To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

@--;---- GRUDZIEŃ 2010 ----;---@

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
_Mała_Mi_
Angielk, ja się dostosuje icon_smile.gif mi pasi wszystko jeśli zostanie ustalone wcześniej icon_smile.gif np dzisiaj

A co do ślubu, to zmieniło sie prawo kanoniczne, czy jak to tam... jak kazali koniecznie dawać na tacę bo inaczej to grzech... nie komentuję lepiej icon_razz.gif


(właśnie w tv występuje LEW, Qlka siedzi na kanapie, ogląda tv i piszczy, szczeka i wydaje odgłosy do tego lewka icon_smile.gif czaaad nasz pies jest prawieludziem icon_razz.gif uwielbia pisekie filmy, komisarza rexa wyłączamy jak się tylko zaczyna.... ciekawe co by było jakbyśmy jej włączyli 101 dalmatyńczyków, hahaha )

wrazając do tematu icon_smile.gif wtedy powstał tez taki zapis, że w piątek jest post, zakaz hucznych zabaw itd icon_neutral.gif no i to jest wytłumaczenie w sumie on tego nie powiedział, ale ja to wiedziała i dla mnie jasne było. Tylko mnie wkurza to, bo ja swego czasu dużo się udzielałam w chórkach, scholach, akcjach charytatywnych i nawet raz odrestaurowałam Jezuska co im spadł i na Wielkanoc nie byłoby co do grobu włożyć i dziękuję w sumie do tej pory do mnie nie dotarło... e tam,, sie nakręcam. Do tego beznadziejnie poprowadziłam rozmowę, emocje wzięły górę nad rozumem icon_smile.gif i to bardzo... wyszło, że chcemy w piątek bo nam taniej o 1000 zł ... noł koment icon_sad.gif
Magnezja
mry bidulko ty moja przytul.gif
Spróbujcie jeszcze poszukać w innej parafii, może tak jak dziewczyny radzą, nie wszędzie tak do tego podchodzą?
A księdzem się nie przejmuj, nawet gdybyście chcieli piątek z powodu kasy, to przecież tysiak to ogromnie dużo pieniędzy!!!
_Mała_Mi_
no tak, ale ja sie własnie rozłozyłam w czasie kiedy zapytał ile taniej icon_razz.gif z resztą co go to interesuje, tak sobie teraz myślę icon_sad.gif musiałam wyglądac bosko icon_smile.gif płaząc o 1000 zł, za to powiedział ze za Chrzest nie weźmie. icon_razz.gif Powiedział, że zadzwoni do kurii i się dowie czy może nam udzielić ślubu w piątek icon_razz.gif wymiękł... zobaczymy... bo ja jeszcze wychodząc stuknęłam się w głowę, że głupia ja, ale jak on to widział z okna, to mam nadzieję że stuknięcia nie odebrał jako głupi on icon_razz.gif
4kasiula
Dziewczyny to ile płaciłyście za chrzest te co już mają to za sobą??? ja myślałam że to 100-200zł icon_eek.gif

mry u mnie w domu jak panną jeszcze byłam i był ksiądz po kolędzie to się tak pokłócił z moim ojcem że nie zostawił nam obrazka co zawsze zostawiają po kolędzie i wychodząc krzyczał że żadnego zaświadczenia jak będziemy potrzebować nam NIE WYSTAWI icon_lol.gif a się uśmiałam wtedy

mummy fajnie było Cię zobaczyć na fotkach laseczko 02.gif
niunia23
angielk mry to co moze wtorek ????

my za chrzest Madzki placilismy w koncu 100 pln bo S chcial dac ksiedzu 500 PLn ale ja powiedzialam ze nie ma takiej opcji i max stówe dostanie icon_biggrin.gif ale ksiadz byl zadowolony ze w ogule cos dostal icon_biggrin.gif takze spoko bylo zreszt amy zaplacilismy za slub mu ktorego nie bylo wiec nie ma co narzekac bo jak znowu termin ustalimy to znowu mu zaplacimy icon_biggrin.gif
_Mała_Mi_
no chyba cos około 100 za chrzest, tak myslę, nie wiem. U nas zabrzmiało jakby to był 1000... icon_razz.gif


Niunia Angiel, dla mnie wtorek ok, o której? i gdzie dokłądnie?
Rafaela
mry, angielk, niunia to wy jeszcze termin spotkania ustalacie 04.gif Magnezja miała racje ze sie chyba szybko nie zobaczycie.Trzymam kciuki aby wtoreczek wypalił

burza, trzymam tez kciuki oby sie córcia do przedszkola dostała

A co do chrztu tutaj poloni greckiej w polskim kosciele nic nie płacisz za chrzest, tylko jeśli rodzice chcą to dają co łaska
Mummy
4kasiula- dziekuje i wzajemnie icon_smile.gif

A oto Olek na spacerze w górach



Uploaded with ImageShack.us

A tu jak go G. zaczepiał



Uploaded with ImageShack.us

I eskimosek na koniec



Uploaded with ImageShack.us
niunia23
o ktorej to musi angielk powiedziec a mysle ze w galerii malucha sie chyba odrazu spotkamy ? wiecie gdzie to jestest ?
burza81
niunia wysłałam na maila ci zdjęcie Pawełka do jedyneczki icon_smile.gif

wub.gif uwielbiam oglądać zdjecia waszych dzieciaczków wub.gif wszystkie są słodziakami do schrupania 06.gif

Wklejam foteczki mojego Pawełka na końcu jest zdjęcie powiekszone żeby wam pokazać zasypanego buziaka majego syneczka







4kasiula
Ale cisza wszystkie pewnie korzystają z pogody 02.gif
My "sprzedaliśmy" małą teściowej i pojechaliśmy do IKEI do Łodzi kupiliśmy szafę za całe 300zł 06.gif teraz M ją składa, umyje się ją w środku i można ładować rzeczy 04.gif malutkiej kupiłam w IKEI taką fajową pacynkę koteczka no słodka jest od razu mi się rzuciła w oko 06.gif
dobra uciekam bo pora karmienia miłego weekendu 11.gif

edit:

burza biedny Pawełek na tym zdjęciu 13.gif

Mummy nie widać zdjęć 21.gif
Mummy
4kasiula- mój G. też się już naskładal szaf z IKEI icon_smile.gif nie widać zdjęć?? kurcze to nie wiem, bo ja widzę ;/
4kasiula
dubel
4kasiula
Mummy już widzę 03.gif super eskimosek
syl_wia9
Niunia brakuje Zuzi wypisanej na I stronce 32.gif .

Pogoda piękna:) Z moja Zuzią była ciocia na spacerku,a ja poprasowałam i trochę ogarnęłam chałupe.Nie chce mi się tu nic robic-chce do mojego domku 41.gif .Ale muszę aby w syfie nie mieszkac.

Kasiula ja za chrzest dałam 100zł. 06.gif

Chłopaki super:)
4kasiula
CYTAT(syl_wia9 @ Sat, 12 Mar 2011 - 14:44) *
Niunia brakuje Zuzi wypisanej na I stronce 32.gif .


Oliwki też 41.gif nienie.gif 04.gif
niunia23
spokojnie ja dopiero edytowalam pierwsza stronke teraz sa juz wszystkie dzieciaczki niebawem bedzie nowy filmik icon_biggrin.gif
Mummy
Wiecie co, oszalałam. Już od dawna podobały mi się psy rasy west. I juz w ogóle miarka sie przebrała jak na wyjeździe sąsiedzi mieli śliczną sunię. I tak pomyślałam,że Tila nasza miałaby towarzystwo. Juz wcześniej gadałam G. o tym, ale dziś go pomęczyłam i się zgodził. Kupi mi suczkę icon_biggrin.gif Zresztą długo nie musiałam go namawiać bo on taki sam psiarz jak ja icon_biggrin.gif Tylko pod warunkiem, że ja sie będę tłumaczyła rodzicom icon_biggrin.gif Zgłupielismy co??
niunia23
A tam mummy odrazu zgupieliscie no co ty icon_biggrin.gif fajnie ja tez bym chciala psa swojego ale wiem ze to dopiero jak bedziemy mieli swoj dom i bedziemy tam mieszkac bo psa w mieszkaniu ja bym znowu nie dala rady wystarczy ze tu jest u moich rodzicow i meksyk jak dla mnie icon_biggrin.gif bo ja uczulona jestem icon_biggrin.gif

jest juz nowy filmik na 1 stronce icon_smile.gif pod filmikiem jest link bezposredni dla tych co im nie dzialalo z tego linku zdjeciowego icon_biggrin.gif
angielk
ale fajne chłopaki icon_biggrin.gif

Burza ja tam lekarzem nie jestem ale wg mnie to uczulenie jest pokarmowe bo mały ma tak samo podkrążone oczy jak moja. No chyba że wcześniej płakał dopiero co...? Mi dermatolog powiedział jak byliśmy oglądać naczyniaka że widzi u niej objawy delikatnej nietoeracji (a Lusia wtedy miała super gładką skórkę akurat 29.gif ) No i niby że te podkrążone oczy i takie rochę worki wskazują na uczulenie pokarmowe....

Mry Niunia to wtorek na 12 ??? powinnam sie wygrzebać 06.gif
tylko Niunia napisz jeszcze raz dokładnie gdzie to jest bo pamiętam tylko ze jakaś boczna od Piłsudskiego chyba.


My własnie wrócilismy z takiego spaceru że nóg nie czuję, mam ochotę iśc spać. Maraton po lesie, po górach dolinach z dzieckiem w chuście... ledwo żyję, co za kondycha 06.gif

Mummy no to gratuluje powiekszenia rodzinki icon_smile.gif fajnie icon_smile.gif Macie go juz u siebie??? koniecznie fotka!!!!!


Mummy
dzieki dziewczyny za wsparcie icon_smile.gif Jeszcze nie mamy, szukamy odpowiedniej hodowli. Tzn ja juz oczywiście znalazłam tylko teraz męczę G. zeby zadzwonił icon_smile.gif Ale jak będzie od razu wrzucę zdjęcie!
niunia23
angielk podaje adres :
ul. Traugutta 2
81-388 Gdynia

to jest miedzy wladyslawa IV a swietojanska uliczka icon_smile.gif
angielk
Niunia
bardzo mi się podoba, piosenka super dobrana (zupełnie nie znana jest - aszkoda)
niunia23
angielk ja ta piosenke uslyszalam w radiu w zeszlym roku na dzien matki w eska rock leciala icon_smile.gif i tak ja sobie od czasu do czasu slucham icon_smile.gif
Rafaela
Witam

do nas znów wrocilo ciepełko brawo_bis.gif 20stopniowe bo na poczatku tyg. było naprawde chłodno i wietrznie!Pojechalismy z rana na spacer do takiego parku rozrywki nad samym morzem i spedzilismy na powietrzu 7 godzin.Park przystosowany dla rodzin z niemowlakami i małymi dziecmi, my siedzielismy na kawce a Wika szalała na dmuchanych slizgawkach 06.gif A tyle było ludzi ze jak chcielismy zjeść to wszędzie zajete miejsca!Cudem znalazło sie miejsce dla naszej piateczki 03.gif Wszystcy wylezli z domów po trzech dniach zimna 04.gif

A na avatarku Eleni sprzed kilku dni:)
własnie wracamy do domku i poczytam was wieczorkiem
syl_wia9
Niunia super brawo_bis.gif ,ale się narobiłaś...Ta piosenka mi również bardzo się podoba:)

Angielk zazdroszczę takiego spacerku,ja to tylko wózek i wciąż te same uliczki...bleee .Muszę jutro męża namówic na spacerek po lesie 06.gif .Bo my ostatnio taki zrobiliśmy sobie,ale było jeszcze zimno i tak średnio przyjemnie.
anna52
NIUNIA mam czasu pisac bo zaraz mam gości ale niepowstrzymałam się żeby ci napisac

DZIEWCZYNO MISTRZOSTWO Z PIERWSZEJ STRONCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szok jaki ty masz taleny nawet mój M który nigdy nie siada i nie czyta tak dzisiaj zrobił wyjątek i tez oczy wywalił że ktoś poświeca czasi chce mu sie tak wszystko wymyślec 23.gif 23.gif icon20.gif

także NIUNIA gratuluje a muzyka jak pisałam-podkładzik rewelacja ok spadam bo mam mojego M urodzinki i balety impreza.gif balety.gif
4kasiula
Niunia świetna robota 06.gif
niunia23
Dziekuje wam za komplementy za 1 stronke icon_biggrin.gif ja poprostu to lubie i lubie takie rozne kolarze albo filmiki robioc kiedys robilam swoja stronke sama , tyle ze tutaj nie mozna wszystkiego tak jak na normalnej stronce zrobic ale i tak mozna fajne rzeczy porobic icon_biggrin.gif ja juz mysle nad nastepna odslona bo w tym tempie jak piszemy to kolo kwietnia kolejna bedziemy otwierac icon_biggrin.gif
Rafaela
wlasnie mój S obejrzał filmik z pierwszej stronki 06.gif

niunia, nie bedziemy dodawac maluchow na jedyneczke bo i tak jakos będe usuwać profil więc nie ma sensu.

Mummy, na nartach upadki zdarzaja sie każdemu, nawet najlepszym sportowcom, wiec nie ma sie co wstydzic.Ja w wieku 12 lat na obozie zimowym w górach tez na nartach uleglam upadkowi i zlamalam rękę 37.gif Wiec super że milo spedziłas czas i cała wrócilas do domku 03.gif

My wrocilismy do domku i troche jestesmy padnieci odpoczywamy przy laptopie 08.gif Milej niedzieli Wam zyczę do poniedzialku wave.gif
angielk
CYTAT(asteri27 @ Sat, 12 Mar 2011 - 17:07) *
będe usuwać profil więc nie ma sensu.


32.gif bo?????


U mnie też wszyscy oglądają filmik icon_smile.gif
mąż, siostra, przyjaciółka, mama... kto przyjdzie to pokazuję hehe
niunia23
asteri poki jestes to maluchy sa w filmiku jak sie zdecydujesz jednak usunac profil to wtedy dopiero w nastepnej czesci juz ich nie uwzglednie icon_biggrin.gif a narazie jestes z nami icon_smile.gif i szczerze mam nadzieje ze zostaniesz ja tez kiedys przechodzilam faze likwidacji konta ;D na szczeacie mi przeszlo .
Magnezja
niunia to chyba wiemy, kto kolejną odsłonę będzie robił icon_razz.gif

Mummy powiem ci, że dobrze robisz z tym drugim psiakiem. Ja zawsze mam po dwie sztuki i mniej wtedy odczuwasz, że masz psa. Bawią się same z sobą i śpią icon_smile.gif Jedyne co ci mogę doradzić, to płeć. Jak wasza Tila jest wysterylizowana to bierz pieska, nie będziecie mieli problemów z zazdrością. Dwie suczki mogą za bardzo rywalizować o wasze względy, ale to też zależy od rasy. Dawaj fotkę jak już zdobędziecie maluszka icon_smile.gif
Rafaela
niunia, to może sciagnij z mojego profilu aktualne zdjecie Elenki na zdjeciu osobistym to tez duzy format i chociaz będzie buzke calą widać

A Filipos na tym zdjęciu wygląda jakby miał przeogromne oczy na cala twarz 04.gif tzn.ma duze ale w rzeczywistosci sa mniejsze troche je wytrzeszczył 03.gif
niunia23
OK ASTERI SCIAGNELAM ZDJECIE ELENI AKTUALNE ale to juz jutro poprawie filmik bo dzisiaj dziewczyny daja juz do wiwatu icon_biggrin.gif
niunia23
asteri jak mozesz to moze wrzuc mi na maila te fotki maluchow troche wieksze ? niz z profilu sciagam al to tylko jak chcesz icon_biggrin.gif

w razie co podaje maila dzuli@wp.pl
Rafaela
niunia jeszcze jedna zmiana i juz mnie nie ma!Jak mozesz to wez to zdjecie ściagnij z avatarka bez czapki 02.gif Z gory dziekuje i przepraszam za kłopot
niunia23
asteri teraz pytanie czy to eleni ???? to w avatarku teraz zdjecie ???? kurde gubie sie icon_biggrin.gif

najlepiej by bylu troche wieksze bo takie malusie to toche roziagaja sie i sa mega pikselowate w efekcie koncowym ale jak nie bedziesz chciala ciut chociaz wiekszych podeslac to jakos dam rade D:
Rafaela
to Eleni i to zdjecie jest duze nie zmiejszałam go, a Filipos niech zostanie z tym samym zdjęciem
niunia23
asteri ono sie w automacie zmniejsza i jest takie malutkie jak w avatarku icon_biggrin.gif i ja wiekszego sciagnac nie moge ....
angielk
asteri jesli wrzucasz zdjęcia na forum (czy do postu czy do profilu czy w awatarze) takie które jest za duże (większe niż regulamin przewiduje) to automatycznie jest zmniejszane żeby nie obciążać serwera, więc jesli chcesz żeby zdjęcia Twoich dzieciaczków nie były spikselowane (niewyraźne) to wyślij je niuni na maila w oryginale
niunia23
o dokladnie angielk ślicznie to ujełaś icon_biggrin.gif

A ja musze sie pochwalic Gosia dzisiaj 2 kupy zrobiła co jest mega sukcesem bo u nas co drugi dzien normalnie jest kupa icon_smile.gif a wczoraj tez byla i dzisiaj juz dwie wiec jest super icon_biggrin.gif i mala sobie gaworzy wesolo i po*****uej iw szystko jest super icon_biggrin.gif Magda je jogurcik i ogladamy mini mini icon_smile.gif Nouky wlasnie sie skonczyl icon_biggrin.gif jutro jedziemy kaczki karmic icon_biggrin.gif

aha angielk i mry i nam wtorek na 12 pasuje jak najbardziej
Mummy
niunia- wiesz co...aż sie popłakałam jak usłyszałam refren. Jesteś fantastyczna!!!

Magnezja- ja też tak myślę,że będzie im raźniej. Mamy już suczkę, ale ona jest taka uległa i grzeczna, że chyba będzie dobrze.

G. juz zadzwonił i może jutro pojedzie ją zobaczyć, wcisnę mu aparat to wrzucę zdjęcia później. Ale teraz ma wątpliwości, czy sobie poradzimy na tych naszych 40 metrach. OCZYWIŚCIE, ŻE SOBIE PORADZIMY icon_smile.gif
niunia23
wiecie co tak policzylam i mam macierzynski do 15 kwietnia i dwa tygodnie dodatkowe czyli do 29 kwietnia mam macierzynski jakos tak myslalam ze jeszcze dluuuugo bede miala ten macierzysnki a tu tylko poltorej miesiaca ..... a jak pomysle ze za dwa i pol miesiaca mlodsza ma isc do zlobka to maakra jak dzieci szybko rosna ....
angielk
CYTAT(niunia23 @ Sat, 12 Mar 2011 - 18:47) *
wiecie co tak policzylam i mam macierzynski do 15 kwietnia i dwa tygodnie dodatkowe czyli do 29 kwietnia mam macierzynski jakos tak myslalam ze jeszcze dluuuugo bede miala ten macierzysnki a tu tylko poltorej miesiaca ..... a jak pomysle ze za dwa i pol miesiaca mlodsza ma isc do zlobka to maakra jak dzieci szybko rosna ....


cooo?? co Ty mówisz 37.gif
moze źle policzyłas??? 41.gif
niunia23
angielk normalnie liczylam chyba z 5 razy i tak wychodzi ..... bo ja od 27 listopada jestem na macierzynskim ..... kurde ale to szybko leci juz niedlugo pol roku babol maly bedzie mial - beedzie czas na pol tortu icon_biggrin.gif
Rafaela
CYTAT(angielk @ Sat, 12 Mar 2011 - 18:36) *
asteri jesli wrzucasz zdjęcia na forum (czy do postu czy do profilu czy w awatarze) takie które jest za duże (większe niż regulamin przewiduje) to automatycznie jest zmniejszane żeby nie obciążać serwera, więc jesli chcesz żeby zdjęcia Twoich dzieciaczków nie były spikselowane (niewyraźne) to wyślij je niuni na maila w oryginale


wiem, ze glupio napisalam bangin.gif
niunia23
a tam odrazu głupio poprostu sie nie skumalas odrazu icon_smile.gif ile razy ja tak mam icon_razz.gif
komunikacja
Niunia-no mistrzostwo Ci wyszło na tej pierwszej stronce.

A od dzisiaj Mikołajkowi podczas płaczu zaczeły leciec łzy 37.gif
Jak płacze to dosłownie zalewa sie łzami.Z dnia na dzień dosłownie taka zmiana.
I jal lezy w ycji wpół siedzacej to skubaniec podnosi głowe do siadania i nawet górna czesc tułowia podnosi.Jeszcze miesiac i sam bedzie chyba siedział icon_eek.gif
komunikacja
Buahahaha 06.gif 04.gif znów pokazywałam Mikusiowi filmik.
ogromnie zapiszczał jak zobaczył Kamilkę-a wiec to ona mu chyba skradła serce.
No uśmiałam się jak nie wiem jego reakcji-genialna.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.