To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Słodkie Dzieciaczki z wrześniowej paczki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
#Margola
oj Gruszka w spaseczku uzytkowników byłas jako anonim... w sumie myslałam ze to ktos inny... nie gniewaj sie
faktycznie jestesmy po złych doswiadczeniach i stad ta asekuracja.. nie miałam złych zamiarow...
Gruszka
Oki, nie ma sprawy icon_smile.gif to życzę mniej przebojów z nieproszonymi gośćmi icon_wink.gif
Aggatt
Mariola Daniel w samolocie byl bardzo grzeczny. Przy starcie i ladowaniu karmilam go, zeby przelykal i wyrownywal cisnienie. Nic nie plakal, wiec mysle, ze pozytywne znoszenie lotu odziedziczyl po mnie, na szczescie (moj M. bardzo cierpi za kazdym razem).

kori super, ze obylo sie u Szymusia bez operacji pepka! no i wklejaj jak najwiecej zdjec swojego przystojnego menszczyzny icon_biggrin.gif

nie mow mi, ze on juz taka parowe wcina icon_eek.gif niesamowicie to wyglada icon_biggrin.gif

slicznie razem wygladacie. Super mial ten kostiumik na Sylwestra icon_biggrin.gif

Mariola restauracja naprawde wyglada bardzo sympatycznie icon_smile.gif my tez uwielbiamy wychodzic gdzies razem z Danim. Z tym, ze u nas jest chyba latwiej, bo nigdzie w miejscach publicznych nie mozna palic. Tutaj w Polsce troche sie czuje ograniczona... icon_sad.gif

A jak ty slicznie wygladasz! Chudzino jedna!

Julka pieknie glowke podnosi! Daniel niby mocno glowe trzyma, ale ciagle lezy "na malysza" i nie chce sie na raczkach podnosic. Macie jakis pomysl, zeby mozna mu jakos w tym pomoc?

Daniel dopiero wczoraj po raz pierwszy wzial stopke do buzi. smiesznie to wyglada icon_biggrin.gif

maris
ja to jestem jakas opozniona icon_wink.gif dopiero jak napisalas ze zmienilas nicka, to sobie uswiadomilam, ze to nasza dobra "stara" znajoma hihihi jestem beznadziejna... icon_wink.gif

Dzaga
nie wiem co ci poradzic z ta kapiela. my na szczescie nie mamy tego problemu (odpukac). Mam tylko nadzieje, ze Paulince na nowo sie odmieni i juz nie bedziecie mieli problemu

[b]Mariola STO LAT, STO LAT!!!! SPELNIENIA MARZEN I RADOSCI Z DZIEWCZYNEK![/b]

taka sobie jedna ja tez strasznie lubie ten film i zazdroszcze tym kobietom odwagi. Ciekawe czy tez tyle bede miala, jak bede w ich wieku.

musze uciekac, bo jestem umowiona z kumpela i jej synkiem (starszym od Daniego o 3 tygodnie) icon_biggrin.gif dopisze reszte jak wrocimy, papa







kala101
Mariola wszystkiego Naj

kori witamy spowrotem

dzaga a może mała ma za małą wanienkę bo u mojej bratowej tak było mała nie chciała się kąpać bo było jej za ciasno, ja też musze się przenieś już do wanny bo widze że Natala popłakuje bo nie ma jak się już bawić rączkami

U nas od wczoraj nie było neta i normalnie czuliśmy się tacy odcięci od świata.
Natala nie była zazdrosna o smoka bo miała swojego ten co ja miałam do zdjęcia był już zużyty do wyrzucenia icon_smile.gif
Guciowa
Mariolu grzecznie prosiłam o skasowanie mnie z 1 strony 08.gif


Dagmara pewnie że jest ze mnie kłótliwa jędza ale tylko w waszych oczach, i nigdzie indziej nie kolę w oczy jak na forum Wrześniowym.Wszytko co zrobię ,powiem jest rozdmuchiwane do rangi przestępstwa icon_wink.gif proszę bardzo
może ty nie komentujesz ale inni skutecznie robią to za ciebie icon_wink.gif
i za każdym razem się odezwę jeżeli padnie hasło guciowa, bo czuję się wywołana do tablicy ,ot co.
świetnie jest się poklepywać po plecach jak się jest w stadzie icon_smile.gif) każda każdą poklepuje po plecach że takie jesteśmy fantastyczne a Baśka się uwzięła , ot jędza jedna




Dzaga
CYTAT(guciowa @ pon, 28 sty 2008 - 12:15) *
Mariolu grzecznie prosiłam o skasowanie mnie z 1 strony 08.gif
Dagmara pewnie że jest ze mnie kłótliwa jędza ale tylko w waszych oczach, i nigdzie indziej nie kolę w oczy jak na forum Wrześniowym.Wszytko co zrobię ,powiem jest rozdmuchiwane do rangi przestępstwa icon_wink.gif proszę bardzo
może ty nie komentujesz ale inni skutecznie robią to za ciebie icon_wink.gif
i za każdym razem się odezwę jeżeli padnie hasło guciowa, bo czuję się wywołana do tablicy ,ot co.
świetnie jest się poklepywać po plecach jak się jest w stadzie icon_smile.gif) każda każdą poklepuje po plecach że takie jesteśmy fantastyczne a Baśka się uwzięła , ot jędza jedna



dziewczyny skończyły kłótnie do czasu kiedy ty znowu sie do czegos przyczepiła sie i po co?? kazda z nas tak jak i ty moze miec odrebne zdanie - co nie znaczy ze nalezy go za oto krytykowac i awanturowac sie ...przmysl to po prostu... zycie nie polega spiskowaniu i kłótnach...
♫ agitusek ♫
Witam wrzesniowe bombowe mamuski,
no to ja kontynujac moje nadzwyczaj (nie)spokojne zycie zaraz przeczytam zaleglosci i zobacze co tam naskrobalyscie kochane....a i mam nowe zdjecie mojego smerfa malego.
#Margola
Guciowa
skasowałam już jak sobie zyczyłas... szkoda ze to wszystko tak wyszło..
trudno... myslałam ze skoro jestes wrzesniówką to suwaczek zostawimy ale twój wybór.. nie nalezy sie narzucac..
Madziara78
Hej podczytujemy Was ale nie mamy jak pisac bo maruda nam sie straszna właczyła... 41.gif
♫ agitusek ♫
CYTAT(Damaris @ sob, 26 sty 2008 - 21:18) *

Agitusek
widziałam Twoja stronke. Żeby tak nam ktoś zrobił zdjecia dobrym aparatem..ech.. czemu wynajęcie dobrego fotografa tyle kosztuje!? A gdzie sie odbył chrzest waszej Córci? zaciekawił mnie ta Pani , która wyciera główkę Małej.


maris kochana, chrzest odbyl sie w kosciele protestanckim, ale ja jestem katoliczka, tylko no nie taka swieta....wazne bylo dla mnie aby ochrzcic corcie a gdzie to nie wazne...no nie calkiem bo jako muslimki nie chcialabym dziecka miec 08.gif .

a zdjecia robie zwykla cyfrowka, ktora zreszta kilka rzay spadla...a wlasnie Dzaga jaki Ty masz aparat, polecasz go?

bardzo ladne zdjecie Twojego Piotrusia wkleilas.
♫ agitusek ♫
CYTAT(Mariola80 @ nie, 27 sty 2008 - 20:56) *

SWEET
♫ agitusek ♫
CYTAT(Mariola80 @ nie, 27 sty 2008 - 20:57) *



Mariola pieknie wygladasz...pewnie Twoj facet niezle zazdrosny bo mase innych sie za Toba oglada co? 08.gif
Dzaga
Mariola jaki biust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzaga
Agitusek nie wiem czy chciałaś zapytać mnie czy Damaris, ale my robimy zdjęcia cyfrówką canona i lustrzanką Nikona (dostałam na urodzinki od mężyka) ale jeszcze uczę się tajników fotografii 03.gif
aaaaa i na zdjęciach ten facet z saksofonem to mąż chyba?? ale fajosko wygląda... w ogóle baardzo fajnie Wam chrzciny wyszły - mam nadzieję że na zywo również 02.gif
♫ agitusek ♫
Dzagus tak pytalam Ciebie ale chyba nie wytluscilam.
dziekuje, za odpowiedz. przytul.gif

tak ten z saksofgonem to moj maz 08.gif , chrzciny byly naprawde fajowskie.

no i jak zTwoja @....
♫ agitusek ♫
smignal mi gul....
wlasnie zauwazylam ze wykasowali mi paseczek i zdjecie...zostal tylko jeden
niewidzialna
Witam za dnia

CYTAT(viki112 @ pon, 28 sty 2008 - 11:23) *
Witojcie icon_smile.gif


Co do zaistniałej sytuacji nie mam już siły komentować... olać trzeba...ja nie rozumiem, publiczne forum, każdy może pisać co chce i gdzie chce, a tu zakładanie prywatnych wątków....achhh....strach się normalnie odewać...


powiedziała ta która sobie prywatny założyła icon_lol.gif kurcze no wie,złośliwa jestem ale nie mogłam sie powstrzymać


Mariola80 sto lat sto lat, dużo zdrówka i pociechy z potomstwa icon_wink.gif samych radosnych chwil i spełnienia marzeń
przytul.gif przytul.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

fajna ta nasza pierwsza stronka icon_wink.gif co do tych krzyżyków, no fakt dziwnie było,ale spoko jest icon_wink.gif
gdzieś zapodziałam ten fajny link z fajnymi emotkami który któraś z was podała,szukałam na starym forum ale niestety nie znalazłam 32.gif

kori85 fajna ta czapeczka z uszami,bardzo podobają mi sie takie czapeczki czy kapturki, niestety jakoś u nas takich nie widziałam, albo jak były to za małe 32.gif

Dziś idziemy na przymarłe alb, was to czeka dopiero za kilka lat więc sie cieszcie icon_razz.gif, jestem trochę zła, bo ja postanowiłam sobie że będzie tradycyjna czyli ze złotymi dodatkami, Mila tez tak chce ale większość mam jak sie dowiedziała że są białe z białymi dodatkami to chce te całe białe,a jak dla mnie to to wygląda jak piżama icon_razz.gif a ja jestem uparta najwyżej będę w mniejszości, bo to przecież mój wybór a za ponad 100zł wolałabym taka która mi sie podoba i mojemu dziecku,a tatuś też mnie popiera
#Margola
CYTAT(Dzaga @ pon, 28 sty 2008 - 13:32) *
Mariola jaki biust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzaga w zaniku już niestety.. 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif
CYTAT(agitusek)
Mariola pieknie wygladasz...pewnie Twoj facet niezle zazdrosny bo mase innych sie za Toba oglada co? 08.gif

agitusek on jest zawsze zazdrosny nawet jak wyglądałam w 9 miesiacu ciąży jak wieloryb.. taki słodki typ. 43.gif 43.gif
♫ agitusek ♫
CYTAT(taka sobie jedna @ nie, 27 sty 2008 - 14:35) *
Pitek dziś dużo śpi, mało je i pokasłuje, coś wisi w powietrzu 32.gif
Miłego dzionka wam życzę


I jak sie czuje Pitek?
♫ agitusek ♫
CYTAT(Mariola80 @ pon, 28 sty 2008 - 13:49) *
Dzaga w zaniku już niestety.. 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif

agitusek on jest zawsze zazdrosny nawet jak wyglądałam w 9 miesiacu ciąży jak wieloryb.. taki słodki typ. 43.gif 43.gif



I TO MI SIE PODOBA!!!!! poprostu facet z jajami i juz. 29.gif
#Margola
taka sobie jedna ja to już mialam w zeszłym roku.. na szczescie Nati alba sie podobała taka zwykla..
a co do stronki to prosze bardzo.. https://www.cosgan.de/smilie.php?wahl=18&am...setlang=english
♫ agitusek ♫
CYTAT(Aggatt @ nie, 27 sty 2008 - 18:59) *
taka sobie jedna impreza.gif impreza.gif impreza.gif za 4 miesiace Piotrusia!!!



to i ja sie dolaczam!!!!!!! ZA PITKA SOCZKIEM KOCHANE!!!!
niewidzialna
kurcze musiałam tego posta pozmieniać bo ciągle mi nie pasowało bo za dużo wytłuszczone było

Mariola80 i prawidłowo,ja tez narzekam a mojemu tez zawsze sie podobam, bo to sie miłość nazywa i tyle 03.gif

agitusekdalej pokasłuje,ale jest spokojny, śpi właśnie, oby do piątku
♫ agitusek ♫
Aggatt a Ty juz w domciu tym na wyspach czy jeszcze polskim? A kto pilnuje kocurkow?
♫ agitusek ♫
Mariolu to ja do zyczen sie dolaczam kochana
vv v

wszytskiego naj naj naj naj naj naj naj naj naj
♫ agitusek ♫
taka sobie jedna to zdrowka dla Pitunia zycze....
#Margola
Dziewczyny bardzo dziekuje za zyczenia..
ja już taka stara jestem....
a co z foteczkami dzieciaczków???
przeslecie mi na maila??
niewidzialna
Mariola80 dziękuje za linka i masz racje, najlepsze takie proste bez wydziwiania, z jednej strony to nawet sie cieszę ze tych wielkich sukien już nie ma u nas, bo to była rewia mody a dziewczynki sie tylko strasznie męczyły jak upał był

za Pitka dziekujÄ™
niewidzialna

Mariola80 a na pewno jest dobry ten adres czy powinno być wp zamiast vp ?Julcia2007@vp.pl pytam dla pewności

no do sierpnia będziemy miały tyle samo a potem ja będę rok starsza 21.gif
#Margola
Julcia2007@vp.pl
niewidzialna
właśnie wysłałam ale dziś lub jutro znów nowe będę miała:P
♫ agitusek ♫



ze smokiem na ktorym jest polska wersja imienia MALENA, jeden z prezentow na chrzciny 08.gif


a swoja droga jak oni to znalezli, ze wlasnie tak jest po polsku... 03.gif
♫ agitusek ♫
ale to zdjecie duze....hmmmmm
#Margola
CYTAT(agitusek @ pon, 28 sty 2008 - 14:15) *



ze smokiem na ktorym jest polska wersja imienia MALENA, jeden z prezentow na chrzciny 08.gif


a swoja droga jak oni to znalezli, ze wlasnie tak jest po polsku... 03.gif


super foteczka... tak aparat sam robi czy obrabiasz troszke??
♫ agitusek ♫
08.gif icon_redface.gif no i masz wydalo sie nic nie da sie ukryc przed specem od grafiki komputerowej icon_redface.gif
#Margola
ahahahahaha
#Margola
jakim programem?? ja sie troche photoshopem bawie i taki prosty programik hp
♫ agitusek ♫
ja tez w photoshopie,kiedys mialam wszystko w malym palcu,ale to bylo pare ladnych lat temu 13 dokldanie i teraz ucze sie prawie od podstaw...tego drugiego nie znam...
niewidzialna
fajny pomysł z tym imieniem na smoczku
znikam szybko, bo umówiłam się z Mila pod szkołą
miłego popołudnia ,papa
Dzaga
agitusek @ się trzyma ale nie boli więc daję radę ....

a malenka wygląda śllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicznie !!!!!!!!!!!!

a to co cytowałaś to święta prawda - to nie my sobie własne foorum założyłysmy....



zmykam .. jadę zapłacić ubezpieczenia za samochód swój i załatwić sobie zwolnienie...

papapapaaaaaaaaaaaaaa
ღ magda ღ
Witajcie jakoś tak się fajnie robi jak się patrzy na te wasze dzieciaczki takie ślicznusie a ja to nie mam żadnych zdjęć bo mężyk ciągle zajęty i nie ma mi kto pstrykać nawet dzieciakom razem ciężko mi zrobić bo Kuba jak aparat widzi to od razu sam chce robić i już po rodzinnych pamiątkach ha ha ha

Mariolu to ja do zyczen sie dolaczam kochanaMariolu to ja do zyczen sie dolaczam kochanaMariolu to ja do zyczen sie dolaczam kochana
Guciowa
CYTAT(Dzaga @ pon, 28 sty 2008 - 12:39) *
dziewczyny skończyły kłótnie do czasu kiedy ty znowu sie do czegos przyczepiła sie i po co?? kazda z nas tak jak i ty moze miec odrebne zdanie - co nie znaczy ze nalezy go za oto krytykowac i awanturowac sie ...przmysl to po prostu... zycie nie polega spiskowaniu i kłótnach...



Za każdym razem kiedy będzie omawiane tu na forum szerokim łukiem co ja znowu napisałam to zabiorę głos
same zdecydujcie kiedy się skończy ta dziecinada.
Madziara78
Witajcie, Julek wreszcie śpi ale nie wiem jak długo... 43.gif Nie mam pojęcia co się dzieje - czy znowu gardło go boli czy brzuszek czy to ząbki ale ja już powoli tracę siły... Julek cały czas marudzi na przemain z wrzeszczeniem... niczym nie da się go zabawić nie mówiąc już o położeniu go do bujawki albo łóżeczka 32.gif Jak jutro dalej tak będzie to znowu czeka nas lekarz... 41.gif

Mariolka postaram się wysłać zdjęcia za chwilkę... I dołączam się do życzeń... impreza.gif impreza.gif Twoje zdróweczko!!!! impreza.gif impreza.gif

Agitusek Malene jak zwykle wygląda olśniewająco... śliczne to zdjęcie ostatnie co wkleiłaś - jakie ma piękne oczka na nim... Super!

Taka sobie jedna to chyba ty mi podesłałaś linka do tego poradnika żywieniowego... zamówiłam kiedyś i właśnie dziś mi przyszedł 03.gif łącznie ze słoiczkami próbnymi 03.gif Dzięki za info na ten temat... 03.gif teraz zostaje już poczytanie o prawidłowym żywieniu Juleczka 08.gif

Wybaczcie że nie będę teraz odpisywać na poszczególne posty ale muszę biec coś ugotować póki Julo mi da cokolwiek zrobić... ale biorę lapika ze sobą do kuchni więc będę podczytywać na ile się da 03.gif
Guciowa
Dzaga i już rzeczą absurdalną jest odzywanie się do mnie na dezerterkach,skoro masz takie zdanie jakie masz na temat mojej osoby , ale proszę przeczytaj sobie odpowiedż której udzieliłam odnośnie tematu maszynki do mięsa nijak to się ma do tego że kłótliwa ze mnie jędza.Tylko że ja nie zmieniam zdania na temat danych osób co parę dni ,ot co.
Madziara78
może to zdjęcie Julka będzie ok na pierwszą stronkę co?
Madziara78
Mariola i zapomniałam dodać że pierwsza stronka wygląda super 03.gif

Masz talenta kochana!!!! 03.gif
Guciowa
CYTAT(Dzaga @ pon, 28 sty 2008 - 12:39) *
dziewczyny skończyły kłótnie do czasu kiedy ty znowu sie do czegos przyczepiła sie i po co?? kazda z nas tak jak i ty moze miec odrebne zdanie - co nie znaczy ze nalezy go za oto krytykowac i awanturowac sie ...przmysl to po prostu... zycie nie polega spiskowaniu i kłótnach...


w twoim wydaniu Dagmara wychodzi na to że udzielanie się na forum polega na zmienianiu postów o godz 24-tej na dezerterkach icon_wink.gif zeby czasem nie wyszło na jaw że napisałaś do mnie posta - tak niesamowicie dojrzałe postepowanie 03.gif i jakie szczere 03.gif
♫ agitusek ♫
CYTAT(Madziara78 @ pon, 28 sty 2008 - 16:40) *
może to zdjęcie Julka będzie ok na pierwszą stronkę co?




ale ten Twoj Julek to ma piekna skore.....a jakie slodkie to zdjecie!!!!
♫ agitusek ♫
witaj kori!!!!
kori85
Witajcie!!!!!
Dziś byliśmy w żłobku załatwić formalności i powiem szczerze, że troszke się uspokoiłam. Dyrektorka jest wspaniałą kobietą i wogóle jest tam tak kolorowo i przyjemnie, wszystko mi wytłumaczyła i odniosłam wrażenie, że powierzam Szymka w dobre ręce. Kupiliśmy wyprawkę do żłobka i od piątku zacznie się wielka przygoda.



To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.