To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

***Październikowe słoneczka 2007*** vol.2

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
ajlonka
CYTAT(jully @ pon, 07 sty 2008 - 14:07) *
Tusioł przytul.gif

ajlonka, to może kąp go wcześniej pobawcie się i niech śpi. U nas jak Hugo pośpi za dużo pod wieczór, to potem nie ma jak go uśpić.

A ja u mamy icon_smile.gif Właśnie godzinną kąpiel sobie wzięłam a teraz dalej mama wnuka bawi, więc mam czas poszperać trochę w necie


no wlasnie juz kąpiemy go wcześniej,zobaczymy jak to będzie ja bardzo sie ciesze ze znam przyczyne płaczu bo był straszny, i teraz przynajmniej wiem jak sie zachowywac zeby nie plakał jak juz nie spi icon_smile.gif
ajlonka
CYTAT(maja2006 @ pon, 07 sty 2008 - 13:52) *
kochana przepraszam bardzo!!!!
za Adasia ZDRÓWKO!!! impreza.gif


CYTAT(madziatl @ pon, 07 sty 2008 - 16:21) *
i to sie nazywa wybrnac dyplomatycznie z sytuacji 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif


hmm ja to tak z przymrużeniem oka napisałam, ale chyba chyba wyszło inaczej 43.gif 43.gif i skwasiłam atmosfere icon_sad.gif
Beti_
CYTAT(nercia @ nie, 06 sty 2008 - 18:50) *
Beata103 Proszę się odmeldować kiedy urodziłaś i aktywnie w życiu forumowym uczestniczyć, a nie tak z ukrycia podczytywać. 08.gif



icon_redface.gif Kurcze po tym jak się od Was odłączyłam na koniec ciąży, to teraz trochę mi tak dziwnie i głupio.Odłączyłam się z czynnego uczestnictwa bo nie byłam na bieżąco i nieraz trudno było mi nadrabiać to co natworzyłyście więc dałam sobie spokój.
Fakt stale Was z przyzwyczajenia podczytuje 48.gif mam nadzieje że nie macie mi bardzo tego za złe icon_redface.gif
Urodziłam natomiast 26 października cudną dziewuszkę Majkę.

A w nawiązaniu do tego co ostatnio podczytuje to dużo zdrówka dla pociech, bo ono najwazniejsze.
Pooh
Nercia, kogo szukacie w medicoverze? Pediatry? Jeśli tak, wysyłam nazwisko Ci na priva. 2 specjalizacje: neonatolog + pediatra. Niestety za często nie przyjmuje, trzeba się zapisywać z wyprzedzeniem. Ale jestem zadowolona ze współpracy.
I niezmiennie twierdzę, że masz super podejście przy tematach zdrowotnych – dokarmianiu mam na myśli!

Tusioł, super że Jasio już zdrowszy. I udalo się bez szpitala! I metodami nieinwazyjnymi w miarę 
Kciuki ściśnięte – i za preferencje cyckowe młodszego i hart ducha starszego!

Jully, a wiesz, po czym zsypało Hugonka?
I które warzywa jadasz? I czy kasze jadasz

Z ostatnich rewelacji dietetycznych: 3-ci dzień jedzenia indyka – i narazie tfu tfu, kropki tylko stare, nowych jakby nie było. Może kilka, ale ta ilość to może być reakcja na nie wiadomo co, potóweczki może?
Ale dostałam też ochrzan w przychodni. I teraz zachodzę w głowę, czy strategia polecona przez dermatologa - wprowadzania kolejnych produktów co tydzień jest słuszna. Pediatra mnie ochrzaniła, że „dziecko ryżem samym karmię”. Orzekła, że mam jeść wieprzowinę i zboża różne, o warzywach nie wspominała już nawet. I masło mam jeść, i chleb... Uznała też, że pewnie źle zdiagnozowałam ostatnie źródło krostek, bo królik i wieprzowina to słabe alergeny. Po to się ryżem katowałam, żeby mieć pewność, ale ona wie lepiej. 32.gif Jutro porównam z opinią drugiego pediatry, bo nie wiem, co robić.

A propos leżenia na brzuszku: Kacper śpi na brzuchu czasem rano (jak bo brzuszek męczył, to go kładłam – sprawdziłam wcześniej wielokrotnie, że radzi sobie z układaniem główki i odwracaniem przy lekkim wybudzeniu) i w dzień czasem. Ale też czasem się awanturuje i po minucie leżenia trzeba na plecki spowrotem.
Za to jak leży na brzuchu nie do spania, to rączki mu się „rozjeżdżają”. Jak mu ustawię, to chwilę się podpiera, a potem rozjazd ramionek. Tzn. główkę podnosi, ale na łokciach to trochę tylko, głównie karkiem trzyma. Też tak macie?

No i mamy powod do jeszcze jednej kolejeczki icon_wink.gif – Kacper skończył dziś 3 miesiące, urósł w tym czasie 10 cm i podwoił wagę, tzn. wazy ok. 6,8 kg.

Zauwazyłyście, że dzień już odrobinę dłuższy? Ech, byle do wiosenki...
Tusiol
CYTAT(jully @ pon, 07 sty 2008 - 17:23) *
Tusioł wszystkiego najlepszego dla Twojego Bartucha- kończy dzisiaj 3lata 3miesiące 3 tygodnie i 3 dni icon_smile.gif Urocza rocznica
Ha i właśnie zuważyłam, że Jachu kończy dzisiaj 3miesiące i 3 dni icon_smile.gif To jemu też najlepszego icon_smile.gif


Dzięki 06.gif . Kurcze, ale fajnie się ułożyło. Nawet nie zauważyłam.
Jutro wielka rozmowa w przedszkolu. Jutro napiszę co i jak. Ale jedno jest pewne. Niektórzy rodzice mają wszsytko w odwłoku 21.gif .

Zioła działają 06.gif . Mleka więcej!!!!!!! Więcej mimo że Jasiek leniuch do ssania. Jachu spokojniejszy, bo jak pierś pełniejsza to i chętniej je. Oby tak dalej. Jutro jeszcze wypiję i potem przerwa.
kasiunia
CYTAT(nercia @ pon, 07 sty 2008 - 09:01) *
Witam

kasiunia
Świetny Twój motylek. Chcesz to zdjęcie na 1-szą stronkę?
[b]


poproszę icon_smile.gif
kasiunia
Tusiołku trzymam kciuki!
madziatl
CYTAT(Tusiol @ pon, 07 sty 2008 - 22:19) *
Zioła działają 06.gif . Mleka więcej!!!!!!! Więcej mimo że Jasiek leniuch do ssania. Jachu spokojniejszy, bo jak pierś pełniejsza to i chętniej je. Oby tak dalej. Jutro jeszcze wypiję i potem przerwa.



do mnie moze juz jutro wyjda ziolka wiec mam nadzieje tez niedlugo sie nimi raczyc 06.gif bo albo mlody sie rozochocil i wiecej sciaga albo znowu nie wiem dlaczego pokarm by szwankowal, bo chociaz Oskar lepiej juz je, to do idealu jeszcze daleko
madziatl
CYTAT(Pooh @ pon, 07 sty 2008 - 21:44) *
[No i mamy powod do jeszcze jednej kolejeczki icon_wink.gif – Kacper skończył dziś 3 miesiące, urósł w tym czasie 10 cm i podwoił wagę, tzn. wazy ok. 6,8 kg.


madziatl
CYTAT(Beata103 @ pon, 07 sty 2008 - 21:42) *
Fakt stale Was z przyzwyczajenia podczytuje 48.gif mam nadzieje że nie macie mi bardzo tego za złe icon_redface.gif

oczywiscie, ze nie mamy za zle, ze nas podczytujesz, tylko fajnieby bylo gdybys sie tez wlaczala bardziej aktywnie 03.gif 08.gif 06.gif

CYTAT(Beata103 @ pon, 07 sty 2008 - 21:42) *
Urodziłam natomiast 26 października cudną dziewuszkę Majkę.


gratulacje i moze pokazalabys swoja kruszynke ... znaczy jakies zdiecia bysmy poogladaly 03.gif 06.gif
Pooh
W mordę, zapomniałam o becikowym... 21.gif
Jutro idę walczyć do urzędu z Kacprem w wózku, zobaczymy co wywalczymy ...
Ech, priorytety priorytety a skleroza nie boli... 48.gif
madziatl
Oskar dzisiaj przeszedl samego siebie ... zasnal ok. 17 i spi do tej pory, mial przerwe na szamanko o 18 i teraz druga 37.gif ciekawe co za noc nas czeka ... 43.gif
Eliszka
To ja was jeszcze zdjęciami Słodziaka pokatuję 06.gif nie udało mi się złapać takiego uśmiechu jak wczoraj ale za to inne atrakcje są

np. mata edukacyjna, uderzamy z całej siły w wiszące zabawki, czasem uda się złapać do rączki 03.gif





A to nasz wszystkomający motylek, świetny kompan do rozmowy.
Zabawka rewelacyjna, na razie janek odkrył szeleszczące skrzydełka i dziurki okrągłe w skrzydełku oraz nóżki i czułki- cienkie więc da się je złapać do malej rączki, ale jeszcze dużo do odkrywania w motylku. Na prawdę polecam jakby ktoś chciał coś swojemu maluchowi kupić a nie wiedział co.

Zelda
CYTAT(ajlonka @ pon, 07 sty 2008 - 23:02) *
hmm ja to tak z przymrużeniem oka napisałam, ale chyba chyba wyszło inaczej 43.gif 43.gif i skwasiłam atmosfere icon_sad.gif

no coś ty 06.gif
beata sliczne imię ma twoja coreczka 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
eliszka jakie ziola polecasz?
Eliszka
Tusiol cieszę się, że ziółka działają
Beata103 fajnie, że się odezwałaś, zaglądaj i pisz częściej, my nie gryziemy 08.gif
madziatl oby spał w nocy, mój już śpi, zarówno mąż jak i syn... eh ... pora do nich dołączyć 06.gif
Eliszka
maja

CYTAT(Eliszka @ czw, 03 sty 2008 - 12:48) *
skład mieszanki : anyż, koper włoski, kminek, czarnuszka siewna, rutwica, melisa i bazylia - zmieszać te zioła w ilości po 50 g każdego, trzy łyżki zalać litrem wrzątku i popijać sobie przez cały dzień. Sto razy lepsze niż rózne fito mixy i inne hippy.
madziatl
CYTAT(Eliszka @ pon, 07 sty 2008 - 23:32) *
mój już śpi, zarówno mąż jak i syn... eh ... pora do nich dołączyć 06.gif


moi obaj tez spia juz razem 06.gif ... ja jeszcze sie dopajam, bo mlody niedawno jadl, wiec che jeszcze wypic sok do konca i tez uderzam w komono 29.gif
bibiczek
czytałam i czytałam aż w końcu zaponiałam co napisać miałam ehhhh 32.gif

Madziatl pokazywanie zdjęć z plaży kiedy u nas zima to jest znęcanie się nad forumymi koleżankami 08.gif
Oskarek piekny
Maja2006 Hanusia ślicznie wyglądala na chrzcie - korzystając z okazji chciałam się Ciebie o basen zapytac tzn. o jakieś rady praktyczne co zabrać itp? ja idę na taki basen gdzie nie ma jakiegoś specjalnego przewijaka dla maluchów więc nie wiem jak to wszystko ogarnąć np. gdzie położyć Julię jak ja się będę ubierać. Może jakieś rady dla basenowej nowicjuszki? Będę wdzięczna za każdą radę.
Eliszka ależ ten synek do Ciebie podobny 06.gif
Kasiunia śliczny motylek
Tusiol przytul.gif trzymam kciuki

Dziękuję wszystkim za odzew w kwestii wózków - oczywiście po zadaniu pytania odkryłam że na jest mnóstwo wątków o wózkach icon_redface.gif

byłyśmy dziś na 30 min spacerku, drugim od powrotu ze szpitala - było tak cudownie, pogoda piękna, aż żal było wracać do domu, jutro (a właściwie dziś 08.gif ) już na 45 min pójdziemy

Więcej nie pamiętam 13.gif
madziatl
Eliszka: mlody bombowy, normalnie brak slow 06.gif
madziatl
CYTAT(bibiczek @ wto, 08 sty 2008 - 00:09) *
Madziatl pokazywanie zdjęć z plaży kiedy u nas zima to jest znęcanie się nad forumymi koleżankami 08.gif

11.gif
madziatl
O.K. czas juz isc spac, bo oczy mi sie juz same zamykaja, jednak wczesniej pozwole sobie jako pierwsza zlozyc zyczenia i postawic kolejeczke za wszystkie dzieciaczki (rowniez za mojego Oskara 06.gif ), ktore JUZ dzisiaj koncza 3 miesiace 37.gif 10.gif



oby zdrowo sie chowaly i byly zawsze radosne

Zelda
bibiczek my byliśmy na basenie dla nimowląt i tam sa specjalne pomieszenia i przewijkami itd,ale z mego doświadczenia to :weż jak masz przewijak taki miękki (my mieliśmy w torbie) na pewno ze dwie tetry ,pieluszkę flanelową albo cienki taki bawełniany kocyk,ręczniczek no i wszystko to co używasz do kąpieli,my dostalismy piluchę do pływania więc nie kupowaliśmy
tylko jest jedna sprawa jeśli udajesz się na normalny basen to ja nie plceam..pediatra mi mówiła że nawet ten mi odradza,że na własną odpowiedzialność mogę iść bo mają takie przypadki grzybic u niemowlaków i to nie tylko ciała ale tez np pochwy i są cyrki w leczeniu,u nas na basenie babki musza miec zaświdczenie od lekarza że są zdrowe ,no i ja wychodze z założenia że żaden rodzic nie będzie ryzykował zdrowia własnego dziecka i nie wejdzie z nim do basenu jak ma jakąś infekcję


Hania zasneła po chrzcinach z raczkami w "powietrzu"

ajlonka
hihii pierwszy raz jestem pierwsza rano 03.gif 03.gif Ale to dlatego że idziemy dziś z Adasiem na szczepienie. Ładny prezent 29.gif 29.gif z okazji skończonych 3 miesięcy mu sprawiam Ah
no to czytam wczorajszy wieczór
ajlonka
CYTAT(jully @ pon, 07 sty 2008 - 17:23) *
Z tego co zrozumiałam to litrem wody zalać i popijać cały dzień. Ja mam zamiar jutro zakupić icon_smile.gif

Tusioł wszystkiego najlepszego dla Twojego Bartucha- kończy dzisiaj 3lata 3miesiące 3 tygodnie i 3 dni icon_smile.gif Urocza rocznica
Ha i właśnie zuważyłam, że Jachu kończy dzisiaj 3miesiące i 3 dni icon_smile.gif To jemu też najlepszego icon_smile.gif


Boże jaka ja jestem ciemna masa icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif wczoraj się zastanawialam jak to wyliczyłaś Jully, tzn że chciało Ci się liczyć ile Tusiolkowe dzieciaczki mają. Właśnie mnie olśniło że to na paseczku widać. Ale baranica ze mnie 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
ajlonka
CYTAT(Pooh @ pon, 07 sty 2008 - 21:44) *
No i mamy powod do jeszcze jednej kolejeczki icon_wink.gif – Kacper skończył dziś 3 miesiące, urósł w tym czasie 10 cm i podwoił wagę, tzn. wazy ok. 6,8 kg.

no to zdrówko

Beata103 wpadaj wpadaj, ja też zbyt aktywna nie jestem ale staram sie zawsze cos skrobnąc 08.gif

CYTAT(Eliszka @ pon, 07 sty 2008 - 23:23) *
A to nasz wszystkomający motylek, świetny kompan do rozmowy.
Zabawka rewelacyjna, na razie janek odkrył szeleszczące skrzydełka i dziurki okrągłe w skrzydełku oraz nóżki i czułki- cienkie więc da się je złapać do malej rączki, ale jeszcze dużo do odkrywania w motylku. Na prawdę polecam jakby ktoś chciał coś swojemu maluchowi kupić a nie wiedział co.


Zgadzam się, i podpisuję pod koleżanką obiema rękami.Adaś też ma takiego, tylko kolorkami troszkę się różni
Motylek jest reewelacja i jest wszystko mający 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif A Oskarek miodzio na zdjęciach

Maja Hania prześłiczna, jak fajnie bańki ślinowe robi 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif a na tym zdjęciu z rączkami w górze wygląda jak królewna na tronie 06.gif 06.gif 06.gif
ajlonka
noi kolejeczka za zdrówko wszystkich dzieciaczków a specjalne życzonka dla tych które jak Adaś kończą dziś 3 miesiące rośnijcie zdrowo i radośnie


Tusiol
I nici z rozmowy w przedszkolu. Mama nie stawiła się. Przyprowadziła dziecko szybciej 21.gif . Jaja jakieś.

Ech sliczne te nasze watkowe dzieci!!!!!!
Hania banki puszcza jak Jasiek 06.gif .
Uśmiech Janka rewelacja.
Tusiol
3 lata różnicy. Jak dla mnie to wierzyć się nie chce.

To ja Wam wstawię głównie bałwankowo.
Dzieło Bartka i dziadka. A to jest bałwan tata.


Ale Bartkowi było mało i naciągnął dziadka na następne bałwany.

Bartek kulki toczy po śladach dziadka.

A tu dziadek niesie dół bałwana mamy - czyli mój.

I dzieło końcowe. Oczywiście najmniejszy to Jasiek, potem Bartek. W kapeluszu tata i gdzieś tam ja. Ale tylko tata ukończony.


Dzis bałwanki lekko ruszone.
Eliszka
CYTAT(Tusiol @ wto, 08 sty 2008 - 08:39) *
I nici z rozmowy w przedszkolu. Mama nie stawiła się. Przyprowadziła dziecko szybciej 21.gif . Jaja jakieś.


Eh.. dla niektórych rozwiązaniem jest ominięcie tematu...

CYTAT(bibiczek)
Eliszka ależ ten synek do Ciebie podobny


tak mówią 06.gif

CYTAT(ajlonka)
Zgadzam się, i podpisuję pod koleżanką obiema rękami.Adaś też ma takiego, tylko kolorkami troszkę się różni
Motylek jest reewelacja i jest wszystko mający A Oskarek miodzio na zdjęciach


Oskar faktycznie super, ale jeśli chodzi o właściciela motylka to Janek 06.gif 03.gif 08.gif 08.gif 08.gif
Eliszka
Tusiol świetne zdjęcia, ale bałwankowa rodzinka 03.gif
Eliszka
Najlepsze życzenia dla maluszków które kończą dzisiaj trzy miesiące
Pooh
Dołączam się do życzeń maluszkowych dla 3-miesięczniaków!

Ok, pani w urzędzie mnie uspokoiła: po becikowe to do roku dziecka można się zgłaszać, nie do trzech miesięcy. Więc luz.

My po indyku wyglądamy znośnie.
Idealnie nie jest, ale skóra atopowa, to ideał będzie baaardzo od świeta.
I w związku z tym i wczorajszym ochrzanem pani doktor, przyspieszam wprowadzanie kolejnych dań - dziś wchodzi do menu kasza jaglana. Ueee, fuj, 29.gif ale bez glutenu, więc w miarę bezpieczna.
anax
CYTAT(Eliszka @ wto, 08 sty 2008 - 08:58) *
Najlepsze życzenia dla maluszków które kończą dzisiaj trzy miesiące



brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
artemizja
CYTAT(Eliszka @ pon, 07 sty 2008 - 10:44) *
No i bądź tu mądrym, przeważnie jednak lekarze mówią żeby dziecko na brzuszku nie spało ale dużo leżało pod okiem rodzica, Raz próbowałam przełożyć śpiącego Janka na brzuszek, żeby mu zrobic zdjęcie- efekt był taki, że się od razu obudził.



Dziecko może spać na brzuchu, ale właśnie pod okiem rodzica. W nocy nie polecałabym tego jeszcze, a raczej w dzień.
artemizja
CYTAT(Tusiol @ pon, 07 sty 2008 - 13:32) *
Ech znowu źle. W przedszkolu Bartka. Tym razem nie przez niego. Nie mam siły pisać. Z nerwów łapy mi latają. Trzymajcie tylko kciuki proszę.



OLA77
z wujkiem Robusiem


z tatusiem



ze mną

OLA77
udało mi się wkleić te fotki z wizyty u znajomych- od wczoraj!

eliszka wynalazek piję ale on okropny w smaku!
artemizja
Dziewczyny! Śliczne zdjęcia!
Eliszka, zachodzę w głowę, jak Ci się udało kolejny raz uchwycić uśmiech Janka. Mi się udaje złapać uśmiech Szymka jak jest u kogoś na kolanach i ma główkę odwróconą od aparatu. Jak tylko widzi aparat, to wybałusza oczy i nici z uśmiechu.

Dużo zdrówka dla wszystkich maluszków, które kończą dziś 3 miesiące
OLA77
to jeszcze jedno zrobione wczoraj telefonem i dlatego jakość kiepska! patrzcie jak ładnie trzymam główkę!

użytkownik usunięty
CYTAT(ajlonka @ wto, 08 sty 2008 - 08:00) *
Boże jaka ja jestem ciemna masa icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif wczoraj się zastanawialam jak to wyliczyłaś Jully, tzn że chciało Ci się liczyć ile Tusiolkowe dzieciaczki mają. Właśnie mnie olśniło że to na paseczku widać. Ale baranica ze mnie 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

06.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Pooh @ pon, 07 sty 2008 - 21:44) *
Jully, a wiesz, po czym zsypało Hugonka?
I które warzywa jadasz? I czy kasze jadasz

Jadam właściwie wszystkie warzywa. Myślę, że to jednak nabiał. Miałam wprowadzać powoli, a tu się okazuje, że nie bardzo się da. Jeśli za pare dni nie będzie poprawy, będę szukać dalej.
OLA77
jully miałaś pokazać nam się w nowej fryzurce!!!!!!!!

bibiczku na twoje fotki i małej też czekamy!
ajlonka
CYTAT(Eliszka @ wto, 08 sty 2008 - 08:49) *
Eh.. dla niektórych rozwiązaniem jest ominięcie tematu...
tak mówią 06.gif
Oskar faktycznie super, ale jeśli chodzi o właściciela motylka to Janek 06.gif 03.gif 08.gif 08.gif 08.gif


ło matko, ale gafe strzeliłam blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif , Oskar Madzi oczywiście też super ale tu akurat Janka chciałam komplementować 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
ajlonka
Ola ślicznie wyglądacie na zdjęciach icon_smile.gif a główka Lenki pięknie w górze trzymana 06.gif 06.gif 06.gif

a my juz po szczepieniu Adaś był bardzo dzielny, tylko zapłakał przy wbijaniu igły a potem ok. Tzn. potem jeszcze się złościł przy ubieraniu, ale to tylko dlatego że żpiący. Wszak wyrawałam go wcześnie ze snu. Normalnie to on do 10 -10,30 śpi 06.gif A dziś wcześniej obudzony jak już się ubraliśmy to nie zdąrzyłam wyjechać z przychodni a on już spał 03.gif 03.gif 03.gif
Zapytałam pediatrę o ten wieczorno północny płacz Adasia, powiedziałą mi żebym narazie nie jadła nabiału, Adasiowi kupiła żel do smarowania dziąsełek i mamy zrobić badanie moczu i pokazać się za tydzień czy coś się zmieniło.

Idę po kawusię ktoś reflektuje? Zapraszam 03.gif
OLA77
no to jeszcze wklejam bo jestem bardzo dumna z Lenki że tak ładnie podnosi główke- ostatnio jej nie wychodziło!




Tusiol
Ola, a mi smakują te zioła. Ale ja zawsze lubiłam takie cuda 08.gif .
Super mała trzyma główkę. Pięknie wsparta na łokciach.
nercia
witam

Nie będę pisać każdej z osobna. Wszystkie dzieciaki superowe. 06.gif 06.gif 06.gif

beata
Pierwsze koty za płoty i teraz mam nadzieję, że będziesz na bieżąco zaglądać.

tusiol
Jak to było? Una rura wredna? czy jakoś tak? 08.gif A tak serio to bezsilność dopada jak Ty chcesz coś zmienić, a inni olewają. 21.gif

pooh Dzięki za namiary, ale wczoraj nie mogłam tej babki znaleźć na liście pediatrów. Może coś mi na oczy padło. Dziś jeszcze spróbuje.

U nas nie za dobre wiadomości. Dzwonił do nas lekarz bo już są wyniki Oli moczu. Kiepskie niestety. leukocytów 100 a norma to 5. 13.gif Na razie nie panikuję. Jak przykleiliśmy jej woreczek na mocz to jak zrobiła siku to i kupę, więc wyniki mogą być mocno niewiarygodne. Czytałam w necie, że jak się korzysta z woreczków to często wyniki sa niewłasciwe. Około 60-80% jest błędnych. Najprawdopodobniej powtórzymy badanie i zobaczymy. Dziecko nie gorączkuje, jest pogodna, ma apatyt, więc nie wygląda na walczącą z infekcją. jedynie więcej śpi od 2 dni, ale wcześniej była mocno aktywna, więc może odsypia. Trzymajcie kciuki, żeby to nie była infekcja tylko błąd pomiaru.

U kwestii mleka, jest lepiej i po 2,5h piersi pełne. Ale laktator po każdym karmieniu w ruchu.
Ewelina2310
Cześć dziewczyny!
Wszystkie dzieciaczki przecudne.
Dołączam się do toastu za dzieci, które kończą dzisiaj 3 miesiące impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
My byliśmy wczoraj na kontroli bioderek i wszystko jest dobrze, oba Ia.
Teraz lecimy na szczepienia.

Miłego dnia
Tusiol
CYTAT(nercia @ wto, 08 sty 2008 - 10:54) *
tusiol Jak to było? Una rura wredna? czy jakoś tak? 08.gif A tak serio to bezsilność dopada jak Ty chcesz coś zmienić, a inni olewają. 21.gif


Una wredna rura baba 06.gif .

Nercia, trochę dużo tych leukocytów 21.gif . Błędne polegają z reguły na tym, że próbki są zapaćkane bakteriami. Właśnie od woreczkowych pobrań.
U nas była taka sytuacja. Robiliśmy posiew za posiewem, bo każdy wynik wskazywał na błąd pobrania - dużo bakterii wyłaziło. Aż w końcu miałam dość i umówiłam się na oddziale z pediatrą na zacewnikowanie Bartka a nie kolejny posiew z woreczka. Oddaliśmy mocz z cewnika do badania i był jałowy.
Trzymam kciuki!!!!
madziatl
Dziendoberek 06.gif

Noc wbrew pzypuszczeniom nie byla taka zla. pobudka byla o 4-tej i o 6.30 no i od tego momentu Oskar poczul sie juz super wyspany w przeciwienstwie do swojej mamy 03.gif wiec spiewal sobie w lozeczku i podsypial (chyba) czasami a mama drzemala w swoim lozku i tylko jak slyszala jakies glosne niepokoje to wlaczala karuzele i pakowala smoka do pysia (ktory i tak przewaznie po niespelna kilku minutach byl zastepowany ochoczo ssanymi raczkami 21.gif ). tak przetwralismy do 8.45, pozniej bylo szamanko u mamy w lozku, troche baraszkowania i wstawanie 03.gif

CYTAT(ajlonka @ wto, 08 sty 2008 - 10:32) *
ło matko, ale gafe strzeliłam blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif , Oskar Madzi oczywiście też super ale tu akurat Janka chciałam komplementować 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif

my to tam zawsze sie cieszymy z komplementow 03.gif 03.gif 03.gif

Tusiol: wiesz, sa ludzie co maja dzieci i inni co "maja" dzieci ... niestety, takim trzeba bez ogrodek prosto w gebe wygarnac 43.gif , foto bomba jak zwykle 06.gif

Nercia: trzymamy kciuki moooocno zacisniete 06.gif

Ola:
Lenka boska 06.gif no i jak glowe pieeeeknie trzyma

Aljonka: ja kafke chetnie ... cos az mnie dzisiaj glowa pobolewa, ale to pewnie pogoda mi pomaga: szaro i buro, kropi, pewnie bedzie padac 43.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.