To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

@--;---- GRUDZIEŃ 2010 ----;---@

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
niunia23
No to zapraszam na nowy watek Grudzień 2010 :



to dla tych którym filmik nie działa icon_biggrin.gif


Grudniowe Mamy :


Agga , katke , Hania17 , Angielk , Andzia79 , Niunia23 , Anna52 , Ola81 , Mry , Magdosz ,



Syl_wia9 , Magnezja , Burza 81 , Fiona89 , vabien23 , LillAnn1 , magdallena2 , 4kasiula , mummy

Gościnnie Aylin




Dawno sie nie odzywały :



savagelady - ostatni post 19 grudzień

andzik_l - ostatni post 13 grudzień





NASZE DZIECIAKI :

































































Goscinnie Aylin i


















NASZ ANIOŁEK :











WSPOMNIEŃ CZAR :


CIĄŻA

GRUDZIEŃ 2010 VOL . 1




nasze ciężarówki :

asteri27


Gratulacje i czekamy na maluszka i trzymamy mocno kciuki zeby wszystko bylo ok !!!



4kasiula
melduję się na nowej odsłonie 06.gif
Ola81
niunia jestes rewelacyjna, obrazek jest the best hehe. Melduje sie na nowej odsłonie...
Ola81
anna córcia duża dziewczynka i bardzo ładnie waży.

angielk może Lusia gangsterka zostanie hehe jak strzelanine lubi oglądać.

Dzięki za odpowiedź o serduszku , może za bardzo się denerwuje. Poszukam jeszcze USG żeby zrobić.
Agga
I ja się melduję w nowej odsłonie.

Ola a kto stwierdził te szmery? W szpitalu jeszcze,czy pediatra? Dostałaś skierowanie na kontrolę do kardiologa?
magdosz
obecna 03.gif
angielk
no to ja się melduje na nowej odsłonie i ide jajka smażyć icon_biggrin.gif (na obiad żeby postne było w popielec icon_smile.gif )
moja propozycja: żeby nie wywlekać w miarę możliwości starych spraw z poprzedniego wątku - wiadomo o czym mowa 43.gif
anna52
No i ja się melduję dzieczynki no to impreza.gif za nasze nowe otwarcie
a teraz dołaczam zdjęcie i czapek ciąg dalszy ta jest dzisiejsza


Uploaded with ImageShack.us
Agga
CYTAT(angielk @ Wed, 09 Mar 2011 - 17:09) *
moja propozycja: żeby nie wywlekać w miarę możliwości starych spraw z poprzedniego wątku - wiadomo o czym mowa 43.gif



Popieram !

Apropo dzisiejszego postu,to mi zupełnie wyleciało i tym sposobem kazałam mamie zrobić pyszny gulasz z sosikiem 04.gif .
A że mama w Polsce jest bardzo rzadko,to i ona nie pamiętała.

Ale jakoś nie mam wyrzutów sumienia,bo ja tak bokiem mogę obejść te wszystkie święta i kościół.

Mam nadzieję,ze tym nie wywołam kolejnej burzliwej dyskusji 43.gif .
magdosz
Agga zanim ja się kapnęłam, ze Popielec to peto kielbasy zjadlam icon_smile.gif

zdjecie niunia to może być któreś z tych co dodałam ostatnio,
4kasiula
niunia zdjęcie wyślę Ci na maila w przyszłym tygodniu dopiero albo w weekend jak już wrócę od rodziców do siebie

muszę pochwalić mojego smrodka bo tak się rozgadała ostatnio że nawet jak coś robię i słyszę jak gada to rzucam wszystko i sobie na nią patrze i się z niej śmieje robi się już coraz fajniejsza 06.gif nawet udaje jej się zapiszczeć nie raz przez przypadek 03.gif
zrobiłam jej sesję zdjęciową pierwszą na golaska 01.gif na kocyku w panterkę a co 04.gif niestety tak się "rozkładała" że zdjęcia nie na forum niestety i nie pokaże wam mojej małej i jej małej 03.gif

doświadczone mamusie napiszcie kiedy wprowadzałyście mleko 2 ??? zastanawiam się właśnie czy bebiko2 jest od 4m-ca czy od 6 m-ca???
anna52
z tego co wiem to mleko 2 jest dopiero od 6-tego miesiąca
Agga
CYTAT(anna52 @ Wed, 09 Mar 2011 - 18:04) *
z tego co wiem to mleko 2 jest dopiero od 6-tego miesiąca



Chyba tak,choć pewności nie mam. Teraz się zmienił schemat żywienia,bo wcześniej było chyba od 4 miesiąca.

Ja najwcześniej przed świętami wprowadzę coś nowego,a póki co tylko na piersi i czasem piętkę chleba dostanie.


A tak poza tym,to uwierzycie że Olivier za tydzień skończy pół roku 37.gif .Przecież on się dopiero urodził i jest taki maleńki.
anna52
AGGA a na zdjęciu to juz taki kawał chłopa ładny chłopczyk ci sie udał wiecie tak czas zapitula że szok dopiero liczyłyśmy ile jeszcze do konca naszych brzuszków a tu juz 3 miesiące leci czas to lecii
_Mała_Mi_
Witam się tu i ja icon_smile.gif

Aga, super ze już po! My cały czas jesteśmy z Tobą!

Niunia, postaram się jakieś zdjecie wkleić jutro...

Kasiula, Ty coś napisałaś? Ja nie mam pojęcia o co chodzi icon_smile.gif Widocznie cos przeoczyłam icon_razz.gif hehehe icon_smile.gif)) a powaznie to ja biorę dużo do siebie ale mam krótka pamięć icon_smile.gif

Anna... cudna ta czapa!!!
4kasiula
mry cieszę się że nie pamiętasz 04.gif to nie było nic takiego ale te parę źle dobranych wtedy przeze mnie słów wręcz śniło mi się po nocach 29.gif

anna czapa fajowa 04.gif ja Olisi kupiłam najpierw za małą którą udało mi się oddać do sklepu a wczoraj kupiłam za dużą 03.gif ale tą już zostawiłam w końcu małej głowa urośnie 06.gif
Agga
Napisałam do moderatora o zamknięcie tamtego wątku,bo na końcu nie za ciekawe są wpisy.
_Mała_Mi_
Kasiula, nie mam pojecia o czym mówisz icon_razz.gif

Dziewczyny, a wy jeszcze mocno podtrzymujecie główki jak trzymacie maluszki? Bo wczoraj dostałam opr że nie podtrzymuje. Mi się wydaje, że wyczuwam moje dziecko i jak jest zmęczona albo nieswoja, to chwieje głowką wtedy podtrzymuje, ale normalnie to już raczej nie, Mała jest na tyle silna, że sama ją trzyma... co mnie zdziwiło, kazała połozyc na brzuszku i zaraz na plecki, żeby dziecko się nie męczyło... hmm... no mmy ją tak męczymy, żeby ćwiczyła, Anny Mała trzyma cudnie główkę, moja jeszcze tak nie do końca, podnosi, ale nie tak. No nie wiem. Zwątpiłam przez chwilę w mój instynkt icon_razz.gif
Agga
magdosz wysłałam pw i gdybyś w miarę szybko przeczytała,póki jeszcze wątek nie jest zamknięty.
4kasiula
Agga właśnie widziałam 21.gif dobrze zrobiłaś, było minęło oby nie ciągną się temat i na tej odsłonie

Wiecie co ostatnio tak tydzień temu odebrałam od fotografa wywołane zdjęcia było ich jakieś 120 03.gif są to zdjęcia na których widać mój rosnący tydzień po tygodniu brzuszek i małą za raz po urodzeniu i tak mówię mojemu M że tęsknię za tym brzuchem że dobrze się z nim czułam itd. a on na to "jak chcesz to Ci zrobię drugi..." 04.gif
zdziwił się też widząc mój brzuch w 39 tygodniu stwierdził że w na żywo wydawał się mniejszy 04.gif
niunia23
mry ja za bardzo nie podtrzymuje wlasnie tylko jak jest zmeczona ale ona jest mega silna jak jej dasz palce to sie podciaga do siadania i sie tak trzymac potrafi nawet minute a ja jej nie chce na to pozwalac bo za mala jest na to i wtedy jest placz i krzyk icon_biggrin.gif jutro albo w piatek obiecuje zrobic ladna pierwsza stronke juz z tych zdjec co bede miala icon_biggrin.gif

Agga Oliviera moge dodac ?

i asteri do Ciebie prosba troszke wieksze fotki maluszkow mi wyslij jak mozesz bo mam wizje na 1 stronke icon_biggrin.gif
_Mała_Mi_
No własnie, wydaje mi się, ze ja to czuję najlepiej... ale poczułam się jak jakaś małolata, co nie umie sie dzieckiem zająć icon_sad.gif no i potem jeszcze kazała odpiąć pieluchę i powiedział, że nie będzie na mnie krzyczeć bo zadbana cipulka, jakby z założenia wychodziła że nie wiadomo co tam zatsanie... no ale mówię, to nie była moja doktor, tylko jakas inna co na moje oko powinna już dawno na emeryturze siedzieć... Grunt, że osłuchała ją bo ja mam fioła na tym punkcie, jak Mała ciężko oddycha czy coś. Ale to moje fobie raczej icon_smile.gif

A zamknięcie wątku oznacza, że nie będzie sie dało tego czytac już nigdy? icon_sad.gif bo jak tak to szkoda, bo tam trochę historii jest i czasem się wraca. Choć z drugiej strony na grudniówki już nigdy nie zaglądałam odkąd Mummy urodziła icon_smile.gif

niunia23
mry czytac mozna bedzie tylko pisac sie juz tam nie da icon_smile.gif
_Mała_Mi_
Ostatnie nasze zdjęcia... z soboty icon_smile.gif


Helenka:




Helenka z kuzynkami:





Helenka z Tatusiem:


Helenka z Tatusiem i Mamusią icon_smile.gif

Hania-17
Tak na szybko pisze z tel. Melduje się w drugiej odsłonie. Nic nie poprasowałam bo teście na kawę wpadli i tak głupio stać do nich plecami i prasować.
Magnezja
No nie, parę godzin mnie nie było i już dwie strony 06.gif
Niniejszym melduję się w drugiej części icon_smile.gif
anna52
Mry malutka Helenka to cała mamusia a czuprynka po tatusiu juz kucyczki niedługo może nosic
niunia23
Mry zazdraszczam włosów helenkowych icon_razz.gif u mnie Madzka miala takie wlosy ze na pol roczku juz jej kitka pierwszego zrobilam na czubku glowy icon_biggrin.gif a teraz taki lysolek maly mi rosnie icon_biggrin.gif
anna52
Dziewczyny a co Vabien słychac jakoś dawno już nic nie pisała jak jej malutka często myślę o nich
angielk
Mry co Ci będzie jakaś babk gadac jak masz własne dziecko trzymać! Tak jak pisałas z nasz małą najlepiej i dokłanie wiesz kiedy i co podtrzymywać!
Ja tez tzrymam wtedy kiedy Lusia jest zmeczona i głowa jej się kiwa tak jak temu pieskowi

Helenka cudowne niebieskie oczy ma jak na tej poduszce lezy icon_smile.gif śliczniusia,
pieknie razem wyglądacie
nam nikt nie chce jakoś we 3 zdjęcia zrobic icon_sad.gif nie ma okazji
niunia23
Wiecie co wlasnie przegladalam zdjecia Madzki i ona jak miała 6 miesiecy to miała już taką czuprynkę :








a jak miała 8 miesięcy to już 2 kitki takie jej robiłam :






kiedy ja Gośce takie zrobie ... chyba na dwa latka albo najszybciej cos jej na roczek sie uda może złapać jakiegoś kitka bo narazie to lipa icon_biggrin.gif i dlatego mi tak dziwnie ja jestem do takiego małego kudłacza przyzwyczajona icon_biggrin.gif



_Mała_Mi_
Niunia, allllle fajnie icon_smile.gif Mam nadzieję, że Helenka tez tak będzie miała i że po tatusiu loczki odziedziczy icon_smile.gif
_Mała_Mi_
w ogóle to cudna Madźka jest!!!! piękna!!!
4kasiula
mry Helenka cudna, fajna z was rodzinka 06.gif

niunia wow icon_eek.gif Madzia miała naprawdę długie włoski szybko, a to zdjęcie z Madzią jest świetne 06.gif

angielk nam też nikt jakoś jeszcze wspólnego zdjęcia nie zrobił icon_cry.gif mamy tylko takie jak mam w avatarku sami sobie zrobiliśmy 29.gif
Rafaela
k
Ola81
Agga byłam na szczepieniu i pediatra badała małego i powiedziała że słyszy coś nad serduszkiem. Mam skierowanie na EKG. Ale musze tu gdzieś jeszcze poszukać USG i mu zrobić.

mry Helenka cudowna, ale i zdjęcia są świetne.

niunia o Madzi włosach to Ci pisałam na FB że ma cudowne.

anna czapeczka rewelacja uwielbiam rzeczy robione na drutach. Moja mama jest obsypywana prze ze mnie wełna i mi dzierga dla Przema sweterki , kamizelki. Uwielbiam.

kasiula takie zdjęcia to super pamiątka..
niunia23
fakt magda ma wlosy niesamowite ale ona sie urodzila z dlugimi i gestymi i jej sie wytarly tylko troche po bokach icon_biggrin.gif

ja licze po cichu ze druga panna tez loki po tacie bedzie miala icon_biggrin.gif bo Madzka fajne ma loki po tatusiu icon_smile.gif on ma takie krecone ale lekko wlosy jak Magda i juz sie nie moge doczekac az znowu bedzie miał dlugie bo obiecal mi ze kiedys znowu zapusci icon_biggrin.gif
Ola81
niunia wysłałam Ci zdjęcie na meila.
magdosz
Dziewczynki Małe przepiękne, a do tego Mry, masz śliczny uśmiech icon_smile.gif
a Niunia, Tobie super w takich dłuższych włoskach icon_smile.gif
vabien23
Hej laseczki!!
szok, chwilę mnie nie było a tutaj takie zmiany... wszystkiego nie przeczytałam bo czasu nie mam, ale tak na marginesie napiszę, że szkoda nerów na kłótnie, są ważniejsze sprawy a ja wiem, że nic nie jest tak ważne jak zdrowie naszych najbliższych. Także mam nadzieję, że nikt konta nie usunie i dalej będziemy WSZYSTKIE się angażowały w forumowe życie.

AGGA - wiedziałam, że silna z Ciebie babka, gratuluję icon_biggrin.gif
Mry - super fotki, a mąż przystojny bardzo ;p

U nas jakieś świateło w tulenu bo lekarze chcą Kamilkę wypuścić do domu bo w szpitalu to ani nie przytyje a tylko nabawi się ciągłch infekcji, niestety dzisaiaj miała znowu gorączkę ( ona ma takie dni, raz w normie a na drugi znowu 37,6) no i sukces bo pozbyliśmy się sondy !!!! jemy już całkiem same ;D dumna jestem eh. Także trzymamy kciuki aby mała wróciła do kochających rodziców bo bardzo ale to bardzo już ją chcemy mieć przy sobie.
WYbaczcie że nie odnoszę się do każdej z osobna ale jestem tak do tyłu, że mogłabym coś pokręcić, ale wiem że wy to rozumiecie ;P. Odezwę się wkrótcę aby zdać relację co u nas.

aaa jakie macie termometry???
komunikacja


Uploaded with ImageShack.us
Niunia albo to zdjecie wykorzystaj do kolarza albo to, ostatnie z grzechotką co wklejałam wczoraj.
A jak nie wyjdzie fajnie to użyj to,które dałaś na tamtym kolarzu bo jest aktualne tak samo.

A tak w ogóle to witam się i ja na nowym watku.My od około 3 tygodni używamy pieluszek 3.
Nie odniose się do każdej bo zwyczajnie tego nie umiem.Za każdym razem zapominam co bym chciała napisać po kolei każdej z Was
taki głuptak ze mnie a wracac się strone czy dwie to nie bardzo mam czas bo zawsze cos innego mi w głowie siedzi.
No i tym razem też bo mi chłop miałka,że też na neta chce na chwile siąść 06.gif
Edit.Obraził się i poszedł spać-dzieciuch. icon_rolleyes.gif
magdosz
Vabien wspaniałe wieści, długo oczekiwane przeze mnie, to bardzo dobry pomysł, żeby Kamilka była w domu, mniej stresu dla niej i Wy cały czas, myślę, że będzie teraz szybciej rosła
i cudownie, że sama już je
Vabien Ty też jestes silna babka!!
mocno Was przytulam i jestem myslami przy Was
Ola81
Vabien cudowne wieści. Świetnie że możecie Kamilke zabrać do domku. Fantastycznie. Buziaczki dla córuni.

Mój Przemo nosi pieluchy 4, waży 6860 icon_smile.gif
vabien23
Oj MAGDOSZ nie chce za dużo tutaj smucić ale nie taka silna jestem, myślałam że silniejsza ze mnie babka, wierzcie mi że morze łez wypłakałam, a tutaj nasza Kamilka, można wykorzystać na jedyneczkę o ile będzie.


By null at 2011-03-06

By null at 2011-03-06
CYTAT(magdosz @ Wed, 09 Mar 2011 - 22:05) *
Vabien wspaniałe wieści, długo oczekiwane przeze mnie, to bardzo dobry pomysł, żeby Kamilka była w domu, mniej stresu dla niej i Wy cały czas, myślę, że będzie teraz szybciej rosła
i cudownie, że sama już je
Vabien Ty też jestes silna babka!!
mocno Was przytulam i jestem myslami przy Was
syl_wia9
I Ja się melduję icon_mrgreen.gif

Mry Niunia wasze dziewczyny piękne 06.gif
Mry jak zawsze fajne zdjęcia:)
Ja też bym chciała zrobic z mężem i dziecmi,ale mój P mi nie pozwala nigdzie dawac swoich zdjęc,na NK też nie ma jego zdjęc i kazał mi juz nie raz usunąc profil bo to niebezpieczne i takie tam... 43.gif .

Ola moja Zuzia w szpitalu też miała lekki szmerek na serduszku,potem pediatra na wizycie juz nic nie słyszała.Ale pamiętam,że u Dominika miałam też szmerek i wtedy bylismy u kardiologa dziecięcego na kontroli może ze 2-3 razy,nawet jak był juz troszkę starszy bo mówiła,że jak troszke podrośnie to powinno minąć i minęło i jest ok:)
Ale cały czas mówiła,że to nic poważnego,że tak dzieci czasem mają.Ale zawsze lepiej miec pod kontrola.

Niunia czy takie zdjęcie może byc na I stronkę?Czy raczej samą buzke bliżej ując?



Uploaded with ImageShack.us

Wiecie co-czy możliwe,że już mogą dziąsełka swędziec na ząbki?Bo moja Zuzka taka jakaś marudna ostatnio się zrobiła,mało śpi w porównaniu z tym jak potrafiła pieknie spac nawet po 2h czasem,pcha piąstki do buzi,a jak jej się nie uda trafic akurat to się denerwuje.
Ale tak poza tym to taka świetna jest,coraz więcej róznych głosów z siebie wydaje,usmiecha się często i to tak pięknie,że ...sama radosc 06.gif .Takie ruchy ma juz inne i tak pięknie mi patrzy prosto w oczy jakby chciała mi cos powiedziec,taka mądrutka moja kochana 02.gif
Ola81
Vabien jakie ona ma śliczne włoski. Taka blondyneczka..

sylwia może juz byc że Zuzce juz zaczynaja ząbki dawac o sobie znać. Ja narazie do kardiologa nie mam skierowania. Zobaczymy po EKG co dalej. Wole to sprawdzic niz póxniej żałować.
Magnezja
Vabien ale super wieści! Jejku, chciałabym, żeby Kamilka była z Wami w domu. Wtedy na bank przytyje, szpital nawet na takie maluszki pewnie działa odpychająco. Kurcze no, to na serio dobry pomysł z tym domem. Zwłaszcza teraz jak już samodzielnie je icon_smile.gif Będziesz mogłą ją tulić i całować kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę! 06.gif I masz rację, nie przepraszaj i nie odpisuj każdej osobno bo szkoda czasu, my i tak wiemy, że pisałabyś na bieżąco gdyby tylko inna sytuacja była. Kciuki jakby co zaciśnięte cały czas.

niunia dopiero teraz w pełni rozumiem dlaczego na Madziulka wołasz Kędziorek 06.gif Świetne miała te włoski! Ty mi się za to bardziej podobasz w krótkich, masz taki łobuzerski wygląd i uśmiech icon_smile.gif

mry - jak zawsze promienisty uśmiech. Musicie jeszcze cyknąć sobie fotkę w czwórkę, przecież Kulka to też członek rodziny. A Helenka ma boskie oczka, myślałam, że mój szkrab ma niebieskie, ale przy Helenkowych to się chowają 43.gif

anna widzę, że faktycznie masz bzika na punkcie czapeczek 06.gif No i córcia pięknie główkę trzyma. Mój Kamil to chyba jako jedyny taki leniuszek został i nie podnosi. Chyba, że się dzisiaj nauczył bo nie sprawdzałam. Muszę spróbować jutro icon_razz.gif

Ja już niuni przesłałam fotkę, ale dawno nie wrzucałam tu mojego brzdąca więc się z wami też podzielę icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us

komunikacja
vabien nie zauważyłam,że napisałas na 2giej stronce.
Ciesze się ogromnie,że Kamilka może wkrótce do domku pójść icon_smile.gif
Jest taka słodziutka na tych zdjęciach,ma fajniusie kędziorki.

Agga zapomniałam napisac,że gratulacje i babo jedna twarda jesteś icon_biggrin.gif

syl_wia9 Twoja niunia boska dosłownie icon_biggrin.gif
Damulka
syl_wia9
Vabien super wieści brawo_bis.gif .Wszystko idzie w dobrym kierunku,już tylko lepiej bedzie przytul.gif .
A Kamilka jakie ma blond loczki 06.gif

LillAnn Mikołajek też fajny chłopczyk,taką buzke ma radosnąicon_smile.gif
vabien23
Kamilka nosi się w blond irokezie icon_smile.gif po tatusiu bo też był w młodości blodni icon_wink.gif

Jutro przekażę małej Wasze komplementy i w jej imieniu ślicznie dziękuję icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.