To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAJUSIE cześć czwarta

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
agata85
Justa, zabek mial robiony przeszlo tydzien temu.

Dzis popoludniu idzie znowu do dentysty. Bo sie strasznie meczy. Niech zobaczy co z tym zebem jest.

biedronka83
Hej dziewczyny! Pogoda nas nie rozpieszcza icon_sad.gif nie znoszÄ™ jesieni!

Żabolek czyli nie ma się co martwić skoro dzieci do rodziców podobne icon_smile.gif u nas to samo tylko że my z chudych. Ja całe życie miałam 16kg niedowagi ale zdrowa za to jak ryba. Anula nosi już większość 122 tylko z nią taki problem że większość rzeczy jest za szeroka a rękawy w sam raz np. A Natalka rzeczywiście wysoka bo młody mój właśnie go mierzyłam i ma 83cm i wszyscy mi mówią że wysoki (z resztą w męża rodzinie jest w sumie czworo dzieci z tego rocznika i Adaś najwyższy jest). Ania waży 17,5kg więc też nie za wiele ale w normach się mieści i w życiu żadnego antybiotyku nie brała więc nie czepiam się 06.gif A ty rzeczywiście zrób podstawowe badania bo to nie przelewki. Musisz mieć siłe dla dzieciaczków.

MamoJulki sprawy z mężem że tak powiem stoją w miejscu. Dzisiaj ma przyjechać więc myślę że nie obejdzie się od szczerej rozmowy o ile znowu nie zacznie trzaskać drzwiami. Ostatnio mu napisałam że nie wiem już jak z nim rozmawiać bo zawsze wychodzi z hukiem i myślę że coś dotarło do niego.



pomidorro
ręce opadaja. Dzisaj w nocy znowu biegunka. rano kupa paskudan...zjadła 3 gryzy kanapki 21.gif Zaraz maszeruje do apteki po jakieś specyfiki icon_sad.gif
MamaJulki
AGATA no to kciuki za wizytÄ™ &&&

BIEDRONKA oby tym razem do męża coś dotarło i rozmowa była owocna icon_wink.gif

JUSTA oby Hani w końcu przeszło bo to już tydzień z tego co kojarzę...

a ja u dentysty dostałam lekarstwo i mam przyjść niedługo znowu...
poza tym chyba szykują się wielkie zmiany w moim życiu...
chciałabym się wygadać ale na razie nie mogę...
pomidorro
mJulki to juz tydzień...dzisiaj były juz 4 kupy icon_sad.gif zjadal odrobine zupy ( tak z 20 ml) i tyle... boje sie o nią.
MamaJulki
JUSTA też bym się niepokoiła bo to już zbyt długo...

a ja zapomniałam się pochwalić, że dziś odkryłam 2 górne czwórki icon_biggrin.gif
wiktore
Justa klasyczny rota to potrafi do 2 tygodni męczyc z tego co czytalam.

Zabolek no lec badania robic, kazdy organizm inny ale mi si eze zmęczenia jeszcze nie udało zemdlec- zasnać tak. Moz ehemoglobina spadla- po antybiotykach. Codo gronkowca sama nie wiem. Mojemu szwagrowi ta autoszczepionka pomogla. Robię ato indywidualnie dla kazdego.
U nas Dorka zasmarkana dalej.

Mjulci gratulujemy ząbków. U nas trojka gorna wychodzi, nocki przez to koszmarne.


Wczoraj Wiktor zapukal do drzwi łazienki a Dorota: kto to? W szoku bylam, ze moje dziecko skleilo dwa slowa icon_smile.gif Dzisiaj w nocy Dorka zaczela się budzi ok 23. Mowię męzowi, idź do niej a ja zalicze toaletę jeszcze icon_smile.gif mąz do niej poszedl połozyl ją, mówi do niej: Dzidzia śpi icon_smile.gif i spala do 2.30 icon_smile.gif wow
agata85
wiktore, Ashanti tez juz sklada po dwa slowa. Pieknie jej wychodzi np ,,mama daj,, ,, mama, tata, lub sien ( shane) chodz,, icon_smile.gif

justa, jejku, bidula mala z Hanki. Dawaj nam znac co z nia.
MamaJulki
WIKTORE i nasza mała już ładnie składa wyrazy icon_wink.gif
u nas całe szczęście po cichu te ząbki wychodzą icon_wink.gif
za to Juli jak szły to miał 39 stopni 37.gif

AGATA a jak siÄ™ czuje Ashanti ?
agata85
MJulki, a dziekuje, juz chyba dobrze. Jest taka jak zwykle, nie jeczy juz, nie piszczy.
To doradcie jeszcze raz do kiedy mam ja w domu trzymac?? Dzis byla taka piekna pogoda za oknem, ze az mi jej zal bylo, ze musi siedziec w czterech scianach...

Shane, mial dzis jeszcze raz ten zabek robiony. Maz z nim byl. Mowil ze moj dzielny chlopiec poplakal sie aby przy zastrzyku, a juz pod koniec robienia zabka, ugryzl dentyste w palec 03.gif I to tak, ze facet zerwal sie z krzeselka 04.gif 37.gif
pomidorro
Agata i tak dzielny chłopak był!
z Ashanti nie pomogÄ™...nie mialy dziewczyny zapalenia ucha.

juz myslalam, ze pojedziemy do szpitala z Hanią- ale zjadła kolacje i się rozbrykala. Więc odroczone do jutra. Zobaczymy- zaparzylam jagody...jak jutro zje w miare normalnie to znowu odroczenie....

Wiktore- wiem, że to potrafi długo trzymać ale dzisiaj widoczne pogorszenie bylo. Strasznie ja męczy i nie ukrywam mnnie też- ciągle wymyslanie, namawianie do jedzenia...nie wspomne o praniu i zapaszku w domu 29.gif
Hania nie sklada jeszcze wyrazów...wogle dużo mniej mowi za to awantuty robi na całego. Męczy niemiłosiernie to moje uszy...
agata85
Nie no, ja chyba zwwariuje. Napisalam posta i Shane sie obudzil z rykiem. Teraz pojechali do szpitala z mezem na dyzur. Shane ma cala dolna warge spuchniieta i twarda. Nie wiem, moze sobie to pogryzl, jak mu znieczulenie jeszcze dzalalo?? Kurde.
dotti
Agata - mój siostrzeniec właśnie ma zapalenie ucha. Kazali go trzymać w domku 4 dni, potem kontrola i poniej powiedzą co dalej. Ale np rok temu też miał zapalenie ucha, akurat w wakacje, było ciepło i normalnie z nim wychodzili tylko uszka zakrywali. Więc chyba po prostu musisz patrzeć na pogode i pilnować żeby uszy zakryte były.
Biedny Shane icon_sad.gif Męczy się maluch, nie rozumiem czemu nie chcą mu porządnie wyleczyć tego ząbka icon_sad.gif

Justa - a może lepiej jeszcze raz z Hanią do lekarza podejśc jak się nie poprawi i nadal nie będzie jadła ?
Umęczy się malutka a Ty razem z nią icon_sad.gif Trzymam kciuki żeby szybko przeszło !!!

Wiktore - gratulacje dla Dorci icon_smile.gif U nas to nawet pojedyncze słowa nie idą a co dopiero mówić o składaniu dwóch 37.gif

A u mnie nadal nerwówka związana z pracą , a miało być tak pięknie... icon_sad.gif
Co prawda narazie przystopowali zwolnienia, ale zmieniają nam warunki pracy - dokładnie na jakie dowiem się w poniedziałek bo nie czytałam pisma całego bo czasu zabrakło. Wiem tylko że jak ktoś nie podpisze to może pożegnać się z pracą...
agata85
To bede zdawala relacje, bo pewnie nie zasne teraz. Pomine to, ze z naszego miejscowego szpitala odeslali ich do kliniki dzieciecej oddalonej o jakies 40 min jazdy autem. Dostal kropelki jakies i teraz musza tam czekac pol godziny, jak zejdzie, to moga jechac do domu, jak nie zejdzie, to musza zostac. Lekarz sam nie wie co to dokladnie moze byc.
agata85
Zostaja w szpitalu rycze.gif
dotti
Agatka przytul.gif NAjważniejsze że mu pomogą i nie będzie już cierpiał !!!
MamaJulki
cześć !

AGATA też nie miałam do czynienia z zapaleniem ucha i nie wiem co Ci doradzić
biedny Shane musi się nacierpieć... ale jest pod dobrą opieką więc na pewno już czuje się lepiej

JUSTA oby odroczenie szpitala było już na zawsze icon_wink.gif
Haniu - smacznego ! icon_smile.gif

DOTTI współczuję Ci nerwówki z pracą icon_sad.gif przemyśl na poważnie to zmniejszenie etatu

ja jutro mam gości więc biorę się za jakieś wypieki icon_wink.gif

dotti
MJulki - co dobrego pieczesz ?

Mam chwilkę to Grzesia Wam pokażę :







agata85
Ufff Ashanti dala mi pospac dzis do 9.00 06.gif

Niedawno rozmawialam z mezem, musza zostac w szpitalu do poniedzialku. Nie wiedza co to moze byc i chca obserwowac icon_sad.gif Pojade tam o 16.00 Tesciowa ma sie zajac Ashanti w tym czasie. Moj biedny chlopczyk icon_sad.gif
MamaJulki
DOTTI ale Grześ się zmienił !
no i widzę pokazuje nam nowe zastosowanie leżaczka bujaczka icon_wink.gif
wydaje mi się, że do Ciebie podobny icon_wink.gif
piekÄ™ szarlotkÄ™ i fale dunaju icon_smile.gif

AGATA no to niech obserwują małego, oby to nic poważnego
fajnie, że Ashanti dała Ci pospać bo miałaś ciężką noc
no i dobrze, że teściowa pomoże, mały na pewno tęskni za mamą
agusia3310
Ależ tu się dzieje.
Normalnie szok.

Justa mam nadzieję, że już dobrze a Hania wcina i odrabia zaległości.

Agata ważne, że Shene pod opieką.
Tam w kożdej chwili mogą mu pomóc.
No i dobrze, że teściowa choć dziś się ocknęła.

Mamo Julki to trzymam kciuki za zmiany.
Mam nadzieję w końcu wszystko u ciebie wyjdzie na prostą.

Biedronka trzymam kciuki za rozmowy.
Może w końcu dojdziecie do wspólnych wniosków.

Dotti pomyśl o obniżeniu etatu.
Może to rozwiąże problemy.

Karolka a ty gdzie przepadłaś?
Mam nadzieję, że nie humor jest przyczyną twojej absencji.
A może pochwaliłabyś się postępami w budowie.
Bo coÅ› ostatnio nie nie meldujesz jak idzie.

U mnie dziś spokój.
Z rana wybraliśmy się na zakupki.
Najpierw szybko spożywka i kurtka dla Lili a potem dla mnie.
Udało się pokupować.
Potem męża z mała wysłałam do ciotki na obiad a sama wróciłam do domku i poszłam spać.
Troszkę odpoczęłam.
pomidorro
Agata przytul.gif
Hania zaczęła dzisiaj jeść ale nadal biegunka bardzo brzydka. Właśnie M. pojechał z nią do szpitala a ja czekam na wiadomości 41.gif
oby wrócili do domu tylko z lekami...Trzymajcie kciuki!

Agata a może Shane nie toleruje znieczulenia tego? Albo zwyczajnie zle wkucie było? Mi ostatnio po za silnym znieczuleniu spuchł policzek i utrzymywało się to przez dobę...oby tonic poważnego!
MamaJulki
AGUSIA fajnie, że zakupy się udały !
no a tym bardziej jak potem udało Ci się odpocząć !
ja dziś cały dzień w kuchni przesiedziałam

JUSTA kciuki zaciśnięte!
czekamy na wieści

mi jeszcze troszkę pracy zostało
dopadł mnie mega katar 21.gif i miałam chwilę, że siadłam i siedziałam, no ale robota czeka...
już niewiele mi zostało, potem też liczę na mały odpoczynek
pomidorro
wracają do domu...uff..panikara ze mnie. Dzieci moga bardzo długo dochodzić do siebie. Oby tylko troche jadła. Czekanie zostalo na poprawę.
MamaJulki
ufff całe szczęście !

ja skończyłam prace domowe blagam.gif

mogę odpoczywać icon_wink.gif
agusia3310
Justa super wieści.

Mamo Julki odpoczywaj.

To i ja idę się drzemnąć.
Do juterka icon_smile.gif.
KAROLA3DAW
Dotti kciuki zeby jednak sytuacja w pracy zakonczyla sie sukcesem dla Ciebie przytul.gif
Jeszcze raz to powtorze Grzes ma przecudne oczyska 03.gif
I jak rewelacyjnie oczko puscil icon_biggrin.gif

Agata jestesmy z Wami przytul.gif

MamaJulki
odpoczywaj przytul.gif
Ciacha sie udaly?
Ja dzis amoniaczki zrobilam icon_biggrin.gif

Biedronka owocnych rozmow przytul.gif

Zabolek ja jestem przy Was mega noga jesli chodzi o choroby wiec z otwartymi ustami lapie kazda informacje na przyszlosc icon_biggrin.gif
Pewnie czasami je zle sklejam ale wiem w ktora strone isc jak juz sie cos dzieje icon_biggrin.gif
Zdrowka dla Natusi przytul.gif

Justa teraz juz wiesz jak sie czuje jak mam takie chwile z Fabim icon_sad.gif
U Was to na szczescie tylko choroba a u nas taki typ 37.gif
Wszelkie podpowiedzi sa wtedy jak szpile w serce 41.gif
Tyle co ja sie stresu musze najesc, ile musze nawydziwiac podczas jedzenia i jeszcze w miedzy czasie modlic sie zeby nie wyfrunelo 450[1].gif .
Odpukac ostatnio calkiem dobrze radzi sobie z jedzonkiem wiec mam nadzieje ze juz tak pozostanie icon_smile.gif

Agusia budowa zmierza ku koncowi znaczy sie stan surowy juz jest jeszcze okien brakuje icon_smile.gif
Dzis wlasnie chlopaki ogrodzenie robili i w tygodniu powinni skonczyc 03.gif
Zlodzieje sie kreca bo co jakis czas gina rozne rzeczy i tak z tymi oknami sie zastanawiamy czy na zime wstawiac ale chcielismy troszke podgonic w srodku a bez okien to kiepsko 29.gif
Jutro wyciagne mezusia na dzialke i jak porobie fotki to wrzuce Wam kilka icon_smile.gif

U nas pomalutku do przodu icon_smile.gif
Naturalnie jestescie czescia mojego zycia i nie potrafie tu nie zagladnac kilkanascie razy na dzien 37.gif
Nadia nadal tylko cycowa, raczej spokojna smieszka, choc potrzebuje coraz wiecej uwagi i zainteresowania icon_smile.gif
Fabi zmienia sie kazdego dnia zaskakuje nas niesamowicie.
Bardzo duzo slow powtarza i w wiekszosci wie kiedy je zastosowac icon_biggrin.gif
Kupke na nocnik robi na siusiu brakuje mi mobilizacji 21.gif
Dzis sam jadl obiadek (ziemniaczki i kotlet) widelcem 03.gif
Wczesniej to byla bardziej zabawa icon_smile.gif
Moi rodzice sa i mama nie moze sie nadziwic jaki on jest madry i jak wiele potrafi icon_biggrin.gif
A jak zobaczyla jak je to juz malo nie pękła icon_smile.gif
Probowalismy go dzis puscic z jezdzikiem ale jak tylko poczuje ze odrywamy sie od niego to widac takie przerazenie w oczach i od razu kuca icon_smile.gif
Nic na sile przyjdzie na niego kolej icon_smile.gif
Smiejemy sie ze czeka na Nadie icon_smile.gif
Na rehabilitacjach w srode Pani ich chwalila bo pokazali sie ze znacznie lepszej strony niz na pierwszych zajeciach po przerwie icon_smile.gif
Zaraz Wam wrzuce jakies fotki Skarbow icon_smile.gif

Mocno sciskamy przytul.gif
agata85
Sorry, ze tak tylko co u nas, ale padnieta jetem strasznie.
Shane pewnie, o ile sie nie pogorszy, to jutro wyjdzie.
Stwierdzili, ze albo podali mu zle zastrzyk, albo....,, zaplombowali mu rope,, 37.gif
Mamy stawic sie u tego dentysty i ma on stwierdzic co spier.dolil 21.gif

Warga jego wyglada strasznie. Napuchnieta, czerwono- biala 37.gif kula.
Juz go to nie boli, ale widok straszny.
MamaJulki
AGUSIA a no leżę sobie i pewnie zaraz oczka się zamkną icon_smile.gif

KAROLA szarlotka się udała a to drugie to się jutro okaże jak rozkroję, bo mam na okrągłej blaszce i chcę w całości na stół wrzucić, żeby fajnie wyglądało icon_wink.gif
cieszę się, że dzieciaki robią postępy no i czekam na ich foteczki icon_smile.gif
widokiem domku też nie pogardzę icon_smile.gif

AGATA dobrze, że już coś wiadomo, kurczę nie wiem co bym zrobiła takiemu lekarzowi...
mają nam pomagać a nie dobijać
a co się dziecko nacierpiało i stresu przeszło to już mi nikt nie wróci
trzymajcie siÄ™
dotti
Justa - całe szczęście że wracają do domu !!! Oby szybciutko Hani przeszło &&&

Karola - masz w domu małego intelektualiste icon_smile.gif Ja też się nie mogę nadziwić jak piszesz o postępach Fabcia, my jesteśmy daleeeeko za Wami...

Agata - biedny ten Twój synek, tego dentyste to bym gołymi rękami rozszarpała 21.gif

MJulki - smaka na jakies wypieki mi zrobiłaś, może coś jutro też upichce o ile przez noc zapał mi nie minie 37.gif
KAROLA3DAW
Nasze Skarby 02.gif
















Jutro poszukam takich smiesznych to wrzuce dla smiechu icon_biggrin.gif

Dobranoc przytul.gif
dotti
Karola - śliczne dzieciaczki icon_smile.gif Fabcio też już taki "dorosły" się zrobił a Nadusia słodka icon_smile.gif
MamaJulki
DOTTI cieszę się, że jestem dla Ciebie motywacją 03.gif

KAROLA ile Fabian ma wzrostu ? wydaje mi siÄ™ strasznie wysoki i wcale nie wyglÄ…da na chudzielca icon_wink.gif
a oczęta ma takie bystre, że ho ho
Nadia fajny szczerbulek icon_wink.gif

a ja dziś pospałam do 8 icon_wink.gif
mogę powiedzieć, ze odpoczęłam icon_smile.gif
dziś jeszcze muszę jakieś sałatki przygotować i zimną płytę
no i obiad rzecz jasna icon_smile.gif

KAROLA3DAW
Fabi na ostatnim szczepieniu mial 80cm wiec raczej do wysokich nie nalezy ale jest szczuply i to takie zludzenie daje icon_smile.gif
Oddalam dzis Fabcia rodzicom i razem gotowali obiadek a ja z Nadia spalam w najlepsze do 10 03.gif
Brakuje mi tego w tygodniu kiedy Fabi wstaje o 7 icon_smile.gif
Czasami maz wezmie ich pod swoje skrzydla ale to raczej rzadko bo albo w pracy albo pomaga na budowie icon_smile.gif
Nadia dzis rano marudzila a Fabi do niej podszedl i mowi "no cio" icon_biggrin.gif

MamaJulki udanej imprezki przytul.gif

Lece konczyc obiadek i moze pozniej na jakis spacerek wyskoczymy icon_biggrin.gif
Buziaki wielkie i mlego swietowania icon_smile.gif
bel
Wszystkiego najlepszego MamoJulki w okazji urodzin.
Ode mnie i Marysi.
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
szeklanka
MamoJulki - najlepsze życzenia - przede wszystkim spełnienia marzeń i spokoju ducha w zakresie życia osobistego i dzieciaczków icon_smile.gif

Agata - mam nadzieję, że dzisiaj już lepiej u Was, bo jak zaczęłam czytać to się wystraszyłam, wiem że jeśli chodzi o zęby to chyba najbardziej nie przyjemny ból bo w okolicy głowy a tu jeszcze taki maluch. Trzymam &&& i dawaj znać koniecznie

Justa a jak u Was? smakołyki jakoś wchodzą? próbowałaś smectę przemycić na te rozwolnienia?

Widzę, że nowe foty będę musiała jakoś zajrzeć z innego kompa bo tutaj mi niestety zdjęć forumowych nie wyświetla 21.gif

u nas nocki z marudzeniem ostatnio to norma, druga z rzędu taka że padam na twarz, jęczy, marudzi, smoka nie chce, czasem picie pomoże, wierci się okropnie. Ląduje u nas bo nie jestem w stanie wstawać co 5 minut. Dzisiaj pobudka histerią o 5:35 37.gif młody odeśpi w żłobku a ja się w robocie nosem podpieram...
biedronka83
Witam po weekendzie!

MamoJulki zdrówka, pomyślności, mnóstwo miłości, jak najmniej problemów i żeby te nowe zmiany w Twoim życiu były bardzo pozytywne!!

Dotti muszę przyznać że chyba Grzesiu ze wszystkich majusiów najbardziej się zmienił. Kawaler że ho ho!

Karola cudne masz te dzieciaczki! Fabianek spoważniał troszkę na buzi i urósł niesamowicie. A jego osiągnięcia.. Super!!! Mój młody w ogóle nie siądzie na nocnik. Ale i tak ostatnio jestem dumna bo zdarzy mu się po zrobieniu siku powiedzieć i pokazać BA! icon_smile.gif

Agata ja bym zmieniła dentystę koniecznie! Przykro mi że Shane tyle musi przejść. Mam nadzieję że szybko opuchlizna zejdzie.

U nas bez zmian. Nie było okazji do rozmowy z mężem. W sobotę biegał i załatwiał swoje sprawy a wieczór spędził u sąsiada i przed laptopem. W niedzielę siedział z dziećmi bo do południa byłam w kościele a w samo południe pojechałam na zakupy z kuzynką. Popołudniu pojechaliśmy do cioci na imieniny a wieczór znowu osobno on przed laptopem i ja też. Rozbolała mnie głowa i położyłam się wcześniej. To wszystko to takie czekanie aż ktoś wybuchnie.
Dzieciaki mi się przeziębiły. Adasiek kaszle brzydko i dzisiaj widzę już katarek a Ania w nocy kaszlała ale poszła do zerówki i zapytam pani czy bardzo kaszlała bo najwyżej jej jutro nie poślę.

MamaJulki
hej !

dziękuję Wam za życzenia i chciałam zakablować, że WIKTORE też ma dziś swoje święto 03.gif - a co sama się nie będę starzeć icon_wink.gif

WIKTORE dużo dużo zdrowia, szczęścia, miłości, pociechy z dzieciaczków i spełnienia marzeń

BIEDRONKA no szkoda, że tak minął weekend, a jeśli poprosisz go np. o kąpanie dzieci to jak zareaguje ? bo u nas tak jest - jeśli jesteśmy oboje w domu - jedno kąpie drugie robi kolację...

SZEKLANKA to chyba panie ze żłobka lubią młodego skoro cały czas śpi 29.gif a tak serio to oby się te nocki poprawiły w końcu - wiem coś na ten temat - potem w pracy 8 kaw idzie w ruch 37.gif

u nas też dziś nocka jakaś niespokojna była... no i w południe Hania padła jak nigdy icon_wink.gif
ja odpoczywam po imprezowym weekendzie
nibyewa
hej dziewczynki!

Bardzo mi smutno, że tak rzadko tu zaglądam ale kompletnie nie potrafię ostatnio znaleźć czasu:( ciągle coś zmieniamy w mieszkanku, przygotowujemy się do narodzin małego, ciągle mam kupę ludzi w domu...no szok jakiś...tak to jeszcze nie było!!!

ja się kulam i kulam. Stawiam soczek za donoszenie icon_smile.gif impreza.gif brzuch cięzki masakrycznie, boję się wychodzić z Emi sama na spacery bo mam wrażenie że urodzę gdzieś pod drzewem i nikt tego nie zobaczy hehe przedporodowe schizy:) w srodę mam wizytę, zobaczymy co tam słychaćicon_smile.gificon_smile.gif w sumie z jednej strony chętnie bym już urodziła a z drugiej boję się tego jak sobie poradzę z dwójką i odkładam ten moment w najdalszy zakamrek mojego mózgu:)

Emi się zrobiła istną buntowniczką, wszystko jest: siama, nie chcie, nie nie nie i jeszcze raz nie.....czasem ręce mi opadają, kompletnie nie wiem jak mam reagować na niektóre jej zachowania i trochę mnie to frustruje, no ale nie mam już zbyt dużo siły i daję sobie na luz, może przejdzie:) mówi bardzo dużo, mam wrażenie że mogę sobie z nią normalnie pogadaćicon_smile.gif:)kupy na nocnik nie zrobi....raczej ucieka za drzwi i się nie przejmuje.....chyba muszę jej dać jeszcze trochę czasu:) ząbków mamy 7:)icon_smile.gif jemy dosyć ładnie, wydaje mi się że alergia na niektóre pokarmy się cofa, ale jestem ostrożna:) uczę się nawet piec ciasteczka bez jajek i mleka i nawet smaczne:)no i to na tyle w skrócie chyba:)icon_smile.gif

Karola śliczne masz dzieciaczki!!!no do zakochania obydwoje:)icon_smile.gif i Fabi faktycznie nie wygląda na chudzielca:)icon_smile.gif no i gratuluję postępów synusia:)icon_smile.gificon_smile.gif

MJulki wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, oby wszystko się układało po Twojej myśli!!!!!!!!!

Biedronka zdrówka dla dzieciaczków:)icon_smile.gif

Dotti
Grzesiu cudowny!!!!!!!!!!!

Agata nie zazdroszczę przeżyć, biedny Shane:(icon_sad.gif mam nadzieję że już dobrze i że mały szybko zapomni. też bym tego lekarza powiesiła!!!

Wiktore 100 lat, gwiazdki z nieba i wszystkiego czego zapragniesz!!!!!!

na razie kończę, pozdrawiam wszystkie serdecznie i postaram się wpadać częściej!!!!!!!!!
szeklanka
MamoJulki

WOW!!!!!!!!! Gratuluje icon_biggrin.gif doczytałam to co powinnam hehe icon_biggrin.gif
szeklanka
I tak się proszę tu nie kamuflować, to znaczy że generalna poprawa musi być skoro takie efekty 02.gif
MamaJulki
również gratuluję icon_wink.gif
agusia3310
MAMO JULKI to w szoku jestem.
super gratulujÄ™.
No i wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek.
Samych cudownych i spokojnych dni.

Wiktoria
i dla ciebie wszystkiego co najlepsze.
Spełnienia marzeń i duzo spokoju.
pomidorro
MJulki wszystkiego najlepszego i GRATULACJE!!!!! 06.gif brawo_bis.gif
edit: przez chwilke Ci pozazdrosciłam 37.gif 43.gif Ale szybko doprowadzilam sie do porządku 06.gif
Wiktore i Tobie uściski icon_smile.gif zdrowych dzieci itp... poprostu spełnienia marzeń!

Hanka dzisiaj lepiej. Jeszcze wczoraj miała biegunke. Dzisiaj od rana nic jeszcze nie było, trochę zjadła- więc jestem dobrej mysli...
troszkę mniej blada na buzi jest- ale dziewczyny! Jak ona schudła przez te 10 dni ! 41.gif
KArola piękne masz dzieciaki icon_smile.gif A fabcio wygląda tak normalnie- nie jak jakis chudzielec. A ile wazy/ na którym centylu jest?


Dotti Grzes wygląda na rezolutnego chłopaka!

a ja musze pochwalic M. miałam teraz zjazd...dzieci szczęsliwe, w domu porządek..tylko zmęczony był starsznie wczoraj. Ja zaś za dwa tygodnie mam kolokwium i egzamin 37.gif
bel
MamoJUlki gratuluje Ci twojego stanu !!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
pomidorro
zdajecie sobie sprawę , ze pisze tutaj tylko pare osób a i Ewa i Góralka i M Julki oczekują maleństwa icon_smile.gif niezły procent z calości... 04.gif
Karola dopiero co urodziła icon_smile.gif niezłe tempo!
MamaJulki
JUSTA no to oby już teraz było tylko lepiej z Hanią
fajnie, że mąż sobie tak fajnie radzi - przynajmniej ze spokojem możesz iść na uczelnię
no i kto jak kto ale młoda mama dwójki dzieci z kolokwium sobie poradzi na pewno wzorowo 03.gif
z czego to masz ?

AGUSIA my też oboje jesteśmy nieco zszokowani, ale już oswojeni z nowiną

tyle się w ostatnim czasie wydarzyło najpierw złego, potem dobrego, że w końcu zaczynam wierzyć, że jakoś powoli się wszystko ułoży, i mimo, że nie przypuszczałam, że będzie mi dane z J odbudowywać relacje to jednak życie potrafi robić niespodzianki...

najlepsze jest to, że mimo, iż zawsze chciałam mieć jeszcze dziecko, to jednak były to plany raczej "na później" może za rok, może za dwa... i wszystkich rzeczy dzieciowych na bieżąco się pozbywałam, zatem na pierwszy rok życia dziecka trzeba będzie zaczynać od nowa... ale to nic...

najbliższy czas będzie napięty - czeka nas generalny remont domu J 37.gif
MamaJulki
CYTAT(~justa~ @ Mon, 17 Oct 2011 - 16:41) *
zdajecie sobie sprawę , ze pisze tutaj tylko pare osób a i Ewa i Góralka i M Julki oczekują maleństwa icon_smile.gif niezły procent z calości... 04.gif
Karola dopiero co urodziła icon_smile.gif niezłe tempo!


Justa to teraz czyja kolej ? 03.gif
pomidorro
mJulki o nie nie nie nienie.gif mamy z jednym- mają pierwszeństwo!
dacie rade..mam nadzieję, że trzecie to mniejsze wezwanie niż drugie icon_smile.gif i mniejsza rewolucja icon_smile.gif Dobrze , ze macie perspektywe wiekszego mieszkania. TO bardzo ważne- wiem, bo sami się ledwo miescimy na 46 metrach..choc pewnie i trzecie by się zmiesciło 37.gif Ale po co?
Mam nadzieję, ze J. dobrze wykorzysta szansę mu daną ! Będę trzymala kciuki!

uff..hanki kupa już nie taka lejąca..kto pomyślal, ze mozna się cieszyc z kupy 29.gif 37.gif
goralka
ło rany, ale tydzień się nie logowałam a tu tyle zmian...
niestety na szybko przeskanowałam te 5 stron, bo pewnie Adaś zaraz wstanie...

śliczne są te nasze majowe dzieci 06.gif Mam nadzieję, że w końcu nadrobimy i zrobimy Adasiowi jakieś aktualne, bo fotograficznie zaniedbaliśmy się strasznie 43.gif

Justa, oby Hanuli już przeszło... zaciskam mocno kciuki &&&&&&&

Agata, cóż to za bezduszny lekarz... niech boli takiego malucha, jasne, i nie ma się co dziwić że później się ludzie boją do dentysty chodzić 41.gif

Żabolku, a Natalka nadal je sinlac? tam jest dużo cukru... a o siebie dbaj kochana przytul.gif

Wiktore, MJulki, serdeczności urodzinowe!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Ewcia, kciuki za kulanie! i za poród szybki i łatwy przytul.gif

MJulki, GRATULACJE!!!!!!!!!!! na kiedy termin? załapiesz się na maj? 06.gif

Adaś też śpi w śpiworku, ale nie zasuwam dołu, więc owszem, ostrożnie, ale może sobie dreptać, co wygląda śmiesznie, na szczęście już się nauczył tak chodzić 06.gif

nie mam pojęcia ile Adaś waży... ale kurtki zimowej muszę mu szukać na 92. W weekend chciałam coś wybrać, ale ten rozmiar w większości sklepów wysprzedany, wściekli się ludzie czy co??? zostały kurteczki za 250 zeta, a za takie to ja dziękuję 29.gif kiedy trzeba zacząć się rozglądać za zimowymi ciuchami?

i poproszę o kciuki, dziś panowie mają meble kuchenne montować... czekam z niecierpliwością na wprowadzenie się i normalny PIEKARNIK brawo_bis.gif

Lecę, bo Adaś wstał i sobie śpiewa 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.