To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Muchobór wielki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Misqowa Ania
a moj tak juz 2 miesiące z rzedu.. a ja wyglądam jak straszydło przez to.. tylko na polu postawic i ptaki odstraszać..
Anns
o widzę że nie jestem sama
mój ostatnio sie troszkę uspokoił (tfu tfu tfu) ale popisy też dawał
fajnie będą sobie ryczały w czwóreczke a mamy nic sobie z tego nie robiąc będą plotkowały icon_twisted.gif
Aniu możemy umówić sie troszkę bliżej bo chcąc nie chcą musisz przejść koło mojego domku - może pod Armaluxem o 10?
Misqowa Ania
no może uda Ci się mnie namówić.. jeszcze zobaczymy jak z pogodą bedzie jutro.. no i musimy szykowac sie do wyjazdu (w piatek albo sobotke startujemy) a nic nie gotowe.. a z Kubą wszystko trwa 2 razy dłużej.. a ze wyjazd az nad morze i to do przyczepy campingowej wiec lepiej zabrać wszystko co niezbędne..
wroc
Aniu wierzę, ze jest ciężko - bo ja moja wyje pół dnia ja jestem cała spocona i wkur.... na maksa. No ale Tobie też się należy przyjemność.
A każda mam jest piękna, wiec nie przejmuj się. Chodź z nami.
A jak będzie płakać - cóż - każda z nas to rozumie icon_biggrin.gif
wroc
jak będzie padać to nie pójdziemy - chyba icon_biggrin.gif A z tym morzem to zazdroszczę, ja sobioe wakacje odpuściłam w tym roku - tata miał urlop, jak małą sie urodziła, teraz już nie dostanie, zreszta ona chyba za mała.
Misqowa Ania
my juz 2 lata nie bylismy na wakacjach więc teraz postanowilismy pojechac i to nad morze.. trasa długa ale cóż - zaryzykujemy icon_smile.gif
aj80
Widzę, że są tu też mamy z okolic Muchoboru Wielkiego, ja jestem z Małego, mogę się dołączyć do wątku? Jestem nowa na tym forum.
wroc
jasne, ze możesz - witaj - ja z Nowego Dworu:)
lunarex
witaj AJ80.Moze dolaczysz do nas jutro?
no to co widzimy sie jutro!!Mam nadzieje ze nie bedzie padalo,bo nie moge doczekac sie spotkania.
aj80
Widzę, że umawiacie się wcześnie, a ja niestety pracuję icon_sad.gif No i Grześ tymczasowo wybył do Zielonej Góry.
Misqowa Ania
OK to ja będę icon_smile.gif oczywiście jesli pogoda dopisze..

Anns - 10.00 pod armaluxem icon_smile.gif i lecimy na mostek icon_smile.gif jeszcze kupie jakies owocki po drodze i cos do picia..
Misqowa Ania
UPSSS... właśnie się rozpadało...
Anns
Oby przeschło do jutra icon_sad.gif
Do zobaczenia
lunarex
No ja tez mam nadzieje ze do rana sie wypada i bedzie jutro fajnie.
Misqowa Ania
juz po deszczu...
Anns
Czy w zaistniałych okolicznościach przyrody spotkanie jest wciąż aktualne??
Misqowa Ania
ja właśnie chciałam o to samo zapytać.. bo mokro jest strasznie..
lunarex
No jak uwazacie?spotykamy sie?Moj maly dzisiaj daje mi w kosc cholernik.Ja moge przyjsc bo w domu zwar[użytkownik x].Wiec do Was nalezy decyzja.Czekam na szybka odpowiedz
Anns
Więc do zobaczenia ok. 10.15
lunarex
My bedziemy napewno.
wroc
ja też sie szykuję -kurcze teraz śpi jak zabita, a na 10 wypada karmienie:(
Misqowa Ania
ok to ja tez się zbieram.. moge się chwilkę spóźnić, bo mały robi dżez od rana..

ale z piknikowania raczej nici, bo mokro na trawie..

a u mnie karmienie ok. 10.30
aj80
Bawcie siÄ™ dobrze i zdajcie relacjÄ™ icon_smile.gif
wroc
dziewczyny - mam nadzieje, że wyślecie mi jakieś zdjecia- adres to adjul@wp.pl
lunarex
ej laski zyjecie?
Misqowa Ania
ja żyję tylko szykuję się do wyjazdu, a Kubuś nieznośny jest więc wszystko trwa znacznie dłużej..

a co u Was??
wroc
jasne, ze żyjemy:) od środy mam siostrę z 6-latkiem w domu. Nawet miło mieć drugie dziecko do pomocy - takie duże - drzwii potrzyma, pranie ściągnie i non stop mówi do mojej Justynki. Ania pogode jak na wyjazd nad morze to masz kiepska - to pewnie nagroda za ten brak urlopu przez 3 lata wink.gif
lunarex
My tez a Natanem czekamy na gosci ,maja przyleciec w niedziele.A dzisiaj prawie caly dzien przespalismy,no i maly juz znowu spi.
Mam nadzieje ze nad morzem pogoda bedzie lepsza i chociaz raz sie popluskacie (oczywiscie zycze Wam wiecej takich ladnych dni).Jak wrocicie daj znac jak bylo.
Na tego grlila w srode nie poszlismy bo wylaczyli nam prad i nie mialam dostepu do kompa a adres byl wlasnie tam zapisany.Jak tylko znajde chwile to powysylam zdjecia.Pozdrawiam.
Mam nadzieje ze jeszcze kiedys uda nam sie spotkac.?
A powiedzcie tak szczerze!!!!chcecie sie jeszcze spotykac czy nie?
wroc
siostra wyjechała.
moje dziecię też sporo śpi - chłodniej może dlatego - wczoraj cały dzień - nawet wykompać nie zdążyoiśmy.
Ja mogę się spotkać - aly już nie w tym lesie - te owady mnie wykończyły icon_smile.gif Ale fakt dziury nieźle usypiały dzieciaki - nie to co nowodworskie chodniki.
No i lunarex prześlij mi zdjęcia - ja jedyna nie miałam aparatu icon_sad.gif
Anns
Anns


Anns




Anns
A teraz cos dla Lunarex

Anns
Wrocławianka sprawdzała który z "Kawalerów" bardziej pasuje do jej laleczki icon_wink.gif

Anns
Kiedy kolejne spotkanie???
wroc
zdjęcia są super Anns:) mama będzie tolerancyjna - sama pozwoli wybrać córci kawalera:)
Apropo spotkania to musi przestać padać - ja ostatni raz byłam na spacerku w czwartek:( czuję się jak kret. No i nie w tym czarnym strasznym lesie.
A czy ja mogę ściągnąć te zdjecia ze stronki Anns - bo chciałabym mieć w takim dużym formacie - lunarex Ty też zamieszczaj!!!!
wroc
Anns i wszystkiego naj.... dla Twojego synka - 3 miechy to już kawał chłopa:)
wroc
A i jeszcze coś - apropo kawalerów - to moja Justyna zdecydowanie jeszcze preferuje cyca - no i jeszcze chyba nie jest zainteresowana, bo aż zasnęła:)
lunarex
Witam laski.
Fotki swietne.
Ja za pare dnie tez wrzuce swoje ale teraz mam urwanie glowy i latam po lekarzach i do tego mam gosci w chacie i jeszcze tesc nazwozil mi tony jeblek i robie jak ta gospocha przetwory.Mam tony sloikow i musze to wszystko zrobic.Nawet niemam czasu posiedziec przed kompem.Jak tylko sie troche zluzuje zaraz wszystko nadrobie .Cierpliwosci jeszcze tylko pare dni.Pozdrawiam Was serdecznie i nie idzcie nigdzie bez nas.
Anns
My też zawaleni robotą
W niedzielÄ™ chrzciny
DziÅ› mycie okien, jutro zakupu, potem gotowanie, potem chrzciny a potem znowu sprzÄ…tanie icon_sad.gif
podobno od 15.08 ładna pogoda wraca więc moze wtedy
wroc
Lunarex - a kto chory? A ja mam luzik:) o ile przy mały brzdącu można mieć luzik
lunarex



lunarex



lunarex
Tu dziewczny sa fotki.A chora chyba ja jestem znaczy mam chyba anemie bo strasznie kreci mi sie w glowie i robilam badanie krwi i wieczorkiem beda wyniki to zobaczymy.
Anns zycze Wam powodzenia w chrzcinach ,my na szczescie mamy to juz za soba.
Malemu z tej okazji spokoju ducha , duzo milosci ,wesołego dziecinstwa i szczesliwego zycia .Sla ciocia Paulina i koles Natan.
Anita.W
No fajne fotki icon_biggrin.gif . Szkoda ze nie trafilyscie na spotkanie do mnie icon_sad.gif . Widze ze Kacperek bedzie mial fajnych kolegow i kolezanki icon_biggrin.gif
wroc
Anita jeszcze nic straconego:)
lunarex
Anita ja bardzo (do tej pory) zaluje ze ten cholerny prad mi wylaczyli.moze ktoregos razu umowimy sie w parku w zlotnikach?
Kurcze u nas ruch ja na dworcu jedni wyjerzdzaja a inni przyjerzdzaja juz niech te wakacje sie koncza bo ja zwariuje.
lunarex
Anns jak tam po chrzcinach?
Dziewczyny co sie nie odzywacie?Kurcze prawie codziennie pada i nie ma jak sie umowic.,ale moze przyjedziecie do mnie na kawke?
Anns
chrzciny się udały
ale jestem wyczerpana bo goscie gościli sie jeszcze do wczoraj - dziś odpoczywam
na spotkanie zawsze chętnie, muszę tylko wiedzieć dzień wcześniej żeby mężowi samochód zabrać icon_smile.gif
mała mam czasu więc odezwę się jeszcze wieczorkiem
pozdrawiam
wroc
no ja nie mam jak przyjechać:icon_sad.gif mąż mnie nie zawiezie, bo w pracy - a moze powtózymy spacerek ... u mnie na Nowym Dworze?icon_smile.gif
No chyba, że zabrałabym się z Anns (oczywiście bez wózków)
Ojjj ja też jestem zmęczona - bycie mama to ciężka praca:( Moja mała nie potrafi zasnąć bez noszenia, a ja nie mam serca ją oduczyć:(icon_sad.gificon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.