To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamuśki przed 25 roczkiem :) odsłona nr III

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
MamaOkrąglinków
Asiu kuruj siÄ™ :*

Soniu
przytul.gif brak mi słów, nie wiem jak sama bym się zachowała pewnie tak jak Corti diabel.gif
no i gratuluję oczywiście icon_smile.gif

a ja melduję że sprawa stłuczki z września ubiegłego roku w końcu zakończona, wczoraj byliśmy w sądzie okręgowym, bo facet się odwołał od I instancji i sędzia dał prawomocny wyrok oczywiście na naszą korzyść icon20.gif jedyne pytanie jakie zadał sprawca :gdzie teraz mam się odwołać idiot.gif

gunia86
Justynka pokaż buty, cho mniej więcej jak gdzieś znajdziesz zdjęcie podobne. Ja też ostatnio oglądałam butki, ale mojemu się nie podobały 04.gif eh sama nie wiem czy cos będę kupować czy nie, choć by się przydało - tylko czy znajdę coś odpowiedniego też by móc wygodnie z tym brzuchem iśc icon_razz.gif

a ty umówiona na fryzjera za równy miesiąc, oj troszkę poczekasz, ja tam jak się nakręcę to muszę mieć od razu 37.gif

Sonia za waszą cierpliwość i pomoc szwagrowi dla was wielkie Brawa, choć chyba już na prawdę odpuściłabym po tym co on wam robi, zero pomocy nie przyjmuje, najlepiej jakby każdy mu dał kasę za nic no i jedzenie pod nos 21.gif

i GRATULACJE zdania egzaminu!!

Asia kuruj się kuruj i aby głos jak najszybciej wrócił icon_smile.gif

a u nas dobrze, wczorajszy dzień miło upłynął, Tymuś wyciągnął tatę na karuzelę więc poszliśmy, mały zachwycony by mógł nie wychodzić, a kasa leci oj leci.. Ale dawkujemy karuzele, modlę się by w końcu pojechali bo ile można 37.gif
a licząc ze na "lepsze" karuzele musi iśc z kimś (tatą) to kasa leci x2 37.gif
dziś już od rana się umawiał z tatą znowu heh łobuz jeden icon_smile.gif
ale wczoraj był 1 pozytyw, bo w przedszkolu zawsze po obiadku tak się zabawiał że posikał się raz, albo dwa. A wczoraj panie dzielnie po obiedzie co 20min z nim chodziły siusiu i za każdym razem robił, więc w końcu nie miałam nic do prania- ale była moja uciecha, pań zapewne też icon_smile.gif

a to moje Å‚obuzy icon_smile.gif
MamaOkrąglinków
super maluch icon_smile.gif u nas nie ma takich atrakcji i niestety i stety icon_biggrin.gif
botki kurcze poszukam jak znajdę to pokażę a jak nie to jak kupię icon_biggrin.gif
ja ciążę przepękałam w moich ukochanych zimowych mam nadzieję że ja w tym roku też donoszę, były mega ciepłe i wygodne, no ale jako że ja już bez brzusia no to i jakieś na koreczku muszę zakupić co by czasem jako tako wyglądać icon_biggrin.gif



coś podobnego, z tym że nie na koturnie tylko obcasik
gunia86
Justynka powiem ci ze fajnie jak dziecko sobie pojeździ na karuzeli, zawsze to coś innego i radośc jest, ale można tak z 3 dni, a nie jak czasami mi tu będą ze 2 tyg stać. Wtedy na prawdę kasa idzie, bo bilecik 5zł, a jak z tatą to już 10zł idzie eh..

Buciki fajne, ale ciekwi mnie jak wyglądają na koreczku- ale poczekam pokażesz dokładnie jak kupisz.
Wyglądają na ciepłe, kożuszek na pewno grzeje.

Eh mi się też coś marzy, tylko znając życie będzie problem icon_razz.gif
corti
Ja tam na płaskim chodzę icon_smile.gif

A my od 1 pażdziernika idziemy do żłobka ciekawe jak będzie
MamaOkrąglinków
nie mogę nigdzie znaleźć na koreczku, ale takie też mi się podobają, więc w razie co takie kupię icon_biggrin.gif

Corti to już blisko, jakoś nastawiasz Oliwka? a jak rączka?
corti
teraz chyba koturna modna.
Nie nastawiam nawet nie wiem jak icon_sad.gif na poczatek będzie chodził na krótko. Co do rączki to już chodzimy bez opatrunku, ale upał nie upał ma chodzić w długim rękawie
gunia86
Corti mów mu że pójdzie do dzieci, że nowe ciocie pozna. Że będzie dużo zabawek i że będzie się bawił, coś wymyśl by wiedział choć tuszkę co go czeka.
i nie smutaj się bo źle nie będzie zobaczysz, to już duży chłopak. Początki mogą byc ciężkie jak zawsze, ale daj mu tydzień/dwa i zobaczysz ze będzie dobrze! icon_smile.gif

Justynka Corti ma rację, mi się też zdaje ze teraz koturny modne, bo wszędzie ich pełno. A jak tobie i takie i takie się podobają to nie ma problemu icon_smile.gif

My dziś do przedszkola mieliśmy zabrać Warzywo, bo będą poznawac. A wczoraj pani na stoisku była taka miła ze dała nam buraczka, fasolke, brukselkę i marchewkę za darmo icon_smile.gif tylko 50gr policzyła za paprykę- ah miło. Wolałam żeby wziął więcej tych warzywek bo wiadomo że dużo morze się powtarzać, a jaki dumny biegł z tymi warzywami heh icon_smile.gif ale inne mamy też muwiły że dzieci od rana tylko o warzywach i zdjęciach- bo to też mieli przynieś (swoje zdjęcie) icon_smile.gif
MamaOkrąglinków
tak, modne koturny, ale ja lepiej czuję się na koreczku icon_smile.gif choć tak jak pisałam jeśli by coś to kupię takie icon_smile.gif

Corti, dokładnie troszkę go nastawiaj, że będzie miał nowe koleżanki, kolegów ciocie icon_smile.gif my Oli zawsze na wszystko nastawiamy troszkę wcześniej i dzięki temu nie ma krzyku icon_biggrin.gif
a jak mały idzie do żłobka to Wy z malutką w domku zostajecie?

ciekawe jak Banshee ciąża przebiega icon_smile.gif no i co u reszty mamusiek, może jesienią się odezwą icon_smile.gif Dorooni malutka pewnie rośnie jak na drożdżach icon_smile.gif
corti
Nie no top mu mówię, że będzie fajnie będzie dużo dzieciaczków fajnych i będą się bawić, ale czy on mnie rozumie to nie wiem. Boję się trochę jak będzie sobie radził bo słabo mówi icon_sad.gif

W weekend też wielkie żłobkowe zakupy piżamka, buciki, worek, więc może i to go ucieszy. Smieszne jest też że dla R tak wydoroślał i taki duży chłopak bo idzie do żłobka. Cieszymy się, ale i troche nam przykro, że nasz maluszek idzie w obcy świat 08.gif

Tak my z Maja zostajemy w domciu, będziemy po niego chodzić icon_smile.gif Troche łatwiej będzie mi z zakupami bo porządki tez ciężko, bo Maja nie jest w stanie nic robić sama wszystko ze mna bądź Olim. Zero leżenia. A id przyszłego roku wielki powrót do pracy, a dzieci oboje pójdą do cioć, tyle, że Oli już do przedszkola, a Maja do żłoba i dopiero będzie latania na dzien dzisiejszy nie wiem gdzie znajde prace do 16, ale jestem dobrej myśli, najwyżej pójdę do R do firmy
MamaOkrąglinków
ja od stycznie planuję zacząć pracę, ale nie mam totalnie pojęcia gdzie, co jak icon_smile.gif mam tylko nadzieję że za jakąś porządną kasę icon_smile.gif
dotaxa
Dzień dobry Paniom:)
Dawno mnie nie było i się po zmieniało. Latam na studia i zaliczam zadawnione egzaminy, zostały mi jeszcze dwa tylko dlatego, że wykładowcy się nie pojawili na uczelni. Wszyscy wcześniej pozaliczali i tylko dla mnie przyjeżdżają, bo sesję przeniosłam sobie na wrzesień właśnie ze względu na indywidualne nauczanie które wzięłam pod koniec ciązy. Praca się pisze, mam oddać najpóźniej w tą sobotę, a 3 rozdziału brak Jestem ogólnie wymęczona. Chrzest mojej niuni będzie 30 października, a i zdecydowaliśmy się na ślub który odbędzie się 25 sierpnia. Także wszystko powolutku do przodu. Magda pojechała wczoraj ze mną na uczelnie trochę się pouczyć icon_smile.gif A Magda to cwaniara. Prawie siada, bierze nóżki do buzi, pierwszy ząbek jest, przewraca się swobodnie z plecków na bruch i odwrotnie, dużo śmieje się w głos i dużo gada icon_smile.gif



MamaOkrąglinków
dotaxa miło Cię widzieć icon_smile.gif gratulacje dla ciebie i dla Madzi oczywiście postępów które przez ten czas zrobiła icon_smile.gif
świetnie wyglądacie, Madzia rośnie jak na drożdżach, a jak ona wagowo wygląda? icon_smile.gif i gratulacje ślubu, będzie o czym gadać skoro dwie mamuśki nam się zdecydowały icon_smile.gif
dotaxa
Dziękuję za miłe przyjęcie mnie znów na łono mamusiek icon_smile.gif Magda waży lekko ponad 8kg, jest ciężka klucha icon_smile.gif Postaram się zaglądać częściej, ale tak jak mówiłam, te studia mnie przytłoczyły icon_sad.gif A no będzie o czym gadać, ja czytałam wcześniej, bo wcześniej chciałam napisać, że zdecydowaliśmy się na ślub, ale Sonia18a mnie wyprzedziła, więc troszkę odczekałam ze swoim info:)
corti
No proszę i dotaxa nam się znalazła icon_smile.gif gratuluje icon_smile.gif

Co di pracy to chciałam Was zapytać o ile możecie ile dla Was to dośc normalne zarobki, bo mój R się ze mnie śmieje, ze mi 1500 by wystarczyło
gunia86
CYTAT(corti @ Thu, 22 Sep 2011 - 11:41) *
No proszę i dotaxa nam się znalazła icon_smile.gif gratuluje icon_smile.gif

Co di pracy to chciałam Was zapytać o ile możecie ile dla Was to dośc normalne zarobki, bo mój R się ze mnie śmieje, ze mi 1500 by wystarczyło


chyba zależy od miasta, ale u nas (kobieta) zadowolona jak to 1200 na rękę ma. (Cho wiadomo kazdy by wiecej chciał) Sądze ze w dużym mieście to koło 2000 mają.

Dotaxa witamy i GRATULUJE ustalenia daty ślubu, a to na wakacje szykują się 2 imprezki icon_smile.gif
i oby ze szkołą poszło dobrze, byś wszystko pozaliczała i udało się pracę dokończyc!

Corti nie przejmuj się mową,dogada się jakoś i moze szybciej załapie w grupie dzieci i zacznie łapać nowe słówka icon_smile.gif
Ma.
Witam Mamusie icon_smile.gif Po raz kolejny Justynka zmobilizowała mnie do ujawnienia się, bo generalnie zaglądam codziennie, poczytuję Was, ale jakoś weny brak. Tak więc, Justynko, mój Dobry Duszku, dziękuję. przytul.gif
Tak pokrótce, nadal siedzę w domu i szukam roboty, ale to już trwa pół roku i zaczynam popadać w depresję z tego powodu ;/ Na naszym kieleckim rynku jakoś marnie z tymi miejscami pracy, tym bardziej, że ja jeszcze nie mam wykształcenia, a jakieś konkretne będę mieć za 3lata ;/
Co więcej, mamy za sobą nieudaną próbę przedszkolną. Zapisałam Fi, myślałam, że bez większych problemów będzie zostawał, a tu psikus. Musiałam Go wypisać, bo strasznie to przeżywał, co więcej nie chce teraz wypuszczać mnie z domu i każde moje wyjście, choćby do sklepu obok domu, okupione jest jego płaczem i krzykami.

Sonia, Dotax moje gratulacje icon_smile.gif

Åšliczne te Wasze skarbki icon_smile.gif
dotaxa
Chciałam się pochwalić, że właśnie 2 ząbka odkryłam 06.gif icon_smile.gif
Dziękuję za gratulacje, jeszcze dużo przygotowań przed nami:)
MamaOkrąglinków
Corti, dokładnie od miasta zależy, u nas tak samo jak u Guni, kobieta koło 1200 w sklepie np to max jaki może dostać icon_sad.gif smutne ale niestety, no ale też inne ceny np wynajmu mieszkań icon_smile.gif ja też tak myślę że jak dostanę 1500 na rękę to będę w raju icon_biggrin.gif

magdalenka witaj przytul.gif wiesz że ja zawsze za Tobą tęsknię jak długo Cię nie widać ;p
szkoda że z przedszkolem nie wyszło icon_sad.gif biedula z tego malucha icon_sad.gif no i trzymam kciuki za pracę, a tak w ogóle to co by Cię zainteresowało? jakaś konkretna branża?

dotaxa gratuluję i zazdroszczę mój maluch jeszcze zero icon_sad.gif

no brawo_bis.gif , dwie marnotrawne powróciły 02.gif 06.gif 04.gif icon_evil.gif
corti
no właśnie ja mu mówię, że on ma zawyżone aspiracje przez swoją pracę.

Magdalenka szkoda, że nie wyszło z przedszkolem nastraszyłaś mnie przy okazji trochę icon_sad.gif
Ma.
Justynko, nie mam jakichś szczególnych wymagań, prócz tego żeby była to praca uczciwa i normalna, mam tu na myśli, to że mam określony zakres obowiązków i określoną płacę, bo póki co trafiam na takie nie wiadomo co w stylu call centre z dziwnymi warunkami etc.
No i mnie tęskno za Wami, dlatego regularnie podczytuję, ale jakoś mam ostatnio dołek :<
No i ja żałuję z tym przedszkolem, ale cóż nic na siłę.

Corti, nie chciałam Cię wystraszyć icon_smile.gif i ku pokrzepieniu powiem Ci, że mam wrażenie, że rok temu mój Fi o wiele łatwiej zaadaptowałby się. Mam nawet podstawy do tego myślenia, otóż w ubiegłym roku był kilka razy w przedszkolu, tak po znajomości, że tak się wyrażę, bo zostawiałam go w sali i wychoodziłam do pracy (piętro niżej), ale zostawał, nawet nie pytała o mnie tylko robił ładnie PAPA i siedział z dziećmi. Tak, więc może Twój synek też sobie poradzi, na pewno w sumie, trzymam za Was kciuki.

A ja teraz żałuję, że naraziłam go na taki stres :< W sumie ma z kim zostawać w domu, ja nie pracuję, na dodatek ma 3lata, więc w przyszłym roku miałby czas na przedszkole, czuję, że popełniłam błąd. ;/
MamaOkrąglinków
Corti a dla Twojego męża jakie jest minimum? ze tak zapytam icon_biggrin.gif bo mój mówi że mam znaleźć taką pracę i płacę żeby mnie zadowalała icon_smile.gif

Magdalenka właśnie ze względu na to że Oli ma mnie teraz w domku nie poszła do przedszkola i ja właśnie trochę żałuję, bo teraz nasze plany strasznie się pozmieniały przez to wszystko co się w około nas dzieje i sytuacja wygląda tak że od stycznia ja mam nadzieję pracować a Oli? pewnie dziadek z nią będzie ale tata ma swoje lata, jest Szym i wolałabym aby miał tylko jednego na głowie icon_smile.gif pewnie za rok Fi pójdzie w podskokach do przedszkola icon_biggrin.gif

Oli właśnie rozcięła palucha, nic nie powiedziała twarda dziewczynka, ale sama go opatrzyć chciała i wzięła płyn do psikania włosków i na tą rankę ale był kwik icon_smile.gif
ja też już jakoś mam dosyć tego wszystkiego, niedługo A ma kontrole, nie mogę sobie miejsca znaleźć, ciągle o tym myślę, śnią mi się *****oły do tego jeszcze to wszystko z mamą, która odkąd wam pisałam że choruje, to nie ma poprawy, mam takie chwile jak teraz że zostaje sama z Szymem i po prostu wyć mi się chce jak ch******
sonia18a
Cześć dziewczyny... co do szwagra mojego, to może byłoby i nam łatwiej się Go "pozbyć", ale chcemy odzyskać nasze już teraz 6000... z nieba nam to nie spadnie, a to nie małe pieniądze w dzisiejszych czasach icon_sad.gif póki co od poniedziałku Go nie widziałam icon_smile.gif szczerze mówiąc w ogóle nie tęsknie icon_wink.gif wiem, że chwilowo pracuje, bo moja mama Go widziała... jestem ciekawa czy zapłaci sobie jutro czynsz icon_rolleyes.gif icon_question.gif

Dotaxa, gratulacje icon_smile.gif Będziemy mogły przeżywać wspólnie, tym bardziej, że Wasz wielki dzień, będzie na 2 tygodnie po naszym icon_smile.gif no i jeszcze Mama Blanki była przed nami icon_smile.gif tylko nie wiem, kiedy ona będzie ślubować icon_smile.gif musimy poczekać, aż sie do nas odezwie icon_smile.gif
Dużo osób planujecie na weselu? macie już wszystko załatwione?

Corti, mój zawsze powtarza, że "dużo" dla każdego ma inne znaczenie icon_smile.gif a bez znaczenia, ile się ma, zawsze chce się mieć więcej icon_wink.gif
my póki co, całe naszcze pieniądze przeznaczamy na magiczny dzień icon_wink.gif

Justynka, dużo zdrowia życzę całej Waszej rodzinie. A Oliwka dzielna dziewczynka icon_smile.gif

Magdalenka, moi rodzice mieli identyczny problem z moim bratem. Też w końcu zabrali Go z powrotem do domu, a rok później poszedł bezproblemowo icon_smile.gif

Corti, a dlaczego chcesz już dać Oliwka do żlobka czy przedszkola, dobrze doczytałam, że do pracy dopiero od przyszłego roku?

Asiu, mnóstwo zdrówka dla Was przytul.gif jak Twoje gardło?

Gunia, no to syn korzysta póki może icon_smile.gif tata z resztą też 29.gif
corti
Justynka mój R twierdzi, że conajmniej za 2 tys mam pracować 29.gif ja tam mam z tego polewkę mi 1500 z pocałowaniem w rękę wystarczy byle bym mogła wychodzić najpóźniej o 16. A to już jest wielki problem.

Sonia oddaje go na 4h żeby pobył z dziećmi, wyszalał się i nie nudził się w zimę w domu, bo jak wiadomo w zimę nie wyjdziesz na dłużej niż 2 h, bo dzieciaki jak dzieciaki szaleją, ale ja zamarzam icon_smile.gif Chce żeby lepiej się rozwijał, może szybciej nauczy się mówić i siusiać na nocnik. Ale jest mi przykro bo będzie mi się smuciło bez niego. A z drugiej strony w przyszłym roku musiałby iść i Maja też będzie musiała kiedyś do pracy wrócić trzeba i dwójka płaczących dzieci będzie gehenna, a takto choć Oli będzie to mniej przeżywał

Teraz kończy mi się macierzyński 27 na 5 miesięcy Mai, masakra normalnie, zaległy urlop i co dalej?? Bzdura jakich mało, żaden żłobek mi dziecka nie przyjmie. Kurde powiem Wam, że dla nas to akurat nie problem, poprostu trochę mniej będziemy odkładac na lokatę, ale jak ktoś ma ciężką sytuację to gehenna jak się nie ma z kim dziecka zostrawić
sonia18a
Corti, już rozumie icon_biggrin.gif a ja mam jeszcze pytanie odnośnie Twojej koronki ??? 03.gif czy aby na pewno przetrzymasz ją dla mnie?? i czy ona jest srebrna?? ja mogę ją odkupić, tylko wrzuć jeszcze raz zdjęcie icon_biggrin.gif odpadłoby mi jedno szukanie icon_biggrin.gif a już z suknią nie mały problem icon_razz.gif
madzia1983
corti my po poparzeniu Krzysia stosowaliśmy maść contratubex, bardzo fajna i dobra moim zdaniem.
Soniu gratuluję, że zdecydowaliście sie na ślub....
Mój Krzyś był jeden dzień w przedszkolu, po czym rozłożyło go na ponad tydzień i w sumie dwa tyg był w domku... na szczęście powrót do placówki nie był zbyt problemowy, choć początki nie były dobre
sonia18a
a żeby nie było blizny rewelacyjny jest balsam Szostakowskiego icon_biggrin.gif

edit: Dotaxa, mogę Cię prosić o poprawienie imienia mojej córci na pierwszej stronie? Pisze się przez Meeah icon_smile.gif z góry dziękuje icon_smile.gif a zdjęcia dodam niebawem, jak znajdę kabel 29.gif
dotaxa
Już poprawione, przepraszam za pomyłkę. Nic nie przygotowane, po obronie będę z tym walczyć. Trochę za dużo bym miała na głowie- obronę, egzaminy, chrzest i jeszcze przygotowania do ślubu. Przygotowania poczekają do października. Mamy listę na 64 osoby także nie wiem jak się za to zabrać tym bardziej, że połowa gości będzie dojezdna;/ sukienki nie mam, nic nie mam, ale wyobrażenia są. Sukienka ma być prosta, bez falban, skromna itp. Zawsze się w takich lubowałąm icon_smile.gif
corti
Sonia na pewno przechowam, jak maluchy wstaną to zaraz jej poszukam i zobacze w jakim jets stanie czy nie ściemniała schowana w szafie, żadnego odkupowania będzie pożyczona jak tradycja nakazuje icon_smile.gif zrobię Ci fotkę jak ją wygrzebę muszę tylko zastanowić się jak ją wysłać żeby się nie uszkodziła.

Co do tego czy jest srebrna, to tak jest, ale posrebrzana nie z prawdziwego srebra, bo musiałabym dać za nią z 1000zł a nie trochę ponad 100zł 29.gif

Dzięki za leki na blizny zakupię dzisiaj może by i na tą na główce po szyciu pomogła
corti


Nie ściemniałą, ma wszystkie kamyki i nawet znalazłam bez problemu icon_smile.gif Suknie też mam, bolerko, ale zimowe 29.gif i nawet buty jakby ktoś potrzebował icon_smile.gif
MamaOkrąglinków
i trzecia powróciła brawo_bis.gif

chwalę się, uwaga, Szym sam wczoraj dźwignął pupę i trzymając się kanapy wstał icon_smile.gif

Soniu właśnie balsam jest na blizny typowo po poparzeniach?
corti
No, no to Szymonek nam chodzić zaczyna icon_smile.gif teraz to będą się lać z siostrą icon_razz.gif
MamaOkrąglinków
aż strach normalnie icon_smile.gif ale tak poważnie to cieszę się niesamowicie, bo on taki ciapciuś był a teraz jak ruszył to wszystko na szybciutko się uczy, przedwczoraj dopiero sam nauczył się siadać tak porządnie icon_smile.gif
Ma.
Myślę, że i Filip będzie za rok chętniej chodził do przedszkola.

Corti, śliczny ten diadem czy tam korona icon_smile.gif

Justynka, to gratulacje dla Szymonka icon_smile.gif

Muszę Wam powiedziec o moim odkryciu, syrop na kaszel Supermin, moze go znacie, ja dopiero poznałam, ale dla Fi pasuje idealnie, meczący, suchy kaszel przeszedł w 2 dni.
madzia1983
magdalenka my z Krzysiem go stosujemy... a kiedyś stosowaliśmy kropelki, ale nie pamiętam nazwy... skleroza icon_biggrin.gif

o, już wiem, sinecod nazywaja się te kropelki... u nas działały cuda...
MamaOkrąglinków
witamy siÄ™ po weekendzie icon_smile.gif
u Was też była taka piękna pogoda? Oli całą sobotę i pół niedzieli spędziła na placu zabaw icon_smile.gif a mamusia z tatusiem pierwszy raz od pojawienia się małego terrorysty wyszli gdzieś sami icon_smile.gif zakończyliśmy oficjalnie sezon żużlowy icon_smile.gif tak dawno nie byliśmy że wczoraj nie dało się oprzeć, tym bardziej że teściowie są po przeprowadzce i mieszkają zaraz na przeciwko stadionu icon_smile.gif
gunia86
Justynka żużel mówisz no no.. To tak jak i my z mężusiem wczoraj zaliczyliśmy żużel heh icon_smile.gif mężuś ze szwagrem się zmuwili i pojechaliśmy heh, ja tam byłam dopiero 1 raz 37.gif

A i super ze wam się udało wyjść, ja już właśnie mówiłam wczoraj ze później przy 2 już tak łatwo nie będzie Bo zostawić jedno do opieki to Ok, ale 2 to już gorzej icon_razz.gif

i brawo dla Szymcia!

Madzia a to mieliście przygodę, 1 dzień przedszkola i 2 tyg domu. Oby teraz już lepiej!

Magdalenka szkoda że wam z tym przedszkolem nie wyszło, ah ale oby za rok lepiej. Dobrze ze nie masz przymusu by go tam zostawiać, tylko masz wybór ze może byc w domu bo tak to było by na pewno bardzo ciężko!

Corti mi się wydaje ze im młodsze dziecko tym szybciej przywyknie to zmian jakie są i na pewno szybciej polubi przedszkole/ żłobek. Będzie dobrze zobaczysz, a i widzę ze na 4 godziny to nie tak źle! icon_smile.gif a na pewno szybciej załapie niektóre czynności, to będzie patrzył na inne dzieci i będzie próbował. Tak łatwiej się nauczyc.

a u nas Ok, mam nadzieje ze tak będzie bo Tymuś z czwartku na piątek pól nocy nie spał bo boli uszko, boli uszko i jak się okazało ma zapalenie ucha, bierze lekarstwo i jest dobrze, ale boję się ze takie zdarzenia będą często, bo jednak w przedszkolu wietrzą też te sale.. icon_sad.gif
MamaOkrąglinków
gunia a Wy na jaką drużynę?
my to się poznaliśmy na żużlu, później 3 całe sezony chodziliśmy, jak urodziła się oli ja sobie odpuściłam chodziłam tylko na ciekawsze mecze, no i w tym sezonie na ten jeden mecz się skusiliśmy, no chyba że baraże będą to jeszcze jeden icon_smile.gif

zdrówka dla Tymka, ucałuj go mocno :*
gunia86
My wczoraj byliśmy na finale Unii Leszno i Falubazu icon_smile.gif

a wy to już zaprawieni w bojach i jeszcze poznaliście się na żużlu - no nieźle icon_smile.gif Kibicie prawdziwi!

ja to tak za bardzo nie znam się jeszcze, w końcu 1 raz i za dużo nie wiem 04.gif
MamaOkrąglinków
łe no to nie mamy o czym mówić, Wy mieliście prawdziwe widowisko, raz byłam w Lesznie na meczu, to jest żużel, a te nasze padaki, ehhh szkoda gadać, chociaż jak dla mnie najważniejszy jest klimat, zapach, ach się rozmarzyłam, i od wczoraj słucham piosenki z meczu, tak mi utkwiła icon_smile.gif

a Ty mieszkasz w lesznie?
gunia86
Justynka, w Lesznie nie ale znów tak daleko nie ma- dobre 40km i jesteśmy na miejscu więc za daleko nie ma (mamy ten + że mieszkamy w połowie drogi z Poznania do Leszna) wiec czy na żużel czy piłkę równa trasa 04.gif

a no i nie powiem widowisko jest, az sama czasem nabierałam powietrza w usta co by tylko byli "nasi" lepsi icon_razz.gif
MamaOkrąglinków
o to fajnie icon_smile.gif
ciekawe czy Nessi kibicowała swojej drużynie icon_smile.gif

sonia18a
Justynko balsam jest na różne schorzenia i różne blizny icon_wink.gif np moja siostra miała mocno sparzoną nogę, dziś po bliźnie nie ma najmniejszego śladu. jak bd w Polsce to zamierzam kupić go sobie na kilka moich nieszczęsnych rozstępów icon_smile.gif w końcu to też blizna icon_smile.gif i gratulacje dla Szymonka icon_smile.gif

My od 2 dni nie śpimy bo Meeah czwórka przebija się z wyraźnym impetem icon_sad.gif wczoraj, aż krew poleciała w miejscu przebicia 37.gif

Corti korona jest przecudna icon_smile.gif mam nadzieję, że będzie grzecznie na mnie czekać icon_smile.gif

Ma.
I u nas pogoda przepiękna, oby pozostała taka jak najdłużej, bo jestem antyzimowa icon_wink.gif

A ja zaraz lecę do fryzjera, wymyśliłam, że zrobię sobie grzywkę icon_smile.gif

Widzę, że nasze dziewczyny fanki żużlu icon_smile.gif Ja tam jedyne co lubię to aerobik na który chodzę od miesiąca i przyznam, że uwielbiam to uczucie zmęczenia icon_wink.gif

Miłego dzionka Mamusie icon_smile.gif
MamaOkrąglinków
soniu muszę i jak zakupić ów cudo icon_smile.gif i na moje rozstępy i bliznę Oliwki icon_smile.gif

magdalenka a jak tam waga? aerobik powiadasz, zazdroszczę, ale mi brak samozapału, a i ceny u nas szokujące icon_sad.gif
corti
Witam i u nas pogoda cud malina icon_smile.gif
Choć ja mam dziś dosyć wszystkiego a dopiero połowa dnia, pojechałam rano Oliwkowi po zaświadczenie do żłobka i co lekarza nie ma, bo druga Pani doktor chora więc robi za dwóch ;/ Będzie po 12 ale miejsc już nie ma więc mnie nie przyjmie, więc mówię tej "przemiłej" Pani, że ja nie potrzebuje wizyty tylko niech mi lekarz wypisze receprte na szczepienie i to zaświadczenie a będę wdzięczna bo dzieci mam zdrowiuśkie i nie chce tu z chorymi siedzieć, oczywiście tak się nie da bla bla bla, muszę jechać pon południu spytać czy jednak mnie przyjmie co by mi wypisać dwa świstki, siedzenie z chorymi dzieciaczkami też mnie przeraża 21.gif

Na domiar złego oczywiście o 16 mam swojego lekarza, d którego też koniecznie muszę iść bo kończy mi się macierzyński....

MAM DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!

To się pożaliłam wybaczcie, ale aż mnie nosi
MamaOkrąglinków
biurokracja Corti też mam czasem tego dosyć, chociaż nie wiem czy Wam pisałam , zmieniliśmy przychodnię i jestem z niej mega zadowolona, są nawet osobne wejścia dla chorych, zdrowych, gabinet jest przepięknie wymalowany w zwierzątka a i Panie bardzo ugodowe i miłe, wszystko nawet przez tel załatwisz icon_smile.gif

no i właśnie usłyszałam że mój mąż ma jutro wolne, bo zmarł właściciel firmy i ma pogrzeb więc leniuchujemy jeśli pogoda dopisze icon_smile.gif
sonia18a
a ja wciąż bez ciepłej wody... więc grzeje zimną i szoruje co trzeba 37.gif w domu syf... prań kilka do zrobienia, ale w zimnej wodzie się nie wypierze :mam dosc a mamy automat na 2 węże i do prania pobiera gorącą wodę i tylko ewentualnie dogrzewa trochę, ale nie grzeje zimnej 43.gif ehh to już 2 tydzień leci... mam dość prania ręcznego, mycia w zimnej wodzie i grzania wody do kąpieli... mamy prysznic elektryczny, ale z niego woda leci bardzo powoli, a w dodatku pożera tyle prądu na tydzień, co na miesiąc zużywam wszystkiego icon_sad.gif ehhh dziś już szanowny fachowiec ma to zrobić do porządku icon_sad.gifaż mi się wierzyć nie chce...

do tego moje nerki zamiast odpuszczać to bolą bardziej, a nie mam nawet jak i kiedy wybrać się do lekarza... ten tydzień jestem bez auta do popołudnia, a nawet żeby iść wózkiem, to nie chce brać maluchów do tej wylęgarni zarazków icon_sad.gif


idę kontynuować sprzątać nieszczęsną kuchnię... dobrze, że pycha obiad mam od wczoraj, to sobie nie muszę dziś głowy zawracać icon_biggrin.gif za to nauki mam dziś icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
MamaOkrąglinków
o rety, katastrofa, nie wyobrażam sobie dnia bez ciepłej wody icon_confused.gif choć u nas na wsi jest często tak że zakręcają wodę w ogóle bez info ale to na max 4 godzinki icon_smile.gif

co tam masz pysznego? ja dzisiaj robiÄ™ pieczonego kura z pyreczkami icon_smile.gif
corti
Ja ogólnei nic nie mam do naszej przychodni jest dokładnie jak piszesz Justynka, ale w momencie gdy lekarz jeden choruje wszystko im się wali icon_sad.gif

Ale swoje zwolnienie już mam i to chociaż jeden plus.

Dzisiaj miałam też nie miła przygodę z Oliwkiem icon_sad.gif dostał jakiegoś ataku płakał rzucał się oczy mu gdzieś od płyneły jutro idę skontrolować to u lekarza, bo na atak histerii to to nie wyglądało
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.