To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STARANIA O MALENSTWO ODSLONA XXIX

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Visenna
U mnie niestety nadal bez zmian...
Tigerek
Tamten cykl stracony, ale może to i lepiej bo z pierwszym dniem nowego cyklu ścięła mnie z nóg jakaś infekcja złapana w szkole, dobiłam do 40 stopni gorączki, antybiotyk na 2 tygodnie, jak na złość na te 3 doby najwyższej gorączki i nieomalże majaków byłam sama w domu - akurat mojego męża wysłali w delegację po całej Polsce. Strach był wyjść z łóżka po herbatę czy wyjść z wanny po kąpieli. Ale wytrwałam, teraz zdrowa icon_smile.gif - opaski owu w grze, co ma być to będzie icon_smile.gif
Pilawianka
Tigerku, od dłuższego czasu podczytuję temat i trzymam za Ciebie kciuki. Cieszę się, że już bez infekcji możecie się starać. Oby tym razem owocnie.

Mogę się do Was dołączyć?
Oficjalne starania mamy zacząć od maja (pod koniec kwietnia ślub) ale spontanicznie zaczęliśmy je w tym cyklu.
To nie była przemyślana decyzja i nie wiem co nas podkusiło ale wyszliśmy z założenia, że niech się dzieje wola nieba.
Do stosunku, z którego mogło coś wyjść doszło w 15d.c - wydaje mi się, że owulacje miałam dzień wcześniej ale kto wie. Cykle mam regularne przeważnie 29 dniowe. Generalnie wahają się od 28 do 30 dni.
Nowy cykl powinien mi się zacząć 1 kwietnia. Jeśli tym razem się nie udało (a w 1 cyklu starań i to jeszcze zaczętym w połowie, raczej się nie udaje) to od maja ruszamy pełną parą.
Agula9
Powodzenia dziewczyny zycze, trzymam kciuki icon_smile.gif ja tak sobie podczytuję, ale jakoś nie pale sie dolaczyc, bo za niecaly m-c M znów wyjeżdża na pól roku, od stycznia sie nie zabezpieczamy i tez niech sie dzieje wola nieba... Jak na razie bez efektu, ale co ma byc to będzie. Tylko nie mogę namówić M żeby palenie rzucil i tak nie pali kilka dni a potem znowu zaczyna a to chyba dość znacznie zmniejsza szanse icon_sad.gif
Pilawianka
Nie wytrzymałam i dziś o 4 zrobiłam test. Wyszły 2 krechy! Zrobiłam kolejny o 5:30, bo wydawało mi się, że to sen. Krecha wyszła bardzo blada ale wyszła.
Poszłam na HCG, przed 14 wyniki.
Nie wiem, czy bardziej siÄ™ cieszÄ™ czy bojÄ™.
Visenna
No to ja już nieśmiało gratuluję i życzę zdrówka icon_wink.gif

Nie mniej czekam na wynik icon_wink.gif
operetka
Pilawianka trzynam kciuki za pozytywne wyniki choć skoro są dwie kreski to już chyba wszystko jasne! nic się nie martw będzie super (zwykle choć nie zawsze hehe) i taka zmiana. ślub, dzidziuś 06.gif super!
Pilawianka
Wynik 99,760 mIU/ml
norma dla 4 tygodnia 9,5-750
Z moich wyliczeń, młode ma się urodzić 11 grudnia czyli kilka dni przed moimi 30 urodzinami.
M. obiecał mi kilka lat temu dziecko przed 30 icon_wink.gif
W środę idę do lekarza. Od dłuższego czasu walczyłam z wysoką prolaktyną, jak widać skutecznie. Dziś odstawiłam cyclodynon działający m.in na prolaktynę więc muszę wiedzieć co dalej, żeby było dobrze.

Operetka, to prawda wielkie zmiany. Mam nadzieję, że na lepsze.

Proszę więc o kciuki za zdrową ciążę (na ciężarówki przeniosę się, jak usłyszę serduszko) a ja potrzymam kciuki za resztę starających, żeby do mnie dołączyły.
malgosia1968
Pilawianka to ja trzymam &&&&&&&&&&&&&& z całych sił i po cichutku Gratuluje icon_smile.gif
iza1982
Pilawianka ogromne gratulacje!!! piękny strzał 06.gif

Życzę zdrowej spokojnej ciąży, będę zaglądać i kibicować icon_smile.gif

ps. z ciekawości.... to Twoje pierwsze bobo będzie? dłuuugo już jesteś na maluchach icon_smile.gif
Pilawianka
Dziękuję Wam bardzo.
Tak, to pierwszy maluch więc radość wielka. Na maluchy przypadkiem trafiłam i jakoś się zasiedziałam.
Brzuch mnie pobolewa jak na okres więc korzystając z wolnego położyłam się i będę odpoczywać z książką.
Wierzę, że ciąża będzie zdrowa i nudna.
Majka 82
Nie, no dla takich nowin to az sie zlamie i ja i skomentuje!

Pilawianka- serdeczne gratulacje! Trzymam mocno kciuki za nudna i bezproblemowa ciaze! Hehehe, czyli jak u nas, do staran praktycznie nie doszlo, bo pierwsze proby owocne icon_wink.gif Dbaj o siebie i ani mi sie tu nie stresuj zadnym slubem icon_wink.gif

Za Tigerka tez niezmiennie kciuki zacisniete, jak i za wszystkie inne staraczki przytul.gif
Visenna
Jeszcze raz gratuluje i mam nadzieję, ze i ja w końcu takiego stanu doczekam icon_sad.gif
Tigerek
Nudnego czekania na rozwiÄ…zanie Pilawianko icon_smile.gif
Pilawianka
Maju kochana przytul.gif
Visenna, Tigerek obyście jak najszybciej do mnie dołączyły.

Byłam u lekarza. Zdziwiła się bardzo, gdy pytała o prolaktynę a ja jej Betę pokazałam icon_wink.gif
Stwierdziła, że mogłaby być wyższa ale jest ok. Pobrała cytologię (chociaż miałam kilka miesięcy temu) dała mi skierowanie na grupę krwi, morfologię, mocz, glikemię i WR - nic tylko się za portfel łapać a to dopiero początek.
Mam przyjść za 2-3 tygodnie to założy mi kartę. Przed wizytą pójdę chyba jeszcze gdzieś na USG, bo ona w gabinecie nie ma niestety.
Kazała mi unikać zainfekowanych ludzi - pracując w aptece jest to bardzo nierealne zalecenie ale cóż.
Majka 82
Pilawianka- super, ze wizyta udana. Szkoda, ze za wszystko musisz placic. Ja nie place nic, u nas wszystkie badania wykonuje sie u ginekologa. Co kraj to obyczaj icon_wink.gif

Az z tych Twoich dobrych wiadomosci zrobilam i sobie drugi suwaczek icon_wink.gif Malo mnie tu na Forum, ale suwaczki trzeba zaktualizowac icon_wink.gif Mialam zostac staraczka, ale po raz drugi nie zdarzylam icon_wink.gif U nas sie pozmienialo, nie czekamy na synka, bedzie malutka Emilia icon_wink.gif Kochana Moja Kruszyneczka icon_wink.gif
Agnieszka_82
Majka oj Ty Ty, nac się nie przyznałaś icon_smile.gif
Ogromne Gratulacje icon_smile.gif

Pilawianka Spokojnej ciąży icon_smile.gif
Visenna
Dziewczyny, gratulujÄ™!!
Dabriza
Mlodziutka, Majka -gratulacje ogromne i kciuki mocno zaciśnięte!
Pilawianka
Kciuki się przydadzą. Dziś obudziłam się z zatkanym nosem i bolącym gardłem. Też mnie nie miało kiedy złapać. Jak na złość, dziś i jutro 12h w pracy. Najchętniej poszła bym spać ale jeszcze 2h pracy.
Mam nadzieję, że kropkowi to nie zaszkodzi.

ps: Majka, to od Twojej wiadomości, że czekacie na kolejne szczęście, zaczęły się moje myśli o wcześniejszych staraniach.
Majka 82
Hehe, dzieki za gratulacje icon_wink.gif W polowie ciazy wszak, ale w kazdym momencie kciuki mile widziane icon_wink.gif

Agnieszka- a jakos tak to wszystko szybko sie dzieje, ze sie nawet nie zdarzylam pochwalic icon_wink.gif

Pilawianka- teraz to rozumiem dlaczego tak szybko sie udalo, po prostu nalapalas moich ciazowych fluidkow expresowych icon_wink.gif
No to teraz trzymam kciuki szczegolnie, skoro to ja Cie nieswiadomie nakusilam na swiadome macierzynstwo icon_wink.gif

Chcialam Wam pokazac mojego pierwszego lobuziaka, ale zapomnialam haslo do imagesheck....
Pilawianka
Życzę Wam, żeby nadzieja płynąca z tych świąt, towarzyszyła Wam, przez cały rok. Mam nadzieję, że wszystkie staraczki zobaczą w najbliższym czasie 2 piękne kreski.
MamaJulki
dziewczyny gratulacje icon_wink.gif

ja się nieśmiało wpisuję na wątek, w tym miesiącu uznaliśmy, że jeszcze za szybko ale kolejny cykl już będziemy celować icon_wink.gif

marzy nam się syn, mamy 3 córki icon_wink.gif

kto ma przepis 08.gif bo dla mnie jedyny w miarę logiczny "sposób" to w owulację - córy są wszystkie sprzed owulacji icon_wink.gif
Naz
MamaJulki, chętnie pomogę, jesli Ty pomożesz mi icon_razz.gif
MamaJulki
Naz no kto jak kto ale Ty możesz na pewno dużo powiedziećicon_smile.gif

podobno męskie plemniki są szybsze ale słabsze dlatego najlepiej w dniu owulacji się starać o chłopaka, natomiast damskie dłużej żyją... u nas ta teoria się sprawdziła, nasze córeczki wszystkie 2-3 dni przed owulacją icon_wink.gif

a jak było u Was ?
Pilawianka
Poproszę o kciuki. Prosto z pracy trafiłam do szpitala z plamieniem. USG wygląda dobrze, beta też jutro kolejne i zobaczymy. Oby beta wzrosła. Boję się strasznie.
W pracy już wiedzą bo miałam być do 20 a po 15 oświadczyłam, że jestem w ciąży, plamię i jadę do szpitala.
Boję się ale wierzę, że będzie dobrze.
MamaJulki
CYTAT(Pilawianka @ Mon, 13 Apr 2015 - 21:16) *
Poproszę o kciuki. Prosto z pracy trafiłam do szpitala z plamieniem. USG wygląda dobrze, beta też jutro kolejne i zobaczymy. Oby beta wzrosła. Boję się strasznie.
W pracy już wiedzą bo miałam być do 20 a po 15 oświadczyłam, że jestem w ciąży, plamię i jadę do szpitala.
Boję się ale wierzę, że będzie dobrze.


Pilawianka trzymam kciuki !
Majka 82
Pilawianka- kochana, trzymam kciuki mocno mocno mocno! Bedzie dobrze. Musi byc. przytul.gif Wysylam mase ciazowych fliudkow i cieplych mysli!

U nas metoda "w sama owulacje" sprawdzila sie w 50 procentach icon_wink.gif Dwie proby, w owulacje, z pierwszej mamy uroczego Dawidka, teraz tez w owulacje, czekamy na Emilie icon_wink.gif

Moja lekarka tlumaczyla to tak, w owulacje jest rzeczywiscie tak, ze odrobine latwiej o chlopca. To tak jakby miec pojemnik a w nim 50 niebieskich i 50 rozowych pileczek. W dzien owulacji trzy-cztery rozowe zamieniamy na niebieskie i wtedy losujemy;) Szansa podnosi sie minimalnie, wiec praktycznie szanse na obydwie plci sa takie same.
Tigerek
Pilawianka, spokojnie, dobrze będzie icon_smile.gif - maleństwo się zagnieżdża i troszkę "nadgryzło" - pewnie nic groźniejszego nie będzie!!! i tego się trzymamy icon_wink.gif

Ja dziś oblałam praktyczny na prawko i się dołuję icon_sad.gif
Pilawianka
Widziałam piękne, bijące serduszko. Jeśli do rana plamienia nie wrócą to z lekami wychodzę do domu.

Tigerek, który to był egzamin? Następnym razem zdasz, tylko daj wcześniej znać to potrzymamy kciuki.
MamaJulki
Pilawianka super wieści, cały dzień o Was myślałam icon_smile.gif
Tigerek
Pilawianka - no widzisz - wszystko ok icon_smile.gif

Pierwszy raz zdawałam icon_wink.gif a drugie podejście we wtorek od 14.00 icon_smile.gif
Pilawianka
Tigerek, już trzymam kciuki za wtorek icon_smile.gif Dasz radę, tylko się nie denerwuj.
Ja prawko na szczęście mam od prawie 11 lat, bez niego jak bez ręki.

Jestem już w domu. Byłam jeszcze dziś u swojej ginekolog. Mam 30 dni zwolnienia, więc pozostaje mi odpoczywanie. W między czasie jeszcze ślub icon_wink.gif
Agula9
Długo nie zaglądałam, a tu takie wieści.
Dziewczyny gratuluję i zdróweczka życzę dla Was i fasolek. ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
Mój M w pt wyjechał, czyli po staraniach, no chyba, że o czymś nie wiem, ale w 5 dc raczej nie było szans icon_sad.gif
Pilawianka
Agula szkoda icon_sad.gif Trudne takie życie na odległość.

Tigerku już teraz mocno trzymam kciuki. Powodzenia! Dasz radę icon_smile.gif
Tigerek
Niestety będzie podejście nr 3. W pracy straszliwa awantura była w którą mnie wplątano, prosto z pracy na przystanek, do WORDu autobusem, na dodatek mam dziś 2. dzień okresu więc jestm w ogóle zdekoncentrowana i jakaś rozbita więc się rozproszyłam i spanikowałam na placyku, który umiem perfekcyjnie. NO trudno, płakać nie będę icon_sad.gif
Pilawianka
Tigerku, widocznie do 3 razy sztuka. Przykro mi. Niestety nerwy są najgorszym wrogiem egzaminów.
Trzymam więc kciuki jeszcze mocniej za egzamin i za kolejny, oby owocny cykl.
EwiWawa
Witam! Mam na imię Ewa, jestem mamą prawie 6cio letniej Zuzi, mieszkam w Holandii i właśnie rozpoczęłam starania o drugie dziecko. Zajęło mi to trochę czasu żeby być gotową. Poltora miesiąca temu usunęłam spiralę więc boję się że trochę może być problemów z zajściem. Mam też smutne doswiadczenia z przeszłości. Całąpoprzednią ciążę przebylam na maluchach, dostałam tu mnóstwo porad i poznalam cudowne mamy. Tym razem więc również chciałabym prosić o przyjecie mnie do Waszej grupy. Pozdrawiam serdecznie
Tigerek
Witaj Ewuniu icon_smile.gif
Fiefiora
CYTAT(EwiWawa @ Sun, 03 May 2015 - 22:28) *
Witam! Mam na imię Ewa, jestem mamą prawie 6cio letniej Zuzi, mieszkam w Holandii i właśnie rozpoczęłam starania o drugie dziecko. Zajęło mi to trochę czasu żeby być gotową. Poltora miesiąca temu usunęłam spiralę więc boję się że trochę może być problemów z zajściem. Mam też smutne doswiadczenia z przeszłości. Całąpoprzednią ciążę przebylam na maluchach, dostałam tu mnóstwo porad i poznalam cudowne mamy. Tym razem więc również chciałabym prosić o przyjecie mnie do Waszej grupy. Pozdrawiam serdecznie


WoW!
Kogo widzÄ™!
Jak miło że się pojawiłaś!
Trzymam kciuki za owocne starania nad rodzeństwem dla Zuzi!
Tośka
CYTAT(Fiefiora @ Tue, 05 May 2015 - 23:33) *
WoW!
Kogo widzÄ™!
Jak miło że się pojawiłaś!
Trzymam kciuki za owocne starania nad rodzeństwem dla Zuzi!


Fief, a ja tu szybko wchodzę, bo już myślałam, że się starasz... icon_wink.gif
Visenna
A u mnie Dziewczyny dalej nic, starania i starania icon_wink.gif

Pozdrawiam gorÄ…co w ten brzydki dzionek icon_wink.gif
Fiefiora
CYTAT(Tośka @ Wed, 06 May 2015 - 11:14) *
Fief, a ja tu szybko wchodzę, bo już myślałam, że się starasz... icon_wink.gif


Mam nadzieję, że nadejdzie taki dzień... 43.gif
Tośka ale może Ty się tu zapiszesz? Chętnie pokibicuję icon_smile.gif
Tośka
CYTAT(Fiefiora @ Wed, 06 May 2015 - 21:48) *
Mam nadzieję, że nadejdzie taki dzień... 43.gif
Tośka ale może Ty się tu zapiszesz? Chętnie pokibicuję icon_smile.gif


Nie, nie, podziękuę, póki Marcycha jest diabłem wcielonym icon_wink.gif
EwiWawa
CYTAT(Fiefiora @ Tue, 05 May 2015 - 21:33) *
WoW!
Kogo widzÄ™!
Jak miło że się pojawiłaś!
Trzymam kciuki za owocne starania nad rodzeństwem dla Zuzi!


Witaj Fiefiora icon_smile.gif Troche czasu minelo icon_smile.gif
EwiWawa
CYTAT(Tigerek @ Tue, 05 May 2015 - 16:06) *
Witaj Ewuniu icon_smile.gif


Witaj icon_smile.gif Jak malo osob tak pieknie moje imie zdrabnia icon_biggrin.gif chyba juz stara jestem hehe
kuna87
Chyba zrobię tu do Was kolejne nieśmiałe podejście...
Niestety nie zawsze mam czas zaglądać.
Z mężem staramy się już prawie rok...
w przyszłym tygodniu mamy pierwszą wizytę w klinice leczenia niepłodności.
Przede wszystkim wygrała chęć zmiany lekarza...
Przez ten czas mam wrażenie że moja gin nic nie zrobiła.
podejrzenie PCOS a nawet jakiś dodatkowych badań nie zrobiła...
Visenna
Witam Was dziewczyny!!!

Dawno mnie tu nie było!

Jak może wiecie, a jak nie to się zaraz dowiecie. Z moim Facetem staramy się ponad 6 lat. Ponad 2 lata intensywnych badań, leki i nie zbyt przyjemne HSG i cała reszta. Sex na zawołanie, a tu nic. Całkowicie straciłam nadzieję. Aż do dziś...

Dziś mam 5 dzień kiedy @ się spóźnia. Rano nie wytrzymałam i zrobiłam test. Od razu zobaczyłam 2 kreski. Byłam u lekarza, stwierdził, że poczekamy do 8 czerwca i wtedy zrobimy USG i posłuchamy też jak serduszko bije. No rzecz jasna pod warunkiem, że wszystko dobrze pójdzie icon_smile.gif

Trzymajcie kciuki!!!
Pilawianka
Cudowne wieści icon_smile.gif Trzymam mocno kciuki za nudną, bezproblemową ciążę.
Visenna
Nie dziękuję.

Nie mniej teraz wiem, że zawsze trzeba mieć do końca nadzieję icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.