To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wyciskarka do soków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
Pyszczak
Też kiedyś chciałam marketową dopóki nie poczytałam dokładniej tematu
misialisia
Ja tam nic do tego nie mam no ale nie można się spodziewać niewiadomo czego
Pyszczak
Gorzej jak przyjdzie do wyciskania selera, zrobienia masła z orzechów czy mleka. No myślę, że może nie dać sobie rady marketowa
misialisia
Szczerze wątpie orzechy i ogólnie mleka roślinne są dosyć problematyczne, tak samo włókniste jak pokrzywa, po tym można poznać odrazu co i jak
Pyszczak
I sita pełne raczej mało wyciskarek ma w ofercie tak jak przeglądałam szukajac swojej a w sumie to mi się przydaje teraz jak masło orzechowe domowe chociażby robię czy lody dla dzieciaków
misialisia
Jak będziesz kiedyś robić to wrzuć w wolnej chwili coś z tym sitkiem, sama jestem ciekawa jak to wygląda bo ja niestety w HH2G nie mam
Pyszczak
Jak będę robiła to wrzucę icon_wink.gif
kuna87
Do 2 tysiecy coÅ› kupiÄ™ ?
misialisia
Pewnie że tak, jak do dwóch tysi to brałabym tą, jest śliczna i parametry ma takie same praktycznie jak moja , podrzucam Ci link do sklepu, Hurom HP
einzwei
Jaka śliczna, nigdy nie widziałam różowej wyciskarki icon_biggrin.gif icon_razz.gif
misialisia
Słodka co? Z różowych to mają jeszcze takie rosegold, też są przepiękne ale to tylko alphy mają ten kolorek.
einzwei
Patrzyłam ostatnio, zastanawiam się czy kupić sobie HP czy uzbierać więcej na alphę...
misialisia
To już nie wiem, jak uważasz i jak masz fundusze, alpha jest o tyle fajna, że ma trochę inną technologię i można w niej zrobić lody ale hp też daje radę.
kuna87
Nie no... może nie różową icon_biggrin.gif
Ale muszę na nią popatrzeć...
einzwei
Ja się zakochałam, kolor jest przeuroczy icon_wink.gif Ale wiadomo co kto lubi, jeden stawia na klasykę inny jest zwariowany jak ja icon_wink.gif
misialisia
Dlatego jest pare kolorów do wyboru, jest wiele gustów i o nich się nie dyskutuje icon_wink.gif
Mama Julka
Teraz średni sezon na prezenty (poza urodzinowymi icon_razz.gif) ale warto zażyczyć sobie jakiś droższy sprzęt np na święta od całej rodziny. Ja tak zrobiłam i dzięki temu mam sprzęt, który sobie wybrałam (sokowytłaczarke Ronic). Przekopałam internet w poszukiwaniu informacji o różnicy między sokowirówkami a wyciskarkami, bo zależało mi, żeby moje dzieci dostawały pełnowartościowy sok albo koktajl (skoro sama miałam się już za nie brać). I wyszło na to, że lepsza jest wyciskarka, a że znalazłam sprzęt, który "wytłacza" zamiast "wyciskać", to dodatkowa zaleta. Jest tak duży wybór na rynku, że można się pogubić we wszystkich opiniach, dlatego warto też wcześniej przetestować sprzęt u kogoś znajomego. Ja miałam szczęście, że moja mama i koleżanka mają ten sam, więc to ułatwiło mi wybór dla siebie.
kuna87
U nas znów temat umarł icon_biggrin.gif haha.. może kiedyś po prostu uda się kupić
deka
CYTAT(kuna87 @ Sun, 18 Jun 2017 - 23:29) *
Do 2 tysiecy coÅ› kupiÄ™ ?

Do 2 tysięcy w jakości porównywalnej do Hurom możesz zobaczyć MUKE. Mają fajne produkty w niewygórowanej cenie i do tego dobrze się sprawdzają nawet w trudnych warunkach- burak czy zioła to dla niej nie problem. Sama korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Oczywiście jakość soków powala.
Pozdrawiam!
misialisia
CYTAT(Mama Julka @ Fri, 30 Jun 2017 - 13:48) *
Teraz średni sezon na prezenty (poza urodzinowymi icon_razz.gif) ale warto zażyczyć sobie jakiś droższy sprzęt np na święta od całej rodziny. Ja tak zrobiłam i dzięki temu mam sprzęt, który sobie wybrałam (sokowytłaczarke Ronic). Przekopałam internet w poszukiwaniu informacji o różnicy między sokowirówkami a wyciskarkami, bo zależało mi, żeby moje dzieci dostawały pełnowartościowy sok albo koktajl (skoro sama miałam się już za nie brać). I wyszło na to, że lepsza jest wyciskarka, a że znalazłam sprzęt, który "wytłacza" zamiast "wyciskać", to dodatkowa zaleta. Jest tak duży wybór na rynku, że można się pogubić we wszystkich opiniach, dlatego warto też wcześniej przetestować sprzęt u kogoś znajomego. Ja miałam szczęście, że moja mama i koleżanka mają ten sam, więc to ułatwiło mi wybór dla siebie.


wytłaczać a wyciskać to tylko i wyłącznie kwestia nazewnictwa, czym jest wobec tego wyciskanie w niskich obrotach jak nie wytłaczaniem? Btw mniejszych niż o owej ronic wytłaczarce o której wspominasz? Muke - tak jak wspominałam hen hen ileś stron wcześniej jakość nie jest porównywalna, jedynie technologia ale i tak różni się chociażby w najnowszych flagowych modelach Huromowych.
kuna87
Misialisia czyli Muke nie jest dobry ??
mizi
Też z chęcią poznam różnice po między Muke a Hurom? Mi szczerze podoba się Hurom z możliwością robienia lodów, jeśli lody są tak smaczne jak wyciskane soki to dam za sprzęt każde pieniądze.
kuna87
W każdej wyciskarce zrobię masło orzechowe ??
wiesiołek
Pok kilku latach użytkowania mojego Kuvingsa, tego od którego założyłam niniejszy wątek, jestem na tyle sfrustrowana, że napisze. Po kilku miesiącach użytkowania mojego modelu zaczęły się problemy ze zdejmowaniem ślimaka z trzpienia (być może o tym pisałam...), potem było to na tyle trudne, że musiałam używać obcęgów, w dalszej kolejności były rozmowy z serwisem, z których wynikło, że nie ja jedna ma ten problem i przecieka uszczelka i ma dokładnie czyścić trzpień i ślimak po każdym użyciu- krótko piszą - na niewiele to się zdało. Z czasem było coraz gorzej, a od miesiąca mam zaciętą wyciskarkę i nawet szarpanie obcęgami przez kilka silnych osób nie pomaga. Ponoć nowe modele (big mouth) mają ulepszona ową uszczelkę, ale mnie to specjalnie nie pociesza i nie wiem co robić icon_sad.gif.
Miałam wysłać do sprzedawcy, żeby tam wyciągnęli ten nieszczęsny ślimak, ale nawet nie chce mi się płacić za paczkę , bo nawet jak wyciągną to po kolejnym użyciu znowu się zatnie.

BU icon_sad.gif(
kokosankaana
Jaki masz okres gwarancji? Może wypróbuj ją, najwyżej oddasz w tym okresie, jeśli coś byłoby nie tak.
wiesiołek
CYTAT(kokosankaana @ Wed, 08 Nov 2017 - 09:50) *
Jaki masz okres gwarancji? Może wypróbuj ją, najwyżej oddasz w tym okresie, jeśli coś byłoby nie tak.

Rzecz w tym, ze zabezpieczyli się na ten rodzaj usterki wpisując w instrukcję użytkowania , że "nieodpowiednie" czyszczenie pod uszczelką może prowadzić do takiej sytuacji i wtedy gwarancja nie obowiązuje. Zresztą gwarancja jest na 10 lat, ale... z wyjątkiem uszczelek, a problemem jest własnie uszczelka. I udowodnij człowieku ,że czyścisz właściwie.
Dzwoniłam do sprzedawcy i zaproponowali mi, żebym na własny koszt wysłała do nich urządzenie , może jakoś zdejmą ten ślimak i odeślą na mój koszt. Poza poniesieniem kosztów nie widzę w tym innych skutków, bo jak pisałam, od dłuższego czasu po każdorazowym zdjęciu siłowym ślimaka, następne użycie wyciskarki kończy się tym samym efektem, choćbym nie wiem jak czyściła wokół uszczelki. icon_sad.gif

Tego modelu już nie ma w sprzedaży, na stronach dystrybutora wisi opis mowego modelu

"NOWA MISA
Zmiana kształtu dolnej części misy i usunięcie uszczelek silikonowych. Nowa budowa zapobiega jakimkolwiek wyciekom oraz ułatwia składanie i czyszczenie. Inny system przełożenia obrotów trzpienia i ślimaka na obroty koszyka powoduje, że ślimak i koło zębate będą się mniej zużywać."

Niestety jestem w grupie ofiar poprzedniego modelu.
An_ka28
Ja mam taką https://wyciskarkisokow.pl/produkt/wyciskarka-kuvings-c9500/ i mogę wszystkim polecić. Świetnie się sprawdza.
gilly
Zdecydowanie warto jest dopłacić. Nie dość,ze soki są o wiele smaczniejsze i taka wyciskarka jest wydajniejsza, to jeszcze jest łatwa w czyszczeniu. A uwierzcie, że czyszczenie zapchanej wyciskarki moze doprowadzić do szału. Wyciskarki porządniejszych firm cechują sie lepszymi materiałami i większą mocą tak wiec zapychają sie o wiele rzadziej niż te tanie. Dwie firmy jakie mogę polecić : Sana i Omega. Niestety ale raczej nie są dostępne stacjonarnie. Jedynie przez internet. https://www.eujuicers.pl/
Apollina80
ja używam wyciskarki Angel 8500 dwuślimakowej. Obecnie na rynku nie ma lepszej wyciskarki do soków. Niestety cena też jest bardzo wysoka dlatego mojej mamie postanowiłam kupić coś tańszego. Czytałam fora, przedlądałam testy, czytałam opinie i parametry aż w końcu znalazłam i z czystym sumieniem polecam Biochef Whole. Kupiłam ją mamie może jest troszkę gorsza od Angela bo jednoślimakowa ale nie ma aż tak dużej różnicy w użytkowaniu jak w cenie. Z wyciskarek w granicach 2000 PLN Biochef to niekwestionowany lider. Dożywotnia gwarancja, dobra cena i wiele więcej a przy tym częste użytkowanie nie jest dla niej straszne. oba sprzęty kupione na wyciskarki.pl.
Yomka
W Kauflandzie była ostatnio fajna i tania wyciskarka wolnoobrotowa do owoców. Chociaż używałam dwa razy i odłożyłam na półkę, jakoś brakuje mi motywacji do robienia soków.
wiesiołek
CYTAT(wiesiołek @ Sat, 18 Nov 2017 - 07:55) *
.Dzwoniłam do sprzedawcy i zaproponowali mi, żebym na własny koszt wysłała do nich urządzenie , może jakoś zdejmą ten ślimak i odeślą na mój koszt. Poza poniesieniem kosztów nie widzę w tym innych skutków, bo jak pisałam, od dłuższego czasu po każdorazowym zdjęciu siłowym ślimaka, następne użycie wyciskarki kończy się tym samym efektem, choćbym nie wiem jak czyściła wokół uszczelki. icon_sad.gif


Trochę się zmieniło w międzyczasie. Kilka miesięcy temu wyciskarka tak się zakleszczyła, że nie sposób było jej użytkować i stała sobie bezczynnie, a ja nie miałam ochoty ponosić dodatkowych kosztów wysyłki do naprawy bez przekonania , że to coś pomoże. Aż pewnego pięknego dnia na targach natknęłam się na prezentację wyciskarki powiedziałam co myślę o poprzednim modelu i sposobie załatwiania reklamacji. Na to panowie przyjechali do mnie do domu, zabrali wyciskarkę a po kilku dniach odesłali z serwisu do mnie na swój koszt z wymienionymi bezpłatnie wszystkimi uszkodzonymi elementami (włącznie z uszczelkami) - co znacznie poprawiło mi humor i zdanie o produkcie i serwisie.
Niestety szczęście me nie trwało długo, przy drugim uruchomieniu wyciskarki w pewnej chwili rozległ się w mieszkaniu huk, pokrywka naczynia wyskoczyła i wszystko stanęło. Okazało się ,że z niewyjaśnionego powodu odłupał się kawałek krawędzi naczynia. Tym razem od razu zadzwoniłam do serwisu ( nie do sprzedawcy!), przesłałam mailem zdjęcie urwanego kawałka, numer seryjny mojej wyciskarki i dowód zakupu a następnego dnia otrzymałam bezpłatną przesyłkę z nowym naczyniem.
Póki co działa wszystko jak należy , a ja potwierdzam publicznie ,że serwis w Kuvingsie się sprawdził na piątkę z plusem..


Ela78
Dobra wyciskarka to taka która poradzi sobie z twardymi owocami i warzywami. Najlepsza jak dla mnie jest wolnoobrotowa Muke. Można poczytać sobie o niej i innych wyciskarkach w tym rankingu https://przemianydomowe.pl/jaka-wyciskarka-...opinie-ranking/ by sobie porównać.
Ceda
Wyciskarke zdecydowanie!!! Mam synka który nie je owoców i warzyw więc szukałam wyjścia z sytuacji..mamy wyciskarke firmy Sana ,robimy soki,dziecko pije,misja wypelniona icon_wink.gif

Wyciskarka może tania nie była ale radzi sobie dobrze ze wszystkimi rodzajami warzyw oraz owoców, nasza poprzednia sokowirówka była zdecydowanie mniej praktyczna.
https://www.eujuicers.pl/

W sklepie można dostać porządne wyciskarki
alka25
Ja mam z Lidla, sprawdza sie idealnie
Blare
Mam w domu sokowirówkę, ale ma już swoje lata i mam wrażenie, że sporo soki zostaje w owocach, a dla mnie to jednak trochę marnotrawstwo. Planuję kupić sobie właśnie wyciskarkę, przeglądam ofertę https://mirapolnext.pl - bardzo fajny sklep AGD i RTV, ceny są naprawdę przystępne i pewnie właśnie od nich coś zamówię.
alka25
My mamy, bardzo często robię soki, urządzenie idealne
Trener
ja bardzo lubie soki pomidorowe
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.