To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Słodkie Dzieciaczki z wrześniowej paczki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
#Margola
NASZE WRZESNIOWE MALUSZKI

Mamy
10 dziewczynek i
7 chłopcow

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Viki112 urodziła Tosię

14.07.2007 g. 01:35

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Ptasia
urodziła Oliwkę

25.08.2007 g. 14.55

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Dzaga urodziła Paulinkę
30.08.2007 g.7.00
2660 g i 50 cm

~*~ ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Kasiula_poznan urodziła Wiktorię
02.09.2007 g.02:27
3010 g 51 cm
.................................................
*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Aggatt
urodziła Daniela
02.09.2007 g.14.45


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Rolcia urodziła Gabrysię
05.09.2007 g.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Mariola80 urodziła Julcię
06.09.2007 g. 13.05
3250g 53 cm


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Efka27 urodziła Jasia
07.09.2007 g. 15.15

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Maris urodziła Piotrusia
07.09.2007 g

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
kejti80 urodziła Bartusia
07.09.2007 g.16.20
3600g 57 cm

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Kala101 urodziła Natalkę
17.09.2007 g.22.30


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Madziara78 urodziła Julianka
21.09.2007 g. 17:15

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Taka sobie jedna urodziła Piotrusia
27.09.2007 g. 6:11
3770g 57cm

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Kori urodziła Szymonka
27.09.2007 g.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Anek78 urodziła Zosieńkę
30.09.2007 g 20.20 (CC)
3300g 55 cm


~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Agitusek urodziła Malenkę
03.10.2007 g.
4080g 56 cm

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Magda2505 urodziła Mikołaja
08.10.2007 g. 08:15
3700g 55 cm

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~


Dzaga
to ja się melduję jako pierwsza z Paulinką 03.gif



kala101
A ja z Natalką przy cycu




#Margola
super...
ja już zmykam bo głodna jestem jak wilk a malutka już usneła,,,
Dzaga
CYTAT(kala101 @ sob, 26 sty 2008 - 22:49) *
A ja z Natalką przy cycu


to Natalka jeszcze nie śpi???
niewidzialna
I ja tu witam icon_wink.gif
Melduję się z Piotrusiem
kala101
Natalka usypia zwylke ok 1 i śpi do 5-7 to zależy od dnia więc niemam lekko
maris28
icon_smile.gif

No może tu w końcu na Mariolci wątku będzie bezpieczniej icon_wink.gif A moze temacik taki: "Słodkie Dzieciaczki z wrześniowej paczki?" =czekamy na pierwszy ząbek=icon_smile.gif icon_smile.gif

Spokojnej niedzieli Kobietki:)
kejti_80
Witamy, witamy na nowych włościach 03.gif

Witamy z moim rozesmianym mężczyzną Bartusiem icon_biggrin.gif




#Margola
To my też sie pochwalimy:)))))

Madziara78
I my witamy na nowym wąteczku... Podpisujemy listę obecności 03.gif
Zdjęcia wkleimy później bo Juleczek właśnie się rozbudza na jedzonko... 08.gif


Pozdrawiamy wrzystkie mamusie i ich dzieciaczki słodziusie 03.gif
kasiula_poznan
no to i ja melduję się na nowym wątku, oby nam tu było miło i przytulnie icon_smile.gif
Dzaga
Witam niedzielnie 03.gif

u nas całą noc i dziś nie ma prądu - a u nas wsyztsko na prąd ipiec i kuchnia (nawet necik) więc szybciutko się spakowaliśmy i przyjechaliśmy do mamy 06.gif 06.gif

ale pięknie zaczynamy nasz wątek 03.gif
śliczne dzieciaczki od razu a piewrwszej stronce - a jak Mariola wklei pierwszego posta to wtedy będa wszystkie dzieciaczki 03.gif 03.gif

MARIOLA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aggatt
no to ja wklejam tutaj to co odpisywalam na starym watku icon_smile.gif

super, ze juz jest nowy icon_biggrin.gif doloze zdjecia jak juz wrocimy do domku icon_biggrin.gif
kala super ci sie udalo z ta fotografka icon_smile.gif to naprawde bardzo tanio!

Damaris mysle, ze to naprawde dobry pomysl, zeby zalozyc nowy watek. Bez zadnego fermentu i zlosliwosci.

Dzaga wspolczuje @ u mnie wlasnie sie konczy na szczescie...

Madziara Julo juz taki duzy tez jest? Szok icon_biggrin.gif

niewidzialna
Witam
A u nas prąd jest chociaż nawet w TV pisało że nie ma

Kori mimo że ciebie tu nie ma to buziaki dla twojego smyka na te 4 miesiączki icon_wink.gif

kejti_80 ale śmieszny ten twój Bartolini,fajnie się śmieje

Pitek dziś dużo śpi, mało je i pokasłuje, coś wisi w powietrzu 32.gif
Miłego dzionka wam życzę
kori85
Witam!!!!!!
Po długiej nieobecności melduję się ponownie...mam nadzieję, że będę mogła do Was zaglądać. U nas wiele się dzieje...Szymek rośnie jak na drożdżach, jest zdrowy i wiecznie uśmiechnięty, przesypia całe noce tzn od 20 do 6-7 rano, więc i ja się wysypiam. Niestety musiałam wrócić do pracy (nowej), przez co mój maluszek 1 lutego idzie pierwszy dzień do żłobka, ale mam nadzieję, że nie będzie chorował i dobrze to zniesie. O rany tyle bym Wam chętnie opowiedziała, że brak mi słów, ale mam nadzieję, że niedługo wszystko nadrobię.

kori85
starałam się wkleić fotki mojego szczęścia, ale niestety nie wiem jak to zrobić, zupełnie mi nie wychodzi:-(

[img=https://images31.fotosik.pl/122/00849a3084de2d2fm.jpg]




w końcu się udało!!!!!! to moje szczęście!!!!!!!
Aggatt
kori przystojniak z twojego synka icon_biggrin.gif i zagladaj do nas jak najczesciej. Ciekawe jak Szymek zareaguje na nowych kolegow i kolezanki ze zlobka. Koniecznie zdaj nam relacje.

a tu kilka fotek Daniego z pobytu w Polsce:

w samolocie:

w kinie w Poznaniu:

spiacy krolewicz podczas wesela:

w kapieli:

u Babci na rekach:
niewidzialna
Witaj kori85 bardzo się cieszę że znów z nami jesteś, ale ten twój Szymuś fajny pulpecik. Ja tez mam nadzieję że będzie mu dobrze w żłobku, tam przynajmniej pewniej niż z nieznaną nianią.Opowiadaj ,opowiadaj bo jestem ciekawa co się z tobą działo,zawsze będziesz tu mile widziana icon_wink.gif
niewidzialna
Aggatt o jaki przystojniak w krawacie, no nie pogadasz icon_wink.gif

Madziara78 a dlaczego wg nich sie nie mieścisz w tej akcji w testowaniu? dziwne

maris28
Taka sobie jedna, toaścik za skończone 4 miesiące Piotrusia ! Szybko nam te chłopaki rosną:)
Aggatt
Mariola ale Julcia super te swoja buteleczke sama trzyma! icon_biggrin.gif
Aggatt
taka sobie jedna impreza.gif impreza.gif impreza.gif za 4 miesiace Piotrusia!!!
#Margola
Dzaga ale ta Twoja Paulinka "superaśna"..

Kala musze przyznac ze zdjecie ze smoczusiami bardzo mi sie podoba.... a Nati nie zazdrosna??

Taka sobie jedna ... sto lat dla Pitka.... ech 4 miesiaczki... super... 03.gif 03.gif
Piotrus słodki... ja wogóle uwielbiam Piotrusie mój mężczyzna to Piotrus takze mam słabość do tego imienia....
czemu zawsze takie małe foteczki wklejasz??? zmniejszaj do rozmiaru 800x600 i wklejaj pełen rozmiar 08.gif

maris bardzo podoba mi sie Twoja propozycja tematu... 03.gif 03.gif już zmieniłam...
na tym watku kazdy moze wyrazac swoje zdanie bo kazdy to indywidualna jednostka która moze miec swoje - inne- zdanie na różne tematy,,, nalezy to szanowac.. a nie atakowac takie osoby.. sama jestem wodnikiem i osobą która nie narzuca swojego zdania innym jak i nie lubie jak mi ktos cos wmusza...

takze niech kazdy pisze na co ma ochote!!!

kejti
widze ze masz ten lezaczek fisher price... mam pytanko... sprawdza sie?? pytam bo kolezanka chce kupic podobny. maja niunia to już w niego nie wejdzie... ponad 9 kg i 74cm... ech.. taki kolosik
Madziara,Aggatt.. czekamy na foteczki... 06.gif
kasiula_poznan.. jasne ze bedzie miło... przeciez to tylko od nas zależy a my jestesmy miłe ... prawda?? hihi 03.gif 03.gif 03.gif

Dzaga współczuje ja bez pradu to umieram.. uzalezniłam sie od techniki i dzien bez obróbki grafiki jest dla mnie koszmarem.. tak sie zakochałam w fotografii..
aaaa bardzo dziekuje za zyczonka nawet jesli urodzinki (20-te?? 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif )) mam jutro

kori85 nareszcie zawitałas znowu.... czesciej pokazuj nam Szymeczka... sliczny chłopiec musze przyznac ze nie zazdroszke złobka... ja nie potrafie sie przełamac...
moze reszta wrzesniówek które przestały sie udzielac wrócą do nas.. jest nadzieja 06.gif
Aggatt jak mały reagował w samolocie?? grzeczny był...??
a co do mojego szczescia to ona juz jakis czas mi te butle wyrywała i w koncu nauczyła sie jakos trzymac ale niestety nie jest to jeszcze to bo po pewnym czasie ta butla jej ucieka... hahahah

#Margola
Moj Piotrus zabrał mnie dzis na obiad do restauracji do Chrobrego... musze przyznac ze było super... w srodku były zdjecia sławnych ludzi którzy tam jadali.. był Kwasniewski, Doda z Majdanem ... itp... lokal super urzadzony.. bardzo mi sie podobało a niunia to sie napatrzec nie mogła na wszystkie swieczki... fajna sprawa... zaraz powklejam foteczki..
kori85
dzięki wielkie za tak cieplusie przyjęcie mnie do grona... nauczyłam się już wklejać fotki, to obiecuję, że będzie ich więcej, a odnośnie żłobka, to jutro razem z mężem jedziemy załatwiać formalności...przez ostatnie dwa tygodnie to właśnie mój Łukasz opiekował się małym, bo ja znalazłam pracę. Mówię Wam jaka jestem szczęśliwa, że mam tak wspaniałego synka, co prawda na początku groziła mu operacją, bo urodził się z tzw. pępkiem skórzastym (miał za długi pępulo), ale cud się stał i teraz ani śladu, a napradę nic specjalnego mu nie robiłam. Mój mały pulpecik bardzo dużo je ale to mnie cieszy, już od jakiegoś miesiąca wcina kaszki i deserki, przez co musiałam przestawić go całkowicie na butle, bo tak prawdę mówiąc to już od urodzenia musiał być dokarmiany gdyż się nie najadał. Mnóstwo szczęścia daje nam Szymcio i teraz czujemy się jak prawdziwa rodzina.

[img=https://images33.fotosik.pl/122/08d30530301d5b02m.jpg]
kori85


a ta fotka była robiona w Sylwestra
#Margola

#Margola

#Margola

#Margola

ღ magda ღ
ja tylko tak szybciutko żeby listę podpisać jutro postaram się wkleić jakieś zdjęcie i nadrobić zaległości super że mamy nowy wątek do zobaczenia jutro

madziarka jutro czekam na ciebie z kawą ha ha ha
#Margola

#Margola

musielismy juz obnizyc łózeczko bo mała juz wo[użytkownik x] i łapie sie szczebelek
#Margola

a tu bawi sie nózkami tzn wcina je
maris28
Mariola, fajnie Ci ze miałaś udany wieczór, nie pamiętam kiedy my byliśmy gdzieś razem... Aha, polecam Ci leżaczek bo i my taki mamy, jest do 18 kg o ile pamiętam, moj Szym sie w niego mieści, w ogole jest bardzo fajny, Ptasia też ma taki.

Dziewczyny, zmieniłam swoj nick, bo tamten to przyniosł mi chyba jakiegoś pecha. Ale ja sie nie zmieniam:)

A i dzień dwa i jak to mówicie: ras ras kobitki które uciekły do nas wrócą. Tymczasem miłej nocki. Miło jest włączać komputer, wiedzac, że tam gdzieś po drugiej stronie są życzliwi ludzie.

welcome back kori!! icon_wink.gif
Dzaga
maris ja i tak jak czytam twoje posty to widzę śliczną babeczkę ze słodkim chłopczykiem (ciągla pamiętam te zdjęcia które nam wklejałaś) a nick przecież nieważny... 29.gif

kori miło Cię znowu widzieć wśród nas 06.gif

mariola to już jutro się starzejesz.... 29.gif 29.gif
witaj w klubie styczniowych mama 21.gif 21.gif

no i zazdroszczę superaśnego wyjścia !!!!!

ze zdjęć wygląda na zajefajny wieczór!!!!!!

my już w domku i powoli idziemy spać - najważniesze że prąd już jest 06.gif

aaaaaaaaaaa nie wiem czy wam pisałam ale mamy problem z kąpielą małej... jak tylko już zdejmuje jej pieluchę i body wpada w taką histerię że ciężko ją uspokoić... i tak od miesiąca wyglądają nasze kąpiele...
już nie wiemy co mamy robić żeby ją przekonać.. 41.gif 41.gif

próbowałam gąbką ją samą po cialku myć bez wkładania do wanienki ale jeszcze gorzej.. 41.gif 41.gif


oki zmykam...

kolorowych snów dla mamuś i maleństw przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

niewidzialna

dziękuję dziękuję w imieniu Piotrusia, ale powiem wam jeszcze ze nowo przybyły Szymuś tez dziś 4 miesiące skończył.bo nasze skarby tego samego dnia urodzone.

Mariola80 ja tez nie wiem czemu zawsze takie, może dlatego, że ja robię je małe bo w aparacie mam ustawione na najmniejszy rozmiar,pokombinuje trochę bo na razie nie wiem jak to zrobić żeby większe było icon_redface.gif
Super z jego strony że robił ci taką niespodziankę, .. no bo nas krówki mleczne trzeba wyprowadzać w miejsca publiczne icon_razz.gif
dzieci uwielbiają patrzeć na ogień, kiedyś tak u babci Milkę karmiłam,otworzyłam piec a ona patrzyła i jadła hihihi
jejku jeszcze miesiąc albo mniej i mój też odkryje że nóżki też można do buzi włożyć 03.gif
nie wiem czemu ale wydajecie mi się znajomi, szczególnie twój Piotr,bywacie w Gryfinie?

Dzaga a może woda za ciepła albo za zimna?Moja Mila uwielbiała się kąpać w chłodnej wodzie i jak dostałam termometr to zaczęłam ustawiać wodę wedle termometru, i wtedy było nie tak,dopiero jak termometr pokazywał że woda za zimna to ona była zadowolona. A może mydełko jej nie pasuje? a otulasz ją pieluszką przed włożeniem do wanienki? a może czegoś się wystraszyła? a może w pomieszczeniu gdzie kąpiesz jest chłodniej?zastanów się czy była jakaś zmiana przed tym jak zaczął sie czas płaczu,to tylko sugestie, dziecku może przeszkadzać drobiazg i zaraz jest wielki płacz.Jeśli wszystkie sugestie okażą sie nietrafione to może zainteresuj ja czymś,np. daj jej zabawkę w czasie rozbierania i z tą zabawką włóż do wanienki,jakaś piszczaca rybka,czy coś pływającego a potem zabawa w wodzie np. żeby złapała rybkę która sobie pływa.Życzę powodzenia

Właśnie oglądałam (kolejny raz) film "Dziewczyny z kalendarza" zajebiaszczy icon_wink.gif najbardziej rozbiła mnie się ta scena,siedzi starsze małżeństwo przy stole,on czyta gazetę i mówi spokojnym tonem" kochanie jesteś nago w gazecie,podaj mi bekon". Jeny chciałabym ładnie się zestarzeć icon_wink.gif

Coś czuję że zimy już nie będzie w tym roku,właśnie słyszę jak koty drą sie pod oknem

Miłej nocki wam życzę
niewidzialna
czteromiesięczny Pietrek w rajtach z biedronki;)



próbowałam i próbowałam i wreszcie się udało duże zdjęcia wstawić
maris28
icon_smile.gif
#Margola
ach jakie słodkie te nasze dzieciaczki...
dziewczyny poprosze aktualne zdjecia dzieciaczków na maila Julcia2007@vp.pl
fajnie byłoby je powklejac...icon_smile.gif
Gruszka
Dzien Dobry icon_smile.gif jak zobaczyłam dziś podtytuł Waszego wątku, to od razu przyszło mi na mysl, że ktoś umarł... icon_wink.gif te krzyzyki na początku i końcu chyba niezbyt fortunnie ozdabiają Waszą nazwę icon_smile.gif ale mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Pozdrawiam z Czerwca icon_smile.gif
Dzaga
CYTAT(Gruszka @ pon, 28 sty 2008 - 09:34) *
Dzien Dobry icon_smile.gif jak zobaczyłam dziś podtytuł Waszego wątku, to od razu przyszło mi na mysl, że ktoś umarł... icon_wink.gif te krzyzyki na początku i końcu chyba niezbyt fortunnie ozdabiają Waszą nazwę icon_smile.gif ale mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Pozdrawiam z Czerwca icon_smile.gif


cóż za trafiona i taktowna wypowiedź 21.gif
#Margola
Dzaga aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahah
#Margola
zmieniłam zeby nie było... przeciez wszystkie mamy sie dobrze... hihihih
ale mnie rozbawiłas.. a tak poza tym to zauwazyłyscie ze co rusz ktos cos ma do naszego wątku??
#Margola
ciekawe kto sie kryje pod anonimem.
w sumie to dziwne ze ktos nie chce sie ujawnic.. czyzby miał coas na sumieniu czy tez ... hmmmm
Dzaga
CYTAT(Mariola80 @ pon, 28 sty 2008 - 09:53) *
zmieniłam zeby nie było... przeciez wszystkie mamy sie dobrze... hihihih
ale mnie rozbawiłas.. a tak poza tym to zauwazyłyscie ze co rusz ktos cos ma do naszego wątku??


w sumie kazdy moze sobie myslec co chce i ma prawo to napisac niby....
ale ja sie tym nie martwie... poradzimy sobie 04.gif
Dzaga

03.gif
Gruszka
Nie jestem anonimem - widzę swój profil, a Wy nie? Jestem Gruszka z wątku czerwcowego. Nie chciałam byc złosliwa, serio icon_smile.gif taka luźna uwaga tylko - ot skojarzenie takie. Dlaczego takie bojowe nastawienie od razu? icon_smile.gif
Dzaga
CYTAT(Gruszka @ pon, 28 sty 2008 - 10:01) *
Nie jestem anonimem - widzę swój profil, a Wy nie? Jestem Gruszka z wątku czerwcowego. Nie chciałam byc złosliwa, serio icon_smile.gif taka luźna uwaga tylko - ot skojarzenie takie. Dlaczego takie bojowe nastawienie od razu? icon_smile.gif


jestesmy po złych doswiadczeniach... 21.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.