To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wyciskarka do soków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
maluszek4
Od kilku dni posiadam ten model wyciskarki do soków https://www.vobis.pl/wyciskarka-do-sokow-hu...a-2-129051.html jest wolnoobrotowa, a więc owoce wyciskane są w małych prędkościach, dzięki temu zachowany jest naturalny smak owoców i składniki odżywcze.
nana_80_80
chyba troche przeplacilas, za podobny produkt, japonskiej marki, muke, zaplacic mozna 1700zł, a Ty zaplacilas ponad 2500, za to samo, muke tez ma 3 sita, slimak 2G, ect, nie wiem czy bylo warto
misialisia
CYTAT(nana_80_80 @ Tue, 26 Apr 2016 - 22:50) *
dlatego ja nie kupuje na alledrogo, raz że częśto już nie jest taniej niż w sklepach online, a dwa co sklep to sklep, ma siedzibe, KRS, opinie, i wiadomo do kogo się zwrócić
a hurom jest droższy już od muke, warto było ?
to już faktycznie zdażyłam przeczytać, temperatura zabija witaminy, tak samo jak miodu nie zalewa się wrzątkiem bo wszystko co dobre z niego ucieka, a przy slow juicer wyczytałam że praktycznie temperatura wyciskania soku nie różni się od tej w pomieszczeniu, więc wszystko co dobre zostaje


Powiem Ci że mega warto. Nie miałam tak dobrego sprzętu. W porównaniiu do sokowirówek to w ogóle inna bajka i jakość wyciskania icon_wink.gif Na razie nie napotkałam się na żadne problemy, czy to twardsze rzeczy ( np migdały na mleko ) czy trawiaste sałaty szpinaki kiełki jarmuż wszystko gładko idzie, cichutko, a mycie to właśnie o dziwo myślałam że te płukanie sitek będzie problematyczne a tu duzym strumieniem moment przepłukuję icon_wink.gif Wydałam nieco ponad 2 tyś,
misialisia
CYTAT(nana_80_80 @ Tue, 03 May 2016 - 21:43) *
chyba troche przeplacilas, za podobny produkt, japonskiej marki, muke, zaplacic mozna 1700zł, a Ty zaplacilas ponad 2500, za to samo, muke tez ma 3 sita, slimak 2G, ect, nie wiem czy bylo warto


No tak tylko szczerze to jeszcze u nas niezbyt znana marka no i ma krótszą gwarancję na swoje produkty. Ja zaufałam jednak sprawdzonym opiniom bo o Huromie jednak jest troszkę więcej icon_wink.gif
Marta S
A czy to nie jest tak, że właśnie w tym znanym sprzęcie płacimy za to że są już znani? U mnie Zebra można powiedzieć, że jest identyczna jak Kuvings ale jest tańsza i daje znowusz soki jak Hurom. Widać nauczyli się na błędach innych i zrobili coś pomiędzy.
misialisia
CYTAT(Marta S @ Thu, 05 May 2016 - 14:59) *
A czy to nie jest tak, że właśnie w tym znanym sprzęcie płacimy za to że są już znani? U mnie Zebra można powiedzieć, że jest identyczna jak Kuvings ale jest tańsza i daje znowusz soki jak Hurom. Widać nauczyli się na błędach innych i zrobili coś pomiędzy.


A jesteś pewna że jakość wykonania i użyte materiały są identyczne? Bo umówmy się to najwięcej kosztuje.
misialisia
CYTAT(nana_80_80 @ Tue, 03 May 2016 - 21:43) *
chyba troche przeplacilas, za podobny produkt, japonskiej marki, muke, zaplacic mozna 1700zł, a Ty zaplacilas ponad 2500, za to samo, muke tez ma 3 sita, slimak 2G, ect, nie wiem czy bylo warto


Swoją drogą poszperałam trochę w internecie o tym muke i podobno koncern greenis je sprzedaje, czyli je wykupił. zobacz sama są identyczne https://www.slowjuice.nl/greenis-slowjuicer-new-model-eu.html a te muke widziałam też produkowane są w chinach (jak zwykłe tanie podróbki ) nie japonii jak mówiłaś, i można nawet po 200 dolarów je dostać
Marta S
Jeżeli producent pisze, że urządzenie jest wykonane z materiałów BPA-free to chyba ok.
misialisia
CYTAT(Marta S @ Fri, 06 May 2016 - 13:51) *
Jeżeli producent pisze, że urządzenie jest wykonane z materiałów BPA-free to chyba ok.


tak tylko że te materiały też są różne, chodzi też o samą nawet jakość wykonania i silniczka i zewnątrz
nana_80_80
CYTAT(misialisia @ Thu, 05 May 2016 - 11:10) *
No tak tylko szczerze to jeszcze u nas niezbyt znana marka no i ma krótszą gwarancję na swoje produkty. Ja zaufałam jednak sprawdzonym opiniom bo o Huromie jednak jest troszkę więcej icon_wink.gif

krótka gwarancja ?
MUKE daje na swoj produkt 10 lat, przecież to bardzo długo !

CYTAT(misialisia @ Fri, 06 May 2016 - 13:48) *
Swoją drogą poszperałam trochę w internecie o tym muke i podobno koncern greenis je sprzedaje, czyli je wykupił. zobacz sama są identyczne [url=https://www.slowjuice.

ale sobie trudu zadałaś
ja nie wiem prawdę mówiąc co kto robi co w holandii, i co to za koncerny, ale wydaje mi sie ze to inny produkt, ma przede wszystkim inne okresy gwarancyjne a reszty niestety po holendersku nie rozumiem


CYTAT(misialisia @ Fri, 06 May 2016 - 13:48) *
a te muke widziałam też produkowane są w chinach nie japonii jak mówiłaś, i można nawet po 200 dolarów je dostać

uwierz mi slonce ze jak wszystko, Twoja tez zrobiona jest w chinach albo tajwanie
a ja mówiłam o japońskiej jakości, jednak jestem w stanie uwierzyć ze japonczycy mogą kontrolować jakość swoich produktów nawet wykonywanych poza granicami swojego kraju
misialisia
Ja jak czytałam o tych muke to nie widziałam żeby miały aż 10 lat, znalazłam informację w sklepie internetowym że 5 lat na silnik, jest taki wybor na rynku że każdy sobie wybiera co chce, jak ci się podoba muke kupuj muke, ja kupiłam Hurom i uważam że nie przepłaciłam i nie straciłam tych pieniędzy bo jestem w pełni usatysfakcjonowana jej działaniem, ps moj Hurom jest z Korei a nie z Chin;)
misialisia
no i ZADAŁAM SOBIE TRUDU bo chciałam się dowiedzieć czegoś o tym produkcie to źle?
nana_80_80
CYTAT(misialisia @ Mon, 09 May 2016 - 11:24) *
ps moj Hurom jest z Korei a nie z Chin;)


Hurom tez produkuje komponenty w Chinach a fakt ze składany jest z elementów w korei nie oznacza ze pochodzi z danego kraju icon_smile.gif

CYTAT(misialisia @ Mon, 09 May 2016 - 11:24) *
Ja jak czytałam o tych muke to nie widziałam żeby miały aż 10 lat, znalazłam informację w sklepie internetowym że 5 lat na silnik, jest taki wybor na rynku że każdy sobie wybiera co chce, jak ci się podoba muke kupuj muke,


Na aliexpress można tez kupic huroma za 200 dolarów.
niestety chiński rynek jest tak potężny że nie opanujesz podrabiania produktów, ani takich ani takich, nawet są chińskie mercedesy
to ze jakaś podróbka muke daje tylko 5 lat gwarancji, to jeszcze o niczym nie świadczy, może wlaśnie dlatego kosztuje mniej,
polski dystrybutor daje 10 lat, sprawdz www.muke.com.pl
Weroniczqa
no świże soczki dla dzieci jedyne
bubbles00
CYTAT(nana_80_80 @ Tue, 10 May 2016 - 22:34) *
polski dystrybutor daje 10 lat, sprawdz www.muke.com.pl

10 lat gwarancji świadczy samo o sobie, producent nie dawałby takiej gwarancji na produkt, który by się psuł i nie był jej wart

CYTAT(misialisia @ Mon, 09 May 2016 - 10:24) *
Ja jak czytałam o tych muke to nie widziałam żeby miały aż 10 lat, znalazłam informację w sklepie internetowym że 5 lat na silnik, jest taki wybor na rynku że każdy sobie wybiera co chce, jak ci się podoba muke kupuj muke, ja kupiłam Hurom i uważam że nie przepłaciłam i nie straciłam tych pieniędzy bo jestem w pełni usatysfakcjonowana jej działaniem, ps moj Hurom jest z Korei a nie z Chin;)

ja uważam,że jeżeli chcesz to możesz wydać więcej kasy na to samo lub gorsze ,co za kasę mniejszą . Ale ja szukam oszczędności i jeżeli mam stosunek jakości do ceny satysfakcjonujący mnie to nie będę przepłacać

CYTAT(Weroniczqa @ Wed, 11 May 2016 - 12:03) *
no świże soczki dla dzieci jedyne

ja robię musy z jabłek jagód bananka icon_biggrin.gif pysznotki, używam muke , kupiłam niedawno ,bo obniżyli cenę
nana_80_80
CYTAT(bubbles00 @ Mon, 23 May 2016 - 00:43) *
używam muke , kupiłam niedawno ,bo obniżyli cenę

to prawda, w zakupach na muke.com.pl albo ich kanale allegro wyciskarka MUKE jest po 1700zl, to ponad 30% taniej niz bylo rok temu

CYTAT(bubbles00 @ Mon, 23 May 2016 - 00:43) *
10 lat gwarancji świadczy samo o sobie, producent nie dawałby takiej gwarancji na produkt, który by się psuł i nie był jej wart

tez prawda
ustawowo na wszystko jest 2 letnia gwarancja, jesli producent daje 5x wieksza, to ma pewnosc co do swojego produktu
agniesa
10 lat gwarancji masz tutaj także https://www.dobrewyciskarki.pl/ na kuvingsy tak samo jedne z lepszych wyciskarek do soków.
NanaMa
Żadna wyciskarka nie zastąpi zdrowego żywienia, ale na pewno może pomóc! Ja jestem na etapie karmienia piersią, więc przywiązuję szczególną wagę do jedzenia, a że jestem niecierpliwa, to staram się urozmaicać sobie dietę maksymalnie icon_smile.gif. Stąd wziął się pomysł na wyciskarkę soków - można poszaleć z łączeniem smaków i sprawdzać co najlepiej podchodzi Tobie i maluszkowi (w granicach rozsądku). Mam wyciskarkę vortex, ale tak jak piszę, od jakiegoś miesiąca dopiero, póki co jest super, ale co będzie dalej, zobaczymy.
misialisia
CYTAT(nana_80_80 @ Wed, 25 May 2016 - 00:58) *
to prawda, w zakupach na muke.com.pl albo ich kanale allegro wyciskarka MUKE jest po 1700zl, to ponad 30% taniej niz bylo rok temu
tez prawda
ustawowo na wszystko jest 2 letnia gwarancja, jesli producent daje 5x wieksza, to ma pewnosc co do swojego produktu


haha ile ci dają za reklamę? spokojnie nie musisz tutaj tak żarliwie upewniać wszystkich w swojej pseudo racji, jest wolny rynek. Ja kupując moją nigdy wcześniej nie natknęłam się na żadną wzmiankę o muke, o wszystkich innych tak ;\P A jesli uważasz że przepłaciłam, ok uważaj tak ale ja uważam że masz gorszą wyciskarkę i koniec sprawy icon_wink.gif
nana_80_80
skąd możesz wiedzieć że mam gorszą, skoro nie masz porównania ? ja na pewno mam tańsza, i przynajmniej równie dobrą
też rzucasz tylko hasłami z broszurki, i do tego podrzucasz wyszukane linki z holenderskich sklepów,
i mam ją w domu:



CYTAT(agniesa @ Sat, 28 May 2016 - 13:51) *
10 lat gwarancji masz tutaj także na kuvingsy tak samo jedne z lepszych wyciskarek do soków.

lae popatrz jaka jest roznica w cenie między MUKE a tą marką, MUKE jest 30% tansze, a tej samej jakości
Marta S
Każdy broni swojego modelu icon_smile.gif moim zdaniem do zakupu wyciskarki trzeba dojrzeć, albo sparzyć się samemu kupując jakieś inne modele. Ja raz kupiłam tańszy, po chwili sie zepsuł i teraz odłożyłam na porządny sprzęt kupiony stacjonarnie w salonie, który zajmuje się sprzedażą tylko wyciskarek i nie ma tylko jednego modelu typu Kuvings czy Hurom. Nie jest to tani sprzęt więc nie każdy rozumie sens go kupowania i nie wierzy że jakość ma znaczenie. No bo w sumie rezutatów z takich soków nie widać od razu tylko po jakimś czasie.
misialisia
Ty też rzucasz tekstami z broszury, JA TEŻ MAM W DOMU. Ty twierdzisz że przepłaciłam, ja uważam że nie, za jakośc nie przepłaciłam, nie mam jakiegoś shitu co produkowany jest w polsce a udaje że to japońskie koreańskie czy chińskie swiatowej sławy produkty bo ja swojej nie musze udowadniać nikomu bo każdy kto siedzi w temacie hurom zna i ceni:p
misialisia
a nie wiadomo co tak naprawdę muke ma w środku;P
nana_80_80
bez przesady, czy to " amerykanskie czy rosyjskie wszystkie i tak robione są w tajwanie ", masz podobny mechanizm w środku co ja, z tych samych kompozytow, metali czy plastiku, tylko że Twoj kosztował 30% wiecej, czy warto, nie wiem
na pewno warto kupić wyciskarkę jako taką, bo to dobra rzeczy, i szybko się zwraca jej zakup, dzięki domowym wyrobom,

poczytaj o tej twojej marce, tez zobaczysz ze masz made in china czy inny podobny kraj, i te same kompozyty, a fakt jest taki ze chcialas wydac 1500-1800 a wydalas nieco ponad 2000, czyli w rozumieniu na polskie 2600zl, a ja tylk0 1700
mnie muke odpowiada !

PS podrzuc fote z truskawkowego smootie lub sorbetu icon_smile.gif
kasiekus88
Ja właśnie rozważałam czy sokowirówka czy wyciskarka, ustaliliśmy z mężem, że wyciskarka, a potem, ze ten najnowszy Kuvings. Tylko, gdzie go najlepiej kupic? W ogóle są do niego jakies dodatkowe części?
wiesiołek
CYTAT(kasiekus88 @ Mon, 04 Jul 2016 - 12:40) *
Ja właśnie rozważałam czy sokowirówka czy wyciskarka, ustaliliśmy z mężem, że wyciskarka, a potem, ze ten najnowszy Kuvings. Tylko, gdzie go najlepiej kupic? W ogóle są do niego jakies dodatkowe części?


W sklepie internetowym lub na dowolnym targu/festynie - zwykle się tam wystawiaja. A jak wrzucisz w google "kuvings": to będziesz mieć całą listę sklepów i przedstawicieli.

P.S.Już nie pamiętam czy w tym wątku przestrzegałm czy nie - w każdym razie, po użyciu Kuvingsa trzeba pilnować , żeby na trzpień od ślimaka nie zaciekał sok, bo potem trzeba młotka i obcęgów , aby go zdjąć. Mnie się to przytrafiło pare razy i od tej pory po zakończeniu wyciskania staram się od razu zdejmować ślimak do mycia i patyczniem do uszu wytrzeć od środka otwór na trzpień. Co prawda piszą o tym w instrukcji, ale mało kto zwraca uwagę, bo gdy zgłosiłam problem do sklepu to usłyszałam , że sporo osób tak ma.
misialisia
CYTAT(nana_80_80 @ Tue, 28 Jun 2016 - 21:30) *
bez przesady, czy to " amerykanskie czy rosyjskie wszystkie i tak robione są w tajwanie ", masz podobny mechanizm w środku co ja, z tych samych kompozytow, metali czy plastiku, tylko że Twoj kosztował 30% wiecej, czy warto, nie wiem
na pewno warto kupić wyciskarkę jako taką, bo to dobra rzeczy, i szybko się zwraca jej zakup, dzięki domowym wyrobom,

poczytaj o tej twojej marce, tez zobaczysz ze masz made in china czy inny podobny kraj, i te same kompozyty, a fakt jest taki ze chcialas wydac 1500-1800 a wydalas nieco ponad 2000, czyli w rozumieniu na polskie 2600zl, a ja tylk0 1700
mnie muke odpowiada !

PS podrzuc fote z truskawkowego smootie lub sorbetu icon_smile.gif


hahaha to Ty jesteś śmieszna na siłę promując muke, ile Ci płacą co? :Dprzecież to wiadomo że to wszystko produkowane jest w azji, twój też (Hurom w Korei) o tym już była mowa wcześniej więc po co się potwarzać i drążyć temat jedyny twój argument to cena, Hurom jest znaną marką na całym świecie produkuje swoje sprzęty od 1974 roku a za markę się płaci tak samo jak za wnętrze które w moim przypadku nie jest z plastiku. Tylko że ja jestem pewna co do jakości swojego modelu, ślimak z ultemu, materiały wolne od bpa. Po co to twoje przekonywanie na siłę? Ja nie jestem w stosunku do ciebie agresywna i nie cisnę po twoim sprzęcie bo mi za to płacą, daje swoją recenzję a ty zrobiłąś z tego jedna wielką awanturę że Hurom jest drogi i nie wart swojej ceny, no, miliony ludzi przepłaciło trudno biznes to biznes.

Gdybym chciała mieć sorbety i smoothie to bym kupiła inny model Huroma, proste. Mam w domu też coś tak nowoczesnego jak blender kochanieńka.
Marta S
Jeżeli już chcesz kupic to najlepiej stacjonarnie. Ja polecam salon MocSokow mają w Krakowiie i Warszawie, miasta akurat turystyczne to można na wyciczkę sie wybrać. Co do Kuvingsa to muszisz zwrócić na to uwagę, że drugie sita są wyłącznie deserowe czyli do miękkich produktów. Spójrz sobie na ich stronie na model ZEBRA. U mnie znajoma kupiła i jest zadowolona, bo robi sobie na zimę na nim przetwory.
Caryca
Dla dziewczyn, które przeglądają temat i może szukają jakieś mocnej wyciskarki wolnoobrotowej to polecam z philipiaka. Cud nie maszyna. Wyciśnie wszystko do suchych wiórów.
misialisia
Przetwory to akurat można przygotować przy pomocy większości wyciskarek. Ja jak wspominałam wyżej, polecam Hurom, jest bardzo trwały mocny, ma długą gwarancję i wszystko wyciśnie. Jest tyle modeli że można wybierać od tańszych po droższe nawet do gastronomii ale to już są potężne i mocne sprzęty też dużo droższe. Do domu wystarczy coś mniej zaawansowanego ale z taką samą technologią. Jeśli nie Hurom to tańszy taki odpowiednik, Greenis, Juiceme,( wejdź sobie w ogóle na puregreen tam masz większość dostępnych wyciskarek) nadają się do takiego normalnego użytku. Na pewno nie radzę kupować dyskontowych wymysłów czy chociażby osławionego Kuvingsa który podobno trzeszczy jak sie masz na najmniejszej marchewce a i tak wszystko trzeba kroić do jego big mouth. Pozdrawiam w odróżnieniu do czczych reklam, nie dajcie się zwariować, porównajcie, oglądajcie na żywo czy nawet jak działają na youtube;)
Marta S
Filminki na Yoy tube dobry pomysł, ale bym i tak nie wierzyła zbytnio. Klarowności nie zobaczysz na nich. Filmy z kuvingsem B6000 pokazują że soki są klarowne a rzeczywistość jest mocno inna. Wlot faktycznie nie za ciekawy chociaż i tak jak dla mnie wygodniejsze niż z Huromach. Njalepiej zobaczyć to na żywo w salonach, które nie maja tylko jednej firmy
nana_80_80

CYTAT(misialisia @ Thu, 07 Jul 2016 - 10:40) *
hahaha to Ty jesteś śmieszna na siłę promując muke, ile Ci płacą co?

wlasnie nie placa, to ja im zaplacilam zeby miec ta wyciskarke u siebie w domu,
chcesz to podrzuce Ci wiecej fotek, przepisow, czy historyjek jak mlody rozlal truskawkowe smootie na calego siebie, bo mu za wysoko do polki bylo

CYTAT(misialisia @ Thu, 07 Jul 2016 - 10:40) *
Hurom jest znaną marką na całym świecie produkuje swoje sprzęty od 1974 roku a za markę się płaci tak samo jak za wnętrze które w moim przypadku nie jest z plastiku. Tylko że ja jestem pewna co do jakości swojego modelu, ślimak z ultemu, materiały wolne od bpa.

widzisz, w przypadku mojego urzadzenia materialy są takie same, i z tego samego, i spelniaja te same normy, a jednak mozna to taniej oferowac, a nie przeplacac za logo marki

CYTAT(misialisia @ Thu, 07 Jul 2016 - 10:40) *
Gdybym chciała mieć sorbety i smoothie to bym kupiła inny model Huroma, proste. Mam w domu też coś tak nowoczesnego jak blender kochanieńka.

i to moim zdaniem jest najlepsze podsumowanie jakie moglas zrobic, bo zeby zrobic cos co ja na swoim sprzecie moge w kazdej chwili to musisz kupic albo drozsza wersje swojej, albo kolejny gadzet, a ja to zrobie w wyciskarce zmieniajac tylko sita icon_smile.gif

bubbles00
CYTAT(nana_80_80 @ Sat, 16 Jul 2016 - 21:28) *
wlasnie nie placa, to ja im zaplacilam zeby miec ta wyciskarke u siebie w domu,
chcesz to podrzuce Ci wiecej fotek, przepisow, czy historyjek jak mlody rozlal truskawkowe smootie na calego siebie, bo mu za wysoko do polki bylo
człowiek , drugiemu chce coś polecić , a od razu jakies komentarze o spamie, litości, toż po to szukam i piszę ,żeby poznać opinie. nana_80_80 , czy oprócz tego,że dzieciaki nie dosięgają , to mogą obsługiwać urządzenie?
CYTAT(nana_80_80 @ Sat, 16 Jul 2016 - 21:28) *
widzisz, w przypadku mojego urzadzenia materialy są takie same, i z tego samego, i spelniaja te same normy, a jednak mozna to taniej oferowac, a nie przeplacac za logo marki
nawet gdybym miała za dużo kasy to tak w życiu bym nie kupowała droższych produktów, które dają to samo co tańsze , ajeżeli tańsze są nawet lepsze to nie ma o czym mówić ...
CYTAT(nana_80_80 @ Sat, 16 Jul 2016 - 21:28) *
i to moim zdaniem jest najlepsze podsumowanie jakie moglas zrobic, bo zeby zrobic cos co ja na swoim sprzecie moge w kazdej chwili to musisz kupic albo drozsza wersje swojej, albo kolejny gadzet, a ja to zrobie w wyciskarce zmieniajac tylko sita icon_smile.gif
nie nawidze tych miliona urzadzeń,każdy do innego służy. Sokowirówka,blender,mikser,młynek itp itp. Zawsze szukam takich , które mają obszerne zastosowanie
misialisia
hohoho jaki zmasowany atak, myślałby kto. Serio to was aż tak bardzo boli? Taaak chcecie poznać opinie, wychwalająć swój produkt pod niebiosa a wszystkich innych zgnoić (najazd na kuvingsa też wcześniej) , toż to takie chętne na poznanie opinii. Przecież widać że to rekama, każdy głupi się połapie, myślisz że ja nie mam fotek swojej wyciskarki? Mam, tylko po co mam na siłę innym udowadniać, mój jednorożec w domu też się oblał smoothie nie sięgając do Huroma.

CYTAT(nana_80_80 @ Sat, 16 Jul 2016 - 21:28) *
i to moim zdaniem jest najlepsze podsumowanie jakie moglas zrobic, bo zeby zrobic cos co ja na swoim sprzecie moge w kazdej chwili to musisz kupic albo drozsza wersje swojej, albo kolejny gadzet, a ja to zrobie w wyciskarce zmieniajac tylko sita icon_smile.gif

Rzeczywiście, żeby robić smoothie czy inne głupoty kupiłabym tańszy Hurom akurat ;P Nie kompromituj się jak nie wiesz a tak w ogóle to po co mi jak tego nie robie, nie lubię i nie pijam? ? icon_biggrin.gif
kasiekus88
CYTAT(Sylvja @ Mon, 11 Jul 2016 - 12:31) *
Ja kupiłam Kuvingsa na prowita.pl. Tak, mają tam dodatkowe sitka:)


O fajnie, dzięki:) zaraz popatrzę icon_smile.gif
nana_80_80
CYTAT(misialisia @ Mon, 18 Jul 2016 - 13:36) *
myślisz że ja nie mam fotek swojej wyciskarki? Mam, tylko po co mam na siłę innym udowadniać, mój jednorożec w domu też się oblał smoothie nie sięgając do Huroma.

przeciez ty nie lubisz smootie
mysle ze nie masz fotek, i nie masz tego w domu, Twoj wybor wyciskarki zaraz po pojawieniu sie na forum padl od razu na jedna marke, a potem byl tylko najazd na inne, i taki trwa do tej pory z Twojej strony

CYTAT(bubbles00 @ Sun, 17 Jul 2016 - 12:06) *
czy oprócz tego,że dzieciaki nie dosięgają , to mogą obsługiwać urządzenie?

w mnie tak, moje przynajmniej same robią, trzeba im najwyżej owoca pokroić, ale potem już same, najwyżej nabrudzą,
ślimak jest tak zabezpieczony w obudowie że nawet moje palce do niego nie scięgają, więc nic zlego stać się nie może, a bez górnej nadstawki silnik nie ruszy, i zalać żeby zwarcie było tez nie ma jak bo całośc jest w tym kompozycie



CYTAT(misialisia @ Mon, 18 Jul 2016 - 13:36) *
Rzeczywiście, żeby robić smoothie czy inne głupoty kupiłabym tańszy Hurom akurat ;P Nie kompromituj się jak nie wiesz a tak w ogóle to po co mi jak tego nie robie, nie lubię i nie pijam? ? icon_biggrin.gif

moze i tanszy, ale w ten sposob do dwoch roznych napojow musisz miec dwie wyciskarki tej samej marki, szkoda kasy jak dla mnie
Majka35
ja mam swoją wymarzoną, ale jest strasznie droga więc chyba zaczekam na używaną
misialisia
CYTAT(nana_80_80 @ Mon, 18 Jul 2016 - 14:35) *
przeciez ty nie lubisz smootie
mysle ze nie masz fotek, i nie masz tego w domu, Twoj wybor wyciskarki zaraz po pojawieniu sie na forum padl od razu na jedna marke, a potem byl tylko najazd na inne, i taki trwa do tej pory z Twojej strony
w mnie tak, moje przynajmniej same robią, trzeba im najwyżej owoca pokroić, ale potem już same, najwyżej nabrudzą,
ślimak jest tak zabezpieczony w obudowie że nawet moje palce do niego nie scięgają, więc nic zlego stać się nie może, a bez górnej nadstawki silnik nie ruszy, i zalać żeby zwarcie było tez nie ma jak bo całośc jest w tym kompozycie
moze i tanszy, ale w ten sposob do dwoch roznych napojow musisz miec dwie wyciskarki tej samej marki, szkoda kasy jak dla mnie


Chętnie wyślę Ci na priv, po co tu śmiecić? Nie mam w tym celu żeby kogoś namawiać icon_wink.gif Oj boże, nie czytałaś widocznie dokładnie, jak już mnie śledzisz, napisałam gdzieś o tym że wcześniej interesowałam się marką, a mój wybór dotyczył modelu konkretnie icon_wink.gif I jakaś dziewczyna akurat podzieliła się opinią. Nie musze mieć dwóch różnych modeli, mam dwa sita do gęstych i klarownych soków, są też modele co robią makaron, mielą kawę, co chcesz to wybierzesz, po co drążyć icon_wink.gif
misialisia
CYTAT(Majka35 @ Mon, 18 Jul 2016 - 21:04) *
ja mam swoją wymarzoną, ale jest strasznie droga więc chyba zaczekam na używaną


Zdecydowanie lepiej poczekać, odłożyć żeby kupić wymarzoną icon_wink.gif
Marta S
Wyciskarki raczej ciężko spotkać żeby ktoś sprzedawał używaną. A przynajmniej ja sie nie spotkałam. JA jak kupowałam to tez myślałam e mam upatrzony model ale Pan doradził mi całkowicie inny. Opisy na internecie i rzeczywistość jest troszke inna. Warto dlatego wybrać się do sklepu, który ma wybór w różnych modelach i napewno cos doradzą icon_smile.gif
misialisia
CYTAT(Marta S @ Wed, 20 Jul 2016 - 11:46) *
Wyciskarki raczej ciężko spotkać żeby ktoś sprzedawał używaną. A przynajmniej ja sie nie spotkałam. JA jak kupowałam to tez myślałam e mam upatrzony model ale Pan doradził mi całkowicie inny. Opisy na internecie i rzeczywistość jest troszke inna. Warto dlatego wybrać się do sklepu, który ma wybór w różnych modelach i napewno cos doradzą icon_smile.gif


Można kupić używane ale to strach, dużo taniej nie wychodzi a jednak świadomość że kupujesz nówkę. Jak mówiłam, lepiej poczekac, pozbierać niż pochopnie podejmować decyzję, pójść zobaczyć "pomacać" icon_wink.gif
KarolinA07
Nie polecam kupować używanych.
2 takie kupiłam i nie posłużyły mi nawet w połowie tak długo jak jedna nowa. Najlepiej jest od razu postawić na konkretną markę i nie mieć kłopotów.
Zgadzam się, że wydatek jest spory, ale jest to tego typu produkt, że niestety będzie kosztować. Ja mam Kuvings - czyli jedną z lepszych marek, ale i wiem, że mój produkt jest jakościowo dobry.
bubbles00
CYTAT(misialisia @ Mon, 18 Jul 2016 - 13:36) *
hohoho jaki zmasowany atak, myślałby kto. Serio to was aż tak bardzo boli? Taaak chcecie poznać opinie, wychwalająć swój produkt pod niebiosa a wszystkich innych zgnoić (najazd na kuvingsa też wcześniej) , toż to takie chętne na poznanie opinii. Przecież widać że to rekama, każdy głupi się połapie, myślisz że ja nie mam fotek swojej wyciskarki? Mam, tylko po co mam na siłę innym udowadniać, mój jednorożec w domu też się oblał smoothie nie sięgając do Huroma.
niestety ale najazd to robisz Ty. Ja po prostu rozmawiam o wyciskarce


CYTAT(nana_80_80 @ Mon, 18 Jul 2016 - 15:35) *
ślimak jest tak zabezpieczony w obudowie że nawet moje palce do niego nie scięgają, więc nic zlego stać się nie może, a bez górnej nadstawki silnik nie ruszy, i zalać żeby zwarcie było tez nie ma jak bo całośc jest w tym kompozycie
o i to jest bardzo ważne



CYTAT(Majka35 @ Mon, 18 Jul 2016 - 22:04) *
ja mam swoją wymarzoną, ale jest strasznie droga więc chyba zaczekam na używaną

jaką? o używanej to jeszcze nie słyszałam,żeby ktos kupował ...
nana_80_80
bo po co sprzedawac, bo niby sie soki znudzily, czy co, raczej sprzedaje sie jak sie podniszczy badz zniszczy, wiec to malo bezpieczny zakup
lepiej nowa, ale i tak uwazam, ze nie ma co przeplacac, gdzie mozna miec za mniejsze pieniadze, ta sama jakosc, parametry czy komponenty, wiec reszta to tylko nabijanie kieszeni producentowi
misialisia
[quote name='bubbles00' date='Mon, 25 Jul 2016 - 21:17' post='9183917']
niestety ale najazd to robisz Ty. Ja po prostu rozmawiam o wyciskarce


No ciekawe, to ja zostałam zaatakowana że przepłaciłam i mam taką siaką złą i straszną wyciskarkę icon_wink.gif Już tak nie broń koleżanki po fachu, ewentualnie siebie z innego konta ^^
nana_80_80
bo przeplacilas, prosta sprawa, w zasadzie fakt, i jakkolwiek sie lubimy czy nie, to mam to samo za wiele mniej
nana_80_80
CYTAT(misialisia @ Tue, 19 Jul 2016 - 11:37) *
Chętnie wyślę Ci na priv, po co tu śmiecić?

wyslij, chetnie popatrze jak to Twoje cudo dziala, jak bedzie wzgledne i mnie użeknie to uchyle czola i sama wrzuce Twoje zdj na forum
KarolinA07
Ale to też lekkie nadużycie twierdzić, że coś jest przepłacone. Ja np. mam Kuvingsa i jest to zdecydowanie najdroższa wyciskarka dostępna na rynku.
Jak ktoś przeczyta opis: co robi, jakie ma możliwości itp. to od razu powiem 'kurcze przepłacone, bo model taki czy taki, jest połowę tańszy a też można wykonywać na niej wszelkie czynności związane z pozyskiwaniem soku'. Ale nie o to tu chodzi.
Ja wiem, że mój model po 5 latach będzie działał nadal na takim samym poziomie. A modele, które są tanie, mają awarię nawet po niespełna roku użytkowania. Tak więc marka, także odgrywa dość ważną rolę i nie jest w przypadku wyciskarek bez znaczenia.
nana_80_80
będziesz to wiedzieć dopiero za 5 lat, może i Twój przepłacony hurom czy kurving przestaną działać, nie wszystko złoto co się świeci, a moim zdaniem to lepiej kupić dwie tańsze wyciskarki w ciągu 10 lat niż dwie droższe, prosta matematyka, bo skoor to te same produkty, ten sam metal czy obudowa zy technologia, to po co przepłącać
wiesiołek
CYTAT(slavoy23 @ Sun, 27 Dec 2015 - 15:32) *
Witam,
Wyciskarka zaczęła działać ponownie bez serwisu się obyło, może ma zabezpieczenie przed przegrzaniem silnika, nie wiem , ale teraz uważam żeby jej zbytnio nie obciążać, robię przerwę po okolo 20 min. ciągłej pracy.
pozdrawiam


Pewnie zadziałało zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, jak w każdym porządnym urządzeniu elektrycznym od suszarki do włosów począwszy, na czajniku elektrycznym i wyciskarce skończywszy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.