To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAJUSIE część trzecia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
KAROLA3DAW
Ja juz prawie gotowa 03.gif
Lece Fabcia ubrac i popakować wszystkie gadzety icon_smile.gif
Odezwe sie jeszcze pewnie wieczorkiem icon_smile.gif

Buziaki przytul.gif
agusia3310
Dziewczyny zdrowych, radosnych i wesołych świąt.
Spełnienia wszystkich marzeń.
I oby były to niezapomniane święta, bo po raz pierwszy z naszymi aniołkami.
Życzymy całą trójeczką z mężem oczywiście i LIlianką icon_smile.gif .
dotti
A my już po icon_smile.gif Niedawno wróciliśmy, najpierw byliśmy u teściów a potem u mojej siostry i tam też moi rodzice byli icon_smile.gif

Mały wrócił obładowany prezentami 37.gif Ma już tyle zabawek że musze mu jakieś miejsce na nie naszykować icon_wink.gif Ale dzielny był. Mimo że przed wyjściem spał niecałą godzinkę to dzielnie wytrzymał i jeszcze przed chwilą jak go przebierałam do snu to się cieszył icon_wink.gif No zaskoczył mnie i dumna z niego jestem 29.gif

Karola - zdrówka dla Fabcia przytul.gif Antybiotyk na pewno szybko zadziała i maluszek będzie zdrów icon_smile.gif

MamoJulki - ale się uśmiałam z tych Twoich dziewczynek. Musiał być super widok taki mały szkrab w czekoladce icon_wink.gif
agata85
No to przywitamy sie zdjeciem dzisiaj 03.gif



Uploaded with ImageShack.us
agata85
I moje trzy lobuzy 03.gif



Uploaded with ImageShack.us
MamaJulki
witajcie świątecznie

AGATA fajna z Was rodzinka
Ashanti bardzo podobna do taty

KAROLA chyba zabalowałaś wczoraj mocno bo obiecałaś się odezwać a tu cisza 06.gif

DOTTI fajnie, że o Grzesiu dzieciątko nie zapomniało
moje dziewczyny też dostały tego tyle, że aż głowa puchnie

Hania była wczoraj śpiąca przed Wigilią ale nie chciała spać w łóżeczku więc ją posadziłam w foteliku w kuchni i sobie patrzyła
ale w końcu zasnęła na siedząco i tak spała - przypuszczam, że widziała, że coś się szykuje i nie chciała, żeby ją ominęło dlatego nie poszła do łóżeczka
co chwilę otwierała oczy i podglądała a jak już zasiadaliśmy do stołu to się obudziła
miała na swoim stoliczku warzywka różne i zrobiłam jej Wigilijne BLW icon_smile.gif no i opłatkiem tez się poczęstowała
J był na Wigili i nawet trochę pomógł ale to wszystko co ma do zaoferowania dzieciom przez święta
chciał zostać na noc i jechać rano ale Go pogoniłam bo ja nie hotel co innego gdyby miał być przez święta ale tak to niby z jakiej paki
no i siedzę sobie i się obijam i zastanawiam co dziś robić
póki co Jula się bawi nowymi zabawkami a Hania śpi więc potem zadecyduję
KAROLA3DAW
Agata Ashanti to cały tatus icon_smile.gif
Shane jaki juz duzy przystojniak icon_smile.gif

MamaJulki bylam naturalnie jeszcze ok polnocy ale nie chcialam draznic ukochanego i szybko uciekłam 06.gif

U nas cos nie ciekawie icon_sad.gif
Fabi wczoraj posiedzial ladnie w swoim nowym cudnym krzesełku icon_smile.gif
Pojadl z nami troszke rybki icon_smile.gif
Wieczorkiem juz marudny byl.
W domciu cierpliwoe wyczekal na gości i jak przyjechali ok 22 to poszlam go uspać.
My jeszcze siedzieliśmy chyba do 2 37.gif
W nocy spal w miare spokonie obudzil sie po 7 wiec go nakarmiłam i dalej spał do 9 icon_smile.gif
Troszke pobawil sie z dziadkami i nie chcial mi polknąć antybiotyku icon_sad.gif
Normalnie zwracał go ale po malutku troszke popijajac mlekiem ktorego zreszta tez nie chcial poszlo 43.gif
ok 12 zrobilam mu kaszke i podawalam lyzeczka i tez go na wymioty ciagnęlo ale sporo zjadl icon_smile.gif
Az mi sie serducho ucieszylo.
Lezal troszke bawiac sie nowymi grajacymi grzechotkami i jak go mezus podniósl bo kaszlal to wszystko zwrócil 41.gif
Ale to bylo takie sluzowate wiec pewnie od kaszlu, lekarz mowil ze tak moze sie zdarzyc icon_sad.gif
Teraz usnął i mam nadzieje ze troche zje jak wstanie 32.gif

A najgorsze jest to ze mi tez cos zaczyna chrypiec w klacie i gardlo pobolewa ale ja to zaraz sie czosnkiem nafaszeruje i soczkiem z malin 06.gif
Nie mam innego wyjścia musi pomóc icon_smile.gif

Lece obiadek przygotowac bo zaraz z kościółka wróca icon_smile.gif

Buziaki kochane przytul.gif


MamaJulki
KAROLA skoro lekarz mowił, że tak może się dziać to spokojnie
a Tobie na gardełko polecam tantum verde ale w sprayu jest bardzo dobre a homeo
no i czosnek oczywiście nie zaszkodzi

ja mimo, że na obiad wszystko mam to jednak dziś śmigam do rodziców icon_wink.gif
więc miłego świętowania i do zobaczenia wieczorkiem icon_smile.gif
KAROLA3DAW
Heh ale nam sie udalo icon_smile.gif
Chłopaki ogladali film a my z Fabciem i siostra przycielismy prawie 2 godzinnego komara 06.gif
Wstał i zjadł nie duzo ale zawsze cos 29.gif
Właśnie goście pojechali dalej a my sie zbieramy do tesciów troszke poświetowac 03.gif

No to do wieczorka przytul.gif
dotti
Agata - super z Was rodzinka icon_smile.gif

Karola - zdrówka dla Fabcia i dla Ciebie oby nie rozłożyło &&&

A nam dziś świętowanie nie bardzo się udało. Mieliśmy być wszyscy u moich rodziców, siostra z rodzinką też, ale jej córcie rano wysypało okazało się że ospa więc się od rodziców ewakuowali zanim my przyjechaliśmy no i teraz kciuki zaciskamy żeby mały nie załapał bo wczoraj cały cały wieczór się razem bawili 37.gif
MamaJulki
KAROLA super Ci się udało ! ja jutro mam takie plany ale co z tego wyjdzie zależy tylko od Hani bo Julka jest bardziej przychylna icon_wink.gif

DOTTI czy ja wiem czy lepiej jak Grześ nie załapie ?
ja bym na Twoim miejscu chciała
tzn nie, żebym życzyła dziecku choroby
ale ospa to taka choroba, że większość dzieci ją przechodzi
im mniejsze tym lepiej
plusem jest to, że siedzisz w domku z małym
ja na Julę musiałam wsiąść 3 tyg L4 jak miała ospę no ale teraz się cieszę, że ma to już za sobą
a jeśli wczoraj się bawili to młoda na pewno już zarażała bo ponoć właśnie najbardziej się zaraża na 3 dni przed wysypem
zobaczysz za tydzień dwa
Jula miała takiego pecha, że wysypało ją dwa dni przed weselem jej chrzestnej icon_sad.gif
agata85
Dotti, a ja jednak bym zyczyla, zeby nie zlapal. Wydaje mi sie, ze takiemu malemu brzdacowi nie przetlumaczysz, ze ma sie nie drapac, co innemu dziecku, co ma 3 lata np. No nie wiem, bo moje dzieci nie przechodzily.
MamaJulki
AGATA 3 latkowi też nie przetłumaczysz, żeby nie drapał
ale zauważyłam, że jeśli się systematycznie smaruje to nie swędzi
natomiast mi się zdarzyło pominąć 2 plamki które były mało widoczne i właśnie te Julka podrapała (a miała właśnie 3 latka) no i po tych dwóch zostały blizny
no oczywiście, że fajnie by było, żeby dzieciaki zdrowe były, mnie tylko chodziło o to, że lepiej znoszą takie choroby maluszki niż starsze dzieciaczki
MamaJulki
no i jeszcze się muszę wyżalić icon_sad.gif
boli mnie strasznie brzuch
ostatnio tak mnie bolało jak miałam torbiela jajnika icon_sad.gif
w ogóle się jakoś źle czuję
wzięłam apap i nospę i się wyleguję w łóżeczku
agata85
MJulki, zdrowka icon_smile.gif
Moze z ta ospa masz racje. Jednak na dzien dzisiejszy mam wrazenie, ze Shane lepiej jednak od Ashanti takowa ospe by przeszedl.
Ja sama ospy nie mialam, wiec nie bardzo wiem jakie to uciazliwe moze byc...
MamaJulki
kurczę jakoś tak mnie na refleksje wzięło i siedzę i ryczę icon_sad.gif
agata85
Witam sie wczesnie rano. Cala obolala od kaszlu. Czy ja nie wyzdrowieje juz ? 21.gif

MJulki, mam nadzieje, ze dzis humorek znowu Ci dopisuje... przytul.gif
agata85
ps. dlaczego na moim zegarku jest 6.05, a na forum 8.13 ...???? 29.gif
MamaJulki
AGATA na tym forum zawsze jest inny czas icon_wink.gif

humorek mam taki sobie na pewno nie taki jak wieczorem

ale za to sie obudziłam z potwornym bólem w dole kręgosłupa
nie umiem się schylać
KAROLA3DAW
Laski ja tak na szybko od wczoraj jestesmy u tesciow niby nie daleko ale nie mam jak sie oderwac zeby cos wiecej napisac icon_sad.gif
Jak juz dzis dotrzemy do domciu i fabciu pojdzie w kime to na pewno sie odezwe icon_smile.gif

No i jak juz jestesmy przy swietach to poświetujmy jeszcze skonczone 7 miesięcy FABIANA impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif

Do później Gwiazdeczki przytul.gif



dotti
Hej icon_smile.gif

A my właśnie wróciliśmy od teściów i świętowania koniec. Nawet się ciesze bo dla małego 3 dni takie zwariowane to jednak troche za dużo i dziś już ciężko było.

MamoJulki - pewnie masz racje z tą ospą że im wcześniej tym lepiej ale chyba jednak wolała bym żeby załapał ją ciut później icon_wink.gif Pamiętam jak dzieci mojej koleżanki bliźniaki się zaraziły jak miały 9 miesięcy i bardzo ciężko ją przechodziły i miały sporo powikłań. I na te powikłania uczulała mnie pediatra jak pytałam o szczepienia dlaczego lepiej szczepić na ospe skoro i tak dziecko to złapie. A szczepiony będzie dopiero po roku. No ale zobaczymy jak złapał to i tak nic nie poradze 29.gif

Agata - ale Cie złapało z tymi oskrzelami 37.gif Kuruj się kobitko !!!!

Karola - za 7 miesiąc Fabcia brawo_bis.gif

A my za to świętujemy dziś 8 miesiąc Grzesia impreza.gif
nibyewa
hej laseczki:)icon_smile.gif
to i my się witamy prawie poświątecznie:)icon_smile.gif wczoraj i w wigilię siedzieliśmy sami w domku a dziś u teściów na kawce:) a teraz same w domu bo mąż w pracy:(
Karolka i ja Ci radzę czosneczek łykać bo ja się nim faszerowałam w ciąży i unikałam infekcji cięższych:) no i zdrówko za Fabcia!!!!!żeby maluszek wyzdrowiałicon_smile.gificon_smile.gif a Ty żebyś się nie rozłożyła;)

Agata no mam nadzieję, że wyzdrowiejesz hehe:) 3mam kciuki!!!!!

Dotti za 8 miesiąc Grzesia impreza.gif !!!! ja też chyba bym nie chciała żeby moja niunia zachorowała na ospe teraz, no ale jak już Grzes złapie to 3mam kciukasy żeby poszło szybko i bez wielu krostek:) ja mialam tylko 5 jak bylam chora na ospe:) i tego też mu życzęicon_smile.gificon_smile.gif no a najbardziej, żeby nie złapałicon_smile.gif

MJulki Twoje dziecię zjadło czekoladowego Mikołaja a moje pierniczka;) i to całego 08.gif czekamy na efekty:) ja też bólowa w te święta, dostałam mega okres, masakra, czuję się tragicznie.....i wyglądam teżicon_sad.gif a najlepsze jest to, że wyliczyłam ten okres co do dnia:) to niespotykane bo zawsze miałam nieregularny tzn przed ciąża....może w końcu się uregulował diabel.gif

a w ogóle musimy się pochwalić, że uczulenie schodzi:) bebilon pepti zdziałał cuda:) dziś zrobiłam prowokację z marchewką i przez parę dni bede ja podawać by mieć pewność że to nie uczulenie na marchewkęicon_smile.gif ale najważniejsze, że niunia spokojniejsza, krostki schodzą, kupy też takie jakby inne:) tyle że ślina się toczy strasznie,,,, i wrzaski są czasem nie wiadomo czemu...może w końcu zęby??????????

ech umieram z przeżarcia!!!!!!!!!!!





MamaJulki
KAROLCIA to fajnie, że miło spędzacie czas
a jak kaszelek Fabianka ?
mam nadzieję, że po antybiotyku jest lepiej
no i zdrówko za skończone 7 miesięcy icon_wink.gif

DOTTI masz rację też zauważyłam, że Hania ma już dość tłumów mimo, ze aż takich wielkich nie było icon_wink.gif
najlepsze życzenia dla Grzesia icon_wink.gif

EWA 43.gif Hania pierniki wcina aż się trzęsie - te mojej roboty 37.gif
moja mama jej dała spróbować i teraz jak widzi, że ktoś je to się drze, że też chce
może rzeczywiście będziesz miała bardziej przewidywalne cykle po porodzie icon_smile.gif
super, że mleczko pomogło, oby już nic się nie działo icon_wink.gif
no i żeby w końcu te zębole wyszły i Emilci i Haniom i kto jeszcze nie ma ?
u mojej widać ale nie chcą się przebić za chiny

u mnie dziś większość dnia była koleżanka
potem przyszedł kolega - sąsiad icon_smile.gif
i tak sobie posiedzieliśmy
teraz już mam posprzątane i dzieci śpią
a ja się idę szykować do wyrka bo rano do pracy 21.gif
ale tylko 3 dni bo czw i pt mam opiekę icon_smile.gif
agusia3310
Witam już prawie poświątecznie.
No i super, że już się kończą bo cięzkie jakieś są.
U nas ok, choć nie było łatwo.
23 mieliśmy awarię na dachu i trzeba było fachowca ściągać.
Ponad pół dnia to zabrało.
Więc większoś rzeczy trzeba było w wigilię robić.
I gotowanie i porządki i strojenie choinki i ostatnie zakupki.
Całe szczęście wigili u siostry była na 19 i Lilka wyjątkowo grzeczna więc udało się troszkę podgonić.
Lilka na wigili suer grzeczna więc ok.
W pierwszy dzień świąt za to my robiliśmy obiadek.
I to na 20 osób.
Ale wszystko było super.
No a dziś byliśmy u brata i tu już marudziła.
A wcześniej nawet kościółek udało się zaliczyć.
A Lila w czasie mszy usnęła i nawet dzwonki i kolędy jej nie przeszkadzały.
Potem tata dwukilometrowy spacer z nią zaliczył.
A teraz w końcu czas wracać do utartego rytmu dnia.
Niech dzieciaczki spokojnie odpoczną.

KArolka
dużo, dużo zdrówka dla Fabianka.
No i za jego 7 miesięcy.

Dotti za 8 miesięcy Grzesia.
I trzymam kciuki by tej ospy nie załapał.

Mamo Julki a mnie lekarze przestrzegali, że do skończenia dwóch lat dzieciom miodu w żadnej postaci kategorycznie nie wolno.

Agata super rodzinka.
A dzieciaczki po prostu słodziaki.

Ewcia fajnie, że Emilce uczulenie schodzi.
I ja też umieram z przeżarcia.
A zostało tego tyle, że drugą imprezkę dla 20 osób mogłabym wyprawić.
MamaJulki
AGUSIA to fajnie, że święta udane
jedzonko co się da to zamroź icon_wink.gif
a co do miodu to znów co lekarz to opinia bo ja wiem, że można po roku dawać i powiem, że Jula właśnie w tym okresie od roku do dwóch lat piła dość sporo herbatki z miodem i nic się nie dzieje
więc może to też zależy od predyspozycji w sensie, że jeśli rodzice alergicy to trzeba bardziej uważać ?
nie wiem w każdym razie w pierniczkach tego miodu troszkę było, ale Hani nic nie jest a smakują bardzo
może nie powinnam przesadzać z nimi
agusia3310
Mamo Julki super, że Hani nic nie jest.
Ale lepiej nie przesadzać.
A o tych dwóch latach to i w dzieciowej gazetce czytałam więc coś w tym musi być.
KAROLA3DAW
Doti z ta ospą to tak jak mowi MamaJulki im wczesniej tym lepiej icon_smile.gif
U nas na wsi byla taka babka miala dziewczynke w naszym wieku i gdzie tylko dziecko chorowalo to ona tam chodzila zeby na te choroby co sie raz w zyciu choruje mala przeszla jak najszybciej 37.gif
Jeśli juz Grzesio załapal to zeby szybciutko i bezbolesnie minęło przytul.gif
A co do drapania to przynajmniej Fabi jeszcze wiekszości swojego ciała nie ogarnia wiec pewnie nie byloby mowy o drapaniu jak u starszaków icon_smile.gif
Zdróweczko Grzesiaczka impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif

Agata a Ty antybiotyk ierzesz chyba nie?
I co zadnej poprawy nie ma?
Wracaj szybko do zdrowych icon_smile.gif

Ewcia
ja tez w ciazy z Fabianem łykałam sporo czosnku i nawet katar mnie nie dopadł a teraz od Fabcia podłapałam kaszel 13.gif
A czosnek przez gardło nie chce mi przejac diabel.gif
Jutro spróbuje go na kanapce przemycic 37.gif
No to juz najgorsze za toba bo zwykle te pierwsze dni @ sa takie bolesne icon_sad.gif
Ciesze sie z Wami ze uczulenie znika i kciuki za zebolki icon_smile.gif

Agusia no to wikt na kolejny tydzien masz przygotowany 06.gif
Super ze świeta udane icon_smile.gif

MamaJulki a moze ten brzusio to bolal własnie z nerwów?
Mam nadzieje ze to nic złego i kopa przesyłam zebyś do lekarza sie zgosiła i to szybciorem nienie.gif
Wierzę ze łezki Cie oczyścily ze zlych emocji i juz usmiech na twarzy gosci przytul.gif
Zazdroszcze czasami ze masz tak z kim posedziec i pogadac chociazby o pogodzie 29.gif

Fabian kaszle( nie duzo i czesto ale widac ze go to meczy) i charczy( najgorzej po wstaniu z nocy) nadal ale to chyba jeszcze za wczesnie na sukcesy 41.gif
W gosciach byl grzeczniutki usmiechal sie do kazdego choc chwilami bylo widac ze chory jest 32.gif
Ładnie umiał sie zająć soba choc jak tyle osób to wolał z nami pogadac niz sie zabawiac 06.gif
Wczoraj na spontana spakowaliśmy sie i pojechalismy do tesciów icon_smile.gif
Odstąpili nam swoja sypialnie wiec wyspalismy sie jak mopsy do 9 choc nocka Fabcia byla mniej spokojna niz w domciu 43.gif
Słabo je ale to pewnie przez gardełko wiec najlepiej wchodzi mleko choc i tak w ilosciach jak u noworodka 41.gif
Jutro juz musimy wrócic do kaszki i zupek mam nadzieje ze bedzie lepiej icon_smile.gif
Mi tez zaczelo charczec w klacie i straszliwie boli mnie gardło icon_sad.gif
Ale ja wiem kiedy i jak odkaszlnac a jemu tam piszczy 21.gif
Wygrzebalam dziś pastylki Tantum Verde i juz po jednej troszke mi lepiej icon_smile.gif

Dzis po południu męzus wymyślil kolejnego spontana i pojechalismy z jego rodzenstwem (siostra z chlopakiem i brat) do kina 06.gif
Szczerze to nie lubie chodzic do kina znaczy sie nie widze w tym zadnej wielkiej frajdy wole isc do parku na spacer ale widzialam ze ukochany ma chcice a beze mnie nie pojedzie wiec sie zgodzilam 03.gif
Pochichralismy sie jak dzieci ale caly czas myslałam o naszym chorowitku icon_sad.gif
Na szczescie dziadki dali sobie rade 29.gif

Lece zaplikowac Synowi antybiotyk 32.gif

Buziaki przytul.gif
dotti
Ewa - ja przed porodem okres miałam 2 razy w roku a teraz co do minutki regularny więc może hormony się uregulowały icon_wink.gif

Agusia - obiad na 20 osób 37.gif Podziwiam icon_wink.gif Ja mam problem jak dla 8 robie a co dopiero tyle 29.gif

Wiecie co właśnie zrobiło moje dziecko ? Zajrzałam do niego czy śpi i czy się nie odkrył, a on śpi w najlepsze owinięty w obijaczek ze szczebel - wszystkie troczki pourywał a nic nie było słychać i nawet nie wiem kiedy to zrobił bo co godzinke do niego zaglądam 37.gif Myślałam że po prostu rozwiązał jeden czy dwa a tu wszystkie urwane 21.gif
agata85
dotti- ale ma sile 03.gif

Agusia- ja tez podziwiam, obiad na 20 osob 37.gif Toz to jak male chrzciny 37.gif

Karola- tak, antybiotyk biore. Ba, juz sie prawie konczy 21.gif


A my mielismy nie bardzo mila Wigilie. Pomine spiecia z tsciowa... ale po Wigilli musielismy wolac karetke dla meza babci. Dostala takich dusznosci ze szok. Okazalo sie ze ma zapalenie ploc 37.gif i wode w plocach. Lezy w szpitalu i jest minimalnie, ale lepiej...
MamaJulki
KAROLA brzusio raczej nie z nerwów bo to typowy ból umiejscowiony w okolicy jajnika taki urok moich kobiecych narządów
nerwów w sumie jako tako nie miałam tylko bardziej jakiś taki dołek refleksyjny mnie dopadł
fajnie, że się oderwaliście troszę od codzienności w kinie
no i duuuużo zdrówka dla Was, oby choróbska odeszły w siną dal

DOTTI młodemu zimno było to sobie chłopak poradził icon_razz.gif

AGATA szkoda, ze w Wigilię takie akcje - dużo zdrówka dla dziadka !
no i Ty się kuruj, co się zastrzykami nie skończy

AGUSIA też jak czytam o tym miodzie to raczej opinie są takie, by nie podawać przed rokiem, ale znalazłąm coś takiego : https://www.apiterapia.rostkowski.info/pyta..._pytania_5.html
ja myślę, że to tak jak z innymi produktami, tak do końca nawet nie wiemy co jest w warzywach, któe podajemy dzieciom chyba, że mamy z pewnego źródła, to samo jajka nie wiadomo na czym hodowane no a o mięsie nie wspomnę
wiadomo uważać trzeba
wiecznie słoiczków podawać nie będziemy

ja soiedzę w robocie i strasznie mi się nie chce ale jakoś daję radę
dotti
A my dziś w końcu odpoczywamy icon_wink.gif Mąż teraz odibera tydzień tatusiowego więc siedzi z nami w domku to mam więcej luzu 06.gif
Ale chyba zaczyna żałować że wziął sobie urlop bop już mu zaplanowałam przemeblowanko i wiercenie bo obrazy czekają na powieszenie od początku stycznia jak się tu przeprowadziliśmy więc zaraz będzie rok 37.gif

Agata - no to rzeczywiście nie za miło tak w święta karetkę wzywać icon_sad.gif

MamoJulki - oby czas w pracy szybko minął icon_wink.gif

dotti
podwójnie mi post poszedł
KAROLA3DAW
Dotti Grzesiu to jakiś mały siłacz rośnie 06.gif
Jak mezus zobaczy efekt przemeblowania i obrazy na scianach to na napewno z dumy urosnie i zapomni o niedogodnosciach 06.gif

Agata zeby chora szybko wróciła do domciu icon_smile.gif

MamaJulki fajniutki artykul o tym miodziku icon_smile.gif
Ja co prawda Fabciowi jeszcze nie dawalam ale jakos nie bylo okazji icon_smile.gif
A skoro Hani nic nie jest to dlaczego by nie? bo do roku niby nie wono ? bez sensu !
Jakbysmy tak mialy uwazac to tak jak napisałas do roku tylko mleko by nam zostalo icon_sad.gif

Fabi wstał po 9 troszke pofiglowal z tatusiem i zasnał ze mna jeszcze do 11 06.gif
Wstalismy zjedlismy sniadanko troszke pifikał i zasnął przed 13 wstał po 14 (jego rekord w dzien) 06.gif
Zjadł zupke i po 15 zasnął 06.gif
Ciekawa jestem o ktorej sie przebudzi icon_smile.gif
Moze przesypia to cholerstwo co nas dopadło 43.gif
Ja lece pomyc naczynia i powisic pranie icon_smile.gif

Miłego dnia przytul.gif
KAROLA3DAW
Widze ze u nas sie święta przedłuzyły icon_smile.gif
To dobrze odpoczywajcie spokojnie icon_smile.gif

Fabi jak zasnął po 15 to wstal o 16.30 ale nie chcial sie bawic (posadziłam go opierajac o poduszki ale nie byl zainteresowany i prezyl sie tak jak to robi kiedy chce polezec icon_smile.gif ) wiec go polozylam i tak sobie w ciszy lezal icon_smile.gif
Ja wczesniej ogarnelam domek wiec lezalam obok i stukalam w lapka 06.gif
Kimnął poźniej jeszcze do 18.30 i po kapaniu pofikał do 20.30 przebudzil sie przed 22 ale nie chcial jesc wiec zapodałam mu antybiotyk i spi icon_smile.gif
Zaraz musze mu flache przygotowac icon_smile.gif
Mezusiowi usmarzyłam krokieciki a sama jadłam cały dzien barszczyk z pierożkami 03.gif
Wieczorem tak mnie kaszel zaczal meczyc ze bez bólu wszedł mi czosnek, sok z malin i cytryna 37.gif
Teraz męzus zrobił mi sok z cebuli ale to musi troszke odstac icon_sad.gif
Najgorsze jest ze jak cherlam to Fabi sie przebudza 41.gif
A jemu mam wrazenie ze troszke lepiej fajniutko zaczyna sie odrywac wiec mam nadzieje ze szybciorem nas opusci to paskudztwo icon_smile.gif
Dzisiaj troszke wytrzymał na brzusiu i zaczął prostowac raczki 06.gif
Uciekam sie wykąpac i pokimać moze kaszel sie uspokoi icon_smile.gif

Buziaki slodziaki przesylamy przytul.gif
agata85
No ladnie 21.gif
Ashanti o 5.00 rano mialaa 38,5 temp.
Od czego to znowu ?? 21.gif
Spac mi sie przez to odechcialo, bo juz mi przez mysl przeszlo, ze to moze ZUM powrocil 43.gif 21.gif
MamaJulki
hej icon_wink.gif

ja wczoraj z pracy wróciłąm taka wykamana, że pisać mi się już nie chciało ale Was poczytałam

DOTTI fajnie, że mąż korzysta z dodatkowego urlopu no i niech się chłopię w domu wykazuje a co icon_wink.gif

KAROLA z miodem trzeba bardzo uważać bo bardzo uczula
super, że Fabcio już lepiej a Ty się może wybierz do lekarza ?
też uznałam, że dziewczyny chyba świętują konkretnie bo taka cisza tutaj
tylko ja taka nadgorliwa i w robocie siedzę
ale jeszcze tylko jutro i długi week będę miała icon_biggrin.gif

AGATA to może dla spokoju lepiej iść zrobić badaine moczu ?
agusia3310
Cześć.
No nie ja już wczoraj nie świętowałam, ale była okazja całą rodzinką w spokoju posiedzieć w domku, więc korzystaliśmy.
Z mała dwa razy udało się pójść na spacerki i tak spokojnie dzień przeleciał.
Wieczorkiem nastawiłam jeszcze pranie, bo przyszły pieluszki i już czas był na chwilkę telewizji i spanko.

A dziś jesteśmy już same z Lilką.
Właśnie bawi się swoimi nowymi zabawkami a ja będę jeść śniadanko.

Miłego dnia kobitki.

Agatko a dla was dwóch dużo, dużo zdrówka icon_smile.gif .
pomidorro
Hej
Witam po Świętach... osobiscie nie przepadam na biesiadowaniem...jakoś w tym roku tak srednio było- bez kolędowania...wszyscy zasmarkani...
rodzina okrojona ( siostra z dziećmi nie dojechala icon_sad.gif , brata też nie było)
Alicja pokazywała rózki, Hania z rak niezchodziła- bardzo absorbująca była. Zauroczyła wszystkich usmiechami, gadaniem, pełzaniem... tylko Ala biedna była- bo to na młodszej siostrze się skupiła uwaga rodziny ( ochy i achy) i Alicja czuła się odrzucona icon_sad.gif
Ja sie o mały wlos nie poklóciłam z teściem, który dawał czekolade Hani i jeszcze się chwalił, że jej smakuje, ze jej daje polizać jak mnie nie ma! 21.gif
I jeszcze sie przekomarzał ze mną bo wiedział, że to mi bardzo działa na nerwy! I to przy gościach i . Jak zabroniłam raz to potem otworzył opakowanie czekolady i dał Hani do rączki w mojej obecności!!! Byłam wściekła! M. nie zareagował!!!!!
Powiedziałam M. że skoro tak robią nie zostawię im dzieci nawet na chwilę.. i ALicji tez. łatwo jest nakarmic słodyczami..niech spróbują wcisnąc Ali normalny obiad- to byłby wyczyn.
MamaJulki
JUSTA no to rzeczywiście teściu przesadził :/
masz rację z tym normalnym obiadem - wtedy dziadziuś miałby się czym chwalić
agata85
No to dodzwonilam sie do lekarza. Jutro mam przyniesc poranny mocz do labolatorium. Cholernie sie boje, ze to znowu ZUM. A sio.... dwa razy w szpitalu ,,z czyms,, wystarczy, jak na tak malego czlowieczka 21.gif blagam.gif


justa- tez bym juz pewnie dzieciakow tesciowi nie zostawila. A Twoj M ... no coz, zareagowac powinien...
pomidorro
Agata trzymam kciuki za Ashanti!
M. powinien zareagowac- ale on nigdy tego nie robi niestety... twierdzi, że przesadzam. Jestem przeciwniczką czekolady do 2 roku zycia- i wszystcy u niego w domu o tym wiedzą. Tylko nie liczą się ze mna. No trudno.. ale i tak przy okazji najblizszej zamierzam wygarnąc im i tyle. Jak zapytają czemu nie chce u nich zostawic dzieci to w końcu powiem prosto z mostu. Trudno. NAjwyżej nie będę do nich jeżdzic często...
dotti
Agata - kciuki za Ashanti żeby to nie było nic poważnego.

Justa - współczuje i rozumiem. Moi teściowie też mają inne podejście w kwestii dzieci, chyba nie ma nawet jednej rzeczy gdzie mielibyśmy jedno zdanie...I w kółko tylko słucham że kiedyś było tak i tak i było ok a ja teraz wydziwiam.A mąż - w domu przyznaje mi racje i mamy jeden "front", a u nich - przyznaje racje im icon_sad.gif Strasznie mnie to wkurza. Jeśli już nie chce przeciwstawiać się rodzicom to chociaż siedział by cicho a nie razem z nimi przeciwko mnie, a jak wracamy do domu to mi tłumaczy że on tak ma i żebym się nie wkurzała bo on wie że ja mam racje. I tak w kółko non stop 21.gif

A my wczoraj się leniliśmy, tzn mąż w końcu poprzestawiał mebelki ale wiertarka na razie leży nie ruszona icon_wink.gif
Popołudniu wyszliśmy na spacer ale zimno strasnzie było więc krótko byliśmy.
Mały wczoraj zupełnie inny - chyba mu ulżyło że w końcu nigdzie nie wychodzimy tylko jesteśmy w domku bo cieszył się wszystkim jak nigdy icon_wink.gif
A teraz chłopaki mi poszły w drzemke to chyba ide jakiś obiadek odgrzać a potem może wyjdziemy albo za sprzątanie się wezme bo jutro rodzice moi mają nas odwiedzić i ksiądz po kolędzie icon_wink.gif

Miłego popołudnia icon_smile.gif
agusia3310
Justa twoje dzieci i twoja decyzja.
Ja myślę podobnie a wszyscy inni powinni ją uszanować.
Ja teściowi dosadnie bym powiedziała co o tym myślę i to przy gościach skoro on swoje girki przy nich rozgrywa.
I dzieci przez jakiś czas bym im nawet nie pokazała to może zacząłby myśleć.
A mąz jest po to by cię wspierać.
Szkoda, że tego nie robi.
U mnie na obiedzie w święta jedna z ciotek przy stole powiedziała, że powinnam coś zrobić tak i tak więc ja na to że w tym domu gospodyni jest jedna i zrobię to w swoim czasie.
Mąż jeszcze powiedział, żeby uważała, bo mogę coś bardziej dosadnie powiedzieć i rządy się skończyły.
No i dzięki tem imprezka bardzo udana.

Agata trzymam mocno kciuki, żeby to nie było nic poważnego.
Oj coś chorowicie rośnie nam mała Ashanti.
A ja jednak liczę, że to ząbki icon_smile.gif .

U nas w święta sprawdził się Tulik.
Nawet Lilka ucieła sobie w nim drzemkę.
No i powiem szczerze, że bardzo wygodny jest.
W końcu ręce nie odpadają.
KAROLA3DAW
MamaJulki ja wiem ze miodzik uczula jak coraz wiecej rzeczy ostatnio 37.gif
Ale skoro Hani nic po nim nie jest a cieszy sie jak wsuwa pierniczki to dlaczego by jej załowac 06.gif
Ja do lekarza sie wybiore jesli do jutra sie nie poprawi icon_smile.gif
Boje sie ze dostane antybiotyk a wolalabym go uniknac ale jak nie bedzie wyjscia to i przez to bede musiala przejsc 41.gif

Justa wspołczuje spieć z teściem przytul.gif
Moze daj mezowi do poczytania kilka artykulow co dzieci i w jakim wieku moga jesc tam tez napewno bedzie jakie sa konsekwencje zbyt szybkiego wprowadzania moze wtedy bedzie mu latwiej zrozumieci bronic Cie icon_smile.gif
Moj jak uslyszal ze teściowa kiedys dala do polizania czekolade Fabciowi to spazmow dostał 08.gif
Tak ja o*****zielil ze mi głupio bylo ( bo oczywiscie ja mu swoje na ten temat wylozyłam icon_smile.gif ) 43.gif
Tesciu nic Fabiemu nie daje bo wie ze ja na rece patrze a tesciowa nawet jak chce to teraz pyta sie za kazdym razem icon_smile.gif
W te świeta chciala mu dac herbatki z cytryna tak tylko na spróbowanie i naturalnie sie najpierw spytala icon_smile.gif

Agata
ja trzymam kciuki zeby to jednak zęby były &&& icon_smile.gif

Dotti szybko macie ksiedza icon_smile.gif
U nas pewnie dopiero w drugiej polowie stycznia bedzie icon_smile.gif

Fabi własnie kima z tatusiem icon_smile.gif
Ładniutko mu sie odrywa i juz mniej charczy i nawet ten wstretny antybiotyk łatwiej mu sie przełyka icon_smile.gif
Przed chwila pieknie zjadł pół słoiczka zupki tak otwierał buziaka ze mu podgrzalam kolejne pół ale juz tego wiekszego i tez wtrąbił 06.gif
Mi cos nie chce przejsć mezus zakupił jakies tabletki na gardło i mam nadzieje ze mi pomogą icon_smile.gif
W nocy spokojnie spałam ale jak juz sie rano przebudzilam to myślałam ze sie udusze 41.gif
Mykam krokieciki usmazyc icon_smile.gif

Miłego dnia zyczymy przytul.gif
KAROLA3DAW
No i to choróbsko tak jak podejrzewałam zapowiedziało
DRUGIEGO ZĘBOLKA U FABIANA 06.gif 06.gif 06.gif
Druga dolna jedyneczka sie przebiła 03.gif
pomidorro
Karola M . to wie...ale uważa, ze niekulturalnie jest zwracac uwagę icon_sad.gif
Gratuluję ząbka!!!!
KAROLA3DAW
Justa to w takim razie on jest nieodpowiedzialny jak uwaza ze niekulturalnie jest zwracac uwage jak ktos swiadomie krzywdzi nasze dzieci icon_sad.gif
Wierze ze przyjdzie taki czas i zrozumie ze nie robisz tego z wyrachowania tylko z troski o zdrowie dziewczynek icon_smile.gif
agusia3310
Karola gratuluję tej drugiej jedyneczki.
No to mam nadzieję teraz szybko Fabianek dojdzie do zdrówka.

Justa
ja uważam jak Karola, że twój mąż jest niemądry.
Jak ktoś krzywdzi dziecko to nieważne kim jest a i tak o*****ziel mu się należy.

My zaliczyłyśmy długi spacerek i teraz moja niunia bawi się kapciem.
Po co jej zabawki jak kapcie czy torebka wacików to najfajnieszcze rzeczy.
agata85
Ashanti teraz juz mi zasnela. Z tem 38,6. A kolejnego czopka moge jej podac dopiero o 20.30. Co moge w razie czego, na przemian z paracetamolem w czopkach podac??
MamaJulki
Agata możesz podawać co 6 h na przemian paracetamol z ibuprofenem (ibufen, nurofen)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.