To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

@--;---- GRUDZIEŃ 2010 ----;---@

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
anna52
a jesli calutki zestaw to faktycznie taniej u Was
niunia23
anna to ona juz duza - jest na pewno wieksza niz byla Madzia w jej wieku - ona juz ciuszki na 68 nosi i w wiekszosci sa one dobre nawet na styk sa niektore icon_biggrin.gif
anna52
łał Niunia 68 szok zresztą widac że jest duza bardzo ładna dziewczynka i starsza i młodsza
niunia23
anna dziekuje za komplementy icon_biggrin.gif zreszta wszystkie nasze zimowe dzieciaczki sa super śliczne icon_biggrin.gif tak juz chyba maja zimowe dzieci icon_biggrin.gif
niunia23
zreszta 1 kwietnia idziemy na 2 szczepienie to pewnie ja zmierza w koncu icon_biggrin.gif jestem ciekawa jak piorun ile juz moj klopsik wazy i ile ma cm ? bo duza mi sie niesamowicie wydaje icon_biggrin.gif ehhh za szybko te dzieci rosna za szybko i w ogule Olivier ma juz pol roku ....
Mummy
Witam sie wieczornie. Napisże tylko w skrócie, bo jaqkoś dziś humoru nie mam. Siedzimy w Krynicy, samochód nadał rozwalony, więc we wtorek będziemy w 5 wracać z teściami a ten którym przyjechalismy wróci sobie lawetą icon_sad.gif
Ponadto nasz pies, który jest u moich rodziców, tak jest zakochany w moim tacie, że nie wiadomo, czy w ogóle bedzie chciała do nas wrócić ;/
A jesli chodzi i moją pracę to jestem doradcą klienta w banku PKO BP S.A. więc gdybyście miały jakies pytania odnosnie banku to zapraszam icon_smile.gif Ale po macierzyńskim ide na wychowawczy i raczej do banku nie wróce, bo tescie chća nam przepisać firmę i mam zacząć się wdrażać w ich branże, a nic w ogóle nie umiem w tym temacie.
Rafaela
Niunia fotki super i faktycznie na zdjeciu Madzia z kuzynka wyglądają jak blizniaczki icon_surprised.gif kiedy moje tak będą chodzić!
My jutro po południu idziemy na szczepienie 6w1

Mummy głowa do góry i ciesz sie urlopem:)
karolinap-t
ha wiedzialam Niunia ze tu foty wstawisz icon_smile.gif chcialam tylko leciutko sprostowac ze Gosia jest duza ale na tych zdjeciach wyszla wyjatkowo duza. Moze to dlatego ze z przodu byla???????? Moglas wstawic to na rowerkach czadowo wyszlo icon_smile.gif tylko znajac ich temperamenty boje sie ze za rok one juz beda smigac na 2 koleczkach icon_sad.gif icon_smile.gif
karolinap-t
aa i tak troche rodzinnie ale totalnie niezaleznie jesli moge to podpisuje sie pod niunia... Noszenie dziecka przodem w chuscie moze jedynie zabic jego kregoslupik icon_sad.gif no.. fakt, rowniez zaspokoic ciekawosc dziecka ktore wowczas duzo widzi ale nie wiem czy gra jest warta swieczki..
niunia23
no wlasnie mi sie wydaje ze lepiej chwilke poczekac najwyzej jak sie dziecko do chusty przyzwyczaic nie moze i sprobowac za chwile i wtedy juz w plecaczek wiazac to ma wieksze pole widzenia ...

Ps.Bratowa masz juz nieaktualny suwaczek dla Monisi bo ona juz ma wiecej niz 2 lata icon_biggrin.gif
niunia23
W ogule powinnam isc spac ale leci bridget jones a ja ubustwiam ten film icon_biggrin.gif
angielk
CYTAT(syl_wia9 @ Sun, 20 Mar 2011 - 20:25) *
Angielk a co jest naszej kochanej Lusi??? .Powiem ci,że Zuzka nie dawno też miała mega okropnie marudzący okres,teraz wróciło wszystko do normy i nie wiem właściwie z czego.Cały czas myślałam,że to te dziąsełka ją swędzą,ale narazie jest ok.


Nie wiem co się dzieje, od 2 dni co spanie to koncert, a raczej histeria! Zasypia 1,5 h wygina się w łuk i drze w niebogłosy! Po tym jak się nauczyła sama zasypiać to wszytko było cudnie, trochę czasem pochlipała, ale zasypiała po chwili, a teraz tragedia. Te cyrki zbiegły się ze zmianą pościeli w jej łóżeczku i mąż mi truje żebym jej ta brudną założyła powrotem ….. no bzdura jakaś! Jestem tym strasznie zmęczona no bo w końcu dziecko zasypia kila razy dziennie. Po za tym usypianiem jest radosna, pęknie je, gaworzy, bawi się sama na macie… no wszytko cacy.

Zazwyczaj siadam do kompa jak dziecko śpi, a teraz po walce nie mam siły nawet dobrze was doczytać…. icon_sad.gif



Ola chwal się spacerówką!!!!!

Asteri nie martw się kolorem – podoba Ci się fiolet to bież go i już! Ja uwielbiam niebieski i nie martwię się tym że Lusi się nie podoba icon_biggrin.gif ludzie czasem pytają w jakim wieku jest synek, a co tam icon_smile.gif

A co do zawodu to jestem pedagogiem (już kiedyś pisałam), kocham moja pracę, ale nie zamierzam wracać bo za mało płacą i wolę zdecydowanie zostać z moim dzieckiem w domu niż iść się zajmować obcymi dziećmi po to żeby obca osoba moim się opiekowała za całą moją pensję… trochę się to mija z celem…. Taki awans – jak w tej piosence icon_smile.gif jestem mama to moja kariera!


Dziewczyny ja powtórzę to co napisałam wcześniej i przyłączę się do apelu niuni! NIE NOŚCIE DZIECI W CHUSTACH PRZODEM DO ŚWIATA! nienie.gif Dzieciom się podoba bo wszysttko widzą, ale to jest niebezpieczne! Wklejałam linka! Proszę to przeczytać!! icon_biggrin.gif



Niunia jakie fajne niebieskie smerfy icon_biggrin.gif

Anna52 kurcze co to za zabobony z ta ciężarną matka chrzestną?? Pisałaś że nie wierzysz w takie bzdury prawda? No to konsekwentnie już!!! icon_biggrin.gif Bo niby czemu nie może być, co to ciężarna jest gorsza czy co? Ehhh nie kumam..



4kasiula
mummy współczuję kłopotów z samochodem 32.gif ale mam nadzieję że troszkę wypoczęłaś? no i korzystałaś na maxa z tej super wanny?! 04.gif

niunia cudne dziewczynki 06.gif a Małgosi rzeczywiście wygląda na sporą 02.gif

anna, asteri fajny ten wózek ale cena jak dla mnie cena zabójcza icon_eek.gif 03.gif

LillAnn jak było na dyskotece??? nic się nie chwalisz!!! 04.gif

angielk kochana może Lusi ząbki dokuczają??? albo ma taki okres marudzenia tak jak Zuzia Sylwi miała? icon_rolleyes.gif Oliśka wczoraj mi dała wieczorem popalić, zmęczona była strasznie, zasnąć nie mogła lub nie chciała i płakała bardzo 29.gif o 20 już spała i obudziła się bez żadnej wcześniejszej pobudki o 5 na mleko 10.gif 03.gif

Sylwia a jak ten refluks Zuzi??? jest już lepiej???

Co do tego bierzmowania to brat mojego M miał mieć bierzmowanie ale w kościele robili co 2 lata jak już dorósł na tyle by przyjąć ten sakrament to się wyprowadzili z miasta na wieś i później zaczął pracę a to czasu nie było i zapomniał o tym jak to chłop 21.gif u nas teraz w Parafii też co dwa lata najwyżej przyjmie bierzmowanie w innym kościele 29.gif no nic w tym tygodniu pojedziemy do księdza i zobaczymy
Nie pamiętam co miałam jeszcze napisać 43.gif 04.gif
zmykam Oliwka drzemie to też się kładę 06.gif
Rafaela
Witam

angielk, ja tez nie muszę wracać do pracy, tylko ze ja doglądam ją z domu i stąd dość często na kompie siedzę i zawsze na maluchy zachaczam 04.gif Popieram to ze wolisz sie zając dzieckiem niż pracą zawodową.
Zresztą i sylwia też pisala że nie pracuje i poswięciła się całkowicie dzieciom i domem!Dobrze ze nie wszystkie wracacie do pracy brawo_bis.gif

Co do wózeczka to dzisiaj po badaniach jedziemy go kupić brawo_bis.gif I widzicie dziewczyny mamy z anna jednakowe gusta co do niego 03.gif Skłóciło nas krzesełko do karmienia a pogodził wózeczek 04.gif 04.gif 04.gif Dobre!

angielk, przemywaj jej rumiankiem na gaziku dziąsełka i doglądaj juz ząbka bo moja Wiktoria juz miała wykluty w 4 m-cu 02.gif

ide córcie budzic do szkoły i jedziemy do lekarza.Kciuki poproszę
komunikacja
4kasiula było super.Najpierw nie mogłam się wkręcić i jakoś sztywno się czułam na parkiecie.
Musiałam napić się drinka bo ostatni raz na dysce byłam zanim poznałam mojego R to jakieś 3 lata temu.O rety-sama nie sądziłam,że tak dawno!
Wypiłam drinka,potem piwko z sokiem i fajnie już było hehe.Szalałam ze szwagierką i jej psiapsiółką.
Ale co mnie najbardziej ucieszyło:szwagierka jest szczupła,nie brzydka,jej psiapsiółka to dopiero chudzielec i fajna lacha a ja majtki wyszczuplające na brzuch 29.gif
W ogóle się czułam brzydko,staro i grubo mimo iż się umalowałam,uczesałam i ubrałam nawet fajnie.Po piwie miałam to gdzieś i bawiłam sie jak nastolatka.
No i ja miałam 2 adoratorów a one żadnego mimo ,że polowały na jakieś męskie towarzystwo.Byłam w szoku i dumna z siebie jak Paw 06.gif
Podniosło to trochę moją samo ocenę po ciąży...


niunia Dzięki wielkie za te informacje na temat noszenia dziecka w chuście.Chorobcia nie wiedziałam nic na ten temat i na szczęście tylko 2 razy małego miałam tak na sobie.
Ale dziwiłam się,że wierci się bardzo i marudzi-myślałam,że mu tak dobrze a jednak nie 37.gif Więcej go tak nie wsadzę.
4kasiula
CYTAT(asteri27 @ Mon, 21 Mar 2011 - 07:12) *
Co do wózeczka to dzisiaj po badaniach jedziemy go kupić brawo_bis.gif I widzicie dziewczyny mamy z anna jednakowe gusta co do niego 03.gif Skłóciło nas krzesełko do karmienia a pogodził wózeczek 04.gif 04.gif 04.gif Dobre!


to fakt 06.gif cieszę się że tak wyszło 04.gif
trzymam kciuki za wizytę, daj znać później &&&&&&&&77

zdrzemnęłam się jeszcze z Oli i mi się przypomniało co miałam jeszcze napisać 04.gif 04.gif 04.gif
niunia serdeczne gratulację z okazji podjęcia decyzji co do ślubu brawo_bis.gif napisz co to za magiczna data będzie jak już ustalicie 02.gif

mry Ty w Święta Bożego Narodzenia? dobrze pamiętam???
4kasiula
Jeszcze mi się przypomniało co miałam napisać 04.gif
co do pracy to ja tak jak sylwia nie mam do czego wracać bo nie mam pracy 29.gif ale planuję posiedzieć z małą do czerwca i w lipcu iść do pracy, już nawet działam w tej sprawie ale nic nie mówię więcej co by nie zapeszyć 43.gif 03.gif
syl_wia9
CYTAT(asteri27 @ Mon, 21 Mar 2011 - 07:12) *
Zresztą i sylwia też pisala że nie pracuje i poswięciła się całkowicie dzieciom i domem!Dobrze ze nie wszystkie wracacie do pracy brawo_bis.gif


To ja może sprostuję 04.gif .Mam firmę,ale zajmuje się nią mąż,miał też swoja,ale ją zamknął i przepisał wszystko na mnie.Ja robię tylko przelewy rózne i jeżdze do księgowej z papierami-resztą on się zajmuje.
Mamy parkingi strzeżone,myjnie samochodową,a od niedawna mąż zajmuje się nieruchomosciami i robi studia w tym kierunku.Narazie nic nie mamy z tych nieruchomosci,a szkoda bo na remont by się przydało 32.gif .Ja możliwe,że kiedys jak Zuzia podrośnie i nieruchomosci się rozkręcą to też pomogę mężowi np.w mieszkaniówce,bo on komercją się zajmuje. No,ale póki co siędze w domu,chociaż chętnie bym już coś porobiła czasem...

Angielk kurcze to faktycznie dziwnie Lusia się zachowuje,bo moja Zuzka to owszem marudziła ,ale nie wpadała w histerię i nie płakała tak strasznie.Możliwe,że jej juz bardziej dokłuczają te ząbki?.Bidulki dwie jesteście-się wymęczycie 32.gif przytul.gif .No nie wiem co jej może dolegac 13.gif

Kasiulamyślę,że ten refluks to nie taki poważny jak myślałam,to chyba poprostu musi się wyksztacic cały układ pokarmowy.W sumie układam jeszcze Zuzię wyżej na poduszce,ale cofa jej się juz bardzo rzadko,nie ulewa,ładnie jej się odbija także mam nadzieje,ze będzie coraz lepiej.

LillAnn fajnie,że się dobrze pobawiłaś,tak trzymac 06.gif

Asteri trzymam kciuki:)

Hania-17
Witam poweekendowo!

Ja na nogach od 6:00. Kurze powycierane, poodkurzane tez mam jeszcze pomyć podłogi mi zostało i dokończyć obiadek. Drugie pranie kończy sie prać, na spacerku tez byliśmy już, na zakupach w biedronce po drodze też. Już padam na pysk a gdzie tam jeszcze wieczór. Po obiadku znów spacer icon_biggrin.gif
Mateusz śpi przy otwartym oknie bo się nie obudził więc się czuje jakby był na dworze ha ha

Kamilka słodkiści kochana i chyba jej "paplinki" urosły. I w oczkach iskierki ma.

Niunia za ustalenie daty ślubu brawo_bis.gif
Śliczne wszystkie trzy dziewczynki icon_smile.gif

CYTAT(angielk @ Sat, 19 Mar 2011 - 23:01) *
Napisała bym więcej i wstawiła obrazki ale mam drące się dziecko i już brak mi sił icon_sad.gif


No to czekam na zdjęcia

asteri27 Ja w ciąży i jednej i drugiej robiłam pasemka, tylko chyba u mnie wyszło tak że w połowie i pod koniec ciaży.
Będzie wszystko dobrze tylko trzeba sie oszczędzać więcej i leżeć choc wiem że przy trójce to niełatwe.

vabien23 u mnie gaworzenie pelna gęba, czasem to tak się smieję bo mu juz faje wyrazy wychodza. Fakt to nie jest zamierzone i tylko przez przypadek ale fajnie tak posłuchac takiego gadania icon_smile.gif

LillAnn1 ślicznie wyglądacie w tej chuście.
Kurcze ja tez taka chcę!!!!!

CYTAT(asteri27 @ Sun, 20 Mar 2011 - 19:59) *
A Wy dziewczynki czym się zajmujecie?


Ja pracowałam w sklepie przemysłowo odzieżowym PEPCO nie wiem czy kojarzycie ten sklep. Na macierzyńskim jestem do 14 czerwca potem wychowawczy do 4roku życia Mateuszka. A w między czasie może jeszcze jedno dzieciątki? Kto wie icon_wink.gif

Ola81 za udane zakupy

CYTAT(anna52 @ Sun, 20 Mar 2011 - 20:31) *
a wiecie co mam ja mam pytanie odnosnie chrztu a raczej rodziców chrzesnych
moja przyjaciółka ma byc chrzesna a dopiero teraz dowiedziała sie że jest w ciąży a większośc osób mi brzęczy za uszami że kobitki ciężarnej sie nie bierze czy wiadomo wam coś na ten temat bo wiecie mam teraz nie lada dylemat i czy wierzyc w takie zabobony????


No ja słyszałam takie cos i dlatego ja nie byłam chrzestną dla syna kuzyna a szwagierka nie byłaby chrzestna dla jednego z bliźniaków tez z tego samego powodu.

Powiem szczerze że ja tam nigdy nie wierzyłam w cholerne zabonbony ale odkąd zmarł mi Michał to zaczynam się ich bać.
Podobno w listopadzie się nie wprowadza do nowego mieszkania/ domu a myśmy sie wprowadzili i spaliw nowym mieszkaniu z 26 na 27 listopad 2010 i podobno miało być tak że do roku ktoś z naszej najbliższej rodziny umrze tzn ja krzyś Daria. I co do roku zmarł nam Michałek 25listopada 2011 czyli dzień przed rokiem wprowadzenia się do nowego mieszkania.

A czy słyszałyście że do roku z dzieckiem nie chodzi się na cmentarz?? Niestety jak idę na spacer to zotawiam Mateusza pred bramą cmentarza i nie wchodze z nim do Michałka bo się po prostu boje icon_sad.gif

4kasiula
CYTAT(Hania-17 @ Mon, 21 Mar 2011 - 12:26) *
A czy słyszałyście że do roku z dzieckiem nie chodzi się na cmentarz?? Niestety jak idę na spacer to zotawiam Mateusza pred bramą cmentarza i nie wchodze z nim do Michałka bo się po prostu boje icon_sad.gif


Nie pisz mi takich rzeczy ja byłam z Oliwką na cmentarzu i w życiu nie słyszałam takiego zabobonu 37.gif nie wierzę w to!!!
Więc co jak ja ślubowałam w maju to pisany nam jest rozwód bo nie ma "R" w nazwie m-ca??? mój brat ślubował w październiku i jest 5 lat PO ROZWODZIE a dziwne mieli "R" w nazwie m-ac to powinni być szczęśliwi 04.gif moi rodzice ślubowali w listopadzie co też mówią że miesiąc zmarłych itd. że nie powinno się wtedy ślubować a w tym roku minie im 35 rocznica ślubu!!!
słyszałam też że nie powinno się farbować włosów w ciąży bo dziecko będzie rude, więc coś mi się wydaje że większość grudniowych maluszków powinna być ruda 04.gif 04.gif 04.gif

więc wychodzi na to że tylko ja na bezrobotnym bo myślałam że sylwia też 04.gif 04.gif 04.gif
sylwia mojej też już się tak nie cofa mleczko, wczoraj np. dałam jej mleko jak spała w łóżeczku i nawet oka nie otworzyła zjadła 80ml i spała dalej nawet jej do odbicia nie brałam!!! jest o niebo lepiej niż było, cieszę się że u was też jest poprawa 06.gif
Agga
Ja na razie się tylko witam,bo padam na pyszczek. Oli od jakiś 2 tygodni był potwornie marudny i płaczliwy,a dziś rano odkryłam przyczynę(a w zasadzie poczułam). Przebiła mu się dolna prawa jedynka i druga pewnie będzie lada dzień. On ma dopiero pól roku i szczerze,to nie spodziewałam się zębów. Dziewczyny miały bardzo późno,więc byłam przekonana że i Oli będzie miał koło roku dopiero. A on tak szybko,więc jestem w szoku. Właśnie wróciliśmy ze spacerku i śpi dalej na balkonie. Zal mi było go budzić,więc wytargałam wózek na trzecie piętro.
4kasiula
Agga gratulacje dla Olivierka brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif więc mamy pierwsze ząbki 06.gif
vabien23
Dziewczyny czy jak mierzycie temperaturkę dziecku w pupci to odejmujecie 0,5 stopnia?? bo moja mama i teściowa twierdzą,że tak się robi, a sama nie wiem bo wyszło mi 37,3 st.
4kasiula
vabien ja odejmuje 0,5 stopnia
magdosz
Kasiula ja też na bezrobotnym... tzn, póki co mam macierzyński, bo umowę miałam do dnia porodu, od maja muszę się w urzędzie zarejestrować.
a pracowałam w żłobku jako opiekunka i pewnie od września lub sierpnia wrócę tam, bo już podanie złożyłam i Kierowniczka mówi, że będzie dla mnie miejsce trzymała...
ale mi się taaaaaak nie chce, że szok... ale muszę iść do pracy icon_sad.gif
nie możemy sobie pozwolić na to, żebym w domku siedziała icon_sad.gif
jedynym plusem jest to, że Marcel pójdzie w sumie ze mną i będę go miała pod ręką.
ja współczuję tym matkom, które muszą po macierzyńskim oddać dzieci do żłobka, czy niani i iść do pracy...

źle się czuję, głowa mnie boli i jakoś ogólnie nie fajny mam ten pierwszy dzień wiosny
niby słonko świeci, ale ten wiatr... 21.gif

zrobiłam dzisiaj w końcu zastrzyk anty..
2 miesiące nie mogłam się zebrać
a teraz wcale nie jestem pewna, czy dobrze zrobiłam, tym bardziej, że pielęgniarka która mi robiła powiedziała, że już lepsze tabletki niż to...
aż mnie brzuch z nerwów rozbolał...
no nic najwyżej 3 miesiące się pomęczę 37.gif

Małemu kupiłam dzisiaj bobodent, już tak szoruje po tych dziąsłach i takie spuchnięte, że szok...

Agga
, za zabek Oliego piffko icon_wink.gif
6 miesięcy i skorygowane 4!!!!!!!!!!!
przy zębach to myślę, że spokojnie można skorygować, bo przecież jakby się urodził o czasie...
można powiedzieć, że mu bardzo szybko zaczęły wychodzic

angielk a może faktycznie Łucji ta pościel nie pasuje??
a może po prostu chce do Ciebie??
mój też ładnie usypiał w łóżeczku już a teraz hopki odstawia...i znów najchętniej przy mamusi....
vabien23
4kasiula - no to byłoby idealnie bo -0,5 wychodzi 36,7 st więc ok, a pytam bo boję się tej gorąćzki jak ognia a w środę nam się antybiotyk kończy więc mam nadzieję na wyprowadzanie stopniowe małej na dwór. Ale wiesz, dziwne, bo czasami mi wychodzi temperatura 35,8 stopnia więc jakby odjąć tą połówkę to znowu za niska.

A ja dzisiaj padnięta, mała co godzinę się budziła bo chciała jeść, z tym, że zjadała po 10-20 ml i zasypiała a o 5-tej rano dała koncert a jaki był tego powód tego nikt nie wie ale nie szło jej uspokoić i skończyło się zwymiotowaniem tego co wcześniej zjadła. Ja osiwieje chyba.
AGGA - super że ząbki się pojawiają, wasze dzieci tak "lecą" do przodu że szok, ja póki co czekam na gaworzenie bo narazie daje z siebie krótkie samogłoski i to zazwyczaj jak marudzi, na podnoszenie główki to raczej nie robię sobie nadzieji szybko bo to chyba wcześniej nie nastąpi jak po operacji.
magdosz
Vabien, odejmuje się jak się mierzy w pupci te pół stopnia icon_smile.gif
Rafaela
vabien nie porównuj Kamilki do innych dzieci bo ona ma swoje tempo i zobaczysz jak po operacji nadrobi icon_biggrin.gif Co do temperatury to nie mierzyłam w pupie nigdy ale słyszałam że się odejmuje więc malutka nie ma stanu podgorączkowego brawo_bis.gif

Hania, z tym leżeniem to u mnie cięzko bo mnie nosi 03.gif Jeszcze gdy krwawiłam i byłam 3 dni w klinice to tylko leżałam w domu tylko plamiłam i też prawie nic nie robilam no bo sie bałam.Teraz to bardzo dobrze sie czuję i z chęcią bym sie wybrała do fitness 04.gif W ciąży mozna i pływać i cwiczyć ale ja nie mogę 32.gif bynajmniej na razie!Na szczęście pomoc mam wielką, mój S zapowiedział że nawet do porodu jak będzie trzeba to zostanie ze mną w domu by zająć się dziećmi.I bedzie pracował tylko w domu 02.gif ciesze sie że ma takową możliwość i jak ja nie zawsze mogę być w stanie zrobić coś przy dzieciach to jest tatuś
Ola81
Byłam dzis odebrać wyniki badan małego. Za duzo miał płytek krwi. Strasznie sie zdenerwowałam, powiedziała że to mógł byc błąd maszyny, ale skierowania na powtórzenie badania nie dała. Więc zrobię odpłatnie. Wolę jeszcze raz sprawdzić. Wiem że wiele czynników wpływa na podwyższenie płytek, od przeziębienia po ząbki. ALe chce sprawdzić.

angielk Tu spacerówka. Tylko mnie nie zlinczujcie że Przemo w niej tak przypięty:-) Mój T go wsadził jak mnie w domu chwilę nie było i cyknął zdjęcie icon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Do niej jeszcze pałąk z przodu jest, ale zapomnielismy wziąść ze sklepu i maja dosłac.
komunikacja
Co do pracy to ja mam umowę do stycznia nastepnego roku.Pracuję w firmie produkującej części do telewizorów LCD.Na stanowisku -Kontrolera Jakości.
Macierzyński mam do 2 maja + 2 tygodnie dodatkowe a potem wychowawczy,bezpłatny jest niestety a miałam nadzieję,że coś dostanę.
Pewnie pociągnę go do końca umowy i potem bedę na bezrobociu albo roczne dziecko oddam do żłobka sama nie wiem jeszcze.Nikt mi nie zostanie z małym inaczej.

Magdosz-gdzie się podział Twój avatarek?
4kasiula
asteri jak po wizycie???
Rafaela
Hania, a co do zabobonów to ja ogólnie nie wierze w nie ale słyszałam też różne historie więc czasami jestem przesądna.Np.śub braliśmy w kwietniu 03.gif a wchodzenie z niemowlakiem na cmentarz to tez nie brałam blizniąt gdy odwiedzałam w Polsce grobek braciszka i dziadka
Pierwszy raz słyszę tylko o tym by nie wprowadzać sie w listopadzie do nowego domu.U Was sie niby sprawdziło ale czy to prawda czy tylko zbieg okoliczności?Nie wiadomo

angielk, z tą pamięcią to u mnie różnie 03.gif ale gdy czekalismy na wynik beta to zaczęłam pisać Ci smsa z mojego telofonu i nie zdązyłam bo sie rozładował a numer zapamiętałam bo zamiast Twojego imienia tylko numer mi sie wyświetla i dlatego udało mi się napisać do Ciebie z komórki mojego S

robilam dzisiaj usg i serduszko naszego maleństwa już bije icon_biggrin.gif Mierzy 10 mm a beta wzrosła do prawie 5000!

Mummy
Ja tylko na chwilkę icon_smile.gif Weszłam tu całkiem niechcący i sie oderwać nie mogę, może którejs z Was tez się spodoba ? icon_smile.gif
https://www.bobovita.com.pl/emocje/
magdosz
LillAnn po urlopie macierzyńskim idź do pracodawcy po zaświadczenie o tym iż jesteś zatrudniona na takim a takim stanowisku, że został Ci udzielony urlop wychowawczy i że firma nie jest w stanie upadku czy jakoś tak (dowiedz się na prawo i pieniądze moko powinna pomóc)
i potem idziesz z tym do opieki społecznej i oni Ci powinni wypłacić po 400 zł miesięcznie chyba...
dowiedz się dokładnie
ja się w temat nie zagłębiałam, bo mi się wychowawczy nie należy, ale może Tobie się przyda
400 stówy piechotą nie chodzi 06.gif
4kasiula
asteri super brawo_bis.gif bardzo się cieszę, jejku 10mm icon_wink.gif jeszcze niedawno moja Oli taka była 03.gif jak ten czas leci
nie zdążymy się obejrzeć a do szkoły będzie trzeba posłać 04.gif
Agga
CYTAT(4kasiula @ Mon, 21 Mar 2011 - 17:29) *
nie zdążymy się obejrzeć a do szkoły będzie trzeba posłać 04.gif



Ty mnie nie dobijaj,bo Natalkę niedawno urodziłam,a moje maleńkie dzieciątko które ledwo 5 lat skończy,musi iść od września do zerówki.
Na szczęście w przedszkolu,ale i tak skrócili dzieciom rok dzieciństwa. A przecież ona niedawno była taka jak Olivier.
niunia23
Agga no to za pierwsze zabki balety.gif balety.gif balety.gif balety.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif


Hania co do chodzenia z dziecmi na cmentarz to ja z Madzka chodze od kad zaczela wychodzic na dwor i nic jej nie jest tak samo z Gosia chodze bo nie wyobrazam sobie zeby dziewczynki nie miały chodzic do swojej siostry ...


vabien tak mierzac w pupie odejmuje sie 0,5 stopnia icon_biggrin.gif


asteri super ze malenstwo rosnie beta ladnie przyrasta i ze serduszko bije slicznie icon_biggrin.gif

niunia23
w ogule zobaczcie jaki gadget znalazlam https://allegro.pl/analizator-placzu-why-cr...1502630059.html
Rafaela
moja Wiktoria juz chodzi do zerowki jeszcze przedszkolnej ale w grupie jest z 5 latkami czyli zerówkowiczami i uczy się ich programem

bylismy teraz na szczepieniu i Eleni waży 7300 i 67 dł.a Filipos ją wyprzedził po raz pierwszy i waży juz 7600 i 70dł.

Dzisiaj nosiła Filiposa w chuście 11 letnia dziewczynka, tak na chwilke oczywiście ale cykłam im zdjęcie 06.gif Przychodzi do nas często i matkuje normalnie blizniakom 01.gif Uwielbia ich i dużo pomaga przy nich.Sama nie ma rodzeństwa i dlatego tak sie klei do nas.Nie jestesmy rodziną ale jest chrześnicą mojego S i córką jego najlepszego przyjaciela.

A i musze sie pochwalic ze kupilismy wózeczek brawo_bis.gif Jutro może wyjdę na spacerek wypróbować icon20.gif
Agga
Wiecie co, Oli tak daje w dupę przez te zęby,że już nie wiem co której odpisać.

Więc tak wyrywkowo i nie po kolei,co mi się przypomni.

Co do pracy zawodowej,to ja jeszcze mam działalność gospodarczą i jestem na swoim. Wprawdzie to było tylko na mnie zarejestrowane,a ja się tylko zajmowałam papierami i księgowością,ale teraz może coś uda mi się pociągnąć. Jedno zlecenie jest wykonywane teraz w Niemczech,a drugie w trakcie negocjacji. A firma zajmuje się monitoringiem,podłączeniem kamer,alarmów,internetu itp,więc tak na prawdę, to nie mam o tym bladego pojęcia 04.gif . No ale wbrew wszystkiemu,póki co ciągnę. Nie wiem jak długo i czy nie będę musiała zawiesić. I dzięki temu pracuję w domu,więc siedzę z dziećmi i zdalnie kieruje wszystkim. Co dalej,to nie myślę i czas pokaże. Póki co 14 kwietnia będzie pierwsza próba odzyskania wolności,więc to mam na głowie i wiem, że łatwo nie będzie.

Hania co do zabobonów, to ja też w to nie wierzę.

Ola super wózeczek,ale model w nim fajniejszy 03.gif . A jakiej firmy on jest?

vabien ja w pupce nie mierzę,ale słyszałam że odejmuje się 0,5 stopnia.

asteri ciesze się,że widać serduszko i beta tak ładnie przyrosła. Teraz odpoczywaj i się nie przemęczaj.

magdosz,Lillann chłopaki w chustach super,ale NIE noście plecami do siebie.

Reszty nie pamiętam,co miałam odpisać i przepraszam. Oli już zaczyna marudzić i leżaczek go w pupę gryzie icon_wink.gif .
angielk
ZASNĘŁAAAAAAAAAAAA ooooo rety wymiekam!!!
Mam dośc tego wsztkiego chyba tez dlatego ze mąż siedzi w pracy do 22 po 12 h, albo na nocki - jak nie znajdzie nowej pracy to zwariuję wallbash.gif

Nie wiem co jest mojemu dziecku, no ale nie dam się i nie będę jej pościeli zmieniać na brudną idiot.gif
Właściwie to wcześniej nie zdawałam sobie sprawy jakie grzeczne dziecko miałam, a od 3 dni wiem że była aniołkiem. Teraz też jest ale po spaniu. Jak posiedzi godzinkę to już marudzi. A że sypia 30-40 minut no nic nie mogę zrobić. Bo darcie jest i koniec. A jak bardziej zmęczona to histeria. Nie zasypia przy piersi (juz bym tak wolała chociaż)... ehh no nie wiem!

Ola czemu mamy Cię zlinczować icon_smile.gif że Przemuś siedzi? duży chłopak a co icon_biggrin.gif hehe moja w leżaczku w pół siedzącej pozycji cały czas bo inaczej to świata nie widzi i jej się nie podoba.
Wózek fajny no i nic tylko czekać na ciepłe dni... Oby sie dobrze sprawdził!
Przemek wygląda w nim bardzo poważnie już! no i te ogrodniczki hi hi duży facet.

Asteri fajnie ze zapamiętałaś mój nr tel. i napisałaś bo cały dzień nie miałam czasu wejść, a tak przynajmniej wiedziałam że wszystko dobrze u was 06.gif cieszę się bardzo, oby serducho biło jak dzwon. No a moja ukochana kuzynka też w ciąży w 8t i też z 4 dzieckiem. ciaza.gif dzieci w koło że ho ho icon_smile.gif

juz nie wiem co komu chciałam napisać icon_sad.gif


No i ja też na bezrobotnym jestem. Jak zaszłam w ciążę to odeszłam z pracy bo musiałam być pod kloszem trochę... Pracowałam na umowę zlecenie więc oczywiście nic mi się nie nalezy - macierzyński, wychowawczy, zasiłek dla bezrobotnych...
Gdybym chciała to pewnie przyjęli by mnie spowrotem do świetlicy ale ja nie chcę, wole być z Lusią
Rafaela
niunia widziałam juz to u nas ale wydaje mi się to zbędne.Na szczęście udaje nam się zrozumieć z jakiego powodu płaczą dzieci 03.gif no ale są maluszki co wiecznie płaczą i wtedy może takie urządzenie pomoże jakimś rodzicom 01.gif Czego to nie wymyslą 37.gif
niunia23
Agga podejzewam ze sie walnelas i mialo byc plecami do siebie a nie "magdosz,Lillann chłopaki w chustach super,ale NIE noście przodem do siebie.
"

Rafaela
angielk, bardzo długo Twój mąż pracuje i nie dziwię się że masz dość bo wiadomo że lepiej jakby spedzał z Wami więcej czasu i pomógł przy Lusi.A tak to jestes sama czy możesz liczyć na czyjąś pomoc?Jeszcze te nocki!!
Twoja kuzynka tez będzie miała liczną gromadkę!Super!A ile ma lat?
Moja najlepsza przyjaciółka jest w 9 tc brawo_bis.gif Więc jest cudownie
angielk
CYTAT(niunia23 @ Mon, 21 Mar 2011 - 18:19) *



niunia widziałam wczoraj na targach - juz chcieliśmy kupować przez to co Luska nam odstawia hehhe ale wypróbować się nie dało bo ona jak na złosc grzeczna była niesamowicie icon_biggrin.gif

Agga za pierwsze ząbki impreza.gif brawo_bis.gif oby marudzenie skończyło się jak najszybciej!!!

No i jeszcze o tych zabobonach chciałam napisać że zawsze miałam bekę z takich rzeczy i starałam się robić wszystko na przekór.
Na cmentarzu byłyśmy z Lusią już kilka razy
dajemy w prezencie krzyżyki czasem
do ślubu założyłam perełki
braliśmy ślub 13-ego
całą ciąże nosiłam łańcuszek na szyi
przeszłam ostatnio pod drabiną w sklepie icon_biggrin.gif
... i co tam jeszcze już nie pamiętam... ale w razie jak by co to zawsze można splunąć 3 razy przez lewe ramie! icon_biggrin.gif
angielk
CYTAT(asteri27 @ Mon, 21 Mar 2011 - 18:39) *
angielk, bardzo długo Twój mąż pracuje i nie dziwię się że masz dość bo wiadomo że lepiej jakby spedzał z Wami więcej czasu i pomógł przy Lusi.A tak to jestes sama czy możesz liczyć na czyjąś pomoc?Jeszcze te nocki!!
Twoja kuzynka tez będzie miała liczną gromadkę!Super!A ile ma lat?
Moja najlepsza przyjaciółka jest w 9 tc brawo_bis.gif Więc jest cudownie


Mogę liczyć na pomoc mamy zawsze i siostry jak nie ma zajęć (bo jescze studiuje). W sobotę siostra została z nami specjalnie na noc jak P. nie było. Dziś też mama trochę posiedziała z nami, na spacer poszła dzięki temu obiad mogłam ugotować. No ale wiadomo nie chę ich jakos zbytnio wykorzystywać ciągle icon_smile.gif

no to by było na tyle... już się obudziła 21.gif

aha moja kuzynka ma 31 lat. Najstarszą córkę 5 letnia potem 2 chłopaków 3 latka i 10 mies. teraz mają.
i jak ją znam to wcale nie będize koniec 06.gif choć teraz też ma trochę problemów - kosmówka się odkleja.
niunia23
angielk to za twoja kuzynke zaciskam lapki &&&&&& co by wszystko bylo ok icon_biggrin.gif

ja nie wiem o co chodzi ale goska nam w ciagu dnia teraz koncertuje ale nocki przesypia ladnie wiec nie mam co narzekac z tym ze Magda wstaje mi o 5 rano i budzi goske icon_biggrin.gif
vabien23
CO ile karmicie dzieci??? bo ja już sama nie wiem czy męczyć ją co 3h ale efekty są marne czy czekać 4-5-6 godzin aż sama się upomni , stresuje mnie to karmienie, straszny niejadek. Używa któraś NUTRAMIGEN z FANTOMALem?
anna52
Cześc dziewczynki my właśnie po wizycie u ortopedy i super bo jest ogromna poprawa choc jeszcze nie jest idealnie ale kamień spadł mi z serca bo martwiłam sie że będzie leczenie

a po zatym to ok trochę dzisiaj na spacerku ale u nas jeszcze dzisiaj tak srednio ciepło

Asterii zakupiłaś wózek ??? widze że ty to jak ja w gorącej wodzie kąpana --- tak moj M tak o mnie zawsze mówi no to pochwal sie co i jak jaki kolor jaki zestaw bo jestem ciekawa a powiedz mi ile u was kosztuje ten zestaw na lato do stokke SAMMER KIT może wiesz
Agga
CYTAT(niunia23 @ Mon, 21 Mar 2011 - 18:31) *
Agga podejzewam ze sie walnelas i mialo byc plecami do siebie a nie "magdosz,Lillann chłopaki w chustach super,ale NIE noście przodem do siebie.
"



Oczywiście że to miałam na myśli 04.gif ,tylko mi Oli marudził i się rypnęłam.Zaraz zmienię,żeby któraś źle nie odczytała.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.