To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Muchobór wielki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
cambo
witam wszystkich muchoborzan ! ( nie wiem czy to tak sie pisze)

Już w krotce ja i moja rodzinka będziemy waszymi sąsiadami !
Jak siÄ™ zycje na muchoborze rodzicom ?

Czy macie w okolicy jakiś żłobek który mogłybyście polecić ?
byłbym wdzięczny za odpowiedź i pomoc icon_wink.gif

jeszcze raz witam !

pzdr

kamil
Anns
Witamy, witamy
Mnóstwo tu młodych małżeństw również z dziećmi więc znajomych Wam nie braknie
mój mąż mówi czasami że ruch wózkowy jest niczym na autostradzie icon_wink.gif
A w którym miejscu będziecie mieszkać?
Odezwijcie się jak już będziecie u nas z przyjemnością wybiorę się z wami na spacerek po okolicy
pzdr
ania i kamilek
Anns
Żłobek jest na Nowym Dworze ale czy dobry tego nie wiem...
Misqowa Ania
Hej cambo.. witamy w naszym gronie.. ostatnio nieco mniej rozgadanym..

co do żłobka - niestety nie mam pojęcia jak to jest w naszym rejonie..

a żyje się całkiem całkiem nieźle.. chociaż moim marzeniem to jest śliczny domek z ogródkiem wokoło..
cambo
o... jak super ze to forum jeszcze żyje

Dziekujemy za miłe powitanie icon_wink.gif
Narazie mieszkamy na Jagodnie - osiedlu pełnym młodych ludzi gdzie władzie również przejęła mafia wózkowa;-)

po waszej odp. chyba będzie nam łatiej się przenieść wiedząc że tam też są "tacy jak my " icon_wink.gif

dokładnie bedziemy mieszkać na ul.Zagony ...ale w jakiej to części muchoboru jest to niestety nie wiem icon_wink.gif

A jak wam siÄ™ zyje na muchoborze?

pozdrawiam

Kamil

a oto moja córa :

Anns
Z Zagony do autostrady wózkowej jest kawałek ale nie duży. Żyje się "korkowo" ale jak już nam piękną, szeroką droge zrobią to będzie coś icon_smile.gif
Ile lat ma córcia? Pracujecie? Czy może będziecie mogli wybierać się z nami na południowe spacerki? Kiedy się przeprowadzacie?
pzdr
Anns
Nie ile lat a oczywiście ile miesięcy icon_lol.gif
wroc
no ja też witam:) po sąsiedzku
Dziewczyny - Lunarex chyba już kończy urlopowanie, wiec zmówimy się??
cambo
hej hej !

Z tego co widziaÅ‚em to rzeczywiÅ›cie korkowo na tym muchoborze ale jest i dobra wiadomość – nie tylko na muchoborze ! wiec wielkiej różnicy nie poczujemy.
Poprzednie zdjecie Hani było zrobione jak miała 2 miesiące.. teraz juz ma prawie 9 !

My, niestety pracujemy... innego wyjÅ›cia nie ma, ja od 8 – 18 , żona ma troszkÄ™ lepiej 4 dni w tygodniu od 15-21 – wiÄ™c na pewno siÄ™ doÅ‚Ä…czy do waszej mafii – o ile jÄ… przyjmiecie icon_wink.gif

Przeprowadzamy sie na poczÄ…tku roku...luty – może marzec, wiec widzimy siÄ™ na wiosnÄ™ !

Pozdrawiam

Kamil

a to najnowsze zdjęcia mojego dzieła ( zarówno fotki jak i obiekt icon_wink.gif )




lunarex
Hej witajcie moje mile.Juz wrocolismy!!!!Chwilowo mam mnostwo pracy bo musze sie rozpakowac,poprac,poprasowac i jutro wieczorkiem bede miala czas po 20 wiec moze jakos zorganizuje nastepny tydzien i sie w koncu spotkamy.Napewno odpada wtorek i piatek al reszte zobaczymy.
Kurcze jak ten urlop nam zlecial.A tesknilysice chociaz troszke za nami?????
Anns
tyci, tyci icon_lol.gif
ja ma cały przyszły tydzień wolny, czekam na propozycje
Misqowa Ania
u mnie z czasem róznie bywa.. jak by co to postaram sie dopasować icon_smile.gif

combo - cudne dziewczę Ci wyszło icon_wink.gif

lunarex - witaj po wakacjach.. gdzie wczasowałaś??
lunarex
cambo witaj.
Misqowa Ania bylismy w Sulistrowicach na urlopie.Tesc ma tam dzialke i stoja tam 3 przyczepy kempingowe i sobie w jednej mieszkalismy.Bylo swietnie,pogoda dopisala.
Moze ktoregos dnia w kleje pare zdjec.
A wiec moje mile mam propozycje.Pakujcie sie i przyjedzcie do mnie w srode albo czwartek jak Wam bardziej pasuje.
Czekam na propozycje co do dnia,pogoda nie gra roli,bo albo posiedzimy w domu albo na dworze.Bardzo prosze o konkretne odpowiedzi.
lunarex
Mojemu malemu ida zeby i to 2 naraz,ma plesniawke i znowu marudzi.Kurcze potrzebuje sie troche oderwac wiec nie robcie zartow i przyjedzcie do nas.
Anns
Jak dla mnie nie ma problemu
Pasuje i wtorek i środa
monga
Ja z chęcią dołączę czy to w środę czy czwartek, tyle że ja najwcześniej mogłabym przybyć po 17, czyli trochę późno icon_confused.gif
lunarex
Wiec moje mile usalamy sroda.I basta.A kotra godzina Wam pasuje ,bo mi caly dzien.Nie chce slyszec odmowy zrobie jakies ciacho,do tego kawusie albo herbatke i moze cos mocniejszego?
Misqowa Ania bedziesz?
Anns ty napewno mnie nie zawiedziesz!!!
Wrocławianka a Ty kobieto co sie nie odzywasz?Bedziesz?
cambo oczywiscie ze czekamy i na Ciebie
monga z Toba tez chetnie sie spotkamy.Choc powiem szczerze ze nie wiem ktora godzine wymysla dziewczyny.
Anita.W a co zToba dasz rade?W koncu mieszkasz najblizej wiec moze cos wymyslisz?Moze po Was podjade???
Czekam na Was.
Misqowa Ania
postaram się - ale to zalezy od godziny.. i czy będe miała jak się do Ciebie dostać.. jakies autko by sie przydało..
Anns
Będziemy siedzieć na dworze czy w domku? Bo to ma duże dla nas znaczenie icon_biggrin.gif
lunarex
Anns to wszystko zalezy od pogody bo widze ze sie cos popsula,jesli bedzie ladnie mozemy na dworze a jesli bedzie brzydko no to w domu.

TO KTORA GODZINA?????
Anns
12?
Anns
12 icon_question.gif
10 icon_question.gif
Misqowa Ania
ja na 10 w żadnym wypadku nie dam rady..
Misqowa Ania
ale z drugiej strony nie wiem czy wogóle będe mogła.. więc się umawiajcie a ja najwyżej jakoś spróbuję się dopasować..
Anns
12 czy jeszcze później?
Misqowa Ania
jak dla mnie 12 to bardziej rozsądna godzina.. zwykle rano mam sporo do zrobienia a wstajemy z Kubusiem ok 9.00-9.30.. tylko u mnie jest problem jak dojechać do lunarex - brak transportu icon_sad.gif nie mam komu auta buchnąć..
Anns
WOW
Chciałabym tyle spać icon_sad.gif
Moge zabrać dwie osoby ale wózka raczej nie zmieszczę
Misqowa Ania
tzn - my budzimy się ok.8.. 8.30 Kubus je sniadanko ale zanim się z łóżka zwleczemy to jest 9.00-9.30..

hmm - byłoby fajnie jak byś mogła nas zabrać.. ale w sumie to czy wózek nam będzie porzebny??

lunarex musiałaby się wypowiedzieć.. coś Jej nie widać icon_smile.gif
wroc
Ja też wolę 12, no i nie mam pojecia jak tam dojechać i gdzie. W tym tygodniu mam gosci, wiec nie obiecuje, że przyjadę, ale wstepnie sie umawiam:). A może razem autobusem pojedziemy? .. będzie raxniej. Spróbuje jeszcze mojego faceta nakręcic, aby mnie podrzucił - tylko to zalezy, gdzie bedzie w tym dniu.... gdybym nakręciła faceta, to chyba możemy Cię zabrać Ania, bo mamy dość spory samochód - pogadam z nim i jutro dam znać.
lunarex
Przeprasam ze sie nie odzywalam ale wczoraj mielismy taka niespodziewana imprezka z tancami.
Mi pasuje o 12,wozki chyba Wam nie beda potrzebne .Ja jeden mam a jak cos to bedziemy wozic na zmiane no chyba ze jakis uda sie wcisnac do auta.
To jest moj adres ul.Jerzmanowska 78.Do mnie jedzie autobus 609.Nie przestraszcie sie bo to troszke zadupie.Jak chcecie to na pw wysle Wam telefon.
Czekam na Was z utesknieniem.Wiec jutro biore sie do roboty i ukleje jakies ciacho.
wroc
A który to przystanek od krzyżówki?
Anns
mam 3 miejsca w autku...
Misqowa Ania
Anns - ja bym się chętnie zabrała.. bez wózka oczywiście.. tylko czy mogłabys podjechać po mnie na Buczacką??
lunarex
Ciasto sie juz piecze.Czekam na Was.
Od krzyzowki jest 6 przystankow potem moga byc 3 na zadanie ale nie zawsze sie zatrzymuje(jedzie przez pola i mija cmetarz).Wjerzdza sie do wioski i na tym sie juz wysiada.
Moja chata stoi przy basenie przeciw pozarowym taki duzy szary dom,wejscie bramkom na podworka i zapraszam na gore.Chyba wyjde po Was bo po tych moich schodach strach wchodzic bo sa takie strome.
No to do zobaczenia.Jak cos to bede zagladac i sledzic jak bedziecie mialy jakies pytania.
Misqowa Ania
A jakie ciasto czeka icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif bo ja łakomczuch jestem na ciasta icon_smile.gif tyle ze ja chciałabym prosić Anns żeby mnie zabrała z Kubusiem tylko że się nie odzywa na forum i nie wiem na czym stoję..
lunarex
Misqowa Ania ja mam do ANNS numer jak chcesz to wysle Ci na pw to sie z nia skontaktujesz!
A ciasto mam nadzieje ze wyszlo dobre bo bylam juz tak padnieta za szok.Lece sprawdzic jak wyszlo bo jak cos to musze cos wymyslic innego.


Jestem caly czas przy kompie wiec jesli macie pytanka albo cos chcecie wiedziec to bede .
Anns
Zabiorę Cię z domku tylko wyślij na priv numer - jak będę pod domem zadzwonię
niestety mogębyć tylko do ok. 15 - dzisiaj mamy szczepienie
Misqowa Ania
lunarex - ok to czekam na numer do Anns to siÄ™ z nia skontaktujÄ™..
lunarex
no widze ze sie Anns odezawal.No to super.Czekam na Was.
WROCLAWIANKA a coz Toba?
Anns
Aniu Misqowa o której mam być??
Misqowa Ania
jeśli lunarex nie ma nic przeciwko to mozemy pojawić się nawet trochę wcześniej i ja postaram sie wyrobić na 11tą... co Wy na to dziewczyny icon_question.gif
lunarex
no spokojnie mozecie byc wczesniej,mi to wogole nie przeszkadza.
Anns
czyli o 11 na buczackiej
lunarex
to co o ktorej bedziecie????
Misqowa Ania
to ja wcinam śniadanko.. jakas tapeta na twarz i na +/- 11 bede gotowa
lunarex
no to dobrze.A z buczackiej mozecie jechac ta droga z plyt kolo dzielek i dojedziecie do granicznej to nie bedziecie musialy pchac sie w ten korek na minskiej.a jak juz wjedziecie na moja wioske to zaraz po lewej stronie jest basen przeciw pozarowy i to jest ten szary dom.
Misqowa Ania
ok powinnam wiedziec jak dojechac.. jerzmanowska ile?? 78??
lunarex
tak 78
lunarex
tak 78
Misqowa Ania
lunarex - mój mail to: anna.sumarowska@wp.pl .. poprosze o fotki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.