To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe siusiumajtki część 9

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
pati.n
Z fotoksiązki w rossmanie tez nic nie wyszło- za droga!!

Jakbyście zrozumiały taka odp z serwisu foto, ile Waszym zdaniem ta fotoksiązka kosztuje?

"Cena normalna- w cenniku Duża A4 twarda okładka (26 str.) 59,99zł,
promocja- -50%. "
pati.n
Dzis nie jest mój dzień- czas go zakończyc i pójść spać!!
Dobranoc i przepanej nocki zycze icon_smile.gif
odynka
pati to przez pogode dzis byl najcieplejszy dzien lata... jutro bedzie lepiej:)

aha jeszcze wypije impreza.gif za wszystkie oczekujace spozniajacego sie @ icon_wink.gif
jaAga*
Pati znowu się zgrałyśmy z tym antybiotykiem...to znaczy dziewczyny... L4 nie rozumiem, mi nigdy nikt do niedzieli nie wystawiał, nawet mi kiedyś lekarz tłumaczył, że tak nie wlno....
A z tą fotoksiążką to rzeczywiście drogo...to bez promocji ona 120 zł kosztuję??
jaAga*
Odynka, Aguutka i kto jeszcze czeka? A długo to już po terminie?
odynka
u mnie ciezko stwierdzic bo ostatnio mialam dwa razy w miesiacu:P ok 20go i na sam koniec:P
candace
boszsz umieram z gorąca
Mgła
A Ja uwielbiam takie upały icon_smile.gif
LilySnape
CYTAT(pati.n @ Thu, 03 Jul 2008 - 22:03) *
Z fotoksiązki w rossmanie tez nic nie wyszło- za droga!!

Jakbyście zrozumiały taka odp z serwisu foto, ile Waszym zdaniem ta fotoksiązka kosztuje?

"Cena normalna- w cenniku Duża A4 twarda okładka (26 str.) 59,99zł,
promocja- -50%. "

Ja bym zrozumiała, że 30 zł icon_wink.gif

Upały lubię bo mnie ciągle zimno i w upał jest mi tylko trochę za gorąco. Pod koniec dnia jednak padam z nóg, bo jednak jest za gorąco icon_smile.gif Ale to słońce! Piękne! Za mało upałów jest w ciągu roku icon_smile.gif

Odynka, czyli chyba im większe auto, tym więcej bierzecie ze sobą icon_biggrin.gif

Mnie okres spóźnil się prawie 2 tyg. ale miałam chrzest małego i 2 wyjazdy w międzyczasie. I ciąży nie podejrzewałam, bo już raz w niej byłam. I po 2ch dniach od zapłodnienia wiedziałam, że TO JEST TO. No teraz bez żadnego testu mogę orzec icon_lol.gif

Marcinek dziś u teściów i się trochę martwię... ale będę mogła spokojnie posprzątać i pozałatwiać różne sprawy.

Edit: no zobaczcie, jaką wiadomość dostałam od panny, co kupowała dawno temu (z miesiąc temu!) ode mnie matę:
Treść wiadomości:
z ta mata to przegielas!!!
mnie oszukalas,a ucierpialo na tym moje dziecko.
czekalam do tej pory, az paczka przyjdzie i nie doszla, a dziecko nie ma zabawki, ktora chcialam mu dac.
tak sie nie robi!!!


Nie dość, że niby co najmniej 2 tyg. czekala na priorytet, to teraz jej się przypomniało. Kurka, znacie mnie i wiecie, że zawsze wysyłam w ekspresowym tempie. A ta osoba ma zero punktow na Allegro icon_razz.gif Nie lubię takim sprzedawać. No i mam. Do tego chyba zgubiłam papierek o wyslaniu maty bo to było dawno - grrr.

A niech sobie wystawia negatywa diabel.gif Ja najwyżej jeszcze poszukam tego papierka.
jaAga*
Lily a może to przez ten strajk poczty czy cóś, bo w sumie niefajnie to wygląda...lepiej znajdź papierek.
Ja nie lubię upałów, ale mrozów też, dziś pada ale jest ciepło, więc trochę odetchnę.
Iwona fajny masz paseczek....tak co do dnia wyliczyłaś? icon_wink.gif
A ja dostałam wczoraj sms-a od Rzodkiewki: "Czesc! Klara to takie slonce-nie placze wcale,pieknie je i spi-mam nadzieje,ze sie nie zepsuje.dziala na mnie kojaco.Za to Stas okropnie daje w kosc :/ ja mam nawal mleczny i cycki pod brode-zwariowac mozna.On poniedzialku mamy net!Wracam do zywych icon_smile.gif pozdrawiam mocno!"
Gruszka
Lily, niefajnie z ta matą, ale może odpisz jej spokojnie, że nie wiedziałaś, że paczka nie doszła - że mogła dac Ci znać wczesniej to byś zainterweniowała. Może jakoś da się to załagodzić, a przy okazji rzeczywiście poszukaj tego papierka.

Rzodkiewka, fajnie, że taka odmiana Ci się trafiła icon_smile.gif

Wy czekacie na spóźnione @ a ja dostałam pierwszy raz w zyciu ponad tydzień przed terminem :-S ale w sumie dobrze, bo na wyjazd mam juz z głowy icon_smile.gif
zajka
Lily uuuuuu........., rzeczywiście najbardziej ucierpiało dziecko...
No, no to czekamy na wieści o kolejnych ciążach icon_wink.gif
Rzodkiewka oby Klarze już tak zostało icon_smile.gif i czekamy na Twój powrót.
zajka
Nudzę się jak mops... naprawdę dawno nie miałam takiego dnia w pracy... jeszcze Grzsiek mi się popsuł i od kilku nocy wierci się w łóżeczku, jak księżniczka na ziarnku grochu 29.gif Zaraz zasnę... co ja tutaj robię?
Kamcia_89
Wita Was umierająca.. Tym razem nie przez urazy powypadkowe, bo te już mniej bolą, ale po rpostu rozsadza mi jajniki i macice! Nigdy jeszcze mniue tak nie bolały, no masakra 41.gif 41.gif 41.gif Ores mam mieć dopiero 16, więc to nie to. Kurcze nie wiem co jest, aż chodzic nie mogę! I zaraz sie ze.sram z bólu! Czuję się jak bym miała zaraz rodzic 29.gif Wie ktoś co to może być??? 41.gif
Kamcia_89
41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
Gruszka
CYTAT(Kamcia_89 @ Fri, 04 Jul 2008 - 12:44) *
Wie ktoś co to może być??? 41.gif

Ja wiem. Bolą cię jajniki i macica i powinnaś leciec do lekarza. Ot co icon_smile.gif
Kamcia_89
Gruszko najwyżej zdechnę w chałupie.. Nie mam jak sie ruszyć z domu..
LilySnape
CYTAT(Gruszka @ Fri, 04 Jul 2008 - 09:10) *
Lily, niefajnie z ta matą, ale może odpisz jej spokojnie, że nie wiedziałaś, że paczka nie doszła - że mogła dac Ci znać wczesniej to byś zainterweniowała. Może jakoś da się to załagodzić, a przy okazji rzeczywiście poszukaj tego papierka.

Przepadło. Napisałam, że jej nie wierzę, bo nie ma żadnego punkta icon_razz.gif A ja mam dużo. Się wkurzyłam, bo jak tylko dochodzi wpłata, to latam na pocztę i wysyłam, z Marcinkiem w wózku nieraz a tu taki atak znienacka.

papierka szukałam, ale w stercie papierków trudno go znaleźć, chyba zgubiłam albo wyrzuciłam no bo wiecie, nie odzywała się, nie wystawiła komentarza, to myślę - olała komentarz, czasem tak bywa.

Już kiedyś 2 osoby - może ze 2 punkty miały - miałam z nimi nieprzyjemności. Jeden też ściemniał, że nie wysłalam (za pobraniem, cholera, nie odebrał i jeszcze byłam przez niego stratna!), a drugi marudził, że... mu się rzecz nie podoba icon_biggrin.gif

Co do Klary - mam teorię. U mnie się sprawdziło.
Marcinek w brzuchu był "grzeczny", tzn. sympatycznie mi się z nim koegzystowało. Raczej dawał pospać, wiercił się umiarkowanie i mało górek na brzuchu widziałam icon_smile.gif Potem, gdy się urodził, też był taki jak Klara: tylko by spał, mało płakał, ogólnie niekłopotliwy. I do dziś takim go odbieram. Ma swoje humory jak każde dziecko, ale sprawia wrażenie raczej spokojnego. I skoro Klara w brzuchu chyba mało szalała, to kto wie... Może już tak zostanie.

Wróciłam z zakupów. Matko jedyna, borówki amerykańskie po 36 zł za kg. Nie kupiłam. A ponoć niedawno były po 50 zł. Pogięło kogoś?

Żarcie ogólnie b. podrożało. U nas kg czereśni 5, 50, malin tak z pół kg jakoś (taki papierowy pojemnik) 7, 50... Kupiłam dziecku, a tu kurde stado mrówek z tego po umyciu mi wylazło 10.gif


odynka
tak odn poczty - zajka doszła paczka?

szamiemy śniadanko:)














dziewczyny w jaki sposób być konsekwentnym np w zakazywaniu dziecku wchodzenia na telewizor? tłumaczę, dostała klapsa, odstawiamy ją a ona z uporem maniaka znów lezie...

Kamciu zadzwoń chociaż do lekarza bo się martwię...
zajka
Odynko dostałam tylką tę z gratiskami. Znowu zapomniałam icon_redface.gif
Lily z dzieciami to różnie bywa. Ja w ciąży normalnie się wysypiałam, bo mały za bardzo nie buszował w brzuchu, po porodzie - spał jak suseł, trzeba go było budzić na karmienie, ale po 10 dniach zaczęła się polka. Wycie po każdym jedzeniu przez conajmniej pół godziny. ,
A my borówkę będziemy mieli z ogródka mamy icon_smile.gif tylko musi jeszcze dojrzeć.
Odynko ale Nelly do taty podobna. I włoski jakie ciemne jej rosną...
Kamcia dzwoń do Ł. i leć do lekarza. Jak nie daj Boże zemdlejesz, to kto będzie z Matim?
Sorki, ja to zawsze mam takie głupie czarne myśli...
odynka
CYTAT(zajka @ Fri, 04 Jul 2008 - 13:17) *
Odynko ale Nelly do taty podobna. I włoski jakie ciemne jej rosną...


ciemne?icon_smile.gif toz to blond jak u mamy w naturze;)
zajka
CYTAT(odynka @ Fri, 04 Jul 2008 - 11:50) *

Tu widzę ciemne icon_wink.gif Ale może rzeczywiście na pstatnim zdjęciu widać, że jasne icon_smile.gif

Jak to jest z kolorem oczu? Ja mam szare, mąż też, Grzesiek od urodzenia niebieskie. Mówiono nam, że do pierwszego roku kolor się zmieni na taki jaki już będzie do końca życia. Nie zmienił się. Grzesiek ma nadal niebieskie oczy... Po kim?
jaAga*
ZAjka niebieskie i szare to podobne kolory, ale zmienić się jezscze mogą, Julka miała takie szare, w wieku 3 lat około zminiły się na zielone-takie jak mam ja, więc teorię o roku obalam icon_smile.gif.
Odynko a co jadła Nelly?
Kamcia a może to owulacja taka bolesna???
Naz
CYTAT(Gruszka @ Fri, 04 Jul 2008 - 12:46) *
Ja wiem. Bolą cię jajniki i macica i powinnaś leciec do lekarza. Ot co icon_smile.gif


jak to setki razy powiadał mój ginekolog, jajniki i macica nie bolą, to wiązadła je trzymające dają o sobie znać...ale racja trzeba iść do lekarza, lepiej jest dmuchać na zimne
Naz
Lilly a ja tak standardowo mało piszę, bo mi zazwyczaj weny brak, albo się nie wtrącam icon_wink.gif
strasznie dużo piszecie, aż nie nadążam.

moja starsza salsa jest uczulona na czekoladę, hip, hip, hurrra, znaczy dziadki nie będę go już faszerować tym świństwem. dobrze, że młodszy nie lubi słodyczy :>

a ja od wczoraj umieram, głowa mi pęka, marzę, żeby był już grudzień, w końcu sobie odsapnę.
zajka
Jaaga całe szczęście, bo nie miałabym jak wytłumaczyć mężowi tych niebieskich oczu 01.gif
banshee a w grudniu będziesz marzyć o lipcu 2008 icon_wink.gif
odynka
jaaga Nelly standardowo na śniadanko jadła kanapki i jagodziankę od wczoraj je ze mnąicon_wink.gif

nie odpisujecie na moje pytanie bo nie wiecie czy Wasze dzieci nie robią niczego uparcie wbrew Wam?icon_wink.gif
zajka
Odynko ale ona włazi tak fizycznie na telewizor?
Jakoś słabo mi dziś zaskakuje i ciężko mi się myśli... nie potrafię sobie wyobrazić dziecka wchodzącego na telewizor...
zajka
Boże, ja nawet sama siebie nie rozumiem... 29.gif


Jak przekonać męża, że muszę jeździć samochodem, bo się inaczej nie nauczę...?
odynka
zajka bo pogoda sie zmienia u nas zaraz padac bedzie - w wwie juz pada...
wchodzi w sensie na szafke tv;)
zajka
Ale ona tam wchodzi bo coś ją interesuje tam czy tak dla sportu? Bo jak coś ją tam interesuje, to przenieść źródło zainteresowania. Jak dla sportu, to z uporem maniaka ściągać i mówić, że nie wchodzi się na meble.
LilySnape
CYTAT(zajka @ Fri, 04 Jul 2008 - 11:17) *
Lily z dzieciami to różnie bywa. Ja w ciąży normalnie się wysypiałam, bo mały za bardzo nie buszował w brzuchu, po porodzie - spał jak suseł, trzeba go było budzić na karmienie, ale po 10 dniach zaczęła się polka. Wycie po każdym jedzeniu przez conajmniej pół godziny. ,

To ja też tak miałam, że po ok. 2 tyg. się zaczęło icon_smile.gif Ale to było przez kolki. Jakoś patrzę tak na małego temperament i wydaje mi się, że spokojny raczej jest.

Odynka, pewnie że robi coś przeciwko nam. Kusi go, ale ja wtedy trochę głos podnoszę, mówię ostro, że nie wolno, parę razy go skusi, w końcu albo daje sobie spokój, albo to ja odciągam go od zakazanego miejsca - biorę na ręce i przenoszę gdzie indziej.

Kamcia
, a te bóle to nie moga być jakieś opóźnione powypadkowe?

Ale mi się sprzątać nie chce.... U nas dziś taki senny dzień, ciemno, leje od nocy...
zajka
Kate jak Twój paluszek?
jaAga*
ODYNKO JA NIE ZAUWAŻYŁAM PYTANIA, POCHŁONĘŁY MNIE ZDJĘCIA icon_wink.gif. (demet icon_wink.gif znowu capslock).
Ja nie znam sposobu, jedyna MOJA rada to przeczekać aż się znudzi, Karina ma tak samo, nic nie dają zakazy, podniesione głosy i wałkowanie tematu, poprostu lezie i już, odwracać uwagę, zająć czymś innym i czekać aż jej przejdzie.
Kamcia a może to nie macica a jakieś inne wewnętrzne narządy....noż kurde zaczęłam się martwić.
ziowik
ostatnio mi umkneło więc teraz spóźniona piję zdrówko Tosi i Grzesia!!! Sto lat roczniaki kochane icon_biggrin.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Lily większy samochód na pewno Wam ułatwi życie i sie przyda icon_smile.gif jak macie okazje to próbujcie, tylko sprawdźcie u mechanika zanim dokonacie transakcji. ja bym postawiła na inny samochód, ale jak lubicie fiaty icon_smile.gif

Odi zupka to był rosołek na skrzydełkach (z mięsem z tychże) z grysikiem, marchewką i żółtkiem icon_smile.gif pachniało pięknie icon_biggrin.gif zostawiła mi tylko łyżkę icon_razz.gif
co do telewizora.. może jakoś zastawcie?
ja jak czegoś zabraniam Kamilce to albo olewa, albo po tym jak powtarzam kilkanaście razy, nie robi faktycznie, ale nie wiem czy nie przypadkowo, bo akurat straciła zainteresowanie icon_razz.gif
Nelka fajna, bułeczka z dżemikiem? icon_biggrin.gif

dzisiaj mała odstawiła sie sama od jednego karmienia.. ciekawe co z drugim. zasneła w ciagu minuty, wiec widac nie było jej potrzebne w ogóle. jestem na dobrej drodze do pożegnania sie z karmieniem i okropnie mnie to cieszy icon_biggrin.gif
a dodatkowo Marek dowiedział sie że dostanie w przyszłym miącu ok 500zł podwyżki więc super, plus niedługo przyjdzie kaska za tą robotę która go tak wykończyła i drugą, za którą miał już nic nie dostać, bo dostał sporo w zeszłym roku. a tu mu kobieta powiedziała że dostanie ok 4tys, wiec kosmiczna kasa icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif ale sie ciesze, bo może jeszcze gdzieś wyjdziemy!!!!!! aaaaaa......

Pati biedne chorowitki... a lekarce może chodziło o to że nie może na jeden dzień zwolnienia wystawić.. bo chyba minumum to 3 dni. albo mi sie wydaje.. zdrowiejcie dziewczyny!!
co do książki zrozumiałam że płaci sie teraz 50% z normalnej ceny czyli ok 30zł

acha, moja @ sie pojawiła łaskawie (w wielkich bólach i niemalże krwotoku, troche to dziwne) wiec wypisuje sie z grupki oczekujących icon_razz.gif

Iwona a cóż to za paseczek? masz karmienie ustawione co do dnia? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Kamcia kurcze, nie wiem co to.. moze faktycznie jakieś owulacyjne sprawy icon_sad.gif nie masz komu Mateuszka zostawić? rodzeństwo?
Kamcia_89
Banshee jak jajniki moga nie boleć? Przecież wiem gdzie mam jajniki i czuje, że właśnie one mnie bolą.. Z ta macicą to jeszcze bym się zgodziła, ale jajniki..?

Ziowik no to nie dziwie sie Kamilce że przybiegła na rosołek, az mi smaka zrobiłaś icon_razz.gif I gratuluję tak sporej wypłaty! Mam nadzieję, że uda Wam się jeszcz gdzieś wyrwać icon_smile.gif

Dzwoniłam na pogotowie, i tam powiedzieli, że jak boli to powinnam iśc do lekarza albo do szpitala na ginekologiczna izbe przyjęć, bo przyczyny mogą być rózne..
Ale wiecie co, jak siedzę to mnie tak nie boli, a jak wstanę i sie skupie na tym bólu to o wiele bardziej boli mnie po prawej stronie, żeby tylko to nie był wyrostek 37.gif
Juz parę razy bolał mnie wyrostek, ale tylko tak lekko, i do tego co kilka miesięcy, pobolał i przestał..

odynka
CYTAT(jaaga78 @ Fri, 04 Jul 2008 - 14:34) *
ODYNKO JA NIE ZAUWAŻYŁAM PYTANIA, POCHŁONĘŁY MNIE ZDJĘCIA icon_wink.gif. (demet icon_wink.gif znowu capslock).
Ja nie znam sposobu, jedyna MOJA rada to przeczekać aż się znudzi, Karina ma tak samo, nic nie dają zakazy, podniesione głosy i wałkowanie tematu, poprostu lezie i już, odwracać uwagę, zająć czymś innym i czekać aż jej przejdzie.
Kamcia a może to nie macica a jakieś inne wewnętrzne narządy....noż kurde zaczęłam się martwić.


no to u nas dokładnie tak samo mimo że robię jak Lily - Marcinek to naprawde cudowne dziecko:)

ziowik taki rosołek sama bym zjadła mniam:D to była jagodzianka - pisałam wcześniej;)
zastawienia telewizora moim zdaniem jeszcze pogorszy sytuację bo będzie chciała włazić na to co zastawia:P wszędzie włazi:P

jej przez te upaly Nelly znow malo je ale sie nie dziwie bo ja tez prawie nie jem:P

hehe ale Nelly się cieszy jak uda jej się zalać wodą z butelki albo kropnie wodą na stolik i "rozmazuje" haha jaka radośćicon_wink.gif

Kamciu mnie dzis tez bolalo po prawej str ale wzielam nospe i poki co spokoj...

ech ja chce nad wode...
Gruszka
Kamcia, ale co to znaczy, że się z domu nie możesz ruszyć. Bierz taxi, ładuj małego i do szpitala. Albo chociaz do wózka i do najbliższej przychodni. Nie masz siły znosić - to zostaw Matiego w łóżeczku, zneiś wózek i dopiero go załaduj. Wszystko się da! icon_smile.gif
Gruszka
A jak to rzeczywiście wyrostek i Ci się rozleje! icon_smile.gif Kamcia, zbieraj tyłek i marsz z domu!
LilySnape
CYTAT(odynka @ Fri, 04 Jul 2008 - 13:41) *
no to u nas dokładnie tak samo mimo że robię jak Lily - Marcinek to naprawde cudowne dziecko:)

Hehe, miło to slyszeć, na pocieszenie powiem ci, że on rzadko sam zostawia to, do czego się przyczepi, staram się zająć go czymś innym i najczęściej się udaje.
Ma np. manię walenia łapką w szybę, za ktorą jest przedłużacz, DVD i płyty. No i powtarzamy po np. 8 razy, że nie wolno tej szafki otwierać, ale gdzie tam. Czasem zapomni i sobie odpuści, czasem może i poslucha, ale najlepiej go po prostu zabrać od tego i dać coś innego do zabawy.
Mały też rozmazuje kropelki icon_smile.gif

Ziowik, my lubimy fiaty bo części tanie, nasze fiaty jakoś tak nie psują się często nawet (nooo, kiedyś mieliśmy Cinquecento, beznadziejny był to sprzęt ale powypadkowy!), same auta nie są drogie, ale przede wszystkim chodzi o ewentualne naprawy - że koszt mniejszy niż w innych autach. No i dobrze się jeździ w tych większych, są ciche...

Co do aut, to uważam, że najważniejsze, by jeździły i rzadko się psuły. Ta zamiana nie jest jakaś niezbędna, dobrze nam się jeździ naszym autem teraz i rzadko się psuje, tylko większe nam się marzy, żeby nie trzeba było kombinować, jak pomieścić wózek/łóżeczko/torby i np. zakupy jakieś większe.

Fajnie, że z cycem się uklada icon_biggrin.gif icon_wink.gif Forsa też wam się przyda. Tylko niechby twoj mąż już ciut przystopował bo też tak kiedyś mialam - brałam dużo fuch do dorobienia - a potem kilka miesięcy mój organizm to odchorowywał.

Mgła

STO LAT DLA TOSI I GRZESIA !!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Kamcia- marsz do lekarza! 37.gif i to szybko! Bo jak nie to dostaniesz kopa w tyłek od wszystkich starszych koleżanek!!!!!!!! Wyrostek też jest niebezpieczny!


Odi-
aby zwrócić na siebie uwagę czasami Filip podchodził do kwiatów które stoją na podłodze, brał ziemię w garść i rozsypywał po dywanie z pięknym uśmiechem na ustach. Wtedy podchodziliśmy do niego mówiliśmy że niewolno, otrzepywaliśmy rączkę z ziemi i próbowaliśmy zająć czymś innym. Bywało tak, że nawet kilkanaście razy w ciągu dnia trzeba było powtarzać ten sam rytuał. Zawsze w ten sam sposób. Myślę, że już zrozumiał, że nic nie wskóra. Nie pamiętam już kiedy rozsypał ziemię. Niekiedy ma taki zapęd do doniczki, ale kiedy jest już prawie przy niej - tak jakby sobie przypomina, że nie wolno, odwraca głowę do nas i za chwilę zajmuje się czym innym. icon_razz.gif
Życzę Wam dużo dużo dużo cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości i konsekwencji !


Jaaga
i Ziowik- paseczek jest wyliczony do 14 grudnia 2008- w tym dniu Filip kończy 1,5 roku i żegnaj cycusiu 32.gif
(dla mnie to będzie masakra chyba 41.gif 08.gif )

Zajka-
nie przekonuj męża - chwytaj kluczyki i w drogę Kochana!!!!!!




Gruszka
Zajka, dawja tu tego męża to ja mu zaraz objaśnię dlaczego ma Ci dać prowadzić. A ma jakieś argumenty konkretne, że nie chce Ci dawac auta?
Gruszka
Kamcia, melduj się! zbierasz się? bo Cię tu widze! icon_smile.gif
zajka
CYTAT(Gruszka @ Fri, 04 Jul 2008 - 15:26) *
Zajka, dawja tu tego męża to ja mu zaraz objaśnię dlaczego ma Ci dać prowadzić. A ma jakieś argumenty konkretne, że nie chce Ci dawac auta?

Taaaa, boi się o nasze życie 21.gif znaczy moje i Grześka.
LilySnape
CYTAT(zajka @ Fri, 04 Jul 2008 - 14:27) *
Taaaa, boi się o nasze życie 21.gif znaczy moje i Grześka.

No wiesz co!
Musiałabyś byc fatalnym kierowcą.
A o innych kierowców się nie boi? Bo wypadki powodują 2 strony icon_razz.gif
zajka
No wiesz, robiłam prawo jazdy 11 lat temu. Od tej pory praktycznie nie siedziałam za kółkiem. No jedynie na Białej Rusi mąż mi pozwolił, bo tam drogi znacznie szersze niż u nas... ja chcę jeździć po mieście, żeby nie kwitnąć latem w murach jak on wyjedzie w teren. Ale jemu się nie chce poświęcić kilku chwil na to, żeby ze mną pojeździć w ramach przypomnienia... zaczęłam myśleć o wykupieniu kilku godzin jazdy w jakiejś szkole jazdy. Tylko ile teraz kosztuje taka godzinka jazdy?
jaAga*
Iwona to teraz TWÓJ paseczek będzie mi przypominał, kiedy mi z przodu "3" wyskoczy 37.gif . A Karina uwielbia ziemię z doniczek...tyle że jej takie nauki nic by nie dały bo ona nie rozrzuca tylko do buzi pakuje 21.gif .
Zajka ja mam tak samo, prawko od 10 lat i nie jeżdżę ale pracuję teraz w firmie, gzdie robią kursy i obiecali dac mi parę lekcji!
zajka
A nie orientujesz się ile mogą kosztować dodatkowe godziny jazdy? Chociaż z 5 może bym wzięła, bo ten mój chłop to zawsze znajdzie pretekst, żeby nie jeździć ze mną: a to deszcz i za ślisko, a to za duży ruch na mieście, a to on zmęczony, a to nie ma z kim Grześka zostawić a z dzieckiem to na pewno nie pojeździmy 21.gif
Kamcia_89
Melduje się, boli dalej ale nigdzie nie poszłam. Ł. już wrócił, musimy jechac na zakupy. Jak do wieczora mi nie przejdzie to wtedy pojadę na izbę przyjęć. Juz sama nie wiem czy to wyrostek czy co, raz bardziej boli po prawej (może po prostu prawe jajo), a raz boli cały dół brzucha.. Dobra lecę, zobaczymy jak potem będzie.
Kate_K
Zajka taka godzina jazdy ze 30 zł kosztuje. Jestem pewna, że dwie ci starczą żeby sobie przypomnieć. Leć Kochana na te nauki, na meża nie czekaj. Ja sobie nie wyobrażam nie jeździć autem. Zwariowałabym jakbym miała siedzieć u mnie na osiedlu. Ja to jeżdżę non stop gdzieś z Olafem, a to do parku, a to na basen, a to na zakupy, a to do babci, a to do znajomych. W domu nas prawie nie ma.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.