To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Piernikowe pogaduchy o maluchach i nie tylko :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62
Meggi
Hej!

My już po festynie szkolnym, teraz laski posżły z sąsiadką jendak na ten festyn Caritasu (jest na bulwarze za Wodnikiem (albo tym co po nim pozostało 29.gif ))

Potem być może obie pojadą do mojego brata na urodziny mojej bratanicy, ja tam sie nie wybieram icon_wink.gif

Zwariowany dzien przede mną 37.gif
Jania
pogoda iście festynowa sie zrobiła nie ma co 21.gif

Meggi dzieki za odpowiedź, ale jednak nici z wyjscia dzisiaj.

moni ale to masło z irlanddi jest, tam moze inne normy 06.gif rumień miała niedawno córcia forumki z sierpnia, tzn lekarz stwierdził, ze to rumien - ja pierwszy raz sie z tym spotkałam- a na naogach miała takie place jakby po ukąszeniu komara.
agnese
moni - dawaj przepis - bo brzmi smakowicie

a my przez pogodę nigdzie nie poszliśmy, ale mam nadzieję, ze jutro będzie ładnie bo chce iśc na motoarene icon_smile.gif


Motoarena otwarta

Atrakcje dla milusińskich przygotowały także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i klub sportowy Unibax, które na niedzielę zaplanowały dzień otwarty żużlowej Motoareny. W godz. 16-19, chętni będą mogli przespacerować się po nawierzchni toru i obejrzeć - dostępny zazwyczaj tylko dla zawodników - park maszyn. Podczas imprezy na wielkim telebimie obejrzymy fragmenty spotkania toruńskich "Aniołów" z Włókniarzem Częstochowa. Na torze zobaczymy natomiast m.in. pokazowe przejazdy qaudów, zabytkowych i supernowoczesnych motocykli. Zaś parking wokół stadionu ozdobią wielkie ciężarówki. Dla najmłodszych przygotowano ponadto szereg dodatkowych atrakcji: dmuchane zamki, wesołe miasteczko, strzelnice, malowanie twarzy oraz konkursy z nagrodami. Wstęp na całą imprezę jest bezpłatny.
Meggi
agness dzieki za info niestety dzien pracujący dziś mam 21.gif do 21-szej 37.gif Choć pogoda znowu psikusa spłatała, a było tak ładnie.


moni dzięki za naprostowanie z TYM masłem, wziełam dokładnie opakowanie pzreczytałam i ma rzeczywiscie 82% tłuszczu a na wierzchu napis którym sie sugerowałam 29.gif "100% MASŁA W MASLE" 37.gif

soneczko wybacz za wprowadzenie w błąd blagam.gif
agnese
A nam sie udało przed ulewą pozwiedzać icon_smile.gif









moni156
agnese-no prosze, ale masz zdjęcia! młody będzie się kiedyś szczycił, ze ma takie fajne foty 06.gif
lazania wyszła mi, mówiąc nieskromnie, znakomita. od dziś to będzie chyba mój ulubiony zestaw-tradycyjnie robiłam z mięsem mielonym, lub szpinak+jakieś sery, ale to co zrobiłam teraz-kurczak+pomidor+kapusta pekińska=pycha!! 03.gif
dobrze, że sprawa masła się wyjaśniła, bo już myślałam, ze to jakaś nowość i jestem nie na bieżąco z tematem produkcji masła, a to byłoby niedpopuszczalne 29.gif ale soneczko-nie martw się-82% tłuszczu to naprawdę sporo 06.gif
widzę na ulicach mnóstwo kobiet w ciąży i zazdroszczę jak ładnie wyglądają-takie gładkie, okrąglutkie, pełne i apetyczne 06.gif miałam nadzieję, że zostanie mi kilka kilo po ciąży... a jak soneczko u ciebie z masą? dużo na plusie? 06.gif
przeliczyliśmy sobie wszystko ostatnio z mężem i wychodzi na to, że cąłkiem realne jest, że wprowadzimy się za jakieś 2-3 miesiące do nowego domu!! nie będzie to co prawda wykończone na tip-top, ale mieszkać się już da. a więc czujcie się zaproszone na jakiegoś parapetówkowego grila 06.gif
Meggi
moni dawaj doładny przepis na tę lazanię blagam.gif pomysly na obiady jakoś mnie opuściły icon_wink.gif i czuję sie zaproszona na parapetówę icon_wink.gif

agnese pamiątka ekstra dla Filipa icon_smile.gif

Ja jeszcze półtorej godzinki w pracy teraz juz z górki icon_rolleyes.gif
agnese
a już upominałam się o przepis, ale nie dostałam nienie.gif

ja mogę polecić coś takiego
kotleciki ryżowe
ugotowac i ostudzić 1,5 szklanki ryżu - ugotować z jedna kostką rosołową
do ostudzonego dodać usmażoną cebulkę,
starty żółty ser (ja tre na dużych oczkach) - wg uznania - ok 15 - 20 dg
wbić jajko surowe
dużo pieprzu i posolić troszkę - po tym rosołku ryz jest słonawy już
wyrobić jak kotlety mielone, obtoczyć w bułce tartej i smazyć na ładny złotawy kolor
Jania
witam w poniedziałek

wszystkim dzieciom uśmiechu i radości na codzień brawo_bis.gif
agnese dzieki za info i imprezie na motoarenie. niestety nie dotarliśmy. wyciągnełam starego na lody do miast i akurat pogoda sie popsuła. zaczeło lać, grzmiec, tesciowa dzwoniła, ze na rubinkowie czarno i ogolnie panika - jak to ona no i nam sie odechciało. skonczyło sie na lodach w domciu, bo jak koło empiku nas złapało to wracaliśmy do auta, a było ok 15ej.

a te zdjecia no nieeeee, moglismy jednak pojechac - stary leniwiec 21.gif
fajnio Filipek bedzie miał pamiątke super.

charlie a Wy zmokliście, czy jednak ogórd zoobot. udało sie odwiedzić? i jak Kubuś dzis? nie ma to jak przypadkowe spotkania 06.gif
Jania
a moni o kg pytałas, no strasznie duzo - az 4 na plusie. ciekawe jak za m-c bo jednak teraz jem wiecej i bardziej tłusto. poźniej wrzuce moze brzuchola, bo ostatnio ciut wiekszy - ale szału nie ma 13.gif cieżarówki jak widze na ulicy to musze sie odwraca, bo mi zal pewna cześć ściska..

a masełko Meggi nie przejmuj sie to i tak chyba jedno z bardziej tłustych jest, bo to śmietanowe stołowe ma do 73 %
Meggi
Kochane nasze łobuziaki dziękuję Wam, że jesteście icon_smile.gif





No i festyn na Piernikowym odwołany icon_sad.gif czego bylam pewna bo dziś w sumie pada non stop 21.gif
Czyli 6 czerwca w Praku na Bydgoskim bedę na 100%, ,muszę Etę ściągnąć 06.gif

Byłam dziś w przedszkolu Aurelki, jej Pani wraz paroma rodzicami przygotowali dla dzieci przedstawienie, wypadli REWELACYJNIE icon_smile.gif Świetny pomysł, dzieci ubawione icon_smile.gif Oczywiście ja to nagrywałam będę mogła sobei ejszcze pooglądać icon_wink.gif

Była też na dwozry nadmuchana ogromna zjeżdżalnia, ale niestety dzieci z niej nie skozystały icon_sad.gif jak tyko pogoda sie porawi Pani Dyrektor znowu ją zamówi.

joanaz
Meggi- a ja dzwoniłam do DH i powiedzieli że festyn przeniseiony do DH do sali kominkowej.

j
Meggi
joanaz chyba nasze Aikido nie podlega tak zupełnie pod DH, bo nic mi na ten temat nie wiadomo icon_sad.gif

Zaraz robie kino w domu z popcornem i piciem przyjdzie koleżanka dziewczyn jakos wieczór zle ci icon_wink.gif

Pani Dyrektor oczywiście znowu zaszalała i każde dziecko dostało fajny prezencik plus słodkości icon_smile.gif
moni156
mój małżonek dostał z pracy dla Blanki paczkę słodyczy. ponieważ dbamy o jej ząbki, mamy super wyżerę 03.gif
ja kładę blanucha dziś i idę na spóźnione imieniny Magdaleny.
Naz
hejka
ja tak na szybko. Net mi wrócił.
Dzień dziecka dziecka spędziliśmy w domu. Moje średnie od trzech dni wymiotuje, dzisiaj młody non stop spał, budził się wołał jeść, wymiotował, znowu jadł i szedł spać. Ciężko bo przypadło to na remont w pokojach naszym i dzieciaków, mała przeprowadzka, w końcu mamy oddzielne pokoje, długo na to czekałam i strasznie się z tego cieszę.
Zaraz pędzę dokańczać, póki Oski się trzyma.
To do poczytana.
agnese
moni -ładnie ładnie dziecko objadac icon_razz.gif ale tez jak ktos by mi teraz dał to my bysmy skonsumowali icon_smile.gif
Meggi
agnese widzę, że też chodzisz późno spac 29.gif

My wczoraj do 2.00 z minutami oglądaliśmy Hausa 37.gif i dzis ciut mnie "bolało" o 8.00 wstać icon_wink.gif ale co zrobić nałóg oglądania seriali jest nieuleczalny, a najlepeij sie oglada gdy w domu cisza i dzieci spią. Niedługo wakacje może wkońcu "Rzym" obejrzę.


Mam pytanko do joanaz czy Dom Harcerza organizuje jakies zajecia dla dieci w wakacje??? Muszę sie w sumei sama przejsć ale moze ktos coś wie icon_smile.gif nawet w innym miejscu byłoby fajnie wiedzieć.

No i znowu sie rozpadało 21.gif
agnese
maggi - klub sobótka organizuje półkolonie zazwyczaj w wakacje

ja dzis wstałam o 6:30 icon_smile.gif
Naz
hej.
ja mam tylko jedno pytanie, czy wiecie w jakiej przychodni jest stosunkowo krótki czas oczekiwania do onkologa, albo dermatologa?
coś złego stało się z jednym z moich baaardzo licznych pieprzyków, z mądrych książek wyczytałam, że już mam normalnie czerniaka i cała jestem roztrzęsiona, wiadomo, jak sobie człek coś wczyta
boję się strasznie, nie wiem co mam robić...
agnese
na kase chorych to ciężko raczej będzie o szybki termin, ja prywatnie czekam do dermatologa 3 tygodnie
joanaz
Witam
ha ha ja też zauważyłam, że nasza agnese to chyba w ogóle nie sypia.
Co do połkolonii- to DH nie organizuje zorganziowanych form wypoczynku. Zapewne będą tylko zajęcia plastyczne, komputerowe itd, pewnie cos w piernikowym miasteczku.

Połkolonie tak jak pisała agnese organziują społdzielnie mieszkaniowe w swoich klubach Sobótce, kameleonie, na Świętopełka, w klubach na Rubinkowie.
Wiem, że Cub 66 na Skarpie robi połkolonie w wakacje - koszt za 5 dni chyba 200 zł.

Wczoraj byłam na zebraniu w sprawie kolonii. Klamka zapadła jedzie już 22 czerwca. Zośka bardzo chętena- ciekawe jak będzie w dniu wyjazdu. Rozmawiałam z mamami dzieci, które jadą już kolejny raz z tymi organizatorami. Zosia szczęśliwa bo jako zajęcia dodatkowe będzie miała jazdę konną.

Wyczytałam, że 7 czerwca będzie coś dla dzieci w Copernikusie. 6 w sobotę na Nowym Rynku- śniadanie na trawie. A w Klubie Garnizonowym popisy grup tanecznych z DH.

banshee - w wojskowej przychodni chyba nie czeka się zbyt długo

no to wracam do pracy

joanna
moni156
CYTAT(banshee @ Wed, 03 Jun 2009 - 00:57) *
hej.
ja mam tylko jedno pytanie, czy wiecie w jakiej przychodni jest stosunkowo krótki czas oczekiwania do onkologa, albo dermatologa?
coś złego stało się z jednym z moich baaardzo licznych pieprzyków, z mądrych książek wyczytałam, że już mam normalnie czerniaka i cała jestem roztrzęsiona, wiadomo, jak sobie człek coś wczyta
boję się strasznie, nie wiem co mam robić...


ja mam ten sam problem. byłam już u dermatologa (ja z ubezpieczenia prywatnego, więc nie wiem, gdzie są krótkie kolejki, ale chyba w wojskowej są niezbyt długie). i niby "no rzeczywiście, nie wygląda za ładnie, ale na razie trzeba obserwować i czekać" zastanawiam się -czekać na co? i idę jeszcze do jakiegoś innego lekarza na konsultacje, mam nadzieję, ze uda mi się załatwić przez znajomą więc jeszcze nikogo nie polecam. ale nie martw się banshee. i melduj na bieżąco jak już będziesz coś wiedziała...
agnese
sypiam, sypiam icon_razz.gif
agnese
ale tu cisza
joanaz
agnese- ale się rozpisałaś 06.gif

Mamy szkolniaków - czy na zakończenie roku szkolnego nauczyciele waszych pociech dostają wiązanki kwiatów a wychowawca nawet cały kosz? przypominam, że to nie koniec szkoły tylko pierwszej klasy. Przynam, że jestem lekko zdziwiona. A poanu od angoelskiego to uważam, że należy się raczej rózga niż kwiaty. Często chorował,nie było lekcji z innych powodów.


A tak w ogóle to czekam na weekend - szkoda, że znowu nie odpocznę. W sobotę Zosia ma występ, a już dzisiaj przyjeżdzają znajomi., w tym pastor z żoną. Co prawda tylko przenocować, ale wiecie jak to jest. Kolacją, jakieś sprzątanko. A jeszcze musza dosadzić kwiaty w ogródku.

pozdawiam

joanna
Meggi
joanaz czy ten jutrzejszy występ to w Parku na Bydgoskim będzie??? Kasandra tez ma o 12.30 z Aikido być, teraz wszystko zalezy od pogody 21.gif już mam jej serdecznie dosyć icon_sad.gif
Czy wczoraj Twoja córcia szła w tym korowodzie kolorowym Z OKAZJI rocznicy Wyborów???

Odnosnie kwiatów to my w pierwszej klasie sie zrzucalismy dla wychowawczyni, ale mi to pasowało nie musiałam już nic kupowac choć i tak byli wyłamujący się icon_eek.gif

W tym roku to już koniec trzeciej klasy i pożegnanie 41.gif więc zrzuta na prezent plus kwiaty dla wychowawczyni innych Pań była.


Dziś z rana byłam z Aurelką na pobraniu krwi, zniosła to bardzo dzielnie, Pani z paluszka pobierała icon_smile.gif Najlepiej jednak podobało sie łapanie w wannie moczu do kubeczka 06.gif

Wczoraj dostałałam zaproszenie do mojej babci ba 80-te urodziny, tzn ciocie organizują mega przyjęcie niespodziankę, trochę nas tam bedzie samych wnuków i wnuczek ośmiu plus żony/męzowie i prawnuki 37.gif
Teraz siedzę i dumam coby tu kupić fajnego lub zrobić samemu icon_question.gif Dwa lata temu stworzyłam w prezecie drzewo genealogiczne naszej rodzinki, obraz bardzo sie podobał całej rodzince icon_smile.gif
Meggi
Miałam sie pochwalić icon_wink.gif wczoraj byłam u znajomej która kupiła sobie taką wielką piłkę do ćwiczeń na uda i brzuch icon_smile.gif no i oświeciło mnie, ze ja mam dwie ( a raczej moje baby mają icon_wink.gif ) coprawda ciut mniejsze ale nie pękła podemną 06.gif No i siedziałam tak na niej i się bujałam z dobra godzinkę w trakcie oglądania Hausa i musze przyznać, że uda mnie dziś diabelnie bolą, ale mam nadzieję, ze wkońcu po dłuższym czasie schudną 29.gif
agnese
o której był haus?
Meggi
CYTAT(agnese @ Fri, 05 Jun 2009 - 11:37) *
o której był haus?


Ten w TVP2 przed 21-szą icon_smile.gif ja tego nie ogladam , lece dopiero trzeci sezon na DVD, chce zachowac harmonię icon_wink.gif
Meggi
agnese może ciut dłuzsze zdania zaczniesz produkować diabel.gif 08.gif
joanaz
Meggi-Zosia występuje jutro w klubie Garnizonowym - to takie coroczne posumowanie pracy grup tanecznych z DH. W korowodzie nie brała udziału.
Ja na kwiaty dla wychowaczyni chętnie się zrzucę, ale na cały kosz tp chyba przesada. Rozumiem, że wtedy na koniec 3 klasy to trzeba kupić coć materialnego 23.gif . Ja rozumiem, że dzieci dają laurki apni, Zosia swoją wychowaczynię bardzo lubi i dała jej zaproszenie na jutro, ale idei więszych prezentów nie rozumiem. Za dobrze wykonaną pracę należy się pensja. Już wolabym zaprosić panią z rodzicami na kawę i ciastko do kawairni i na spokojni pogadać niż lecieć z tym koszem.

Nas za chwilę czekają 94 urodziny prababci.


j
agnese
meggi - aha bo ja oglądam w TV ale wczoraj jakiś koncert był icon_smile.gif
a zaczynam rozumieć taktykę watku, pojawiamy się żadko, ale dużo piszemy icon_razz.gif

My w dzień dziecka byliśmy na pobraniu krwi, wyniki lepsze, ale nadal anemia a i dostałam spóźniony prezent na dzień matki - książki - ale sie ucieszyłam icon_smile.gif

zjadła bym sobie cos z grilla 41.gif

Meggi
CYTAT(agnese @ Fri, 05 Jun 2009 - 12:58) *
a zaczynam rozumieć taktykę watku, pojawiamy się żadko, ale dużo piszemy icon_razz.gif


nienie.gif nienie.gif nienie.gif

Co do tego to sie nie zgadzam 29.gif trzeba pisac duzo i czesto, ale z tym czesto cus mamy problem 04.gif

Ja chyba musze sobie odwyk od komputera zrobić a zwlaszcza od myszki bom sobie odcisk na palcu zrobiła od krecenia kółeczkiem 37.gif boli jak cholera i usunac sie nie chce paskud jeden 21.gif

Pogoda mało grillowa 43.gif

Joanaz z tymi bukietami ta masz ciut racji, ale jak wychowawczyni super, która naprawdę poswieca duzo czasu dzieciom, ( mająca powaznie chorego syna w domu) to według mnie jej sie nalezy, ale ta kawa też fajny pomysł ale juz za póxno icon_sad.gif

No proszę jaki piekny wiek prababci brawo_bis.gif
agnese
meggi - widzisz nie mogę za dużo pisać, bo od razu błędy robię
moni156
błędy są nieważne, liczy się sens 06.gif
idę zaraz na spotkanie z dwoma dziewczynami ze starej pracy. naplotkujemy się, najemy i mam nadzieję naśmiejemy. trochę odreaguję stresy dnia codziennego 29.gif
ale pogoda! chodzę w jesiennym płaszczu a rok temu chyba już byłam słodko czekoladowa, hyhy 06.gif
poczekajmy na lepsza pogode i zorganizujmy jakiś zlot-tym razem apeluję o przybycie w większej ilości osób!
Jania
ale tu dziś ruch dzisiaj, az sama postanowiłam napisac.

agnese bo tak jest nic nie piszesz źle, napiszesz za mało tez źle, ale lepiej za mało niż wcale 06.gif

zakonczenie roku sie zbliza, jak dobrze, że mnie ten temat nie dotyczy, ja chce żeby Julka juz większa nie rosła, jakos mi nie śpieszno co by dziecko do szkoły juz poszło. pewnie zmadrzeje i zpoważnieje mój głupolek mały...

moni udanego plotkowania, na pewno odreagujesz, gwarantuje. co do zlotu to ja czarownica poki co chetna, tylko jak bedziemy czekac na lepsza pogode to nie wiem czy zdarzymy zanim sie rozdwoje 02.gif o, a do tego to mi sie w ogole juz nie spieszy icon_rolleyes.gif

joanaz tak czekałam czy cos wspomnisz o usg, a nie chce byc nachalna i ciagle wypytywac.... no ale jednak musze icon_mrgreen.gif miałas juz to badanie?

Meggi Ty mi tu o żadnym odwyku prosze nie myśl. plasterek na paluszek i jazda. ale czekaj do pisania na maluchach myszka niepotrzebna, to co Ty tam w necie ciągle wyszukujesz? 02.gif byłam dziś w miescie i tak mi przez mysl na chwile przeszło co by Cie nawiedzić, ale mało czasu miałam no i z młoda. a tak wpadac na sekundy to głupio.
za to obkupiłam sie w terranovie, ceny tam przystępne 06.gif i zem zadowolona bo białe portki lniane ciązowe dostałam na swoje doopsko 06.gif

dzizas za tydzien bedzie prawie połowa czerwca, czy ktos moze ten czas spowolnic? blagam.gif szczegolnie od 11 do 14 czerwca bo wybieramy sie nad morze. musze odreagowac, a poźniej to moze byc za poźno i w ogole....
Meggi
CYTAT(agnese @ Fri, 05 Jun 2009 - 13:51) *
meggi - widzisz nie mogę za dużo pisać, bo od razu błędy robię


ups to nie było odnośnie błedu icon_mrgreen.gif choć faktycznie bład jest icon_wink.gif, mi chodziło o to, że "*rzadko" trzeba psać icon_wink.gif

04.gif

soneczko nieładnie tak nie odwiedzić nawet na sekundkę 31.gif za pogodę 11-14 czerwca tzrymam kciuki podobno juz od poniedzialku ma wrócić słoneczko icon_smile.gif

Wiecie co dzis zauważyłam, że u Lenkieiwcza na Garbrach zrobili w ogródku kacik dla dzieci (stliczki i kredki moze coś jeszcze będzie ) , fajny pomysł, może tam sie z eferajną na jakies lody umówimy oczywiście jak juz to słoneczko do nas znowu zawita icon_smile.gif

Z drugiej strony mam mega ochote na takie typowo babskie spotkanko jak ostatnio, nie dociagnęłyśmy do końca listy drinków 06.gif

Hmmm a własnie gdzie nasz aniolek znowu zaginał, mam nadzieję, ze u niej wszystko ok, narzekała osttanio na zdrowie ?

grabinko a Ciebie gdzie wcięlo????
Jania
Meggi wybacz blagam.gif nastepnym razem podejde chociaz przezszybe pomachac 04.gif
o drinków sie zachciewa, tez cos, ładnie tak przymusowej abstynentce przypominac? 29.gif

no a aniołek faktycznie dłuuugo nie pisała. no i co z jej praca wyszła niewiadomo....

charlie za to po Poznaniach sie rozbija i udaje, ze czasu nie ma 08.gif
moni156
już po spotkaniu! ale się naśmiałam! dziewczyny, aż mnie brzuch boli 06.gif ja na te drinki też sie chętnie piszę-soneczko-mogą być przecież bezalkoholowe-jestem w stanie się poświęcić i też takie pić do towarzystwa 29.gif ostatnio w ogóle jestem strasznie towarzysko rozrywana 06.gif muszę się nieźle gimnastykować, żeby pogodzić pracę, obowiązki domowe, wychowawcze i towarzyskie!
agnese
witam
widzę, że imprezy wam się zachciewa icon_smile.gif ale po co wam słońce do tego icon_smile.gif
joanaz
soneczko= jak zwykle dzięki za pamięc. Na badaniu byłam i wynik jest taki, że musze od lekarza ginekologa wziąc skierowanie na biopsję prawej piersi. Nawiększy problem to z tym skierowaniem bo wiadomo jak długo czeka sie na wizytę u ginekologa państwowo. A nie mogę mieć skierowania od prywatnego.
Pogoda dołuje mnie strasznie. Ale na wekend za tydzień słyszałam, że będzie ciepło.


joanna
moni156
banshee jak twój pieprzyk? ja dziś byłam u onkologa na obejrzeniu wszytskich jakie posiadam-a mam ich sporo- i podobno wszystko jest ok. odetchnęłam.
agnese
witam w poniedziałkowy poranek
hmm pogoda coś nie wygląda zachęcająco na spacer, ale i tak trzeba będzie wyjść
Jania
hello
joanaz a ten gin, co ktos polecał koło szpitala na Batorego? nie pamietam dokładniejszych namiarów...
a gdyby podejsc do szpitala na duzyr? chyba nie odprawili by z kwitkiem?
trzymam kciuki &&&&&&&

swoja droga jak słysze o profilaktyce i tych wszystkich badaniach, które kobieta powinna robic to mnie krew zalewa. co z tego, ze badanie zrobi, a potem sie ją olewa i czekaj w tych kolejkach 21.gif

moni dobrze, ze pieprzyki masz ok. tez mnie jakos ciągnie co by sobie sprawdzic, a jeszcze bardziej mojemu P. u jakiego lekazra byłas? i do dermatologa chyba nie potrzeba skierowania tak?
agnese
soneczko - jak na KCH to potrzebne skierowanie
Jania
no fakt niemyślaca jestem. skojarzyło mi sie z tym, że do mojego gina latałam po skierowania do szpitala... no ale wtedy podchodziliśmy do poradni K przy szpitalu..
moni156
do dermatologa chyba nie trzeba skierowania. ja chodze z prywatnego ubezpieczenia a tam do nikogo nie musze miec skierowania. mialam dzis tak okropny i stresujacy dzien w pracy, ze zaczelam sie zastanawiac czy ja sie do tego wszytskiego nadaje 32.gif na kazdym kroku klody pod nogi. az sobie zcasem zazdroszcze, ze potrafie byc taka opanowana i stanowcza, bo inaczej chyba lałabym po mordach, za przeproszeniem 29.gif
agnese
odemnie chcieli skierowanie icon_smile.gif
agnese
Moja mama nauczyła mnie:


1. OCZEKIWANIA -"Poczekaj tylko, az ojciec wróci!."

2. OTRZYMYWANIA - "Dostaniesz, jak tylko wrócimy do domu"

3. PODEJMOWANIA WYZWAŃ - "Co ty sobie myslisz? Odpowiedz , jak sie pytam! Nie odszczekuj sie!"

4. LOGIKI - "JAk spadniesz z huśtawki i skręcisz sobie kark, to nie pojedziesz ze mną do miasta"

5. JAK SZYBKO WYKSZTAŁCIĆ ZAINTERESOWANIA - "Nudzisz się? Zaraz ci znajde zajęcie"

6. MIŁOŚCI DO RODZEŃSTWA - "JAk zaraz nie przestaniecie sie kłócic, to każę wam sie pocałować!"

7. ODKRYŁA PRZEDE MNĄ TAJEMNICĘ MOJEGO ISTNIENIA - "JA cie wydałam na ten świat i ja mogę pomóc ci się z nim rozstać"

8. DOCENIAĆ DOBRZE WYKONANĄ PRACĘ - "Jesli zamierzacie się pozabijać, zróbcie to na zewnątrz- przed chwilą skończyłam sprzątać"

9.RELIGII - "Lepiej się módl , zeby na dywanie nie było śladu"

10. PRZEWIDYWANIA - "Tylko załóż czystą bieliznę na wypadek gdybyś miał wypadek"

11. IRONII - "Śmiej sie a zaraz dam ci powód do płaczu"

12. WIELE WYTRZYMAŁOŚCI - "Będziesz tu siedział, dopóki nie zjesz tego szpinaku"

13.METEOROLOGII - "Wygląda, jakby tornado przeszło przez twój pokój"

14. MODYFIKACJI ZACHOWAŃ - "Przestan zachowywać sie jak twój ojciec"

15. ZAZDROŚCI - "Są miliony dzieci na świecie, które nie maja takich wspaniałych rodziców jak ty"

16. MEDYCYNY - "Jak nie przestaniesz robić zeza, to zobaczysz że ci tak zostanie"

17.EMPATII - "Załóz sweter- dobrze wiem kiedy jest Ci zimno"

18. CZARNEGO HUMORU - "JEsli kosiarka obetnie ci stopy, to nie przychodź z tym do mnie"

19. MOICH KORZENI - "Czy tobie sie zdaje , że urodziłeś sie w stodole?? "

20. ZASAD DORASTANIA - "Jedz warzywa, bo nigdy nie urośniesz!"

no i na koniec....
21. moja mama nauczyła mnie SPRAWIEDLIWOŚCI - "Kiedyś też bedziesz mieć dzieci i mam nadzieje ze będą takie jak ty!"
paulap
Witam,
Jako że przypadł mi zaszczyt moderowania forum kujawsko-pomorskiego mam do Was dziewczyny prośbę. Ponieważ są ustalenia, że wątki nie powinny przekraczać 100 stron, żeby forum było bardziej przejrzyste, czy mogę Was prosić, żebyście sobie założyly kolejny wątek, a ten bym zamknęła?
Z góry dziękuję icon_smile.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.