nic nie umie i trzeba jej pomóc.

Chciałam wstawić fotę jak Agatka siedzi ale mi żaba jakiś błąd wywala. Spróbuję później.

Zaraz Agatka dostanie pierwszy obiadek z mięskiem. Dziś jarzynowa z kurczakiem.
MamaJulki
no to OLUSIA życzę powodzenia z małym buntownikiem
każda z nas tego doświadcza 41.gif

ja się chwalę, że moje dziecię dostało apetytu jeszcze w śr nie chciała widzieć marchewki a dziś zmiotła cały słoiczek w 5 minut - ale jestem szczęśliwa icon_smile.gif hura hura więc jutro muszę coś nowego wykombinować...

DOTTI złośliwość rzeczy martwych, oby błąd zniknął
a może w innej przeglądarce nas otwórz ?
AsiaKG
CYTAT(dotti @ Tue, 19 Oct 2010 - 10:45) *
Hej icon_smile.gif

Szlag mnie zaraz trafi. Wchodze rano na forum a tu jakieś ostrzeżenia przez google że witryna zagrażająca i za nic na świecie nie mogę tego zlikwodować. Mimo że pozaznaczałam już opcje że chce oglądać tą strone itp itd to każde kliknięcie to wyskakuje ostrzeżenie potem wczytuje się kilka minut a jak już forum widzę to wszystko jakieś poprzestawiane. Jak mąż wróci z pracy to może mi to naprawi.

Żabolek, Agusia - śliczne dziewczynki icon_smile.gif I jakie silne, zwłaszcza Natalka icon_smile.gif (a swoją drogą mojej siostry znajoma ma córeczke, starszą od Grzesia o miesiąc, i w niedziele się widziały i ta mała już raczkuje a przy meblach staje - dla mnie to szok )

Dobra, ponadrabiam wieczorem bo teraz to z tą blokadą nie daje rady - już od prawie 2 godzin próbuje coś przeczytać a udało się raptem ostatnią strone.



Dotti
jak wejdziesz w narzędzia,bezpieczeństwo i odznaczysz sobie to żeby komp informował o ostrzeżeniach to pójdzie ok.
Na wątku ogólnym pisały że to ponoć chwilowe i już sprawdzają o co kaman;))))

Żabolek ale NAtalka jest silna.. ja cię kręcę!!!
Normalnie 7 miesięczniak co najmniej 06.gif

Agusia-jednak Malutka do Taty podobna- teraz zdecydowanie to widzęicon_wink.gif))))
I jak pieknie główkę dźwiga!!!!

Biedronka mała w nocy tylko łepek na boczki przerzuca , na brzuchu ciągle za bardzo nie lubi leżeć.. no i mam Baby Sens'a więc jak coś to by "krzyczał"-chociaż jak zapiszczał jak i Lenka i Ninka miały coś ponad tydzień to masakra.. okropne uczucie..
A w nocy je raz- mniej więcej o 4tej,spać idzie o 20, wstaje na dobre o 7 więc się wysypiam;))))

Ola-moja juz od kilku dni miesko wcina i idzie lepiej niż z zupkami bez mięska;0)))
MamaJulki
ASIU co to u Was w tej Łodzi się działo ?
u nas też niemiło nie wiem czy słyszałyście o byłym ministrze Eugeniuszu Wróblu, wszystko działo się dosłownie jakieś 10 min drogi ode mnie icon_sad.gif
no a 2 miesiące temu też się działo...
świat schodzi na psy

edit https://wiadomosci.onet.pl/wiadomosci/,1,37...,wiadomosc.html
AsiaKG
MJulki no właśnie co to się dzieje..

W głowie się nie mieści- syn zabija ojca bo ten nie chce mu dać kasy na wyjazd.. a dziś jakiś furiat zabija dwóch przypadkowych ludzi bo nienawidzi Kaczyńskiego..
Tylko w tej drugiej sprawie najgorsze jest to, że prezes już dał wystąpienie i cały ten napad to "woda na jego młyn".. a prawda taka, że to mogłoby sie przydarzyć każdej partii politycznej..
A właśnie mówili, że zamiarem tego napastnika było wziąć zakładników i domagać się rozmowy z dziennikarzami... No tyle, że cos poszło nie tak 41.gif

No dość o polityce...

Beti
-zapomniałam przedtem napisać że Twój mały Prezes jest przeuroczy-świetnie zdjęcia!!!

Goralka- świetne zdjęcie!!Że też Ci sie udało taką minkę uchwycić...
MamaJulki
ASIU tyle, że ja się zaczynam zastanawiać czy to na pewno sprawka tego syna...
znałam trochę tę rodzinę, chodziliśmy wszyscy do jednej podstawówki
AsiaKG
No właśnie ja wczoraj widziałam w tv materiał, że się przyznał..a potem wszystkiemu zaprzeczył icon_eek.gif..
Ale jakiś facet- z prokuratury chyba- wypowiadał się, że materiał dowodowy świadczy przeciwko niemu.. hmm.. dziwna sprawa...
wiktore
Jakas masakra- mysle, ze nasz system łamie ludzi. Normalnie im coś odwa...la.


Dzisiaj zaliczylam dwa dlugie spacerki- po pierwszym Dorci ajeszcze sobie prawie godzinke spala w wiatrołapie. Nocki troche gorsze- chociaz dzisiaj tylko 3 pobudki byly. Nie wiem czy to przez zeby ale Dorocie harkocze coś tam w gardle- tak jak katar którego nie mozna wysmarkac tylko odchrząknąć. Idę z nią jutro do lekarki niech się wypowie i zobaczy małą. Ogólnie nic jej nie jest.
Nawiązując do kaszki mannej- gerber ma sloiczek- jabłuszko z kaszką manna - to rozwiązuje problem jak sie nie doda do zupki icon_smile.gif

Wyjęłam z garazu wózek p oWiktorze- mojego wysłuzonego Deltima Premiera- jest swietny na moje tereny- Dorcia go wuielbia bo ją buja i gondola wielka- turlac sie doslownie moze- dzisiaj smigałam po kamieniach bo ktos wywióxł na drogę zeby utwardzic- Dorcia nawet ni edrgnęła icon_smile.gif

Agusia Lilka jest suuuper! Zamówilam komplet seti z tek strony co ci podawalam - mam nadzieje ze będę zadowolona. Ni epamiętam co wy w koncu wybralisci edo sypialni?
Mjulci czasem niestety pozory bardzo mylą- zauwazcie ze zawsze jak jest rekonesans po zabójswtie czy samobójstwie to zawsze sąsiedzi nie mogą uwierzyc i mówi, że to była taki spokojny chłopak. No to się Hanulka rozhulała icon_smile.gif Dorcia tez juz wcina p ocalym sloiku- i się kłoci jak za wolno daję icon_smile.gif
Biedronka no wlasnie Dorcia wcina w nocy icon_smile.gif

Zabolek znowu jestem w szoku icon_smile.gif alez Natalka jest silna. No niedlugo powędruje ci normalnie. ekstra/ Dorcia to sie na boki tylko bo sie leniuszkowi nie chce turlac- znaczy obraca sie zataczając koło icon_smile.gif i uwielbia bardziej majstrowac raczkami z zabawkami icon_smile.gif

Lecę do mojej niunki.
szeklanka
Wiktore będę znowu za swa poniedziałki w Kalimbie więc jak dasz radę to się spotkamy, Justa też pewnie wpadnie teraz Hania ma katarek więc siedziały w domu.

Edzia znalazłaś ten żloboek? my sie zapisaliśmy na gocławiu

A mi się marzy że Bibi znowu będzie spać w nocy... póki co troszkę lepiej ale ciągle wstaje często, za częso niewiem czy mu w nocy pić nie dawać czy zostać przy cycu. Słoiczki sobie jemy, niektóre lepiej niektóre gorzej więc jest dobrze, z trawieniem hmm hmm poprawa w końcu !!!
kurcze czas się kurczy do tego powrotu pracowego jak niewiem co ;(

Żabolek ona już klęczy !!! to jeden krok do pełzania !!! super icon_smile.gif mój się rwie do siadania, już mu się przekręcać w ogóle nie chce tylko się podnosi na całych rękach a najchętniej to by już siedział skubany.

Zarząd oczyszczania miasta robi u nas kontrole czy wszyscy mają umowy na wywóz śmieci i szamba, swoją drogą to niewiem jak można wywozić szambo na lewo, to trzeba chyba nie myśleć ale fajnie bo zachęcaja do segregacji, w sumie ok, my segregujemy tylko niby segregacja taka rewelacja ale miasto nie sposnoruje, chcesz sobie człowieku segregować to płać za worki do segregacji, ech

Karola, nic się nie stresuj, to sam początek więc u gina jeszcze nie widać na pewno!

Biedronka, my też śpiworkowi i do tego leniwca mam co mu się nie chce kręcić, ale w dzień u mnie np jak leży to na brzuchu zasypia, kiedyś spał w dzień na brzuszku i chyba znowu zacznę go tak kłaść w ciągu dnia.

Spóźnione życzenia dla tych co świętowały !!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

a moje chłopie za tydzień wyjeżdża na trzy tygodnie i zostajemy sami z Kubą i psami. Psy dzisiaj straszyły pana od kontroli, no na prawdę nie sądziłam że będą mnie tak bronić - dumna z nich byłam, pan się co prawda wystraszył ale one grzecznie się słuchały i oczywiści go nie tknęły ale jak łapę do mnie wyciągał to kontrolnie zrobiły wrr nie ruszaj pańci icon_smile.gif

Olusia z małą buntowniczką za jakiś czas to minie, a na razie pewnie będziesz musiała ją dużo wczesniej budzić i jak zobaczy, że jak się guzdrze to nic sobie z tego nie robisz to może jej minie szybciej?

widzę że moim ostatnim temacie sylwestrowym to chyba tylko MamaJulki się wypowiedziała, a reszta co? wykasowała sylwestra z kalendarza? icon_smile.gif my ostatecznie spędzimy w domku ale zobaczymy może uda się coś małego zorganizować wyjazdowo. do tego czeka mnie robienie Wigilii pierwszy raz, będzie śmiesznie icon_smile.gif

pozdrowienia babeczki !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.