To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe siusiumajtki część 9

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
odynka
no jak to skad?icon_biggrin.gif taka karma;)
odynka
dobranoc:D
ziowik
Rzodkiewka o rzesz.. a to Ci numer z tym węzłem... popatrz, ktoś nad Klarą czuwa.. piękna szybka, wręcz ekspresowa akcja icon_biggrin.gif i te majtki icon_razz.gif dobre icon_biggrin.gif czytało sie świetnie.. ale mam niedosyt icon_biggrin.gif jak to koniec historii? a co z resztą? co z zachwytami, sensacjami lub nie karmieniowymi, kupami i w ogóle? nic już nam nie napiszesz? icon_biggrin.gif

Kami przytrzasneła sobie palec szufladą 43.gif masakra 41.gif skóra zdarta z całego opuszka, aż Marek przyleciał do kuchni co to za wrzask. bo ten głupi bąk musi wszystko zamykać.. czekam aż przytrzaśnie sobie głowę w drzwiach, bo niewiele do tego brakuje. a ja nie mogę sie odwrócić nawet wokół własnej osi, bo już robi coś niebezpiecznego. zwariować można..

i co.. tylko Ifonka oglądała zdjęcia?

Ifonka to Ci brzuszka z maluszkiem życzę icon_smile.gif rozwaliłas mnie tym ogladaniem ciuchów ciążowych icon_biggrin.gif a kiedy coś będziesz wiedzieć?
jaAga*
Ziowik ja obejrzałam wszystkie, jeszcze wczoraj w pracy - ślicznie Kamilka wyglądała na urodzinach i te na wsi super, widać że wszędobylska jest i ta (Marynia?) fajny ma już brzuszek icon_wink.gif. Karina raz przycięła palec szufladą, ale nie mocno jakoś, ona zwykle się w głowę stuka, o ławe lub staje pod stołem....ehhh....ale nie płacze nawet.
Rzodkiewko super opowieść, ale też mam niedosyt jakiś, a co potem...jak karmienie, no opowiadaj! To jak chcesz jakieś różowe icon_wink.gif kiecki dla swojej dziewczynki? Mówiłam że dziewczynki są słodkie, i te włoski...jak nic mi się Julka przypomina...
LilySnape
CYTAT(rzodkiewka @ Tue, 08 Jul 2008 - 22:51) *
no to mogę dokonać kolejnego rozdzialu 08.gif
Ifonka, ja Ci powiem z doświadczenia:
nie ma się co zastanawiać 08.gif czlowiek i tak zawsze znajdzie milion "przeciw".nie mówię, ze jest lekko- bo narazie nie jest i myslę, że wiele sie nie zmieni. ale to jest trud warty tej ceny. ja na sto procent bym się nie zdecydowala świadomie na dziecko TERAZ. ale TERAZ nie wyobrazam sobie, że mogłabym być tylko mamą chłopca icon_wink.gif całkiem straciłam głowę dla Klary. i dziękuję Opatrzności, że się ta ciąża tak przypadkiem trafiła. Klara jest dla mnie wyjatkowym prezentem- zostałą poczęta w dzień moich urodzin 06.gif i nigdy lepszego prezentu mieć nie bedęicon_smile.gif

A widzisz icon_biggrin.gif Pamiętam, jak byłaś zdołowana, narzekałaś na początku, że nie cieszysz się ciążą, że będzie cholernie trudno... A ja wiedziałam, że minie trochę czasu i Klara zrobi swoje (choć wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to Klara!), tzn. że ją pokochasz zanim się obejrzysz i choć będzie trudno, będziesz zadowolona z tej wpadki icon_biggrin.gif

Nie wiem, czy pamiętasz, ale pisałam, że nawet w jakiś sposób ci zazdroszczę, bo dobrze jest mieć np. dwoje dzieci - a ty niejako wychowujesz je hurtem, co znaczy, że prawie równocześnie będą odchowane. I albo trzecie icon_biggrin.gif albo przerwa icon_biggrin.gif

Edit: ale fajna fota, ziowik https://lh4.ggpht.com/Ziowiczek/RwZQvEfmyPE...esiCCzwarty.jpg
Nie wyświetla się jako link... Chodzi o fotkę z twojego podpisu z uchachaną Kamilką i tatą.

A mojego newsa o aucie olałyście, ech... icon_razz.gif No dobra, i tak się cieszę, że jest icon_biggrin.gif
zajka
Ziowik ja też wszystkie obejrzałam. Ten kwiatek we włosach icon_smile.gif
Ten paluszek rzeczywiście wygląda tak strasznie? No co te brzdące widzą w szufladach... mój znowu sobie o nich przypomniał..
Ifonka zaciskam kciuki jeszcze mocniej. Daj znać jak będziesz wiedzieć. Będziemy się cieszyć razem z Tobą icon_smile.gif
Rzodkiewka ten węzeł... aż mi ciarki po plecach przeszły. Tym bardziej się cieszę, że Klara jest już z nami cała i zdrowa.

Grzesiek dziś spał pięknie od 21 do 6.50 brawo_bis.gif Dałam mu wczoraj na kolację kaszę, zamiast mleka (taki mały eksperyment) - może dlatego, że się nie najadał samym mlekiem budził się tak rano?
zajka
Lily Twój nius o aucie zapewne umknął między jednym a drugim odcinkiem Rzodkiewkowego serialu icon_wink.gif Ale oczywiście się cieszymy icon_smile.gif i gratulujemy brawo_bis.gif Ja to się w ogóle cieszę, jak się Wam - forumkom coś fajnie ułoży. Przynajmniej tu mogę się pocieszyć razem z Wami. Bo w życiu to cieniutko ostatnio, cieniutko... Jeszcze raz gratuluję i życzę prostych zakrętów z nowym autkiem icon_smile.gif
LilySnape
dzięki, zajka icon_biggrin.gif

A moj maly dostał mleka z kaszą na noc i obudził się o 5-tej - załamka. Dla mnie ta pora jest upiorna. Przed ciążą pracowałam popołudniami, więc budziłam się np. o 8-mej, 8.30 - aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Dodzia
ziowiczku zdjęcia super a Kamilka cudna torcik boski super pasowała ta biedrona do
Kamilki a ile gości miała super wielką uroczystość miała !! 02.gif
A zdjęcia z ogrodu również super Kamilka i mama cudne ma se mój małe śliczną dziewczynę !! 02.gif

ifonkoNo i ja ci życzę okroąglutkiego brzuszka !!! przytul.gif przytul.gif

Lili Koniecznie musimy opić twoja nową furę co by wam się dobrze sprawował i nie psuł !!!!!
NO TO SIUP !!!!!!!!!! pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif

Rzotkiewko Super naprawdę jeszcze raz gratuluje ta szybkiego porodu !! 02.gif
i czekamy na fotki Klary !!

LilySnape
P.S. Zajka wciąż zapominam napisać, że rozwala mnie twoje pochodzenie w profilu icon_lol.gif Te cyfry - dla nie-geografa nie do odgadniecia icon_cool.gif
zajka
08.gif
jaAga*
Lily gratuluję auta, my też mamy combi i powiem Ci że duży bagażnik to rewelacja!
Zajka mi też się pochodzenie podoba od zawsze....chętnie bym zgapiła, ale nie będę taka...może na n-k icon_wink.gif.
jaAga*
ups 08.gif
candace
witam z pracy 32.gif

rzodkiewko-- zazdroszcze i gratuluje szybkiego porodu 06.gif

ja wam powiem, że dziewczynka to radosć dla mamy- oczywiście, że każde dzieciatko jest radoscią ale życze wszystkim dziewczynek 06.gif 06.gif

lily-- dlaczego dla geografa??? ja maiłam brzytwe nauczycielkę i na papierowej mapie znajde lokalizacje zajki 29.gif
i gratuluje duzego - nowego autka

ziowik-- zdjecia cudo 06.gif a u nas szafki na topie 21.gif

ifonka- zyczę decyzji na tak!
zajka
W sumie... już czyszczę..
jaAga*
A to moja klatka nawet: 50 ° 42 ' 47,7 '' 23 ° 16 ' 44,8 '' ....fajna zabawka icon_wink.gif.
candace
a ja sobie taki wpisałam....
zajka
Lalicja piękny... tyle w nim dziewiątek... icon_smile.gif
zajka
Jaaga dzięki icon_smile.gif
jaAga*
Lalicjo ale realny? bo mnie w pola jakieś wyprowadził icon_wink.gif.
odynka
dzien dobry:D dacie mi stronke z ustalaniem tych adresow na priv?icon_biggrin.gif

no i kolejny dzien i okazalo sie ze nasze problemy to nie byl tylko zly sen wrrr - sorka mam etap marudzenia:( @ nadal brak..
zajka
A zwiedzałyście kiedyś świat z google earth? Ja sobie zainstalowałam ten programik w domu i regularnie bywam w Paryżu pod wieżą Eiffel'a i w ogrodach Peterhoff w Petersburgu icon_smile.gif
konto_usunięte
ech baby, baby 06.gif
zachciewa się Wam tropienia 03.gif
a ja to nie podam, bo pewnego pieknego dnia obudzi mnie dobijanie się do drzwi całej hordy rozentuzjazmowanych czerwcowych brzdąców 08.gif
ale jak znam życie, toJaaga nawet tych współrzędnych nie potrzebuje- i tak by mnie znalazła 06.gif

Ziowik, Kamilka taka radosna icon_smile.gif
nie wyparłabyś się córki- skóra zdjęta z mamy.no i widać na pierwszy rzut oka, że charakterna- ale to też po mamusi 08.gif
co te dzieci mają z szafkami?
mój nie przezyje, jak nie przejdzie obok szafki czy szuflady i nią nie trzaśnie 29.gif
na szczęście do tej pory nie przyciął nic sobie. sprytna bestia- wie, jak zrobić, żeby paluchów nie przytrzasnąć. ale i tak mam w domu wiecznie kocią muzykę- trzaski i walenie drzwiczkami.

Odynko, okres ma to do siebie, że lubi się spóźniać 21.gif ale ma też to, ze przychodzi i to w momencie, kiedy się go nie chce dostać 21.gif będzie dobrze przytul.gif

Lily, gratuluję autka 06.gif
nie ma jak to przestrzeń icon_smile.gif
a pamiętam, pamiętam, co pisalaś o tym zazdroszczeniu dzieciów. tylko byłam wtedy na takim etapie, że nie umiałam się z tego za grosz cieszyć.
i nie ma się co dziwić- spadło to na mnie jak grom.

ok, małe się obudziło. idę najeść.


candace
jaaga-- bo na mapach to pola ale ulica jest wyasfaltowana 06.gif

odi-- przytul.gif

zajka--- musze w domu zainstalować 08.gif
zajka
Lalicja zainstaluj. Warto. Bardzo ciekawy program, sporo opcji (np. aktualna pogoda, łącznie z zachmurzeniem). Większość miejsc ma piękne zdjęcia lotnicze, więc np. pięknie widać wieżę Eiffel'a, czy inne wysokie budowle, ale też ciekawostki - np. jak przeleci się do Dubaju, to widać tę sztuczną wyspę w kształcie palmy - a wszystko z lotu ptaka. Dodatkowo są zdjęcia - całe mnóstwo, dodawane przez użytkowników, więc można się napatrzeć. Mnie wciągnęło bardziej niż n-k icon_smile.gif Polecam icon_smile.gif
jaAga*
Zajka ja zwiedzałam, a raczej mój mąż, pokazywał ludziom gdzie bylismy na krecie, bo widac i hotel i baseny, fajnie widać też zatopione na oceanie wraki statków.
Odynko a chcesz dostać tą "małpę"?? Bo z tego co pamiętam mialaś za rok (a było to ok. rok temu) zacząć starania o drugie dziecko....
Rzodkiewko tropić Cię nie będę, ale pewnie łatwo byłoby znaleźć....pewnie kiedyś rozpoczniesz staż w jakimś szpitalu, a nazwisko znam...choć pewnie po wyglądzie bym znalazła (ale bez obaw nie szukam nikogo-bo po co??). napisz coś więcej o Klarze.....!
LilySnape
Taki jestem z profilu:


Mąż ma teorię, że kiepskie spanie dzieciaków bierze się z tego, że wcześnie jasno się robi. Coś w tym jest. Niby mamy w pokoju rolety i zasłonki nawet, ale i tak jest jasno. Tęsknię za zimą icon_wink.gif
pati.n
Moje dziecię na inhalacjach, wypożyczylismy urządzenie z przychodni, lakarstwa zakupione, tylko wdychac tak długo tego nie chce 48.gif
Co za pogoda 32.gif u Was też leje?
Gdzie można ściągnąc ten programik do poglądania....miejsc na mapie icon_smile.gif

Lilly - gratulacje z zakupu autka!! nasz poszedł na złom icon_sad.gif

Jaaga - smarujesz jeszcze Karinkę maścią dokładnie po kąpieli całe ciało? Bo ja smaruję Wiki, ale wydaje mi się, że może po tej kąpieli w oliwce miała by wystarczająco nawilżoną skórę...?

rzodkiewko
opis super!! Mogłabys pisac bloga, super się czyta! Podziwiam, że przy dwójce takich brzdąców masz jeszcze czas na pisanie na forum! icon_eek.gif Ty to jesteś zorganizowana babka!! 01.gif

ziowik zdjęc nie zdązyłam jeszcze zobaczyc, bvo w pracy mi nie działa, a w domu nie mam nawet kiedy kompa odpalić, ale na pewno obejrzę, bom ciekawa icon_smile.gif
pati.n
Lilly ile Twój syn ma włosów!! 23.gif Moje dziecko nie ma nawet połowy!! icon_sad.gif Mamusia chciałaby robić warkoczycki, a tu nie ma na czym 08.gif dziś moje dziecko widziało, jak wiązłąm włosy gumką, wzieła drugą i wkłada na główkę i pokazuje, że ona tez chce, a ja sie pytam na czyum słoneczko...icon_smile.gif Eh, mogłyby już jej włoski fajne urosnąć icon_smile.gif
jaAga*
Pati smaruję jeszcze całe ciało po kąpieli.
jaAga*
CYTAT(pati.n @ Wed, 09 Jul 2008 - 13:35) *
Lilly ile Twój syn ma włosów!! 23.gif Moje dziecko nie ma nawet połowy!! icon_sad.gif Mamusia chciałaby robić warkoczycki, a tu nie ma na czym 08.gif dziś moje dziecko widziało, jak wiązłąm włosy gumką, wzieła drugą i wkłada na główkę i pokazuje, że ona tez chce, a ja sie pytam na czyum słoneczko...icon_smile.gif Eh, mogłyby już jej włoski fajne urosnąć icon_smile.gif

Pati a moja sobie spinki do głowy przykłada 29.gif , łysol jeden.
pati.n
Odi zawsze zapomnę Ci napisać, na tym zdjęciu co masz w podpisie z mężem, Twój mąż wygląda IDENTYCZNIE jak kuzyn mojego męza, ale ten kuzyn sie żeni w lipcu, to chyba dwie różne osoby 03.gif
pati.n
Jaaga powuiem jak zawsze icon_smile.gif podobne te nasze córcie 03.gif
jaAga*
CYTAT(pati.n @ Wed, 09 Jul 2008 - 13:38) *
Odi zawsze zapomnę Ci napisać, na tym zdjęciu co masz w podpisie z mężem, Twój mąż wygląda IDENTYCZNIE jak kuzyn mojego męza, ale ten kuzyn sie żeni w lipcu, to chyba dwie różne osoby 03.gif

Kto wie, kto wie....bo Odi jeszcze ślubu z Kubą nie brała.... 04.gif
odynka
CYTAT(jaaga78 @ Wed, 09 Jul 2008 - 15:40) *
Kto wie, kto wie....bo Odi jeszcze ślubu z Kubą nie brała.... 04.gif

ojj bo palne 08.gif no chyba ze ze mna 06.gif ale ja nic o tym nie wiem:(

no wlasnie jaaga nie przeszkadza mi brak @ szkoda tylko ze jak cos tattoo nie skoncze 29.gif
zajka
Pati o tu można pobrać: https://earth.google.com/intl/pl/
Wasze córki zakładają na głowy spinki, a mój Grzesiek zakłada sobie na dworze czapkę. Ściąga i kłądzie na głowę, zadowolony, że ładnie leży 08.gif
Lily a ja też o tym pomyślałam, że jasno sie robi wcześniej itp.
PS. Śliczny profil icon_smile.gif
LilySnape
CYTAT(pati.n @ Wed, 09 Jul 2008 - 13:35) *
Lilly ile Twój syn ma włosów!! 23.gif Moje dziecko nie ma nawet połowy!! icon_sad.gif Mamusia chciałaby robić warkoczycki, a tu nie ma na czym 08.gif dziś moje dziecko widziało, jak wiązłąm włosy gumką, wzieła drugą i wkłada na główkę i pokazuje, że ona tez chce, a ja sie pytam na czyum słoneczko...icon_smile.gif Eh, mogłyby już jej włoski fajne urosnąć icon_smile.gif

A, wlochaty taki po nas obydwu icon_biggrin.gif

Bez obaw - wyrosną w końcu bujniejsze icon_biggrin.gif
jaAga*
Odi no z Toba, z Toba!
Pomocz technicynej mi tryebaŁ jak widac y mi sie z z zamienilo + brak polskich znakow!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odynka
jaaga najlepiej na przyszlosc sobie usun wszystkie klawiatury procz poslkiej programisty;) i problem z glowy:D
jaAga*
nawet nie wiem jak to zrobic i co z ta zyamiana pomozcie!
ziowik
Jaaga zachowaj spokój icon_smile.gif wciśniej ctrl shift icon_smile.gif i będzie po sprawie icon_smile.gif

Lily gratuluje samochodu icon_smile.gif fajny na pewno będzie icon_biggrin.gif no i fiat icon_razz.gif a Marcinek cudny!!! ja też chce taką czuprynę icon_razz.gif
Kamilka łysa póki co jak kolano icon_razz.gif może nie moje, a Marka, ale prawie łysa icon_razz.gif

siedze właśnie z cyckiem na wierzchu icon_razz.gif niezbyt dobrze znoszą odstawianie, a pewnie będzie gorzej... w ciągu dnia już nie karmie od dwóch dni, a produkcja idzie pełną parą.. niedługo będę musiała odciągać częśćiej niż karmiłam icon_sad.gif
Gruszka
Yo laski - ja tylko na sekunde icon_smile.gif

ale urlop - prawie cały czas leje w tym Szczecinie icon_smile.gif Ziowik, powiedz, że w Krakowie nie jest lepiej icon_smile.gif
ziowik
Gruszka hej laska icon_smile.gif dzisiaj padało jakiś czas. teraz super nie jest. dodatkowo duszno jak cholera :/ nie ma czego zazdrościć icon_razz.gif za to Wy macie morze icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
jak Emilson?
LilySnape
Pierwszy raz nowym autem mam już za sobą icon_biggrin.gif

Jedzie sie podobnie jak wcześniejszym, ale wózek wchodzi do bagażnika bez problemu, kupa w nim miejsca zostaje, lepsze wyposażenie i nie rdzewieje jeszcze - przynajmniej tak wygląda icon_wink.gif Ogólnie wrażenia b. pozytywne.

Gruszka, u nas caly dzień a to leje, a to przestaje, a to słońce, a to chmury icon_wink.gif

Ziowik: a u nas w rodzinie dziewczyna karmiła dopóki młody nie skończył 3-ch lat icon_wink.gif Dla mnie niewyobrażalne wręcz icon_razz.gif Widzisz, że macie czas icon_wink.gif To oczywiście taki żart icon_smile.gif
odynka
ojoj nie wypilam za new autko Lily juz sie poprawiam impreza.gif
zadobra
ello dziewczeta

przykro mi ze nie mam czasu byc z Wami, w pracy nie moge, po pracy Tocha nie daje mi spokoju:) ostatnio bardzo marudzila. do tego wszystkiego mielismy rozwalonego laptopa...narazie chodzi:)
dzis byla na szczepieniu, wazy 9100 to chyba nie duzo. jak waza Wasze dzieci? ma tylko 2 zeby:)

stesknilam sie za Wami.....

Rzodkiewko, bardzo sie ciesze ze porod byl lekki i ze jestes szczesliwa teraz podwojnie 06.gif i ze Klara jest kochana i zdrowa, duza buzka

dziekuje wszytskim za zyczenia:)

tak dmuchalam swieczke na torcie:)

zadobra

I jeszcze jedno:)



ziowik
hej Zadobra gdzie sie podziewałaś kobieto.. brak tu Ciebie..
super te fotki icon_biggrin.gif nie masz więcej? icon_biggrin.gif chyba Tosi smakował torcik icon_smile.gif
Kamilka waży prawie tyle samo, 9200, wiec sie nie przejmuj icon_smile.gif
wszystko u Was w porządku??
zadobra
Ziowiczku kochany, ogolnie wszystko dobrze:) gorzej w szczegolach 08.gif zdjec ogolnie mam malo, moze jeszcze cos potem pokaze, bo na urodzinach Piotr nagrywal film

pracuje nadal tam gdzie pracowalam, dostalam tylko nowa dziale, jestem zadowolona, mam kontakt z ludzmi co bardzo lubie:)
nie ma mnie w domu 12 godzin wiec sama rozumiesz
piotra ciagle nie ma, ja nie mam czesto nawet jak sprzatnac, bo Tocha nie daje:)
alka w rozjazdach , przyjedzie w piatek a w poniedzialek dalej na oboz na Mazury 08.gif
szukam pracy w Elu ale nikt mnie nie chce
mialam troche problemow z ojcem, chcial mnie sadzic itd i z piotrem ostatnio nerwowo bylo
do tego piotra mama zaczela jakies numery odwalac, czepiac sie np tego ze dlaczego nie kupujemy w biedronce bo tam taniej....ehhhh
ale idzie ku lepszemu 06.gif

a co u Was?
zadobra
Dziewczyny

27 lipca Tosi bedzie chrzczona:) mam pytanie moze ktoras z Was ma sukienke, ktorej chce sie pozbyc a Toska moglaby ja miec na chrzest?
szukam na allegro ale albo ceny masakryczne albo sukienki mi sie nie podobaja, a gust mam wybredny 29.gif lubie proste rzeczy:)
czy sukienka musi byc biala?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.