To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Piernikowe pogaduchy o maluchach i nie tylko :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62
Jania
aniołku Filipek jak zwykle uroczy, w ubraniu jakos inaczej wygląda hihi

co do podskoków i godziny to ja się dostosuje 06.gif
grabinko a z kretem to Meggi ma doświadczenie, wspominała coś niedawno o kopcu kreta 29.gif
a tak poważnie to wiem, że z tymi stworzonkami nie jest tak łatwo, więc trzymam kciuki za Twoje zwycięstwo 06.gif
aniolek47
No tak, w ubraniu inaczej icon_wink.gif Nie do poznania icon_wink.gif 08.gif
Myślę, że może jednak tylko przy piwku w jakimś ogródku co? :> Bo jak pójdziemy w tany to tydzień nas chłopy widzieć nie będą icon_wink.gif 29.gif
Meggi
Ja tez wolałabym posiedzieć icon_wink.gif
Data wstepnie mi pasuje, może pozbęde sie dziewczyn na ten czas 06.gif
aniolek47
CYTAT(Meggi @ Sat, 14 Jun 2008 - 14:12) *
Ja tez wolałabym posiedzieć icon_wink.gif
Data wstepnie mi pasuje, może pozbęde sie dziewczyn na ten czas 06.gif


Pocieszę Cię, małolatów raczej nie wpuszczą do pijalni icon_wink.gif Nie masz wyjścia 29.gif
Meggi
CYTAT(aniolek47 @ Sat, 14 Jun 2008 - 13:18) *
Pocieszę Cię, małolatów raczej nie wpuszczą do pijalni icon_wink.gif Nie masz wyjścia 29.gif


Następna 41.gif a tak naparwdę to ja zaraz za stara na dyskoteki będe 08.gif Dancingi mi zostaja 37.gif , dobrze, ze tam gdzie chodze na wiek nie patrzą 29.gif
moni156
ja juz sprawdziłąm jak A. pracuje i wychodzi na to, ze mi też pasuje ta data na spotkanko. nie mogę się doczekać. widze, ze z tą propozycją piwa zasiałam ziarno na podatny grunt : 08.gif najlepiej to się chyba meggi zna na lokalach, zresztą tyle ogródków teraz, a piwo wszędzie podobne więc pójdziemy tam gdzie nas będą chcieli 03.gif
aniolek47
Nie tylko Tobie Meggi zostaną dancingi icon_wink.gif Do Ciechocinka na "fajfy" będziemy jeździć icon_wink.gif
Eta
ja się nie piszę, po pierwsze nigdzie nie ruszam się bez młodej, po drugie nie piję alkoholu, a po trzecie tak mi jakoś...

Mam ochotę zasypać się 5 metrową górą piachu.
aniolek47
Eta a to soczków nie można? :> Nie wyłamuj się babo!
moni156
eta! olimpia mile widziana!! i odkopuj się szybko, za fajne jest życie żeby tracić je z oczu.
Jania
CYTAT(moni156 @ Mon, 16 Jun 2008 - 17:17) *
eta! olimpia mile widziana!! i odkopuj się szybko, za fajne jest życie żeby tracić je z oczu.


baaardzo mądre słowa. możnaby nawet spotkanie przesunąć z godzinke szybciej co byś bardziej za dnia z nami posiedziała. Olimpii jakies kolorowanki czy coś co by sie nie nudziła... albo towarzystwo Aurelki i Kasandry 02.gif - w końcu w pobliżu będą??? Meggi co Ty na to? icon_lol.gif
Meggi
CYTAT(ANjula @ Mon, 16 Jun 2008 - 17:44) *
baaardzo mądre słowa. możnaby nawet spotkanie przesunąć z godzinke szybciej co byś bardziej za dnia z nami posiedziała. Olimpii jakies kolorowanki czy coś co by sie nie nudziła... albo towarzystwo Aurelki i Kasandry 02.gif - w końcu w pobliżu będą??? Meggi co Ty na to? icon_lol.gif


Ja na to jak na lato icon_smile.gif moje i tak juz przyzwyczajone do ogódków 08.gif nie żeby siedziały non stop, ale na Mostowej czasami sie zdarza przycupnąć icon_smile.gif
Możemy pzreciez umówić sie u Damroki (Eta tam gdzie z Cleo byłysmy , pamiętasz? ), dziewczyny sobie w piasku posiedzą a my pod parasolem icon_smile.gif. Żeby tylko pogoda dopisała 06.gif
Eta
Dziewczyny dziękuję wam, ale nie tym razem.
Bawcie się dobrze.
Meggi
CYTAT(Eta @ Mon, 16 Jun 2008 - 18:24) *
Dziewczyny dziękuję wam, ale nie tym razem.
Bawcie się dobrze.



Eta 41.gif

To spotkanie dopiero 28 czerwca ma sie odbyć wiec moze do tego czasu dasz sie namówić przytul.gif blagam.gif
aniolek47
CYTAT(Meggi @ Mon, 16 Jun 2008 - 20:27) *
Eta 41.gif

To spotkanie dopiero 28 czerwca ma sie odbyć wiec moze do tego czasu dasz sie namówić przytul.gif blagam.gif


Właśnie! Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby umówić się za dnia np na lodach z dziećmi a nie na piwku :>
Meggi
A tak mój K grał dzien przed moim spotkaniem z WAmi icon_smile.gif

https://pl.youtube.com/watch?v=cEuM8FoOwZo





06.gif 37.gif


aniolek47
Meggi o Mamusiu icon_smile.gif icon_biggrin.gif
Meggi
CYTAT(aniolek47 @ Mon, 16 Jun 2008 - 23:09) *
Meggi o Mamusiu icon_smile.gif icon_biggrin.gif



06.gif 06.gif 06.gif no raczej to nie disco polo 08.gif 04.gif a wokalista tak apropo po polsku śpiewa icon_wink.gif
aniolek47
A właśnie miałam pytać po jakiemu to icon_wink.gif
Meggi
CYTAT(aniolek47 @ Tue, 17 Jun 2008 - 13:35) *
A właśnie miałam pytać po jakiemu to icon_wink.gif



Trzeba sie wsłuchać 06.gif 06.gif 06.gif
Jania
CYTAT(Meggi @ Mon, 16 Jun 2008 - 22:47) *
A tak mój K grał dzien przed moim spotkaniem z WAmi icon_smile.gif

https://pl.youtube.com/watch?v=cEuM8FoOwZo





06.gif 37.gif


nieźle, mój P byłby zachwycony hiehie
a tak w ogóle to który Twój? perkusja??
Meggi
CYTAT(ANjula @ Tue, 17 Jun 2008 - 15:35) *
nieźle, mój P byłby zachwycony hiehie
a tak w ogóle to który Twój? perkusja??



No to super, ze choc komuś sie spodobałoby icon_smile.gif) Mój K gra na perkusji 08.gif
aniolek47
Witam!
Znów piękna pogoda icon_biggrin.gif A ja mam złe wiadomości icon_sad.gif Nie będę mogła się z Wami spotkać icon_sad.gif Bo jadę do rodziców na weekend...
Meggi
CYTAT(aniolek47 @ Wed, 18 Jun 2008 - 11:50) *
Witam!
Znów piękna pogoda icon_biggrin.gif A ja mam złe wiadomości icon_sad.gif Nie będę mogła się z Wami spotkać icon_sad.gif Bo jadę do rodziców na weekend...



ale który weekend???
Jania
nio który, bo spotkanie za tydzień ma byc 06.gif

musze się Wam poskarżyć na charlie, wredote jedną. wczoraj siedzie w pracy i ciężko pracuje jak zwykle, a ona co?? przysyła mmsy z plaży 21.gif w Ustce się byczą 06.gif no nic to poczekamy na jakąś fotorelacje.
moni156
a ja wam się pochwale, ze biore 2 dni urlopu i wyjezdzam. nawet jeszcze nie wiem gdzie, prawdopodobnie jakies jezioro. jestem ostatnio tak wykonczona, ze nie wyrabiam. potrzebuje odpoczynku, no a ze moj A. ma jeszcze urlop do onca tygodnia to postanowilismy zaszaleć 06.gif

a co do spotkania to mnie załatwili-mam inwentaryzację w pracy. nie wiem do której godziny. na spotkanie oczywiscie chętnie przyjadę, ale nie wiem, na którą uda mi się dotrzeć 21.gif
aniolek47
NA 80% jednak będę icon_biggrin.gif Prawdopodobnie jedziemy w ten weekend icon_biggrin.gif A spotkanie oczywiście 28 icon_smile.gif Tylko jeszcze nie wiadomo gdzie icon_wink.gif
Meggi
CYTAT(aniolek47 @ Wed, 18 Jun 2008 - 21:47) *
NA 80% jednak będę icon_biggrin.gif Prawdopodobnie jedziemy w ten weekend icon_biggrin.gif A spotkanie oczywiście 28 icon_smile.gif Tylko jeszcze nie wiadomo gdzie icon_wink.gif



takimi drobiazgami sie martwisz icon_wink.gif
aniolek47
Faktycznie, szczegół icon_wink.gif Spotkamy się pod Kopernikiem i bedziemy myśleć co dalej icon_wink.gif
Meggi
Ja powoli zaczynam sie pakować icon_smile.gif, jutro o 15.00 wyruszamy, tez sobie świetną godzinę na wyjazd wybraliśmy, ciekawa jestem czy nasz most bedzie dla nas łaskawy 29.gif

Jeszcze jakies zakupki sie zrobi dziś, jutro na 11.00 na zakończenie roku szkolnego i wakacje icon_smile.gif Choć muszę sie przyznać, że juz od dziś mam małą labe, bo Kasandry do szkoły nie zawiozłam icon_smile.gif Na 8.00 miała i nam sie wstac nie chcialo, choć budzik nam dzwonił pięknie 08.gif
Meggi
Aurelka dziś oszaleje ze szczęscia icon_smile.gif, mój K właśnie wrócił z Makro z Mariposą icon_smile.gif) wczoraj odwiedził Smyka i nie było a w Makro pełno, echhhhhhh już nie mogę sie doczekać jej radości 06.gif
aniolek47
No proszę icon_smile.gif My też jutro jedziemy icon_biggrin.gif
Jania
ale macie fajnie, tez bym chetnie gdzies wyjechała. my tylko na slub idziemy. Julka bidulka zostaje z babcią, chętnie by z nami poszła, ale niestety nie została zaproszona. no cóż oni nie maja małych dzieci, tylko prawie dorosłe, więc o maluchach mieli prawo zapomniec hihi. nie mogłam jej powiedzieć gdzie będziemy szli bo wiem, że lament by był. nie wiem czemu, ale polubiła śluby 29.gif

a Wy dziewczyny bawcie sie dobrze na wyjazdach, choc w Toruniu mase imprez w ten week. ale nas też ominą.
Meggi ja raczej wolałabym wyjechac troszke szybciej, bo w piatek po 15ej to mościk nasz zakorkowany na maxa. koleżanka z pracy za wisła mieszka i w piatki powrót do domu zajmuje jej godzinke dłuzej.
Aurelka pewnie wniebowzięta będzie. a jak cenowo ta lalka wyszła w makro? tzn czy taniej niż na allegro?
Meggi
Aurelka oczywiście zachwycona lalką , choć teraz już sie nie bawi icon_wink.gif W Makro kosztowała 75zł, na alallegro róznie od 75 do 87 plus koszty przesyłki, wiec wysżło taniej icon_wink.gif

A ja sie pakuję i pakuję i kurcze, nie wiem jak do Pandzi sie zmieścimy icon_wink.gif Pogoda taka dziwna, wieć trzeba dziewczynom zabrac ciut wiecej rzeczy bo wiadomo jak moje miastuchy sie rozszaleję na świeżym powietrzu to....... lepiej nie mówić icon_wink.gif
aniolek47
ANjula ja jadę tylko na weekend, tzn w niedzielę wieczorem będziemy już w domu... Wolałabym na dłużej... Ale może przywieziemy brata icon_biggrin.gif Więc nie będę się nudzila icon_smile.gif
moni156
no i niestety. mi znowu pod górkę na spotkanie z wami. na 99% jednak mnie nie będzie 21.gif wypadło nam weselicho, strasznie późno zaproszenie przyszło i jakoś mi umknęło. więc apeluję, zebysmy w najbliszym czasie zrobiły powtórkę z rozrywki, bo chętnie bym z wami posiedziała i porelaksowała się 08.gif bawcie się dobrze!!
aniolek47
Witam się z powrotem w piernikowie icon_smile.gif ZAwiodłam się, gdyż myślałam, że będę miała do nadrabiania a tu proszę...
Spotkanie aktualne? icon_biggrin.gif
Meggi
CYTAT(aniolek47 @ Sun, 22 Jun 2008 - 20:22) *
Witam się z powrotem w piernikowie icon_smile.gif ZAwiodłam się, gdyż myślałam, że będę miała do nadrabiania a tu proszę...
Spotkanie aktualne? icon_biggrin.gif


Bo mnie nie było 08.gif 06.gif , ale juz jestem icon_smile.gif

Spotkanie było superowe, pełno dzieci, dokoła las, super towarzystwo, dziewczyny szalały do upadłego, Aurelka chodziła spać o 24.00 a Kasandra po 2.00 icon_wink.gif Tatus między 24.00 a 1.00, a mamusia po 3.00 29.gif szkoda było czasu na spanie 06.gif

Teraz siedzę w domu, bo Okropki spargnione zabawet i tv icon_wink.gif a ja niestety musze poprac teraz tony ubrań, po tym wyjeździe 13.gif No i nadrobić forum icon_smile.gif

Spotkanie u mnei nadal bez zmian, coprawda chyba będe miec gości, ale jak zniknę na trochę to nic sie nie stanie icon_smile.gif

Na maluchwych spotkaniach juz wstawiłam kilka zjdęc z tego spotkania na którym byłam, wieć jak ktoś chetny to zapraszam do obejrzenia icon_smile.gif
Meggi
21.gif 21.gif 21.gif

A towarzystwo co rozleniwiło się 29.gif ???

Nic nie napiszę koniec kropka. Pralka mi padła jestem zasypana brudnym praniem, do tego goście chcą mi sie zwalic choc tłumaczę, ze jestem w kropce co ja mogę na to, ze ja lubie mieć obrobione w chałupie na glancus jka goście mi przyjeżdżąją na kilka dni. Czyli być oprana i oprasowana bo mam mały metraż i ciężko przy 4 osobach dosrołsych i 4 ruchliwych dzieciach posuszyć pranie (musze wpokoju rozstawić suszarkę) a parsowanie też odpada bo za gorąco by było na moim poddaszu. echhhhhh

Chłopina pojechał własnie zakupić nową ale kiedy oni pzrywiozą? i trzeba ją zamontowac jeszcze i starą przygotowąc do wywozu no i nadrobić pranie icon_wink.gif
aniolek47
Ło Mamusiu... Meggi w razie czego u mnie na balkonie jest miejsce na trochę prania,czyste czy brudne, mi nie robi różnicy icon_wink.gif
Jania
witajcie po weekendzie.
widze Meggi, że wyjazd udane, ale powrót nie za bardzo icon_sad.gif kurcze jak to zawsze takie rzeczy nie wiedzą kiedy maja się psuć, choć tak na prawdę żaden moment odpowiedni nie jest 21.gif
ja na swoja lodówkę patrze podejrzanie od jakiegos czasu inaczej jakoś burczy, bo burczała od początku prawie 37.gif

a towarzystwo mega leniwe sie zrobiło, ja tez jakoś humoru ostatnio nie mam jakoś i wena na pisanie uciekła hmmm przesilenie letnie czy co, czy raczej starość 08.gif

nio i jak widze uczestniczki spotkania "przy piwku" zaczeły nam się wykruszac. może lepiej to przełożyc na za tydzień albo dwa? czy jednak tego 28ego - ja nadal chętna jakby co.
grabinka
Ja powiem tak Irmina ma rękę w gipsie 13.gif na całe 4 tygodnie.Ładnie zaczeły jej sie wakacje,ehhhh.Nawet na swoich urodzinach pierników nie mogła wypiekać 13.gif .Joanaz przy okazji dziękuję za podsunięcie pomysłu,super miejsce na urodziny,wspaniali ludzie prowadzący i wogole suuuper.POLECAM.

Ja na spotkanie nie przyjde niestety,mamy zaproszenie na ognisko i tu raczej nie moge się wykręcić bo juz parę razy robiłam uniki i koleżanka zacznie podejrzewać ,że jej nie lubię jak tak ciągle jej odmawiam.Więc jak spotkanie w ten weekend to ja nie mogę.
Meggi
grabinko pozdrów Irminkę, bidulka przytul.gif na same wakacje co za pech icon_sad.gif


Ja na spotkanie moge przyjść, musiałam pzrełożyć przyjazd gości, bo i ich córka sie coś rozchorowała, do tego pralkę dopiero w piątek pewnie pzrywiozą, bo ja słysze czwartek piatek to nie liczę na wcześnej icon_wink.gif

Dajcie znać kto by był chętny na spotaknie bo ja mogę miec obie dziewczyny, i bie wiem co z nimiz robic, mogłabym na spotkanie z nimi pzryjśc, ale o kórej by ono by sie dobyło??? Mi w sumie każda pora pasuje one sa nocne marki więc i o 18.00 by pasowało. Chetne odezwijcie się!!

Za tydzień wyjeżdżam do Białegostoku, wiec odpadam icon_wink.gif
aniolek47
Ja zwarta i gotowa icon_smile.gif Może być 18 icon_smile.gif
charlie76
sto lat, sto lat, sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla Ani oczywiscie!
wszystkiego co najlepsze spotkac w zyciu moze, milosci kazdego dnia i nocy icon_wink.gif, zadowolenia z kazdej podjetej decyzji, podejmowania nowych wyzwan i wszystkiego czego tylko pragniesz

sto buziakow!!!!
aniolek47
CYTAT(charlie76 @ Thu, 26 Jun 2008 - 10:36) *
sto lat, sto lat, sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla Ani oczywiscie!
wszystkiego co najlepsze spotkac w zyciu moze, milosci kazdego dnia i nocy icon_wink.gif, zadowolenia z kazdej podjetej decyzji, podejmowania nowych wyzwan i wszystkiego czego tylko pragniesz

sto buziakow!!!!


Od nas też! Od nas też! impreza.gif przytul.gif
Meggi
Aniu Wszystkiego Naj Naj Naj i spełnienia marzeń przytul.gif


Jania
dzięki za życzenia kochane foremki piernikowe 06.gif latka lecą niestety 08.gif

grabinka no pechowo wakacje zaczęła Irminka - żczę szybkiego powrotu do sprawności - w końcu wakacje się zaczęły.

kurcze co do spotkania to mi jednak ten termin też niebardzo przypasował, jak sie okazało. zapomniałam, ale w niedziele imieniny ma mój P. i rodzinka sie na week zjeżdża. cóż poradzić, no chiba trza będzie to przełożyć jakoś, albo powtórzyć w rozszerzonym składzie 29.gif
aniolek47
To co z tym spotkaniem?
Meggi
CYTAT(aniolek47 @ Thu, 26 Jun 2008 - 21:20) *
To co z tym spotkaniem?



Jak tyle nas sie wykruszyło to przełóżmy icon_sad.gif

32.gif Mi własnie w plecach znowu nerwoból sie odezwał chodzę jak połamaniec 41.gif

Dzis pralkę pzrywiozą 06.gif normalnie jestem chyba uzalezniona od prania robienia 43.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.