To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Słodkie Dzieciaczki z wrześniowej paczki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
maris28
dzaga mowie Ci napewno byby chłopiec tak czuje icon_smile.gif a Ty jak czujesz na dziewczynke to i tak moze być:)
Dzaga
jakoś wydaje mi się że u A. to babiniec będzie miał icon_smile.gif

a jak u mam podajÄ…cych zupki wyglÄ…da karmienie??
u nas już coraz lepiej - chociaż i tak ubranko zwykle jest w kropki, i ja też icon_smile.gif
mimo że zakładam taki duży śliniak i nawet po szyjke jeszcze pod spód podkładam ręcznik papierowy bo potem ubranko przy szyjce jest pomarańczowe....
efka30
CYTAT(maris28 @ wto, 05 lut 2008 - 13:32) *
efcia dawaj przepisik to zaraz zakrece ciacho, póki chłopaki spią! dziś urodziny mego taty więc okazja jest a jutro 4 rocznica odkad znam mego męża:) a z tym Maluszkiem na rękach na zdjeciu to TY?



alez skad, ja mam juz 28 lat na karku i niestety nie wygladam tak mlodziutko jak taka sobie jedna
przepis wyslalam, daj znac czy Ci smakuje 06.gif
maris28
efcia dzieki za przepis , jak upieke o sie pochwale. A z tym zdjeciem to tak zapobiegaczo:) Jestes rocznik 1980? ja tak:)

dzaga Ty sie nastaw kochana ze mozesz sie zaprzyjaźnić z wybielaczem na dłuugo hihi:) ubranko w kropki to norma:) mam gdzieś zdjecie Szymka z tego okresu jak zeskanuje to wkleję

A moj Potuś zrobił mi numer. Dałam oierwszy raz kleiku ryżowego do mleka a on sie tak krzywił jakbym go cytryna karmiła. No to łasdnie sie zaczyna hihi
efka30
zmykam na zupke pomidorowa, mniam mniam moja ulubiona 03.gif papa
#Margola
CYTAT(efka27 @ wto, 05 lut 2008 - 15:20) *
przepis wyslalam, daj znac czy Ci smakuje 06.gif


ja tez bym chciała ten przepis... 32.gif 32.gif 32.gif 32.gif
maris28
Mariolcia moge Ci podesłac:)
maris28


Ewa, wklewjam go tumam nadzieje ze sie na to zgadzasz:) hihi


5 szt jajek
1 szklanka białej oranżady lub wody gazowanej
2 szklanki cukru
2 1/2 szklanki mÄ…ki
2 płaskie łyżeczki proszku do pieczenia
2 łyżki kakao
1/2 szklanki oleju
pol buteleczki aromatu rumowego

Ubić pianę z białek na sztywno, dodać cukier i żółtka. Wymieszać.Następnie dodać mąkę wymieszaną z proszkiem do pieczenia. Wlać olej, oranżadę i olejek zapachowy. Wszystko wymieszać. Ciasto podzielić na 2 części: do jednej dodać 2 łyżki mąki, a do drugiej kakao. Na sam środek formy wlewać na przemian po 2 lyzki każdego ciasta: raz jedno, raz drugie az do wyczerpania. Piec w tem 190-210 C ok 50 min, zalezy od piekarnika, ja po ok 40 min sprawdzam patyczkiem, jesli jest suchy to ciacho gotowe. Po 15 min posypac cukrem pudrem. Ciasto wychodzi bardzo dobre i nie moze nie wyjsc.
efka30
jestem z 1979! ale dopiero z listopada wiec mam jeszcze 28lat 08.gif
maris hehehe a ja sie tyle napisalam hehehe
#Margola
03.gif przytul.gif
CYTAT(maris28 @ wto, 05 lut 2008 - 15:34) *
Mariolcia moge Ci podesłac:)
#Margola
CYTAT(Ptasia @ wto, 05 lut 2008 - 10:24) *
pochwale sie jeszcze jak Oli juz Å‚adnie siedzi sama


cudna....
maris28
Efcia ja Ci napisze na pw przepis na szarlotke z kr uszonka i migdalmi :0 i jeszcze poszukam raffaello, smakuje jak te masle kuleczki


uuupss chiba narozrabiałam ....
Dzaga
maris ja już mam ciągle miskę ciuchów namoczoną w vanishu... a niestety nie wszystko schodzi...

a ciasto wygląda na dosyć proste.. może i ja się skuszę ??

taka sobie jedna mój A. jak oglądał zdjęcie to też pytał czy to siostra czy mama icon_smile.gif

efka córę od razu poznałam icon_razz.gif
śliczna dzieczynka icon_smile.gif


viki.
Witam mamuski icon_smile.gif

Ja podczytuję na bieżąco, ale do pisania jakoś weny mi brak...

Stawiam kolejeczkę czego która sobie życzy, bo dziś Agaty imieninki icon_smile.gif



Agitusku
trzymam kciuki żeby to świństwo już puściło...

Taka sobie jedna
też miałam problem żeby na 100% być pewną czy to Ty na zdjeciu 03.gif ciesz się że tak młodziutko wyglądasz... ja przez to że 180 cm wzrostu całe życie wyglądam do przodu icon_sad.gif

Dzaga
Paulinka nauczy się jeść ładniej łyżeczką, nawet się nie obejrzysz, a więcej będzie w brzuszku niż na ubranku...

Ptasia to siedzące zdjęcie Oliwki po prostu cudo...

#Margola
CYTAT(kejti_80 @ wto, 05 lut 2008 - 10:57) *
Acha mam niedyskretne pytanko.... zblizaja sie Walentynki i nie mam pomyslu co kupic męzykowi, oczywiscie zadne podusie i maskotki odpadaja bo wiem jakby spojrzał wtedy na mnie, hihhi

a moze takie cos?? zawsze to bedzie uzywac codziennie.. ja robie taki prezencik...
>>zobacz tu<<
judyta1701
Ciasto zebra pycha sama bym zrobila. Jestem wkurzona bo caly dzien siedzielismy w domu i czekalismy az przyjda ''fachowcy'' a sie okazalo jak drugi raz zadzwonilam ze przyjda po 18.



A druga sprawa to cos czuje ze dziecko male i studia nie ida w parze
#Margola
CYTAT(judyta1701 @ wto, 05 lut 2008 - 11:53) *
Szkoda ze nikogo nie ma na forum. Chyba wszystkie karmicie piersia (ja niestety juz nie icon_sad.gif od bardzo bardzo dawna), Mikołaj dostaje specjalny proszek Bebilon Pepti 2 bo niestety ma skaze białkowa. Ostatnio zauwazylismy ze sloiczkow gerbera nie moze bo niektore zawieraja skladniki mu zabronione. Najbardziej smakuja mu słoiczki Hipp, wprost przepada za nimi.


my tez karmimy sie bebilonem pepti 2... niunia niestety nie chce niczego innego jesc oprócz mlesia.. aha Julia pije co 4-5 g 180ml i w nocy o 24,00 a potem o 6-7.00 rano także ja hodze wyspana..icon_smile.gif)
#Margola
CYTAT(judyta1701 @ wto, 05 lut 2008 - 15:54) *
A druga sprawa to cos czuje ze dziecko male i studia nie ida w parze


dasz rade...
maris28
Judyta, dasz rade ja w tamtym roku skończyłam studia, Szym miał ponad 1,5 roku no i bylam w ciązy:) Jest ciężko, ale warto.potembedziesz miała to z glowy.

No chłopaki wstali, koniec relaksu, miłego wieczoru!
#Margola
CYTAT(taka sobie jedna @ wto, 05 lut 2008 - 12:42) *
Mariola80 żeby nie było że śledzę cie po forach to jestem z okolic Szczecina


zdradz tajemnice co to za ""okolica"??
judyta1701
Mam pytanie czy Wasze pociechy tez tak szybko nudza sie zabawkami?Bo Mikołaj pobawi sie pobawi i bach ja i musi juz inna dostac
#Margola
CYTAT(kasiula_poznan @ wto, 05 lut 2008 - 13:41) *
dziewczyny ratunku!! co kupić szwagierce na bierzmowanie??????

nie mam pojęcia.. też miałam ten sam problem.. skończyło się złotą bransoletką...
#Margola
CYTAT(agitusek @ wto, 05 lut 2008 - 13:52) *
Kochane wrzesnioweczki,
dziekuje Dzagus za smska, pisze znow szybciutko...bo znow idziemy do lekarza, Malena cala noc miala biegunke az do teraz nie chce jesc i placze, czasami zasypia na 15 minut...lekarz z pogotowia powiedzial ze to zatoki,ale biegunka przy zatokach...to jest dziwne. I to porzadna za kazdym razem musze zmienic calosc ubrania 32.gif 41.gif , jestem padnieta...zlleglosci nadrobie pozniej i to z duza przyjemnoscia.

Przesylam buziole i ogromne usciski.


p.s
wybaczcie ze tak egoistycznie 13.gif


AGITUSKU.... przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
#Margola
CYTAT(maris28 @ wto, 05 lut 2008 - 15:50) *
Efcia ja Ci napisze na pw przepis na szarlotke z kr uszonka i migdalmi :0 i jeszcze poszukam raffaello, smakuje jak te masle kuleczki


uuupss chiba narozrabiałam ....


A JA????? 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
#Margola
CYTAT(judyta1701 @ wto, 05 lut 2008 - 16:04) *
Mam pytanie czy Wasze pociechy tez tak szybko nudza sie zabawkami?Bo Mikołaj pobawi sie pobawi i bach ja i musi juz inna dostac


Niunia ma taką grzechotke żyrafe < tą co w avatarku trzyma> i nie rozstaje sie z nią dosłownie spi z nią w łozeczku w wózku i zawsze musi ją miec pod reką...
#Margola
to nadrobiłam...icon_smile.gif sorki za post pod postem...icon_smile.gif
Dzaga
u nas tez zabawki szybko sie nudzÄ… icon_sad.gif

mariola mie otworzył mi sie ten link z propozycja prezentu walentynkowego...

kasiula - to na biezmowanie daje sie prezenty?????? 23.gif

viki

i duzzzzzzzzzo uśmiechu


pytałas kiedys o fizjoterapie paulinki.... chyba juz koniec z tym - paula jest zdrowym dzieckiem tylko wszystko robi o miesiac pozniej z racji wczesniactwa
paweł zawitkowski wpisał nam to wszystko w ksiazeczce i basta
koniec jezdzenie po lekarzach!!!

agitusek mi napisała ze lekarz stwierdził ze to wirus i ma samo przejsc 21.gif
ma Malenke dokarmiac Å‚yzeczka


co za lekarze!!! u nich zawsze nic się nie dzieje a Malenka tylko się męczy bidulka... 32.gif
efka30
CYTAT(maris28 @ wto, 05 lut 2008 - 14:50) *
Efcia ja Ci napisze na pw przepis na szarlotke z kr uszonka i migdalmi :0 i jeszcze poszukam raffaello, smakuje jak te masle kuleczki


uuupss chiba narozrabiałam ....



oj narozrabialas, narozrabialas tylko nie wiem co? 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 08.gif
a tak serio, chodzilo mi o to, ze nie spojrzalam, ze wkleilas juz ten przepis, a ja pisze i pisze , dodaje odpowiedz a tu patrze post wyzej przepis na zebra i sama sie z siebie smialam, ze taka gapa jestem, ale tak bywa starosc nie radosc, a o przepisy to poprosze!, albo lepiej wklej je na watku i kazdy kto bedzie mial ochote to sobie skorzysta 03.gif , no chiba, ze to jakies sekrtene przepisy 08.gif 08.gif
efka30
CYTAT(Dzaga @ wto, 05 lut 2008 - 16:03) *

agitusek mi napisała ze lekarz stwierdził ze to wirus i ma samo przejsc 21.gif
ma Malenke dokarmiac Å‚yzeczka


co za lekarze!!! u nich zawsze nic się nie dzieje a Malenka tylko się męczy bidulka... 32.gif



skad ja to znam tutaj to samo , mojej kolezanki corka miala zapalenie pluc to zamiast wyslac ja do szpitala to przepisali antybiotyk i wyslali do domu i kazali klepac po plecach , normalnie szok! jesli chodzi o medycyne to oni sa naprawde 100 lat za murzynami, nie obrazajac murzynow.
#Margola
a teraz???
Dzaga
nieee icon_sad.gif
a nie jesteś przypadkiem zalogowana?? bo w linku jest protokół ssl

ale w tym linku jest nr aukcji i już znalazłam icon_smile.gif

https://www.allegro.pl/show_item.php?item=304849039
Dzaga
albo moze byc jeszcze cos takiego...
https://www.allegro.pl/item301801742_koszul...esjonalnie.html
♫ agitusek ♫
Witam kochane,
jejku ale tesknie zeby Was poczytac, mala ma sie lepiej yupiiiiiiiiiiiiiiiiiii i nawet pocycala troche.

TESKNIE ZA WAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzaga
to jest the best 03.gif

https://www.allegro.pl/item301875049_mimi24..._nie_tylko.html
#Margola
CYTAT(Dzaga @ wto, 05 lut 2008 - 18:37) *

niop jestem zalogowana.. ale ze mnie gapa... ech..
a ta podusia superasna.. tylko nie wiem czy Piotrkowi sie spodoba bo ciągle na czarno byłoby bo ja jakos tak ost. stracilam zupełnie ochote...
cos chyba ze mnÄ… nie tak....
Dzaga
CYTAT(agitusek @ wto, 05 lut 2008 - 18:37) *
Witam kochane,
jejku ale tesknie zeby Was poczytac, mala ma sie lepiej yupiiiiiiiiiiiiiiiiiii i nawet pocycala troche.

TESKNIE ZA WAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


troszkę mi ulżyło...

ale nadal trzymam kciuki za zdrówko Malenki
Dzaga
CYTAT(Mariola80 @ wto, 05 lut 2008 - 18:51) *
niop jestem zalogowana.. ale ze mnie gapa... ech..
a ta podusia superasna.. tylko nie wiem czy Piotrkowi sie spodoba bo ciągle na czarno byłoby bo ja jakos tak ost. stracilam zupełnie ochote...
cos chyba ze mnÄ… nie tak....



u nas byłoby raczej na różowo - tylko ze docieniamy okres ciazy teraz kiedy bez zadnych zabezpieczen mozna było...
teraz wspieramy prrzemysł gumowy icon_sad.gif

mariolka minie na pewno - głowa do góry 02.gif
maris28
Efcia ufff ulżyło mi, bo myślałam ze sie pogniewałaś ze bez pytania wklejam na wątek Twpja wiadomość:) A ciach .... ZEBERKa za 10 minut wyskakuje z pieca:) Przepisy dam na ogolny:) moze nawet wieczorkiem sie uda

Dzaga, pomysłowa poduszka:)) Tylko ze u nas to ja bym taką dostała od meża bo temperamentna jestem hihihi icon_wink.gif


agitusek, 3mam kciuki, tak myslałam ze to wirus. Oby tylko lepiej było.

maris28
CYTAT(Mariola80 @ wto, 05 lut 2008 - 16:08) *
A JA????? 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif


Tobie też:)
Dzaga
a u nas już cisza... Paula właśnie zasnęła a ja leżę z kompem na łóżku... sama 32.gif
jeszcze tylko jutrzejsza noc... dam radÄ™... chyba...
maris28


a to moje chłopaki dziś wieczorem umazane i rozbawione icon_wink.gif



ciacho z przepisu Ewy
mam zle ustawiona date w aparacie fot.
Dzaga
maris dobrze że chłopcy jeszcze malutcy są - bo z męża by placek został 03.gif

a za to zdjęcie ciasta to chyba cię zamorduję 31.gif
niewidzialna
witam nocÄ…

kasiula_poznan wstać późno ,żaden wstyd,przynajmniej sie wyspałyście,raz na jakiś czas się należy icon_wink.gif

Dzaga nie jesteś sama, jesteśmy z tobą icon_wink.gif

efka27 żadna filozofia ,wystarczy zmienić pasmo, ja wrzuciłam opcję "strojenie ręczne"i przestawiłam żeby szumiało icon_wink.gif ewentualnie na programie z bajkami ustawić inny program. Moja już się domyśliła że to ja przestawiłam bo poszła do teścia i sprawdziła czy u niego są, kiedyś jej groziłam że tak zrobię więc sobie chyba przypomniała te słowa, teściowi powiedziała " to chyba za to że byłam niegrzeczna" ...poniekąd ma rację icon_razz.gif
JaÅ› to chyba jak maskotka w domu teraz?

Dzaga pocieszę cię że po iluś tam praniach to sie spiera icon_razz.gif

Jeny wszystkie mówicie że to tak fajnie młodo wyglądać, ale tak naprawdę to jest niefajnie,a do tego mam zaledwie 153 cm, mam tyle lat co Efka, w sierpniu 29 skończę, ale nikt mi nie wierzy, nawet dziś słyszałam tekst "dzieci maja dzieci" to aż się przykro robi, to że alkoholu sprzedawać nie chcą to już pominę, ale np w urzędach, czy nawet jak szukałam pracy to zawsze traktowana jestem jak dziewczynka, albo słyszę tekst "absolwentów nie przyjmujemy"kurcze ile lat można być absolwentem?, dobrze że u lekarza czy w szpitalu podaje sie wiek,przynajmniej tam głupich uwag nie robią, tylko całą ciąże denerwowało mnie pytanie "pierwsza ciąża?" (padało przed zapoznaniem sie z kartą)po odpowiedzi " nie,druga" lekarz miało czy jak 5zł a ja się czułam jak bym jakaś inna
była.Gdzieś słyszałam o badaniach w których stwierdzili ze osoby o dziecięcej urodzie postrzegane są jako lekkomyślne, nieodpowiedzialne i nie pamiętam jakie jeszcze, trochę przykro mi sie zrobiło, ale z drugiej strony to też tak postrzegam czasami ludzi, chociaż poprawkę biorę na to że wygląd nie świadczy o wieku. Dlatego tez już chyba z przyzwyczajenia staram sie czasem aż nad to ,żeby udowadniać że ani lekkomyślna ani nieodpowiedzialna nie jestem szczególnie jeśli chodzi o Milę i jej oceny i zachowanie w szkole, bo gdy słyszę tekst z ona jest niedopilnowana to krew mnie zalewa.Najbardziej rozbrajają mnie ciocie które mnie dawno nie widziały i życzą szóstek w szkole.
Jest jeden plus tego wszystkiego, jak przychodzą domokrążcy to mówię że rodziców nie ma w domu i zamykam drzwi 06.gif
Mam nadzieję że nie uraziłam was tym wywodem,dziękuje wam za miłe słowa,to w sumie normalne że każda kobieta chciałaby zawsze być młoda, może kiedyś będę się tym cieszyła, ale jak na razie to w większości są przykrości.

judyta1701eh ci fachowcy, mam nadzieje ze wreszcie dotarli. Co do studiów to masz racje, wyzwanie nie lada, ja sobie odpuściłam bo ciąża i potem już żadnych nie zaczęłam,ale znam wiele dzielnych dziewczyn które mimo ciąży i dziecka dotrwały do końca, wiem że nie jest łatwo i pomoc jest wprost niezbędna w opiece nad dzieckiem ale to procentuje w przyszłości (tak myślę), bo nie każda się tego podejmie, a pogodzić to wszystko to wielki sukces, masz u mnie wielkiego plusa za to.... a co do zabawek to różnie, czasem bawi sie długo jedną a czasem co chwile zmienia.

Mariola80 Gryfino i czasem Wełtyń icon_wink.gif dlatego wspomniałam kiedyś że twój facet wydaje mi się znajomy

AGITUSKU bądź dzielna, mam nadzieję że szybko Malenka wyzdrowieje przytul.gif
Jeśli stwierdzili ze to wirus i samo przejdzie to chyba to jest ta wirusówka, i rzeczywiście przejdzie u nas mówią że to grypa żołądkowa a tu znalazłam o tym w necie https://pl.wikipedia.org/wiki/Rotawirusy, teraz ostatnio ciągle słyszę o tych szczepionkach, ponoć najlepiej zaszczepić do 6 m.ż. tylko niestety trochę dużo to kosztuje.

Wszystkim Agatom mówię sto lat

A z tą poduszką to fajny pomysł, właśnie taką daliśmy bratu pod choinkę, ubaw miała cała rodzinka;)

Maris, smaka mi narobiłaś tym ciastem, ale niestety nie upiekę bo sama chyba będę musiała je jeść.

O a jeszcze wam powiem ze byliśmy u lekarza, trochę mi się śmiac z siebie chce, bo wpadłam w panikę bo Pitkowi zmniejszyła sie moszna, a okazało się że ten wodniaczek który on miał to sie wchłonął i teraz jest tak jak powinno być .Dostałam pozwolenie na podawanie marchewki gotowanej oczywście tylko troszkę bo moje zdolne dziecię często tworzy w pieluszkę niemal po każdym karmieniu, obym nie przegięła w druga stronę. No i klocuch waży już 8400g, śmiałam sie lekarką bo powiedziała ze dziecko mając pól roku podwaja swoja masę urodzeniowa a mając rok potraja ale w naszym przypadku to trochę sie nie zgadza ;P nie ma co się tego trzymać, bo teraz coraz częściej rodzą sie dzieci z większą waga i przybierają szybciej, kwestia indywidualna, bo są karmione na żądanie i jedzą tyle ile chcą i kiedy chcą a nie jak kiedyś że równo ustalonych godzinach.

no na tworzyłam dużo, mam nadzieję że nie nudo
pozdrawiam wszystkie i miłej nocki życzę
Dzaga
dzień dobry 03.gif

Ptasia
Dzień dobry
"sprzedałam" dziecko babci na spacerek i mam luz 03.gif
maris chłopaki superaśni a zdjęć takich ciast to proszę mi tu nie wklejać ok? 08.gif cała sie zaślinilam
agituskek dobrze że chociaż wiadomo co jej Malence ale pewnie szybciej by przeszło z lekami 21.gif

Dzaga super że Paulinka wyszła na prosta 06.gif no i zazdroszczę ochoty na mzianie męża, ja oststnio to nie mam ochoty nawet pozmiziać kota o A nie wspomnę mam nadzieje że to minie bo A zaczyna tracic cierpliwość 29.gif

A tak w ogóle to siedze jak na szpilkach bo czekam na wieści od A czy jedzie w trasę czy nie bo jeżeli tak to zabierze mnie i Oli i po drodze zostawi na Śląsku u mojej babci 03.gif Strasznie bym chciała no ale jeszcze nic nie wiadomo 13.gif
Dzaga
CYTAT(Ptasia @ śro, 06 lut 2008 - 11:25) *
Dzień dobry
"sprzedałam" dziecko babci na spacerek i mam luz 03.gif
maris chłopaki superaśni a zdjęć takich ciast to proszę mi tu nie wklejać ok? 08.gif cała sie zaślinilam
agituskek dobrze że chociaż wiadomo co jej Malence ale pewnie szybciej by przeszło z lekami 21.gif

Dzaga super że Paulinka wyszła na prosta 06.gif no i zazdroszczę ochoty na mzianie męża, ja oststnio to nie mam ochoty nawet pozmiziać kota o A nie wspomnę mam nadzieje że to minie bo A zaczyna tracic cierpliwość 29.gif

A tak w ogóle to siedze jak na szpilkach bo czekam na wieści od A czy jedzie w trasę czy nie bo jeżeli tak to zabierze mnie i Oli i po drodze zostawi na Śląsku u mojej babci 03.gif Strasznie bym chciała no ale jeszcze nic nie wiadomo 13.gif



teściowej?? a na pewno ciepło ubrałas Oliwkę?? 43.gif

a na mizianie pewnie przyjdzie czas.. ja tez wczesniej nie miałam takiej ochoty ale w pewnym momencie zauwazyłam ze znowu potrafie czerpac z tego przyjemnosc - jak przed ciaza i porodem...


my dzis jedziemy do mojej mamy... tylko ze deszcz pada i ze spacerku nici..... 21.gif
Madziara78
Hej my wpadamy tlyko się przywitać i powiedzieć że jedziemy na szczepienie 48.gif Trzymajcie kciuki...

Agitusek mam nadzieję że z Malene już wszystko dobrze.... przytul.gif trzymajcie się cieplutko!!!!!

PrZepraszam że nie mam czasu na doczytanie całej reszty - wszystko nadrobię po powrocie (o ile Julo mi pozwoli 08.gif )
Miłego dzionka życzymy!!!!
Ptasia
CYTAT(Dzaga @ śro, 06 lut 2008 - 13:54) *
teściowej?? a na pewno ciepło ubrałas Oliwkę?? 43.gif

03.gif jeszcze zanim wtruszyły zbadała dokładnie ile warstw Oli ma nasobie 21.gif 43.gif

Madziara no to mało łez na szczepieniu zycze
Ptasia
Pokaze wam jeszcze to zdjecie.
Probowalam zabawic sie w Agituska i zrobic artystyczne zdjęcie tylko jak widać z marnym skutkiem 04.gif 48.gif
Dzaga
CYTAT(Ptasia @ śro, 06 lut 2008 - 11:58) *
03.gif jeszcze zanim wtruszyły zbadała dokładnie ile warstw Oli ma nasobie 21.gif 43.gif



04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif


Madziara chłopaki nie płaczą 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.