To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Piernikowe pogaduchy o maluchach i nie tylko :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62
Meggi
No to swietnie mamy nowy termin icon_smile.gif 9 LUTY 03.gif , ale sie cieszę icon_smile.gif

brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
charlie76
ok, przyklepane 08.gif
i zadna to z mojej strony wyrozumialosc, chcialabym po prostu spotkac sie w jak najwiekszym gronie

to moge odlozyc mycie okien 03.gif

9.02 - tylko nie rezerwowac bali! icon_smile.gif
grabinka
A tak na przyszłość podsunę ciekawego linka z placem zabaw co prawda w Bydgoszczy ale podobno wart jest jazdy tam :
https://www.familypark.pl/
Super to zaklepane 9.02.,ufff .
Eta
byliśmy tam, totalnie bez rewelacji, na zdjęciach to wygląda całkiem inaczej niż w rzeczywistości, ten Hopland w Grudziądzu jest duuzo lepszy, może wizualnie nie tak piękny ale do wyszalenia się dużo więcej, ostatnio suszyłyśmy z koleżanką dziewuchy suszarkami po tym wypadzie.
grabinka
No widzisz dobrze wiedzieć.
A linka do Grudziądzkiego parku masz?
Eta
budują dopiero stronę, ale jakby co moge jakieś zdjęcia i info wklepać
grabinka
Ładnie poproszę o info 06.gif tego Grudziądzkiego ,gdzie on sie mianowicie znajduje?
Meggi
Nareszcie już wszystkie przedstawienia mam z glowy icon_wink.gif

Dzisiaj musze się pochwalić Aurelka super wypadła, wcale sie nie wstydziła, śpiewała zawodowo icon_wink.gif Dzieci widać juz za drugim razem nie miały tremy. Nagrałam cosik na kamerkę bardzo ciekawa teraz jestem czy mi sie udało icon_sad.gif


Dziś ide na piwko, mąz mnie na urodzinowe zaprosił 08.gif Czyli do 21 w pracy a potem sruuuuuuu impreza.gif

Przypomniało mi się, ze Ania wspominała o jakimś spotkaniu z jej watku, jeżeli nadal aktualne to napisz kiedy i o której macie się spotkac , może uda mi sie dołączyc choć na chwilkę icon_smile.gif
Jania
ale sie dzieje, normalnie ciężko za Wami nadążyć, gdybym 2 dni wypadła z obiegu to ciężko by było nadrobić 08.gif

super tyle imprez,jest z czego wybierac, ale na bale to poczekamy do nastepnego roku. być może rewia, ale to jeszcze czas, sie zobaczy.

9.02 mi równiez odpowiada, zajmuje sobie termin w moim skromnym kalendarzu hihi.

Meggi spotkanie będzie prawdopodobnie piatek lub sobota. kolezanka sama jeszcze nie wie którego dnia będzie przejazdem wiec dam znac pozniej, albo nawet smska wysle, bo na forum moge nie zdążyc. wszystkiego najlepszego dla męża od nas, niech żyje sto lat w zdrowiu, szczęsciu, pomyślności, a żonie niech dostarcz samych radości 06.gif

moni wyrazy współczucia przytul.gif
Naz
spotkanko mówicie?
to ja poproszę wypić nasze zdrówko (kawunią, soczkiem obojętnie)
przyda się
Eta
No dobra kto mnie kupi bilety na bal? 03.gif
Kto będzie i gdzie mam dojechać? Ino jak Abel krowie poproszę. icon_wink.gif

Grabinko ale co by Cię interesowało? Adres, zdjęcia z Hoplandu? Najlepiej przyjedz do Świecia, a ja was zabiorę. Z tyłu trzy foteliki jakoś wepchniemy. dziewuchy na trampoliny a my bezstresowo na kawe i fotele icon_mrgreen.gif
grabinka
Eta najbliżej do zakupu biletów ma Meggi może usmiechnij się do niej,kurcze bo mój M już wczoraj w mieście był i bilety zakupił. Bosko,że będziesz 06.gif .Napisz jak ty będziesz jechać to umówimy się na parkingu koło koscioła Garnizonowego tam ja będę parkować i pójdziemy razem,może tak być.
grabinka
06.gif przeprasza 2x poszło.
grabinka
CYTAT(Eta @ czw, 24 sty 2008 - 11:04) *
Grabinko ale co by Cię interesowało? Adres, zdjęcia z Hoplandu? Najlepiej przyjedz do Świecia, a ja was zabiorę. Z tyłu trzy foteliki jakoś wepchniemy. dziewuchy na trampoliny a my bezstresowo na kawe i fotele icon_mrgreen.gif

Eta nie kuś 06.gif bo Ci się zwalimy na głowę 06.gif
grabinka
No i właśnie się zorientowałam,ze Meggi na bal nie idzie 13.gif ,ale może będzie tak miła i bilety kupi i umówicie się gdzieś na ich odbiór i ona podprowadziła by cie do tego Ratusza,mi dojazd do centrum nijak nie po drodze a kupienie biletów przed balem może okazać się ryzykowne i może ich juz brakować. Eta zapukaj do Meggi bo ona po tym wczorajszym
"pifkowaniu" może być nie teges 08.gif .Jak Meggi odmówi to będziemy inaczej kombinować,ok.
Meggi
Hej 29.gif grabinko masz rację, meggi dziś jest w strasznym stanie 29.gif 29.gif , umieram normalnie, nie żebym wypiła tyle bo tylko 3 piwka, ale naprawdę kiepsko sie czuję icon_wink.gif
Nie wiem czy mogę, ale pzryznam sie, ze dobre dwie godzinki w nocy spałam na sedesie z miską na kolanach, nikt po mnie nei przyszedł 41.gif 06.gif Jak sie przebudziłam to normalnie w szoku byłam, a mój mąz w najlepsze w łożku chrapał 21.gif

Blety moge kupić, ale nie wiem gdzie, gdzie jest ten bal? Hmmm no podbno ma być ogłoszona załoba narodowa 21.gif , wiec lepiej upewnijcie sie co i jak .
grabinka
Właśnie ogłoszono żałobe i przed sekundą dzwoniłam do Muzeum okręgowego na decyzje trzeba poczekać około pół godziny bo dyrekcja muzeum w tej chwili obraduje!
Meggi
to ta impreza miałbyć w muzeum okręgowym ? ( w którym budynku? ) ja myślałam, że w Etnograficznym, proszę mi wybaczyć nadal ze mna nie tak 43.gif
joanaz
Meggi- bal (jeśli będzie) to w ratuszu- w sali mieszczańskiej. Bilety w kasie ratusza.

j
grabinka
Bal został przełożony na 31.01.2008 roku na godzinę popołudniową!!!!!!!!!!!!!!
grabinka
Jutro będą rozwieszone plakaty i informacje w internecie
joanaz
Grabinka- dzięki za informacje.

j
grabinka
Eta przedstawienie Jaś i Małgosia też w Baju w niedzielę zostało odwołane
joanaz
Przedstawienie w teatrze dla dzieci? Kierownictwo teatru chyba chce być świętsze od papieża.



joanna
grabinka
Joanaz no tak podali w radio ,że przedstawienie odwołane!
Jania
hmmmm normalnie szok, lekka przesada
a ile ma potrwac ta załoba narodowa?? bo raz podaja ze 2 doby a raz ze 3 dni no chyba ze to to samo 04.gif
bo gdyby 2 doby to baj sie troche pospieszył, może zmienia zdanie jak sie zorientuja dokładnie?
Eta
CYTAT(grabinka @ czw, 24 sty 2008 - 14:01) *
Bal został przełożony na 31.01.2008 roku na godzinę popołudniową!!!!!!!!!!!!!!


że co?????? a co mnie ta żałoba?

chole.a lepiej się zamknę
Eta
CYTAT(grabinka @ czw, 24 sty 2008 - 14:47) *
Eta przedstawienie Jaś i Małgosia też w Baju w niedzielę zostało odwołane



https://www.bajpomorski.art.pl/teatr.php?id=3&l=pl
grabinka
No to dzięki Bogu ,że zmienili jednak decyzje w Baju może po tym ja Prezydent ogłosił,że żałoba ma być do soboty do godziny 19.Bo wczoraj wierz mi powiedzieli w Radio Gra ,że spektakle odwołują.
A bal ma być w czwartek 31.01.2008 o godz.17.00 3 razy tam dzwoniłam by sie upewnić!
joanaz
Grabinka - jeszcze raz dzięki za pilotowanie sprawy. My na balu w czwartek będziemy na pewno.

joanna
grabinka
My też 06.gif mam więc nadzieję,ze gdzieś tam się spotkamy 06.gif .
Eta a tobie przyjdzie przyjechac do mnie na kawę w czwartek jeśli chcesz na bal dojechac 06.gif jestem na urlopie,więc.........
toffa2
i to znowu ja się wcinam. Już wróciłam do świata żywych. icon_smile.gif
Teraz tylko daję znac o sobie.Nawet nie zdążyłam sobie poczytac o czym tam piszecie
32.gif
Obiecuję jednak jak najszybciej nadrobic straty!!!!!

Jeszcze raz DOBRY! 04.gif
joanaz
Grabinko- dopiero teraz dopatrzyłam się, że nasze cóki sa prawie w identycznym wieku. Jeśli będziecie na balu to spotkamy się na pewno. Nie mam pojęcia jak liczna jest ta impreza.

joanna

ps. Etya przyjeżdzaj
grabinka
Nie licząc misięcy to rok urodzenia obydwu moich i twoich córek jest ten sam 06.gif -Joanaz
Toffa witaj wsród zywych!!!!
Eta
grabinko nie ma sprawy, tylko nadal nie wiem kto mi te bilety kupi, co prawda będę w niedzielę w Toruniu ale to chyba nie po drodze do Baju, poza tym pewnie kasa będzie zamknięta.

Kto mi kupi te bilety no kto? 02.gif

Joanaz będziemy, słowo się rzekło, chociaż czeka mnie kolejny wydatek wypożyczenia stroju raz jeszcze, i ten czwartek mi tez nie po drodze ale trudno, młoda łatwiej przełknie to że bal będzie później niż wcale.

Na spotkanie 9 lutego takoż się piszemy, Toffa a Ty?????
grabinka
Eta kasa ratusza- jest napisane,że niby jest czynna codziennie (oprócz poniedziałków) od 10-16 . Musiałabyś przyjechac troszkę szybciej i przespacerowac się przez miasto w strone Ratusza,
to obok pomnika Kopernika ,nie jest to daleko.
Eta
a gdzie jest teatr? też nie wiem icon_redface.gif
grabinka
Na Piernikarskiej 06.gif .
To zależy gdzie chcesz zaparkować ,wtedy postaram Cię poprowadzić.
Meggi
Eta a trafisz na ten parking koło mnie? Ten na który ja cię zaciągnełam, od niego masz dwa kroki do Baju icon_smile.gif
Po bilety mogę podskoczyć do Ratusza nie ma sprawy w niedzielę bym podeszła nawet na parking ci je pzrekazać.
Eta
Meggi fajnie, nie będę jechać sama więc mam nadzieję że trafię, nie ma innego tam dojazdu, trzeba się tłuc tak przez całe miasto?

jakby co będę dzwonić icon_mrgreen.gif

Meggi a wy idziecie na bal?
Meggi
Eta czyli mam kupic? Sorki nie kumata jestem, jak tak to powiedz ile dwa czy wiecej?

Na bal mogę iśc ,ale sama jako dziecko myslisz, ze sie nadam icon_smile.gif ?

W niedzielę laski jada do babci, i nie wiem jak długo to wytrzyma babcia lub one icon_wink.gif

A ja na 20.00 ide na impreze 08.gif , nikt nie odwołał, tańczyć i tak nei będę wiec posiedziec mozna icon_smile.gif
Eta
Meggi 2 bo ja chyba sama pojade z Olimpią

zadzwonię do Ciebie jutro
toffa2
z zapisków wyczytałam, ze szykuje sie jakieś spotkanie......
mam jednak malutkie pytanko...?Czy ma ono coś wspólnego z balem dla maluchów?
Tak szczerze mówiąc, to chętnie bym poznała Was kobitki i pomęczyła pytaniami jako matki przodujące
06.gif
A tak na poważnie to mam problem z moim aniołkiem 41.gif

Jak możecie to wspomóżcie mnie biedną radą...... blagam.gif
Mój kochany Zosik ma problemy ze spaniem. Wieczorem po kąpieli tak jak zawsze wkładana jest do łóżeczka(godz. ok. 20:00) zasypia raczej bez problemów, ale za to co się dzieje po ok. 2-ch, 3-ech godzinach.....z aniołka przeradza się w diabła.
Łóżeczko ją parzy , krzyczy w niebogłosy, ale jak zapale światło to ma uśmiech od ucha do ucha. icon_evil.gif
Ja chodzę po ścianach w ciągu dnia, bo nie jestem przyzwyczajona do takich cyrków. Wcześniej nie miała takich problemów!!!!
Nie wiem sama może to zęby (nie ma jeszcze szczyrbolek żadnego a tu prawie 8 miesięcy stuknie).

Może znacie jakieś syropki uspokajające , albo co tam innego icon_lol.gif
Jak tak dalej pójdzie to kiepsko ze mną będzie, oj kiepsko

Jania
hej toffa, ano spotkano sie szykuje od jakiegos czasu juz. i własnie chodziło o to, zeby nie zbiegło sie z balem:)
co do nocnego budzenia to raczej nie wiele Ci pomoge, Julka jak była młodsza też czesto budziła sie w nocy. tyle, że ja nie zapalałam światła co by jej nie przyzwyczajac. brałam na kolanko i przytulałam i cicho i spokojnie mowiłam do niej, az zachciało jej sie spac. wystarczyło jej przytulenie, ale tez troche sie do tego przyzwyczaiła i coraz czesciej wykorzystywała. kiedy byłam pewna,m, ze to tylko przyzwyczajenie, brałam na chwiklke i z powrotem do łóżeczka pomimo protestów - na szczescie niezbyt usilnych icon_smile.gif wiem, ze branie dziecka na przetrzymanie (tzn niereagowanie za bardzo na krzyki icon_smile.gif) w nocy to jest mało realne, u nas sie sprawdzało to co opisałam wyzej, czesto Julka sie tez budziła na picie, dawałam jej wody do picia i spała dalej. byc moze córcia budzi sie przez ząbki, trzeba to przetrzymac jakos niestety. można jej ulżyc podajac syropek przeciw bólowy albo czopek i wtedy sie okaze czy to to własnie. trzymaj sie.
Meggi
Narazie kótko i tylko do Ety, potem cos napiszę.

Eta bileciki juz mam dla ciebie, daj znać jutro keidy sie spotkamy, może po Baju na chwilke dgzieś bysmy przycupneły na kawkę. Mój mąż jutro jkaoś popołudniu zawozi dziewcznynki do babci, wiec myslę, ze po 18 miałabym już chwilke na pogaduchy. Więcej i konkretniej jutro icon_wink.gif
toffa2
dzisiaj już było lepiej ze spaniem.Chyba duży wpływ ma też pogoda.A z tym światłem, to ja też nie zapalam. No....z wyjątkiem
jak dawałam jej czopek. Zgadzam się z Tobą, że te małe spryciarze szybko się do dobrego przyzwyczajają 06.gif
teraz tylko tak na chwilę wpadłam, ponieważ moja Zosia wyczynia małe akrobacje na ziemi i muszę jej pilnowac.

Mam jeszcze tylko prośbę.Napiszę mi ktoś coś bliżej o spotkaniu?
charlie76
hej Toffa
a w skrocie - spotkanie ma sie odbyc 9 lutego u mnie w domu
blizej terminu rozesle Wam mapki dojazdowe i moj numer telefonu icon_wink.gif
godzine tez jeszcze ustalimy
zapraszam serdecznie!
Eta
Toffa to ja Ci napiszę o spotkaniu krótko. 9 lutego jedziesz ze mną do Torunia icon_mrgreen.gif czy to jest bardziej zrozumiałe dla niewyspanej matki? icon_wink.gif nic nie planuj na ten dzień bo wiedz że Cię nie będzie. Jedziemy na kawę, pewnie jakieś ciacho i ploty. Teraz wszystko jasne?

A my dziś na przedstawienie nie pojedziemy bo młoda znów ma temperaturę z kosmosu czyli nie wiadomo od czego.

Meggi jak z tymi biletami się umówimy? Co robisz w czwartek ok 15ej? 02.gif
Meggi
Eta zdrówka dla OLimpi niech sie do balu wykuruje przytul.gif

Czwartek o tej porze napewno mi pasuje, jestem od dziś matka bezdzietną 02.gif , liczę, ze ten stan potrwa do piątku, ja napewno wytrzymam (wiem, wiem wredna jestem icon_mrgreen.gif ) ale czy babcia, tego nie jestem pewna 37.gif

Toffa, Eta widzę wzięła sprawy w swoje rece, zostaje ci tylko pamiętac datę 9 luty (zarezerwowana dla nas ) o resztę my juz zadbamy icon_smile.gif

grabinko napisz jak było w Baju icon_smile.gif

Właśnie na TVP2 leci jazda figurowa normalnie kocham ten sport, i jestem pewna, ze od wrzesnia zapisuje moje baby do szkółki. W tym roku ze względu na Komunię Kasandry nic nie zaplanowałam, bo ona ciagle do koscioła biega więc czasu nawet by nie było. A od września i Aurelka sie bedzie nadawać bo od 4 lat sa zapisy.
Meggi
No i gdzie wy się podziewacie icon_sad.gif, od godizny siedzę w domciu napawam sie ta ciszą, wkońcu mogę sobie posłuchac czegos swojego (czyt. Edyta Gepert icon_smile.gif ) i zacyna mi się nudzić no 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.