To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

luty 2002

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Jolka2800
Czesc. Jestem tu nową mamą . Mam synka Adasia, który ma skończone 5 lat. Jutro kończy tez przedszkole od września do zerówki ale jeszcze tylko rok i do szkoły. Boje sie co to będzie jak on do szkoły pójdzie. Jest mądry i średnio na jeża grzecznym chłopczykiem ale jest bardzo uparty po swoim ojcu. Mam też dwójkę dzieci oprócz niego z pierwszego małżeństwa tzn. Olivierka 2 lata i Hania 8 miesięcy a teraz jestem w drugim związku bo były mnie zdradził i szansy nie dostał kolejnej . Myślę ze przyjmiecie mnie do swego grona. Pozdrawiam icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Jolka2800
Sorry za dwa posty niechcący mi wysłały
anula23
Hej icon_smile.gif
To Wasze maluchy juz do zerowki pojda? moja Izulka najpierw byla w grupie maluchow, teraz młodszaków a od września do średniakow, dopiero w kolejnym roku zostanie starszakiem..... icon_neutral.gif
dumiczowa
Mój pięciolatek we wrześniu idzie do starszaków a dopiero za rok do zerówki. A aktualnie mamy gips na prawej ręce icon_smile.gif To wynik szaleństwa na placu zabaw. Ale znosi chłopinka niedogodności ze spokojem, juz nawet obsługuje klawiature lewą ręka, a wczoraj lepił z plasteliny i rysował lewą, daje rade chłopak icon_smile.gif

pozdrawiam wszytkie rybki i wodników z 2002 icon_smile.gif
Jolka2800
Cześć co słychać u was?? jak dzionek minął?? U nas znowu kiepsko , bo Olivier nadal chory. Rano miał 38 stopni gorączki,dałam mu ibufen i przeszła na 8 godzin, około drugiej znowu gorączka dałam mu i przeszła i tak ma co osiem godzin z nim.Wkurzyłam sie i powiedziałam sobie ze idę do lekarza i niech mu daje antybiotyk może mu przejdzie wkońcu bo on już na dwór chce iść jak widzi ze Adaś z Pawłem wychodzi. Adaś dzisiaj cały dzień na dworze spędził wiec jedynie z nim spokój, a Hania tez wydziwiała dzisiaj nic jeść nie chciała wogóle,ale to chyba przez ząbki. Wasze dzieci krzyczą jak im myjecie głowy?? Jak u was z jedzeniem dużo dzieci jędza bo moja Hania ma dni co nic nie je tak jak dzisiaj i dni co je ale mało i nie wiem co z tym robić??Na tym kończę swój post i papa do zobaczenia w przyszłości. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
Potwora
Maksowi rusza się ząb!!!! Dolna jedynka. Wkrótce, razem z awansem do starszaków, poszerzy grono szczerbatych 06.gif

Dumi - jakby Maks zobaczył taki gips na ręce kolegi - pewnie też by chciał icon_wink.gif już ja znam tego chłopinę.
Jolka2800
Cześć co słychać u was?? jak dzionek minął?? U nas już o wiele lepiej . Byłam z Olivierem u lekarza i dzisiaj już nie miał gorączki i lekarz powiedział ze wszystko już okey jest i ze na dwór już może wychodzić ale nie może sie forsować. Adaś tez grzeczny i mam nowinę mojej Hannie kolejny ząbek wyszedł już 4 i skończyła dzisiaj 9 mieszków.Wasze maleństwa krzyczą jak im myjecie głowę w wannie??? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
dumiczowa
CYTAT(Ola Fisia @ czw, 28 cze 2007 - 16:59) *
Maksowi rusza się ząb!!!! Dolna jedynka. Wkrótce, razem z awansem do starszaków, poszerzy grono szczerbatych 06.gif



Ojej to juz? Ola szykuj kasę na wypłatę icon_wink.gif

CYTAT(Ola Fisia @ czw, 28 cze 2007 - 16:59) *
Dumi - jakby Maks zobaczył taki gips na ręce kolegi - pewnie też by chciał icon_wink.gif już ja znam tego chłopinę.



icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

pozdrowienia
dumiczowa
CYTAT(Jolka2800 @ piÄ…, 29 cze 2007 - 00:08) *
.A właśnie zastanawiam sie czy was opuścić czy nie bo z jednej strony fajnie mi sie z wami posty pisze olcia a z drugiej nie pasuje do tego wątku bo nie mam do 25 lat wiec chyba jednak nie mogę z wami klikać bo wiekowo należę do wątku od 25 do 30 lat bo mam już 28 lat i niedługo już ślub drugi będę brała wiecie jak sie ciesze z tego powodu. pozdrawiam i papa do kolejnego zobaczenia.icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif


GratulujÄ™ ale kompletnie nie wiem o co Ci chodzi z tym wiekeim icon_question.gif 10.gif

pozdr
Jolka2800
Cześć jak tam u was?? U nas dobrze, wczoraj nie pisałam bo wróciłam bardzo zmęczona z zoo i odrazu położyłam dzieci poczytałam was i sama położyłam sie spać. Ślub coraz bliżej jeszcze tylko 6 dni i już będziemy małżeństwem.A u nas dzisiaj Adaś był grzeczniutki i Olivier tez a Hania spadła z łózka naszego ale na szczęście nic jej sie nie stało tylko było duzo płaczu. Jaka macie pogodę?? U nas dzisiaj cały dzień padało i wogóle nie mogłam wyjść z dziećmi wiec dzień był spędzony w domku. Wracając jeszcze do tego zoo to dzieciaczkom sie bardzo podobało mimo ze już i tak nie raz były a Hania była zachwycona. Mieliśmy iść na obiad do pizzerii w której pracuje kuzynka ale ona nie pracowała wczoraj i poszliśmy do nas do pasażu grunwaldzkiego do sphinxa ale czekaliśmy godzinę i już nie wytrzymaliśmy narobiliśmy ambarasu i poszliśmy z dziećmi do macdolanda i tam dostaliśmy jedzenie w 10 minut a potem pojechaliśmy na Bielany na zakupy i tak zminał nam cały dzionek. Sorry ale z tym wiekiem to pomyłka.Na tym kończę i papa do zobaczenia w przyszłości. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
anula23
Ja mam pytanie, jak duże sa Wasze dzieci, moja Izulka wazy 16 kg.... strasznie wymysla przy jedzeniu, juz sama nie wiem co mam robic ze miala wiekszy apatyt i nie marudzila tyle
Teraz chodzi jeszcze do przedszkola, a panie w przedszkolu nie maja wpływu na to jak dzieci jedza, dopiero w sierpniu bedzie miec wakacje, to moze moja mama jakos ja przekona do systematycznego jedzenia icon_wink.gif
Artola
Czy tu jeszcze ktoÅ› zaglÄ…da????? 32.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.