To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe siusiumajtki część 9

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
candace
CYTAT(Gruszka @ Thu, 24 Jul 2008 - 09:58) *
Ekskjuzemła, ale o co kaman? icon_smile.gif

no tak mi jakos pasisz
lornetka
ej, no Ziowik, że my nastolatkami? Mąż mój osobisty w tym roku 30 lat mieć będzie, a ja naście miałam wieki temu 08.gif hehe..

Kamciu pewnie, że pierwszą stronę robić możesz!! Dobrze wymyśliłaś z tym ślubem na raty, szybko po ciąży wrócisz do sylwetki i piękna ślub brać będziesz w letniej, słonecznej porze!

hydraulik nie ściągnął blokad, Tomek wczoraj ściągnął z tej pralki w końcu i wiecie co?? pięknie wiruje!! Dziękuję Zadobra za kopa w tyłek!!


Kamcia_89
No to widzę, że mój pomysł ze slubem dobry icon_razz.gif

Aguutka no widzisz, to tylko blokada, a ty juz na pralke zwalasz 08.gif icon_smile.gif

lornetka
a tak bawili się moje chłopaki, gdy ja mokłam na koncercie







lornetka
i nawet moją mamę dało się zamotaćicon_smile.gif
Gruszka
Aguutka, mama super z tÄ… chustÄ… icon_smile.gif rewelacja! icon_smile.gif
lornetka
Gruszko, ona chyba z 2 godziny go w niej nosiła, po całej plaży, a później jak zasnął i wcale jej nie trzeba było namawiać.
odynka
CYTAT(ziowik @ Thu, 24 Jul 2008 - 01:13) *
Odi dla mnie to taka romantyczka, jakby urodziła sie nie w tej epoce icon_razz.gif sentyment przez koty, szanty, bo kiedyś też lubiłam, podziw za walkę z przeszłością i o przyszłość icon_smile.gif i za portal, niejeden, ja bym nie dała rady tyle robić na raz icon_biggrin.gif tylko czasem maruda, że nikt na nią nie zwraca uwagi co sie mija z prawdą zupełnie icon_biggrin.gif tylko mi sie tu nie obrażaj !!! icon_biggrin.gif
(pamiętacie kiedyś jak przysoliłam Odynce za marudzenie o spacerach? matko ale wtedy sie źle czułam icon_razz.gif )

cała ja hehe;)

ziowik a kotka nie ma rui akurat?icon_biggrin.gif

ojoj lalicja ja mimozowata?icon_sad.gif ech... staram sie po prostu czasem powstrzymac co by czegos nie palnac:P

ech Aguutka ale super foty:D a mama jaka urocza osoba - tyle ciepla ma w sobie na tym zdjeciu:D szkoda ze kuby nie moge na omotanie namowic:P

sorki dziewczyny ze tak krotko ale mimo tego ze biore wszystko i jeszcze wiecej nadal boli i 450[1].gif mi sie chce:(
zadobra
Aguutko, ale piekne zestawienie - Dawidek na tle tego wielkiego kola:) w pierwszej chwili myslalam ze ten traktor nieprawdziwy bo taki za duzy do Dawidka:)
Ciesze sie ze pralka chodzi dobrze:)

Lalicjo, ja nie rozumeim, przyznaje bez bica nie znam Wladcy Pierscieni wiec nie za bardzo kumam:)

Ziowik, szukam pracy zeby byla jasnosc:) ale nie am jak narazie niczego dla mnie. Mowisz ze pieniadze to nie wszytsko, ok ale pod warunkiem ze masz kase na zycie, bo aj nie wyobrazam sobie sytuacji ze ide do sklepu i zastanawiam sie czy moge kupic jogurt dzieciom czy nie....jesli mialabym zarabiac w Elu 1000 zl mniej, bede dojezdzac do Gdyni, bo mnie po prostu nie bedzie stac na to zeby zyc.
Moze jestem dziwna ale ja po prostu z pewnego poziomu nie umiem zejsc...

Tak sobie rozmyslam, a w pociagu czasu mam troche (bo reszte przesypiam, hehe) ze my naprawde fajne grono tworzymy 06.gif
A tak jeszcze Wam powiem, ze ja jestem inna w realu niz tutaj, ale nie chodzi o to ze cos gram przed Wami tylko tu malo "mowie" a tak naprawde to gadula jestem 03.gif do tego pyskacz, awantrurnik, bardzo sie emocjonuje:) no i imprezki lubie icon_smile.gif
odynka
kurcze zadobra kazda z nas troszke inna w realu;) ja tez gadula hehe
ale fajnie by bylo jakis zlot czerwcowkowy zrobic;)
candace
zadobra-- no dobrze, jakoś opiszę... taka mi sie jawiłas niedostepna, oszczędna w opisach nie tylko alicji. i tak czasami cos napisałaś krytycznie,,, taki respekt miałam- teraz to luzik icon_biggrin.gif
joana_m
hej laski!

a mnie to nikt nie wspomina icon_sad.gif ...

na początek gratuluj Kamci - GRATULACJE icon_smile.gif wiedziałam wcześniej niż przeczytałam na forum, bo bratówka do mnie dzwoniła - ona też ma termin na marzec

Rzotkiewko superowe masz te dzieciaczki, Klara cudna, oj bo mi siÄ™ zachce icon_smile.gif

Aguutko świetne zdjęcie przy traktorze, chłopacy zawsze sobie poradzą icon_smile.gif

u nas problemy moczowe, kamil ma E.coli w moczu, dostaliśmy Bactrim i jeszcze jakieś kapsułki, szczepienie poczeka do 21.08. przez ten deszcz to strasznie nudno, kamil też się ndzi...
mąż robi kuchnię na zlecenie, więc rochę grosza wpadnie, ale na razie nikt więcej nie dzwonił.
a ja siedzę w domu, jak ta kura domowa, piorę prasuję gotuję i masz już dość! chyba mam chandrę....
chcę czekolady! idę sobie wziąć icon_smile.gif

gruszko: czy to o mnie chodzi?
odynka
a ja zapraszam na blog Nellki:) link w podpisie:)
candace
odi-- tak mi sie zdawało ale powtarzam: przybyłam tutaj w sumie pod koniec ciazy

joanna-- no popatrz! zapomniałabym o Tobie! smaka na czekolade robisz
Kate_K
No właśnie Gruszka jeszcze nie zdradziłaś kto ci czasem na nerwa gniecie:)
pati.n
Cześć dziewczyny icon_smile.gif Wróciłam icon_smile.gif
Stęskniłyście się za mną? 08.gif bo ja za Wami bardzo 03.gif

Na poczÄ…tku gratulacje dla Kamci i Iwony!!
Zostawić Was na troszku i prosze jakie rewelacje icon_wink.gif

U nas pogoda była nawet fajna - pół na pół słońce i zachmurzenie ale nie za zimno- tylko w ostatni dzień cały dzień lało. jka jak słyszałam co sie działo w Polsce, to super pogode mieliśmy:) Poza tym nawet bez słońca można siedziec w goracej wodzie 06.gif.
Jak sie rozpakuje, popiore i zrzuce fotki to Was troszku nimi pomęcze icon_smile.gif
odynka
pati a gdzie bylas bo ja oczywiscie przegapilam icon_redface.gif no i czekam na foty:D

zobaczcie jak Nelly sie zmieniala:D
Gruszka
Dziewczęta, nie wiem, czy to wypada personalnie mi teraz pojechac, bo tej osoby od dawna u nas nie było - i gdyby tak znienacka weszła to mogłaby poczuc się głupio i urazona i mogłoby byc jej przykro - a ja tego nie chce, bo to, że ta osoba mi czasem "nie leży" to nie znaczy, że jej nie szanuję i jej uczuc. Więc pozwólcie, że jak się pokaże to wrócę do rozmowy i się przyznam icon_smile.gif

Joana, skąd pomysł, że to Ty icon_smile.gif na kawe się miałyśmy wreszcie umówić!
jaAga*
Witajcie spowrotem Pati i Joano! Nie pisałam, już tumaczyłam dlaczego...bo napisałam tylko o tym silnych emocjach. Lubię Was dziewczyny i tyle, tak jak Kate, którą wyśledziłam i bardzo się z tego cieszę.
Lalicja widziałaś psa? icon_wink.gif
I czemu mi nikt o szczepionce nie odpisał, co???????
jaAga*
A ja chyba wiem o kogo chodzi Gruszce......

Choć mi ta osoba nie przeszkadza zupełnie...
odynka
CYTAT(jaaga78 @ Thu, 24 Jul 2008 - 17:00) *
A ja chyba wiem o kogo chodzi Gruszce......

hehe ja tez i mam takie same odczucia;) ale ludzie sie zmieniaja wiec miejmy nadzieje;)
Kate_K
Ja tez wiem chyba o kogo chodzi.... Historie mlekowe?icon_smile.gif
Jaaga jakżeś ty tego psa wysledziła. Masakra. Kolejny raz mnie pod tym względem zadziwiasz:)
jaAga*
Trzeba poszukać wśród znajomych Iwony (Iwona gdzie jestes, bo może ja źle odnalazłam), już po zdjęciu profilowym byś poznała, bo chłopak z wielkim łbem psa na nim widnieje icon_wink.gif.
Gruszka
Kate icon_biggrin.gif już serio sama nie pamiętam, co było koscią niezgody, ale zdaje się, że własnie coś jedzeniowego icon_smile.gif

ależ Wy jestescie szpiegi icon_smile.gif 04.gif
Mgła
Jaaga- nie pomyliłaś się, jesteś znakomitym szpiegiem! icon_smile.gif

Zaraz Wam po odpisuję a teraz dla zainteresowanych przedstawiam Wam icon_wink.gif Ivo, Ivka ( a jeszcze 2 dni temu na jednym zdjęciu nazwał go(?)/ją(?) (straciłam orientację icon_wink.gif ) Iwonką ;- ) Tego zdjęcia już z tym tekstem nie ma 04.gif

Podobna jestem icon_wink.gif 08.gif





ziowik
eh laski, nie potraficie odpuścić i musicie ciągnąć za jezyk icon_razz.gif i efekt jest taki że już każdy wie o kogo chodzi icon_razz.gif

Joana a Ty gdzie wsiąkłaś? mam nadzieje że troche odbijecie z kasą... a Ty sie za robotą rozglądasz? co z Kamilem jak znajdziesz? gratulacje dla bratowej, to nie ich wesele było neidawno?

Odi super zestawienie icon_biggrin.gif ja musze coś takiego rocznego wykombinować sobie też icon_smile.gif ale jak znajde troche czasu

Jaaga a to chodzi o szczepionke odra-świnka-różyczka? ja jakoś nie miałam obiekcji.. a powinnam? zmartwiłąm sie troche jak Lalicja mówiła że Lara przechorowała różyczkę po niej, ale w sumie u nas obyło sie nawet bez większego marudzenia. dlaczego sie wahasz??

Lalicja bo przeoczyłam - gratuluje awansu!! i olej plotkary, zawsze coś znajdą żeby obgadywać wiec nie ma co sie nimi przejmować..

sluchajcie, czy Zajka gdzieś wyjechała?

Pati fajnie że wróciłaś icon_smile.gif mam nadzieje że Wikusia już zdrowa icon_smile.gif i czekam na relacje i fotki, strasznie zazdroszcze choć ciągle mam nadzieje że i my gdzieś jeszcze pojedziemy icon_smile.gif

Kamciu przykro mi że prawdopodobnie będziesz znowu miałą cholestaze .. co za pieron 21.gif a z lekarzem spokojnie porozmawiaj, działajcie już teraz i powiedz po prostu spokojnie że masz roczne dziecko i musisz być w domu, na pewno da sie zrobić, nie stresuj sie bo to niekorzystne, cholestaza to nei to samo co skrócona szyjka czy problemy z łożyskiem, skoro leczy sie głównie tabletkami i dietą to myśle że spokojnie można to robić w domu i zjawiać sie na kontrole.. choćby codziennie
co do ślubu to ja popieram pomysł z dwoma, cywilnym w najbliższym czasie, z najbliższą rodziną, a kościelny w przyszłości, niekoniecznie miesiąc po porodzie, ale w wakacje czemu nie icon_smile.gif
ziowik
a fe 31.gif nie cierpie tych psów 29.gif strasznie mi działa na nerwy ta ich pseudo_uroda... brr..
Mgła
Kamcia- bardzo się cieszę z Twojej ciąży! Jak napisałaś o dwóch kreseczkach to tak się prawie poczułam jakbym sama miała mieć drugiego dzidziusia icon_smile.gif
Jeżeli chodzi o sprawę Ślubu to Ja pod tym względem jestem trochę starodawna. Od dziecka marzyłam o wspaniałym mężu, długiej białej sukni, bijących dzwonach i kościele pełnym ludzi.. i jak

... klawiatura mi ywariowala
co mam yrobic___ _
Mgła
CYTAT(ziowik @ Thu, 24 Jul 2008 - 18:17) *
a fe 31.gif nie cierpie tych psów 29.gif strasznie mi działa na nerwy ta ich pseudo_uroda... brr..


Ziowik ale to ponoc bardzo milutenki maly piesek hehe 08.gif
To nie jego wina, ze ma taka urode hehe 08.gif

Edit
Smyk wstal, jak naprawic moja klawiature_
potem dokoncye
ziowik
Iwona naciśniej ctrl shift icon_smile.gif pomoże icon_smile.gif

spadam bo moje dziecko po 40min już wyspane.. chyba trzeba przejść na jedną drzemke w ciągu dnia.. ile razy dziennie śpią wasze maluchy?
Mgła
CYTAT(ziowik @ Thu, 24 Jul 2008 - 18:37) *
Iwona naciśniej ctrl shift icon_smile.gif pomoże icon_smile.gif


Działa!
Dziękuję Dobra Kobieto icon_smile.gif
odynka
Iwona ale pies cudny - na szczęście hehe:D

mi jakby troszke odpuscilo ale wiem ze na krotko:(
i wiecie co... nadal nie mam @ mam mdlosci i zgage:P ale test pokazal 1 kreske:P
zadobra
Odi, a moze to jednak ciaza:) ja przy Alicji na poczatku mialam jedna kreseczke....
Mgła
CYTAT(zadobra @ Thu, 24 Jul 2008 - 22:53) *
Odi, a moze to jednak ciaza:) ja przy Alicji na poczatku mialam jedna kreseczke....



noooo Ja przy Filipku też.... icon_smile.gif
lornetka
Odi ja przy Dawidku chyba z 3 testy negatywne miałam... trzymaj się, myślę o Tobie mam nadzieję, że mniej boli.

Dwidek śpi we własnym łóżeczku w swoim pokoju, ciekawe jak długo 08.gif
odynka
ja wiem dziewczyny ja przy Nelce tez negatywne mialam ale... robili mi usg nerek to by bylo widac... wiec w ciazy nie jestem...
Gruszka
Odi, a nerek to się nie robi z tyłu przypadkiem? 08.gif

Ziowik, żeby Cię podrażnic trochę z rana icon_smile.gif - Emil śpi dwa razy po dwie godziny dziennie icon_smile.gif
ifonka
Wczoraj byłam u lekarza.
Jestem w 7tc. Wizyta jednak mało optymistyczna była. Słabo widoczny płód, słabe tętno (135), taki "Nieborak" jak to dr nazwał 32.gif
Dał leki na podtrzymanie i za 10 dni na kolejne USG aby skontrolować tego Nieboraka 41.gif
candace
witam śpiąca z deszczowego Bielska 13.gif

ja nie wiem o kim Gruszka pisze bo dołaczyłam tuz przed terminem 21.gif

iwonka-- pies jak pies, zadziwia uczucie własciciela 08.gif

odi-- może to przez chorobę?

ziowik-- laurynia w złobku spi 2 godzinki raz a jak jest z nami to 20 minut i tez raz. wstaje o 6.00 i zasypia o 21.00. wera była identyczna tyle, że po roku juz nie spała 29.gif pocieszam się, że za 18 lat sie wyporowadzą 03.gif

rzodkiewko-- przeczytałam kilka razy opis stasia i po pierwsze uległam złudzeniu o siłach nieczystych 08.gif przypomniał mi sie chrzest laurencji kiedy to rzeczona broniła sie przed polaniem woda swięconą. i to nie jak dziecko przed polaniem... naprawde w kościele ludzie skomentowali to, zwe wyglądało jakby o swięconą wode chodziło. i czesto patrzy na mnie z byka i ma taki wyraz buźki... może to te wielkie oczy ???
na kafe jedna z dziewczyn odczyniała urok. naprawdę. syn krzyczał co noc, miotał się jak w horrorach, pluł itd... lekarze nie wiedzieli co i jak i w końcu posłuchała jakiejś ciotki, odczyniła i ... jak reka odjął. Podobno miał typowe objawy rzucenia uroku..... dziewczyny sie nie smiały bo naprawde u niej to juz były nocne dramaty....

ehh, zaczynam dzisiaj wdrazać się do inwestycji 08.gif zobaczymy, czy dam radę.
jaAga*
Karina śpi albo raz albo dwa dziennie. I w zasadzie jak jest z nianią to są 2 razy po ok.1,5-2 godziny, jak jest z któryms z nas to trochę krócej, ale ja już zauważam prawidłowość jak przy Julce, jak ma tylko jedną drzemkę to potem jest mocno marudna wieczorem ale też wcześniej zasypia na noc....więc i tak od września będzie jedna drzemka, bo tak robią w żłobku.
Gruszko a Ty szczepiłaś Emi?
Aguutko a Ty, miałaś obawy ze względu na uczulenie?
Ziowik, bo jest dużo powikłań po tej szczepionce....za dużo czytam 37.gif , Julkę szczepiłam bez mrugnięcia okiem bo nic o tym nie wiedziałam.
jaAga*
Ifonka nie rozumiem co znaczy określenie: słabo widoczny płód??? Trzymam kciuki za Młodego/Młodą w brzuchu, będzie dobrze!
Lalicja ja tam w uroki i przelewanie jajka nie wierzę 08.gif , aczkolwiek też się z takimi przypadkami spotkałam, moim zdaniem lepiej działa modlitwa, tudzież egzorcyzm 37.gif .....ale nie sądzę by w tym przypadku było to potrzebne.
Może Staś się czegoś przestraszył???
candace
wiesz jaaga, ja też nie wierzę ale skoro komus pomogło, nawet może dla własnego uspokojenia? 08.gif a z tym chłopcem to nawet u księdza byli potem ....

no to ja leżę i kwiczę 06.gif ale ja mało błyskotliwa jestem 32.gif

a pytasz o jaka szczepionkÄ™???
candace
i przesyłam zyczenia urodzinowe asi_b!!!
Gruszka
Ifonka, to trzymam kciuki za Nieboraka - na pewno wexmie się w garść icon_smile.gif

Jaaga, teraz to dopiero wyjdzie ze mnie matka.... - uwierzysz, że nie mam pojęcia? nie pamiętam kompletnie na co ostatnio była szczepiona i co jeszcze na nas czeka... icon_confused.gif jak przychodze do pani dr to ona mi dopeiro przypomina co i jak... teraz - zabij - nie wiem...

Co do przelewania jajka - na pewno nie zaszkodzi 06.gif , a moja babcia też wierzy w takie rzeczy... icon_smile.gif

Dziewczyny - zaczęlam pracowac nad brzuchem, może ktoraś się przyłączy? będzie mi raźniej icon_smile.gif robie szóstke Weidera icon_smile.gif
candace
gruszko- u mnie na szczescie dzwonia z przychodni i przypominajÄ… o szczepieniach
robiłam weidera przez 3 dni - teraz wieczorami wcinam ciacha 08.gif ja jestem cienki zawodnik 32.gif
jaAga*
Gruszko to szczepionka podawana w 13-tym miesiącu życia odra-świnka-różyczka. Spytałam Ciebie, bo Emilka też nie toleruje mleka....
I widziałam Cię na forum o szóstce, miałam nawet wydrukować sobie, ale jakoś czasu mi zabrakło, zaraz tam spojrzę znowu.
Gruszka
CYTAT(lalicja @ Fri, 25 Jul 2008 - 10:54) *
teraz wieczorami wcinam ciacha 08.gif

Ja też icon_smile.gif dlatego szóstkę robię rano - koło 6:20 - przed wyjściem do pracy 06.gif
Kate_K
Gruszka padałam na mordkę... Ty ćwiczysz na brzuch??? Dziewczyno widziałam twoje zdjęcie znad morza:)
I druga Lalicja laska jak siÄ™ patrzy...
Ja cholewcia nie mam samozaparcia żeby tak ćwiczyć w domu. Poćwicze jeden wieczór, a drugiego już mi się nie chce...
Ale Gruszka jak będziesz ćwiczyć to i ja się zaprę, i poćwiczę z Tobą. Chociaż naprawdę nie wiem na co ci to:) Bo mi to by się właśnie przydało...
Gruszka
CYTAT(jaaga78 @ Fri, 25 Jul 2008 - 10:58) *
Gruszko to szczepionka podawana w 13-tym miesiącu życia odra-świnka-różyczka. Spytałam Ciebie, bo Emilka też nie toleruje mleka....

Jaguś, to chyba na to się jeszcze nie szczpeiłysmy - nawet na pewno - bo od dawna nie byłysmy u pediatry... a ta szczepionka jest na bazie białka mleka, czy o co chodzi? bo ja zupełnie nie czaje. To znaczy obiło mi się cos o uszy z dziwnymi szczepionkami, ale szczegołów nie pamiętam... napisz coś, bo tak to ja tez się zorientuje w sytuacji.
ifonka
Wy tu o brzuszkach a ja mam juz całkiem fajną piłkę 06.gif
Dr powiedział, że wygladam jakbym się bobu najadła 29.gif

jaaga ja szczepiłam Mikołaja na odrę-świnkę-różyczkę i nie było żadnych niepokojacych objawów.
Nie wiem co to znaczy "słabo widoczny płód". Do mnie mało wczoraj już docierało. To tętno mnie bardzo niepokoi 41.gif

Zdrówko za Asię b brawo_bis.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.