To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Muchobór wielki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Misqowa Ania
ja myślę, że spotkanie to z rana tak jak ostatnio ok.11tej..

a pracować będe chyba 8-16 albo 9-17 - wolę tą pierwszą opcję.. a w pracy ludzi lubię tylko że przez ten rok co mnie nie bylo to nastąpiło baaardzo duuuużo zmian...
Anita.W
Super mi tez tak ok. 11 najbardziej odpowiada icon_smile.gif . Kacper popoludniami to juz bardziej marudny jest.

Ja sie nie wypowiem jesli chodzi o prace bo z Kuba siedzialam w domu 4 lata i z Kacperkiem tez zapowiada sie ze bede siedziec. Jak bym miala wybierac praca czy to siedzenie to chyba bym to siedzenie wybrala bo ja za miekka jestem. ALe wiadomo zyc za cos trzeba a dzieci wymagania maja wink.gif
lunarex
no to super.Czekam na Was w srode o 11.Wezcie ze soba dobre humory no i oczywiscie dzieciaczki.
A gdzie sie podziewa nasza Anns ????????????
Anita.W
Tylko ja poprosze o adres, bo inaczej moge nie dojechac icon_wink.gif
lunarex
Anita.W napisalam na pw.
A co z reszta kobitek.Bedziecie????
Anns
Ja nie wiem nie wiem nie wiem
Jestem zawalona po uszy robotÄ…
A do tego nie będę miała autka w środę
Od soboty zaczynam weekendowe szkolenie (sama się zapisałam - głupia)
Aniu Misqowa jedziesz autkiem czy autobusem - jakim, skąd, o której???
Kurcze zrobię wszystko żeby sie spotkać
Anita.W
Dzieki za adres icon_wink.gif
Misqowa Ania
No własnie ja pomyślałam ze może spotkałybyśmy sie u mnie icon_smile.gif co Wy na to?? więcej jest nas z naszej okolicy.. icon_wink.gif i ja tez mobilna niestety nie będę w środę icon_sad.gif
Anns
Właściwie pomyślałam o tym samym
tzn. nie zupełnie
pomyślałam że może u mnie icon_lol.gif
Misqowa Ania
no to ostatecznie na czym stoimy??

wiecie jak pójde do pracy to mnie to juz pewnie wogóle w domku nie odwiedzicie icon_sad.gif więc może jednak u mnie - co Wy na to??
Anns
Ok,
u mnie następnym razem icon_smile.gif
lunarex
no to ja sie dostosuje.Podajcie adres i godzine i my bedziemy,tylko ze chyba winka nie bede mogla sie napic.pijak.gif
Anita.W jak cos to sie dogadamy i pojedziemy jednym autem. 02.gif
Anita.W
Oooo zmiana miejsca spotkania. Czyli gdzie to spotkanie bedzie?
Dziewczyny a macie duzo miejsca na pelzajace niemowlaki? icon_lol.gif
Lunarex, no nie ma problemu ja mam auto 7 osobowe wink.gif .
Anns
Tym razem ja będę piła winko icon_lol.gif
wroc
Cieszę sie, ze nastapiła zmiana miejsca:)... zawsze to bliżej, a moja J ostatnio maruda, wiec szybciej będzie można sie ewakuować.
Oczywiscie moze być i u mnie - ja mam dużo miejsca do pełzania, bo mieszkanie prawie puste:).
Mi środa o 11 pasuje
Misqowa Ania
U mnie do pełzania z miejscem to tak średnio ale coś poprzesuwam i bedzie OK..

Adres podaję oficjalnie tu.. bo privy też są przez moderatorów czytane także wszystko wszędzie jawne i cenzurowane..

Czyli zapraszam do mnie ul....

Nic nie piszecie to adres podam jak sie już pojawicie icon_smile.gif
lunarex
Ja juz adres mam
ANITA.W bardzo cie prosze podjedz po nas.
Anita.W
CYTAT(lunarex)
Ja juz adres mam
ANITA.W bardzo cie prosze podjedz po nas.

ok

Kacperek dostal katarek ale to pewnie od zebow. To moge przyjechac??
Misqowa Ania
jasne
lunarex
no to my czekamy na Anite i sie do Was wybieramy.
Tylko kurcze moj maly od wczoraj ma mega rozwolnienie wiec wezme ceratke zeby nie obrobił wszystkiego,bo w nocy 3 razy łózeczko przebierałam.
Anns
Właśnie wróciłam od lekarza icon_sad.gif
Kamiś płakał wczoraj pół wieczoru i pół nocy
dziś miał gorączkę i pobiegliśmy do lekarza
no i niestety nie będzie nas u Was...
Kurcze a tak bardzo chciałam i czekałam
Proszę szanowne grono koleżanek o wyznaczenie kolejnego terminu spotkania na przyszły tydzień
icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
wroc
no to może u mnie w tym przyszłym tygodniu, bo ja też odpadam....
Powód - brak sił witalnych:(
Anita.W
CYTAT(lunarex)
no to my czekamy na Anite i sie do Was wybieramy.
Tylko kurcze moj maly od wczoraj ma mega rozwolnienie wiec wezme ceratke zeby nie obrobił wszystkiego,bo w nocy 3 razy łózeczko przebierałam.


Taaak, mam nadzieje ze to jakas niestrawnosc a nie ta jelitowka.

Kacperek dosaje jablko o 10 i jak zje to sie wyszykujemy i przyjedziemy do ciebie. Tylko ze ja samochodem jezdze od ok. 2 tyg. wiec bedziesz mi musiala pomagac icon_biggrin.gif
Anita.W
CYTAT(Wrocławianka)
no to może u mnie w tym przyszłym tygodniu, bo ja też odpadam....
Powód - brak sił witalnych:(


O rany a co to za powod?? Dalej zbieraj sie i na spotkanko przyjdz.
Misqowa Ania
No ja czekam.. kto może to zapraszam icon_smile.gif
Anita.W
Aniu zrobilas taki pyszny jablecznik ze Kuba jak sie dosiadl to zjadl sam wszystkie kawalki ktorymi poczestowalam sie na wynos.

Jak wasze maluchy po spotkaniu?

Moj byl okropny, tak sie darl ze sie nie moglam doczekac kiedy maz z pracy wroci. Jakis stan podgoraczkowy mial ale dzisiaj juz bylo ok.

Bylo bardzo milo i dziekuje za spotkanko icon_smile.gif
Anns
icon_cry.gif
Poproszę powtórkę jak tylko dojdziemy do zdrowia
Kamil bradzo chory ale ma to swoje dobre strony- wczoraj pół dnia spał icon_lol.gif
Uprzejmie aczkolwiek stanowczo proszę o wyznaczenie kolejnego terminu spotkania i jednocześnie zapraszam do siebie
p.s. nigdy nie piekłam jabłecznika icon_sad.gif
ale może sklece coś innego
wroc
Anns a co jest Kamilowi?
Anns
Jakieś paskudne przeziębienie ale doszedł już do siebie.
Ponawiam propozycjÄ™ - zapraszam
lunarex
No Natan tez mial swoje 2 dni słabosci,ale juz jest dobrze.
Co do spotkania to my zawsze jestesmy chetni,choc we wtorek juz sie umowiłam wiec jak dla mnie to we wtorek nie moge.
A tak wogóle to najpierw niech Kamilek wraca do zdrowia a potem bedziemy sie umawiac.
Pozdrawiamy.papa
Anita.W
My odpadamy w tym tygodniu. Wszyscy mamy tego rotawirusa czy jak go tam zwa. Kuba najbardziej cierpiacy. Kacperek nic jesc nie chce ani pic a musza chlopaki pic bo mi sie odwodnia icon_sad.gif . A ja przechodze to dosc lagodnie bez wymiotow i rozwolnienia jedynie temperatura i nudnosci ale wszyscy mamy scisla diete.

A mieslismy isc dzisiaj na mikolajki icon_sad.gif
lunarex
Anita tak mi przykro bo to napewno przez Natana!Naprawde ja byłam przekonana ze on to po tej cebuli,ale na drugi dzien to i mój maz miał rozwolnienie i goraczke wiec to raczej nie cebula!!
A powiedz mi co robisz,albo co dajesz Kacperkowi zeby nie mial rozwolnienia??Natanowi przez jeden dzien było juz dobrze a teraz znowu ma rozwolnienie i rano mi wymiotowalPrzepraszam ,naprawde mi przykro.
Anns
Lunarex proponujÄ™ Nifuroksazyd - niestety na receptÄ™ ale jak poprosisz to sprzedajÄ… bez
U nas znowu praca praca praca
Zapisałam się też na szkolenie (2m-ce) audytor wewnetrzny i...
w mojej grupie jest: komornik, burmistrz, skarbnik, dwóch radców prawnych
i 2 księgowe icon_lol.gif
czasu ciagle mało
lunarex
Anns no to kobieto,znowu nie bedziesz miała czasu sie z nami spotkac!
A czy to lekarstwo nadaje sie dla malego?bo tak w rzeczyistosci to mi nic nie jest,mezowi juz terz przeszło,tylko mały ma jeszcze takie bardzo luzna kupki.No ale i tak juz jest lepiej.
No to moja droga od kiedy idziesz na ten kurs?a moze jeszcze znajdziesz chwile zeby sie z nami spotkac na ploteczki?A ja Kamilek?
Anns
Nifuroksazyd jest dla dzieci - ja dostałam jak Kamil miał jelitówkę (to lek na biegunki i wymioty)
Szkolenie zaczęłam, ale to tylko weekendy więc spotkać się mogę w tygodniu
Anita.W
Tak, ten syrop co Anns poleca jest dobry. Kuba go wlasnie pije. Kacperek nic nie dostaje jemu wystarczyla dieta marchewkowo-ryzowa no i moja dieta i on tez z cyca wyssysa sobie przeciwciala. Kacperek to wlasciwie najlepiej z nas wszystkich wyglada icon_wink.gif . Teraz najgorzej to maz wyglada, dostal 3 dni zwolnienia. Ta jelitowka to szybko przechodzi ale trzeba uwazac aby sie nie odwodnic. Nasz lekarz poleca picie zwyklej herbaty z cukrem.
goh
[post edytowany przez administratora]
agnes987
cześć dziewczyny, że tak odświeżę temat, może ktoraś się jeszcze ostala icon_wink.gif szukam lekarza ginekologa z wrocławia, niedawno się przeprowadziłam i szukam kogoś sprawdzonego, bd wdzieczna za info icon_smile.gif))))))))))
basia143
ooo proszę jak fajnie że tu ktoś jeszcze zagląda icon_smile.gif
no ja ci powiem że ja akurat to chodzę do dra Tomasza Michalika i moim zdaniem to bardzo fajny lekarz, godny polecenia, możesz sobie ogarnąć jego stronę https://ginekolog-michalik.pl/ masz całe potrzebne info
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.