To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wyciskarka do soków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
misialisia
Fajnie że miałaś fundusze żeby kupić sobie co chciałaś icon_wink.gif Nie każdy może sobie pozwolić aż tyle wydać.
aleksandrawma
Witam serdecznie, dla osób szukających Kuvingsa w dobrej cenie to sa kody rabatowe na tym blogu
https://soknazdrowie.pl/ . ja kupiłam 2 tygodnie c9500 i jest na pewno urządzenie dobrej jakości, sprawnie wyciska sok. czyszczenie mogłoby byc łatwiejsze aczkolwiek nie ma rzeczy które się same umyją wiec narzekac nie mozna bo na zamkniecie dnia dokladne doczyszcxenie zajmuje mi 4 minuty max. mimo że to wyciskacz wolnobrotowy to sok jednak w miare szybko dac sie zrobic np szklanka soku jablko marchewka to okolo 1 minuty. mysle że to dobry zakup i oby zapału do robienia sokow starczyło na długo:-)
nana_80_80
CYTAT(jolka33 @ Mon, 10 Oct 2016 - 14:04) *
Zdecydowałam sie na wyciskarkę Angel


jejku, jaka cena, za tÄ… kwotÄ™ kupie zapas muke na 40 lat, wyjdzie ze 4 moje wyciskarki

CYTAT(aleksandrawma @ Fri, 28 Oct 2016 - 18:43) *
dokladne doczyszcxenie zajmuje mi 4 minuty max. mimo że to wyciskacz wolnobrotowy to sok jednak w miare szybko dac sie zrobic np szklanka soku jablko marchewka to okolo 1 minuty.

mierzyłąś to ze stoperem ? bo nie ma takiej możliwiośc zeby szklanka soku powstala w minute, bo nie wrzucisz tyle marchewek w tak krotkim czasie, albo masz takie kosmiczne obroty na tej swojej ze i tak witamina C wyparowala w tej temperaturze
mamula85
CYTAT(nana_80_80 @ Mon, 07 Nov 2016 - 23:26) *
jejku, jaka cena, za tÄ… kwotÄ™ kupie zapas muke na 40 lat, wyjdzie ze 4 moje wyciskarki

Kosztuje tyle, bo ma dwa ślimaki i jest pozioma. Sprzęt pewnie dobry ale moim zdaniem nadaje się do jakiegoś profesjonalnego użytkowania, a nie do domu.

CYTAT(nana_80_80 @ Mon, 07 Nov 2016 - 23:26) *
mierzyłąś to ze stoperem ? bo nie ma takiej możliwiośc zeby szklanka soku powstala w minute, bo nie wrzucisz tyle marchewek w tak krotkim czasie, albo masz takie kosmiczne obroty na tej swojej ze i tak witamina C wyparowala w tej temperaturze

Nawet jeśli wyciskarka ma duży otwór i można całe jabłko wrzucić?
misialisia
weź nie porównuj muke do angela to jak maluch do ferrari... angele sa przekozackie no mimo swojej ceny
nana_80_80
CYTAT(mamula85 @ Sun, 13 Nov 2016 - 22:02) *
Kosztuje tyle, bo ma dwa ślimaki i jest pozioma. Sprzęt pewnie dobry ale moim zdaniem nadaje się do jakiegoś profesjonalnego użytkowania, a nie do domu.


CYTAT(misialisia @ Mon, 21 Nov 2016 - 01:34) *
weź nie porównuj muke do angela to jak maluch do ferrari... angele sa przekozackie no mimo swojej ceny

a jednak ktoÅ› jÄ… przytoczyl w rozmowie o domowych wyciskarkach,
dla mnie to tez nieporozumienie,
sprzet moze i fajny,ale wolalabym kupic samochod
Mamineczka
Ja po prostu uwielbiam takie własnej roboty soczki a wyciskarkę do cytrusów mam najzwyklejszą z targu i sprawdza sie idealnie od ponad roku icon_smile.gif Jestem dodatkowo ciekawa jakie soczki najbardziej lubicie? Może macie jakieś sprawdzone przepisy, którymi chętnie sie podzielicie. Ja znalazłam ostatnio takie przepisy na koktajle oczyszczające i będę próbować https://obk.pl/soki-naturalne-smak-i-zdrowie/ icon_smile.gif Dorzućcie jeszcze coś smacznego icon_razz.gif
Zadar
Soki domowej roboty, mają o wiele więcej wartości odżywczych i witamin niż soki, które są kupne. Ja wam osobiście polecam zainwestować w coś takiego jak wyciskarka alpha. Sam miałem okazje przekonać się o tym, że soki kartonowe, a te które możecie zrobić samemu, nie mają w sumie żadnego porównania. Również w kwestii smaku. To znaczy, słodzone soki nie są jakoś przesadnie złe, ale mimo wszystko czuć różnicę. Możecie mi wierzyć.
nana_80_80
CYTAT(Domina @ Sun, 27 Nov 2016 - 14:00) *
Ja mam zwykłą sokowirówkę tylko o dobrej mocy i się spisuje dobrze.

z sokowirówkami jest taki problem, że one tną owoce, i je podrzewają, przez co soki sa uboższe w witaminy, w zasadzie jak kartonowe, tylko że te mają jescze extra cukier,
wolnoobrotowe wyciskarki miazsza owoce i warzywa, nawet te twarde, w zasadzie w temp pokojowej, soki s apo prostu zdrowsze
kasiakornelia
Chciałbym wam zaproponować wolnoobrotowe wyciskarki do soków - Hurom. Są bezpieczne dla dzieci , technologia zapewnia świeże i najbardziej naturalne soki są łatwe w użyciu, a co najważniejsze ciche. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie https://huromwroclaw.pl/
nana_80_80
co to znaczy ze swieze naturalne soki sa latwe w uzyciu ? haha
no i skÄ…d takie ceny ?
mamula85
CYTAT(nana_80_80 @ Tue, 29 Nov 2016 - 23:55) *
z sokowirówkami jest taki problem, że one tną owoce, i je podrzewają, przez co soki sa uboższe w witaminy, w zasadzie jak kartonowe, tylko że te mają jescze extra cukier,
wolnoobrotowe wyciskarki miazsza owoce i warzywa, nawet te twarde, w zasadzie w temp pokojowej, soki s apo prostu zdrowsze

Może nie aż tak jak kartonowe, bo tam jest jeszcze masa dodatków chemicznych i zazwyczaj są one rozcieńczane. Każdy sok przyrządzony w domu jest zdrowszy od kupnego ale ten z wyciskarki jest najlepszy.

CYTAT(nana_80_80 @ Tue, 06 Dec 2016 - 23:24) *
co to znaczy ze swieze naturalne soki sa latwe w uzyciu ? haha
no i skÄ…d takie ceny ?

Ceny to pewnie duża marża, bo nie sądze aby produkcja takiej wyciskarki była dużo droższa, niż Muke.
ag_bielec
Miałam sokowirówkę i wyciskarkę do owoców i jeśli miałabym wybierać to polecam wyciskarkę. W sokowirówce marnowało mi się sporo z owoca, a wyciskarka pozwala też na lekki miąższ, no chyba ze się go nie lubi. Wyciskarka umożliwia też zrobienie smoothie. Mam wyciskarkę marki novis, kupiłam ją online https://decofire.pl/wyciskarki-do-owocow/wy...do-owocow-novis i sprawuję się bez zarzutów. Wcześniej miałam sokowirówkę ale nie pamiętam już jaka to była firma
misialisia
CYTAT(mamula85 @ Sun, 11 Dec 2016 - 03:35) *
Może nie aż tak jak kartonowe, bo tam jest jeszcze masa dodatków chemicznych i zazwyczaj są one rozcieńczane. Każdy sok przyrządzony w domu jest zdrowszy od kupnego ale ten z wyciskarki jest najlepszy.
Ceny to pewnie duża marża, bo nie sądze aby produkcja takiej wyciskarki była dużo droższa, niż Muke.


Może dlatego że to międzynarodowa firma? To trzeba też wziąć pod uwagę. Nie byłabym taka pewna, komponentów na pewno nie ma takich samych
sylwiakuch
Ja kupiłam kanwooda. Jako, że mam sokowirówkę to marzyłam o czymś co szybko pomoże wycisnąć mi cytrusy. Wykonanie soku trwa jakieś trzy minuty.
nana_80_80
CYTAT(ag_bielec @ Tue, 13 Dec 2016 - 14:41) *
Miałam sokowirówkę i wyciskarkę do owoców i jeśli miałabym wybierać to polecam wyciskarkę. W sokowirówce marnowało mi się sporo z owoca, a wyciskarka pozwala też na lekki miąższ, no chyba ze się go nie lubi. Wyciskarka umożliwia też zrobienie smoothie.

o przewadze wyciskarki nad sokowirówkami było juz wiele mowy na tym forum, jest bezdyskusyjna, i nie ma co nad tym gadać,
lepsza wyciskarka

CYTAT(misialisia @ Mon, 19 Dec 2016 - 12:33) *
Może dlatego że to międzynarodowa firma? To trzeba też wziąć pod uwagę.

kazda firma jest w zasadzie międzynarodowa, szczególnie w UE, mamy otwarte granice i wolny rynek, większosc marek znajdziesz w kazdym kraju UE

CYTAT(misialisia @ Mon, 19 Dec 2016 - 12:33) *
Nie byłabym taka pewna, komponentów na pewno nie ma takich samych

juz to analizowałam, wsrod najwiekszych producentow wyciskarek, hurom, MUKE, kurvings, to są te same komponenty, te same super plastiki, i stopy metalu, takie same silniki, nawet nazwy z czego zrobiona jest obudowa czy slimak sa takie same
mamula85
CYTAT(nana_80_80 @ Tue, 20 Dec 2016 - 23:01) *
o przewadze wyciskarki nad sokowirówkami było juz wiele mowy na tym forum, jest bezdyskusyjna, i nie ma co nad tym gadać,
lepsza wyciskarka

Najlepsze jest to, że suchy miąższ z wyciskarki można jeszcze wykorzystać do jakichś wypieków itp.

CYTAT(nana_80_80 @ Tue, 20 Dec 2016 - 23:01) *
kazda firma jest w zasadzie międzynarodowa, szczególnie w UE, mamy otwarte granice i wolny rynek, większosc marek znajdziesz w kazdym kraju UE

Eksport nie jest aż tak drogi w dzisiejszych czasach. Gdyby tak było, to wszystkie produkty byłyby bardzo drogie.

CYTAT(nana_80_80 @ Tue, 20 Dec 2016 - 23:01) *
juz to analizowałam, wsrod najwiekszych producentow wyciskarek, hurom, MUKE, kurvings, to są te same komponenty, te same super plastiki, i stopy metalu, takie same silniki, nawet nazwy z czego zrobiona jest obudowa czy slimak sa takie same

Producenci chyba nie mają tutaj dużego pola do popisu. Korzystają z materiałów, które są najlepsze do tego i tyle.
NanaMa
Na nowy rok, polecam wyciskarkę vortex! Swojemu maluchowi nie daję (za maluchowy jeszcze jest), ale sama pije nałogowo co popadnie. Mój sprzęt to vortex i takie też cudo polecam icon_smile.gif.
Marta S
No tak większość wyciskarek to jest jednak to samo. Niektórzy chwalą się gwarancjami co w rzeczywistości później to się różnie układa. Moim zadniem przy wyborze wyciskarki musimy dowiedzieć się jaki soki uzyskujemy. Bo jedne dają strasznie mętne soki np. Kuvings B6000 jak dla mnie takie daje. Lepiej jest z Huromami bo nie czuc nic tego błonnika. Jak dla mnie na targach przekonała mnie Zebra bo daje coś pomiędzy Kuvingsem a Huomem.
brukselka
Wychodzę z założenia, że jak coś kupować to z wyższej półki, bo wiadomo to wydatek na kilka lat. Lepiej kupić raz a porządnie. Co do tematu to ja akurat mam wytłaczarkę "Ronica", i nie narzekam na jej pracę. Oprócz zdrowych soków za pomocą specjalnej przystawki można robić w niej sorbety czy surówki, colesława robię w jakieś 5 minut. Mam ją już spory czas i działa jak należy.
misialisia
Ta ta ta wszędzie nieudolna reklama ronici...Firma sama sobie strzela w kolano icon_wink.gif
brukselka
CYTAT(misialisia @ Thu, 19 Jan 2017 - 12:05) *
Ta ta ta wszędzie nieudolna reklama ronici...Firma sama sobie strzela w kolano icon_wink.gif


Z ciekawości zajrzałam w Twoje posty. Nie dziwię się że posądzasz mnie o reklamę. Autopsja ważna sprawa.
To jest moja ocena, wiem że ludzie częściej sokowirówki kupują. Ale to się ciężko myje, a poza tym miąższ zazwyczaj nie do końca wyciska. Ja nie wyobrażam sobie że po użyciu nie umyję wnętrza. Później spijać osad z poprzedniego wyciskania. Ile ludzi tyle opinii. Dla mnie właśnie taka wytłaczarka jest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem.

I nie ma takiej firmy jak "ronici"

Pozdrawiam.
Karysia
Wyciskarka do soków to super sprawa i zdrowa alternatywa dla tych z kartonów, które zakwaszają organizm
nana_80_80
CYTAT(Marta S @ Wed, 11 Jan 2017 - 15:48) *
No tak większość wyciskarek to jest jednak to samo. Niektórzy chwalą się gwarancjami co w rzeczywistości później to się różnie układa. Moim zadniem przy wyborze wyciskarki musimy dowiedzieć się jaki soki uzyskujemy.

to wszystko zalezy od tego jakie sito uzyjesz, i jakiej jakosci owoce,
wg mnie sok na takim samym sicie, z podobnych owocow bedzie identyczny,
chyba ze np jedna wyciskarka ma 30 obortow na minute a druga, gorsza, np 80, to sok moze byc juz inny

CYTAT(brukselka @ Mon, 23 Jan 2017 - 14:04) *
. Dla mnie właśnie taka wytłaczarka

nawet nie wiem co to wytlaczarka, taka reczna wyciskarka, jak do cytrusow ?
to chyba zly watek, bo my tu o wyciskarkach a nie o wyciskarkach
kuna87
My teraz szukamy jakiejś, ale nawet nei wiem na co patrzeć
mamula85
CYTAT(kuna87 @ Mon, 20 Feb 2017 - 18:29) *
My teraz szukamy jakiejś, ale nawet nei wiem na co patrzeć

Patrz na cenę, czas gwarancji, ilość elementów w zestawie, czy się będzie łatwo myła (mało elementów obudowy), wielkość itp.

CYTAT(nana_80_80 @ Tue, 14 Feb 2017 - 11:00) *
to wszystko zalezy od tego jakie sito uzyjesz, i jakiej jakosci owoce,
wg mnie sok na takim samym sicie, z podobnych owocow bedzie identyczny,
chyba ze np jedna wyciskarka ma 30 obortow na minute a druga, gorsza, np 80, to sok moze byc juz inny

Inny pod względem konsystencji? Ja myślałam, że tutaj chodzi tylko o prędkość wyciskania soku.

CYTAT(nana_80_80 @ Tue, 14 Feb 2017 - 11:00) *
nawet nie wiem co to wytlaczarka, taka reczna wyciskarka, jak do cytrusow ?
to chyba zly watek, bo my tu o wyciskarkach a nie o wyciskarkach

mi się kojarzy z wytłaczaniem soku z owoców ale chyba wygląda to inaczej, niż w wyciskarce.
bubbles00
CYTAT(Karysia @ Fri, 27 Jan 2017 - 15:20) *
Wyciskarka do soków to super sprawa i zdrowa alternatywa dla tych z kartonów, które zakwaszają organizm

zakwaszają organizm ? ja często miałam zgage po nich . A poza tym zawierają mnóstwo cukru
bubbles00
CYTAT(mamula85 @ Tue, 28 Feb 2017 - 00:53) *
Inny pod względem konsystencji? Ja myślałam, że tutaj chodzi tylko o prędkość wyciskania soku.
a ktoś to sprawdzał ? czy jest różnica w sokach pomiedzy 30obr/min , a 80obr/min ?


CYTAT(Karysia @ Fri, 27 Jan 2017 - 15:20) *
Wyciskarka do soków to super sprawa i zdrowa alternatywa dla tych z kartonów, które zakwaszają organizm

zakwaszają organizm ? ja często miałam zgage po nich . A poza tym zawierają mnóstwo cukru


CYTAT(brukselka @ Mon, 16 Jan 2017 - 20:16) *
Wychodzę z założenia, że jak coś kupować to z wyższej półki, bo wiadomo to wydatek na kilka lat. Lepiej kupić raz a porządnie.

tak, zgadza się , lepiej kupić dobry sprzęt niż jaki noname. Ale tez nie ma co przpłacać za ładne logo
nana_80_80
CYTAT(kuna87 @ Mon, 20 Feb 2017 - 19:29) *
My teraz szukamy jakiejś, ale nawet nei wiem na co patrzeć

to stosunkowo proste, zacznij od przeczytania tego wÄ…tku
mówiłyśmy tu o przewadze wyciskarek na sokowirówkami, i blenderami, a także na tym co powinna miec dobra wyciskarka

jaką kwote chcesz przeznaczyć ?
CYTAT(mamula85 @ Tue, 28 Feb 2017 - 01:53) *
Inny pod względem konsystencji? Ja myślałam, że tutaj chodzi tylko o prędkość wyciskania soku.

oczywiscie ze w zaleznosci od szybkosci wyciskania inan bedzie struktura i konsystencja soku, bo to wlasnie przez to ze temp niszczy komorki owoców
mamula85
CYTAT(nana_80_80 @ Wed, 08 Mar 2017 - 08:18) *
to stosunkowo proste, zacznij od przeczytania tego wÄ…tku
mówiłyśmy tu o przewadze wyciskarek na sokowirówkami, i blenderami, a także na tym co powinna miec dobra wyciskarka

jaką kwote chcesz przeznaczyć ?

Co do kwoty, to radzę nie wydawać więcej niż 2000zł bo się nie opłaca.

CYTAT(nana_80_80 @ Wed, 08 Mar 2017 - 08:18) *
oczywiscie ze w zaleznosci od szybkosci wyciskania inan bedzie struktura i konsystencja soku, bo to wlasnie przez to ze temp niszczy komorki owoców

Racja. Tylko jak są szybkie obroty to pewnie pulpa jest bardziej mokra i traci się dużo soku.
bubbles00
CYTAT(mamula85 @ Mon, 13 Mar 2017 - 03:00) *
Co do kwoty, to radzę nie wydawać więcej niż 2000zł bo się nie opłaca.
Racja. Tylko jak są szybkie obroty to pewnie pulpa jest bardziej mokra i traci się dużo soku.

powyżej 2000zł stanowcze nie. szybkie obroty ,a mokra pulpa to dobra myśl . przez szybkie wyciskanie sok nie zdązy się oddzielić, więc im mniej obr/min tym lepiej

CYTAT(nana_80_80 @ Wed, 08 Mar 2017 - 08:18) *
to stosunkowo proste, zacznij od przeczytania tego wÄ…tku
mówiłyśmy tu o przewadze wyciskarek na sokowirówkami, i blenderami, a także na tym co powinna miec dobra wyciskarka

jaką kwote chcesz przeznaczyć ?
prawda jest też taka,że wiele zależy od kwoty. Fajną wyciskarke kupimy za 800zł [akira] ,a więcej 1700zł [muke]
misialisia
CYTAT(brukselka @ Mon, 23 Jan 2017 - 13:04) *
Z ciekawości zajrzałam w Twoje posty. Nie dziwię się że posądzasz mnie o reklamę. Autopsja ważna sprawa.
To jest moja ocena, wiem że ludzie częściej sokowirówki kupują. Ale to się ciężko myje, a poza tym miąższ zazwyczaj nie do końca wyciska. Ja nie wyobrażam sobie że po użyciu nie umyję wnętrza. Później spijać osad z poprzedniego wyciskania. Ile ludzi tyle opinii. Dla mnie właśnie taka wytłaczarka jest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem.

I nie ma takiej firmy jak "ronici"

Pozdrawiam.


A co robiłaś sobie autopsję że wiesz? Pff. A jak ronica się odmienia, jak nie odmienia to mój błąd co za różnica, kogo to obchodzi. I co takiego ciekawego wywnioskowałaś z moich postów? Że mam Hurom i na tej podstawie sie wypowiadam? No szkoda żebym mając taką a taką wyciskarkę pisała o innej...
misialisia
CYTAT(bubbles00 @ Tue, 14 Mar 2017 - 21:25) *
powyżej 2000zł stanowcze nie. szybkie obroty ,a mokra pulpa to dobra myśl . przez szybkie wyciskanie sok nie zdązy się oddzielić, więc im mniej obr/min tym lepiej

prawda jest też taka,że wiele zależy od kwoty. Fajną wyciskarke kupimy za 800zł [akira] ,a więcej 1700zł [muke]


A ty nie zaglądaj ludziom do portfeli, co się opłaca a co nie. Jak chcą wydać 400 wydadzą 400, jak chcą 2000 to wydadzą 2000...I kupią to ci uważają za słuszne.
RamPampam
A korzystała któraś z Was z [edit: moderacja]? Mój TŻ bardzo mnie na nią namawia, bo u niego w firmie mają do odwprzedania, ale to ogromny wydatek. Podobno to najlepsza sokowirówka na rynku, ale czy naprawdę potrzebujemy az tak dobrej? Mąż bardzo lubi soki i codziennie przygotowuje dla nas i dla małego. No i dla swojej mamy, co podejrzewam, jest główn,a motywacją.
bubbles00
CYTAT(misialisia @ Mon, 20 Mar 2017 - 12:51) *
A ty nie zaglądaj ludziom do portfeli, co się opłaca a co nie. Jak chcą wydać 400 wydadzą 400, jak chcą 2000 to wydadzą 2000...I kupią to ci uważają za słuszne.

tak, kupią co chcą, ja się wypowiadam,że wydanie 2000zł za coś co jest warte 1000zł jest hm... roztropne. A jeżeli wolą wydać mniej to i za mniejszą kwote się cos znajdzie
misialisia
CYTAT(bubbles00 @ Tue, 21 Mar 2017 - 21:43) *
tak, kupią co chcą, ja się wypowiadam,że wydanie 2000zł za coś co jest warte 1000zł jest hm... roztropne. A jeżeli wolą wydać mniej to i za mniejszą kwote się cos znajdzie


Rozumiem, że jesteś specjalistką i znasz się na wszelkich materiałach i wydatkach że wiesz że to jest warte akurat 1000?icon_biggrin.gif No pewnie, źe się znajdzie co nie zmienia faktu że nie będzie to lepsze jakościowo i parametrowo
misialisia
CYTAT(RamPampam @ Tue, 21 Mar 2017 - 10:41) *
A korzystała któraś z Was z [edit: moderacja]? Mój TŻ bardzo mnie na nią namawia, bo u niego w firmie mają do odwprzedania, ale to ogromny wydatek. Podobno to najlepsza sokowirówka na rynku, ale czy naprawdę potrzebujemy az tak dobrej? Mąż bardzo lubi soki i codziennie przygotowuje dla nas i dla małego. No i dla swojej mamy, co podejrzewam, jest główn,a motywacją.


Sokowirówkę bym sobie odpuściła jednak, już lepiej zainwestować w tańszy model wyciskarki icon_wink.gif
mamula85
CYTAT(misialisia @ Tue, 28 Mar 2017 - 13:02) *
Sokowirówkę bym sobie odpuściła jednak, już lepiej zainwestować w tańszy model wyciskarki icon_wink.gif

Tańsza wyciskarka będzie robić dużo obrotów/minutę, więc nie wiem czy ma to jakiś sens. Chociaż to zależy, co dla kogo jest tanie.
nana_80_80
CYTAT(bubbles00 @ Tue, 21 Mar 2017 - 22:43) *
tak, kupią co chcą, ja się wypowiadam,że wydanie 2000zł za coś co jest warte 1000zł jest hm... roztropne. A jeżeli wolą wydać mniej to i za mniejszą kwote się cos znajdzie



ostatnio czekałam o jednej z tych drozszych modeli hurom czy kurvings, ze z czasem, po roku, w mocowaniu sitka wypaczyły się materiały, i sitko nie jest stabilnie umocowane w koszyczku, i od razu jakosc wyciskania upadła,
i teraz pomyśleć że kogoś to moglo kosztować prawie 3000zł

CYTAT(mamula85 @ Tue, 28 Mar 2017 - 21:18) *
Tańsza wyciskarka będzie robić dużo obrotów/minutę, więc nie wiem czy ma to jakiś sens. Chociaż to zależy, co dla kogo jest tanie.


to prawda, tansza wycisakrka, a w zasadzie to taka ktora ma wiele obrotów i juz nie jest wolnoobrotowa, to w zasadzie cos podobnego jak sokowirówka, i jeden i drugi sok moze byc jałowy witaminowo,
ważne żeby tych obrotów było jak najmniej
misialisia
Ta ta ta, takie ściemy to ja też czytałam ale o Muke, i po co na siłę piszesz co chwile takie teksty, interes masz żeby oczerniać czy ci kasę płacą?

Ja mam tyle czasu i nic siÄ™ nie dzieje jakoÅ› z mojÄ….
Chodziło mi o tańszy model ale wart swojej ceny, dobry parametrowo. Wiadomo, że nie będzie śmigał jak te najlepsze, ale jak ktoś nie ma pieniążków to co zrobić. Albo odłożyć więcej na coś lepszego i się wstrzymać albo kupić coś na co ma się tyle i tyle żeby wydać.
nana_80_80
jakoś o muke nie znalazłam takich niepochlebnych opinii, ale o tych drogich markach tak

i to jest właśnie to co piszesz, szukamy czegoś w fajnej, przystepnej cenie, ale też chcemy gwarancji, niezawodności pracy, a tu się okazuje, że wydam całą pensję na super hiper sprzęt który po roku będzie bleee, to już lekka farsa
misialisia
Głupoty gadasz. Widziałaś na własne oczy że się zepsuło po roku? Zresztą haha jest gwarancja na lata więc się może psuć i tak naprawią. Po roku będzie ble sprzęt z marketu i cienkiego szajsu a nie model pioniera na rynku. Zobacz sobie kochanieńka ile osób na ŚWIECIE ma Hurom czy Kuvings, sprzedaż liczą w milionach sztuk. A nie jakaś nowość raczkująca na rynku...Zresztą nie jest między nimi aż taka ogromna różnica cenowa nie przesadzaj icon_biggrin.gif
misialisia
Estetyka też ważna sprawa, ale u mnie to akurat było drugorzędna cecha przy wyborze. Parametry przede wszystkim icon_wink.gif No i niekoniecznie wyciskarka do samych cytrusów bo to troche bezsensu
Pyszczak
Ja bym chciała kupić sobie wyciskarkę prawda, chcę Hurom bo siostra męża ma i sobie chwalą ale mają HH2G a ja myślałam nad tą nową H-AA. I nie wiem. Bo też Na HT teraz jest duża promocja ale te lody mnie kuszą i musy...
misialisia
No decyzji za Ciebie nie podejmiemy icon_wink.gif Wszystkie są fajne, mają swoje plusy jak i zapewne minusy. Ja mam HH2G, według mnie jest super. Teraz jakbym miała kupować to pewnie wzięłabym którąś alphę, bo mają ulepszony jeszcze bardziej system mieszania ze szczoteczkami, lepiej sok dotleniają i dłużej można przechowywać po zrobieniu. Ale wszystkie 3 są bardzo dobre, to masz w banku icon_wink.gif
Pyszczak
Ehhh, ciężka sprawa, prawda. Każda mi się na swój sposób podoba. Nie wiem czy się nie skuszę na tą złoto-różową alphę, piękna jest.
kuna87
A z takich dostępnych w marketach agd itp co polecacie ?
misialisia
no średnia sprawa generalnie, kosztuje mało ale też jakościowo pozostawia wiele do życzenia...
kuna87
CYTAT(misialisia @ Mon, 08 May 2017 - 17:02) *
no średnia sprawa generalnie, kosztuje mało ale też jakościowo pozostawia wiele do życzenia...

Boo ??
Akurat mam jeden na oku, polecany przez szwagra który już używa go koło roku i też ma go z polecenia icon_wink.gif

I ja nie mówię o no namowych firmach z biedronki icon_wink.gif
misialisia
CYTAT(kuna87 @ Mon, 22 May 2017 - 15:29) *
Boo ??
Akurat mam jeden na oku, polecany przez szwagra który już używa go koło roku i też ma go z polecenia icon_wink.gif

I ja nie mówię o no namowych firmach z biedronki icon_wink.gif


Bo może nie dać sobie rady ze wszystkim i nie ma tak trwałych części jak te z wieloletnimi gwarancjami
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.